Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: BK Grobnik - XC Rastočine 21/22

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:BK Grobnik - XC Rastočine 21/22 Datum:06.03.2022
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Time Zaostanek Več
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 377 Vidaković Mario
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 4:13,4 - >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 4:13,4
Zaostanek: -
2 . 320 Zobec Matevž
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 3 4:25,4 +00:11.9 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 4:25,4
Zaostanek: +00:11.9
3 . 347 Simonič Alen
Moški SLO 3 4:37,9 +00:24.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 4:37,9
Zaostanek: +00:24.5
4 . 385 Lavka Lovro
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 3 5:07,8 +00:54.3 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 5:07,8
Zaostanek: +00:54.3
5 . 313 Brnelić Gabrijel
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 3 5:35,2 +01:21.7 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 5:35,2
Zaostanek: +01:21.7
6 . 376 Žuk Fran
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 3 6:20,9 +02:07.4 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 6:20,9
Zaostanek: +02:07.4
7 . 370 MODIC MAJ
MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 2 4:18,2 -1 LAP >
Klub MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 4:18,2
Zaostanek: -1 LAP
8 . 352 HORVAT Lukas
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 2 4:24,9 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 4:24,9
Zaostanek: -1 LAP
9 . 353 HORVAT Aleks
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 2 6:11,0 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 6:11,0
Zaostanek: -1 LAP
10 . 386 Kostanjevac Mika
Moški CRO 1 2:17,5 -2 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 2:17,5
Zaostanek: -2 LAP
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 346 Simonič Adam
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 3 17:02,1 - >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 17:02,1
Zaostanek: -
2 . 323 Milat Val
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 3 17:23,3 +00:21.2 >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 17:23,3
Zaostanek: +00:21.2
3 . 359 Pregl Mark
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 3 21:08,8 +04:06.6 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 21:08,8
Zaostanek: +04:06.6
4 . 309 Malinarić Mateo
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 17:23,7 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 17:23,7
Zaostanek: -1 LAP
DNF 329 Čović Emanuel
Moški CRO 2 14:10,4 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 14:10,4
Zaostanek: LAP
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 365 Dejak Urban
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 3 14:44,0 - >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 14:44,0
Zaostanek: -
2 . 375 Mesojedec Svit
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 3 14:48,4 +00:04.3 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 14:48,4
Zaostanek: +00:04.3
3 . 305 Horvat Jan
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 3 15:23,5 +00:39.4 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 15:23,5
Zaostanek: +00:39.4
4 . 307 Remon Marcos
POGI TEAM GENERALI
Moški ESP POGI TEAM GENERALI 3 16:11,5 +01:27.4 >
Klub POGI TEAM GENERALI
Država ESP
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 16:11,5
Zaostanek: +01:27.4
5 . 304 Lampe Ožbej
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 3 16:12,9 +01:28.9 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 16:12,9
Zaostanek: +01:28.9
6 . 335 Bernobić David
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 3 16:31,2 +01:47.1 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 16:31,2
Zaostanek: +01:47.1
7 . 336 Mlakar Tine
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 3 16:49,1 +02:05.0 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 16:49,1
Zaostanek: +02:05.0
8 . 378 Cimprič Debevc Nal
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 3 16:58,8 +02:14.7 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 16:58,8
Zaostanek: +02:14.7
9 . 350 Hrastar Nejc
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 3 18:08,0 +03:23.9 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 18:08,0
Zaostanek: +03:23.9
10 . 337 Zovko Darian
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 3 20:26,3 +05:42.2 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 20:26,3
Zaostanek: +05:42.2
11 . 331 Rožić Matej
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 3 20:34,7 +05:50.6 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 20:34,7
Zaostanek: +05:50.6
DO 11 GOD. Ž (U11 W)-Ž
1 . 312 Štrucelj Stefani
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 3 18:14,2 - >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 18:14,2
Zaostanek: -
2 . 311 Nižić Nicole
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 3 19:13,8 +00:59.5 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 19:13,8
Zaostanek: +00:59.5
3 . 360 PREGL Klara
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 3 20:23,9 +02:09.7 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 20:23,9
Zaostanek: +02:09.7
4 . 317 Abramović Korina
BBK TEAM RODEO
Ženski CRO BBK TEAM RODEO 3 22:15,6 +04:01.4 >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 22:15,6
Zaostanek: +04:01.4
5 . 318 Abramović Valeria
BBK TEAM RODEO
Ženski CRO BBK TEAM RODEO 2 22:53,2 -1 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 22:53,2
Zaostanek: -1 LAP
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 555 Dejak Lenart
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 2 27:15,94 - >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 27:15,94
Zaostanek: -
2 . 568 Noršić Filip
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 2 28:20,00 +01:04.0 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 28:20,00
Zaostanek: +01:04.0
3 . 571 Casagrande Filippo
CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Moški ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 2 29:35,83 +02:19.8 >
Klub CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 29:35,83
Zaostanek: +02:19.8
4 . 383 Bulfon Matteo
ASD LIBERTAS GRADISCA FRIULI ANTINCENDI
Moški ITA ASD LIBERTAS GRADISCA FRIULI ANTINCENDI 2 30:36,17 +03:20.2 >
Klub ASD LIBERTAS GRADISCA FRIULI ANTINCENDI
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 30:36,17
Zaostanek: +03:20.2
5 . 502 Mlakar Jakob
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 2 31:19,33 +04:03.3 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 31:19,33
Zaostanek: +04:03.3
6 . 515 Kuhar Noa
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 32:07,80 +04:51.8 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 32:07,80
Zaostanek: +04:51.8
7 . 510 Licul Antonio
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 32:26,00 +05:10.0 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 32:26,00
Zaostanek: +05:10.0
8 . 501 Lampe Urban
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 2 32:27,03 +05:11.0 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 32:27,03
Zaostanek: +05:11.0
9 . 381 Tavano Eric
ASD LIBERTAS GRADISCA FRIULI ANTINCENDI
Moški ITA ASD LIBERTAS GRADISCA FRIULI ANTINCENDI 2 37:59,58 +10:43.6 >
Klub ASD LIBERTAS GRADISCA FRIULI ANTINCENDI
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 37:59,58
Zaostanek: +10:43.6
10 . 509 Kamenar Ivano
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 39:00,25 +11:44.3 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 39:00,25
Zaostanek: +11:44.3
11 . 530 Mataija Dino
BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA
Moški CRO BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA 2 44:51,99 +17:36.0 >
Klub BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 44:51,99
Zaostanek: +17:36.0
12 . 531 Dražić Fran
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 2 47:57,02 +20:41.0 >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 47:57,02
Zaostanek: +20:41.0
13 . 514 ZOHIL JAKOV
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 1 28:31,80 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 28:31,80
Zaostanek: -1 LAP
14 . 374 Pilčić Filip
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 1 28:39,55 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 28:39,55
Zaostanek: -1 LAP
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 575 Štajnar Gašper
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 2 25:04,22 - >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 25:04,22
Zaostanek: -
2 . 572 PERUCH GIOVANNI
CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Moški ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 2 26:28,38 +01:24.1 >
Klub CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 26:28,38
Zaostanek: +01:24.1
3 . 576 Deon Pietro
ASD SOCIETÀ SPORTIVA SANFIORESE
Moški ITA ASD SOCIETÀ SPORTIVA SANFIORESE 2 27:12,88 +02:08.6 >
Klub ASD SOCIETÀ SPORTIVA SANFIORESE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 27:12,88
Zaostanek: +02:08.6
4 . 573 D'Arsié Leonardo
CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Moški ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 2 27:55,25 +02:51.0 >
Klub CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 27:55,25
Zaostanek: +02:51.0
5 . 384 Emmi Samuele
ASD LIBERTAS GRADISCA FRIULI ANTINCENDI
Moški ITA ASD LIBERTAS GRADISCA FRIULI ANTINCENDI 2 28:53,72 +03:49.5 >
Klub ASD LIBERTAS GRADISCA FRIULI ANTINCENDI
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 28:53,72
Zaostanek: +03:49.5
6 . 578 Dispensa Flavio
TRINX FACTORY TEAM
Moški ITA TRINX FACTORY TEAM 2 29:22,57 +04:18.3 >
Klub TRINX FACTORY TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 29:22,57
Zaostanek: +04:18.3
7 . 577 Furlanis Andrea
ASD SOCIETÀ SPORTIVA SANFIORESE
Moški ITA ASD SOCIETÀ SPORTIVA SANFIORESE 2 30:08,39 +05:04.1 >
Klub ASD SOCIETÀ SPORTIVA SANFIORESE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 30:08,39
Zaostanek: +05:04.1
8 . 379 Michieli Giovanni Yang
ASD TEAM GRANZON
Moški ITA ASD TEAM GRANZON 2 31:51,27 +06:47.0 >
Klub ASD TEAM GRANZON
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 31:51,27
Zaostanek: +06:47.0
9 . 382 Paccagnella Giacomo
ASD LIBERTAS GRADISCA FRIULI ANTINCENDI
Moški ITA ASD LIBERTAS GRADISCA FRIULI ANTINCENDI 2 36:23,75 +11:19.5 >
Klub ASD LIBERTAS GRADISCA FRIULI ANTINCENDI
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 36:23,75
Zaostanek: +11:19.5
10 . 380 Degano Daniele
ASD LIBERTAS GRADISCA FRIULI ANTINCENDI
Moški ITA ASD LIBERTAS GRADISCA FRIULI ANTINCENDI 2 39:37,75 +14:33.5 >
Klub ASD LIBERTAS GRADISCA FRIULI ANTINCENDI
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 39:37,75
Zaostanek: +14:33.5
DO 15 GOD. Ž (U15 W)-Ž
1 . 556 Terpin Eva
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 2 26:56,10 - >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 26:56,10
Zaostanek: -
2 . 569 CASASOLA Nadia
A.S.D. LIBERTAS CERESETTO
Ženski ITA A.S.D. LIBERTAS CERESETTO 2 29:45,57 +02:49.4 >
Klub A.S.D. LIBERTAS CERESETTO
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 29:45,57
Zaostanek: +02:49.4
3 . 570 SAVORGNANO Ambra
A.S.D. LIBERTAS CERESETTO
Ženski ITA A.S.D. LIBERTAS CERESETTO 2 30:29,46 +03:33.3 >
Klub A.S.D. LIBERTAS CERESETTO
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 30:29,46
Zaostanek: +03:33.3
4 . 529 Šoštarko Tajda
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 2 31:34,23 +04:38.1 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 31:34,23
Zaostanek: +04:38.1
5 . 574 CASAGRANDE ARIANNA
CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Ženski ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 2 33:29,26 +06:33.1 >
Klub CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 33:29,26
Zaostanek: +06:33.1
6 . 542 Sabadin Gea
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 1 33:37,69 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 1
Time: 33:37,69
Zaostanek: -1 LAP
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 417 VIEZZI Stefano
ASD LIBERTAS CERESETTO
Moški ITA ASD LIBERTAS CERESETTO 5 57:26,51 - >
Klub ASD LIBERTAS CERESETTO
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 57:26,51
Zaostanek: -
2 . 270 Terpin Tine
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 5 58:08,91 +00:42.3 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 58:08,91
Zaostanek: +00:42.3
3 . 426 Paludgnach Alessio
ASD TEAM GRANZON
Moški ITA ASD TEAM GRANZON 5 1:00:36,75 +03:10.2 >
Klub ASD TEAM GRANZON
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:00:36,75
Zaostanek: +03:10.2
4 . 130 Sandić David
BK MTB ISTRA - PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 5 1:00:45,19 +03:18.6 >
Klub BK MTB ISTRA - PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:00:45,19
Zaostanek: +03:18.6
5 . 419 Del Gallo Enrico
ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE
Moški ITA ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE 5 1:02:47,40 +05:20.8 >
Klub ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:02:47,40
Zaostanek: +05:20.8
6 . 177 MARČELJA LOVRO
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 5 1:04:11,68 +06:45.1 >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:04:11,68
Zaostanek: +06:45.1
7 . 171 Petrlić Lovro
BGK TUšKANAC
Moški CRO BGK TUšKANAC 5 1:07:40,02 +10:13.5 >
Klub BGK TUšKANAC
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:07:40,02
Zaostanek: +10:13.5
8 . 57 Broznić Antonio
KBBXS ADRENALINA
Moški CRO KBBXS ADRENALINA 5 1:09:27,30 +12:00.7 >
Klub KBBXS ADRENALINA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:09:27,30
Zaostanek: +12:00.7
9 . 402 Radovini Enrico
CYCLING TEAM FRIULI
Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI 4 55:48,52 -1 LAP >
Klub CYCLING TEAM FRIULI
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 55:48,52
Zaostanek: -1 LAP
10 . 122 Kos Antonio
BK ALBONA 1921
Moški CRO BK ALBONA 1921 4 1:00:54,35 -1 LAP >
Klub BK ALBONA 1921
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:00:54,35
Zaostanek: -1 LAP
11 . 421 Morgante Diego
CYCLING TEAM FRIULI
Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI 4 1:02:34,95 -1 LAP >
Klub CYCLING TEAM FRIULI
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:02:34,95
Zaostanek: -1 LAP
12 . 139 Hadžić Nirmal Karl
BK RIJEKA
Moški CRO BK RIJEKA 4 1:05:03,11 -1 LAP >
Klub BK RIJEKA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:05:03,11
Zaostanek: -1 LAP
13 . 20 Kučić Noel
Moški CRO 3 58:00,99 -2 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 58:00,99
Zaostanek: -2 LAP
14 . 428 Pleše Daniel
BBK RODEO
Moški CRO BBK RODEO 3 1:02:42,23 -2 LAP >
Klub BBK RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:02:42,23
Zaostanek: -2 LAP
DNF 418 Casagrande Tommaso
CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Moški ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 3 52:10,73 LAP >
Klub CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 52:10,73
Zaostanek: LAP
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 420 Moimas Daniel
CYCLING TEAM FRIULI
Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI 4 56:35,26 - >
Klub CYCLING TEAM FRIULI
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 56:35,26
Zaostanek: -
2 . 105 Orbanić Dominik
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 57:38,98 +01:03.7 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 57:38,98
Zaostanek: +01:03.7
3 . 225 Stipić Eric
BK RIJEKA
Moški CRO BK RIJEKA 4 1:09:51,93 +13:16.6 >
Klub BK RIJEKA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:09:51,93
Zaostanek: +13:16.6
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 424 Mavrin Božidar
BK MURA AVANTURA
Moški CRO BK MURA AVANTURA 5 1:07:22,41 - >
Klub BK MURA AVANTURA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:07:22,41
Zaostanek: -
2 . 128 Lučić Hrvoje
Moški CRO 4 1:03:51,63 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:03:51,63
Zaostanek: -1 LAP
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 1 Sikošek Gregor
TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Moški SLO TEAM GRANFONDO SLOVENIJA 5 55:33,50 - >
Klub TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 55:33,50
Zaostanek: -
2 . 253 Čefuta Tomaž
ASD FLAMME ROUGE
Moški ITA ASD FLAMME ROUGE 5 56:35,59 +01:02.0 >
Klub ASD FLAMME ROUGE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 56:35,59
Zaostanek: +01:02.0
3 . 150 Grubišić Luka
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 57:52,31 +02:18.8 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 57:52,31
Zaostanek: +02:18.8
4 . 123 Jovanović - Verbanac Alen
BK Žminj
Moški CRO BK Žminj 5 1:01:21,53 +05:48.0 >
Klub BK Žminj
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:01:21,53
Zaostanek: +05:48.0
5 . 72 Pikulić Davor
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 5 1:01:21,79 +05:48.2 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:01:21,79
Zaostanek: +05:48.2
6 . 58 Minca Massimo
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 5 1:06:32,65 +10:59.1 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:06:32,65
Zaostanek: +10:59.1
7 . 432 Vrhovnik Mohor
Moški SLO 5 1:06:53,71 +11:20.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:06:53,71
Zaostanek: +11:20.2
8 . 190 Dejak Janez
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 5 1:07:21,75 +11:48.2 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:07:21,75
Zaostanek: +11:48.2
9 . 280 Ferk Matic
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:08:46,62 +13:13.1 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:08:46,62
Zaostanek: +13:13.1
10 . 22 Dundović Saša
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 55:39,15 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 55:39,15
Zaostanek: -1 LAP
11 . 71 Zobec Jernej
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 4 56:18,20 -1 LAP >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 56:18,20
Zaostanek: -1 LAP
12 . 125 Hrastar Tomaž
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 4 57:07,95 -1 LAP >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 57:07,95
Zaostanek: -1 LAP
13 . 46 Doblanović Marko
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 57:39,32 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 57:39,32
Zaostanek: -1 LAP
14 . 2 Krizmanić Mirjan
Moški CRO 4 59:58,53 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 59:58,53
Zaostanek: -1 LAP
15 . 14 Vaška Saša
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 59:59,87 -1 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 59:59,87
Zaostanek: -1 LAP
16 . 81 Brajković Benjamin
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 4 1:00:42,73 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:00:42,73
Zaostanek: -1 LAP
17 . 431 Grabar Kristian
Moški CRO 4 1:10:35,71 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:10:35,71
Zaostanek: -1 LAP
18 . 136 Galić Davor
Moški CRO 4 1:12:51,28 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:12:51,28
Zaostanek: -1 LAP
19 . 50 Horvat Bojan
BK AXA
Moški CRO BK AXA 3 55:39,82 -2 LAP >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 55:39,82
Zaostanek: -2 LAP
20 . 223 Tumpić Nenad
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 3 58:51,60 -2 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 58:51,60
Zaostanek: -2 LAP
21 . 42 Mlinarić Saša
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 3 1:03:55,91 -2 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:03:55,91
Zaostanek: -2 LAP
22 . 43 Pavelić Danijel
Moški CRO 3 1:16:07,93 -2 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:16:07,93
Zaostanek: -2 LAP
DNF 267 Modic Aleš
MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 1 10:55,31 LAP >
Klub MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 10:55,31
Zaostanek: LAP
DNS 157 Carli Peter
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 0 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 0
Time:
Zaostanek:
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 113 Vidoni Roberto
SC COTTUR ASD
Moški ITA SC COTTUR ASD 5 57:38,84 - >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 57:38,84
Zaostanek: -
2 . 434 Dekovic Marin
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 5 1:04:00,98 +06:22.1 >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:04:00,98
Zaostanek: +06:22.1
3 . 70 Štokelj Miha
KK IZVIR VIPAVA
Moški SLO KK IZVIR VIPAVA 5 1:05:26,27 +07:47.4 >
Klub KK IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:05:26,27
Zaostanek: +07:47.4
4 . 210 Simonič Valentin
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 5 1:05:45,07 +08:06.2 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:05:45,07
Zaostanek: +08:06.2
5 . 86 Sobot Filip
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:08:59,98 +11:21.1 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:08:59,98
Zaostanek: +11:21.1
6 . 28 Starman Jan
RAJD LJUBLJANA
Moški SLO RAJD LJUBLJANA 5 1:09:50,50 +12:11.6 >
Klub RAJD LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:09:50,50
Zaostanek: +12:11.6
7 . 400 Bruni Mauro
XC TEAM TRIESTE
Moški ITA XC TEAM TRIESTE 4 55:49,74 -1 LAP >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 55:49,74
Zaostanek: -1 LAP
8 . 79 Peteh Emil
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 55:50,53 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 55:50,53
Zaostanek: -1 LAP
9 . 162 Babić Đulijano
Moški CRO 4 56:55,36 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 56:55,36
Zaostanek: -1 LAP
10 . 124 Iurissevich Daniele
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 4 56:58,29 -1 LAP >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 56:58,29
Zaostanek: -1 LAP
11 . 231 Zec Milko
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 4 57:00,14 -1 LAP >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 57:00,14
Zaostanek: -1 LAP
12 . 166 Radovčić Nikola
Moški CRO 4 57:50,43 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 57:50,43
Zaostanek: -1 LAP
13 . 401 Radovini Renato
TEAM XCTEAM TRIESTE ASD
Moški ITA TEAM XCTEAM TRIESTE ASD 4 58:10,16 -1 LAP >
Klub TEAM XCTEAM TRIESTE ASD
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 58:10,16
Zaostanek: -1 LAP
14 . 90 Milat Erik
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 4 58:46,40 -1 LAP >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 58:46,40
Zaostanek: -1 LAP
15 . 410 SELIS ANTONIO
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 4 59:10,98 -1 LAP >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 59:10,98
Zaostanek: -1 LAP
16 . 97 Kajfes Boris
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 4 1:00:29,54 -1 LAP >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:00:29,54
Zaostanek: -1 LAP
17 . 111 Kuhar Bojan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:01:42,89 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:01:42,89
Zaostanek: -1 LAP
18 . 180 Miškulin Josip
Moški CRO 4 1:03:46,47 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:03:46,47
Zaostanek: -1 LAP
19 . 425 Ražov Frane
Moški CRO 4 1:06:24,48 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:06:24,48
Zaostanek: -1 LAP
20 . 131 Batagelj Borna
JGL
Moški CRO JGL 4 1:07:26,48 -1 LAP >
Klub JGL
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:07:26,48
Zaostanek: -1 LAP
21 . 184 Bernobić Dalibor
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:09:14,86 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:09:14,86
Zaostanek: -1 LAP
22 . 429 Emmi David
ASD LIBERTAS GRADISCA FRIULI ANTINCENDI
Moški ITA ASD LIBERTAS GRADISCA FRIULI ANTINCENDI 4 1:16:30,08 -1 LAP >
Klub ASD LIBERTAS GRADISCA FRIULI ANTINCENDI
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:16:30,08
Zaostanek: -1 LAP
DNF 56 Zohil Ivan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 3 54:37,71 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 54:37,71
Zaostanek: LAP
DNF 76 Davide Davor
Moški CRO 1 24:12,01 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 24:12,01
Zaostanek: LAP
DNF 178 MARČELJA MARKO
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 2 31:03,09 LAP >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 31:03,09
Zaostanek: LAP
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 23 Tomat Loris
A.S.D. VALCHIARO'
Moški ITA A.S.D. VALCHIARO' 5 59:44,52 - >
Klub A.S.D. VALCHIARO'
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 59:44,52
Zaostanek: -
2 . 236 Modic Miran
Moški SLO 5 1:07:06,12 +07:21.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:07:06,12
Zaostanek: +07:21.5
3 . 109 Glavić Relvis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:10:36,11 +10:51.5 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:10:36,11
Zaostanek: +10:51.5
4 . 62 ferfoglia mario
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 4 59:30,95 -1 LAP >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 59:30,95
Zaostanek: -1 LAP
5 . 143 Marassi Giovanni
A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Moški ITA A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA 4 1:00:53,65 -1 LAP >
Klub A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:00:53,65
Zaostanek: -1 LAP
6 . 11 Zidarić Goran
BK BUZET
Moški CRO BK BUZET 4 1:02:48,71 -1 LAP >
Klub BK BUZET
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:02:48,71
Zaostanek: -1 LAP
7 . 9 Moškun Zdravko
Moški SLO 4 1:03:46,29 -1 LAP >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:03:46,29
Zaostanek: -1 LAP
8 . 433 Bukovac Denis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 4 1:07:46,18 -1 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:07:46,18
Zaostanek: -1 LAP
9 . 249 Banek Darko
BK UMAG
Moški CRO BK UMAG 3 1:02:21,45 -2 LAP >
Klub BK UMAG
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:02:21,45
Zaostanek: -2 LAP
DNF 120 Fabac Patrik
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 2 52:22,66 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 52:22,66
Zaostanek: LAP
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 87 Kocjancic Lara
MBC TRIESTE
Ženski ITA MBC TRIESTE 4 1:03:40,03 - >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 1:03:40,03
Zaostanek: -
2 . 83 Marušić Romina
BK NOVIGRAD
Ženski CRO BK NOVIGRAD 3 59:33,32 -1 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 59:33,32
Zaostanek: -1 LAP
3 . 8 Doričić Melita
Ženski CRO 3 1:07:56,57 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 1:07:56,57
Zaostanek: -1 LAP
4 . 148 Benković Dijana
BK POREČ
Ženski CRO BK POREČ 3 1:13:32,85 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 1:13:32,85
Zaostanek: -1 LAP
5 . 34 Cherin Silvana
ASD FLAMME ROUGE
Ženski ITA ASD FLAMME ROUGE 2 55:45,62 -2 LAP >
Klub ASD FLAMME ROUGE
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 55:45,62
Zaostanek: -2 LAP
DNF 427 Carić Ivana
Ženski CRO 2 53:21,24 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 53:21,24
Zaostanek: LAP
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 W)-Ž
1 . 430 CANCIANI LISA
ASD DP66 GIANT SMP
Ženski ITA ASD DP66 GIANT SMP 5 1:10:33,96 - >
Klub ASD DP66 GIANT SMP
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 5
Time: 1:10:33,96
Zaostanek: -
2 . 422 Pušec Mirta
BK MONTES
Ženski CRO BK MONTES 4 56:58,14 -1 LAP >
Klub BK MONTES
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 56:58,14
Zaostanek: -1 LAP
3 . 416 Perusin Bianca
ASD LIBERTAS CERESETTO
Ženski ITA ASD LIBERTAS CERESETTO 4 58:31,69 -1 LAP >
Klub ASD LIBERTAS CERESETTO
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 58:31,69
Zaostanek: -1 LAP
4 . 423 Filipović Jana
BK BIKER
Ženski CRO BK BIKER 4 1:00:34,75 -1 LAP >
Klub BK BIKER
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 1:00:34,75
Zaostanek: -1 LAP
5 . 37 Pilčić Valentina
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 4 1:03:50,41 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 1:03:50,41
Zaostanek: -1 LAP
6 . 36 Juretić Antonela
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 4 1:06:55,66 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 1:06:55,66
Zaostanek: -1 LAP
DNF 10 Mlakar Daša
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 3 45:20,95 LAP >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 45:20,95
Zaostanek: LAP

Komentarji

 

Mobile content