Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: Ptujski triatlon 2022

Triatlon Tekma:Ptujski triatlon 2022 Datum:08.05.2022
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Zaost. Več
SUPER SPRINT - OSTALI M-M
157 Ceklin Vid
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
Zaost.:
162 Dimitrušev Alen
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
Zaost.:
1 . 168 Kojc Jože
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2022TZS479 0:27:48 -- >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS479
Čas: 0:27:48
Zaost.: --
SUPER SPRINT - OSTALI W-Ž
1 . 173 Ladič Tea
TK 3LIFE
Ženski SLO TK 3LIFE 2022TZS481 0:33:19 -- >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS481
Čas: 0:33:19
Zaost.: --
KADETI-M
1 . 179 Pavlin Marcel
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2022TZS354 0:25:34 -- >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS354
Čas: 0:25:34
Zaost.: --
2 . 169 Korošec Žiga
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS232 0:26:14 +00:40 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS232
Čas: 0:26:14
Zaost.: +00:40
3 . 177 Mlakar Nace
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2022TZS366 0:27:59 +02:25 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS366
Čas: 0:27:59
Zaost.: +02:25
4 . 160 DEŽMAN Luka
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS221 0:29:51 +04:17 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS221
Čas: 0:29:51
Zaost.: +04:17
5 . 186 Zupančič Izak
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS265 0:30:29 +04:54 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS265
Čas: 0:30:29
Zaost.: +04:54
6 . 159 Čampa Matevž
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2022TZS183 0:31:04 +05:30 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS183
Čas: 0:31:04
Zaost.: +05:30
7 . 154 Berkopec Brin
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2022TZS269 0:31:42 +06:08 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS269
Čas: 0:31:42
Zaost.: +06:08
8 . 164 Gašperič Jakob
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2021TZS086 0:31:46 +06:12 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS086
Čas: 0:31:46
Zaost.: +06:12
9 . 175 Martinšek Tian
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2022TZS311 0:31:49 +06:15 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS311
Čas: 0:31:49
Zaost.: +06:15
10 . 171 Kovačič Gal Jurij
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2022TZS188 0:33:04 +07:30 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS188
Čas: 0:33:04
Zaost.: +07:30
11 . 158 Cvelbar Jakob
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2022TZS192 0:33:30 +07:56 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS192
Čas: 0:33:30
Zaost.: +07:56
12 . 165 Grandovec Žiga
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2022TZS189 0:35:40 +10:06 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS189
Čas: 0:35:40
Zaost.: +10:06
KADETINJE-Ž
1 . 181 Prelesnik Tinkara
TK INLES RIKO RIBNICA
Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2022TZS390 0:28:56 -- >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS390
Čas: 0:28:56
Zaost.: --
2 . 155 Bezlaj Anja
TK 3LIFE
Ženski SLO TK 3LIFE 2022TZS461 0:29:23 +00:27 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS461
Čas: 0:29:23
Zaost.: +00:27
3 . 185 Valič Isa
TK AJDOVščINA
Ženski SLO TK AJDOVščINA 2022TZS107 0:31:46 +02:49 >
Klub TK AJDOVščINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS107
Čas: 0:31:46
Zaost.: +02:49
4 . 167 Hrenko Erin
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 2022TZS290 0:32:56 +04:00 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS290
Čas: 0:32:56
Zaost.: +04:00
5 . 166 Herodež Ana
TK 3LIFE
Ženski SLO TK 3LIFE 2022TZS473 0:34:06 +05:10 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS473
Čas: 0:34:06
Zaost.: +05:10
6 . 152 Bela Kočar Lina
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 2022TZS373 0:34:45 +05:48 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS373
Čas: 0:34:45
Zaost.: +05:48
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 156 Bratun Domen
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2022TZS270 0:25:34 -- >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS270
Čas: 0:25:34
Zaost.: --
2 . 188 Žagar Jurij
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2022TZS397 0:25:35 +00:00 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS397
Čas: 0:25:35
Zaost.: +00:00
3 . 187 Žagar Matic
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2022TZS398 0:25:38 +00:03 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS398
Čas: 0:25:38
Zaost.: +00:03
4 . 153 Belaj Nik
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS220 0:26:10 +00:35 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS220
Čas: 0:26:10
Zaost.: +00:35
5 . 180 Pilih Arne
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS247 0:27:11 +01:36 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS247
Čas: 0:27:11
Zaost.: +01:36
6 . 176 Mišvelj Saš
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS239 0:27:37 +02:02 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS239
Čas: 0:27:37
Zaost.: +02:02
7 . 174 Majdič Luka
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS237 0:28:36 +03:01 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS237
Čas: 0:28:36
Zaost.: +03:01
8 . 161 DEŽMAN Anže
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS222 0:28:42 +03:07 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS222
Čas: 0:28:42
Zaost.: +03:07
DNS 182 Rifel Nejc
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS255 -- >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS255
Čas: 00:00:00
Zaost.:
MLAJŠE MLADINKE-Ž
1 . 183 Sraka Luna
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 2022TZS335 0:26:17 -- >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS335
Čas: 0:26:17
Zaost.: --
2 . 151 Angleitner Sagadin Laura
TK 3LIFE
Ženski SLO TK 3LIFE 2022TZS458 0:26:36 +00:18 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS458
Čas: 0:26:36
Zaost.: +00:18
3 . 178 Navodnik Sara
TK VELENJE
Ženski SLO TK VELENJE 2022TZS024 0:26:42 +00:24 >
Klub TK VELENJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS024
Čas: 0:26:42
Zaost.: +00:24
4 . 184 Škrjanc Vita
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS259 0:27:05 +00:47 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS259
Čas: 0:27:05
Zaost.: +00:47
5 . 163 Frey Sarah
SCHWIMMVEREIN VILLACH
Ženski AUT SCHWIMMVEREIN VILLACH 0:27:52 +01:34 >
Klub SCHWIMMVEREIN VILLACH
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 0:27:52
Zaost.: +01:34
6 . 172 Kržišnik Nika
TK AJDOVščINA
Ženski SLO TK AJDOVščINA 2022TZS102 0:29:12 +02:54 >
Klub TK AJDOVščINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS102
Čas: 0:29:12
Zaost.: +02:54
7 . 170 Kotnik Zoja
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 2022TZS301 0:29:28 +03:10 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS301
Čas: 0:29:28
Zaost.: +03:10
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 53 Podgoršek Žiga
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2022TZS362 0:54:26 -- >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS362
Čas: 0:54:26
Zaost.: --
2 . 6 Bojanc Domen
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2022TZS370 0:55:14 +00:48 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS370
Čas: 0:55:14
Zaost.: +00:48
3 . 70 Vimos Kocbek Nevan
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2022TZS345 0:55:19 +00:53 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS345
Čas: 0:55:19
Zaost.: +00:53
4 . 67 Tomšič Staš
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2022TZS341 0:55:47 +01:20 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS341
Čas: 0:55:47
Zaost.: +01:20
5 . 54 Podgoršek Nejc
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2022TZS363 0:56:13 +01:46 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS363
Čas: 0:56:13
Zaost.: +01:46
6 . 69 Verbič Črt
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2022TZS360 0:57:04 +02:37 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS360
Čas: 0:57:04
Zaost.: +02:37
7 . 7 Borec Jaka
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2022TZS465 0:57:08 +02:42 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS465
Čas: 0:57:08
Zaost.: +02:42
8 . 45 Pavlin David Aljoša
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2022TZS353 0:57:35 +03:08 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS353
Čas: 0:57:35
Zaost.: +03:08
9 . 14 Fekonja Sergej
Moški SLO 1:00:05 +05:38 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 1:00:05
Zaost.: +05:38
10 . 46 Peterka Jan
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS245 1:00:47 +06:20 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS245
Čas: 1:00:47
Zaost.: +06:20
11 . 75 Žagar Taj
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2022TZS396 1:03:11 +08:45 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS396
Čas: 1:03:11
Zaost.: +08:45
12 . 21 Klepec Vabič Rok
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2022TZS477 1:07:08 +12:42 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS477
Čas: 1:07:08
Zaost.: +12:42
DNS 44 Padmosoekarto Lukas
TRIATLON KLUB ZRINSKI
Moški CRO TRIATLON KLUB ZRINSKI 2022-0667 -- >
Klub TRIATLON KLUB ZRINSKI
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2022-0667
Čas: 00:00:00
Zaost.:
STAREJŠE MLADINKE-Ž
1 . 15 Feltrin Kosec Eva
TK 3LIFE
Ženski SLO TK 3LIFE 2022TZS468 1:05:11 -- >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS468
Čas: 1:05:11
Zaost.: --
2 . 3 Aubelj Tina
TK 3LIFE
Ženski SLO TK 3LIFE 2022TZS459 1:13:49 +08:38 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS459
Čas: 1:13:49
Zaost.: +08:38
ČLANI 1-M
1 . 5 Bojanc Klemen
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2022TZS464 0:54:23 -- >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS464
Čas: 0:54:23
Zaost.: --
2 . 37 Medved Jakob
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2022TZS313 0:55:08 +00:45 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS313
Čas: 0:55:08
Zaost.: +00:45
3 . 10 Dečman Matej
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2022TZS380 0:56:46 +02:23 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS380
Čas: 0:56:46
Zaost.: +02:23
4 . 76 Žižek Gašper
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2022TZS487 1:00:19 +05:55 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS487
Čas: 1:00:19
Zaost.: +05:55
5 . 30 Lipovšek Jan
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS236 1:01:44 +07:21 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS236
Čas: 1:01:44
Zaost.: +07:21
6 . 35 Marenče Jan
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2022TZS200 1:02:13 +07:50 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS200
Čas: 1:02:13
Zaost.: +07:50
7 . 27 Križan Peter
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2022TZS305 1:03:25 +09:02 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS305
Čas: 1:03:25
Zaost.: +09:02
8 . 61 Rozman Marko
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2022TZS199 1:04:54 +10:31 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS199
Čas: 1:04:54
Zaost.: +10:31
9 . 52 Podbevšek Žiga
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS250 1:05:41 +11:18 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS250
Čas: 1:05:41
Zaost.: +11:18
ČLANICE 1-Ž
1 . 72 vrtačič Tjaša
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS262 1:02:03 -- >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS262
Čas: 1:02:03
Zaost.: --
2 . 47 Peterka Monika
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS246 1:08:45 +06:42 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS246
Čas: 1:08:45
Zaost.: +06:42
3 . 29 Levec Jana
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS235 1:10:13 +08:10 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS235
Čas: 1:10:13
Zaost.: +08:10
ČLANI 2-M
1 . 71 Vrhunc Tilen
TK GORENJSKA
Moški SLO TK GORENJSKA 2022TZS134 1:04:08 -- >
Klub TK GORENJSKA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS134
Čas: 1:04:08
Zaost.: --
2 . 73 Zavec Matevz
TK MARATON PTUJ
Moški SLO TK MARATON PTUJ 2022TZS017 1:04:20 +00:12 >
Klub TK MARATON PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS017
Čas: 1:04:20
Zaost.: +00:12
3 . 4 Bauer Nejc
TK OLIMPIJA
Moški SLO TK OLIMPIJA 2022TZS496 1:09:44 +05:36 >
Klub TK OLIMPIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS496
Čas: 1:09:44
Zaost.: +05:36
4 . 68 Verbajs Matej
Moški SLO 1:10:16 +06:08 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 1:10:16
Zaost.: +06:08
5 . 49 Petrovič Sašo
TK LOGATEC
Moški SLO TK LOGATEC 1:12:52 +08:44 >
Klub TK LOGATEC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 1:12:52
Zaost.: +08:44
6 . 58 Pugelj Mitja
TK LOGATEC
Moški SLO TK LOGATEC 1:23:52 +19:44 >
Klub TK LOGATEC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 1:23:52
Zaost.: +19:44
DNS 57 Prelec Marko
TK LOGATEC
Moški SLO TK LOGATEC -- >
Klub TK LOGATEC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
Zaost.:
ČLANICE 2-Ž
1 . 65 škerget Barbara
Ženski SLO 1:22:27 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 1:22:27
Zaost.: --
2 . 63 Rožić Sara
Ženski CRO 1:26:36 +04:08 >
Klub
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 1:26:36
Zaost.: +04:08
VETERANI 1-M
19 Justinek Gorazd
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
Zaost.:
1 . 40 Mihelič Dejan
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2022TZS383 1:03:50 -- >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS383
Čas: 1:03:50
Zaost.: --
2 . 9 Česen Grega
TK GORENJSKA
Moški SLO TK GORENJSKA 2022TZS126 1:04:08 +00:17 >
Klub TK GORENJSKA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS126
Čas: 1:04:08
Zaost.: +00:17
3 . 38 Meh Jure
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2022TZS207 1:06:13 +02:22 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS207
Čas: 1:06:13
Zaost.: +02:22
4 . 8 Ciglar Mitja
TK MARATON PTUJ
Moški SLO TK MARATON PTUJ 2022TZS013 1:07:02 +03:11 >
Klub TK MARATON PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS013
Čas: 1:07:02
Zaost.: +03:11
5 . 28 Lepojič Sašo
TEAM BTS COMPANY
Moški SLO TEAM BTS COMPANY 2022TZS020 1:07:18 +03:28 >
Klub TEAM BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS020
Čas: 1:07:18
Zaost.: +03:28
6 . 55 Pohlen Boštjan
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS252 1:08:15 +04:24 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS252
Čas: 1:08:15
Zaost.: +04:24
7 . 60 Repše Gorazd
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2022TZS204 1:08:59 +05:08 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS204
Čas: 1:08:59
Zaost.: +05:08
8 . 59 Purgaj Bojan
Moški SLO 1:12:10 +08:20 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 1:12:10
Zaost.: +08:20
9 . 39 Memić Mirsad
TK SWIBIR
Moški CRO TK SWIBIR DA 1:15:29 +11:38 >
Klub TK SWIBIR
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: DA
Čas: 1:15:29
Zaost.: +11:38
10 . 20 Kafel Sašo
Moški SLO 1:26:46 +22:55 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 1:26:46
Zaost.: +22:55
VETERANKE 1-Ž
1 . 25 Kompan Tanja
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS230 1:07:36 -- >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS230
Čas: 1:07:36
Zaost.: --
VETERANI 2-M
1 . 41 Mori Mitja
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2022TZS317 0:59:42 -- >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS317
Čas: 0:59:42
Zaost.: --
2 . 66 Šuligoj Gorazd
TK VELENJE
Moški SLO TK VELENJE 2022TZS029 1:06:19 +06:37 >
Klub TK VELENJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS029
Čas: 1:06:19
Zaost.: +06:37
3 . 31 Lovrenčič Robert
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2022TZS209 1:14:59 +15:16 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS209
Čas: 1:14:59
Zaost.: +15:16
4 . 51 Planinsec Rok
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2022TZS484 1:17:23 +17:41 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS484
Čas: 1:17:23
Zaost.: +17:41
5 . 74 Zupančič Martin
3K ŠPORT
Moški SLO 3K ŠPORT 2022TZS055 1:17:28 +17:46 >
Klub 3K ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS055
Čas: 1:17:28
Zaost.: +17:46
DNS 22 Kocjančič Simon
SD CENTAVER
Moški SLO SD CENTAVER -- >
Klub SD CENTAVER
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
Zaost.:
VETERANKE 2-Ž
2 Antonič Urška
Ženski SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:00:00
Zaost.:
1 . 43 Ojsteršek Zorčič Polona
-
Ženski SLO - 1:23:25 -- >
Klub -
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 1:23:25
Zaost.: --
2 . 23 Kokol Manja
TK MARATON PTUJ
Ženski SLO TK MARATON PTUJ 1:24:20 +00:54 >
Klub TK MARATON PTUJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 1:24:20
Zaost.: +00:54
VETERANI 3-M
1 . 50 Pilih Tomaž
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS249 1:06:33 -- >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS249
Čas: 1:06:33
Zaost.: --
2 . 17 Gostinčar Robert
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2022TZS471 1:14:50 +08:16 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS471
Čas: 1:14:50
Zaost.: +08:16
3 . 64 Sarić Davor
TK MARATON PTUJ
Moški SLO TK MARATON PTUJ 1:16:33 +10:00 >
Klub TK MARATON PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 1:16:33
Zaost.: +10:00
4 . 18 Hunjet Andrej
TK MARATON PTUJ
Moški SLO TK MARATON PTUJ 1:18:06 +11:32 >
Klub TK MARATON PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 1:18:06
Zaost.: +11:32
5 . 16 Gašperič Matjaž
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2022TZS365 1:19:01 +12:27 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS365
Čas: 1:19:01
Zaost.: +12:27
6 . 33 Malovič Zoran
TK MARATON PTUJ
Moški SLO TK MARATON PTUJ 2022TZS016 1:19:31 +12:57 >
Klub TK MARATON PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS016
Čas: 1:19:31
Zaost.: +12:57
VETERANI 4-M
1 . 24 KOMPAN ZLATKO
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS231 1:05:20 -- >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS231
Čas: 1:05:20
Zaost.: --
2 . 36 Martič Zvezdan
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS238 1:11:35 +06:14 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS238
Čas: 1:11:35
Zaost.: +06:14
3 . 42 Nadvežnik Robert
TK VELENJE
Moški SLO TK VELENJE 2022TZS027 1:15:58 +10:38 >
Klub TK VELENJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS027
Čas: 1:15:58
Zaost.: +10:38
4 . 13 Fajfar Stane
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2022TZS394 1:16:45 +11:24 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS394
Čas: 1:16:45
Zaost.: +11:24
5 . 56 Prah Andrej
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2022TZS211 1:18:17 +12:57 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS211
Čas: 1:18:17
Zaost.: +12:57
6 . 11 Denhof John
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2022TZS466 1:27:05 +21:44 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS466
Čas: 1:27:05
Zaost.: +21:44
7 . 34 Malovič Miran
Moški SLO 1:34:40 +29:19 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 1:34:40
Zaost.: +29:19
VETERANI 5-M
1 . 26 Kregar Miro
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS234 1:07:09 -- >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS234
Čas: 1:07:09
Zaost.: --
2 . 48 Petrič Slavko
JK TRI TEAM
Moški SLO JK TRI TEAM 2022TZS002 1:08:28 +01:19 >
Klub JK TRI TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS002
Čas: 1:08:28
Zaost.: +01:19
3 . 32 Maksl Franc
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2022TZS519 1:35:44 +28:34 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS519
Čas: 1:35:44
Zaost.: +28:34
VETERANI 6-M
12 Erhovnic Tomaž
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M -- >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
Zaost.:
1 . 1 Aćimović Radovan
TK MARATON PTUJ
Moški SLO TK MARATON PTUJ 2022TZS012 1:15:34 -- >
Klub TK MARATON PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS012
Čas: 1:15:34
Zaost.: --
VETERANI 7-M
1 . 62 Rozman Marjan
Moški SLO 1:36:13 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 1:36:13
Zaost.: --

Komentarji

 

Mobile content