Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 4. Veronikin tek

Tek Tekma:4. Veronikin tek Datum:13.10.2012
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Število Krogov Zaostanek krogov Zaostanek
U11-M
1 . 254 IGOR ĆOSIĆ Moški SLO KGT PAPEŽ 1:11.0
2 . 207 MIHA PODBREGAR Moški SLO KGT PAPEŽ 1:12.7
3 . 209 ROK PODBREGAR Moški SLO KGT PAPEŽ 1:17.8
4 . 262 GABER KREMŽAR PANČUR Moški SLO ORIENTACIJSKI KLUB 1:19.8
5 . 208 GABER MAVEC Moški SLO 1:23.4
6 . 259 TIMOTEJ KRT Moški SLO 1:29.3
7 . 210 NEJC FLIS Moški SLO TK TRISPORT ALPREM 1:31.7
8 . 206 JAKA DOLINŠEK Moški SLO OŠ ŠMARTNO 1:32.2
9 . 261 LAN LAMUT Moški SLO PAPEŽ 1:37.0
10 . 204 DOMEN BOJANC Moški SLO OŠ PRESERJE PRI RADOMLJAH 1:37.1
11 . 205 MARTIN TKALEC Moški SLO TK TRISPORT ALPREM 1:43.4
12 . 201 NEJC KALIŠNIK Moški SLO OŠ MARIJE VERE 1:44.4
13 . 271 NIK BELAJ Moški SLO TRISPORT 1:46.3
14 . 203 JAN BUKOVEC Moški SLO OŠ PREDOSLJE 1:51.9
15 . 265 LEON NOAH HVALIC Moški SLO 3:02.3
U11-Ž
4 . 255 HANA DOBOVŠEK Ženski SLO KGT PAPEŽ 1:25.20
5 . 269 ANA PIA POGAČAR Ženski SLO OK KOMENDA 1:26.10
6 . 219 ANJA MAROLT Ženski SLO TK TRISPORT ALPREM 1:26.90
7 . 215 EVA ŠINKOVEC Ženski SLO 1:28.2
8 . 249 TJAŠA URŠIČ Ženski SLO KGT PAPEŽ 1:29.7
9 . 253 HANA PERKO Ženski SLO KGT PAPEŽ 1:31.4
10 . 264 ANA LANIŠEK Ženski SLO OŠ TOMA BREJCA 1:32.0
11 . 213 KATARINA KRZYK Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:33.1
12 . 256 LANA POLIČNIK Ženski SLO LEVČKI 1:33.7
13 . 272 MAŠA VIRIANT Ženski SLO KGT PAPEŽ 1:34.3
14 . 257 MEDEJA ŠERKEZI Ženski SLO LEVČKI 1:35.5
15 . 211 VITA ŠKRJANC Ženski SLO TK TRISPORT 1:36.2
16 . 220 ANITA BOŠTIC Ženski SLO OŠ FA 1:37.6
17 . 267 Kranjec Zoja Ženski SLO OŠ MARIJE VERE 1:48.8
18 . 258 MARUŠA TEREZA ŠERKEZI Ženski SLO 1:49.0
U13-M
1 . 251 NEJC URŠIČ Moški SLO KGT PAPEŽ 3:39.9
2 . 224 JAN ŠKRJANC Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 3:41.7
3 . 277 MIHA ORAŽEM Moški SLO 3:41.8
4 . 260 JAKOB KRT Moški SLO 3:42.1
5 . 268 ŽAN RAVNIKAR Moški SLO OK KOMENDA 3:50.0
6 . 223 MARKO PRETNAR Moški SLO TK TRISPORT ALPREM 3:52.4
7 . 248 GREGA ZAGORC Moški SLO KLUB GORSKIH TEKAČEV 4:06.0
8 . 270 BLAŽ MATIC Moški SLO OK KOMENDA 4:22.1
9 . 266 Kranjec Žan Moški SLO CALCIT BIKE 4:25.0
10 . 276 NIK BENCEK Moški SLO 4:44.1
U13-Ž
1 . 233 TJAŠA VRTAČIČ Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 3:40.1
2 . 227 GAJA PERKO Ženski SLO TK TRIŠPORT ALPREM KAMNIK 3:41.0
3 . 252 TAJDA PODBEVŠEK Ženski SLO AK DOMŽALE 3:46.9
4 . 229 AJDA AHAČIČ Ženski SLO TK TRISPORT ALPREM 3:56.8
5 . 226 NEJKA SPRUK Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 4:03.9
6 . 263 ZALA ZAVRL Ženski SLO OK KOMENDA 4:23.6
7 . 247 EVA BROJAN Ženski SLO AK DOMŽALE 4:38.0
8 . 230 MAŠA KURET Ženski SLO TK TRISPORT ALPREM 4:55.4
U15-M
1 . 239 MATEVŽ PLANKO Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 5:44.5
2 . 236 KLEMEN BOJANC Moški SLO OS PRESRJE PRI RADOMLJAH 6:05.7
3 . 234 LUKA BELA KOČAR Moški SLO TK TRISPORT ALPREM 6:34.8
4 . 275 UROŠ ČIROVIČ Moški SLO 6:41.8
5 . 238 JAKA GERIČ Moški SLO TK TRISPORT ALPREM 8:20.3
U15-Ž
1 . 245 LUCIJA PEVEC Ženski SLO KGT PAPEŽ 6:42.4
2 . 241 TINKARA CAPUDER Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 7:00.8
3 . 242 AJDA BUKOVEC Ženski SLO OŠ PREDOSLJE 7:41.8
4 . 243 TEJA URBANIJA Ženski SLO 7:46.7
5 . 244 ANA POHLIN Ženski SLO AK DOMŽALE 8:18.3
A-M
1 . 282 GREGOR MLAKAR Moški SLO 24:05.9
2 . 186 OŽBEJ MULEC Moški SLO 24:40.3
3 . 172 BERNARD1 JARC Moški SLO TERME SNOVIK 24:58.7
4 . 181 JERNEJ ZORMAN Moški SLO 25:08.0
5 . 112 ROBERT MATIJEVIČ Moški SLO ŠD KRAŠNJA 25:14.1
6 . 198 DOMEN HRIBAR Moški SLO 26:31.4
7 . 294 PRIMOŽ PETAČ Moški SLO 26:34.5
8 . 293 SIMON RASPOTNIK Moški SLO 28:11.2
9 . 107 BOŠTJAN EREMITA Moški SLO 29:00.1
10 . 162 ROK HRAST Moški SLO 30:00.1
11 . 108 BLAŽ PIRNAT Moški SLO 32:52.9
12 . 110 MATEŽ KRUŠIČ Moški SLO TK TRISPORT 33:16.7
13 . 106 ALEŠ HROVAT Moški SLO 34:37.7
A-Ž
1 . 105 KARMEN OREHEK Ženski SLO KGT PAPEŽ 30:32.7
2 . 190 MAŠA ŠLEBIR Ženski SLO 33:54.6
3 . 298 HANA PEVEC Ženski SLO 34:27.7
4 . 179 MAJA ŠLEBIR Ženski SLO 35:33.9
5 . 304 MAŠA JUVAN Ženski SLO 39:31.7
6 . 113 MAJA VRHOVNIK Ženski SLO TRISPORT 40:26.1
B-M
1 . 302 SEBASTJAN ZARNIK Moški SLO 23:42.7
2 . 119 ALJOŠA SMOLNIKAR Moški SLO TEKAŠKI FORUM 24:14.1
3 . 187 DAVOR KRAŠOVEC Moški SLO 24:31.2
4 . 155 PETER LETNAR Moški SLO AD MASS LJ 24:36.7
5 . 123 ANDREJ LINDIČ Moški SLO TEKAC.SI 25:21.1
6 . 157 MARK STROHMAIER Moški SLO STV GLOBAL 25:50.3
7 . 122 FRANCI VOLKAR Moški SLO ŠKD MEKINJE 26:59.6
8 . 288 DENIS SITAR Moški SLO 27:15.9
9 . 165 MARKO SPRUK Moški SLO KGT PAPEŽ 28:00.0
10 . 125 GREGOR FERBEŽAR Moški SLO 28:02.2
11 . 281 FRANC MALUS Moški SLO 28:10.9
12 . 280 ALJOŠA KROHNE Moški SLO ŠRK CELJE 28:17.7
13 . 115 DIMITRIJ LEDERER Moški SLO MENGEŠKA GODBA 28:40.4
14 . 163 BOŠTJAN ERJAVŠEK Moški SLO 30:03.1
15 . 116 ALEŠ STRMOLE Moški SLO TK TRISPORT 30:05.0
16 . 124 ANDREJ GRIL Moški SLO LAČNI FRANZ 30:21.8
17 . 287 ANDREJ TRATNIK Moški SLO 31:26.7
18 . 299 MATEJ PRIMOŽIČ Moški SLO 32:16.4
19 . 158 DAMIJAN ZORE Moški SLO 32:17.9
20 . 156 SIMON SAKELŠEK Moški SLO 33:20.1
21 . 305 ANDREJ PREMK Moški SLO 34:01.4
22 . 297 MATJAŽ VIRJENT Moški SLO 35:31.0
23 . 191 SAMO SKVARČA Moški SLO 36:12.8
24 . 114 DEJAN HRIBAR Moški SLO 37:57.5
B-Ž
1 . 175 MOJCA FLERIN Ženski SLO 29:10.1
2 . 292 ANITA MEJAČ Ženski SLO 30:33.2
3 . 279 NINA DOLINAR Ženski SLO 34:48.1
4 . 194 NINA ORAŽEM Ženski SLO 37:03.9
5 . 126 BARBARA MOČNIK Ženski SLO 37:56.7
6 . 192 JANJA1 SKVARČA Ženski SLO 39:02.2
7 . 127 HELENA ROBNIK Ženski SLO 39:08.9
8 . 193 MOJCA REBOLJ Ženski SLO 41:24.9
9 . 184 NATAŠA RIBIČ Ženski SLO 48:47.3
10 . 185 KLAVDIJA AMBROŽ Ženski SLO 49:57.3
C-M
1 . 180 MIRKO JANJATOVIČ Moški SLO 25:11.4
2 . 131 LADO KVEDER Moški SLO ŠKD MEKINJE 25:51.9
3 . 295 IZTOK ARBAJTER Moški SLO 27:03.4
4 . 300 JANEZ POTOČNIK Moški SLO 27:16.4
5 . 197 TOMO PETEK Moški SLO 27:43.7
6 . 169 MARKO ADAMIČ Moški SLO BVG GULČ 28:13.5
7 . 189 MARTIN VODLAN Moški SLO 28:14.2
8 . 284 STOJAN KOSTANJEVEC Moški SLO 28:22.6
9 . 128 MATJAŽ BOJANC Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 30:04.9
10 . 196 ROMAN HUDMAL Moški SLO 30:26.7
11 . 306 FREDO RAJTER Moški SLO 30:30.4
12 . 176 DAVID HVALIC Moški SLO 30:37.1
13 . 291 ROMAN BENEDIČIČ Moški SLO 31:01.2
14 . 153 DOMINIK GOLJA Moški SLO URBANI TEKAČI DOMŽALE 31:13.1
15 . 154 DUŠAN MAČEK Moški SLO KD DUPLICA 31:28.8
16 . 132 IGOR JURIČ Moški SLO 31:59.0
17 . 173 MIRAN ZAJC Moški SLO TF DOMŽALE 32:00.9
18 . 166 IGOR LEBAR Moški SLO 34:15.7
19 . 296 IGOR MAV Moški SLO 34:25.7
20 . 130 BRANKO PODBREŽNIK Moški SLO 34:38.8
21 . 129 TOMAŽ PAVLIN Moški SLO 35:43.1
C-Ž
1 . 135 NATAŠA PLANKO Ženski SLO TK TRISPORT 31:54.3
2 . 136 ROMANA CAPUDER Ženski SLO TK TRISPORT 33:28.6
3 . 171 NUŠA STANKOVIČ Ženski SLO 36:28.3
4 . 177 DARJA SLANA Ženski SLO MOČERADI 40:12.4
5 . 134 BARBARA KOBAL Ženski SLO 41:32.5
6 . 164 VERONIKA LAVRIČ Ženski SLO 42:28.4
7 . 170 MAJA LJUBIČ Ženski SLO 44:09.3
D-M
1 . 178 FRANCI TERAŽ Moški SLO KGT PAPEŽ 24:41.9
2 . 139 MIRO KREGAR Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 26:19.7
3 . 141 VLADIMIR URH Moški SLO 26:57.6
4 . 195 MATJAŽ HRASTOVEC Moški SLO 28:03.6
5 . 174 Kemperl Bojan Moški SLO KGT PAPEŽ 28:06.5
6 . 144 BOJAN GALIN Moški SLO 29:43.3
7 . 188 RAJKO SRŠEN Moški SLO 31:53.5
8 . 140 IVO KLJENAK Moški SLO 32:18.2
9 . 301 BRANE LIPOVŠEK Moški SLO 33:14.7
10 . 290 DRAGO KOGLAR Moški SLO 36:09.1
D-Ž
1 . 161 JOŽICA ŠIFTAR Ženski SLO TS RADENSKA 33:44.7
2 . 147 MARINKA MILIČ Ženski SLO 37:43.3
3 . 148 JUSTINA KOPRIVŠEK Ženski SLO 38:54.2
4 . 183 JANJA MEGLIČ Ženski SLO 40:25.9
5 . 146 EMA JANKO Ženski SLO ŠPORTNO DRUŠTVO MOZIRJE 43:51.2
E-M
1 . 149 RAJKO STEVANOVIĆ Moški SLO EUROSERVIS VALANT 29:21.4
2 . 150 TONE PETEK Moški SLO ŠKD MEKINJE 32:57.7
3 . 200 MARE KRIŠTOFIČ Moški SLO 34:24.4
4 . 151 BRANE POVŠE Moški SLO DU KAMNIK 36:00.9
5 . 303 MIHA HORVAT Moški SLO 38:23.8
E-Ž
1 . 152 JOŽICA NOVAK Ženski SLO 40:54.9

Komentarji