Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XC Samobor (UCI C.1)

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XC Samobor (UCI C.1) Datum:15.06.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek
ELITE-M
1 . 3 Rysenko Sergii Moški UKR Ukraine National Team UKR19800315 7 1:37:10.740
2 . 4 Parti András Moški HUN WABERERS AREUS CUBE MTB TEAM HUN19820918 7 1:37:34.745 24005
3 . 5 CARABIN Sébastien Moški BEL Team Merida Wallonie BEL19890328 7 1:38:09.308 58568
4 . 1 Lami Michal Moški SVK Slovak National Team SVK19860812 7 1:38:34.649 1:23.909
5 . 12 Barben Emilien Moški Zimmermann BMC Mathieu SA SUI19911028 7 1:40:34.061 3:23.321
6 . 8 Haring Martin Moški SVK Slovak National Team SVK19861224 7 1:40:57.981 3:47.241
7 . 2 Haimy Shlomi Moški ISR Israel national team ISR19890619 7 1:41:12.410 4:01.670
8 . 17 Buono Vito Moški ITA Bi&esse ITA19870630 7 1:43:43.885 6:33.145
9 . 7 Preimanis Matiss Moški LVA DPA LAT19910906 7 1:43:58.269 6:47.529
10 . 25 Flion Jorgen Moški BEL Endurance Junkie BEL19860722 7 1:45:29.841 8:19.101
11 . 43 Pesse Michael Moški ITA Bi&esse Carrera ITA19910620 7 1:46:30.686 9:19.946
12 . 15 BLAZSO Marton Moški HUN Veszpremi KE HUN19800526 7 1:46:41.625 9:30.885
13 . 62 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19841105 7 1:48:00.681 10:49.941
14 . 6 Đurđić Bojan Moški SRB Serbian National team SRB19840513 7 1:49:07.790 11:57.050
15 . 66 Noč Lenart Moški SLO UNI Team SLO19760507 7 1:49:20.676 12:09.936
16 . 42 Penna Mattia Moški ITA Bi&esse ITA19910907 7 1:50:12.711 13:01.971
17 . 14 Belak Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19841102 7 1:50:38.376 13:27.636
18 . 55 Tancik Mitja Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19780217 7 1:51:40.951 14:30.211
19 . 65 GAUDY Patrick Moški BEL Blancs Gilets-Barracuda BEL19770309 7 1:52:03.958 14:53.218
20 . 40 Oliva Vittorio Moški ITA Bi&esse ITA19910723 7 1:53:44.090 16:33.350
21 . 59 Vidovic Sasa Moški CRO BK Grobnik CRO19821205 7 1:54:27.470 17:16.730
22 . 47 Pristovnik Blaž Moški SLO ORBEA GEAX SLO19860624 7 1:55:27.390 18:16.650
23 . 16 Budin Matjaž Moški SLO ORBEA GEAX SLO19860222 6 1:37:28.397 1 Lap
24 . 63 PETRIDIS Theodoros Moški GRC Hellenic National Team GRE19900928 6 1:38:33.415 1 Lap
25 . 27 Garrigan Mike Moški CAN Van Dessel/ Shimano CAN19811024 6 1:38:53.395 1 Lap
26 . 60 Vujasin Lionel Moški BEL MINI Delbecq - Cannondale / BBK Istra Bike BEL19890809 6 1:39:54.446 1 Lap
27 . 19 Daniel Eliad Moški ISR Israel national team ISR19880520 6 1:40:13.405 1 Lap
28 . 44 Pilski Milo Moški CRO BGK TUŠKANAC CRO19880229 6 1:41:16.921 1 Lap
29 . 33 Marić Aleksa Moški SRB Serbian National team SRB19910524 5 1:23:52.815 2 Laps
30 . 37 Nemet Tomislav Moški CRO BK Osijek 2010 CRO19791113 5 1:24:06.898 2 Laps
31 . 48 Rauter Samo Moški SLO GANESHA TEAM SLO19820314 5 1:25:52.127 2 Laps
32 . 29 JEFTINIĆ Saša Moški CRO BK Titan CRO19890118 4 1:11:50.534 3 Laps
33 . 26 FUČKAR Tomislav Moški CRO BGK TUŠKANAC CRO19840206 3 55:37.946 4 Laps
34 . 45 PLANINŠEK Vedran Moški CRO KBBXS Adrenalina CRO19870202 2 41:42.430 5 Laps
35 . 22 DRŽIĆ Adriano Moški CRO BBK T-REX Karlovac CRO19870305 2 43:19.310 5 Laps
DNF 11 TURK Filip Moški CRO BBK Šišmiš Samobor CRO19901203 5 1:24:23.933 DNF
DNF 20 Dei Tos Andrea Moški ITA G.S. Cicli Olympia ITA19860810 3 52:26.173 DNF
DNF 50 ROSET Pavao Moški CRO BK Keindl Sport CRO19710429 5 1:23:37.884 DNF
U23-M
1 . 38 Niv Guy Moški ISR Israel national team ISR19940308 7 1:44:10.438 6:59.698
2 . 31 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19950903 7 1:44:17.953 7:07.213
3 . 39 Noble Steven Moški CAN OPUS/OGC CAN19920124 7 1:45:45.497 8:34.757
4 . 61 ZAVOLOKIN Oleksiy Moški UKR Ukraine National Team UKR19950106 7 1:46:01.944 8:51.204
5 . 36 Mick Christoph Moški AUT KTM Donau Fritzi Racing AUT19930708 7 1:47:34.488 10:23.748
6 . 51 ROSSI Alberto Moški ITA Bottechia Factory Team ITA19940502 7 1:49:59.218 12:48.478
7 . 53 Shubi Omer Moški ISR Israel national team ISR19940921 7 1:51:56.459 14:45.719
8 . 18 Costa Fabian Moški AUT Haibike Racing Team Haiming AUT19941008 7 1:53:40.645 16:29.905
9 . 49 Rigo Paolo Moški CRO BGK TUŠKANAC CRO19940201 6 1:38:06.827 1 Lap
10 . 52 Sessler Guy Moški ISR Israel national team ISR19950320 6 1:38:32.819 1 Lap
11 . 21 Dimic Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19940328 5 1:24:23.649 2 Laps
12 . 56 Tomac Silvije Moški CRO BK Ciklus CRO19941231 5 1:25:38.785 2 Laps
13 . 54 SKUZIN Matej Moški CRO BK Biker CRO19920312 5 1:26:03.241 2 Laps
14 . 32 Leskovšek Timotej Moški SLO KD HRASTNIK SLO19920411 5 1:34:03.148 2 Laps
15 . 13 BATORI Marko Moški CRO BBK Požega CRO19930126 4 1:11:29.170 3 Laps
16 . 35 Meggyesi Gergo Moški HUN Rose-Hungary HUN19930718 3 51:31.591 4 Laps
17 . 10 Lami Frantisek Moški SVK Slovak National Team SVK19931212 1 14:07.939 6 Laps
18 . 67 Grujić Matko Moški CRO ADRENALINA CRO19950111 1 40:02.226 6 Laps
DNF 46 ANTONIADIS Dimitrios Moški GRC SMF GRE19920729 4 1:08:22.532 DNF
DNF 64 VROCHIDIS Alexandros Moški GRC SMF GRE19950810 1 23:49.634 DNF
DNF 23 Ferenčak Urban Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19920109 2 34:28.557 DNF
DNF 34 Jérémy Martin Moški CAN Rocky Mountain Factory Team CAN19920525 1 13:53.981 DNF
DNF 24 Filipozzi Kevin Moški ITA Focus XC Italy Team ITA19950211 1 15:36.202 DNF
DNF 57 Tomašev Alen Moški CRO BK Crikvenica CRO19950128 1 16:31.917 DNF
DNF 58 TRANNINGER Elias Moški AUT RAD.SPORT.SZENE AUT19950817 4002 DNF
U23-ELITE-ž-Ž
1 . 115 Pintarič Blaža Ženski SLO FEENSTRA KENDA SLO19800311 5 1:20:54.455
2 . 101 Crnogorac Jovana Ženski SRB Serbian National team SRB19920229 5 1:28:09.608 7:15.153
3 . 102 Benko Barbara Ženski HUN Focus XC Team HUN19900121 5 1:29:59.546 9:05.091
4 . 103 Pichette Andréanne Ženski CAN OPUS/OGC CAN19900410 5 1:33:51.690 12:57.235
5 . 107 Gafinovitz Rotem Ženski ISR Israel national team ISR19920609 5 1:35:15.735 14:21.280
6 . 111 Perše Tina Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19941014 5 1:37:50.967 16:56.512
7 . 113 Tel paz Moran Ženski ISR Israel national team ISR19940118 4 1:21:04.376 1 Lap
8 . 112 POÓR Brigitta Ženski HUN Merida Maraton Team-CST HUN19890218 4 1:23:57.682 1 Lap
9 . 106 Beltzer Meaghan Ženski ISR Israel national team ISR19941227 4 1:28:24.095 1 Lap
10 . 114 BARIŠIĆ Tanja Ženski CRO BBK Orlov krug CRO19871230 1 33:26.477 4 Laps
DNF 105 KIRŠIĆ Andrea Ženski CRO BK Keindl Sport CRO19790905 2 1:06:26.001 DNF
U19 MLADINCI-M
1 . 159 Nyzytskyi Vladyslav Moški UKR Cycling club Roma MTB Team UKR19960208 5 1:15:12.034
2 . 158 Naglič Rok Moški SLO KK RAVNE SLO19960309 5 1:16:15.341 1:03.307
3 . 169 Zupančič Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19960605 5 1:17:58.169 2:46.135
4 . 151 Berger Matej Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19960205 5 1:18:27.149 3:15.115
5 . 164 Sklenarik Filip Moški SVK Slovak National Team SVK19960307 5 1:18:52.361 3:40.327
6 . 167 Tratnik Bajc Miha Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19970204 5 1:24:21.238 9:09.204
7 . 157 MEŠTRIĆ Matija Moški CRO BK Beciklin CRO19970329 5 1:25:51.756 10:39.722
8 . 154 Čibej Simon Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19971210 5 1:29:07.623 13:55.589
9 . 152 Bertetić Marko Moški CRO BK Keindl-Sport CRO19960210 5 1:29:45.222 14:33.188
10 . 161 Popović Eugen Moški CRO KK Jastrebarsko CRO19961120 5 1:30:50.288 15:38.254
11 . 153 BORLINIĆ Matija Moški CRO BK LASTAVICA CRO19960302 3 1:00:10.676 2 Laps
12 . 163 SEGIN Juraj Moški CRO BK Gema CRO19960112 3 1:06:19.113 2 Laps
13 . 162 Ruszkowski Jan Moški CRO BGK TUŠKANAC CRO19970410 3 1:13:03.314 2 Laps
DNF 165 Strehar Žiga Moški SLO KD HRASTNIK SLO19970414 2 43:25.219 DNF
DNF 160 Pirnat Tomaž Moški SLO KK RAVNE SLO19960311 1 23:27.930 DNF
AMATERJI-M
1 . 519 Vrhovnik Mohor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19870619 3 53:08.630
2 . 514 Ružman Ivan Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ CRO19881207 3 54:00.835 52205
3 . 505 Globočnik Uroš Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19880317 3 54:14.165 1:05.535
4 . 518 Vrbnjak Blaž Moški SLO KD HRASTNIK SLO19870529 3 55:14.695 2:06.065
5 . 507 JURAN Dario Moški CRO BK Beciklin CRO19950125 3 57:23.110 4:14.480
6 . 516 ŠTIMAC Filip Moški CRO Individual jednodnevna 3 58:16.238 5:07.608
7 . 506 GRABAR Kristian Moški CRO BK Grobnik CRO19880530 3 1:00:24.382 7:15.752
8 . 509 POČUČA Saša Moški CRO BK Ciklus CRO19870609 3 1:00:44.809 7:36.179
9 . 520 Mihalič Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19950223 3 1:00:46.574 7:37.944
10 . 508 Križan Borut Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19810427 3 1:01:05.692 7:57.062
11 . 502 Čibej Aleš Moški SLO KK RAVNE SLO19900528 3 1:01:53.860 8:45.230
12 . 515 Starman Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19760226 3 1:01:54.629 8:45.999
13 . 500 ALISPAHIĆ Jasmin Moški CRO BK Ciklus CRO19890129 3 1:02:40.952 9:32.322
14 . 513 PONDELJAK Branko Moški CRO BK Bumbar CRO19900720 3 1:03:22.305 10:13.675
15 . 517 TRUBELJA Martin Moški CRO BK Beciklin CRO19931201 3 1:05:00.858 11:52.228
16 . 521 Gole Klemen Moški SLO KD HRASTNIK SLO19901227 3 1:05:49.818 12:41.188
17 . 503 ČOBANOV Marko Moški CRO BBK Orlov krug CRO19860101 3 1:07:05.752 13:57.122
18 . 511 Pahor Patrik Moški SLO DEŠ FLEŠ SLO19850403 3 1:07:41.978 14:33.348
19 . 504 ČOP Tin Moški CRO BK Dugo Selo CRO19890902 3 1:08:58.689 15:50.059
20 . 510 NOVAK Alen Moški CRO BK Mura Avantura CRO19890921 1 21:55.128 2 Laps
21 . 501 Barešić Tomislav Moški CRO BBK Orlov krug CRO19860221 1 27:30.367 2 Laps
VETERANI 1-M
1 . 302 Boškin Aleš Moški SLO DEŠ FLEŠ SLO19761203 4 1:04:52.384
2 . 303 Černe Mitja Moški SLO DEŠ FLEŠ SLO19780404 4 1:06:35.483 1:43.099
3 . 314 ŠKRINJAR Goran Moški CRO BK Ciklus CRO19800130 4 1:12:46.729 7:54.345
4 . 318 Tancik Jaka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19820924 4 1:13:09.928 8:17.544
5 . 304 Dejak Janez Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19820317 4 1:13:25.295 8:32.911
6 . 300 Balenović Goran Moški CRO BBK Otok Krk CRO19770908 4 1:14:24.448 9:32.064
7 . 306 GALIĆ Jurica Moški CRO BBK Grožnjan CRO19800521 4 1:16:46.976 11:54.592
8 . 309 Kučan Tomaž Moški SLO Rajd Funsports SLO19801205 4 1:17:31.455 12:39.071
9 . 313 SLAVIĆ Paolo Moški CRO BK Opatija 2010 CRO19781218 4 1:18:16.959 13:24.575
10 . 317 ČANJEVAC Dženis Moški CRO BBK ORLOV KRUG CRO19790410 4 1:20:23.451 15:31.067
11 . 307 HUSTA Krunoslav Moški CRO BBK T-REX Karlovac CRO19800425 4 1:20:31.316 15:38.932
12 . 305 Đurić Goran Moški CRO KK Jastrebarsko CRO19821217 4 1:20:39.697 15:47.313
13 . 310 Orel Daniel Moški CRO BK Keindl-Sport CRO19750308 4 1:21:54.696 17:02.312
14 . 311 PLEVNJAK Marko Moški CRO BK Ciklus CRO19820404 4 1:23:45.901 18:53.517
15 . 301 Belaj Vojko Moški SLO KK RAVNE SLO19760529 3 1:16:18.354 1 Lap
16 . 312 POPIJAČ Igor Moški CRO BK Gema CRO19820514 2 49:15.115 2 Laps
17 . 308 JALŠOVEC Božidar Moški CRO BK Beciklin CRO19750623 2 49:29.629 2 Laps
DNF 315 TESSARI Tomislav Moški CRO BK Titan CRO19800511 12069 DNF
VETERANI 2-M
1 . 361 Urbančič Milan Moški SLO SCOTT TEAM SLO19690906 4 1:08:53.785
2 . 351 DEKOVIĆ Marin Moški CRO BK Opatija 2010 CRO19740713 4 1:09:34.388 40603
3 . 352 FRANIĆ Krešimir Moški CRO BK Opatija 2010 CRO19720808 4 1:11:01.027 2:07.242
4 . 360 Škarja Marko Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19731206 4 1:11:52.734 2:58.949
5 . 356 Nemeček Dejan Moški SLO UNI Team SLO19710605 4 1:13:18.156 4:24.371
6 . 362 ZAGOREC Zoran Moški CRO Individual jednodnevna 4 1:14:06.712 5:12.927
7 . 354 JAVOROVIĆ Saša Moški CRO BK Keindl Sport CRO19680807 4 1:17:36.371 8:42.586
8 . 359 Šinigoj Jernej Moški SLO KK RAVNE SLO19660706 4 1:23:12.435 14:18.650
9 . 363 Žagar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19700506 4 1:24:25.948 15:32.163
10 . 358 Popović Alen Moški CRO BK Biker CRO19730415 3 1:05:01.150 1 Lap
11 . 350 Fržop Joško Moški CRO BKK ORLOV KRUG CRO19690901 3 1:07:10.147 1 Lap
12 . 355 MARČELJA Marko Moški CRO BK Crikvenica CRO19740321 3 1:09:28.489 1 Lap
13 . 357 Pavičić Krešimir Moški CRO BK Luks Racing Team CRO19670712 3 1:12:06.311 1 Lap
VETERANI 3-M
1 . 403 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM SLO19600123 3 56:56.827
2 . 402 Vrban Milan Moški CRO BK Crikvenica CRO19630727 3 1:00:13.576 3:16.749
3 . 400 Kemperl Bojan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19611212 3 1:02:26.812 5:29.985
4 . 401 Rauter Mirko Moški SLO GANESHA TEAM SLO19610213 3 1:27:32.501 30:35.674
U17 MLADINCI-M
1 . 256 Kasapović Marko Moški SRB Serbian National team SRB19980109 3 50:22.617
2 . 265 Zupan Ciril Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19980313 3 50:23.577 0.960
3 . 257 KOVÁCS Dániel Moški HUN Hungarian MTB Team HUN19990413 3 52:18.810 1:56.193
4 . 255 Ivartnik david Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19990417 3 52:50.957 2:28.340
5 . 263 Tratnik Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19980813 3 53:27.001 3:04.384
6 . 267 Košir Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19980219 3 54:40.824 4:18.207
7 . 252 Brajković Karlo Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN CRO19990209 3 54:41.562 4:18.945
8 . 258 Mihalič Anže Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19990621 3 56:01.477 5:38.860
9 . 250 BELJAN Anđelko Moški CRO BK Dugo Selo CRO19981019 3 56:39.820 6:17.203
10 . 266 Žgalin Matej Moški CRO BK Dugo Selo CRO19980524 3 1:00:10.975 9:48.358
11 . 260 PEDIĆ Zvonko Moški CRO BK Luks Racing Team CRO19980722 3 1:05:19.462 14:56.845
12 . 264 VUJEVIĆ Marko Moški CRO BGK TUŠKANAC CRO19990226 3 1:05:42.800 15:20.183
13 . 259 MIŠIĆ Antonio Moški CRO BK Mura Avantura CRO19990908 3 1:09:35.915 19:13.298
14 . 261 Rauh Jernej Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO19980703 2 53:49.889 1 Lap
15 . 254 Govekar Blaž Moški SLO ORBEA GEAX SLO19980528 1 16:42.989 2 Laps
DNF 262 Rupar Žan Moški SLO KD HRASTNIK SLO19980927 10483 DNF
MLADINKE-Ž
1 . 204 PAVIČIĆ Dea Ženski CRO BK Biker CRO19970527 3 1:11:50.276
2 . 201 Jagodič Eva Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19980711 3 1:12:40.549 50273
3 . 200 Filipović Ema Ženski CRO BGK TUŠKANAC CRO19990107 3 1:12:50.612 1:00.336
4 . 203 Movrin Ana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19990528 3 1:27:43.545 15:53.269
5 . 202 Kranjec Katja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19990603 1 1:12:03.775 2 Laps
U15 DEčKI-M
1 . 603 Govekar Matevž Moški SLO ORBEA GEAX SLO20000417 8 19:56.943
2 . 619 Skok Anže Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20000915 8 20:02.926 5983
3 . 608 Klemenčič Miha Moški SLO ORBEA GEAX SLO20001021 8 20:52.297 55354
4 . 611 Lozar Matjaž Moški SLO ORBEA GEAX SLO20000213 8 20:53.435 56492
5 . 622 Šinigoj Tomaž Moški SLO KK RAVNE SLO20000108 8 21:36.095 1:39.152
6 . 623 Fržop Roko Moški CRO BKK ORLOV KRUG CRO20000703 8 21:58.068 2:01.125
7 . 624 Habe Johan Moški SLO ORBEA GEAX SLO20000629 8 22:02.059 2:05.116
8 . 618 Skala Tilen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20000213 8 22:02.297 2:05.354
9 . 621 Smolnikar Jakob Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20010227 7 20:02.142 1 Lap
10 . 600 Brojan Jan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20000206 7 20:07.395 1 Lap
11 . 620 Sladič Kristjan Moški SLO KD HRASTNIK SLO20011219 7 20:49.857 1 Lap
12 . 604 Hirci Jernej Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20001125 7 21:03.828 1 Lap
13 . 609 Kranjec Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20010504 7 21:12.839 1 Lap
14 . 615 Peternel Sergej Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20010606 7 21:37.169 1 Lap
15 . 605 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20001021 7 21:47.481 1 Lap
16 . 607 Keržan Žiga Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20000301 7 21:49.488 1 Lap
17 . 613 NOVOSAD Emil Moški CRO BGK TUŠKANAC CRO20001204 7 22:33.536 1 Lap
18 . 617 Prelovšek Gašper Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20010221 6 20:01.112 2 Laps
U15 DEKLICE-Ž
1 . 601 BUZSÁKI Virág Ženski HUN Hungarian MTB Team HUN20000106 8 22:45.306
2 . 612 Movrin Vita Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20000612 7 20:54.659 1 Lap
3 . 602 Dečman Nika Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20010703 6 20:14.314 2 Laps
U13 DEčKI-M
1 . 751 BARANYI Dávid Áron Moški HUN Hungarian MTB Team HUN20020305 6 15:59.646
2 . 759 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20020603 6 16:22.540 22894
3 . 767 Pečnik Teo Moški SLO KK RAVNE SLO20020331 6 16:30.062 30416
4 . 758 Klemenčič Jakob Moški SLO ORBEA GEAX SLO20021213 6 17:22.636 1:22.990
5 . 754 Dolenšek Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20020117 6 17:41.922 1:42.276
6 . 774 Vovk Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20021121 6 18:11.794 2:12.148
7 . 773 Trstenjak Matija Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ CRO20041022 6 18:29.027 2:29.381
8 . 771 Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20021209 6 18:34.701 2:35.055
9 . 765 OKMAŽIĆ Ivan Moški CRO BK Makarska CRO20041201 6 18:34.899 2:35.253
10 . 756 Gnezda Nace Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030219 6 18:51.568 2:51.922
11 . 766 Okmažić Luka Moški CRO BK Makarska CRO20020424 6 18:58.417 2:58.771
12 . 753 BOŠNJAK Fran Moški CRO BBK Šišmiš Samobor CRO20030912 6 19:01.485 3:01.839
13 . 764 Novak David Svit Moški SLO KD Sloga 1902 SLO20031219 5 16:00.093 1 Lap
14 . 769 Prelovšek Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20030711 5 16:16.224 1 Lap
15 . 752 Belaj Žan Moški SLO KK RAVNE SLO20021212 5 16:37.335 1 Lap
16 . 762 MARGETIĆ Ivan Moški CRO BK Grobnik CRO20020908 5 18:03.531 1 Lap
17 . 772 Tratnik Jakob Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030724 5 18:25.790 1 Lap
18 . 775 Žgalin Andrej Moški CRO BK Dugo Selo CRO20020206 5 18:33.134 1 Lap
19 . 801 BALTIĆ HRSAN Emil Moški CRO Individual jednodnevna 5 20:26.714 1 Lap
DNF 760 LIPOVAC Noah Moški CRO Individual jednodnevna 1 4:32.470 DNF
U13 DEKLICE-Ž
1 . 763 NADU Anja Ženski CRO Individual jednodnevna 4 20:07.194
U11 DEčKI-M
1 . 817 Pahor Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050121 5 14:13.279
2 . 819 Rus Jure Moški SLO ORBEA GEAX SLO20040814 4 11:04.215 1 Lap
3 . 821 Smrdel Miha Moški SLO ORBEA GEAX SLO20040117 4 11:59.379 1 Lap
4 . 809 Janežič Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20040727 4 12:40.091 1 Lap
5 . 826 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050609 4 12:40.906 1 Lap
6 . 823 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050717 4 13:19.033 1 Lap
7 . 824 Svetličič Jošt Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20051114 4 13:44.193 1 Lap
8 . 811 Kerec Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20050720 4 13:44.458 1 Lap
9 . 810 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040924 4 14:11.212 1 Lap
10 . 800 Babnik Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050727 4 14:11.730 1 Lap
11 . 820 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050523 4 14:27.673 1 Lap
12 . 802 BIŠKUPIĆ Vanja Moški CRO Individual jednodnevna 4 19:54.678 1 Lap
13 . 806 Dečman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050611 3 11:19.641 2 Laps
14 . 808 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20040422 3 11:47.624 2 Laps
15 . 803 BOŠNJAK Jurica Moški CRO Individual jednodnevna 3 19:34.839 2 Laps
DNF 822 STANIVUK Vjekoslav Moški CRO Individual jednodnevna 1 5:52.928 DNF
U11 DEKLICE-Ž
1 . 814 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050609 4 13:59.002
2 . 815 Mlakar Daša Ženski SLO ORBEA GEAX SLO20040920 4 14:25.379 26377
3 . 750 BALTIĆ HRSAN Vilma Ženski CRO Individual jednodnevna 4 18:35.458 4:36.456
4 . 805 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040512 3 11:10.279 1 Lap
5 . 813 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050303 3 11:26.177 1 Lap
6 . 812 Klemenčič Ivana Ženski SLO ORBEA GEAX SLO20051020 3 13:02.212 1 Lap
7 . 825 Škarja Eva Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20040702 3 13:17.168 1 Lap
8 . 816 Movrin Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20040817 3 13:40.016 1 Lap
U9 DEčKI-M
1 . 851 Boškin Filip Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20070616 12 8:29.608
2 . 850 Boltar Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20060213 12 8:42.048 12440
3 . 868 Terpin Tine Moški SLO ORBEA GEAX SLO20061027 12 8:42.824 13216
4 . 852 Brecelj Job Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20070318 12 8:53.255 23647
5 . 864 PEČNJAK Filip Moški CRO BGK TUŠKANAC CRO20060129 12 8:55.709 26101
6 . 856 Gnezda Žan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20060623 12 9:02.845 33237
7 . 859 Lopatič Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20070309 12 9:03.693 34085
8 . 863 Pečnik Tian Moški SLO KK RAVNE SLO20070429 12 9:27.999 58391
9 . 867 TANOVITSKI Igor Moški CRO Individual jednodnevna 10 8:45.654 2 Laps
10 . 865 RADULOVIĆ Jurica Moški CRO Individual jednodnevna 10 9:06.926 2 Laps
11 . 854 DOROTIĆ ŠTAMBUK Noa Moški CRO Individual jednodnevna 10 9:07.863 2 Laps
U9 DEKLICE-Ž
1 . 855 Gnezda Hana Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20070104 12 9:22.775
2 . 860 Mikuž Nika Ženski SLO ORBEA GEAX SLO20070228 12 9:23.966 1191
3 . 858 LIPOVAC Amelie Ženski CRO Individual jednodnevna 10 8:42.026 2 Laps
4 . 862 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20070809 10 8:45.664 2 Laps
5 . 866 Škarja Sabina Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20070625 10 8:47.529 2 Laps
6 . 861 NADU Lena Ženski CRO Individual jednodnevna 10 10:11.597 2 Laps
U7 DEčKI-M
1 . 902 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20090923 10 8:23.906
2 . 904 PEČNJAK Fran Moški CRO Individual jednodnevna 10 8:26.714 2808
3 . 905 PETRINOVIĆ Luka Moški CRO Individual jednodnevna 10 9:19.234 55328
4 . 901 BARIŠIĆ Lukša Moški CRO Individual jednodnevna 10 10:09.943 1:46.037
U7 DEKLICE-Ž
1 . 907 Terpin Eva Ženski SLO ORBEA GEAX SLO20080710 10 8:05.364
2 . 906 Tancik Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20080601 10 8:21.162 15798
3 . 900 Babnik Živa Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20080719 10 8:22.691 17327
4 . 903 Križan Mia Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20080722 10 9:09.782 1:04.418

Komentarji