Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: KBBXS Adrenalina - XC Ronjgi 21/22

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:KBBXS Adrenalina - XC Ronjgi 21/22 Datum:20.03.2022
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Time Zaostanek Več
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 320 Zobec Matevž
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 3 4:36,7 - >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 4:36,7
Zaostanek: -
2 . 352 HORVAT Lukas
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 3 5:10,9 +00:34.2 >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 5:10,9
Zaostanek: +00:34.2
3 . 340 ERCEG Nori
Moški CRO 3 5:22,4 +00:45.7 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 5:22,4
Zaostanek: +00:45.7
4 . 376 Žuk Fran
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 3 6:05,4 +01:28.7 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 6:05,4
Zaostanek: +01:28.7
5 . 339 PRENKPALAJ Martin
Moški CRO 3 6:19,9 +01:43.1 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 6:19,9
Zaostanek: +01:43.1
6 . 313 Brnelić Gabrijel
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 3 6:25,8 +01:49.1 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 6:25,8
Zaostanek: +01:49.1
7 . 391 MATARUGA ARIA
Moški CRO 3 6:27,2 +01:50.4 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 6:27,2
Zaostanek: +01:50.4
8 . 353 HORVAT Aleks
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 3 6:29,7 +01:53.0 >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 6:29,7
Zaostanek: +01:53.0
9 . 341 ERCEG Tiago
Moški CRO 3 6:48,9 +02:12.2 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 6:48,9
Zaostanek: +02:12.2
10 . 370 MODIC MAJ
MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 2 4:45,5 -1 LAP >
Klub MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 4:45,5
Zaostanek: -1 LAP
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 346 Simonič Adam
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 7 9:28,8 - >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Time: 9:28,8
Zaostanek: -
2 . 323 Milat Val
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 7 9:40,2 +00:11.4 >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Time: 9:40,2
Zaostanek: +00:11.4
3 . 309 Malinarić Mateo
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 6 9:09,0 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 9:09,0
Zaostanek: -1 LAP
4 . 359 Pregl Mark
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 6 9:15,0 -1 LAP >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 9:15,0
Zaostanek: -1 LAP
5 . 329 Čović Emanuel
Moški CRO 6 9:33,4 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 9:33,4
Zaostanek: -1 LAP
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 390 Bernobić David
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 7 8:49,8 - >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Time: 8:49,8
Zaostanek: -
2 . 336 Mlakar Tine
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 7 8:50,7 +00:00.9 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Time: 8:50,7
Zaostanek: +00:00.9
3 . 375 Mesojedec Svit
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 7 8:57,1 +00:07.3 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Time: 8:57,1
Zaostanek: +00:07.3
4 . 305 Horvat Jan
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 7 8:59,7 +00:09.8 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Time: 8:59,7
Zaostanek: +00:09.8
5 . 307 Remon Marcos
POGI TEAM GENERALI
Moški SLO POGI TEAM GENERALI 7 9:03,5 +00:13.6 >
Klub POGI TEAM GENERALI
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Time: 9:03,5
Zaostanek: +00:13.6
6 . 392 Cimprič Debevc Nal
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 7 9:07,5 +00:17.6 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Time: 9:07,5
Zaostanek: +00:17.6
7 . 314 Bobolanović Timon
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 7 9:46,1 +00:56.2 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Time: 9:46,1
Zaostanek: +00:56.2
8 . 387 KALČIĆ VINCENT
Moški CRO 6 9:09,5 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 9:09,5
Zaostanek: -1 LAP
9 . 393 BOROJEVIĆ JAKOV
Moški CRO 5 9:44,4 -2 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 9:44,4
Zaostanek: -2 LAP
10 . 388 BRKLJAČIĆ VITO
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 5 1:24:46,4 -2 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:24:46,4
Zaostanek: -2 LAP
DO 11 GOD. Ž (U11 W)-Ž
1 . 312 Štrucelj Stefani
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 7 9:44,9 - >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 7
Time: 9:44,9
Zaostanek: -
2 . 311 Nižić Nicole
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 6 9:04,4 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 6
Time: 9:04,4
Zaostanek: -1 LAP
3 . 360 PREGL Klara
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 6 9:43,3 -1 LAP >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 6
Time: 9:43,3
Zaostanek: -1 LAP
4 . 437 MAJA ZUJIĆ
Ženski CRO 6 9:44,0 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 6
Time: 9:44,0
Zaostanek: -1 LAP
5 . 389 Erjavec Neža
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Ženski SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 6 10:40,3 -1 LAP >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 6
Time: 10:40,3
Zaostanek: -1 LAP
6 . 318 Abramović Valeria
BBK TEAM RODEO
Ženski CRO BBK TEAM RODEO 4 9:25,7 -3 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 9:25,7
Zaostanek: -3 LAP
DNF 377 KALČIĆ LANA
TK
Ženski CRO TK 2 12:25,7 LAP >
Klub TK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 12:25,7
Zaostanek: LAP
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 502 Mlakar Jakob
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 2 31:44,39 - >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 31:44,39
Zaostanek: -
2 . 515 Kuhar Noa
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 33:45,35 +02:00.9 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 33:45,35
Zaostanek: +02:00.9
3 . 510 Licul Antonio
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 35:15,72 +03:31.3 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 35:15,72
Zaostanek: +03:31.3
4 . 439 Erjavec Jošt
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 2 35:34,25 +03:49.8 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 35:34,25
Zaostanek: +03:49.8
5 . 530 Mataija Dino
BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA
Moški CRO BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA 2 47:01,29 +15:16.8 >
Klub BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 47:01,29
Zaostanek: +15:16.8
6 . 514 ZOHIL JAKOV
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 54:10,92 +22:26.5 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 54:10,92
Zaostanek: +22:26.5
7 . 435 PETEH Niko
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 59:33,32 +27:48.9 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 59:33,32
Zaostanek: +27:48.9
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 575 Štajnar Gašper
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 2 29:02,45 - >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 29:02,45
Zaostanek: -
2 . 578 Dispensa Flavio
TRINX FACTORY TEAM
Moški ITA TRINX FACTORY TEAM 2 31:48,75 +02:46.2 >
Klub TRINX FACTORY TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 31:48,75
Zaostanek: +02:46.2
3 . 519 Turčić Marko
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 2 34:30,74 +05:28.2 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 34:30,74
Zaostanek: +05:28.2
4 . 511 Kramar Aleksej
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 37:18,12 +08:15.6 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 37:18,12
Zaostanek: +08:15.6
DNF 395 Stojčević Marko
Moški CRO 0 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 0
Time:
Zaostanek:
DO 15 GOD. Ž (U15 W)-Ž
1 . 556 Terpin Eva
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 2 29:41,21 - >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 29:41,21
Zaostanek: -
2 . 529 Šoštarko Tajda
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 2 36:20,84 +06:39.6 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 36:20,84
Zaostanek: +06:39.6
3 . 542 Sabadin Gea
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 1 32:01,18 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 1
Time: 32:01,18
Zaostanek: -1 LAP
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 440 Kavcic Blaz
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 5 1:07:11,14 - >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:07:11,14
Zaostanek: -
2 . 451 Bříza Vojtěch
EXPRES CZ TUFO TEAM KOLíN
Moški CZE EXPRES CZ TUFO TEAM KOLíN 5 1:07:37,76 +00:26.6 >
Klub EXPRES CZ TUFO TEAM KOLíN
Država CZE
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:07:37,76
Zaostanek: +00:26.6
3 . 270 Terpin Tine
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 5 1:08:14,16 +01:03.0 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:08:14,16
Zaostanek: +01:03.0
4 . 453 Matoulek Jiří
EXPRES CZ TUFO TEAM KOLíN
Moški CZE EXPRES CZ TUFO TEAM KOLíN 5 1:11:26,98 +04:15.8 >
Klub EXPRES CZ TUFO TEAM KOLíN
Država CZE
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:11:26,98
Zaostanek: +04:15.8
5 . 177 MARČELJA LOVRO
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 5 1:14:23,42 +07:12.2 >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:14:23,42
Zaostanek: +07:12.2
6 . 130 Sandić David
AK Albona 1921
Moški CRO AK Albona 1921 5 1:16:01,58 +08:50.4 >
Klub AK Albona 1921
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:16:01,58
Zaostanek: +08:50.4
7 . 57 Broznić Antonio
KBBXS ADRENALINA
Moški CRO KBBXS ADRENALINA 5 1:20:56,21 +13:45.0 >
Klub KBBXS ADRENALINA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:20:56,21
Zaostanek: +13:45.0
8 . 26 Oblak Gal
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 4 1:06:22,56 -1 LAP >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:06:22,56
Zaostanek: -1 LAP
9 . 27 Zupan Julij
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 4 1:08:57,54 -1 LAP >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:08:57,54
Zaostanek: -1 LAP
10 . 139 Hadžić Nirmal Karl
BK RIJEKA
Moški CRO BK RIJEKA 4 1:11:50,24 -1 LAP >
Klub BK RIJEKA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:11:50,24
Zaostanek: -1 LAP
11 . 20 Kučić Noel
Moški CRO 3 1:04:51,82 -2 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:04:51,82
Zaostanek: -2 LAP
12 . 446 Aleksić Kristijan
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 3 1:20:25,13 -2 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:20:25,13
Zaostanek: -2 LAP
DNF 448 Frančišković Dorian
Moški CRO 1 48:47,12 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 48:47,12
Zaostanek: LAP
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 455 Pospisil Matej
EXPRES CZ TUFO TEAM KOLíN
Moški CZE EXPRES CZ TUFO TEAM KOLíN 5 1:11:58,05 - >
Klub EXPRES CZ TUFO TEAM KOLíN
Država CZE
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:11:58,05
Zaostanek: -
2 . 225 Stipić Eric
BK RIJEKA
Moški CRO BK RIJEKA 5 1:13:19,24 +01:21.1 >
Klub BK RIJEKA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:13:19,24
Zaostanek: +01:21.1
3 . 105 Orbanić Dominik
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:06:29,09 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:06:29,09
Zaostanek: -1 LAP
4 . 447 Frank David
Moški CRO 4 1:23:03,17 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:23:03,17
Zaostanek: -1 LAP
DNF 454 Pařez Tomáš
EXPRES CZ TUFO TEAM KOLíN
Moški CZE EXPRES CZ TUFO TEAM KOLíN 2 27:07,57 LAP >
Klub EXPRES CZ TUFO TEAM KOLíN
Država CZE
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 27:07,57
Zaostanek: LAP
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 198 Antonini Edoardo
BIBIONE CYCLING TEAM
Moški ITA BIBIONE CYCLING TEAM 5 1:15:37,19 - >
Klub BIBIONE CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:15:37,19
Zaostanek: -
2 . 12 Žužić Diego
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 5 1:20:54,41 +05:17.2 >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:20:54,41
Zaostanek: +05:17.2
3 . 173 Jamšek Rok
BK NOVIGRAD
Moški SLO BK NOVIGRAD 4 1:08:33,94 -1 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:08:33,94
Zaostanek: -1 LAP
4 . 396 Schleicher Valentin
Moški DEU 4 1:09:28,92 -1 LAP >
Klub
Država DEU
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:09:28,92
Zaostanek: -1 LAP
5 . 128 Lučić Hrvoje
Moški CRO 4 1:13:00,83 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:13:00,83
Zaostanek: -1 LAP
DNF 450 Naglič Rok
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 36:30,17 LAP >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 36:30,17
Zaostanek: LAP
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 1 Sikošek Gregor
TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Moški SLO TEAM GRANFONDO SLOVENIJA 5 1:04:45,53 - >
Klub TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:04:45,53
Zaostanek: -
2 . 144 Cusin Simone
BIBIONE CYCLING TEAM
Moški ITA BIBIONE CYCLING TEAM 5 1:07:21,18 +02:35.6 >
Klub BIBIONE CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:07:21,18
Zaostanek: +02:35.6
3 . 72 Pikulić Davor
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 5 1:10:45,96 +06:00.4 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:10:45,96
Zaostanek: +06:00.4
4 . 123 Jovanović - Verbanac Alen
BK Žminj
Moški CRO BK Žminj 5 1:11:11,86 +06:26.3 >
Klub BK Žminj
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:11:11,86
Zaostanek: +06:26.3
5 . 226 Vodopivec Luka
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 5 1:11:36,62 +06:51.0 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:11:36,62
Zaostanek: +06:51.0
6 . 46 Doblanović Marko
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 5 1:20:25,92 +15:40.3 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:20:25,92
Zaostanek: +15:40.3
7 . 442 Černigoj Matjaž
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 5 1:20:49,93 +16:04.4 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:20:49,93
Zaostanek: +16:04.4
8 . 257 Blatnik Žiga
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 4 1:06:01,64 -1 LAP >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:06:01,64
Zaostanek: -1 LAP
9 . 71 Zobec Jernej
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 4 1:06:16,88 -1 LAP >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:06:16,88
Zaostanek: -1 LAP
10 . 45 Zakinja Endi
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 4 1:06:36,16 -1 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:06:36,16
Zaostanek: -1 LAP
11 . 14 Vaška Saša
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 1:09:11,66 -1 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:09:11,66
Zaostanek: -1 LAP
12 . 449 Erceg Marko
Moški CRO 4 1:12:35,13 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:12:35,13
Zaostanek: -1 LAP
13 . 136 Galić Davor
Moški CRO 4 1:16:11,70 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:16:11,70
Zaostanek: -1 LAP
14 . 50 Horvat Bojan
BK AXA
Moški CRO BK AXA 4 1:16:15,47 -1 LAP >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:16:15,47
Zaostanek: -1 LAP
15 . 224 Horvat Marko
TK TAR VABRIGA
Moški CRO TK TAR VABRIGA 4 1:18:52,92 -1 LAP >
Klub TK TAR VABRIGA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:18:52,92
Zaostanek: -1 LAP
16 . 179 PRENKPALAJ Patrik
Moški CRO 4 1:21:47,35 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:21:47,35
Zaostanek: -1 LAP
17 . 223 Tumpić Nenad
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:27:51,66 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:27:51,66
Zaostanek: -1 LAP
18 . 42 Mlinarić Saša
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 3 1:11:03,65 -2 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:11:03,65
Zaostanek: -2 LAP
19 . 43 Pavelić Danijel
Moški CRO 3 1:27:21,12 -2 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:27:21,12
Zaostanek: -2 LAP
DNF 33 Bernardi Alex
BIBIONE CYCLING TEAM
Moški ITA BIBIONE CYCLING TEAM 2 35:37,49 LAP >
Klub BIBIONE CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 35:37,49
Zaostanek: LAP
DNF 150 Grubišić Luka
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 35:50,89 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 35:50,89
Zaostanek: LAP
DNF 267 Modic Aleš
MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 4 58:50,34 LAP >
Klub MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 58:50,34
Zaostanek: LAP
DNF 412 Seccareccia Boris
Moški CRO 3 53:40,50 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 53:40,50
Zaostanek: LAP
DNF 441 Kravos Matej
Moški SLO 2 28:11,72 LAP >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 28:11,72
Zaostanek: LAP
DNF 456 Řehák Martin
EXPRES CZ TUFO TEAM KOLíN
Moški CZE EXPRES CZ TUFO TEAM KOLíN 4 1:04:28,30 LAP >
Klub EXPRES CZ TUFO TEAM KOLíN
Država CZE
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:04:28,30
Zaostanek: LAP
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 113 Vidoni Roberto
SC COTTUR ASD
Moški ITA SC COTTUR ASD 5 1:06:44,68 - >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:06:44,68
Zaostanek: -
2 . 443 Sclip Gianni
ASD FEDERCLUBTRIESTE
Moški ITA ASD FEDERCLUBTRIESTE 5 1:10:24,27 +03:39.5 >
Klub ASD FEDERCLUBTRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:10:24,27
Zaostanek: +03:39.5
3 . 434 Dekovic Marin
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 5 1:11:09,71 +04:25.0 >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:11:09,71
Zaostanek: +04:25.0
4 . 457 Vágner Aleš
RO RACE
Moški CZE RO RACE 5 1:14:16,97 +07:32.2 >
Klub RO RACE
Država CZE
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:14:16,97
Zaostanek: +07:32.2
5 . 140 Božić Igor
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:15:06,04 +08:21.3 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:15:06,04
Zaostanek: +08:21.3
6 . 210 Simonič Valentin
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 5 1:17:03,88 +10:19.1 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:17:03,88
Zaostanek: +10:19.1
7 . 86 Sobot Filip
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:17:43,72 +10:59.0 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:17:43,72
Zaostanek: +10:59.0
8 . 70 Štokelj Miha
KK IZVIR VIPAVA
Moški SLO KK IZVIR VIPAVA 5 1:18:02,24 +11:17.5 >
Klub KK IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:18:02,24
Zaostanek: +11:17.5
9 . 444 Fedrigo Paolo
ASD FEDERCLUBTRIESTE -TECNOEDILE
Moški ITA ASD FEDERCLUBTRIESTE -TECNOEDILE 5 1:18:44,47 +11:59.7 >
Klub ASD FEDERCLUBTRIESTE -TECNOEDILE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:18:44,47
Zaostanek: +11:59.7
10 . 79 Peteh Emil
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:05:16,97 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:05:16,97
Zaostanek: -1 LAP
11 . 410 SELIS ANTONIO
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 4 1:05:45,22 -1 LAP >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:05:45,22
Zaostanek: -1 LAP
12 . 124 Iurissevich Daniele
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 4 1:05:58,73 -1 LAP >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:05:58,73
Zaostanek: -1 LAP
13 . 133 Starman Jan
RAJD LJUBLJANA
Moški SLO RAJD LJUBLJANA 4 1:06:08,48 -1 LAP >
Klub RAJD LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:06:08,48
Zaostanek: -1 LAP
14 . 162 Babić Đulijano
Moški CRO 4 1:06:18,65 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:06:18,65
Zaostanek: -1 LAP
15 . 397 Radovčić Nikola
Moški CRO 4 1:06:34,89 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:06:34,89
Zaostanek: -1 LAP
16 . 231 Zec Milko
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 4 1:07:40,90 -1 LAP >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:07:40,90
Zaostanek: -1 LAP
17 . 178 MARČELJA MARKO
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 4 1:07:48,58 -1 LAP >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:07:48,58
Zaostanek: -1 LAP
18 . 90 Milat Erik
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 4 1:08:53,90 -1 LAP >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:08:53,90
Zaostanek: -1 LAP
19 . 97 Kajfes Boris
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 4 1:09:40,39 -1 LAP >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:09:40,39
Zaostanek: -1 LAP
20 . 131 Batagelj Borna
JGL
Moški CRO JGL 4 1:11:54,29 -1 LAP >
Klub JGL
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:11:54,29
Zaostanek: -1 LAP
21 . 111 Kuhar Bojan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:12:17,84 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:12:17,84
Zaostanek: -1 LAP
22 . 7 Požarić Dorian
Moški CRO 4 1:17:25,25 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:17:25,25
Zaostanek: -1 LAP
23 . 56 Zohil Ivan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:27:51,58 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:27:51,58
Zaostanek: -1 LAP
24 . 438 Zujić Boris
Zujić
Moški CRO Zujić 3 1:16:29,59 -2 LAP >
Klub Zujić
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:16:29,59
Zaostanek: -2 LAP
25 . 436 Andrijasevic Antun
Moški CRO 3 1:23:27,13 -2 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:23:27,13
Zaostanek: -2 LAP
DNF 91 Balenović Goran
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 3 52:06,30 LAP >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 52:06,30
Zaostanek: LAP
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 222 DEPONTE Maurizzio
Moški ITA 5 1:15:45,44 - >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:15:45,44
Zaostanek: -
2 . 262 Premrn Lucjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 5 1:16:31,61 +00:46.1 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:16:31,61
Zaostanek: +00:46.1
3 . 236 Modic Miran
Moški SLO 5 1:18:02,46 +02:17.0 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:18:02,46
Zaostanek: +02:17.0
4 . 199 De Pin Ezio
BIBIONE CYCLING TEAM
Moški ITA BIBIONE CYCLING TEAM 5 1:19:09,89 +03:24.4 >
Klub BIBIONE CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:19:09,89
Zaostanek: +03:24.4
5 . 109 Glavić Relvis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:22:35,36 +06:49.9 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:22:35,36
Zaostanek: +06:49.9
6 . 62 ferfoglia mario
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 4 1:06:28,37 -1 LAP >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:06:28,37
Zaostanek: -1 LAP
7 . 255 Pavan Claudio
ASD BIBIONE CYCLING TEAM
Moški ITA ASD BIBIONE CYCLING TEAM 4 1:06:40,28 -1 LAP >
Klub ASD BIBIONE CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:06:40,28
Zaostanek: -1 LAP
8 . 409 Fabro Mauro
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 4 1:07:49,16 -1 LAP >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:07:49,16
Zaostanek: -1 LAP
9 . 143 Marassi Giovanni
A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Moški ITA A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA 4 1:08:43,07 -1 LAP >
Klub A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:08:43,07
Zaostanek: -1 LAP
10 . 117 Pietrobon Ugo
BIBIONE CYCLING TEAM
Moški ITA BIBIONE CYCLING TEAM 4 1:11:35,65 -1 LAP >
Klub BIBIONE CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:11:35,65
Zaostanek: -1 LAP
11 . 11 Zidarić Goran
BK BUZET
Moški CRO BK BUZET 4 1:12:04,00 -1 LAP >
Klub BK BUZET
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:12:04,00
Zaostanek: -1 LAP
12 . 433 Bukovac Denis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 4 1:12:58,59 -1 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:12:58,59
Zaostanek: -1 LAP
13 . 303 Moškun Zdravko
Moški SLO 4 1:13:53,99 -1 LAP >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:13:53,99
Zaostanek: -1 LAP
14 . 445 SAVIANO GIACOMO
ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE
Moški ITA ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE 4 1:16:09,36 -1 LAP >
Klub ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:16:09,36
Zaostanek: -1 LAP
15 . 82 Kovačić Dalibor
Moški CRO 4 1:16:40,31 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:16:40,31
Zaostanek: -1 LAP
16 . 249 Banek Darko
BK UMAG
Moški CRO BK UMAG 4 1:26:02,52 -1 LAP >
Klub BK UMAG
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:26:02,52
Zaostanek: -1 LAP
17 . 120 Fabac Patrik
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 2 1:04:48,98 -3 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:04:48,98
Zaostanek: -3 LAP
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 87 Kocjancic Lara
MBC TRIESTE
Ženski ITA MBC TRIESTE 4 1:15:45,38 - >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 1:15:45,38
Zaostanek: -
2 . 83 Marušić Romina
BK NOVIGRAD
Ženski CRO BK NOVIGRAD 3 1:07:32,09 -1 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 1:07:32,09
Zaostanek: -1 LAP
3 . 8 Doričić Melita
Ženski CRO 3 1:23:18,45 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 1:23:18,45
Zaostanek: -1 LAP
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 W)-Ž
1 . 398 Nadu Anja
ENERGIJATEAM.COM
Ženski CRO ENERGIJATEAM.COM 5 1:19:41,82 - >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 5
Time: 1:19:41,82
Zaostanek: -
2 . 399 Vágnerová Nikola
EXPRES CZ SCOTT TEAM KOLIN
Ženski CZE EXPRES CZ SCOTT TEAM KOLIN 5 1:19:41,94 +00:00.1 >
Klub EXPRES CZ SCOTT TEAM KOLIN
Država CZE
Spol: Ženski
No. Laps: 5
Time: 1:19:41,94
Zaostanek: +00:00.1
3 . 452 Jurová Hana
EXPRES CZ TUFO TEAM KOLíN
Ženski CZE EXPRES CZ TUFO TEAM KOLíN 5 1:20:34,53 +00:52.7 >
Klub EXPRES CZ TUFO TEAM KOLíN
Država CZE
Spol: Ženski
No. Laps: 5
Time: 1:20:34,53
Zaostanek: +00:52.7
4 . 10 Mlakar Daša
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 4 1:08:32,54 -1 LAP >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 1:08:32,54
Zaostanek: -1 LAP
5 . 394 Knap Maruša
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 4 1:11:27,59 -1 LAP >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 1:11:27,59
Zaostanek: -1 LAP
6 . 37 Pilčić Valentina
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 4 1:16:35,54 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 1:16:35,54
Zaostanek: -1 LAP
7 . 36 Juretić Antonela
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 4 1:19:13,91 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 1:19:13,91
Zaostanek: -1 LAP

Komentarji

 

Mobile content