Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 2. TEK DOBENSKI HRAM - MENGEŠKA KOČA 2021

Trail Tekma:2. TEK DOBENSKI HRAM - MENGEŠKA KOČA 2021 Datum:01.01.1970
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Zaostanek Več
M1-M
1 . 32 Verbič Črt
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 00:23:12 -- >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:23:12
Zaostanek: 00:00:00
2 . 55 Starič Vik
Moški SLO 00:25:30 00:02:18 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:25:30
Zaostanek: 00:02:18
3 . 20 Dremelj Žan
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 00:26:51 00:03:39 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:26:51
Zaostanek: 00:03:39
4 . 62 Malus Ožbej
Moški SLO 00:28:18 00:05:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:18
Zaostanek: 00:05:06
5 . 63 Malus Drejc
Moški SLO 00:28:33 00:05:21 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:33
Zaostanek: 00:05:21
6 . 67 Sitar Gašper
Moški SLO 00:30:15 00:07:03 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:15
Zaostanek: 00:07:03
7 . 42 Berlec Oskar
RAJD LJUBLJANA
Moški SLO RAJD LJUBLJANA 00:30:59 00:07:47 >
Klub RAJD LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:59
Zaostanek: 00:07:47
8 . 48 Jurkovič Arne
Moški SLO 00:32:11 00:08:59 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:11
Zaostanek: 00:08:59
9 . 12 Jerič Nejc
MENGEšKA 100KRAT
Moški SLO MENGEšKA 100KRAT 00:49:17 00:26:05 >
Klub MENGEšKA 100KRAT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:49:17
Zaostanek: 00:26:05
M2-M
1 . 46 Strmšek Tilen
CANIFIT TEAM
Moški SLO CANIFIT TEAM 00:22:59 -- >
Klub CANIFIT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:22:59
Zaostanek: 00:00:00
2 . 39 Vogrin Domen
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:24:14 00:01:15 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:24:14
Zaostanek: 00:01:15
3 . 76 Lipovšek Jan
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 00:26:29 00:03:30 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:26:29
Zaostanek: 00:03:30
4 . 24 Jeretina Marko
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 00:27:42 00:04:43 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:27:42
Zaostanek: 00:04:43
5 . 8 Jagodič Tilen
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:28:28 00:05:29 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:28
Zaostanek: 00:05:29
M3-M
1 . 36 Vogrin David
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:23:16 -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:23:16
Zaostanek: 00:00:00
2 . 74 Hafner Boris
HITRE ŽELVE KOMENDA
Moški SLO HITRE ŽELVE KOMENDA 00:25:35 00:02:19 >
Klub HITRE ŽELVE KOMENDA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:25:35
Zaostanek: 00:02:19
3 . 41 Starič Jure
HPC
Moški SLO HPC 00:26:07 00:02:51 >
Klub HPC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:26:07
Zaostanek: 00:02:51
4 . 78 Le Bihan Nicolas
Moški FRA 00:31:13 00:07:57 >
Klub
Država FRA
Spol: Moški
Čas: 00:31:13
Zaostanek: 00:07:57
5 . 26 Skrbiš Tadej
Moški SLO 00:32:38 00:09:22 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:38
Zaostanek: 00:09:22
6 . 21 Krusic Matevz
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 00:36:49 00:13:33 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:36:49
Zaostanek: 00:13:33
M4-M
1 . 17 Rink Aleš
ŠD TRZIN
Moški SLO ŠD TRZIN 00:24:30 -- >
Klub ŠD TRZIN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:24:30
Zaostanek: 00:00:00
2 . 45 Sitar Denis
MEKINJSKI TEKAČI
Moški SLO MEKINJSKI TEKAČI 00:24:36 00:00:06 >
Klub MEKINJSKI TEKAČI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:24:36
Zaostanek: 00:00:06
3 . 66 Pilih Tomaž
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 00:26:13 00:01:43 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:26:13
Zaostanek: 00:01:43
4 . 64 Smuk Boštjan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 00:26:52 00:02:22 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:26:52
Zaostanek: 00:02:22
5 . 61 Malus Franc
Moški SLO 00:28:37 00:04:07 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:37
Zaostanek: 00:04:07
6 . 69 SITAR Miha
Moški SLO 00:29:26 00:04:56 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:26
Zaostanek: 00:04:56
7 . 59 Gril Andrej
Moški SLO 00:29:48 00:05:18 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:48
Zaostanek: 00:05:18
8 . 73 Lopatič Marko
AŠD PACIENTI
Moški SLO AŠD PACIENTI 00:30:54 00:06:24 >
Klub AŠD PACIENTI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:54
Zaostanek: 00:06:24
9 . 35 Češek Tomi
Moški SLO 00:32:46 00:08:16 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:46
Zaostanek: 00:08:16
10 . 70 Dolinar Domen
Moški SLO 00:34:16 00:09:46 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:34:16
Zaostanek: 00:09:46
11 . 44 Kuhar Igor
Moški SLO 00:35:20 00:10:50 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:20
Zaostanek: 00:10:50
M5-M
1 . 7 Petek Tomo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:24:58 -- >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:24:58
Zaostanek: 00:00:00
2 . 50 Leban Marko
HIPLEX TEAM
Moški SLO HIPLEX TEAM 00:26:05 00:01:07 >
Klub HIPLEX TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:26:05
Zaostanek: 00:01:07
3 . 22 Iglič Robert
AK MENGEš
Moški SLO AK MENGEš 00:28:43 00:03:45 >
Klub AK MENGEš
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:43
Zaostanek: 00:03:45
4 . 75 Božič Ivan
Moški SLO 00:29:28 00:04:30 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:28
Zaostanek: 00:04:30
5 . 47 Ornik Frenk
Moški SLO 00:31:51 00:06:53 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:31:51
Zaostanek: 00:06:53
6 . 15 Klemenčič Pavle
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 00:32:47 00:07:49 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:47
Zaostanek: 00:07:49
7 . 77 Rojšek Tomaž
Ž.D. ZADUOR
Moški SLO Ž.D. ZADUOR 00:33:32 00:08:34 >
Klub Ž.D. ZADUOR
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:32
Zaostanek: 00:08:34
8 . 65 Jerič Jure
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 00:34:59 00:10:01 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:34:59
Zaostanek: 00:10:01
9 . 60 Kepic Rajko
Moški SLO 00:37:00 00:12:02 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:00
Zaostanek: 00:12:02
M6-M
1 . 71 Lešnik Štefan
Moški SLO 00:32:54 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:54
Zaostanek: 00:00:00
2 . 54 Jelenc Vid
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 00:35:32 00:02:38 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:32
Zaostanek: 00:02:38
3 . 72 KEMPRL Zvone
ŠD MENINA
Moški SLO ŠD MENINA 00:36:25 00:03:31 >
Klub ŠD MENINA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:36:25
Zaostanek: 00:03:31
Ž1-Ž
1 . 58 Močnik Klara
TSK IDRIJA
Ženski SLO TSK IDRIJA 00:26:02 -- >
Klub TSK IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:26:02
Zaostanek: 00:00:00
2 . 43 Berlec Rubi
Ženski SLO 00:36:00 00:09:58 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:36:00
Zaostanek: 00:09:58
3 . 49 Podbevšek Sabina
LJUBLJANSKI TEKAČI
Ženski SLO LJUBLJANSKI TEKAČI 00:47:31 00:21:29 >
Klub LJUBLJANSKI TEKAČI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:47:31
Zaostanek: 00:21:29
Ž3-Ž
1 . 40 Berlec Barbara
Ženski SLO 00:29:53 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:29:53
Zaostanek: 00:00:00
2 . 37 Novak Depolli Anja
TPD ULTRA
Ženski SLO TPD ULTRA 00:34:45 00:04:52 >
Klub TPD ULTRA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:34:45
Zaostanek: 00:04:52
3 . 31 Gluvić Anja
Ženski SLO 00:36:27 00:06:34 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:36:27
Zaostanek: 00:06:34
4 . 25 Dolinšek Valerija
Ženski SLO 00:51:22 00:21:29 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:51:22
Zaostanek: 00:21:29
Ž4-Ž
1 . 68 Oblak Darja
Ženski SLO 00:29:50 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:29:50
Zaostanek: 00:00:00
2 . 16 Rink Barbara
ŠD TRZIN
Ženski SLO ŠD TRZIN 00:30:12 00:00:22 >
Klub ŠD TRZIN
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:30:12
Zaostanek: 00:00:22
3 . 3 Baloh Janja
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:32:14 00:02:24 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:32:14
Zaostanek: 00:02:24
4 . 5 Kanižar Joži
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:34:01 00:04:11 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:34:01
Zaostanek: 00:04:11
5 . 51 Kalčič Mateja
Ženski SLO 00:35:23 00:05:33 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:35:23
Zaostanek: 00:05:33
6 . 19 Mazovec Maruša
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:38:42 00:08:52 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:38:42
Zaostanek: 00:08:52
Ž5-Ž
1 . 9 Žlogar Ivica
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:29:56 -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:29:56
Zaostanek: 00:00:00
2 . 57 Ahčin Matejka
VARUH ZDRAVJA
Ženski SLO VARUH ZDRAVJA 00:33:43 00:03:47 >
Klub VARUH ZDRAVJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:33:43
Zaostanek: 00:03:47
3 . 1 Leskovec Tadeja
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:43:14 00:13:18 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:43:14
Zaostanek: 00:13:18
4 . 53 Božič Nataša
Ženski SLO 00:44:22 00:14:26 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:44:22
Zaostanek: 00:14:26
5 . 10 Jerič Maja
MENGEšKA 100KRAT
Ženski SLO MENGEšKA 100KRAT 00:49:55 00:19:59 >
Klub MENGEšKA 100KRAT
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:49:55
Zaostanek: 00:19:59
Ž6-Ž
1 . 27 Cvišič Dragica
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:35:03 -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:35:03
Zaostanek: 00:00:00
2 . 2 Kanižar Meta
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:43:54 00:08:51 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:43:54
Zaostanek: 00:08:51
3 . 56 Rink Marjeta
Ženski SLO 00:45:14 00:10:11 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:45:14
Zaostanek: 00:10:11

Komentarji

 

Mobile content