Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XC Griči 2014

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XC Griči 2014 Datum:15.05.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Število Krogov Čas Vožnje Zaostanek Zaostanek krogov
ELITE-M
1 . 1 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 6 01:22:43:56 0:00:00 --
2 . 2 Tancik Mitja Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 01:24:32:76 0:01:50 --
3 . 6 Pristovnik Blaž Moški SLO ORBEA GEAX 6 01:25:52:91 0:03:10 --
4 . 5 Halzer Miha Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 01:28:01:33 0:05:18 --
5 . 14 Ramšak Borut Moški SLO GANESHA TEAM 6 01:30:00:38 0:07:17 --
6 . 8 Rauter Samo Moški SLO GANESHA TEAM 6 01:32:20:29 0:09:37 --
7 . 12 Curk Benjamin Moški SLO KK PANTAL 6 01:32:37:11 0:09:54 --
8 . 10 Jurak Primož Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 01:33:05:66 0:10:22 --
9 . 9 Vodopivec Luka Moški SLO ORBEA GEAX 6 01:33:58:65 0:11:15 --
10 . 11 Lavtar Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 01:23:07:25 3 kr. 3
11 . 4 Budin Matjaž Moški SLO ORBEA GEAX 2 00:28:18:72 4 kr. --
12 . 7 Modic Aleš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 2 00:43:37:24 4 kr. --
13 . 3 Belak Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 1 00:13:55:01 5 kr. --
U23-M
1 . 460 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 6 01:22:59:38 0:00:00 --
2 . 27 NARDEI DAVIDE Moški ITA TRIVIUM LEE COUGAN 6 01:26:17:39 0:03:18 --
3 . 21 Dimic Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 01:26:34:56 0:03:35 --
4 . 22 Ferenčak Urban Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 6 01:29:44:95 0:06:46 --
5 . 26 Leban Tilen Moški SLO ČRN TRN 5 01:22:54:35 1 kr. --
6 . 30 Rigo Paolo Moški ITA BGK TUŠKANAC 5 01:23:56:75 1 kr. --
7 . 23 Leskovšek Timotej Moški SLO KD HRASTNIK 5 01:29:01:22 1 kr. 1
8 . 29 LAVRENCIC MIHAEL Moški ITA A.S.D. PEDALE RONCHESE 2 00:32:45:42 4 kr. --
U23-ELITE-ž-Ž
1 . 81 Homovec Nina Ženski SLO ORBEA GEAX 4 01:06:01:19 0:00:00 --
2 . 82 Perše Tina Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 4 01:08:25:40 0:02:24 --
3 . 86 TODONE SAMIRA Ženski ITA Brez kluba 4 01:12:16:37 0:06:15 --
4 . 87 Albanese Giulia Ženski ITA UC CAPRIVESI 4 01:20:01:55 0:14:01 --
5 . 85 VENDRAME ERICA Ženski ITA TRIVIUM LEE COUGAN 3 01:11:13:52 1 kr. 1
6 . 83 Zupan Ana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 1 00:18:34:51 3 kr. --
U19 MLADINCI-M
1 . 50 PELLIZZON MORENO Moški ITA UC CAPRIVESI 4 00:54:56:75 0:00:00 --
2 . 53 MARESCUTTI MICHELE Moški ITA TRIVIUM LEE COUGAN 4 00:55:53:80 0:00:57 --
3 . 32 Zupančič Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 00:55:54:72 0:00:58 --
4 . 52 DAL PIVA LORENZO Moški ITA TRIVIUM LEE COUGAN 4 00:57:29:01 0:02:32 --
5 . 54 ZOPPELLI ALESSANDRO Moški ITA TRIVIUM LEE COUGAN 4 00:57:59:97 0:03:03 --
6 . 55 Bažon Sandi Moški SLO BK Keindl-Sport 4 00:58:11:69 0:03:14 --
7 . 31 Naglič Rok Moški SLO KK RAVNE 4 01:00:22:82 0:05:26 --
8 . 48 Molinari Rudy Moški ITA UC CAPRIVESI 4 01:01:33:77 0:06:37 --
9 . 34 Tratnik Bajc Miha Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 4 01:02:26:11 0:07:29 --
10 . 33 Berger Matej Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 01:02:26:84 0:07:30 --
11 . 42 Kumar Kristjan Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI 4 01:02:51:85 0:07:55 --
12 . 49 FERESIN KRISTIAN Moški ITA UC CAPRIVESI 4 01:04:48:52 0:09:51 --
13 . 56 Zorko Marin Moški SLO BK Keindl-Sport 4 01:05:19:02 0:10:22 --
14 . 45 Bozic Jon Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 4 01:05:50:44 0:10:53 --
15 . 35 Čibej Simon Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 4 01:07:18:50 0:12:21 --
16 . 39 Per Gorazd Moški SLO KK ADRIA MOBIL 4 01:08:01:48 0:13:04 --
17 . 38 Tomažin Miha Moški SLO KK SAVA KRANJ 4 01:08:03:43 0:13:06 --
18 . 43 Godina Žan Moški SLO BSX TEAM 4 01:30:14:37 0:35:17 --
19 . 37 Svetek Domen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 3 00:54:59:15 1 kr. 1
20 . 36 Vrankar Matej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:57:13:30 1 kr. 1
21 . 46 Gnus Patrik Moški SLO KD HRASTNIK 3 01:00:57:39 1 kr. 1
22 . 44 Čuk Žiga Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 3 01:07:30:89 1 kr. 1
AMATERJI-M
1 . 76 BRAVIN ANDREA Moški ITA UC CAPRIVESI 5 01:11:10:27 0:00:00 --
2 . 77 POZZECCO DANIEL Moški ITA ASD FLAMME ROUGE 5 01:11:26:62 0:00:17 --
3 . 78 CEFUTA TOMAZ Moški SLO Brez kluba 5 01:16:50:37 0:05:40 --
4 . 62 Podgornik Tadej Moški SLO ORBEA GEAX 5 01:17:21:49 0:06:11 --
5 . 61 Vrhovnik Mohor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 01:18:28:60 0:07:19 --
6 . 75 REMOTO FRANCESCO Moški ITA KI.KO.SYS 5 01:19:10:18 0:08:00 --
7 . 64 Globočnik Uroš Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 01:22:33:79 0:11:24 --
8 . 69 Mihalič Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 01:23:56:66 0:12:47 1
9 . 65 Križan Borut Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 01:24:20:81 0:13:11 2
10 . 72 Majeršič Alan Moški SLO Brez kluba 5 01:25:47:23 0:14:37 1
11 . 66 Starman Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 01:26:28:93 0:15:19 1
12 . 63 Pevec Evgen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 01:11:43:35 1 kr. 1
13 . 74 Gergolet Gregor Moški SLO KK DJAK 4 01:16:22:23 1 kr. 1
14 . 67 Pahor Patrik Moški SLO DEŠ FLEŠ 4 01:17:51:06 1 kr. 1
15 . 68 Vodenik Žiga Moški SLO KD HRASTNIK 2 00:35:35:70 3 kr. 2
VETERANI 1-M
1 . 216 Utranker Damjan Moški SLO BREZ BREMZ 2SIMP 5 01:11:11:57 0:00:00 --
2 . 202 Boškin Aleš Moški SLO DEŠ FLEŠ 5 01:11:39:51 0:00:27 --
3 . 204 Dejak Janez Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 01:12:41:44 0:01:29 --
4 . 220 Leghissa Christian Moški ITA TRIVIUM LEE COUGAN 5 01:14:20:11 0:03:08 --
5 . 203 Blaznik Robert Moški SLO ORBEA GEAX 5 01:14:26:69 0:03:15 --
6 . 211 Miklič Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 01:15:20:83 0:04:09 --
7 . 469 Rijavec Aleš Moški SLO Brez kluba 5 01:16:06:64 0:04:55 --
8 . 218 MASOLINO DANIELE Moški ITA ASD SAMMARDENCHIA 5 01:19:08:34 0:07:56 --
9 . 208 Tušar Boris Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 5 01:19:27:12 0:08:15 --
10 . 212 Tancik Jaka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 01:23:24:79 0:12:13 --
11 . 207 Kučan Tomaž Moški SLO Rajd Funsports 5 01:23:59:03 0:12:47 --
12 . 209 Jeram Damjan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 5 01:24:56:75 0:13:45 --
13 . 205 Konič Sebastjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 01:25:35:52 0:14:23 --
14 . 219 DANGA ALFRED Moški ITA ASD VELOCIRAPTORS 5 01:26:15:39 0:15:03 --
15 . 221 Bitenc Janez Moški SLO BREZ BREMZ 2SIMP 5 01:26:34:13 0:15:22 --
16 . 213 Zajc Uroš Moški SLO SCOTT TEAM 4 01:16:41:26 1 kr. 1
17 . 201 Černe Mitja Moški SLO DEŠ FLEŠ 2 00:26:36:28 3 kr. --
18 . 215 Mikelj Uroš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 2 00:33:45:01 3 kr. --
VETERANI 2-M
1 . 243 GORINI GIANMARCO Moški ITA UC CAPRIVESI 5 01:12:45:45 0:00:00 --
2 . 231 Vesel Peter Moški SLO UNI Team 5 01:14:07:15 0:01:22 --
3 . 246 BREŠKI UROŠ Moški SLO KK DJAK 5 01:14:40:97 0:01:56 --
4 . 232 Urbančič Milan Moški SLO SCOTT TEAM 5 01:14:57:68 0:02:13 --
5 . 233 Škarja Marko Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 01:17:52:33 0:05:07 --
6 . 234 Nemeček Dejan Moški SLO UNI Team 5 01:19:40:63 0:06:56 --
7 . 269 ZANOTEL ROBERTO Moški ITA ASD VELOCIRAPTORS 5 01:20:13:44 0:07:28 --
8 . 244 TOSOLINI TIZIANO Moški ITA PEDALE MANZANESE 5 01:20:33:97 0:07:49 --
9 . 235 Tomšič Valter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 01:24:02:42 0:11:17 --
10 . 237 Šinigoj Jernej Moški SLO KK RAVNE 5 01:28:50:89 0:16:06 --
11 . 236 Gulin Primož Moški SLO DEŠ FLEŠ 4 01:11:33:60 1 kr. --
12 . 241 Sušnik Andrej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 01:12:05:28 1 kr. --
13 . 239 Žagar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 01:13:15:56 1 kr. 1
14 . 238 Vovk Janez Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 01:17:09:47 1 kr. 1
15 . 240 PITTACOLO MICHELE Moški ITA ALÉ CIPOLLINI GALASSIA 1 00:14:27:58 4 kr. --
VETERANI 3-M
1 . 262 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM 5 01:19:39:07 0:00:00 --
2 . 267 REMOTO CLAUDIO Moški ITA KI.KO.SYS 5 01:22:28:16 0:02:49 --
3 . 268 MILOCCO GIANCARLO Moški ITA KI CO SYS TEAM 5 01:23:39:64 0:04:01 --
4 . 266 PERIN PIERLUIGI Moški ITA TRIVIUM LEE COUGAN 5 01:24:50:76 0:05:12 --
5 . 261 Kemperl Bojan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 01:26:01:66 0:06:23 --
6 . 465 NOCENT STEFANO Moški ITA Brez kluba 5 01:26:12:68 0:06:34 --
7 . 263 Boben Aleš Moški SLO MTB Trbovlje Specialized 4 01:14:14:42 1 kr. --
8 . 464 BROZIC MATTEO Moški ITA Brez kluba 4 01:21:16:20 1 kr. 1
9 . 264 Rauter Mirko Moški SLO GANESHA TEAM 4 01:21:48:55 1 kr. 1
U17 MLADINCI-M
1 . 409 Zupan Ciril Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 01:02:32:93 0:00:00 --
2 . 402 Ivartnik david Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 01:07:57:02 0:05:24 --
3 . 403 Tratnik Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 4 01:08:00:08 0:05:27 --
4 . 404 Mihalič Anže Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 01:08:05:82 0:05:33 --
5 . 410 CUDICIO ALBERTO Moški ITA TRIVIUM LEE COUGAN 4 01:09:11:15 0:06:38 --
6 . 412 VENDRAME ALAN Moški ITA TRIVIUM LEE COUGAN 4 01:11:09:70 0:08:36 --
7 . 405 Bosman Luka Moški SLO KK RAVNE 4 01:12:27:09 0:09:54 --
8 . 411 PITTON FEDERICO Moški ITA TRIVIUM LEE COUGAN 4 01:14:34:40 0:12:01 --
9 . 401 Košir Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 3 00:55:06:87 1 kr. --
10 . 406 Rupar Žan Moški SLO KD HRASTNIK 3 01:01:00:36 1 kr. --
11 . 407 Rauh Jernej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 3 01:11:25:65 1 kr. 1
MLADINKE-Ž
1 . 94 Kerpan Katja Ženski SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI 4 01:26:04:10 0:00:00 --
2 . 91 Jagodič Eva Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 3 01:06:32:34 1 kr. --
3 . 93 Movrin Ana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 3 01:10:51:33 1 kr. --
4 . 92 Kranjec Katja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 3 01:16:28:64 1 kr. --
U15 DEčKI-M
1 . 301 Skok Anže Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 5 00:24:48:00 0:00:00 --
2 . 302 Govekar Matevž Moški SLO ORBEA GEAX 5 00:25:35:95 0:00:48 --
3 . 303 Klemenčič Miha Moški SLO ORBEA GEAX 5 00:26:00:40 0:01:12 --
4 . 324 FONTANA FILIPPO Moški ITA SOC. SPORT. SANFIORESE 5 00:26:10:72 0:01:23 --
5 . 306 Habe Johan Moški SLO ORBEA GEAX 5 00:27:03:68 0:02:16 --
6 . 327 SCOTTA GIORGIO Moški ITA SOC. SPORT. SANFIORESE 5 00:27:07:48 0:02:19 --
7 . 319 COLAUTTI FRANCESCO Moški ITA TRIVIUM LEE COUGAN 5 00:28:24:48 0:03:36 --
8 . 307 Šinigoj Tomaž Moški SLO KK RAVNE 5 00:28:35:18 0:03:47 --
9 . 318 Kocen Timotej Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 5 00:29:14:18 0:04:26 --
10 . 305 Smolnikar Jakob Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 00:29:27:83 0:04:40 --
11 . 309 Kranjec Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 00:30:05:93 0:05:18 --
12 . 313 Hirci Jernej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 5 00:30:22:10 0:05:34 --
13 . 325 PADOVAN MATTEO Moški ITA SOC. SPORT. SANFIORESE 5 00:30:30:78 0:05:43 --
14 . 326 PADOVAN MICHELE Moški ITA SOC. SPORT. SANFIORESE 5 00:30:37:80 0:05:50 --
15 . 311 Brojan Jan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 00:31:02:15 0:06:14 --
16 . 320 Leniša Ruben Moški ITA Cycling Team Friuli 5 00:32:51:24 0:08:03 --
17 . 329 COL SIMONE Moški ITA SOC. SPORT. SANFIORESE 5 00:32:54:52 0:08:06 --
18 . 317 Peternel Sergej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 5 00:33:43:83 0:08:56 --
19 . 310 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 00:24:51:24 1 kr. --
20 . 314 Lahajnar Matej Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 4 00:25:39:48 1 kr. --
21 . 316 Rupnik Robi Moški SLO ORBEA GEAX 4 00:26:23:76 1 kr. --
22 . 323 Godnič Jan Moški ITA Cycling Team Friuli 4 00:26:34:26 1 kr. --
23 . 190 Mali Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 00:27:23:75 1 kr. --
24 . 328 COLLODET PIERO Moški ITA SOC. SPORT. SANFIORESE 4 00:28:16:29 1 kr. --
25 . 312 Keržan Žiga Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 00:28:39:24 1 kr. --
26 . 308 Lozar Matjaž Moški SLO ORBEA GEAX 3 00:28:43:54 2 kr. 2
27 . 304 Skala Tilen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 2 00:09:53:19 3 kr. --
28 . 315 Prelovšek Gašper Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 2 00:27:28:33 3 kr. --
29 . 463 Mohorič Janez Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 1 00:32:21:80 4 kr. --
U15 DEKLICE-Ž
1 . 451 Movrin Vita Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 5 00:29:33:06 0:00:00 --
2 . 454 Lahajnar Klara Ženski SLO ORBEA GEAX 4 00:25:23:98 1 kr. --
3 . 452 Dečman Nika Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 4 00:28:26:18 1 kr. --
4 . 453 Janežič Tjaša Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 4 00:29:12:31 1 kr. --
U13 DEčKI-M
1 . 176 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:16:35:02 0:00:00 --
2 . 175 Pečnik Teo Moški SLO KK RAVNE 3 00:16:48:14 0:00:13 --
3 . 180 Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:17:27:98 0:00:53 --
4 . 177 Vovk Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:17:32:55 0:00:58 --
5 . 193 Skerl Danjel Moški ITA Cycling Team Friuli 3 00:18:14:31 0:01:40 --
6 . 191 Chenda Peter Moški ITA Cycling Team Friuli 3 00:18:17:31 0:01:43 --
7 . 192 Boneta Noel Moški ITA Cycling Team Friuli 3 00:18:18:49 0:01:44 --
8 . 181 Felc Maj Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 3 00:18:22:17 0:01:48 --
9 . 179 Klemenčič Jakob Moški SLO ORBEA GEAX 3 00:18:50:43 0:02:16 --
10 . 186 Belaj Žan Moški SLO KK RAVNE 3 00:19:15:98 0:02:41 --
11 . 178 Dolenšek Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA 3 00:19:54:85 0:03:20 --
12 . 184 Gnezda Nace Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 3 00:20:57:75 0:04:23 --
13 . 183 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 3 00:21:00:51 0:04:26 --
14 . 185 Prelovšek Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 3 00:21:11:53 0:04:37 --
15 . 189 Žnidar Aljaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 3 00:21:56:38 0:05:22 --
16 . 188 Tratnik Jakob Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 3 00:22:22:93 0:05:48 --
17 . 187 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 3 00:22:27:80 0:05:53 --
U13 DEKLICE-Ž
1 . 195 Trstenjak Ida Ženski CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 2 00:22:04:10 0:00:00 --
U11 DEčKI-M
1 . 141 Pahor Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:16:36:95 0:00:00 --
2 . 143 Rus Jure Moški SLO ORBEA GEAX 3 00:18:05:93 0:01:29 --
3 . 142 Smrdel Miha Moški SLO ORBEA GEAX 3 00:18:19:80 0:01:43 --
4 . 158 Trstenjak Matija Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 3 00:19:29:46 0:02:53 --
5 . 159 Moimas Daniel Moški ITA Cycling Team Friuli 3 00:19:32:22 0:02:56 --
6 . 145 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:19:33:37 0:02:57 --
7 . 144 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:20:10:11 0:03:33 --
8 . 146 Svetličič Jošt Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 3 00:21:26:16 0:04:50 --
9 . 157 Kerec Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 3 00:22:46:75 0:06:10 --
10 . 151 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 3 00:24:54:05 0:08:17 --
11 . 147 Bojkovič Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:24:56:68 0:08:20 --
12 . 461 Janežič Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:25:02:05 0:08:25 --
13 . 153 Babnik Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:25:03:58 0:08:27 --
14 . 160 Robič Nal Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 3 00:25:04:66 0:08:28 --
15 . 149 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 3 00:26:17:82 0:09:41 --
16 . 150 Dečman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 2 00:15:35:58 1 kr. --
17 . 152 Felc Vit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 2 00:16:08:54 1 kr. --
18 . 155 Mežnar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 2 00:16:56:59 1 kr. 1
19 . 154 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 2 00:16:57:48 1 kr. 1
20 . 156 Čibej Jure Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 2 00:18:13:22 1 kr. 1
21 . 462 NUČIČ MATIC Moški SLO Brez kluba 2 00:21:36:00 1 kr. 1
22 . 468 RIJAVEC VID Moški SLO Brez kluba 2 00:21:49:26 1 kr. 1
23 . 161 SCATIZZI TILEN Moški ITA Cycling Team Friuli 2 00:26:45:11 1 kr. 1
U11 DEKLICE-Ž
1 . 162 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:21:51:50 0:00:00 --
2 . 163 Mlakar Daša Ženski SLO ORBEA GEAX 3 00:22:55:27 0:01:04 --
3 . 171 Mastrangelo Alessia Ženski ITA Cycling Team Friuli 3 00:24:52:92 0:03:01 --
4 . 467 ABRAMIČ KAJA Ženski SLO DEŠ FLEŠ 3 00:26:14:59 0:04:23 --
5 . 164 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 2 00:17:01:15 1 kr. --
6 . 172 Godnič Petra Ženski ITA Cycling Team Friuli 2 00:17:23:95 1 kr. --
7 . 165 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 2 00:17:57:84 1 kr. --
8 . 167 Smrdel Tina Ženski SLO ORBEA GEAX 2 00:19:07:32 1 kr. --
9 . 166 Klemenčič Ivana Ženski SLO ORBEA GEAX 2 00:20:55:51 1 kr. --
10 . 168 Škarja Eva Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 2 00:21:14:59 1 kr. --
11 . 169 Movrin Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 2 00:28:44:12 1 kr. 1
U9 DEčKI-M
1 . 115 Gnezda Žan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 6 00:07:06:38 0:00:00 --
2 . 112 Lopatič Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 6 00:07:09:31 0:00:03 --
3 . 111 Boltar Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 6 00:07:10:54 0:00:05 --
4 . 114 Terpin Tine Moški SLO ORBEA GEAX 6 00:07:19:40 0:00:13 --
5 . 119 Moimas Manuel Moški ITA Cycling Team Friuli 6 00:07:38:83 0:00:33 --
6 . 116 Brecelj Job Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 00:07:54:60 0:00:49 --
7 . 113 Boškin Filip Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 6 00:08:11:82 0:01:06 --
8 . 466 ABRAMIČ MATIJA Moški SLO DEŠ FLEŠ 6 00:08:49:54 0:01:44 --
9 . 118 Rupnik Maks Moški SLO ORBEA GEAX 4 00:07:33:38 2 kr. 2
U9 DEKLICE-Ž
1 . 120 Gnezda Hana Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 6 00:08:04:33 0:00:00 --
2 . 121 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 6 00:08:09:92 0:00:06 --
3 . 123 Langus Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 6 00:08:14:39 0:00:10 --
4 . 124 Mikuž Nika Ženski SLO ORBEA GEAX 6 00:08:41:57 0:00:38 --
5 . 125 Škarja Sabina Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 5 00:08:01:48 1 kr. --
U7 DEčKI-M
1 . 102 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 00:07:23:93 0:00:00 --
2 . 101 Prelec Žiga Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 00:08:26:67 0:01:03 --
U7 DEKLICE-Ž
1 . 103 Terpin Eva Ženski SLO ORBEA GEAX 5 00:07:37:20 0:00:00 --
2 . 104 Tancik Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 5 00:07:38:53 0:00:01 --
3 . 106 Križan Mia Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 5 00:08:01:34 0:00:24 --
4 . 105 Babnik Živa Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 5 00:08:27:53 0:00:50 --

Komentarji