Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Enduro Cerkno

Gorsko kolesarstvo - Enduro Tekma:Enduro Cerkno Datum:17.05.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub prolog 1. del 2. del Čas Vožnje
MLADINCI U19-M
2 . 10 Žvan Grega Moški SLO ORBEA GEAX 0:01:27.00 0:11:06.00 0:14:36.00 0:27:09.00
3 . 40 Castellani David Moški ITA ASD CAPRIVESI GORIZIA 0:01:34.00 0:12:58.00 0:16:22.00 0:30:54.00
4 . 28 Furlan Jona Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 0:01:41.00 0:13:18.00 0:17:12.00 0:32:11.00
5 . 88 Slatinek Anže Moški SLO Rajd Funsports 0:01:41.00 0:13:09.00 0:18:20.00 0:33:10.00
6 . 41 Zupan Ciril Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:01:41.00 0:13:44.00 0:18:09.00 0:33:34.00
MOšKI 19-29 LET-M
1 . 2 Rutar Nejc Moški SLO Rajd Funsports 0:24:07
2 . 1 Medvešček Kristijan Moški SLO KK ČRN TRN/BLACKTHORN GT 0:01:22.00 0:10:15.00 0:13:28.00 0:25:05.00
3 . 11 Razpet Tadej Moški SLO PEDAL RACING TEAM 0:01:21.00 0:10:12.00 0:13:55.00 0:25:28.00
4 . 4 Mlinar Peter Moški SLO KK Črn trn / Blackthorn GT 0:01:22.00 0:10:23.00 0:13:51.00 0:25:36.00
5 . 9 Žabjek Anže Moški SLO Rajd Trek / Unior Tools Team 0:01:24.00 0:10:36.00 0:14:03.00 0:26:03.00
6 . 42 Jeršin Andraž Moški SLO MTB Trbovlje Specialized 0:01:23.00 0:10:56.00 0:14:00.00 0:26:19.00
7 . 102 Bratina Andrej Moški SLO KK Črn trn 0:01:28.00 0:11:06.00 0:14:24.00 0:26:58.00
8 . 13 Huth Nejc Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:01:27.00 0:11:09.00 0:14:22.00 0:26:58.00
9 . 3 Krivonog Nace Moški SLO ORBEA GEAX 0:01:25.00 0:11:58.00 0:14:30.00 0:27:53.00
10 . 93 Jurca Žan Moški SLO RAJD FUNSPORTS 0:01:25.00 0:11:44.00 0:14:46.00 0:27:55.00
11 . 72 Ferk Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:03:27.00 0:10:27.00 0:14:02.00 0:27:56.00
12 . 20 Gams Primož Moški SLO ORBEA GEAX 0:01:29.00 0:11:42.00 0:15:05.00 0:28:16.00
13 . 79 Legner Tomi Moški SLO KK RAVNE 0:01:30.00 0:11:23.00 0:15:28.00 0:28:21.00
14 . 47 Gabršček Dominik Moški SLO ŠKTD AVČE 0:01:48.00 0:11:40.00 0:14:59.00 0:28:27.00
15 . 44 Krajnik Valter Moški SLO ORBEA GEAX 0:01:30.00 0:11:36.00 0:15:31.00 0:28:37.00
16 . 23 Markuš Klemen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:01:30.00 0:12:08.00 0:15:14.00 0:28:52.00
17 . 45 Žabjek Primož Moški SLO Rajd Funsports 0:01:45.00 0:11:48.00 0:15:35.00 0:29:08.00
18 . 103 Kresnik Rok Moški SLO / 0:01:33.00 0:12:12.00 0:15:52.00 0:29:37.00
19 . 95 Muzga Jernej Moški SLO / 0:01:33.00 0:12:22.00 0:15:46.00 0:29:41.00
20 . 22 Zupanc Timotej Moški SLO Rajd Funsports 0:01:46.00 0:12:21.00 0:15:46.00 0:29:53.00
21 . 50 Csóka Gergő Moški HUN CUBE-Csömör 0:01:31.00 0:12:46.00 0:16:11.00 0:30:28.00
22 . 89 Pikovnik Matej Moški SLO / 0:01:31.00 0:12:51.00 0:16:06.00 0:30:28.00
23 . 80 Kastelic Neic Moški SLO MTB Trbovlje Specialized 0:01:32.00 0:12:59.00 0:16:19.00 0:30:50.00
24 . 67 Prešeren Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 0:01:41.00 0:12:32.00 0:16:54.00 0:31:07.00
25 . 21 Černilogar Nejc Moški SLO KK Črn trn 0:01:36.00 0:13:59.00 0:15:34.00 0:31:09.00
26 . 77 Kordež Mohor Moški SLO ŠD SUPERSNURF 0:01:34.00 0:13:29.00 0:16:14.00 0:31:17.00
27 . 101 MARTIN OBENAUS Moški AUT / 0:01:39.00 0:12:41.00 0:17:01.00 0:24:07
28 . 46 Hren Gašper Moški SLO KK Ribn'čan 0:01:31.00 0:13:09.00 0:16:44.00 0:31:24.00
29 . 94 Bernot Grega Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:01:32.00 0:13:18.00 0:16:41.00 0:31:31.00
30 . 75 Kršanac Vjekoslav Moški SLO BK OPATIJA 2010 0:01:58.00 0:12:58.00 0:17:12.00 0:32:08.00
31 . 25 Vogrin Domen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:01:33.00 0:13:47.00 0:17:11.00 0:32:31.00
32 . 100 Planko Vid Moški SLO / 0:01:34.00 0:13:10.00 0:17:49.00 0:32:33.00
33 . 70 Zaman Jošt Moški SLO MTB Železniki 0:01:36.00 0:13:57.00 0:17:12.00 0:32:45.00
34 . 26 Vogrin David Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:01:35.00 0:14:46.00 0:18:49.00 0:35:10.00
35 . 65 Demsar Boris Moški SLO MTB ŽELEZNIKI 0:01:43.00 0:15:38.00 0:19:26.00 0:36:47.00
36 . 37 Brođanac Tomislav Moški SLO BKK GROŽNJAN 0:01:39.00 0:15:57.00 0:20:04.00 0:37:40.00
37 . 48 Kale Richards Moški SLO ORBEA GEAX 0:01:40.00 0:17:00.00 0:20:44.00 0:39:24.00
38 . 104 Gerkman Matej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:01:58.00 0:16:26.00 0:22:41.00 0:41:05.00
MOšKI 30-39 LET-M
2 . 14 Tancik Jaka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:01:28.00 0:11:16.00 0:14:24.00 0:27:08.00
3 . 16 Vasilenko Miha Moški RUS Specialized Russia 0:01:38.00 0:11:22.00 0:14:49.00 0:27:49.00
4 . 91 Krizsák János Moški HUN / 0:01:41.00 0:11:28.00 0:14:48.00 0:27:57.00
5 . 57 Bačnar Janko Moški SLO PEDAL RACING TEAM 0:01:27.00 0:11:39.00 0:14:59.00 0:28:05.00
6 . 90 Szecskay András Moški HUN / 0:01:29.00 0:11:36.00 0:15:12.00 0:28:17.00
7 . 98 Spruk Miha Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:01:31.00 0:11:56.00 0:15:23.00 0:28:50.00
8 . 85 Apreutesei Daniel Moški AUT / 0:01:41.00.00 0:11:51.00 0:15:48.00 0:29:20.00
9 . 18 Zmrzljak Sebastjan Moški SLO MTB Trbovlje Specialized 0:01:31.00 0:12:01.00 0:16:14.00 0:29:46.00
10 . 62 Bizjak Anže Moški SLO ŠD BAM.BI 0:01:30.00 0:12:02.00 0:16:18.00 0:29:50.00
11 . 63 Praček Janez Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 0:01:27.00 0:12:33.00 0:17:02.00 0:31:02.00
12 . 36 Marcina Boštjan Moški SLO PEDAL RACING TEAM 0:01:29.00 0:12:46.00 0:17:22.00 0:31:37.00
13 . 92 JANEZ RAVNIKAR Moški SLO / 0:01:36.00 0:13:46.00 0:16:58.00 0:32:20.00
14 . 99 Filipović David Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 0:01:58.00 0:13:36.00 0:18:13.00 0:33:47.00
15 . 31 Vižin Boštjan Moški SLO ŠD SUPERSNURF GIANT 0:01:34.00 0:15:17.00 0:17:36.00 0:34:27.00
16 . 39 Mulec Peter Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:01:39.00 0:15:34.00 0:19:13.00 0:36:26.00
17 . 97 Korošec Damijan Moški SLO PEDAL RACING TEAM 0:01:38.00 0:16:44.00 0:18:35.00 0:36:57.00
18 . 76 Dundović Saša Moški CRO BK Opatija-2010 0:01:58.00 0:15:29.00 0:21:10.00 0:38:37.00
19 . 49 Sabadin Pietro Moški CRO BK VELI VRH 0:01:58.00 0:20:05.00 0:20:22.00 0:42:25.00
MOšKI NAD 40 LET -M
1 . 5 Štrancar Primož Moški SLO ORBEA GEAX 0:01:25.00 0:11:25.00 0:14:17.00 0:27:07.00
2 . 34 Golmajer Janez Moški SLO MTB klub Kranj 0:01:31.00 0:12:02.00 0:15:57.00 0:29:30.00
3 . 35 Jurjević Alen Moški CRO BKK GROŽNJAN 0:01:38.00 0:15:15.00 0:17:42.00 0:34:35.00
4 . 38 Brus Martin Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 0:01:37.00 0:15:28.00 0:20:08.00 0:37:13.00
ŽENSKE-Ž
1 . 54 Megyaszai Lilla Ženski HUN CUBE-Csömör 0:01:37.00 0:14:14.00 0:17:50.00 0:33:41.00
2 . 53 Bevk Saša Ženski SLO PEDAL RACING TEAM 0:01:46.00 0:14:56.00 0:20:04.00 0:36:46.00
3 . 51 Rupnik Nina Ženski SLO ORBEA GEAX 0:01:40.00 0:18:40.00 0:21:42.00 0:42:02.00
PROMO-M
1 . 105 DUŠAN OBLAK Moški SLO / 0:01:58.00 0:16:19.00 0:16:19.00
2 . 106 IVO ANDREUZZI Moški SLO / 0:01:58.00 0:19:27.00 0:19:27.00

Komentarji