Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Kamplc Enduro

Gorsko kolesarstvo - Enduro Tekma:Kamplc Enduro Datum:08.06.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Stage 1 Stage 2 Stage 3 Stage 4 Stage 5 Čas vožnje
MLADINCI U19-M
1 . 8 Štucin Jan Moški SLO PEDAL RACING TEAM 0:02:23.00 0:05:33.00 0:03:42.00 0:05:36.00 0:02:22.00 0:19:36.00
2 . 9 Žvan Grega Moški SLO ORBEA GEAX 0:02:19.00 0:05:54.00 0:03:44.00 0:05:53.00 0:02:23.00 0:20:13.00
3 . 32 Furlan Jona Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 0:02:48.00 0:06:11.00 0:03:43.00 0:05:53.00 0:02:26.00 0:21:01.00
4 . 112 Istenič Matjaž Moški SLO _ 0:02:27.00 0:06:05.00 0:03:57.00 0:06:09.00 0:02:28.00 0:21:06.00
5 . 111 Ivartnik david Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:02:43.00 0:06:21.00 0:04:13.00 0:06:27.00 0:02:39.00 0:22:23.00
6 . 107 Tratnik Bajc Miha Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:02:32.00 0:06:08.00 0:03:58.00 0:07:44.00 0:02:30.00 0:22:52.00
7 . 50 Zupan Ciril Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:02:45.00 0:06:48.00 0:03:58.00 0:06:45.00 0:02:41.00 0:22:57.00
8 . 109 Premrn Jakob Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 0:02:48.00 0:06:51.00 0:04:20.00 0:06:45.00 0:02:49.00 0:23:33.00
9 . 110 Pleško Erik Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 0:02:45.00 0:07:18.00 0:04:53.00 0:07:14.00 0:03:29.00 0:25:39.00
DNF 115 Cizerle Uroš Moški SLO _ 0:02:43.00 0:06:24.00 DNF
MOšKI 19-29 LET-M
1 . 1 Rutar Nejc Moški SLO Rajd Trek / Unior Tools Team 0:02:09.00 0:05:12.00 0:03:19.00 0:05:13.00 0:02:08.00 0:18:01.00
2 . 2 Medvešček Kristijan Moški SLO KK ČRN TRN/BLACKTHORN GT 0:02:12.00 0:05:21.00 0:03:21.00 0:05:15.00 0:02:11.00 0:18:20.00
3 . 3 Mlinar Peter Moški SLO KK Črn trn / Blackthorn GT 0:02:11.00 0:05:25.00 0:03:22.00 0:05:26.00 0:02:11.00 0:18:35.00
4 . 15 Bratina Andrej Moški SLO _ 0:02:15.00 0:05:26.00 0:03:30.00 0:05:30.00 0:02:14.00 0:18:55.00
5 . 4 Razpet Tadej Moški SLO PEDAL RACING TEAM 0:02:29.00 0:05:29.00 0:03:30.00 0:05:25.00 0:02:12.00 0:19:05.00
6 . 7 Žabjek Anže Moški SLO Rajd Trek / Unior Tools Team 0:02:12.00 0:05:36.00 0:03:36.00 0:05:27.00 0:02:18.00 0:19:09.00
7 . 6 Krivonog Nace Moški SLO ORBEA GEAX 0:02:22.00 0:05:37.00 0:03:27.00 0:05:34.00 0:02:18.00 0:19:18.00
8 . 20 Jurca Žan Moški SLO Rajd Funsports 0:02:25.00 0:05:50.00 0:03:36.00 0:05:46.00 0:02:19.00 0:19:56.00
9 . 26 Krajnik Valter Moški SLO ORBEA GEAX 0:02:27.00 0:05:46.00 0:03:43.00 0:05:46.00 0:02:22.00 0:20:04.00
10 . 13 Gams Primož Moški SLO ORBEA GEAX 0:02:28.00 0:05:55.00 0:03:38.00 0:05:52.00 0:02:23.00 0:20:16.0
11 . 10 Huth Nejc Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:02:28.00 0:05:43.00 0:03:41.00 0:06:07.00 0:02:27.00 0:20:26.00
12 . 85 Ferk Tilen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:02:26.00 0:05:57.00 0:03:49.00 0:05:58.00 0:02:27.00 0:20:37.00
13 . 25 Kacin Davor Moški SLO PEDAL RACING TEAM 0:02:34.00 0:06:04.00 0:03:42.00 0:05:59.00 0:02:28.00 0:20:47.00
14 . 18 Černilogar Nejc Moški SLO KK Črn trn 0:02:36.00 0:06:24.00 0:03:52.00 0:05:51.00 0:02:28.00 0:21:11.00
14 . 40 Kordež Mohor Moški SLO ŠD SUPERSNURF GIANT 0:02:28.00 0:06:04.00 0:03:58.00 0:06:09.00 0:02:32.00 0:21:11.00
16 . 78 Rozman Mitja Moški SLO _ 0:02:29.00 0:06:07.00 0:04:09.00 0:06:05.00 0:02:26.00 0:21:16.00
17 . 28 Černigoj Blaž Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 0:02:31.00 0:06:12.00 0:04:08.00 0:06:02.00 0:02:24.00 0:21:17.00
17 . 34 Pikovnik Matej Moški SLO MTB Trbovlje Specialized 0:02:49.00 0:06:02.00 0:03:47.00 0:06:04.00 0:02:35.00 0:21:17.00
19 . 17 Zupanc Timotej Moški SLO Rajd Funsports 0:02:37.00 0:06:26.00 0:03:45.00 0:06:03.00 0:02:32.00 0:21:23.00
20 . 29 Vogrin Domen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:02:46.00 0:06:26.00 0:03:55.00 0:06:24.00 0:02:36.00 0:22:07.00
21 . 39 Nagode Domen Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 0:02:40.00 0:06:15.00 0:04:00.00 0:06:16.00 0:02:59.00 0:22:10.00
22 . 75 Varnerin Stefano Moški SLO ASD 360 MTB 0:02:46.00 0:06:21.00 0:03:59.00 0:06:31.00 0:02:48.00 0:22:25.00
23 . 38 Prešeren Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 0:02:42.00 0:06:28.00 0:04:13.00 0:06:30.00 0:02:48.00 0:22:41.00
24 . 82 Korsič Jaš Moški SLO _ 0:02:40.00 0:06:32.00 0:04:29.00 0:06:37.00 0:02:31.00 0:22:49.00
25 . 41 Hren Gašper Moški SLO KK Ribn'čan 0:02:40.00 0:06:33.00 0:04:14.00 0:06:44.00 0:02:42.00 0:22:53.00
26 . 53 Furlani Alberto Moški SLO ASD 360 MTB 0:02:50.00 0:06:39.00 0:04:14.00 0:06:46.00 0:02:45.00 0:23:14.00
27 . 43 Bernot Grega Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:02:41.00 0:06:46.00 0:04:18.00 0:06:41.00 0:02:51.00 0:23:17.00
28 . 79 Rajakovic Goran Moški SLO _ 0:02:46.00 0:06:55.00 0:04:39.00 0:07:09.00 0:02:45.00 0:24:14.00
29 . 86 Brus Matjaž Moški SLO _ 0:02:58.00 0:07:09.00 0:04:19.00 0:06:59.00 0:02:56.00 0:24:21.00
30 . 33 Vogrin David Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:02:53.00 0:06:33.00 0:04:01.00 0:08:23.00 0:02:51.00 0:24:41.00
31 . 62 Đurđević Andrea Moški SLO BKK GROŽNJAN 0:03:15.00 0:07:06.00 0:04:10.00 0:07:11.00 0:03:05.00 0:24:47.00
32 . 74 Veber Matevž Moški SLO MTB ŽELEZNIKI 0:02:54.00 0:07:00.00 0:05:12.00 0:07:21.00 0:02:59.00 0:25:26.00
33 . 81 Križaj Miha Moški SLO _ 0:03:14.00 0:07:34.00 0:04:51.00 0:07:12.00 0:02:54.00 0:25:45.00
34 . 46 Podričnik Blaž Moški SLO ORBEA GEAX 0:03:06.00 0:07:51.00 0:05:11.00 0:06:50.00 0:03:15.00 0:26:13.00
34 . 77 Staniša Bojan Moški SLO _ 0:03:10.00 0:07:15.00 0:04:48.00 0:07:58.00 0:03:02.00 0:26:13.00
36 . 14 Ferk Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:08:24.00 0:06:45.00 0:03:40.00 0:05:28.00 0:02:19.00 0:26:36.00
37 . 45 Kršanac Vjekoslav Moški SLO BK OPATIJA 2010 0:04:40.00 0:07:42.00 0:04:32.00 0:07:18.00 0:02:51.00 0:27:03.00
38 . 51 Bole Miran Moški SLO ASD Gruppo Generali Trieste 0:03:32.00 0:07:57.00 0:04:41.00 0:07:36.00 0:03:22.00 0:27:08.00
39 . 83 Hobič Tiln Moški SLO MTB klub Kranj 0:03:09.00 0:07:25.00 0:05:20.00 0:08:35.00 0:02:49.00 0:27:18.00
40 . 57 Brođanac Tomislav Moški SLO BKK GROŽNJAN 0:03:35.00 0:08:18.00 0:04:41.00 0:07:44.00 0:03:17.00 0:27:35.00
41 . 121 Jesenko Andrej Moški SLO _ 0:03:21.00 0:08:08.00 0:05:02.00 0:07:41.00 0:03:26.00 0:27:38.00
DNF 35 Kastelic Neic Moški SLO MTB Trbovlje Specialized 0:02:38.00 0:06:24.00 0:03:50.00 0:06:28.00 DNF
DNF 47 Zaman Jošt Moški SLO MTB Železniki 0:02:51.00 0:06:22.00 0:04:10.00 0:07:20.00 DNF
DNF 52 Filipović David Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 0:03:15.00 0:07:48.00 0:04:36.00 DNF
DNF 54 Demsar Boris Moški SLO MTB ŽELEZNIKI 0:03:37.00 0:07:24.00 0:05:19.00 0:11:31.00 DNF
DNF 84 Gartner Klemen Moški SLO MTB Železniki 0:06:56.00 0:10:04.00 DNF
DNF 122 Pirnat Luka Moški SLO _ 0:03:39.00 0:07:57.00 0:05:06.00 0:09:24.00 DNF
MOšKI 30-39 LET-M
1 . 5 Kordež Robert Moški SLO ORBEA GEAX 0:02:22.00 0:05:36.00 0:03:33.00 0:05:37.00 0:02:17.00 0:19:25.00
2 . 73 Stres Sebastjan Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 0:02:21.00 0:05:42.00 0:03:39.00 0:05:46.00 0:02:22.00 0:19:50.00
3 . 11 Tancik Jaka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:02:30.00 0:05:50.00 0:03:49.00 0:05:42.00 0:02:21.00 0:20:12.00
4 . 37 Praček Janez Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 0:02:28.00 0:05:55.00 0:03:47.00 0:05:52.00 0:02:35.00 0:20:37.00
5 . 21 Krizsák János Moški SLO _ 0:02:31.00 0:06:02.00 0:03:43.00 0:06:01.00 0:02:23.00 0:20:40.00
6 . 22 Slapnik Iztok Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:02:31.00 0:05:57.00 0:04:04.00 0:05:51.00 0:02:23.00 0:20:46.00
7 . 23 Szecskay András Moški SLO _ 0:02:30.00 0:06:16.00 0:04:07.00 0:06:18.00 0:02:25.00 0:21:36.00
8 . 101 Cekič Luka Moški SLO MTB klub Kranj 0:02:28.00 0:06:30.00 0:04:03.00 0:06:27.00 0:02:29.00 0:21:57.00
9 . 88 Vizdak Janos Moški SLO _ 0:02:46.00 0:06:22.00 0:04:01.00 0:06:11.00 0:02:38.00 0:21:58.00
10 . 100 MATE CZER Moški SLO _ 0:02:46.00 0:06:13.00 0:03:54.00 0:06:36.00 0:02:38.00 0:22:07.00
11 . 30 Apreutesei Daniel Moški SLO _ 0:02:39.00 0:06:24.00 0:04:08.00 0:06:25.00 0:02:34.00 0:22:10.00
12 . 19 Spruk Miha Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:02:58.00 0:06:26.00 0:03:59.00 0:06:32.00 0:02:36.00 0:22:31.00
13 . 44 Marcina Boštjan Moški SLO PEDAL RACING TEAM 0:02:44.00 0:06:49.00 0:04:14.00 0:07:05.00 0:02:40.00 0:23:32.00
14 . 90 Sebestyén Krisztián Moški SLO _ 0:02:56.00 0:06:41.00 0:04:33.00 0:06:46.00 0:02:48.00 0:23:44.00
15 . 94 Merhar Jure Moški SLO _ 0:03:06.00 0:06:48.00 0:04:34.00 0:06:58.00 0:02:45.00 0:24:11.00
16 . 92 Papler Žiga Moški SLO KK ZAVRŠNICA 0:03:12.00 0:06:52.00 0:04:30.00 0:07:07.00 0:02:53.00 0:24:34.00
17 . 91 Sadoch Davide Moški SLO _ 0:03:18.00 0:07:19.00 0:04:33.00 0:07:09.00 0:02:59.00 0:25:18.00
18 . 58 Dundović Saša Moški SLO BK Opatija-2010 0:03:18.00 0:07:18.00 0:04:58.00 0:07:17.00 0:02:58.00 0:25:49.00
19 . 61 Sabadin Pietro Moški SLO _ 0:03:25.00 0:07:07.00 0:05:06.00 0:07:35.00 0:03:01.00 0:26:14.00
20 . 97 Kovács-Gombos Ádám Moški SLO _ 0:03:06.00 0:07:42.00 0:04:48.00 0:07:45.00 0:03:11.00 0:26:32.00
21 . 104 Bajec AleŠ Moški SLO _ 0:03:26.00 0:08:01.00 0:05:25.00 0:07:32.00 0:03:13.00 0:27:37.00
22 . 105 Bajd Blaž Moški SLO ŠD SUPERSNURF GIANT 0:03:44.00 0:07:28.00 0:05:12.00 0:08:19.00 0:03:23.00 0:28:06.00
23 . 106 András Salamon Moški SLO _ 0:03:37.00 0:08:35.00 0:04:55.00 0:07:56.00 0:03:17.00 0:28:20.00
24 . 89 Vidmar Denis Moški SLO _ 0:04:35.00 0:10:17.00 0:06:43.00 0:10:04.00 0:04:03.00 0:35:42.00
DNF 99 Dermeta Goran Moški SLO _ 0:05:17.00 0:13:32.00 DNF
DNF 102 Biddiri Davide Moški SLO _ 0:03:33.00 0:08:39.00 0:06:14.00 DNF
MOšKI NAD 40 LET -M
1 . 119 Pelcar Aleš Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:02:35.00 0:06:05.00 0:04:00.00 0:06:07.00 0:02:32.00 0:21:19.00
2 . 27 Golmajer Janez Moški SLO MTB klub Kranj 0:02:39.00 0:06:10.00 00:04:23 0:06:49.00 0:03:05.00 0:23:06.00
3 . 56 Brus Martin Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 0:02:57.00 0:07:06.00 0:04:13.00 0:06:56.00 0:02:50.00 0:24:02.00
4 . 118 Petris Gianpiero Moški SLO _ 0:03:30.00 0:07:55.00 0:05:05.00 0:07:53.00 0:03:29.00 0:27:52.00
5 . 116 Schryers Sebastien Moški SLO _ 0:03:34.00 0:08:19.00 0:05:26.00 0:08:12.00 0:03:29.00 0:29:00.00
6 . 120 Grassi Paolo Moški SLO ASD 360 MTB 0:03:33.00 0:08:42.00 0:05:20.00 0:08:36.00 0:03:24.00 0:29:35.00
DNF 123 ŽELJKO BJEDOV Moški SLO _ 0:03:23.00 0:09:00.00 DNF
ŽENSKE-Ž
1 . 66 Tancik Ana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 0:03:07.00 0:07:05.00 0:04:29.00 0:07:02.00 0:02:54.00 0:24:37.00
2 . 64 Rupnik Nina Ženski SLO ORBEA GEAX 0:03:17.00 0:07:26.00 0:04:35.00 0:07:11.00 0:03:01.00 0:25:30.00
3 . 65 Bevk Saša Ženski SLO PEDAL RACING TEAM 0:03:29.00 0:07:27.00 0:04:34.00 0:07:15.00 0:03:03.00 0:25:48.00

Komentarji