Rezultati za: XCC Mekinje 2014

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XCC Mekinje 2014 Datum:12.04.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Najhitrejši krog Zaostanek Čas Vožnje Število Krogov Licenca
ELITE-M
1 . 1 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:05:57.00 0:00:00.00 0:45:46.00 7 SLO19841105
2 . 10 Tancik Mitja Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:06:11.00 0:00:27.00 0:45:46.00 7 SLO19780217
3 . 4 Belak Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:05:59.00 0:00:31.00 0:45:46.00 7 SLO19841102
4 . 3 Budin Matjaž Moški SLO ORBEA GEAX 0:06:10.00 0:02:42.00 0:45:46.00 7 SLO19860222
5 . 6 Halzer Miha Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:06:22.00 0:02:57.00 0:45:46.00 7 SLO19850413
6 . 2 Pristovnik Blaž Moški SLO ORBEA GEAX 0:06:18.00 0:04:02.00 0:45:46.00 7 SLO19860624
7 . 12 Modic Aleš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:06:52.00 0:05:17.00 0:45:46.00 7 SLO19851006
8 . 7 Rauter Samo Moški SLO GANESHA TEAM 0:06:20.00 0:05:55.00 0:45:46.00 7 SLO19820314
9 . 8 Vodopivec Luka Moški SLO ORBEA GEAX 0:06:45.00 0:06:15.00 0:45:46.00 7 SLO19870307
10 . 11 Rogina Domen Moški SLO GANESHA TEAM 0:07:16.00 0:06:25.00 0:45:46.00 7 SLO19910503
11 . 14 Jurak Primož Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:07:15.00 0:06:44.00 0:45:46.00 7 SLO19800117
12 . 5 Valentinčič Nejc Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:06:23.00 0:06:46.00 0:45:46.00 7 SLO19900622
13 . 15 Jeršin Andraž Moški SLO MTB Trbovlje Specialized 0:06:40.00 0:07:32.00 0:45:46.00 7 SLO19860408
14 . 9 Lavtar Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:08:46.00 0:03:12.00 0:45:46.00 7 SLO19781101
DNF 13 Skaza Rok Moški SLO KD HRASTNIK 0:07:28.00 0:45:46.00 7 SLO19880703
DNF 16 Curk Benjamin Moški SLO KK PANTAL 0:06:54.00 0:45:46.00 7 SLO19850907
U23-M
1 . 22 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:05:54.00 0:45:45.00 7 SLO19950903
2 . 23 Dimic Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:06:25.00 0:01:18.00 0:45:45.00 7 SLO19940328
3 . 21 Ferenčak Urban Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:05:58.00 0:04:37.0 0:45:45.00 7 SLO19920109
4 . 25 Leskovšek Timotej Moški SLO KD HRASTNIK 0:08:20.00 0:06:30.00 0:45:45.00 7 SLO19920411
5 . 24 Tepina Rok Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:07:45.00 0:08:49.00 0:45:45.00 7 SLO19941021
U23-ELITE-ž-Ž
1 . 82 Homovec Nina Ženski SLO ORBEA GEAX 0:07:20.00 0:00:00.00 0:39:30.00 5 SLO19850621
2 . 81 Perše Tina Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 0:07:40.00 0:03:00.00 0:39:30.00 5 SLO19941014
U19 MLADINCI-M
1 . 33 Naglič Rok Moški SLO KK RAVNE 0:06:29.00 0:47:26.00 7 SLO19960309
2 . 31 Zupančič Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:06:16.00 0:00:31.00 0:47:26.00 7 SLO19960605
3 . 35 Berger Matej Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:06:27.00 0:01:19.00 0:47:26.00 7 SLO19960205
4 . 32 Tratnik Bajc Miha Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:06:42.00 0:05:39.00 0:47:26.00 7 SLO19970204
5 . 36 Čibej Simon Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:07:01.00 0:47:26.00 7 SLO19971210
6 . 37 Vrankar Matej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:07:08.00 0:47:26.00 7 SLO19961121
7 . 34 Svetek Domen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:07:13.00 0:01:59.00 0:47:26.00 7 SLO19971201
AMATERJI-M
1 . 63 Kumar Matias Moški SLO DEŠ FLEŠ 0:06:44.00 0:00:00.00 0:36:36.00 5 SLO19900326
2 . 52 Vrhovnik Mohor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:06:48.00 0:01:10.00 0:36:36.00 5 SLO19870619
3 . 51 Podgornik Tadej Moški SLO ORBEA GEAX 0:07:00.00 0:01:18.00 0:36:36.00 5 SLO19860525
4 . 53 Pevec Evgen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:07:08.00 0:04:05.00 0:36:36.00 5
5 . 54 Globočnik Uroš Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:07:46.00 0:04:37.00 0:36:36.00 5 SLO19880317
6 . 64 Križan Borut Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:08:00.00 0:06:02.00 0:36:36.00 5 SLO19810427
7 . 57 Starman Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:07:42.00 0:07:14.00 0:36:36.00 5 SLO19760226
8 . 58 Potočin Mitja Moški SLO KD HRASTNIK 0:08:10.00 0:09:28.00 0:36:36.00 5 SLO19871105
9 . 59 Pahor Patrik Moški SLO DEŠ FLEŠ 0:08:19.00 0:09:39.00 0:36:36.00 5 SLO19850403
10 . 60 Vodenik Žiga Moški SLO KD HRASTNIK 0:07:44.00 0:00:44.00 0:36:36.00 5 SLO19950625
11 . 66 Gnezda Uroš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:08:25.00 0:01:52.00 0:36:36.00 5
12 . 61 Mihalič Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:07:21.00 0:01:59.00 0:36:36.00 5 SLO19950223
13 . 55 Svetek Robert Franc Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:09:04.00 0:05:11.00 0:36:36.00 5 SLO19690221
VETERANI 1-M
1 . 204 Černe Mitja Moški SLO DEŠ FLEŠ 0:06:30.00 0:00:00.00 0:34:34.00 5 SLO19780404
2 . 205 Boškin Aleš Moški SLO DEŠ FLEŠ 0:06:49.00 0:00:06.00 0:34:34.00 5 SLO19761203
3 . 212 Blaznik Robert Moški SLO ORBEA GEAX 0:07:03.00 0:02:03.00 0:34:34.00 5 SLO19750305
4 . 202 Dejak Janez Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:07:02.00 0:02:26.00 0:34:34.00 5 SLO19820317
5 . 214 Mikelj Uroš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:07:08.00 0:02:53.00 0:34:34.00 5 SLO19801126
6 . 207 Pirc Tomaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:06:57.00 0:03:53.00 0:34:34.00 5 SLO19780104
7 . 203 Kučan Tomaž Moški SLO Rajd Funsports 0:07:19.00 0:06:21.00 0:34:34.00 5 SLO19801205
8 . 208 Tušar Boris Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:07:59.00 0:06:37.0 0:34:34.00 5 SLO19770309
9 . 211 Čerič Gregor Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 0:07:34.00 0:07:20.00 0:34:34.00 5 SLO19781029
10 . 210 Jeram Damjan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:08:05.00 0:08:29.00 0:34:34.00 5 SLO19780108
11 . 206 Černe Aljaž Moški SLO SCOTT TEAM 0:08:15.00 0:10:36.00 0:34:34.00 5 SLO19810730
12 . 213 Belaj Vojko Moški SLO KK RAVNE 0:08:53.00 0:04:18.00 0:34:34.00 5 SLO19760529
DNF 209 Kukovič Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:07:07.00 0:34:34.00 5 SLO19751231
VETERANI 2-M
1 . 231 Vesel Peter Moški SLO UNI Team 0:06:51.00 0:00:00.00 0:36:17.00 5 SLO19651208
2 . 233 Urbančič Milan Moški SLO SCOTT TEAM 0:07:20.00 0:00:58.00 0:36:17.00 5 SLO19690906
3 . 232 Škarja Marko Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:07:22.00 0:02:12.00 0:36:17.00 5 SLO19731206
4 . 234 Nemeček Dejan Moški SLO UNI Team 0:07:39.00 0:02:47.00 0:36:17.00 5 SLO19710605
5 . 235 Tomšič Valter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:07:43.00 0:04:04.00 0:36:17.00 5 SLO19700927
6 . 239 Gulin Primož Moški SLO 1000 gibov 0:07:50.00 0:04:14.00 0:36:17.00 5 SLO19691201
7 . 236 Šinigoj Jernej Moški SLO KK RAVNE 0:08:24.00 0:08:16.00 0:36:17.00 5 SLO19660706
8 . 240 Vovk Janez Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:08:33.00 0:00:01.00 0:36:17.00 5 SLO19670505
9 . 238 Skušek Aleš Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:09:28.00 0:03:17.00 0:36:17.00 5 SLO19650831
DNF 237 Žagar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:08:13.00 0:36:17.00 5 SLO19700506
VETERANI 3-M
1 . 263 Kemperl Bojan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:07:48.00 0:00:00.00 0:39:53.00 5 SLO19611212
2 . 261 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM 0:08:03.00 0:01:00.00 0:39:53.00 5 SLO19600123
3 . 264 Boben Aleš Moški SLO MTB Trbovlje Specialized 0:08:01.00 0:03:16.00 0:39:53.00 5 SLO19621215
4 . 262 Rauter Mirko Moški SLO GANESHA TEAM 0:09:38.00 0:02:47.00 0:39:53.00 5 SLO19610213
VETERANKE-Ž
1 . 71 Kranjec Mira Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 0:11:12.00 0:00:00.00 0:36:59.00 3 SLO19741025
U17 MLADINCI-M
1 . 407 Košir Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:07:34.00 0:00:00.00 0:47:06.00 6 SLO19980219
2 . 404 Ivartnik david Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:07:31.00 0:00:02.00 0:47:06.00 6 SLO19990417
3 . 406 Tratnik Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:07:35.00 0:02:54.00 0:47:06.00 6 SLO19980813
4 . 402 Mihalič Anže Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:08:03.00 0:03:44.00 0:47:06.00 6 SLO19990621
5 . 405 Bosman Luka Moški SLO KK RAVNE 0:07:32.00 0:04:46.00 0:47:06.00 6 SLO19990112
6 . 409 Rupar Žan Moški SLO KD HRASTNIK 0:08:35.00 0:03:18.00 0:47:06.00 6 SLO1998027
7 . 420 Rauh Jernej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 0:10:47.00 0:05:38.00 0:47:06.00 6
DNF 401 Govekar Blaž Moški SLO ORBEA GEAX 0:07:11.00 0:47:06.00 6 SLO19980528
MLADINKE-Ž
1 . 91 Jagodič Eva Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 0:03:17.00 0:00:00.00 0:29:50.00 7 SLO19980711
2 . 92 Kranjec Katja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 0:03:24.00 0:00:55.00 0:29:50.00 7 SLO19990603
3 . 94 Filipović Ema Ženski CRO BGK TUŠKANAC 0:04:06.00 0:01:10.00 0:29:50.00 7 CRO19990107
4 . 93 Movrin Ana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 0:04:11.00 0:04:06.00 0:29:50.00 7 SLO19990528
U15 DEčKI-M
1 . 303 Skok Anže Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:03:03.00 0:22:31.00 7 SLO20000915
2 . 301 Govekar Matevž Moški SLO ORBEA GEAX 0:03:05.00 0:00:49.00 0:22:31.00 7 SLO20000417
3 . 316 Polzer David Moški AUT RSC MCDonalds Klopeiner See 0:03:09.00 0:00:58.00 0:22:31.00 7 AUT20001123
4 . 315 Klemenčič Miha Moški SLO ORBEA GEAX 0:03:09.00 0:01:16.00 0:22:31.00 7 SLO20001021
5 . 305 Skala Tilen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:03:10.00 0:01:33.00 0:22:31.00 7 SLO20000213
6 . 302 Smolnikar Jakob Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:03:23.00 0:01:57.00 0:22:31.00 7 SLO20010227
7 . 319 Habe Johan Moški SLO ORBEA GEAX 0:03:23.00 0:02:10.00 0:22:31.00 7 SLO20000629
8 . 321 Kocen Timotej Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 0:03:22.00 0:02:42.00 0:22:31.00 7 CRO20010925
9 . 307 Šinigoj Tomaž Moški SLO KK RAVNE 0:03:27.00 0:02:56.00 0:22:31.00 7 SLO20000108
10 . 323 Lozar Matjaž Moški SLO ORBEA GEAX 0:03:30.00 0:02:56.00 0:22:31.00 7 SLO20000213
11 . 322 Peketz Simon Moški AUT RSC MCDonalds Klopeiner See 0:03:30.00 0:03:21.00 0:22:31.00 7 AUT20011125 
12 . 306 Kranjec Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:03:43.00 0:00:11.00 0:22:31.00 7 SLO20010504
13 . 309 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:03:46.00 0:01:09.00 0:22:31.00 7 SLO20001021
14 . 312 Sladič Kristjan Moški SLO KD HRASTNIK 0:03:47.00 0:01:26.00 0:22:31.00 7 SLO20011219
15 . 313 Brojan Jan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:03:44.00 0:01:39.00 0:22:31.00 7 SLO20000206
16 . 326 Keržan Žiga Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:03:54.00 0:01:50.00 0:22:31.00 7 SLO20000301
17 . 311 Hirci Jernej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 0:03:57.00 0:02:06.00 0:22:31.00 7 SLO20001125
18 . 317 Braico Ivan Moški ITA Cycling Team Friuli 0:04:05.00 0:03:15.00 0:22:31.00 7 ITA2000
19 . 304 Lahajnar Matej Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:04:10.00 0:03:19.00 0:22:31.00 7 SLO20010910
20 . 318 Godnič Jan Moški ITA Cycling Team Friuli 0:04:10.00 0:03:44.00 0:22:31.00 7 ITA2001
21 . 310 Prelovšek Gašper Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:04:10.00 0:03:46.00 0:22:31.00 7 SLO20010221
22 . 314 Rupnik Robi Moški SLO ORBEA GEAX 0:04:19.00 0:04:33.00 0:22:31.00 7 SLO20010120
23 . 320 Orehek Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:04:31.00 0:01:43.00 0:22:31.00 7
24 . 456 Mohorič Janez Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:03:33.00 0:02:34.00 0:22:31.00 7
U15 DEKLICE-Ž
1 . 327 Movrin Vita Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 0:02:53.00 0:23:40.00 6 SLO20000612
2 . 329 Dečman Nika Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 0:04:00.00 0:23:40.00 6 SLO20010703
3 . 330 Janežič Tjaša Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 0:03:42.00 0:23:40.00 6 SLO20000613
U13 DEčKI-M
1 . 171 Pečnik Teo Moški SLO KK RAVNE 0:03:18.00 0:17:33.00 5 SLO20020331
2 . 173 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:03:19.00 0:00:07.00 0:17:33.00 5 SLO20020603
3 . 185 Vovk Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:02:32.00 0:01:11.00 0:17:33.00 5 SLO20021121
4 . 175 Dolenšek Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA 0:03:37.00 0:01:23.00 0:17:33.00 5 SLO20020117
5 . 188 Klemenčič Jakob Moški SLO ORBEA GEAX 0:03:37.00 0:01:48.00 0:17:33.00 5 SLO20021213
6 . 190 Boneta Noel Moški ITA Cycling Team Friuli 0:02:31.00 0:02:10.00 0:17:33.00 5 ITA2003
7 . 184 Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:02:35.00 0:02:12.00 0:17:33.00 5 SLO20021209
8 . 174 Felc Maj Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:02:44.00 0:02:40.00 0:17:33.00 5 SLO20030608
9 . 172 Koncilja Urban Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:02:56.00 0:02:56.00 0:17:33.00 5 SLO20030624
10 . 191 Chenda Peter Moški ITA Cycling Team Friuli 0:03:00.00 0:03:10.00 0:17:33.00 5 ITA2002
11 . 195 Žle Blaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:03:03.00 0:03:38.00 0:17:33.00 5
12 . 183 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:03:27.00 0:03:51.00 0:17:33.00 5 SLO20041231
13 . 193 Skerl Danjel Moški ITA Cycling Team Friuli 0:03:05.00 0:03:57.00 0:17:33.00 5 ITA2003
14 . 176 Gnezda Nace Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:03:03.00 0:04:09.00 0:17:33.00 5 SLO20030219
15 . 180 Prelovšek Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:03:23.00 0:00:16.00 0:17:33.00 5 SLO20030711
16 . 179 Belaj Žan Moški SLO KK RAVNE 0:04:04.00 0:00:43.00 0:17:33.00 5 SLO20021212
17 . 181 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:04:27.00 0:01:07.00 0:17:33.00 5 SLO20031219
18 . 187 Auer Nal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:05:00.00 0:03:06.00 0:17:33.00 5 SLO20031208
19 . 178 Tratnik Jakob Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:05:02.00 0:03:34.00 0:17:33.00 5 SLO20030724
20 . 189 Balzano Thomas Moški ITA Cycling Team Friuli 0:04:20.00 0:03:36.00 0:17:33.00 5 ITA2002
21 . 186 Gabriele Cuccumazzo Moški ITA Cycling Team Friuli 0:05:30.00 0:00:24.00 0:17:33.00 5 ITA2003
U13 DEKLICE-Ž
1 . 194 Filipović Jana Ženski CRO BGK TUŠKANAC 0:04:47.00 0:00:00.00 0:20:35.00 4 CRO20020324
U11 DEčKI-M
1 . 142 Pahor Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:02:58.00 0:10:00.00 3 SLO20050121
2 . 141 Smrdel Miha Moški SLO ORBEA GEAX 0:03:10.00 0:00:12.00 0:10:00.00 3 SLO20040117
3 . 145 Rus Jure Moški SLO ORBEA GEAX 0:03:14.00 0:00:50.00 0:10:00.00 3 SLO20040814
4 . 162 Trstenjak Matija Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 0:03:52.00 0:01:43.00 0:10:00.00 3 CRO20041022
5 . 154 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:03:34.00 0:01:46.00 0:10:00.00 3 SLO20050609
6 . 143 Car Mark Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:03:18.00 0:01:59.00 0:10:00.00 3 SLO20040603
7 . 151 Moimas Daniel Moški ITA Cycling Team Friuli 0:03:37.00 0:02:07.00 0:10:00.00 3 ITA2004
8 . 146 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:03:47.00 0:02:15.00 0:10:00.00 3 SLO20050717
9 . 144 Svetličič Jošt Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:03:44.00 0:02:20.00 0:10:00.00 3 SLO20051114
10 . 158 Bojkovič Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:03:54.00 0:03:20.00 0:10:00.00 3 SLO20050402
11 . 164 Svete Rok Moški SLO BICIKEL.COM 0:04:21.00 0:03:23.00 0:10:00.00 3 SLO20041220
12 . 163 Ražem Vanja Moški ITA Cycling Team Friuli 0:04:11.00 0:03:44.00 0:10:00.00 3 ITA2004
13 . 159 Inkret Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:04:28.00 0:03:49.00 0:10:00.00 3 SLO20050504
14 . 157 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:04:15.00 0:03:50.00 0:10:00.00 3 SLO20050523
15 . 152 Dečman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:04:18.00 0:03:56.00 0:10:00.00 3 SLO20040611
16 . 161 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:04:36.00 0:04:26.00 0:10:00.00 3 SLO20040924
17 . 150 Felc Vit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:04:37.00 0:04:28.00 0:10:00.00 3 SLO20050724
18 . 155 Janežič Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:04:45.00 0:04:33.00 0:10:00.00 3 SLO20040727
19 . 148 Babnik Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:04:39.00 0:04:34.00 0:10:00.00 3 SLO20050727
20 . 147 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:04:25.00 0:04:40.00 0:10:00.00 3 SLO20040422
21 . 160 Mežnar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:04:51.00 0:04:59.00 0:10:00.00 3 SLO20050712
22 . 153 Cuccumazzo Daniele Moški ITA Cycling Team Friuli 0:04:44.00 0:05:02.00 0:10:00.00 3 ITA2005
23 . 149 Čibej Jure Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:05:30.00 0:01:13.00 0:10:00.00 3 SLO20040603
24 . 156 Scattizzi Tilen Moški ITA Cycling Team Friuli 0:06:50.00 0:04:51.00 0:10:00.00 3 ITA2004
U11 DEKLICE-Ž
1 . 166 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 0:04:08.00 0:00:00.00 0:13:02.00 3 SLO20050609
2 . 167 Mlakar Daša Ženski SLO ORBEA GEAX 0:04:20.00 0:00:40.00 0:13:02.00 3 SLO20040920
3 . 165 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:04:30.00 0:01:44.00 0:13:02.00 3 SLO20040512
4 . 168 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 0:04:41.00 0:01:46.00 0:13:02.00 3 SLO20050303
5 . 452 Mastrangelo Alessia Ženski ITA Cycling Team Friuli 0:04:50.00 0:02:20.00 0:13:02.00 3 ITA2004
6 . 455 Klemenčič Ivana Ženski SLO ORBEA GEAX 0:05:39.00 0:05:02.00 0:13:02.00 3 SLO20051020
7 . 170 Smrdel Tina Ženski SLO ORBEA GEAX 0:05:10.00 0:13:02.00 3 SLO20050809
8 . 169 Škarja Eva Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 0:05:30.00 0:13:02.00 3 SLO20040702
9 . 451 Movrin Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 0:06:08.00 0:13:02.00 3 SLO20040817
10 . 453 Vodišek Alja Ženski SLO KD HRASTNIK 0:07:22.00 0:13:02.00 3 SLO20050825
U9 DEčKI-M
1 . 111 Boltar Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:01:27.00 0:00:00.00 0:08:04.00 5 SLO20060213
2 . 113 Lopatič Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:01:26.00 0:00:21.00 0:08:04.00 5 SLO20070309
3 . 119 Boškin Filip Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:01:28.00 0:00:31.00 0:08:04.00 5 SLO20070616
4 . 112 Terpin Tine Moški SLO ORBEA GEAX 0:01:34.00 0:00:43.00 0:08:04.00 5 SLO20061027
5 . 117 Gnezda Žan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:01:32.00 0:00:47.00 0:08:04.00 5 SLO20060623
6 . 114 Brecelj Job Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:01:35.00 0:01:12.00 0:08:04.00 5 SLO20070318
7 . 116 Moimas Manuel Moški ITA Cycling Team Friuli 0:01:42.00 0:01:25.00 0:08:04.00 5 ITA2007
8 . 118 De Luca Emil Moški ITA Cycling Team Friuli 0:01:59.00 0:00:42.00 0:08:04.00 5 ITA2006
9 . 125 Sladič Aljaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:01:55.00 0:00:44.00 0:08:04.00 5
U9 DEKLICE-Ž
1 . 124 Gnezda Hana Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:01:45.00 0:00:00.00 0:10:07.00 5 SLO20070104
2 . 121 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:01:48.00 0:00:13.00 0:10:07.00 5 SLO20070809
3 . 123 Langus Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 0:01:56.00 0:00:56.00 0:10:07.00 5 SLO20060723
4 . 122 Mikuž Nika Ženski SLO ORBEA GEAX 0:01:54.00 0:10:07.00 5 -
5 . 120 Škarja Sabina Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 0:02:08.00 0:10:07.00 5 SLO20070625
6 . 126 Sladič Dora Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 0:02:27.00 0:00:02.00 0:10:07.00 5
U7 DEčKI-M
1 . 101 Tominšek Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:01:57.00 0:00:00.00 0:08:12.00 4
2 . 104 Auer Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:01:51.00 0:01:10.00 0:08:12.00 4 SLO20080611
3 . 102 Prelec Žiga Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:02:47.00 0:00:19.00 0:08:12.00 4
U7 DEKLICE-Ž
1 . 105 Terpin Eva Ženski SLO ORBEA GEAX 0:02:10.00 0:08:50.00 4 -
2 . 107 Tancik Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 0:02:17.00 0:00:34.00 0:08:50.00 4 SLO20080601
3 . 108 Inkret Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 0:02:15.00 0:00:45.00 0:08:50.00 4
4 . 106 Babnik Živa Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 0:02:23.00 0:01:09.00 0:08:50.00 4 SLO20080719
5 . 109 Križan Mia Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 0:02:21.00 0:01:23.00 0:08:50.00 4

Komentarji