Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: 24. Kamniški Kros UCI C1 2022 U23 + Elite

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma: 24. Kamniški Kros UCI C1 2022 U23 + Elite Datum:22.05.2022
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Št. krogov Gap Najhitrejši krog Več
U23+ELITE-M
1 . 1 Braidot Daniele
C.S. CARABINIERI
Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006444723 01:26:12 7 -- 00:11:55 >
Klub C.S. CARABINIERI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006444723
Čas: 01:26:12
Št. krogov: 7
Gap: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:11:55
2 . 3 Fontana Filippo
C.S. CARABINIERI
Moški ITA C.S. CARABINIERI 10016518878 01:26:50 7 00:00:38 00:11:47 >
Klub C.S. CARABINIERI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10016518878
Čas: 01:26:50
Št. krogov: 7
Gap: 00:00:38
Najhitrejši krog: 00:11:47
3 . 4 Hudyma Oleksandr
CST POSTNL BAFANG MTB RACING TEAM
Moški UKR CST POSTNL BAFANG MTB RACING TEAM 10092748451 01:28:57 7 00:02:45 00:11:47 >
Klub CST POSTNL BAFANG MTB RACING TEAM
Država UKR
Spol: Moški
Licenca: 10092748451
Čas: 01:28:57
Št. krogov: 7
Gap: 00:02:45
Najhitrejši krog: 00:11:47
4 . 2 Oliver Ben
MITOQ- NZ CYCLING PROJECT
Moški NZL MITOQ- NZ CYCLING PROJECT 10008814149 01:28:59 7 00:02:47 00:11:46 >
Klub MITOQ- NZ CYCLING PROJECT
Država NZL
Spol: Moški
Licenca: 10008814149
Čas: 01:28:59
Št. krogov: 7
Gap: 00:02:47
Najhitrejši krog: 00:11:46
5 . 5 Titarenko Dmytro
UKRAINE NATIONAL TEAM
Moški UKR UKRAINE NATIONAL TEAM 10006764722 01:29:52 7 00:03:40 00:12:14 >
Klub UKRAINE NATIONAL TEAM
Država UKR
Spol: Moški
Licenca: 10006764722
Čas: 01:29:52
Št. krogov: 7
Gap: 00:03:40
Najhitrejši krog: 00:12:14
6 . 6 Ivory Cameron
TREK-SHIMANO AUSTRALIA
Moški AUS TREK-SHIMANO AUSTRALIA 10006801300 01:31:41 7 00:05:29 00:12:41 >
Klub TREK-SHIMANO AUSTRALIA
Država AUS
Spol: Moški
Licenca: 10006801300
Čas: 01:31:41
Št. krogov: 7
Gap: 00:05:29
Najhitrejši krog: 00:12:41
7 . 8 Palumby Zsombor
SVS PRO TEAM
Moški HUN SVS PRO TEAM 10008821223 01:32:01 7 00:05:49 00:12:21 >
Klub SVS PRO TEAM
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10008821223
Čas: 01:32:01
Št. krogov: 7
Gap: 00:05:49
Najhitrejši krog: 00:12:21
8 . 7 Naglič Rok
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 01:32:27 7 00:06:15 00:12:33 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10009079180
Čas: 01:32:27
Št. krogov: 7
Gap: 00:06:15
Najhitrejši krog: 00:12:33
9 . 18 Strähle Sven
GERMAN TECHNOLOGY RACING TEAM
Moški DEU GERMAN TECHNOLOGY RACING TEAM 10008815866 01:33:15 7 00:07:03 00:12:15 >
Klub GERMAN TECHNOLOGY RACING TEAM
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10008815866
Čas: 01:33:15
Št. krogov: 7
Gap: 00:07:03
Najhitrejši krog: 00:12:15
10 . 11 Tabacchi Mirko
RDR FACTORY TEAM
Moški ITA RDR FACTORY TEAM 10006914060 01:33:33 7 00:07:21 00:12:30 >
Klub RDR FACTORY TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006914060
Čas: 01:33:33
Št. krogov: 7
Gap: 00:07:21
Najhitrejši krog: 00:12:30
11 . 39 Leone Samuele
TEAM CICLI MANINI
Moški ITA TEAM CICLI MANINI 10029422104 01:33:54 7 00:07:42 00:12:54 >
Klub TEAM CICLI MANINI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029422104
Čas: 01:33:54
Št. krogov: 7
Gap: 00:07:42
Najhitrejši krog: 00:12:54
12 . 32 Hauser Theo
LRV STEIERMARK
Moški AUT LRV STEIERMARK 10035128330 01:34:07 7 00:07:55 00:12:45 >
Klub LRV STEIERMARK
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10035128330
Čas: 01:34:07
Št. krogov: 7
Gap: 00:07:55
Najhitrejši krog: 00:12:45
13 . 19 Kranjec Žagar Matic
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554556 01:34:51 7 00:08:39 00:13:01 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017554556
Čas: 01:34:51
Št. krogov: 7
Gap: 00:08:39
Najhitrejši krog: 00:13:01
14 . 16 Martinez Galvan Amando
FAD-GIANT
Moški MEX FAD-GIANT 10009998458 01:35:57 7 00:09:45 00:12:40 >
Klub FAD-GIANT
Država MEX
Spol: Moški
Licenca: 10009998458
Čas: 01:35:57
Št. krogov: 7
Gap: 00:09:45
Najhitrejši krog: 00:12:40
15 . 26 Hatz Lukas
KTM FACTORY MTB TEAM
Moški AUT KTM FACTORY MTB TEAM 10050146152 01:35:59 7 00:09:47 00:12:57 >
Klub KTM FACTORY MTB TEAM
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10050146152
Čas: 01:35:59
Št. krogov: 7
Gap: 00:09:47
Najhitrejši krog: 00:12:57
16 . 14 Klemenčič Jakob
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582545 01:36:06 7 00:09:54 00:12:48 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017582545
Čas: 01:36:06
Št. krogov: 7
Gap: 00:09:54
Najhitrejši krog: 00:12:48
17 . 12 Van Der Walt Daniel
COMPUTER MANIA
Moški ZAF COMPUTER MANIA 10052105451 01:36:48 7 00:10:36 00:12:38 >
Klub COMPUTER MANIA
Država ZAF
Spol: Moški
Licenca: 10052105451
Čas: 01:36:48
Št. krogov: 7
Gap: 00:10:36
Najhitrejši krog: 00:12:38
18 . 20 Churfürst Daniel
KTM FACTORY MTB TEAM
Moški AUT KTM FACTORY MTB TEAM 10035121862 01:37:01 7 00:10:49 00:12:46 >
Klub KTM FACTORY MTB TEAM
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10035121862
Čas: 01:37:01
Št. krogov: 7
Gap: 00:10:49
Najhitrejši krog: 00:12:46
19 . 38 Gnezda Nace
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017654586 01:37:37 7 00:11:25 00:13:15 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017654586
Čas: 01:37:37
Št. krogov: 7
Gap: 00:11:25
Najhitrejši krog: 00:13:15
20 . 31 Bonetto Edoardo
SUPERNOVA STIP FACTORY TEAM
Moški ITA SUPERNOVA STIP FACTORY TEAM 10007423110 01:37:45 7 00:11:33 00:13:09 >
Klub SUPERNOVA STIP FACTORY TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10007423110
Čas: 01:37:45
Št. krogov: 7
Gap: 00:11:33
Najhitrejši krog: 00:13:09
21 . 37 Hamm Florian
GERMAN TECHNOLOGY RACING TEAM
Moški DEU GERMAN TECHNOLOGY RACING TEAM 10011196511 01:37:50 7 00:11:38 00:13:14 >
Klub GERMAN TECHNOLOGY RACING TEAM
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10011196511
Čas: 01:37:50
Št. krogov: 7
Gap: 00:11:38
Najhitrejši krog: 00:13:14
22 . 40 Cerutti Gregorio
TABROS RACING TEAM
Moški ITA TABROS RACING TEAM 10009823656 01:38:02 7 00:11:50 00:13:20 >
Klub TABROS RACING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10009823656
Čas: 01:38:02
Št. krogov: 7
Gap: 00:11:50
Najhitrejši krog: 00:13:20
23 . 24 Dimic Gregor
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10007708046 01:38:17 7 00:12:05 00:13:07 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007708046
Čas: 01:38:17
Št. krogov: 7
Gap: 00:12:05
Najhitrejši krog: 00:13:07
24 . 22 Nieboras Mateusz
ŚWIĘTOKRZYSKIE CYCLING ACADEMY
Moški POL ŚWIĘTOKRZYSKIE CYCLING ACADEMY 10016015892 01:38:30 7 00:12:18 00:12:47 >
Klub ŚWIĘTOKRZYSKIE CYCLING ACADEMY
Država POL
Spol: Moški
Licenca: 10016015892
Čas: 01:38:30
Št. krogov: 7
Gap: 00:12:18
Najhitrejši krog: 00:12:47
25 . 30 bošnjak fran
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10058280008 01:39:00 7 00:12:48 00:13:04 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058280008
Čas: 01:39:00
Št. krogov: 7
Gap: 00:12:48
Najhitrejši krog: 00:13:04
26 . 34 Marzani Marco
RDR FACTORY TEAM
Moški ITA RDR FACTORY TEAM 10023559563 01:39:22 7 00:13:10 00:13:36 >
Klub RDR FACTORY TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10023559563
Čas: 01:39:22
Št. krogov: 7
Gap: 00:13:10
Najhitrejši krog: 00:13:36
27 . 29 Lukan Pavlo
UKRAINE NATIONAL TEAM
Moški UKR UKRAINE NATIONAL TEAM 10011083040 01:39:45 7 00:13:33 00:13:25 >
Klub UKRAINE NATIONAL TEAM
Država UKR
Spol: Moški
Licenca: 10011083040
Čas: 01:39:45
Št. krogov: 7
Gap: 00:13:33
Najhitrejši krog: 00:13:25
28 . 33 Brancati Alberto
U.C. CAPRIVESI
Moški ITA U.C. CAPRIVESI 10011064246 01:40:22 7 00:14:10 00:13:37 >
Klub U.C. CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011064246
Čas: 01:40:22
Št. krogov: 7
Gap: 00:14:10
Najhitrejši krog: 00:13:37
29 . 25 Krajnc Gregor
HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM
Moški SLO HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM 10008196783 01:40:47 7 00:14:35 00:13:45 >
Klub HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10008196783
Čas: 01:40:47
Št. krogov: 7
Gap: 00:14:35
Najhitrejši krog: 00:13:45
30 . 27 Jereb Jan
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017651253 01:26:31 6 -1 00:13:17 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017651253
Čas: 01:26:31
Št. krogov: 6
Gap: -1
Najhitrejši krog: 00:13:17
31 . 13 Lozar Matjaž
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017583757 01:26:42 6 -1 00:13:36 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017583757
Čas: 01:26:42
Št. krogov: 6
Gap: -1
Najhitrejši krog: 00:13:36
32 . 15 Gerely Attila
WABERER'S EVOPRO MTB TEAM
Moški HUN WABERER'S EVOPRO MTB TEAM 10023605942 01:28:02 6 -1 00:13:06 >
Klub WABERER'S EVOPRO MTB TEAM
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10023605942
Čas: 01:28:02
Št. krogov: 6
Gap: -1
Najhitrejši krog: 00:13:06
33 . 44 Jereb Tine
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017649637 01:28:20 6 -1 00:14:02 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017649637
Čas: 01:28:20
Št. krogov: 6
Gap: -1
Najhitrejši krog: 00:14:02
34 . 21 Žle Blaž
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017622860 01:28:40 6 -1 00:13:50 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017622860
Čas: 01:28:40
Št. krogov: 6
Gap: -1
Najhitrejši krog: 00:13:50
35 . 17 Borsos Benedek
SVS PRO TEAM
Moški HUN SVS PRO TEAM 10010834173 01:29:05 6 -1 00:13:58 >
Klub SVS PRO TEAM
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10010834173
Čas: 01:29:05
Št. krogov: 6
Gap: -1
Najhitrejši krog: 00:13:58
36 . 42 Vovk Peter
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572441 01:29:33 6 -1 00:13:49 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017572441
Čas: 01:29:33
Št. krogov: 6
Gap: -1
Najhitrejši krog: 00:13:49
37 . 43 Dolenšek Anže
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017647617 01:31:26 6 -1 00:14:07 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017647617
Čas: 01:31:26
Št. krogov: 6
Gap: -1
Najhitrejši krog: 00:14:07
38 . 41 Riemer Jakob
LRV STEIERMARK
Moški AUT LRV STEIERMARK 10059130978 01:33:28 6 -1 00:14:06 >
Klub LRV STEIERMARK
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10059130978
Čas: 01:33:28
Št. krogov: 6
Gap: -1
Najhitrejši krog: 00:14:06
39 . 45 Starman Jaka
RAJD LJUBLJANA
Moški SLO RAJD LJUBLJANA 10017572542 01:34:39 6 -1 00:14:19 >
Klub RAJD LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017572542
Čas: 01:34:39
Št. krogov: 6
Gap: -1
Najhitrejši krog: 00:14:19
40 . 47 Osypenko Vitaliy
UKRAINE NATIONAL TEAM
Moški UKR UKRAINE NATIONAL TEAM 10090690132 01:35:51 6 -1 00:13:47 >
Klub UKRAINE NATIONAL TEAM
Država UKR
Spol: Moški
Licenca: 10090690132
Čas: 01:35:51
Št. krogov: 6
Gap: -1
Najhitrejši krog: 00:13:47
41 . 46 Auer Nal
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575976 01:36:03 6 -1 00:14:32 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017575976
Čas: 01:36:03
Št. krogov: 6
Gap: -1
Najhitrejši krog: 00:14:32
42 . 48 Bence Csákai
PCCC
Moški HUN PCCC 10093456450 01:36:37 6 -1 00:14:39 >
Klub PCCC
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10093456450
Čas: 01:36:37
Št. krogov: 6
Gap: -1
Najhitrejši krog: 00:14:39
43 . 49 Furlani Gianluca
FUNBIKE CUSSIGHBIKE
Moški ITA FUNBIKE CUSSIGHBIKE 10015635572 01:15:51 5 -2 00:14:08 >
Klub FUNBIKE CUSSIGHBIKE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015635572
Čas: 01:15:51
Št. krogov: 5
Gap: -2
Najhitrejši krog: 00:14:08
44 . 9 Koniaiev Oleksandr
UKRAINE NATIONAL TEAM
Moški UKR UKRAINE NATIONAL TEAM 10087695660 00:59:45 4 -3 00:13:16 >
Klub UKRAINE NATIONAL TEAM
Država UKR
Spol: Moški
Licenca: 10087695660
Čas: 00:59:45
Št. krogov: 4
Gap: -3
Najhitrejši krog: 00:13:16
45 . 36 Lepka Filip
VLOW RACING TEAM
Moški AUT VLOW RACING TEAM 10055882185 00:28:40 2 -5 00:13:42 >
Klub VLOW RACING TEAM
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10055882185
Čas: 00:28:40
Št. krogov: 2
Gap: -5
Najhitrejši krog: 00:13:42
DNS 10 Sylvester Balázs
CUBE-CSöMöR
Moški HUN CUBE-CSöMöR 10023646762 01:45:03 1 -6 01:45:03 >
Klub CUBE-CSöMöR
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10023646762
Čas: 01:45:03
Št. krogov: 1
Gap: -6
Najhitrejši krog: 01:45:03
DNS 28 TRABALZA ALESSIO
GITO SQUADRA CORSE
Moški ITA GITO SQUADRA CORSE 10033096582 01:45:06 1 -6 01:45:06 >
Klub GITO SQUADRA CORSE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10033096582
Čas: 01:45:06
Št. krogov: 1
Gap: -6
Najhitrejši krog: 01:45:06

Komentarji

 

Mobile content