Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 32. mekinjski kros - Memorial Mira Petka 2022

Tek Tekma:32. mekinjski kros - Memorial Mira Petka 2022 Datum:27.04.2022
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Št. krogov Gap Best lap time Več
CANICROSS MOšKI-M
1 . 146 Strmšek Tilen
CANIFIT TEAM
Moški SLO CANIFIT TEAM 00:17:01 1 -- 00:17:01 >
Klub CANIFIT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:17:01
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:17:01
2 . 149 Sobočan Anže
Moški SLO 00:17:51 1 00:00:50 00:17:51 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:17:51
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:50
Best lap time: 00:17:51
3 . 148 Rink Aleš
ŠD TRZIN
Moški SLO ŠD TRZIN 00:18:59 1 00:01:58 00:18:59 >
Klub ŠD TRZIN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:18:59
Št. krogov: 1
Gap: 00:01:58
Best lap time: 00:18:59
4 . 142 Schumet Edvard
Moški SLO 00:21:47 1 00:04:46 00:21:47 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:21:47
Št. krogov: 1
Gap: 00:04:46
Best lap time: 00:21:47
5 . 147 Perko Mirko
CANIFIT TEAM
Moški SLO CANIFIT TEAM 00:23:04 1 00:06:03 00:23:04 >
Klub CANIFIT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:23:04
Št. krogov: 1
Gap: 00:06:03
Best lap time: 00:23:04
6 . 141 Goltnik Rok
CANIFIT TEAM
Moški SLO CANIFIT TEAM 00:23:05 1 00:06:04 00:23:05 >
Klub CANIFIT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:23:05
Št. krogov: 1
Gap: 00:06:04
Best lap time: 00:23:05
7 . 143 Celestina Franc
Moški SLO 00:30:02 1 00:13:01 00:30:02 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:02
Št. krogov: 1
Gap: 00:13:01
Best lap time: 00:30:02
8 . 144 Galuf Rok
Moški SLO 00:30:22 1 00:13:21 00:30:22 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:22
Št. krogov: 1
Gap: 00:13:21
Best lap time: 00:30:22
CANICROSS žENSKE-Ž
1 . 137 Kovačič Pšenica
MINAMI KAT
Ženski SLO MINAMI KAT 00:21:16 1 -- 00:21:16 >
Klub MINAMI KAT
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:21:16
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:21:16
2 . 135 Kozinc Aja
Ženski SLO 00:21:27 1 00:00:11 00:21:27 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:21:27
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:11
Best lap time: 00:21:27
3 . 132 Schumet Nuša
SKVVP
Ženski SLO SKVVP 00:21:45 1 00:00:29 00:21:45 >
Klub SKVVP
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:21:45
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:29
Best lap time: 00:21:45
4 . 138 Rink Barbara
ŠD TRZIN
Ženski SLO ŠD TRZIN 00:23:06 1 00:01:50 00:23:06 >
Klub ŠD TRZIN
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:23:06
Št. krogov: 1
Gap: 00:01:50
Best lap time: 00:23:06
5 . 134 Gluvić Anja
CANIFIT TEAM
Ženski SLO CANIFIT TEAM 00:25:50 1 00:04:34 00:25:50 >
Klub CANIFIT TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:25:50
Št. krogov: 1
Gap: 00:04:34
Best lap time: 00:25:50
6 . 133 Pohorec Patricija
Ženski SLO 00:31:12 1 00:09:56 00:31:12 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:31:12
Št. krogov: 1
Gap: 00:09:56
Best lap time: 00:31:12
7 . 136 Petrinjak Barbara
CANIFIT TEAM
Ženski SLO CANIFIT TEAM 00:31:32 1 00:10:16 00:31:32 >
Klub CANIFIT TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:31:32
Št. krogov: 1
Gap: 00:10:16
Best lap time: 00:31:32
8 . 131 Božič Patricia
CANIFIT TEAM
Ženski SLO CANIFIT TEAM 00:33:23 1 00:12:07 00:33:23 >
Klub CANIFIT TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:33:23
Št. krogov: 1
Gap: 00:12:07
Best lap time: 00:33:23
D1 - DEKLETA-Ž
1 . 303 KRŽAN Ula
Ženski SLO 00:02:05 1 -- 00:02:05 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:05
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:02:05
2 . 312 Klemen Ota
Ženski SLO 00:02:10 1 00:00:05 00:02:10 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:10
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:05
Best lap time: 00:02:10
3 . 314 ZAMLJEN Lija
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:02:23 1 00:00:18 00:02:23 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:23
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:18
Best lap time: 00:02:23
4 . 309 Bernot Naja
Ženski SLO 00:02:24 1 00:00:19 00:02:24 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:24
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:19
Best lap time: 00:02:24
5 . 311 Trtnik Tina
Ženski SLO 00:02:29 1 00:00:24 00:02:29 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:29
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:24
Best lap time: 00:02:29
6 . 301 GASHI Ivana
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:02:58 1 00:00:53 00:02:58 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:58
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:53
Best lap time: 00:02:58
7 . 310 Pungertar Ana
Ženski SLO 00:02:58 1 00:00:53 00:02:58 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:58
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:53
Best lap time: 00:02:58
8 . 315 Burja Zala
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:03:00 1 00:00:55 00:03:00 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:00
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:55
Best lap time: 00:03:00
9 . 305 Pavlović Alekseja
Ženski SLO 00:03:01 1 00:00:56 00:03:01 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:01
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:56
Best lap time: 00:03:01
10 . 307 Železnik Kaja
Ženski SLO 00:03:16 1 00:01:11 00:03:16 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:16
Št. krogov: 1
Gap: 00:01:11
Best lap time: 00:03:16
11 . 317 JEGLIČ Avaneli
Ženski SLO 00:03:16 1 00:01:11 00:03:16 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:16
Št. krogov: 1
Gap: 00:01:11
Best lap time: 00:03:16
12 . 300 JAŠOVEC Vesna
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:03:54 1 00:01:49 00:03:54 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:54
Št. krogov: 1
Gap: 00:01:49
Best lap time: 00:03:54
13 . 313 Rifel Judita
VRTEC ANTONA MEDVEDA KAMNIK
Ženski SLO VRTEC ANTONA MEDVEDA KAMNIK 00:07:31 1 00:05:26 00:07:31 >
Klub VRTEC ANTONA MEDVEDA KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:07:31
Št. krogov: 1
Gap: 00:05:26
Best lap time: 00:07:31
D2 - DEKLETA-Ž
1 . 229 PANČUR Mateja
Ženski SLO 00:01:57 1 -- 00:01:57 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:01:57
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:01:57
2 . 323 Pisek Rebeka Marija
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:02:01 1 00:00:04 00:02:01 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:01
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:04
Best lap time: 00:02:01
3 . 325 Novak Tinkara
NEVLJE
Ženski SLO NEVLJE 00:02:03 1 00:00:06 00:02:03 >
Klub NEVLJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:03
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:06
Best lap time: 00:02:03
4 . 333 Maček Vita
Ženski SLO 00:02:03 1 00:00:06 00:02:03 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:03
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:06
Best lap time: 00:02:03
5 . 329 OSOLNIK TINKARA
Ženski SLO 00:02:09 1 00:00:12 00:02:09 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:09
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:12
Best lap time: 00:02:09
6 . 327 Knez Iza
OŠ MARIJE VERE
Ženski SLO OŠ MARIJE VERE 00:02:10 1 00:00:13 00:02:10 >
Klub OŠ MARIJE VERE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:10
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:13
Best lap time: 00:02:10
7 . 331 Burja Lana
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:02:11 1 00:00:14 00:02:11 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:11
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:14
Best lap time: 00:02:11
8 . 326 Muhvič Vita
OŠ MARIJE VERE
Ženski SLO OŠ MARIJE VERE 00:02:14 1 00:00:17 00:02:14 >
Klub OŠ MARIJE VERE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:14
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:17
Best lap time: 00:02:14
9 . 330 Golob Sanja
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:02:17 1 00:00:20 00:02:17 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:17
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:20
Best lap time: 00:02:17
10 . 324 Železnik Hana
Ženski SLO 00:02:23 1 00:00:26 00:02:23 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:23
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:26
Best lap time: 00:02:23
11 . 332 BUDNAR Nika
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:02:25 1 00:00:28 00:02:25 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:25
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:28
Best lap time: 00:02:25
12 . 322 Pavlović Nika
Ženski SLO 00:02:28 1 00:00:31 00:02:28 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:28
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:31
Best lap time: 00:02:28
13 . 321 JAŠOVEC Julija
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:04:56 1 00:02:59 00:04:56 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:04:56
Št. krogov: 1
Gap: 00:02:59
Best lap time: 00:04:56
14 . 302 KUHAR Urška
OŠ TOMA BREJCA
Ženski SLO OŠ TOMA BREJCA 00:12:20 1 00:10:23 00:12:20 >
Klub OŠ TOMA BREJCA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:12:20
Št. krogov: 1
Gap: 00:10:23
Best lap time: 00:12:20
D3 - DEKLETA-Ž
1 . 344 Marinič Kuzman Neja
AK POLJANE
Ženski SLO AK POLJANE 00:01:37 1 -- 00:01:37 >
Klub AK POLJANE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:01:37
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:01:37
2 . 347 Mijatović Lara
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:01:56 1 00:00:19 00:01:56 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:01:56
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:19
Best lap time: 00:01:56
3 . 346 ZUPAN Ajda
Ženski SLO 00:02:12 1 00:00:35 00:02:12 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:12
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:35
Best lap time: 00:02:12
4 . 348 JERAS Ajda
Ženski SLO 00:02:14 1 00:00:37 00:02:14 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:14
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:37
Best lap time: 00:02:14
5 . 343 Železnik Sara
Ženski SLO 00:02:14 1 00:00:37 00:02:14 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:14
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:37
Best lap time: 00:02:14
6 . 341 Potočnik Eva
Ženski SLO 00:02:16 1 00:00:39 00:02:16 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:16
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:39
Best lap time: 00:02:16
7 . 340 KOSIĆ Anastasija
Ženski SLO 00:02:16 1 00:00:39 00:02:16 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:16
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:39
Best lap time: 00:02:16
8 . 350 ŠPENDE Ula
Ženski SLO 00:02:16 1 00:00:39 00:02:16 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:16
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:39
Best lap time: 00:02:16
9 . 345 Golob Tjaša
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:02:33 1 00:00:56 00:02:33 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:33
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:56
Best lap time: 00:02:33
D4 - DEKLETA-Ž
1 . 354 Knez Vita
OŠ MARIJE VERE
Ženski SLO OŠ MARIJE VERE 00:02:02 1 -- 00:02:02 >
Klub OŠ MARIJE VERE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:02
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:02:02
2 . 352 Golob Ana
Ženski SLO 00:02:04 1 00:00:02 00:02:04 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:04
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:02
Best lap time: 00:02:04
3 . 351 Golob Eva
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:02:04 1 00:00:02 00:02:04 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:04
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:02
Best lap time: 00:02:04
4 . 353 Muhvič Ajda
AK MENGEš
Ženski SLO AK MENGEš 00:02:07 1 00:00:05 00:02:07 >
Klub AK MENGEš
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:07
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:05
Best lap time: 00:02:07
5 . 355 Rifel Ana
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:02:14 1 00:00:12 00:02:14 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:14
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:12
Best lap time: 00:02:14
D5 - DEKLETA-Ž
1 . 363 Krapež Kaja
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 00:13:15 1 -- 27.04.2022 10:58:15 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:13:15
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:00
Best lap time: 27.04.2022 10:58:15
2 . 361 Kalan Urška
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:19:11 1 00:05:56 00:19:11 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:19:11
Št. krogov: 1
Gap: 00:05:56
Best lap time: 00:19:11
F1 - FANTJE-M
1 . 207 Bernot Žan
Moški SLO 00:02:25 1 -- 00:02:25 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:25
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:02:25
2 . 200 Golob Matija
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:02:25 1 -- 00:02:25 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:25
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:02:25
3 . 204 Vrh Gašper
Moški SLO 00:02:31 1 00:00:06 00:02:31 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:31
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:06
Best lap time: 00:02:31
4 . 206 Novak Bine
NEVLJE
Moški SLO NEVLJE 00:02:33 1 00:00:08 00:02:33 >
Klub NEVLJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:33
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:08
Best lap time: 00:02:33
5 . 208 Zarnik Ažbe
Moški SLO 00:02:33 1 00:00:08 00:02:33 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:33
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:08
Best lap time: 00:02:33
6 . 209 Rifel Nejc
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:02:42 1 00:00:17 00:02:42 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:42
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:17
Best lap time: 00:02:42
7 . 205 Škrbinc Aljaž
Moški SLO 00:03:13 1 00:00:48 00:03:13 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:13
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:48
Best lap time: 00:03:13
8 . 218 STRAUS Lovro
Moški SLO 00:03:30 1 00:01:05 00:03:30 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:30
Št. krogov: 1
Gap: 00:01:05
Best lap time: 00:03:30
9 . 215 GOLAVŠEK Žiga
Moški SLO 00:03:30 1 00:01:05 00:03:30 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:30
Št. krogov: 1
Gap: 00:01:05
Best lap time: 00:03:30
10 . 212 KALAN Ambrož
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:15:37 1 00:13:12 00:15:37 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:15:37
Št. krogov: 1
Gap: 00:13:12
Best lap time: 00:15:37
F2 - FANTJE-M
1 . 222 Kovač Žiga
Moški SLO 00:01:58 1 -- 00:01:58 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:58
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:01:58
2 . 226 BUDNAR Gal
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:02:00 1 00:00:02 00:02:00 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:00
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:02
Best lap time: 00:02:00
3 . 227 Kemperl Leon
Moški SLO 00:02:01 1 00:00:03 00:02:01 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:01
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:03
Best lap time: 00:02:01
4 . 224 Zamljen Tim
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:02:02 1 00:00:04 00:02:02 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:02
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:04
Best lap time: 00:02:02
5 . 230 PREŠEREN Maks
Moški SLO 00:02:02 1 00:00:04 00:02:02 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:02
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:04
Best lap time: 00:02:02
6 . 221 Pungertar Anže
Moški SLO 00:02:02 1 00:00:04 00:02:02 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:02
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:04
Best lap time: 00:02:02
7 . 235 JEGLIČ Miškomatej
Moški SLO 00:02:15 1 00:00:17 00:02:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:15
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:17
Best lap time: 00:02:15
8 . 225 POTOČNIK Jaka
Moški SLO 00:02:17 1 00:00:19 00:02:17 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:17
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:19
Best lap time: 00:02:17
9 . 210 ROMŠAK Val
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:02:17 1 00:00:19 00:02:17 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:17
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:19
Best lap time: 00:02:17
10 . 223 Sitar Bine
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:02:18 1 00:00:20 00:02:18 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:18
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:20
Best lap time: 00:02:18
11 . 228 GOLAVŠEK Jaka
Moški SLO 00:02:43 1 00:00:45 00:02:43 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:43
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:45
Best lap time: 00:02:43
F3 - FANTJE-M
1 . 232 Babnik Nik
Moški SLO 00:01:48 1 -- 00:01:48 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:48
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:01:48
2 . 233 Novak Gal
BOROVNICA
Moški SLO BOROVNICA 00:01:50 1 00:00:02 00:01:50 >
Klub BOROVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:50
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:02
Best lap time: 00:01:50
3 . 236 Zavasnik Aljaž
Moški SLO 00:01:50 1 00:00:02 00:01:50 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:50
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:02
Best lap time: 00:01:50
4 . 234 PANČUR Rok
Moški SLO 00:02:05 1 00:00:17 00:02:05 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:05
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:17
Best lap time: 00:02:05
5 . 231 Romšak Ožbej
Moški SLO 00:02:27 1 00:00:39 00:02:27 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:27
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:39
Best lap time: 00:02:27
F4 - FANTJE-M
1 . 247 Krapež Jakob
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:01:39 1 -- 00:01:39 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:39
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:01:39
2 . 244 Mlakar Jaka
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 00:01:39 1 -- 00:01:39 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:39
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:01:39
3 . 248 Klemen Jakob
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 00:01:40 1 00:00:01 00:01:40 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:40
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:01
Best lap time: 00:01:40
4 . 241 Trobevšek Tine
OŠ TOMA BREJCA
Moški SLO OŠ TOMA BREJCA 00:01:40 1 00:00:01 00:01:40 >
Klub OŠ TOMA BREJCA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:40
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:01
Best lap time: 00:01:40
5 . 242 Novak Gaber
BOROVNICA
Moški SLO BOROVNICA 00:01:40 1 00:00:01 00:01:40 >
Klub BOROVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:40
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:01
Best lap time: 00:01:40
6 . 246 Kuhar Matevž
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:01:47 1 00:00:08 00:01:47 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:47
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:08
Best lap time: 00:01:47
7 . 245 Černe David
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:01:52 1 00:00:13 00:01:52 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:52
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:13
Best lap time: 00:01:52
8 . 249 Golob Jošt
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:02:01 1 00:00:22 00:02:01 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:01
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:22
Best lap time: 00:02:01
F5 - FANTJE-M
1 . 252 Mlakar Nace
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 00:08:18 1 -- 00:08:18 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:08:18
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:08:18
2 . 251 OSOLNIK LUKA
Moški SLO 00:09:11 1 00:00:53 00:09:11 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:11
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:53
Best lap time: 00:09:11
F6 - FANTJE-M
1 . 82 Dacar Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:21:50 1 -- 00:21:50 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:21:50
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:21:50
2 . 83 Dacar Luka
Moški SLO 00:23:27 1 00:01:37 00:23:27 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:23:27
Št. krogov: 1
Gap: 00:01:37
Best lap time: 00:23:27
3 . 85 Prelovšek Aleš
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:24:51 1 00:03:01 00:24:51 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:24:51
Št. krogov: 1
Gap: 00:03:01
Best lap time: 00:24:51
4 . 81 Rifel Anže
AD KAMNIK
Moški SLO AD KAMNIK 00:28:10 1 00:06:20 00:28:10 >
Klub AD KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:10
Št. krogov: 1
Gap: 00:06:20
Best lap time: 00:28:10
5 . 84 Petek Jošt
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:28:11 1 00:06:21 00:28:11 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:11
Št. krogov: 1
Gap: 00:06:21
Best lap time: 00:28:11
M1 - MOšKI-M
1 . 23 Bečan Timotej
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:37:22 2 -- 00:18:03 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:22
Št. krogov: 2
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:18:03
2 . 21 Medved Jakob
ŠPORTNO DRUšTVO TEK JE LEK
Moški SLO ŠPORTNO DRUšTVO TEK JE LEK 00:41:50 2 00:04:28 00:19:21 >
Klub ŠPORTNO DRUšTVO TEK JE LEK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:41:50
Št. krogov: 2
Gap: 00:04:28
Best lap time: 00:19:21
3 . 22 Razingar Matej
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:49:13 2 00:11:51 00:23:44 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:49:13
Št. krogov: 2
Gap: 00:11:51
Best lap time: 00:23:44
M2 - MOšKI-M
1 . 36 Vogrin David
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:44:11 2 -- 00:21:26 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:44:11
Št. krogov: 2
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:21:26
2 . 34 Razpotnik Simon
ŠD MAHLE
Moški SLO ŠD MAHLE 00:46:37 2 00:02:26 00:22:42 >
Klub ŠD MAHLE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:46:37
Št. krogov: 2
Gap: 00:02:26
Best lap time: 00:22:42
3 . 33 Mlakar Gregor
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:46:50 2 00:02:39 00:22:48 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:46:50
Št. krogov: 2
Gap: 00:02:39
Best lap time: 00:22:48
4 . 32 Koželj Simon
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:47:49 2 00:03:38 00:23:41 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:47:49
Št. krogov: 2
Gap: 00:03:38
Best lap time: 00:23:41
5 . 31 Blatnik Žiga
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:55:35 2 00:11:24 00:26:22 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:55:35
Št. krogov: 2
Gap: 00:11:24
Best lap time: 00:26:22
6 . 35 Svetec Luka
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 01:03:45 2 00:19:34 00:30:12 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:03:45
Št. krogov: 2
Gap: 00:19:34
Best lap time: 00:30:12
M3 - MOšKI-M
1 . 48 Volkar Franci
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:42:34 2 -- 00:21:05 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:42:34
Št. krogov: 2
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:21:05
2 . 45 Sitar Denis
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:45:44 2 00:03:10 00:22:25 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:45:44
Št. krogov: 2
Gap: 00:03:10
Best lap time: 00:22:25
3 . 44 Schaffer Miha
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:46:51 2 00:04:17 00:22:44 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:46:51
Št. krogov: 2
Gap: 00:04:17
Best lap time: 00:22:44
4 . 43 Kovač Darko
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:50:03 2 00:07:29 00:23:45 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:50:03
Št. krogov: 2
Gap: 00:07:29
Best lap time: 00:23:45
5 . 42 Grilc Rok
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:51:17 2 00:08:43 00:25:08 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:51:17
Št. krogov: 2
Gap: 00:08:43
Best lap time: 00:25:08
6 . 46 Škrbinc Sašo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:53:24 2 00:10:50 00:25:25 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:53:24
Št. krogov: 2
Gap: 00:10:50
Best lap time: 00:25:25
7 . 47 Štepec Matej
2 NAJHITREJšA
Moški SLO 2 NAJHITREJšA 00:55:04 2 00:12:30 00:25:45 >
Klub 2 NAJHITREJšA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:55:04
Št. krogov: 2
Gap: 00:12:30
Best lap time: 00:25:45
8 . 49 Železnik Franci
ŠD ČEšNJICE
Moški SLO ŠD ČEšNJICE 01:07:53 2 00:25:19 00:32:33 >
Klub ŠD ČEšNJICE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:07:53
Št. krogov: 2
Gap: 00:25:19
Best lap time: 00:32:33
MMV – MLAJšI VETERANI-M
1 . 8 Janjatovič Mirko
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:45:44 2 -- 00:22:21 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:45:44
Št. krogov: 2
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:22:21
2 . 6 Petek Tomo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:47:00 2 00:01:16 00:22:49 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:47:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:01:16
Best lap time: 00:22:49
3 . 1 Kveder Lado
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:47:30 2 00:01:46 00:23:21 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:47:30
Št. krogov: 2
Gap: 00:01:46
Best lap time: 00:23:21
4 . 3 Alymov Vladimir
3K ŠPORT
Moški SLO 3K ŠPORT 00:52:43 2 00:06:59 00:26:02 >
Klub 3K ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:52:43
Št. krogov: 2
Gap: 00:06:59
Best lap time: 00:26:02
5 . 7 Vrečar Branko
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:55:38 2 00:09:54 00:26:55 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:55:38
Št. krogov: 2
Gap: 00:09:54
Best lap time: 00:26:55
6 . 2 Ančur Anton
Moški SLO 00:58:20 2 00:12:36 00:28:36 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:58:20
Št. krogov: 2
Gap: 00:12:36
Best lap time: 00:28:36
7 . 5 Černe Andrej
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 01:02:44 2 00:17:00 00:30:34 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:02:44
Št. krogov: 2
Gap: 00:17:00
Best lap time: 00:30:34
MV – STAREJšI VETERANI-M
1 . 14 Teraž Franci
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:47:42 2 -- 00:23:16 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:47:42
Št. krogov: 2
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:23:16
2 . 13 ŠKERLEP MARKO
MODRE NOVICE _ IR IMAGE
Moški SLO MODRE NOVICE _ IR IMAGE 00:50:13 2 00:02:31 00:24:02 >
Klub MODRE NOVICE _ IR IMAGE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:50:13
Št. krogov: 2
Gap: 00:02:31
Best lap time: 00:24:02
3 . 10 GALIN Bojan
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:50:33 2 00:02:51 00:24:08 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:50:33
Št. krogov: 2
Gap: 00:02:51
Best lap time: 00:24:08
4 . 12 Sršen Rajko
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:03:53 2 00:16:11 00:28:50 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:03:53
Št. krogov: 2
Gap: 00:16:11
Best lap time: 00:28:50
DNF 11 Kemperl Zvone
Moški SLO 00:33:59 1 -1 00:33:59 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:59
Št. krogov: 1
Gap: -1
Best lap time: 00:33:59
Ž1 - žENSKE-Ž
1 . 106 Žibert Ema
BTC CITY LJUBLJANA SCOTT
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 00:32:30 1 -- 00:32:30 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA SCOTT
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:32:30
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:32:30
2 . 107 Lahajner Alenka
Ženski SLO 00:32:35 1 00:00:05 00:32:35 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:32:35
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:05
Best lap time: 00:32:35
3 . 108 Martinčič Nika
Ženski SLO 00:38:39 1 00:06:09 00:38:39 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:38:39
Št. krogov: 1
Gap: 00:06:09
Best lap time: 00:38:39
4 . 105 Velički Jana
Ženski SLO 00:43:00 1 00:10:30 00:43:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:43:00
Št. krogov: 1
Gap: 00:10:30
Best lap time: 00:43:00
Ž2 - žENSKE-Ž
1 . 110 Čelesnik Tamara
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:28:30 1 -- 00:28:30 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:28:30
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:28:30
2 . 109 Zarnik Katja
Ženski SLO 00:37:51 1 00:09:21 00:37:51 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:37:51
Št. krogov: 1
Gap: 00:09:21
Best lap time: 00:37:51
Ž3 - žENSKE-Ž
1 . 111 Thuma Polona
PRIPRAVE DOMžALE
Ženski SLO PRIPRAVE DOMžALE 00:33:28 1 -- 00:33:28 >
Klub PRIPRAVE DOMžALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:33:28
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:33:28
2 . 113 Mali Pisek Urša
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:36:12 1 00:02:44 00:36:12 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:36:12
Št. krogov: 1
Gap: 00:02:44
Best lap time: 00:36:12
ŽV - VETERANKE-Ž
1 . 103 Trobec Urša
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:27:22 1 -- 00:27:22 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:27:22
Št. krogov: 1
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:27:22
2 . 101 Žlogar Ivica
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:28:42 1 00:01:20 00:28:42 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:28:42
Št. krogov: 1
Gap: 00:01:20
Best lap time: 00:28:42
3 . 99 Planko Nataša
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 00:30:17 1 00:02:55 00:30:17 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:30:17
Št. krogov: 1
Gap: 00:02:55
Best lap time: 00:30:17
4 . 102 Cvišič Dragica
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:34:43 1 00:07:21 00:34:43 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:34:43
Št. krogov: 1
Gap: 00:07:21
Best lap time: 00:34:43
5 . 100 Kožuh Tatjana
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:43:46 1 00:16:24 00:43:46 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:43:46
Št. krogov: 1
Gap: 00:16:24
Best lap time: 00:43:46

Komentarji

 

Mobile content