Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: Enduro 3 Camini (12.-13.04.2014)

Enduro - Sloenduro Tekma:Enduro 3 Camini (12.-13.04.2014) Datum:13.04.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Vožnje Več
MLADINCI U19-M
1 . 149 Peršak Vid
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 17.47.08 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 17.47.08
2 . 150 Žvan Grega
ORBEA GEAX MTB TEAM
Moški SLO ORBEA GEAX MTB TEAM 19.38.05 >
Klub ORBEA GEAX MTB TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 19.38.05
3 . 151 Štucin Jan
PEDAL RACING TEAM
Moški SLO PEDAL RACING TEAM 19.46.20 >
Klub PEDAL RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 19.46.20
4 . 152 Furlan Jona
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 21.44.26 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 21.44.26
5 . 153 Manuel Maioni
A.S.D. GRAVITY PROJECT
Moški ITA A.S.D. GRAVITY PROJECT 21.53.96 >
Klub A.S.D. GRAVITY PROJECT
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 21.53.96
6 . 154 Elio Rakar
A.S.D. 360MTB
Moški ITA A.S.D. 360MTB 40.52.83 >
Klub A.S.D. 360MTB
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 40.52.83
MLADINCI U17-M
1 . 155 Castellani David
CAPRIVESI
Moški ITA CAPRIVESI 8.05.24 >
Klub CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 8.05.24
2 . 156 Zupan Ciril
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 8.25.72 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 8.25.72
3 . 157 Simone Orlando
3 STARS
Moški ITA 3 STARS 8.51.38 >
Klub 3 STARS
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 8.51.38
4 . 158 Giacomo Bernardon
A.S.D. 360MTB
Moški ITA A.S.D. 360MTB 9.08.18 >
Klub A.S.D. 360MTB
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 9.08.18
5 . 159 Alessio Demicheli
A.S.D. 360MTB
Moški ITA A.S.D. 360MTB 9.28.41 >
Klub A.S.D. 360MTB
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 9.28.41
MOšKI 30-39 LET-M
1 . 64 Kordež Robert
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 18.43.86 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 18.43.86
2 . 65 Damiano Rossa
A.S. DILETTANTISTICA MARTES TEAM
Moški ITA A.S. DILETTANTISTICA MARTES TEAM 19.31.09 >
Klub A.S. DILETTANTISTICA MARTES TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 19.31.09
3 . 66 Tancik Jaka
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 19.54.20 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 19.54.20
4 . 67 Slapnik Iztok
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 19.56.66 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 19.56.66
5 . 68 Vasilenko Miha
MTB klub Kranj
Moški RUS MTB klub Kranj 20.01.69 >
Klub MTB klub Kranj
Država RUS
Spol: Moški
Čas Vožnje: 20.01.69
6 . 69 MARCO PEGORARO
A.S.D. SCAVEZZON SQUADRA CORSE
Moški ITA A.S.D. SCAVEZZON SQUADRA CORSE 20.08.15 >
Klub A.S.D. SCAVEZZON SQUADRA CORSE
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 20.08.15
7 . 70 Zmrzljak Sebastjan
MTB Trbovlje Specialized
Moški SLO MTB Trbovlje Specialized 20.12.05 >
Klub MTB Trbovlje Specialized
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 20.12.05
8 . 71 PAOLO CASTEGNARO
A.S.D. SCAVEZZON SQUADRA CORSE
Moški ITA A.S.D. SCAVEZZON SQUADRA CORSE 20.29.80 >
Klub A.S.D. SCAVEZZON SQUADRA CORSE
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 20.29.80
9 . 72 Robert Dreu
Sturm Traun
Moški ITA Sturm Traun 20.50.51 >
Klub Sturm Traun
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 20.50.51
10 . 73 Albanese Manuel
3 STARS
Moški ITA 3 STARS 20.52.01 >
Klub 3 STARS
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 20.52.01
11 . 74 Daniele Grizon
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 21.24.79 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 21.24.79
12 . 75 Spruk Miha
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 21.29.04 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 21.29.04
13 . 76 Alessandro Stimpfl
RIDEAWAY ASD
Moški SLO RIDEAWAY ASD 21.29.92 >
Klub RIDEAWAY ASD
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 21.29.92
14 . 77 Niccolò Mattos
LDF-LEE COUGAN DIRTY FACTORY
Moški ITA LDF-LEE COUGAN DIRTY FACTORY 21.43.13 >
Klub LDF-LEE COUGAN DIRTY FACTORY
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 21.43.13
15 . 78 Lorenzo Cargnelutti
ASD PEDALE GEMONESE
Moški ITA ASD PEDALE GEMONESE 21.48.34 >
Klub ASD PEDALE GEMONESE
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 21.48.34
16 . 79 Luca Marizza
3 STARS
Moški ITA 3 STARS 21.59.28 >
Klub 3 STARS
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 21.59.28
17 . 80 Andrea Chini
RIDEAWAY ASD
Moški ITA RIDEAWAY ASD 22.05.43 >
Klub RIDEAWAY ASD
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 22.05.43
18 . 81 Maurizio Anzelini
RIDEAWAY ASD
Moški ITA RIDEAWAY ASD 22.18.01 >
Klub RIDEAWAY ASD
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 22.18.01
19 . 82 Vižin Boštjan
ŠD SUPERSNURF GIANT
Moški SLO ŠD SUPERSNURF GIANT 22.25.70 >
Klub ŠD SUPERSNURF GIANT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 22.25.70
20 . 83 Marco Crivello
MTB Gaerne
Moški ITA MTB Gaerne 22.39.36 >
Klub MTB Gaerne
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 22.39.36
21 . 84 Kovacic Andrej
PEDAL RACING TEAM
Moški SLO PEDAL RACING TEAM 22.48.22 >
Klub PEDAL RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 22.48.22
22 . 85 Alberto Zanetti
RIDEAWAY ASD
Moški ITA RIDEAWAY ASD 22.49.49 >
Klub RIDEAWAY ASD
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 22.49.49
23 . 86 Marcina Boštjan
PEDAL RACING TEAM
Moški SLO PEDAL RACING TEAM 23.16.01 >
Klub PEDAL RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 23.16.01
24 . 87 Boben Anze
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 23.48.71 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 23.48.71
25 . 88 Marco Vadori
3 STARS
Moški ITA 3 STARS 24.07.19 >
Klub 3 STARS
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 24.07.19
26 . 89 Matteo Gai
TORPADO VICTORIA BIKE
Moški ITA TORPADO VICTORIA BIKE 24.12.24 >
Klub TORPADO VICTORIA BIKE
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 24.12.24
27 . 90 Luca Tonezzer
RIDEAWAY ASD
Moški ITA RIDEAWAY ASD 24.16.55 >
Klub RIDEAWAY ASD
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 24.16.55
28 . 91 Filippo Vogliardi
3 STARS
Moški ITA 3 STARS 24.18.39 >
Klub 3 STARS
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 24.18.39
29 . 92 Djani Belko
BK Veli Vrh
Moški CRO BK Veli Vrh 24.22.88 >
Klub BK Veli Vrh
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 24.22.88
30 . 93 Mulec Peter
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 24.30.48 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 24.30.48
31 . 94 Marco Marcon
3 STARS
Moški ITA 3 STARS 24.32.08 >
Klub 3 STARS
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 24.32.08
32 . 95 Makuc Aleš
PEDAL RACING TEAM
Moški SLO PEDAL RACING TEAM 24.32.78 >
Klub PEDAL RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 24.32.78
33 . 96 Munih Marko
PEDAL RACING TEAM
Moški SLO PEDAL RACING TEAM 24.40.96 >
Klub PEDAL RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 24.40.96
34 . 97 Fabio Ross
ASD TECNO BIKE TEAM K2
Moški ITA ASD TECNO BIKE TEAM K2 24.49.54 >
Klub ASD TECNO BIKE TEAM K2
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 24.49.54
35 . 98 András Salamon
VERES ORDOGOK
Moški ITA VERES ORDOGOK 24.49.67 >
Klub VERES ORDOGOK
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 24.49.67
36 . 99 Rupnik Martin
PEDAL RACING TEAM
Moški SLO PEDAL RACING TEAM 25.22.81 >
Klub PEDAL RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 25.22.81
37 . 100 CARLO ZANGRANDO
A.S.D. SCAVEZZON SQUADRA CORSE
Moški ITA A.S.D. SCAVEZZON SQUADRA CORSE 26.12.33 >
Klub A.S.D. SCAVEZZON SQUADRA CORSE
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 26.12.33
38 . 101 Sabadin Pietro
BK VELI VRH
Moški CRO BK VELI VRH 26.21.92 >
Klub BK VELI VRH
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 26.21.92
39 . 102 Thümecke Carl
2radchaothen.com HQ
Moški ITA 2radchaothen.com HQ 26.32.92 >
Klub 2radchaothen.com HQ
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 26.32.92
40 . 103 Simone Scarella
G.C. CICLI AGORDINA
Moški ITA G.C. CICLI AGORDINA 27.05.39 >
Klub G.C. CICLI AGORDINA
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 27.05.39
41 . 104 Matteo Piran
G.S. FREETIME
Moški ITA G.S. FREETIME 27.14.02 >
Klub G.S. FREETIME
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 27.14.02
42 . 105 Nicola Caddeo
3 STARS
Moški ITA 3 STARS 27.22.54 >
Klub 3 STARS
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 27.22.54
43 . 106 Andrea Brunato
G.S. FREETIME
Moški ITA G.S. FREETIME 27.33.80 >
Klub G.S. FREETIME
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 27.33.80
44 . 107 Luca Brumat
3 STARS
Moški ITA 3 STARS 28.44.05 >
Klub 3 STARS
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 28.44.05
45 . 108 Fabio Cossar
3 STARS
Moški ITA 3 STARS 33.48.38 >
Klub 3 STARS
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 33.48.38
46 . 109 Marco Previt
ABS TEAM DANIELI FRIULI
Moški ITA ABS TEAM DANIELI FRIULI 37.08.56 >
Klub ABS TEAM DANIELI FRIULI
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 37.08.56
47 . 110 Daniele Trevisiol
A.S.D. POLISPORTIVA FOSSALTINA
Moški ITA A.S.D. POLISPORTIVA FOSSALTINA 53.07.46 >
Klub A.S.D. POLISPORTIVA FOSSALTINA
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 53.07.46
48 . 111 Apreutesei Daniel
TRAIL SOLUTIONS
Moški ITA TRAIL SOLUTIONS 1:18.48.82 >
Klub TRAIL SOLUTIONS
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:18.48.82
MOšKI NAD 40 LET -M
1 . 112 Štrancar Primož
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 18.36.89 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 18.36.89
2 . 113 DAVID TAUCER
FEDERCLUB TRIESTE
Moški ITA FEDERCLUB TRIESTE 20.11.68 >
Klub FEDERCLUB TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 20.11.68
3 . 114 Sergio Emili
A.S.D. 360MTB
Moški ITA A.S.D. 360MTB 20.30.76 >
Klub A.S.D. 360MTB
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 20.30.76
4 . 115 Ruggero Iob
ASD PEDALE GEMONESE
Moški ITA ASD PEDALE GEMONESE 20.57.50 >
Klub ASD PEDALE GEMONESE
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 20.57.50
5 . 116 Giacomo Gasparella
Ar6-Nicolai DH Team
Moški ITA Ar6-Nicolai DH Team 21.21.67 >
Klub Ar6-Nicolai DH Team
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 21.21.67
6 . 117 Martino Tortora
A.S.D REUNION DH TEAM
Moški ITA A.S.D REUNION DH TEAM 22.10.09 >
Klub A.S.D REUNION DH TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 22.10.09
7 . 118 Roberto Masciadri
RIDEAWAY ASD
Moški ITA RIDEAWAY ASD 22.28.30 >
Klub RIDEAWAY ASD
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 22.28.30
8 . 119 ENRICO CARLASSARA
A.S.D. SCAVEZZON SQUADRA CORSE
Moški ITA A.S.D. SCAVEZZON SQUADRA CORSE 22.36.01 >
Klub A.S.D. SCAVEZZON SQUADRA CORSE
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 22.36.01
9 . 120 Raffaele Cecchetto
SPS TEAM MAGLIA NERA
Moški ITA SPS TEAM MAGLIA NERA 22.54.77 >
Klub SPS TEAM MAGLIA NERA
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 22.54.77
10 . 121 Roberto De Bernardis
X TEAM PIERO BICYA
Moški ITA X TEAM PIERO BICYA 23.06.21 >
Klub X TEAM PIERO BICYA
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 23.06.21
11 . 122 Golmajer Janez
MTB klub Kranj
Moški SLO MTB klub Kranj 23.06.69 >
Klub MTB klub Kranj
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 23.06.69
12 . 123 Jurjević Alen
BKK GROŽNJAN
Moški CRO BKK GROŽNJAN 23.11.62 >
Klub BKK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 23.11.62
13 . 124 Daniele Giugovaz
Individuale - Cadenabike
Moški ITA Individuale - Cadenabike 23.15.76 >
Klub Individuale - Cadenabike
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 23.15.76
14 . 125 Maurizio Di Doi
3 STARS
Moški ITA 3 STARS 23.29.09 >
Klub 3 STARS
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 23.29.09
15 . 126 Marco Lodolo
X TEAM PIERO BICYA
Moški ITA X TEAM PIERO BICYA 23.29.35 >
Klub X TEAM PIERO BICYA
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 23.29.35
16 . 127 Daniele Favero
A.S.D. SCAVEZZON SQUADRA CORSE
Moški ITA A.S.D. SCAVEZZON SQUADRA CORSE 23.56.06 >
Klub A.S.D. SCAVEZZON SQUADRA CORSE
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 23.56.06
17 . 128 Brus Martin
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 23.59.24 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 23.59.24
18 . 129 Marco Ave
MONTANAIA RACING
Moški ITA MONTANAIA RACING 24.17.34 >
Klub MONTANAIA RACING
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 24.17.34
19 . 130 Corrado Ciriani
ASD TECNO BIKE TEAM K2
Moški ITA ASD TECNO BIKE TEAM K2 24.17.67 >
Klub ASD TECNO BIKE TEAM K2
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 24.17.67
20 . 131 Conte Adriano
CYCLING TEAM FRIULI
Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI 24.36.56 >
Klub CYCLING TEAM FRIULI
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 24.36.56
21 . 132 Massimo Amodeo
SC.COTTUR A.S.D.
Moški ITA SC.COTTUR A.S.D. 24.37.13 >
Klub SC.COTTUR A.S.D.
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 24.37.13
22 . 133 Gabaglio Stefano
SPS TEAM MAGLIA NERA
Moški ITA SPS TEAM MAGLIA NERA 24.42.75 >
Klub SPS TEAM MAGLIA NERA
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 24.42.75
23 . 134 Luigi Canali
RIDEAWAY ASD
Moški ITA RIDEAWAY ASD 24.43.39 >
Klub RIDEAWAY ASD
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 24.43.39
24 . 135 Paolo Lizzi
RIDEAWAY ASD
Moški ITA RIDEAWAY ASD 25.16.69 >
Klub RIDEAWAY ASD
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 25.16.69
25 . 136 Stirpe Massimo
3 STARS
Moški ITA 3 STARS 25.19.77 >
Klub 3 STARS
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 25.19.77
26 . 137 Matteo Cappellaro
A.S.D. GRAVITY PROJECT
Moški ITA A.S.D. GRAVITY PROJECT 25.41.19 >
Klub A.S.D. GRAVITY PROJECT
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 25.41.19
27 . 138 Fabio Primosi
A.S.D.360 MTB
Moški ITA A.S.D.360 MTB 25.42.86 >
Klub A.S.D.360 MTB
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 25.42.86
28 . 139 Giampiero Petris
SPS TEAM MAGLIA NERA
Moški ITA SPS TEAM MAGLIA NERA 25.58.02 >
Klub SPS TEAM MAGLIA NERA
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 25.58.02
29 . 140 Roberto Pintus
Ar6-Nicolai DH Team
Moški ITA Ar6-Nicolai DH Team 26.41.73 >
Klub Ar6-Nicolai DH Team
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 26.41.73
30 . 141 Marco Martello
A.S.D REUNION DH TEAM
Moški ITA A.S.D REUNION DH TEAM 27.03.63 >
Klub A.S.D REUNION DH TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 27.03.63
31 . 142 Claudio Verh
3 STARS
Moški ITA 3 STARS 27.38.16 >
Klub 3 STARS
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 27.38.16
32 . 143 Bruno Bello
A.S.D. ROTA MAGNA TEAM
Moški ITA A.S.D. ROTA MAGNA TEAM 28.16.63 >
Klub A.S.D. ROTA MAGNA TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 28.16.63
33 . 144 Andrea Pes
ASD MONTANAIA RACING
Moški ITA ASD MONTANAIA RACING 28.23.57 >
Klub ASD MONTANAIA RACING
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 28.23.57
34 . 145 Massimiliano Misdaris
SPS TEAM MAGLIA NERA
Moški ITA SPS TEAM MAGLIA NERA 28.36.45 >
Klub SPS TEAM MAGLIA NERA
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 28.36.45
35 . 146 Lorenzo Orlando
3 STARS
Moški ITA 3 STARS 29.33.85 >
Klub 3 STARS
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 29.33.85
36 . 147 Claudio Tagliapietra
BIKE SYSTEM FACTORY TEAM
Moški ITA BIKE SYSTEM FACTORY TEAM 34.21.25 >
Klub BIKE SYSTEM FACTORY TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 34.21.25
37 . 148 Renato Fabrissin
ABS TEAM DANIELI FRIULI
Moški ITA ABS TEAM DANIELI FRIULI 35.07.62 >
Klub ABS TEAM DANIELI FRIULI
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 35.07.62
ŽENSKE-Ž
1 . 55 Tancik Ana
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 22.38.94 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 22.38.94
2 . 56 Rupnik Nina
ORBEA GEAX
Ženski SLO ORBEA GEAX 23.50.67 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 23.50.67
3 . 57 Prisca Castlunger
RIDEAWAY ASD
Ženski ITA RIDEAWAY ASD 23.54.89 >
Klub RIDEAWAY ASD
Država ITA
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 23.54.89
4 . 58 Kovče Urška
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 24.19.76 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 24.19.76
5 . 59 Bevk Saša
PEDAL RACING TEAM
Ženski ITA PEDAL RACING TEAM 24.35.59 >
Klub PEDAL RACING TEAM
Država ITA
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 24.35.59
6 . 60 Freya Behrens
3 STARS
Ženski ITA 3 STARS 24.37.14 >
Klub 3 STARS
Država ITA
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 24.37.14
7 . 61 Maria Federica Zanotto
A.S.D. SCAVEZZON SQUADRA CORSE
Ženski ITA A.S.D. SCAVEZZON SQUADRA CORSE 25.31.30 >
Klub A.S.D. SCAVEZZON SQUADRA CORSE
Država ITA
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 25.31.30
8 . 62 Denise Tremul
A.S.D. GRAVITY PROJECT
Ženski ITA A.S.D. GRAVITY PROJECT 37.47.73 >
Klub A.S.D. GRAVITY PROJECT
Država ITA
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 37.47.73
9 . 63 Megyaszai Lilla
CUBE-Csömör
Ženski ITA CUBE-Csömör 46.00.78 >
Klub CUBE-Csömör
Država ITA
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 46.00.78
MOšKI 19-29 LET-M
1 . 1 Medvešček Kristijan
Črn Trn Kolesarski Klub
Moški SLO Črn Trn Kolesarski Klub 17.52.72 >
Klub Črn Trn Kolesarski Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 17.52.72
2 . 2 Rutar Nejc
Rajd Funsports
Moški SLO Rajd Funsports 17.58.25 >
Klub Rajd Funsports
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 17.58.25
3 . 3 Krivonog Luka
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 18.29.61 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 18.29.61
4 . 4 Mlinar Peter
Blackthorn GT
Moški SLO Blackthorn GT 18.35.25 >
Klub Blackthorn GT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 18.35.25
5 . 5 Leitsberger Max
Union VR fahrradprofi.at
Moški ITA Union VR fahrradprofi.at 18.39.30 >
Klub Union VR fahrradprofi.at
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 18.39.30
6 . 6 Leban Tilen
Blackthorn GT
Moški SLO Blackthorn GT 18.59.86 >
Klub Blackthorn GT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 18.59.86
7 . 7 Ferrazzo Nicolò
Team Rudy Project - Pedali di Marca
Moški ITA Team Rudy Project - Pedali di Marca 19.02.57 >
Klub Team Rudy Project - Pedali di Marca
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 19.02.57
8 . 8 Stefano Braidot
CAPRIVESI
Moški ITA CAPRIVESI 19.19.41 >
Klub CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 19.19.41
9 . 9 Žabjek Anže
Rajd Trek / Unior Tools Team
Moški SLO Rajd Trek / Unior Tools Team 19.37.37 >
Klub Rajd Trek / Unior Tools Team
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 19.37.37
10 . 10 Razpet Tadej
Pedal racing team
Moški SLO Pedal racing team 19.38.14 >
Klub Pedal racing team
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 19.38.14
11 . 11 HUTH Nejc
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 19.52.18 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 19.52.18
12 . 12 Legiša Tomaž
A.S.D. 360MTB
Moški ITA A.S.D. 360MTB 20.00.28 >
Klub A.S.D. 360MTB
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 20.00.28
13 . 13 Kacin Davor
PEDAL RACING TEAM
Moški SLO PEDAL RACING TEAM 20.06.25 >
Klub PEDAL RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 20.06.25
14 . 14 Černigoj Blaž
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 20.19.23 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 20.19.23
15 . 15 Gams Primož
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 20.20.12 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 20.20.12
16 . 16 Riccardo Nadalin
ASD TECNO BIKE TEAM K2
Moški ITA ASD TECNO BIKE TEAM K2 20.23.53 >
Klub ASD TECNO BIKE TEAM K2
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 20.23.53
17 . 17 Černilogar Nejc
KK Črn trn
Moški SLO KK Črn trn 20.26.44 >
Klub KK Črn trn
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 20.26.44
18 . 18 Zupanc Timotej
Rajd Trek
Moški SLO Rajd Trek 20.30.37 >
Klub Rajd Trek
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 20.30.37
19 . 19 Stefano Udeschini
RIDEAWAY ASD
Moški ITA RIDEAWAY ASD 20.37.41 >
Klub RIDEAWAY ASD
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 20.37.41
20 . 20 Imer Corazza
TEAM CYCLE LAB
Moški ITA TEAM CYCLE LAB 20.44.04 >
Klub TEAM CYCLE LAB
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 20.44.04
21 . 21 Markuš Klemen
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 20.56.06 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 20.56.06
22 . 22 Francesco Mosele
A.S.D REUNION DH TEAM
Moški ITA A.S.D REUNION DH TEAM 20.56.06 >
Klub A.S.D REUNION DH TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 20.56.06
23 . 23 Igor Žerjal
A.S.D. 360MTB
Moški ITA A.S.D. 360MTB 20.56.91 >
Klub A.S.D. 360MTB
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 20.56.91
24 . 24 Nagode Domen
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 21.04.71 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 21.04.71
25 . 25 Vogrin Domen
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 21.21.82 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 21.21.82
26 . 26 MARCO GARBIN
A.S.D. SCAVEZZON SQUADRA CORSE
Moški ITA A.S.D. SCAVEZZON SQUADRA CORSE 21.25.40 >
Klub A.S.D. SCAVEZZON SQUADRA CORSE
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 21.25.40
27 . 27 Vogrin David
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 21.29.22 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 21.29.22
28 . 28 Csóka Gergő
CUBE-Csömör
Moški ITA CUBE-Csömör 21.31.93 >
Klub CUBE-Csömör
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 21.31.93
29 . 29 Podričnik Blaž
ORBEA GEAX MTB TEAM
Moški SLO ORBEA GEAX MTB TEAM 21.33.40 >
Klub ORBEA GEAX MTB TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 21.33.40
30 . 30 Bole Miran
ASD Gruppo Generali Trieste
Moški ITA ASD Gruppo Generali Trieste 21.49.94 >
Klub ASD Gruppo Generali Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 21.49.94
31 . 31 Furlani Alberto
A.S.D. 360MTB
Moški ITA A.S.D. 360MTB 22.11.76 >
Klub A.S.D. 360MTB
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 22.11.76
32 . 32 Nicola Zortea
A.S.D. CYCLING TEAM PRIMIERO
Moški ITA A.S.D. CYCLING TEAM PRIMIERO 22.14.17 >
Klub A.S.D. CYCLING TEAM PRIMIERO
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 22.14.17
33 . 33 Matteo Usoni
Individuale
Moški ITA Individuale 22.23.86 >
Klub Individuale
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 22.23.86
34 . 34 Riccardo Tovazzi
RIDEAWAY ASD
Moški ITA RIDEAWAY ASD 22.29.47 >
Klub RIDEAWAY ASD
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 22.29.47
35 . 35 Lorenzo Nicolodi
RIDEAWAY ASD
Moški ITA RIDEAWAY ASD 22.50.43 >
Klub RIDEAWAY ASD
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 22.50.43
36 . 36 Đurđević Andrea
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 23.00.00 >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 23.00.00
37 . 37 Alessandro Fontana
A.S.D. CYCLING TEAM PRIMIERO
Moški ITA A.S.D. CYCLING TEAM PRIMIERO 23.12.19 >
Klub A.S.D. CYCLING TEAM PRIMIERO
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 23.12.19
38 . 38 Conte Rudy
CYCLING TEAM FRIULI
Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI 23.14.82 >
Klub CYCLING TEAM FRIULI
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 23.14.82
39 . 39 Alessio Grassia
TORPADO VICTORIA BIKE
Moški ITA TORPADO VICTORIA BIKE 23.22.62 >
Klub TORPADO VICTORIA BIKE
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 23.22.62
40 . 40 Brođanac Tomislav
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 23.28.99 >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 23.28.99
41 . 41 William Pintus
Ar6-Nicolai DH Team
Moški SLO Ar6-Nicolai DH Team 23.41.91 >
Klub Ar6-Nicolai DH Team
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 23.41.91
42 . 42 Nicola Morandini
individual+PROLOGO
Moški ITA individual+PROLOGO 23.48.93 >
Klub individual+PROLOGO
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 23.48.93
43 . 43 Massimiliano Cainelli
RIDEAWAY ASD
Moški ITA RIDEAWAY ASD 24.03.31 >
Klub RIDEAWAY ASD
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 24.03.31
44 . 44 Marco Polesello
BIKE TRIBE SALGAREDA
Moški ITA BIKE TRIBE SALGAREDA 25.02.30 >
Klub BIKE TRIBE SALGAREDA
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 25.02.30
45 . 45 Riccardo Cerato
A.S.D. GRAVITY PROJECT
Moški ITA A.S.D. GRAVITY PROJECT 25.04.22 >
Klub A.S.D. GRAVITY PROJECT
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 25.04.22
46 . 46 Andrea Voigtlander
Team Rudy Project Pedali di Marca
Moški ITA Team Rudy Project Pedali di Marca 26.18.97 >
Klub Team Rudy Project Pedali di Marca
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 26.18.97
47 . 47 Sebastiano De cao
3 STARS
Moški ITA 3 STARS 26.29.43 >
Klub 3 STARS
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 26.29.43
48 . 48 Henry Zaccarin
TEAM CYCLE LAB
Moški ITA TEAM CYCLE LAB 26.44.59 >
Klub TEAM CYCLE LAB
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 26.44.59
49 . 49 Alex Muraro
3 STARS
Moški ITA 3 STARS 26.57.00 >
Klub 3 STARS
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 26.57.00
50 . 50 Carlo De Marchi
ACIDO LATTICO TEAM
Moški ITA ACIDO LATTICO TEAM 27.47.28 >
Klub ACIDO LATTICO TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 27.47.28
51 . 51 Matteo Remolato
A.S.D. GRAVITY PROJECT
Moški ITA A.S.D. GRAVITY PROJECT 27.57.82 >
Klub A.S.D. GRAVITY PROJECT
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 27.57.82
52 . 52 Massimo Alimonta
RIDEAWAY ASD
Moški ITA RIDEAWAY ASD 28.03.69 >
Klub RIDEAWAY ASD
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 28.03.69
53 . 53 Massimo Sartori
ASD PEDALE RONCHESE
Moški ITA ASD PEDALE RONCHESE 28.50.85 >
Klub ASD PEDALE RONCHESE
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 28.50.85
54 . 54 Marco Simonin
A.S.D. TEAM MOROTTI
Moški ITA A.S.D. TEAM MOROTTI 29.23.50 >
Klub A.S.D. TEAM MOROTTI
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 29.23.50

Komentarji

 

Mobile content