Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: Black Hole Enduro

Enduro - Sloenduro Tekma:Black Hole Enduro Datum:20.07.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Prologue Stage1 Stage2 Stage3 Stage4 Čas Vožnje Več
MLADINCI U19-M
1 . 7 Štucin Jan
PEDAL RACING TEAM
Moški SLO PEDAL RACING TEAM 00:56.5 0:05:32.00 0:04:28.00 0:05:02.00 0:05:16.00 21:14.5 >
Klub PEDAL RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 00:56.5
Stage1: 0:05:32.00
Stage2: 0:04:28.00
Stage3: 0:05:02.00
Stage4: 0:05:16.00
Čas Vožnje: 21:14.5
2 . 23 Istenič Matjaž
PEDAL RACING TEAM
Moški SLO PEDAL RACING TEAM 00:59.7 0:05:44.00 0:04:46.00 0:05:08.00 0:05:43.00 22:20.7 >
Klub PEDAL RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 00:59.7
Stage1: 0:05:44.00
Stage2: 0:04:46.00
Stage3: 0:05:08.00
Stage4: 0:05:43.00
Čas Vožnje: 22:20.7
3 . 93 Šinigoj Tomaž
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 01:00.9 0:06:00.00 0:04:49.00 0:05:27.00 0:05:38.00 22:54.9 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:00.9
Stage1: 0:06:00.00
Stage2: 0:04:49.00
Stage3: 0:05:27.00
Stage4: 0:05:38.00
Čas Vožnje: 22:54.9
4 . 56 Zupan Ciril
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 01:01.1 0:06:13.00 0:05:01.00 0:05:32.00 0:05:33.00 23:20.1 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:06:13.00
Stage2: 0:05:01.00
Stage3: 0:05:32.00
Stage4: 0:05:33.00
Čas Vožnje: 23:20.1
5 . 26 Furlan Jona
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 00:57.4 0:06:30.00 0:05:07.00 0:05:43.00 0:05:32.00 23:49.4 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 00:57.4
Stage1: 0:06:30.00
Stage2: 0:05:07.00
Stage3: 0:05:43.00
Stage4: 0:05:32.00
Čas Vožnje: 23:49.4
6 . 61 Premrn Jakob
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 01:01.1 0:06:39.00 0:05:40.00 0:05:57.00 0:06:16.00 25:33.1 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:06:39.00
Stage2: 0:05:40.00
Stage3: 0:05:57.00
Stage4: 0:06:16.00
Čas Vožnje: 25:33.1
7 . 64 Mihalič Anže
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 01:01.1 0:07:03.00 0:05:49.00 0:06:29.00 0:06:43.00 27:05.1 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:07:03.00
Stage2: 0:05:49.00
Stage3: 0:06:29.00
Stage4: 0:06:43.00
Čas Vožnje: 27:05.1
8 . 63 Slatinek Anže
RAJD FUNSPORTS
Moški SLO RAJD FUNSPORTS 01:01.1 0:06:50.00 0:06:20.00 0:06:29.00 0:07:00.00 27:40.1 >
Klub RAJD FUNSPORTS
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:06:50.00
Stage2: 0:06:20.00
Stage3: 0:06:29.00
Stage4: 0:07:00.00
Čas Vožnje: 27:40.1
DNF 108 Belaj Žan
/
Moški SLO / DNF >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Prologue:
Stage1:
Stage2:
Stage3:
Stage4:
Čas Vožnje: DNF
DNF 92 Grnjak Matej
Moški SLO DNF >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Prologue:
Stage1:
Stage2:
Stage3:
Stage4:
Čas Vožnje: DNF
DNF 9 Žvan Grega
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX DNF >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Prologue:
Stage1:
Stage2:
Stage3:
Stage4:
Čas Vožnje: DNF
DNF 51 Ivartnik david
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM DNF >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Prologue:
Stage1:
Stage2:
Stage3:
Stage4:
Čas Vožnje: DNF
MOšKI 30-39 LET-M
1 . 6 Kordež Robert
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 00:54.9 0:05:18.00 0:04:18.00 0:04:45.00 0:04:54.00 20:09.9 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 00:54.9
Stage1: 0:05:18.00
Stage2: 0:04:18.00
Stage3: 0:04:45.00
Stage4: 0:04:54.00
Čas Vožnje: 20:09.9
2 . 13 Tancik Jaka
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:56.6 0:05:34.00 0:04:37.00 0:04:58.00 0:05:09.00 21:14.5 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 00:56.6
Stage1: 0:05:34.00
Stage2: 0:04:37.00
Stage3: 0:04:58.00
Stage4: 0:05:09.00
Čas Vožnje: 21:14.5
3 . 20 Stres Sebastjan
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 00:58.4 0:05:42.00 0:04:44.00 0:05:07.00 0:05:21.00 21:52.4 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 00:58.4
Stage1: 0:05:42.00
Stage2: 0:04:44.00
Stage3: 0:05:07.00
Stage4: 0:05:21.00
Čas Vožnje: 21:52.4
4 . 14 Vasilenko Miha
Specialized Russia
Moški SLO Specialized Russia 01:00.0 0:05:47.00 0:04:48.00 0:05:11.00 0:05:34.00 22:20.0 >
Klub Specialized Russia
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:00.0
Stage1: 0:05:47.00
Stage2: 0:04:48.00
Stage3: 0:05:11.00
Stage4: 0:05:34.00
Čas Vožnje: 22:20.0
5 . 101 Shipilov Evgeny
TRIAL-SPORT/NORCO
Moški SLO TRIAL-SPORT/NORCO 01:00.9 0:05:56.00 0:04:55.00 0:05:12.00 0:05:31.00 22:34.9 >
Klub TRIAL-SPORT/NORCO
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:00.9
Stage1: 0:05:56.00
Stage2: 0:04:55.00
Stage3: 0:05:12.00
Stage4: 0:05:31.00
Čas Vožnje: 22:34.9
6 . 77 BAS VAN SON
NL
Moški SLO NL 01:01.1 0:05:52.00 0:04:54.00 0:05:18.00 0:05:47.00 22:52.1 >
Klub NL
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:05:52.00
Stage2: 0:04:54.00
Stage3: 0:05:18.00
Stage4: 0:05:47.00
Čas Vožnje: 22:52.1
7 . 22 Praček Janez
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 00:58.8 0:06:00.00 0:05:02.00 0:05:24.00 0:05:49.00 23:13.8 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 00:58.8
Stage1: 0:06:00.00
Stage2: 0:05:02.00
Stage3: 0:05:24.00
Stage4: 0:05:49.00
Čas Vožnje: 23:13.8
8 . 31 Zmrzljak Sebastjan
MTB Trbovlje Specialized
Moški SLO MTB Trbovlje Specialized 01:01.1 0:06:03.00 0:05:01.00 0:05:31.00 0:05:42.00 23:18.1 >
Klub MTB Trbovlje Specialized
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:06:03.00
Stage2: 0:05:01.00
Stage3: 0:05:31.00
Stage4: 0:05:42.00
Čas Vožnje: 23:18.1
9 . 80 Sendlinger Rainer
RSV GARCHING
Moški SLO RSV GARCHING 01:00.4 0:06:12.00 0:04:52.00 0:05:35.00 0:05:41.00 23:20.4 >
Klub RSV GARCHING
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:00.4
Stage1: 0:06:12.00
Stage2: 0:04:52.00
Stage3: 0:05:35.00
Stage4: 0:05:41.00
Čas Vožnje: 23:20.4
10 . 27 Bačnar Janko
PEDAL RACING TEAM
Moški SLO PEDAL RACING TEAM 01:01.1 0:05:57.00 0:05:06.00 0:05:14.00 0:06:11.00 23:29.1 >
Klub PEDAL RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:05:57.00
Stage2: 0:05:06.00
Stage3: 0:05:14.00
Stage4: 0:06:11.00
Čas Vožnje: 23:29.1
11 . 72 PRIMOŽ DOLER
BIREDY.SI
Moški SLO BIREDY.SI 01:01.1 0:06:08.00 0:05:13.00 0:05:26.00 0:05:45.00 23:33.1 >
Klub BIREDY.SI
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:06:08.00
Stage2: 0:05:13.00
Stage3: 0:05:26.00
Stage4: 0:05:45.00
Čas Vožnje: 23:33.1
12 . 18 Spruk Miha
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 01:01.1 0:06:16.00 0:05:06.00 0:05:40.00 0:05:49.00 23:52.1 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:06:16.00
Stage2: 0:05:06.00
Stage3: 0:05:40.00
Stage4: 0:05:49.00
Čas Vožnje: 23:52.1
13 . 96 Slatinšek Miloš
/
Moški SLO / 01:00.8 0:06:14.00 0:05:21.00 0:05:41.00 0:05:44.00 24:00.8 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:00.8
Stage1: 0:06:14.00
Stage2: 0:05:21.00
Stage3: 0:05:41.00
Stage4: 0:05:44.00
Čas Vožnje: 24:00.8
14 . 109 Clément Martin
Band of Riders
Moški SLO Band of Riders 00:59.9 0:06:19.00 0:05:08.00 0:05:40.00 0:06:04.00 24:10.9 >
Klub Band of Riders
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 00:59.9
Stage1: 0:06:19.00
Stage2: 0:05:08.00
Stage3: 0:05:40.00
Stage4: 0:06:04.00
Čas Vožnje: 24:10.9
15 . 97 Panzer Christian
URC Bikestore.cc
Moški SLO URC Bikestore.cc 01:01.1 0:06:12.00 0:05:17.00 0:05:45.00 0:05:57.00 24:12.1 >
Klub URC Bikestore.cc
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:06:12.00
Stage2: 0:05:17.00
Stage3: 0:05:45.00
Stage4: 0:05:57.00
Čas Vožnje: 24:12.1
16 . 71 Planko Vid
BIREDY.SI
Moški SLO BIREDY.SI 01:01.1 0:06:18.00 0:05:17.00 0:05:35.00 0:06:04.00 24:15.1 >
Klub BIREDY.SI
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:06:18.00
Stage2: 0:05:17.00
Stage3: 0:05:35.00
Stage4: 0:06:04.00
Čas Vožnje: 24:15.1
17 . 65 Prosen Marko
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 01:00.8 0:06:27.00 0:05:12.00 0:05:46.00 0:06:03.00 24:28.8 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:00.8
Stage1: 0:06:27.00
Stage2: 0:05:12.00
Stage3: 0:05:46.00
Stage4: 0:06:03.00
Čas Vožnje: 24:28.8
18 . 27 Apreutesei Daniel
/
Moški SLO / 01:01.1 0:06:32.00 0:05:25.00 0:06:02.00 0:05:57.00 24:57.1 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:06:32.00
Stage2: 0:05:25.00
Stage3: 0:06:02.00
Stage4: 0:05:57.00
Čas Vožnje: 24:57.1
19 . 60 Nagode Grega
KGK VOLJA
Moški SLO KGK VOLJA 01:01.1 0:06:18.00 0:05:25.00 0:05:36.00 0:06:38.00 24:58.1 >
Klub KGK VOLJA
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:06:18.00
Stage2: 0:05:25.00
Stage3: 0:05:36.00
Stage4: 0:06:38.00
Čas Vožnje: 24:58.1
20 . 75 JARNO HOOGLAND
NL
Moški SLO NL 01:01.1 0:06:29.00 0:05:22.00 0:05:46.00 0:06:25.00 25:03.1 >
Klub NL
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:06:29.00
Stage2: 0:05:22.00
Stage3: 0:05:46.00
Stage4: 0:06:25.00
Čas Vožnje: 25:03.1
21 . 67 Perko Marko
/
Moški SLO / 01:01.1 0:06:42.00 0:05:35.00 0:05:42.00 0:06:26.00 25:26.1 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:06:42.00
Stage2: 0:05:35.00
Stage3: 0:05:42.00
Stage4: 0:06:26.00
Čas Vožnje: 25:26.1
22 . 34 Marcina Boštjan
PEDAL RACING TEAM
Moški SLO PEDAL RACING TEAM 01:01.1 0:07:02.00 0:05:21.00 0:05:50.00 0:06:42.00 25:56.1 >
Klub PEDAL RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:07:02.00
Stage2: 0:05:21.00
Stage3: 0:05:50.00
Stage4: 0:06:42.00
Čas Vožnje: 25:56.1
23 . 79 Brenner Martin
/
Moški SLO / 01:01.1 0:06:47.00 0:05:42.00 0:06:06.00 0:06:21.00 25:57.1 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:06:47.00
Stage2: 0:05:42.00
Stage3: 0:06:06.00
Stage4: 0:06:21.00
Čas Vožnje: 25:57.1
24 . 57 Munih Marko
PEDAL RACING TEAM
Moški SLO PEDAL RACING TEAM 01:01.1 0:07:03.00 0:05:40.00 0:06:10.00 0:06:27.00 26:21.1 >
Klub PEDAL RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:07:03.00
Stage2: 0:05:40.00
Stage3: 0:06:10.00
Stage4: 0:06:27.00
Čas Vožnje: 26:21.1
25 . 53 Majhen Marko
/
Moški SLO / 01:01.1 0:06:49.00 0:06:05.00 0:05:57.00 0:06:52.00 26:44.1 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:06:49.00
Stage2: 0:06:05.00
Stage3: 0:05:57.00
Stage4: 0:06:52.00
Čas Vožnje: 26:44.1
26 . 81 Sevčnikar Primož
/
Moški SLO / 01:01.1 0:06:48.00 0:05:56.00 0:06:15.00 0:06:49.00 26:49.1 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:06:48.00
Stage2: 0:05:56.00
Stage3: 0:06:15.00
Stage4: 0:06:49.00
Čas Vožnje: 26:49.1
27 . 59 Mulec Peter
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 01:01.1 0:07:03.00 0:06:00.00 0:06:11.00 0:06:53.00 27:08.1 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:07:03.00
Stage2: 0:06:00.00
Stage3: 0:06:11.00
Stage4: 0:06:53.00
Čas Vožnje: 27:08.1
28 . 74 MATEJ FLIS
BIREDY.SI
Moški SLO BIREDY.SI 01:01.1 0:07:27.00 0:05:53.00 0:06:15.00 0:06:55.00 27:31.1 >
Klub BIREDY.SI
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:07:27.00
Stage2: 0:05:53.00
Stage3: 0:06:15.00
Stage4: 0:06:55.00
Čas Vožnje: 27:31.1
29 . 78 Paliska Matej
/
Moški SLO / 01:01.1 0:07:22.00 0:06:09.00 0:06:13.00 0:06:50.00 27:35.1 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:07:22.00
Stage2: 0:06:09.00
Stage3: 0:06:13.00
Stage4: 0:06:50.00
Čas Vožnje: 27:35.1
30 . 66 Staniša Bojan
/
Moški SLO / 01:01.1 0:07:24.00 0:05:52.00 0:06:36.00 0:06:57.00 27:50.1 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:07:24.00
Stage2: 0:05:52.00
Stage3: 0:06:36.00
Stage4: 0:06:57.00
Čas Vožnje: 27:50.1
31 . 70 RICHARDS Kale Peter
ORBEA GEAX MTB TEAM
Moški SLO ORBEA GEAX MTB TEAM 01:01.1 0:07:03.00 0:06:03.00 0:06:30.00 0:07:22.00 27:59.1 >
Klub ORBEA GEAX MTB TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:07:03.00
Stage2: 0:06:03.00
Stage3: 0:06:30.00
Stage4: 0:07:22.00
Čas Vožnje: 27:59.1
32 . 84 Szucs Stanislav
CYKLOKLUB GALANTA
Moški SLO CYKLOKLUB GALANTA 01:01.1 0:07:05.00 0:06:10.00 0:06:37.00 0:07:13.00 28:06.1 >
Klub CYKLOKLUB GALANTA
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:07:05.00
Stage2: 0:06:10.00
Stage3: 0:06:37.00
Stage4: 0:07:13.00
Čas Vožnje: 28:06.1
33 . 58 Dundović Saša
BK Opatija-2010
Moški CRO BK Opatija-2010 01:01.1 0:07:18.00 0:06:27.00 0:06:37.00 0:07:11.00 28:34.1 >
Klub BK Opatija-2010
Država CRO
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:07:18.00
Stage2: 0:06:27.00
Stage3: 0:06:37.00
Stage4: 0:07:11.00
Čas Vožnje: 28:34.1
34 . 83 Supić Duško
/
Moški SLO / 01:01.1 0:07:43.00 0:06:24.00 0:06:30.00 0:07:59.00 29:37.1 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:07:43.00
Stage2: 0:06:24.00
Stage3: 0:06:30.00
Stage4: 0:07:59.00
Čas Vožnje: 29:37.1
35 . 76 Golež Boštjan
PD DRAMLJE
Moški SLO PD DRAMLJE 01:01.1 0:07:46.00 0:06:57.00 0:07:36.00 0:08:20.00 31:40.1 >
Klub PD DRAMLJE
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:07:46.00
Stage2: 0:06:57.00
Stage3: 0:07:36.00
Stage4: 0:08:20.00
Čas Vožnje: 31:40.1
DNF 114 GORAN KRIŠTO
/
Moški SLO / DNF >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Prologue:
Stage1:
Stage2:
Stage3:
Stage4:
Čas Vožnje: DNF
DNF 113 JURE KOMAR
Moški SLO DNF >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Prologue:
Stage1:
Stage2:
Stage3:
Stage4:
Čas Vožnje: DNF
DNF 89 Thümecke Carl
2radchaoten.com HQ
Moški SLO 2radchaoten.com HQ DNF >
Klub 2radchaoten.com HQ
Država SLO
Spol: Moški
Prologue:
Stage1:
Stage2:
Stage3:
Stage4:
Čas Vožnje: DNF
DNF 98 Knez Vasja
Moški SLO DNF >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Prologue:
Stage1:
Stage2:
Stage3:
Stage4:
Čas Vožnje: DNF
DNF 24 Slapnik Iztok
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM DNF >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Prologue:
Stage1:
Stage2:
Stage3:
Stage4:
Čas Vožnje: DNF
DNF 100 Deu Miha
Moški SLO DNF >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Prologue:
Stage1:
Stage2:
Stage3:
Stage4:
Čas Vožnje: DNF
DNF 105 Kovacic Andrej
PEDAL RACING TEAM
Moški SLO PEDAL RACING TEAM DNF >
Klub PEDAL RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Prologue:
Stage1:
Stage2:
Stage3:
Stage4:
Čas Vožnje: DNF
DNF 107 Kavčič Jure
MTB Železniki
Moški SLO MTB Železniki DNF >
Klub MTB Železniki
Država SLO
Spol: Moški
Prologue:
Stage1:
Stage2:
Stage3:
Stage4:
Čas Vožnje: DNF
MOšKI NAD 40 LET -M
1 . 11 JANEZ JAMNIK
ENDURO
Moški SLO ENDURO 00:58.5 0:05:25.00 0:04:19.00 0:04:52.00 0:05:05.00 20:39.5 >
Klub ENDURO
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 00:58.5
Stage1: 0:05:25.00
Stage2: 0:04:19.00
Stage3: 0:04:52.00
Stage4: 0:05:05.00
Čas Vožnje: 20:39.5
2 . 32 Golmajer Janez
MTB klub Kranj
Moški SLO MTB klub Kranj 01:01.1 0:06:41.00 0:05:32.00 0:05:44.00 0:06:06.00 25:04.1 >
Klub MTB klub Kranj
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:06:41.00
Stage2: 0:05:32.00
Stage3: 0:05:44.00
Stage4: 0:06:06.00
Čas Vožnje: 25:04.1
3 . 54 Brus Martin
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 01:01.1 0:06:46.00 0:05:44.00 0:06:04.00 0:06:26.00 26:01.1 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:06:46.00
Stage2: 0:05:44.00
Stage3: 0:06:04.00
Stage4: 0:06:26.00
Čas Vožnje: 26:01.1
4 . 115 Šumbergar Andrej
SUPERSNURF
Moški SLO SUPERSNURF 01:01.1 0:07:05.00 0:05:48.00 0:06:38.00 0:06:39.00 27:11.1 >
Klub SUPERSNURF
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:07:05.00
Stage2: 0:05:48.00
Stage3: 0:06:38.00
Stage4: 0:06:39.00
Čas Vožnje: 27:11.1
5 . 111 Brodarić Robert
/
Moški SLO / 01:01.1 0:07:04.00 0:06:05.00 0:06:51.00 0:06:51.00 27:52.1 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:07:04.00
Stage2: 0:06:05.00
Stage3: 0:06:51.00
Stage4: 0:06:51.00
Čas Vožnje: 27:52.1
6 . 82 Petris Gianpiero
SPS TEAM MAGLIA NERA
Moški SLO SPS TEAM MAGLIA NERA 01:01.1 0:07:12.00 0:06:04.00 0:06:48.00 0:07:15.00 28:20.1 >
Klub SPS TEAM MAGLIA NERA
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:07:12.00
Stage2: 0:06:04.00
Stage3: 0:06:48.00
Stage4: 0:07:15.00
Čas Vožnje: 28:20.1
7 . 102 Novotny Juraj
/
Moški SLO / 01:01.1 0:07:24.00 0:06:21.00 0:06:54.00 0:07:22.00 29:02.1 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:07:24.00
Stage2: 0:06:21.00
Stage3: 0:06:54.00
Stage4: 0:07:22.00
Čas Vožnje: 29:02.1
ŽENSKE-Ž
1 . 40 Žakelj Tanja
UNIOR TOOLS TEAM
Ženski SLO UNIOR TOOLS TEAM 01:01.1 0:06:26.00 0:05:22.00 0:06:04.00 0:05:56.00 24:49.1 >
Klub UNIOR TOOLS TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:06:26.00
Stage2: 0:05:22.00
Stage3: 0:06:04.00
Stage4: 0:05:56.00
Čas Vožnje: 24:49.1
2 . 39 Tancik Ana
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 01:01.1 0:06:37.00 0:05:52.00 0:06:12.00 0:06:37.00 26:19.1 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:06:37.00
Stage2: 0:05:52.00
Stage3: 0:06:12.00
Stage4: 0:06:37.00
Čas Vožnje: 26:19.1
3 . 41 Rejc Tina
/
Ženski SLO / 01:01.1 0:07:04.00 0:05:56.00 0:06:43.00 0:06:50.00 27:34.1 >
Klub /
Država SLO
Spol: Ženski
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:07:04.00
Stage2: 0:05:56.00
Stage3: 0:06:43.00
Stage4: 0:06:50.00
Čas Vožnje: 27:34.1
4 . 38 Bevk Saša
PEDAL RACING TEAM
Ženski SLO PEDAL RACING TEAM 01:01.1 0:07:19.00 0:06:22.00 0:06:27.00 0:07:03.00 28:12.1 >
Klub PEDAL RACING TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:07:19.00
Stage2: 0:06:22.00
Stage3: 0:06:27.00
Stage4: 0:07:03.00
Čas Vožnje: 28:12.1
5 . 43 Kovče Urška
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 01:01.1 0:07:29.00 0:06:15.00 0:06:35.00 0:06:59.00 28:19.1 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:07:29.00
Stage2: 0:06:15.00
Stage3: 0:06:35.00
Stage4: 0:06:59.00
Čas Vožnje: 28:19.1
6 . 46 Szucsova Denisa
CKGA
Ženski SLO CKGA 01:01.1 0:07:58.00 0:06:46.00 0:07:32.00 0:07:59.00 31:16.1 >
Klub CKGA
Država SLO
Spol: Ženski
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:07:58.00
Stage2: 0:06:46.00
Stage3: 0:07:32.00
Stage4: 0:07:59.00
Čas Vožnje: 31:16.1
7 . 42 Ribič Jasmina
/
Ženski SLO / 01:01.1 0:08:56.00 0:07:19.00 0:08:43.00 0:08:35.00 34:34.1 >
Klub /
Država SLO
Spol: Ženski
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:08:56.00
Stage2: 0:07:19.00
Stage3: 0:08:43.00
Stage4: 0:08:35.00
Čas Vožnje: 34:34.1
8 . 47 Munih Kacafura Damjana
Pedal racing team
Ženski SLO Pedal racing team 01:01.1 0:08:49.00 0:08:21.00 0:08:23.00 0:08:43.00 35:17.1 >
Klub Pedal racing team
Država SLO
Spol: Ženski
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:08:49.00
Stage2: 0:08:21.00
Stage3: 0:08:23.00
Stage4: 0:08:43.00
Čas Vožnje: 35:17.1
9 . 45 Rugelj Anja
/
Ženski SLO / 01:01.1 0:10:57.00 0:08:03.00 0:08:49.00 0:08:02.00 36:52.1 >
Klub /
Država SLO
Spol: Ženski
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:10:57.00
Stage2: 0:08:03.00
Stage3: 0:08:49.00
Stage4: 0:08:02.00
Čas Vožnje: 36:52.1
10 . 110 Anne-Laure Counilh
Band of Riders
Ženski SLO Band of Riders 01:01.1 0:10:34.00 0:10:03.00 0:11:01.00 0:11:06.00 43:45.1 >
Klub Band of Riders
Država SLO
Spol: Ženski
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:10:34.00
Stage2: 0:10:03.00
Stage3: 0:11:01.00
Stage4: 0:11:06.00
Čas Vožnje: 43:45.1
MOšKI 19-29 LET-M
1 . 3 Mlinar Peter
KK ČRN TRN/BLACKTHORN GT
Moški SLO KK ČRN TRN/BLACKTHORN GT 00:55.2 0:05:12.00 0:04:17.00 0:04:41.00 0:04:43.00 19:48.2 >
Klub KK ČRN TRN/BLACKTHORN GT
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 00:55.2
Stage1: 0:05:12.00
Stage2: 0:04:17.00
Stage3: 0:04:41.00
Stage4: 0:04:43.00
Čas Vožnje: 19:48.2
2 . 2 Medvešček Kristijan
KK Črn trn / Blackthorn GT
Moški SLO KK Črn trn / Blackthorn GT 00:55.7 0:05:16.00 0:04:19.00 0:04:40.00 0:04:49.00 19:59.7 >
Klub KK Črn trn / Blackthorn GT
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 00:55.7
Stage1: 0:05:16.00
Stage2: 0:04:19.00
Stage3: 0:04:40.00
Stage4: 0:04:49.00
Čas Vožnje: 19:59.7
3 . 1 Rutar Nejc
Rajd Trek / Unior Tools Team
Moški SLO Rajd Trek / Unior Tools Team 00:53.4 0:05:18.00 0:04:20.00 0:04:40.00 0:04:49.00 20:00.4 >
Klub Rajd Trek / Unior Tools Team
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 00:53.4
Stage1: 0:05:18.00
Stage2: 0:04:20.00
Stage3: 0:04:40.00
Stage4: 0:04:49.00
Čas Vožnje: 20:00.4
4 . 5 Krivonog Luka
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 01:01.1 0:05:26.00 0:04:19.00 0:04:46.00 0:04:48.00 20:20.1 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:05:26.00
Stage2: 0:04:19.00
Stage3: 0:04:46.00
Stage4: 0:04:48.00
Čas Vožnje: 20:20.1
5 . 8 Žabjek Anže
Rajd Trek / Unior Tools Team
Moški SLO Rajd Trek / Unior Tools Team 00:57.0 0:05:22.00 0:04:20.00 0:04:51.00 0:04:55.00 20:25.0 >
Klub Rajd Trek / Unior Tools Team
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 00:57.0
Stage1: 0:05:22.00
Stage2: 0:04:20.00
Stage3: 0:04:51.00
Stage4: 0:04:55.00
Čas Vožnje: 20:25.0
6 . 28 Jeršin Andraž
MTB Trbovlje Specialized
Moški SLO MTB Trbovlje Specialized 00:53.4 0:05:28.00 0:04:32.00 0:04:53.00 0:05:04.00 20:50.4 >
Klub MTB Trbovlje Specialized
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 00:53.4
Stage1: 0:05:28.00
Stage2: 0:04:32.00
Stage3: 0:04:53.00
Stage4: 0:05:04.00
Čas Vožnje: 20:50.4
7 . 4 Razpet Tadej
PEDAL RACING TEAM
Moški SLO PEDAL RACING TEAM 00:55.8 0:05:24.00 0:04:35.00 0:04:47.00 0:05:20.00 21:01.8 >
Klub PEDAL RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 00:55.8
Stage1: 0:05:24.00
Stage2: 0:04:35.00
Stage3: 0:04:47.00
Stage4: 0:05:20.00
Čas Vožnje: 21:01.8
8 . 12 Bratina Andrej
/
Moški SLO / 00:58.1 0:05:33.00 0:04:41.00 0:04:58.00 0:05:10.00 21:20.1 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 00:58.1
Stage1: 0:05:33.00
Stage2: 0:04:41.00
Stage3: 0:04:58.00
Stage4: 0:05:10.00
Čas Vožnje: 21:20.1
9 . 15 Ferk Gregor
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:55.2 0:05:32.00 0:04:34.00 0:05:13.00 0:05:08.00 21:22.2 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 00:55.2
Stage1: 0:05:32.00
Stage2: 0:04:34.00
Stage3: 0:05:13.00
Stage4: 0:05:08.00
Čas Vožnje: 21:22.2
10 . 10 HUTH Nejc
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:58.1 0:05:41.00 0:04:47.00 0:05:11.00 0:05:25.00 22:02.1 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 00:58.1
Stage1: 0:05:41.00
Stage2: 0:04:47.00
Stage3: 0:05:11.00
Stage4: 0:05:25.00
Čas Vožnje: 22:02.1
11 . 87 Kodrin Matej
/
Moški SLO / 01:01.1 0:05:42.00 0:04:44.00 0:05:14.00 0:05:30.00 22:11.1 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:05:42.00
Stage2: 0:04:44.00
Stage3: 0:05:14.00
Stage4: 0:05:30.00
Čas Vožnje: 22:11.1
12 . 17 Černilogar Nejc
KK Črn trn
Moški SLO KK Črn trn 01:00.0 0:05:52.00 0:04:43.00 0:05:05.00 0:05:35.00 22:15.0 >
Klub KK Črn trn
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:00.0
Stage1: 0:05:52.00
Stage2: 0:04:43.00
Stage3: 0:05:05.00
Stage4: 0:05:35.00
Čas Vožnje: 22:15.0
13 . 21 Markuš Klemen
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:59.0 0:05:59.00 0:04:55.00 0:05:20.00 0:05:40.00 22:53.0 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 00:59.0
Stage1: 0:05:59.00
Stage2: 0:04:55.00
Stage3: 0:05:20.00
Stage4: 0:05:40.00
Čas Vožnje: 22:53.0
14 . 29 Černigoj Blaž
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 01:01.1 0:06:06.00 0:04:55.00 0:05:30.00 0:05:33.00 23:05.1 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:06:06.00
Stage2: 0:04:55.00
Stage3: 0:05:30.00
Stage4: 0:05:33.00
Čas Vožnje: 23:05.1
15 . 16 Kacin Davor
PEDAL RACING TEAM
Moški SLO PEDAL RACING TEAM 00:59.8 0:06:08.00 0:04:56.00 0:05:24.00 0:05:39.00 23:06.8 >
Klub PEDAL RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 00:59.8
Stage1: 0:06:08.00
Stage2: 0:04:56.00
Stage3: 0:05:24.00
Stage4: 0:05:39.00
Čas Vožnje: 23:06.8
16 . 52 Žabjek Primož
Rajd Funsports
Moški SLO Rajd Funsports 00:59.6 0:06:03.00 0:04:59.00 0:05:31.00 0:05:36.00 23:08.6 >
Klub Rajd Funsports
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 00:59.6
Stage1: 0:06:03.00
Stage2: 0:04:59.00
Stage3: 0:05:31.00
Stage4: 0:05:36.00
Čas Vožnje: 23:08.6
17 . 33 Kresnik Rok
/
Moški SLO / 00:58.7 0:06:05.00 0:04:55.00 0:05:37.00 0:05:38.00 23:13.7 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 00:58.7
Stage1: 0:06:05.00
Stage2: 0:04:55.00
Stage3: 0:05:37.00
Stage4: 0:05:38.00
Čas Vožnje: 23:13.7
18 . 88 Ostermann Philipp
REDNECK RIDERS MTB VEREUN
Moški SLO REDNECK RIDERS MTB VEREUN 01:00.0 0:06:16.00 0:05:03.00 0:05:20.00 0:05:47.00 23:26.0 >
Klub REDNECK RIDERS MTB VEREUN
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:00.0
Stage1: 0:06:16.00
Stage2: 0:05:03.00
Stage3: 0:05:20.00
Stage4: 0:05:47.00
Čas Vožnje: 23:26.0
19 . 86 Juris Dominik
CYKLISTICKY KLUB TWISTER ŠENKV
Moški HUN CYKLISTICKY KLUB TWISTER ŠENKV 01:01.1 0:06:23.00 0:05:02.00 0:05:38.00 0:05:42.00 23:46.1 >
Klub CYKLISTICKY KLUB TWISTER ŠENKV
Država HUN
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:06:23.00
Stage2: 0:05:02.00
Stage3: 0:05:38.00
Stage4: 0:05:42.00
Čas Vožnje: 23:46.1
20 . 37 Legner Tomi
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 00:59.0 0:06:12.00 0:05:10.00 0:05:44.00 0:06:05.00 24:10.0 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 00:59.0
Stage1: 0:06:12.00
Stage2: 0:05:10.00
Stage3: 0:05:44.00
Stage4: 0:06:05.00
Čas Vožnje: 24:10.0
21 . 25 Vogrin Domen
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 01:01.1 0:06:22.00 0:05:13.00 0:05:49.00 0:05:55.00 24:20.1 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:06:22.00
Stage2: 0:05:13.00
Stage3: 0:05:49.00
Stage4: 0:05:55.00
Čas Vožnje: 24:20.1
22 . 35 Vogrin David
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 01:01.1 0:06:36.00 0:05:17.00 0:05:53.00 0:05:51.00 24:38.1 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:06:36.00
Stage2: 0:05:17.00
Stage3: 0:05:53.00
Stage4: 0:05:51.00
Čas Vožnje: 24:38.1
23 . 36 Hren Gašper
KK Ribn'čan
Moški SLO KK Ribn'čan 01:01.1 0:06:28.00 0:05:37.00 0:05:39.00 0:06:08.00 24:53.1 >
Klub KK Ribn'čan
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:06:28.00
Stage2: 0:05:37.00
Stage3: 0:05:39.00
Stage4: 0:06:08.00
Čas Vožnje: 24:53.1
24 . 69 Koruza Jakob
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 01:01.1 0:06:50.00 0:05:27.00 0:05:40.00 0:06:05.00 25:03.1 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:06:50.00
Stage2: 0:05:27.00
Stage3: 0:05:40.00
Stage4: 0:06:05.00
Čas Vožnje: 25:03.1
25 . 91 Raztočnik Tilen
/
Moški SLO / 01:01.1 0:06:38.00 0:05:32.00 0:05:57.00 0:06:51.00 25:59.1 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:06:38.00
Stage2: 0:05:32.00
Stage3: 0:05:57.00
Stage4: 0:06:51.00
Čas Vožnje: 25:59.1
26 . 55 Kršanac Vjekoslav
BK OPATIJA 2010
Moški CRO BK OPATIJA 2010 01:00.8 0:06:45.00 0:05:16.00 0:05:59.00 0:07:01.00 26:01.9 >
Klub BK OPATIJA 2010
Država CRO
Spol: Moški
Prologue: 01:00.8
Stage1: 0:06:45.00
Stage2: 0:05:16.00
Stage3: 0:05:59.00
Stage4: 0:07:01.00
Čas Vožnje: 26:01.9
27 . 95 Perc Domen
/
Moški SLO / 01:01.1 0:06:49.00 0:05:48.00 0:06:07.00 0:06:53.00 26:38.1 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:06:49.00
Stage2: 0:05:48.00
Stage3: 0:06:07.00
Stage4: 0:06:53.00
Čas Vožnje: 26:38.1
28 . 85 Fink Marko
/
Moški SLO / 00:59.8 0:06:48.00 0:05:41.00 0:05:54.00 0:07:43.00 27:05.8 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 00:59.8
Stage1: 0:06:48.00
Stage2: 0:05:41.00
Stage3: 0:05:54.00
Stage4: 0:07:43.00
Čas Vožnje: 27:05.8
29 . 112 Filipović David
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 01:01.1 0:07:02.00 0:05:46.00 0:06:26.00 0:07:04.00 27:19.1 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:07:02.00
Stage2: 0:05:46.00
Stage3: 0:06:26.00
Stage4: 0:07:04.00
Čas Vožnje: 27:19.1
30 . 107 Petrič Dani
/
Moški SLO / 01:01.1 0:06:50.00 0:06:26.00 0:06:04.00 0:07:19.00 27:40.1 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:06:50.00
Stage2: 0:06:26.00
Stage3: 0:06:04.00
Stage4: 0:07:19.00
Čas Vožnje: 27:40.1
31 . 90 Radoševič Nejc
/
Moški SLO / 01:01.1 0:06:57.00 0:06:23.00 0:06:54.00 0:07:12.00 28:27.1 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:06:57.00
Stage2: 0:06:23.00
Stage3: 0:06:54.00
Stage4: 0:07:12.00
Čas Vožnje: 28:27.1
32 . 104 Zupančič Luka
/
Moški SLO / 01:01.1 0:09:23.00 0:06:05.00 0:06:35.00 0:07:20.00 30:24.1 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Prologue: 01:01.1
Stage1: 0:09:23.00
Stage2: 0:06:05.00
Stage3: 0:06:35.00
Stage4: 0:07:20.00
Čas Vožnje: 30:24.1
DNF 30 Prešeren Jure
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA DNF >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Prologue:
Stage1:
Stage2:
Stage3:
Stage4:
Čas Vožnje: DNF
DNF 62 Mlakar Luka
SVALK RACING TEAM
Moški SLO SVALK RACING TEAM DNF >
Klub SVALK RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Prologue:
Stage1:
Stage2:
Stage3:
Stage4:
Čas Vožnje: DNF
DNF 68 Garmut Gašper
Rajd Funsports
Moški SLO Rajd Funsports DNF >
Klub Rajd Funsports
Država SLO
Spol: Moški
Prologue:
Stage1:
Stage2:
Stage3:
Stage4:
Čas Vožnje: DNF
DNF 94 Peršak Žiga
/
Moški SLO / DNF >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Prologue:
Stage1:
Stage2:
Stage3:
Stage4:
Čas Vožnje: DNF

Komentarji

 

Mobile content