Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 17. kamniški kros (UCI C.1) 2014

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:17. kamniški kros (UCI C.1) Datum:14.06.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Število krogov Čas vožnje Zaostanek: Najhitrješi krog
ELITE-M
1 . 1 Lami Michal Moški SVK Slovak National Team SVK19860812 7 1:32:57.00 0:12:35.00
2 . 3 Rysenko Sergii Moški Ukraine National Team UKR19800315 7 1:33:59.00 0:12:40.00
3 . 14 Barben Emilien Moški Zimmermann BMC Mathieu SA SUI19911028 7 1:35:37.00 0:12:36.00
4 . 6 Preimanis Matiss Moški LVA DPA LAT19910906 7 1:37:11.00 0:12:37.00
5 . 7 Haring Martin Moški SVK Slovak National Team SVK19861224 7 1:38:07.00 0:13:14.00
6 . 267 Plantet Pierre-Geoffroy Moški FRA Equipe Velo Oberland Holzkirchen BAY029848 7 1:38:09.00 0:13:01.00
7 . 26 Buono Vito Moški ITA Bi&esse ITA19870630 7 1:38:10.00 0:12:48.00
10 . 2 Haimy Shlomi Moški ISR Israel national team ISR19890619 7 1:38:29.00 0:12:41.00
12 . 13 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19841105 7 1:40:11.00 0:13:04.00
14 . 19 Gehbauer Robert Moški AUT RC ARBÖ ASKÖ Klagenfurt AUT19870717     7 1:40:26.00 0:13:15.00
15 . 479 Gaudy Patrick Moški BEL Blancs Gilets - Barracuda BEL19770309 7 1:40:43.00 0:13:36.00
17 . 266 Antoniadis Dimitrios Moški SMF GRE19920729 7 1:41:30.00 0:13:20.00
18 . 467 Penna Mattia Moški ITA Bi&esse ITA19910907 7 1:42:03.00 0:13:45.00
19 . 471 Noč Lenart Moški SLO UNI Team SLO19760507 7 1:42:18.00 0:14:29.00
20 . 476 Mick Christoph Moški AUT KTM Donau Fritzi Racing AUT19930708 7 1:42:36.00 0:13:17.00
21 . 16 Budin Matjaž Moški SLO ORBEA GEAX SLO19860222 7 1:42:59.00 0:13:49.00
22 . 461 Tancik Mitja Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19780217 7 1:43:20.00 0:14:08.00
25 . 264 GRUBER FLORIAN Moški AUT RADCLUB BIKESPEAK AUT199550524 7 1:47:13.00 0:13:37.00
26 . 23 Belak Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19841102 7 1:47:44.00 0:14:06.00
28 . 265 Vrochidis Alexandros Moški SMF GRE19950810 7 1:50:06.00 0:14:56.00
29 . 21 Flion Jorgen Moški BEL Endurance Junkie BEL19860722 6 1:27:58.00 - 1 krog. 0:13:33.00
30 . 29 Pesse Michael Moški ITA Bi&esse Carrera ITA19910620 6 1:31:07.00 - 1 krog. 0:13:22.00
31 . 17 Pristovnik Blaž Moški SLO ORBEA GEAX SLO19860624 6 1:34:03.00 - 1 krog. 0:14:11.00
32 . 469 Garrigan Mike Moški CAN Van Dessel/ Shimano CAN19811024 6 1:36:11.00 - 1 krog. 0:14:33.00
33 . 463 Oliva Vittorio Moški ITA Bi&esse ITA19910723 6 1:36:54.00 - 1 krog. 0:15:37.00
34 . 462 Rogina Domen Moški SLO GANESHA TEAM SLO19910503 6 1:37:33.00 - 1 krog. 0:15:08.00
35 . 20 Rauter Samo Moški SLO GANESHA TEAM SLO19820314 6 1:38:35.00 - 1 krog. 0:14:43.00
36 . 22 Vodopivec Luka Moški SLO ORBEA GEAX SLO19870307 6 1:39:19.00 - 1 krog. 0:15:04.00
37 . 18 Daniel Eliad Moški ISR Israel national team ISR19880520 6 1:40:20.00 - 1 krog. 0:14:34.00
38 . 268 Ferenčak Urban Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19920109 6 1:40:50.00 - 1 krog. 0:14:31.00
40 . 11 Marić Aleksa Moški SRB Serbian National team SRB19910524 5 1:19:59.00 - 2 krog. 0:14:58.00
42 . 466 Lavtar Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19781101 5 1:55:46.00 - 2 krog. 0:19:51.00
43 . 30 Dei Tos Andrea Moški ITA G.S. Cicli Olympia ITA19860810 4 1:03:35.00 - 3 krog. 0:14:09.00
44 . 468 Vujasin Lionel Moški BEL MINI Delbecq - Cannondale / BBK Istra Bike BEL19890809 4 1:07:25.00 - 3 krog. 0:14:04.00
DNF 5 Đurđić Bojan Moški SRB Serbian National team SRB19840513 DNF 0:14:33.00
DNF 473 Pikovnik Matej Moški SLO MTB Trbovlje Specialized SLO19891009 DNF 0:14:40.00
DNF 464 Modic Aleš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19851006 DNF 0:14:45.00
DNF 470 Curk Benjamin Moški SLO KK PANTAL SLO19850907 DNF 0:15:26.00
U23-M
8 . 9 Lami Frantisek Moški SVK Slovak National Team SVK19931212 7 1:38:26.00 0:13:19.00
9 . 12 Jérémy Martin Moški CAN Rocky Mountain Factory Team CAN19920525 7 1:38:27.00 0:13:05.00
11 . 27 Zavolokin Oleksii Moški Ukraine National Team UKR19950106 7 1:38:46.00 0:13:44.00
13 . 24 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19950903 7 1:40:25.00 0:12:50.00
16 . 15 Niv Guy Moški ISR Israel national team ISR19940308 7 1:40:58.00 0:12:54.00
23 . 28 Noble Steven Moški CAN OPUS/OGC CAN19920124 7 1:45:31.00 0:14:04.00
24 . 10 Shubi Omer Moški ISR Israel national team ISR19940921 7 1:46:42.00 0:13:31.00
27 . 25 Sessler Guy Moški ISR Israel national team ISR19950320 7 1:48:20.00 0:14:33.00
39 . 474 Dimic Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19940328 6 1:43:13.00 - 1 krog. 0:15:00.00
41 . 475 Tepina Rok Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19941021 5 1:35:42.00 - 2 krog. 0:16:01.00
DNF 460 Costa Fabian Moški AUT Hai PowerBike Team Haiming AUT19941008 DNF 0:13:34.00
U23-ELITE-ž-Ž
1 . 81 Žakelj Tanja Ženski SLO Rajd Trek / Unior Tools Team SLO19880915 5 1:23:35.00 0:15:38.00
2 . 83 Benko Barbara Ženski HUN Focus XC Team HUN19900121 5 1:26:42.00 0:15:57.00
3 . 89 Perše Tina Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19941014 5 1:33:05.00 0:17:28.00
4 . 458 Homovec Nina Ženski SLO ORBEA GEAX SLO19850621 5 1:34:23.00 0:18:35.00
5 . 84 Pichette Andréanne Ženski CAN OPUS/OGC CAN19900410 5 1:35:30.00 0:18:06.00
6 . 90 Beltzer Meaghan Ženski ISR Israel national team ISR19941227 5 1:36:02.00 0:18:36.00
7 . 88 Tel paz Moran Ženski ISR Israel national team ISR19940118 5 1:41:29.00 0:19:46.00
8 . 86 Malariková Michaela Ženski SVK BREZ KLUBA SVK19920615 5 1:42:35.00 0:19:54.00
9 . 82 Crnogorac Jovana Ženski SRB Serbian National team SRB19920229 4 1:26:30.00 - 1 krog. 0:18:44.00
DNF 459 Gafinovitz Rotem Ženski ISR Israel national team ISR19920609 DNF 0:19:49.00
DNF 457 Kindlhofer Tina Ženski AUT Bike Zeit AUT19930107 DNF 0:20:58.00
U19 MLADINCI-M
1 . 41 Nyzytskyi Vladyslav Moški Cycling club Roma MTB Team UKR19960208 5 1:13:34.00 0:13:48.00
2 . 31 Zupančič Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19960605 5 1:14:02.00 0:13:51.00
3 . 45 Sklenarik Filip Moški SVK Slovak National Team SVK19960307 5 1:14:18.00 0:13:53.00
4 . 32 Naglič Rok Moški SLO KK RAVNE SLO19960309 5 1:15:22.00 0:13:47.00
5 . 33 Berger Matej Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19960205 5 1:18:59.00 0:13:52.00
6 . 38 Tratnik Bajc Miha Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19970204 5 1:21:41.00 0:14:53.00
7 . 34 Čibej Simon Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19971210 5 1:26:36.00 0:15:19.00
8 . 35 Vrankar Matej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19961121 5 1:27:26.00 0:15:53.00
9 . 42 Pirnat Tomaž Moški SLO KK RAVNE SLO19960311 5 1:30:22.00 0:15:37.00
10 . 36 Svetek Domen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19971201 4 1:15:17.00 - 1 krog. 0:16:44.00
11 . 39 Erjavec Simon Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19960426 4 1:18:51.00 - 1 krog. 0:17:30.00
AMATERJI-M
1 . 51 Vrhovnik Mohor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19870619 4 1:06:10.00 0:15:43.00
2 . 52 Podgornik Tadej Moški SLO ORBEA GEAX SLO19860525 4 1:07:20.00 0:16:00.00
3 . 59 Korošec Martin Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19850722 4 1:10:40.00 0:16:59.0
4 . 58 Globočnik Uroš Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19880317 4 1:11:27.00 0:17:08.00
5 . 61 Vrtačnik Blaž Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY / 4 1:12:50.00 0:17:07.00
6 . 60 Kumar Matias Moški SLO DEŠ FLEŠ SLO19900326 4 1:13:15.00 0:17:34.00
7 . 62 Čibej Aleš Moški SLO KK RAVNE SLO19900528 4 1:18:34.00 0:18:59.00
8 . 55 Križan Borut Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19810427 4 1:19:09.00 0:18:34.00
9 . 56 Starman Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19760226 4 1:20:00.00 0:18:54.00
10 . 53 Pevec Evgen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 1:22:43.00 0:19:58.00
11 . 57 Pahor Patrik Moški SLO DEŠ FLEŠ SLO19850403 3 1:10:43.00 - 1 krog. 0:21:29.00
VETERANI 1-M
1 . 201 Boškin Aleš Moški SLO DEŠ FLEŠ SLO19761203 4 1:02:06.00 0:15:05.00
2 . 203 Černe Mitja Moški SLO DEŠ FLEŠ SLO19780404 4 1:03:43.00 0:15:04.00
3 . 214 Kukovič Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19751231 4 1:04:15.00 0:15:35.00
4 . 208 Mikelj Uroš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19801126 4 1:05:30.00 0:15:37.00
5 . 207 Miklič Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19760120 4 1:07:11.00 0:16:21.00
6 . 210 Pirc Tomaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19780104 4 1:07:44.00 0:16:16.00
7 . 202 Dejak Janez Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19820317 4 1:09:49.00 0:16:51.00
8 . 206 Kučan Tomaž Moški SLO Rajd Funsports SLO19801205 4 1:16:11.00 0:18:14.00
9 . 213 Černe Aljaž Moški SLO SCOTT TEAM SLO19810730 4 1:19:49.00 0:19:31.00
10 . 209 Jeram Damjan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19780108 4 1:20:44.00 0:19:44.00
11 . 212 Belaj Vojko Moški SLO KK RAVNE SLO19760529 3 1:15:03.00 - 1 krog. 0:24:36.00
DNF 216 Reven Aljoša Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO19810727 DNF 0:19:43.00
VETERANI 2-M
1 . 63 Martinjaš Aljoša Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19730327 4 1:04:24.00 0:15:33.00
2 . 231 Urbančič Milan Moški SLO SCOTT TEAM SLO19690906 4 1:05:12.00 0:15:32.00
3 . 232 Škarja Marko Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19731206 4 1:08:28.00 0:16:34.00
4 . 233 Nemeček Dejan Moški SLO UNI Team SLO19710605 4 1:09:16.00 0:17:16.00
5 . 234 Tomšič Valter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19700927 4 1:12:12.00 0:16:52.00
6 . 235 Šinigoj Jernej Moški SLO KK RAVNE SLO19660706 4 1:21:01.00 0:19:56.00
7 . 238 Sušnik Andrej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19710827 3 1:04:04.00 - 1 krog. 0:20:38.00
8 . 239 Svetek Robert Franc Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19690221 3 1:11:15.00 - 1 krog. 0:22:23.00
VETERANI 3-M
1 . 261 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM SLO19600123 4 1:09:29.00 0:17:02.00
2 . 263 Kemperl Bojan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19611212 3 1:16:16.00 - 1 krog. 0:17:57.00
3 . 262 Rauter Mirko Moški SLO GANESHA TEAM SLO19610213 2 1:02:59.00 - 2 krog. 0:26:37.00
U17 MLADINCI-M
1 . 406 Zupan Ciril Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19980313 4 1:05:08.00 0:14:55.00
2 . 412 Kasapović Marko Moški SRB Serbian National team SRB19980109 4 1:06:02.00 0:15:21.00
3 . 410 Govekar Blaž Moški SLO ORBEA GEAX SLO19980528 4 1:07:22.00 0:15:23.00
4 . 404 Mihalič Anže Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19990621 4 1:12:41.00 0:16:42.00
5 . 407 Bosman Luka Moški SLO KK RAVNE SLO19990112 4 1:15:05.00 0:16:50.00
6 . 403 Tratnik Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19980813 4 1:19:54.00 0:15:59.00
7 . 405 Košir Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19980219 4 1:22:42.00 0:18:23.00
8 . 411 Dragar Blaž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19981021 4 1:25:20.00 0:18:05.00
9 . 413 Iellina MIchele Moški ITA TEAM GRANZON ITA19981116 3 1:25:11.00 - 1 krog. 0:24:44.00
10 . 409 Rauh Jernej Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO19980703 3 1:25:14.00 - 1 krog. 0:27:16.00
11 . 408 Ivartnik david Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19990417 2 2:05:44.00 - 2 krog. 0:59:55.00
MLADINKE-Ž
1 . 95 Janušikova Nina Ženski SVK Brez kluba SVK199660117 3 1:05:05.00 0:21:28.00
2 . 93 Kranjec Katja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19990603 3 1:25:37.00 0:25:53.00
3 . 92 Movrin Ana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19990528 3 1:33:07.00 0:27:00.00
U15 DEčKI-M
1 . 302 Govekar Matevž Moški SLO ORBEA GEAX SLO20000417 6 0:24:11.00 0:03:43.00
2 . 301 Skok Anže Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20000915 6 0:24:43.00 0:03:45.00
3 . 303 Klemenčič Miha Moški SLO ORBEA GEAX SLO20001021 6 0:24:58.00 0:03:48.00
4 . 321 Polzer David Moški AUT RSC MCDonalds Klopeiner See AUT20001123 6 0:25:08.00 0:03:47.00
5 . 308 Šinigoj Tomaž Moški SLO KK RAVNE SLO20000108 6 0:25:12.00 0:03:50.00
6 . 320 Lozar Matjaž Moški SLO ORBEA GEAX SLO20000213 6 0:26:32.00 0:04:12.00
7 . 305 Habe Johan Moški SLO ORBEA GEAX SLO20000629 6 0:28:00.00 0:04:08.00
8 . 306 Smolnikar Jakob Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20010227 6 0:28:15.00 0:04:02.00
9 . 313 Peternel Sergej Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20010606 6 0:28:19.00 0:04:22.00
10 . 312 Hirci Jernej Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20001125 6 0:28:20.00 0:04:23.00
11 . 327 Brojan Jan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20000206 6 0:28:37.00 0:04:25.00
12 . 328 Skala Tilen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20000213 6 0:29:12.00 0:03:56.00
13 . 307 Kranjec Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20010504 5 0:24:13.00 - 1 krog. 0:04:28.00
14 . 314 Keržan Žiga Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20000301 5 0:24:41.00 - 1 krog. 0:04:34.00
15 . 318 Bindoni Paolo Moški ITA Bi&esse ITA20010422 5 0:25:45.00 - 1 krog. 0:04:24.00
16 . 316 Prelovšek Gašper Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20010221 5 0:26:25.00 - 1 krog. 0:05:05.00
17 . 322 Terlicher Stefano Moški ITA TEAM GRANZON ITA20011022 5 0:26:36.00 - 1 krog. 0:04:58.00
18 . 451 Mali Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20011206 5 0:26:54.00 - 1 krog. 0:05:01.00
19 . 330 Mohorič Janez Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 4 0:25:23.00 - 2 krog. 0:05:35.00
U15 DEKLICE-Ž
1 . 323 Movrin Vita Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20000612 5 0:25:01.00 0:04:33.00
2 . 324 Dečman Nika Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20010703 5 0:28:42.00 0:04:59.00
3 . 269 Janežič Tjaša Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20000613 5 0:29:44.00 0:05:04.00
U13 DEčKI-M
1 . 172 Pečnik Teo Moški SLO KK RAVNE SLO20020331 4 0:17:23.00 0:04:07.00
2 . 171 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20020603 4 0:17:52.00 0:04:12.00
3 . 174 Klemenčič Jakob Moški SLO ORBEA GEAX SLO20021213 4 0:18:31.00 0:04:19.00
4 . 173 Vovk Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20021121 4 0:18:43.00 0:04:22.00
5 . 175 Dolenšek Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20020117 4 0:19:28.00 0:04:33.00
6 . 177 Felc Maj Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030608 4 0:19:34.00 0:04:50.00
7 . 176 Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20021209 4 0:19:58.00 0:04:50.00
8 . 178 Belaj Žan Moški SLO KK RAVNE SLO20021212 4 0:20:05.00 0:04:34.00
9 . 183 Gnezda Nace Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030219 4 0:20:14.00 0:04:51.00
10 . 181 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031219 4 0:21:03.00 0:04:52.00
11 . 180 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20041231 4 0:22:00.00 0:05:16.00
12 . 189 Štern Nejc Moški SLO KK RAVNE SLO20031202 4 0:22:33.00 0:05:18.00
13 . 179 Prelovšek Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20030711 4 0:22:37.00 0:05:15.00
14 . 185 Tratnik Jakob Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030724 4 0:22:54.00 0:05:20.00
15 . 184 Žnidar Aljaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20020430 3 0:17:31.00 - 1 krog. 0:05:32.00
U11 DEčKI-M
1 . 141 Pahor Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050121 3 0:13:01.00 0:04:02.00
2 . 142 Rus Jure Moški SLO ORBEA GEAX SLO20040814 3 0:13:37.00 0:04:13.00
3 . 144 Smrdel Miha Moški SLO ORBEA GEAX SLO20040117 3 0:14:28.00 0:04:26.00
4 . 145 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050609 3 0:15:04.00 0:04:55.00
5 . 148 Janežič Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20040727 3 0:15:20.00 0:04:57.00
6 . 146 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050717 3 0:15:45.00 0:04:54.00
7 . 162 Kerec Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20050720 3 0:16:26.00 0:05:20.00
8 . 147 Svetličič Jošt Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20051114 3 0:16:53.00 0:05:23.00
9 . 153 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040924 3 0:17:02.00 0:05:35.00
10 . 161 Svete Rok Moški SLO BICIKEL.COM SLO20041220 3 0:17:43.00 0:05:45.00
11 . 154 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050523 3 0:18:32.00 0:05:45.00
12 . 152 Babnik Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050727 3 0:18:57.00 0:05:49.00
13 . 151 Dečman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20040611 3 0:18:58.00 0:06:01.00
14 . 158 Felc Vit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050724 3 0:19:04.00 0:06:05.00
15 . 160 Robič Nal Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20041102 3 0:20:01.00 0:06:09.00
16 . 149 Bojkovič Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050402 3 0:20:25.00 0:06:00.00
17 . 163 Čibej Jure Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040603 2 0:15:18.00 - 1 krog. 0:07:17.00
DNF 157 Inkret Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050504 DNF 0:05:22.00
U11 DEKLICE-Ž
1 . 165 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050609 3 0:17:03.00 0:05:17.00
2 . 166 Mlakar Daša Ženski SLO ORBEA GEAX SLO20040920 3 0:18:40.00 0:05:35.00
3 . 167 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050303 3 0:19:23.00 0:06:13.00
4 . 168 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040512 2 0:13:52.00 - 1 krog. 0:06:28.00
5 . 454 Škarja Eva Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20040702 2 0:14:58.00 - 1 krog. 0:07:28.00
6 . 452 Klemenčič Ivana Ženski SLO ORBEA GEAX SLO20051020 2 0:15:07.00 - 1 krog. 0:07:16.00
7 . 455 Movrin Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20040817 2 0:16:07.00 - 1 krog. 0:07:36.00
8 . 453 Smrdel Tina Ženski SLO ORBEA GEAX SLO20050809 2 0:16:24.00 - 1 krog. 0:07:39.00
U9 DEčKI-M
1 . 111 Boltar Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20060213 6 0:09:46.00 0:01:30.00
2 . 115 Terpin Tine Moški SLO ORBEA GEAX SLO20061027 6 0:09:55.00 0:01:32.00
3 . 112 Lopatič Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20070309 6 0:09:56.00 0:01:27.00
4 . 113 Gnezda Žan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20060623 6 0:09:57.00 0:01:29.00
5 . 116 Brecelj Job Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20070318 6 0:10:10.00 0:01:28.00
6 . 114 Boškin Filip Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20070616 6 0:10:11.00 0:01:34.00
7 . 118 Pečnik Tian Moški SLO KK RAVNE SLO20070429 6 0:11:20.00 0:01:44.00
8 . 120 Jeram Leban Nace Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20061110 5 0:10:59.00 - 1 krog. 0:02:06.00
U9 DEKLICE-Ž
1 . 123 Mikuž Nika Ženski SLO ORBEA GEAX SLO20070228 6 0:11:33.00 0:01:47.00
2 . 121 Gnezda Hana Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20070104 5 0:09:49.00 - 1 krog. 0:01:51.00
3 . 125 Škarja Sabina Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20070625 5 0:10:15.00 - 1 krog. 0:01:58.00
4 . 124 Langus Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20060723 5 0:10:17.00 - 1 krog. 0:01:52.00
5 . 126 Janežič Meta Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 5 0:11:04.00 - 1 krog. 0:01:51.00
6 . 122 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20070809 4 0:09:51.00 - 2 krog. 0:01:57.00
7 . 128 DEKLEVA ULA Ženski SLO 1 0:03:10.00 - 5 krog. 0:03:10.00
U7 DEčKI-M
1 . 102 Tominšek Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 0:06:09.00 0:01:04.00
2 . 103 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20090923 5 0:06:48.00 0:01:08.00
3 . 101 Prelec Žiga Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 0:07:27.00 0:01:26.00
U7 DEKLICE-Ž
1 . 104 Terpin Eva Ženski SLO ORBEA GEAX SLO20080710 5 0:06:22.00 0:01:05.00
2 . 105 Tancik Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20080601 5 0:06:49.00 0:01:16.00
3 . 107 Inkret Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20080915 5 0:06:51.00 0:01:10.00
4 . 106 Babnik Živa Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20080719 5 0:06:54.00 0:01:20.00
5 . 108 Križan Mia Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20080722 5 0:07:26.00 0:01:22.00

Komentarji