Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: POKAL OBČINE TIŠINA

Cestno kolesarstvo Tekma:POKAL OBČINE TIŠINA Datum:13.04.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub u010cas Vou017enje Licenca
ŽENSKE A-Ž
1 . 74 Šimenc Laura Ženski SLO KD ALPE SiS 45:10.0 SLO19910725
2 . 73 Komel Tadeja Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 46:00.0 SLO19840410
3 . 71 Hasemali Anja Ženski SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 49:14.0 SLO19880509
4 . 72 Jug Nina Ženski SLO KK DJAK 51:08.0 SLO19890507
ŽENSKE B-Ž
1 . 75 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 45:10.0 SLO19791031
2 . 76 Bezjak Andreja Ženski SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 46:00.0 SLO19680803
ŽENSKE C-Ž
1 . 77 Trojar Andreja Ženski SLO ŠD TURBO M 45:51.0 SLO19610921
2 . 117 Rakuš Jelka Ženski SLO ŠD BAM.BI 49:14.0 SLO19640304
AMATERJI -M
1 . 43 Bonča Blaž Moški SLO TUŠMOBIL 1:17:44.0 SLO19890706
2 . 6 Černigoj Uroš Moški SLO IZVIR VIPAVA 1:17:44.0 SLO19850428
3 . 44 Bošnjak Matic Moški SLO BikeRepublic 1:17:44.0 SLO19920929
4 . 10 Kurent Simon Moški SLO KD ALPE SiS 1:17:44.0 SLO19940301
5 . 51 Brulc Srečko Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1:17:44.0 SLO19870524
6 . 14 Robič Matic Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 1:17:44.0 SLO19870806
7 . 37 Bevc Gašper Moški SLO KK MASTER TEAM 1:17:44.0 SLO19900605
8 . 121 Velički Trajče Moški SLO BikeRepublic 1:17:44.0 SLO19800304
9 . 13 Plank Marko Moški SLO BikeRepublic 1:17:44.0 SLO19851009
10 . 11 Marinko Matjaž Moški SLO KD ALPE SiS 1:17:44.0 SLO19870730
11 . 9 Krajnc Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 1:17:44.0 SLO19880316
12 . 54 Cindrič Izidor Moški SLO BikeRepublic 1:17:44.0 SLO19940304
13 . 8 Hiršman Gregor Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 1:17:44.0 SLO19870806
14 . 12 Medvešek Samo Moški SLO KK MASTER TEAM 1:17:44.0 SLO19890612
15 . 56 Fister Dušan Moški SLO KK TROPOVCI 1:19:01.0 SLO19930518
16 . 55 Černe Jure Moški SLO ŠD TURBO M 1:19:01.0 SLO19870524
17 . 7 Galun Dejan Moški SLO BikeRepublic 1:19:01.0 SLO19941223
18 . 15 Sanković Alex Moški SLO KK Postojna 1:19:01.0 SLO19940914
MASTER A-M
1 . 119 IVŠAK DAMIJAN Moški CRO BK Puls Čakovec 1:16:14.0
2 . 23 Vene Uroš Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1:17:44.0 SLO19820129
3 . 20 Prevejšek Damjan Moški SLO KK MASTER TEAM 1:17:44.0 SLO19800502
4 . 17 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1:17:44.0 SLO19830318
5 . 21 Stubelj Aleš Moški SLO KK PANTAL 1:17:44.0 SLO19830618
6 . 16 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1:17:44.0 SLO19841214
7 . 24 Zalokar David Moški SLO KK MASTER TEAM 1:17:44.0 SLO19840515
8 . 22 Tajčman Simon Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1:18:05.0 SLO19840106
9 . 19 Majer Nino Moški SLO KK ČRNOMELJ 1:24:00.0 SLO19831217
10 . 18 Kramberger Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19831203
MASTER B-M
1 . 26 Fabjan Matic Moški SLO TUŠMOBIL 1:16:18.0 SLO19571120
2 . 32 Smolej Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 1:16:23.0 SLO19770208
3 . 31 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1:17:44.0 SLO19760802
4 . 34 Vantur Mihael Moški SLO TUŠMOBIL 1:17:44.0 SLO19790718
5 . 35 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1:17:44.0 SLO19751204
6 . 33 Titan Miran Moški SLO KK TROPOVCI 1:17:44.0 SLO19780104
7 . 27 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS 1:17:44.0 SLO19761119
8 . 25 Bencek Primož Moški SLO KD ALPE SiS 1:17:44.0 SLO19770826
9 . 29 Mahorič Mitja Moški SLO TUŠMOBIL 1:17:44.0 SLO19760512
10 . 28 Horvat Peter Moški SLO KK ČRNOMELJ 1:24:00.0 SLO19781224
11 . 62 Dervarič Danijel Moški SLO IZVIR VIPAVA 1:16:23.0 SLO19750311
12 . 30 Omahen Blaž Moški SLO ŠD TURBO M SLO19750812
MASTER C-M
1 . 1 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 1:17:44.0 SLO19730206
2 . 41 Poglavc Alojz Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1:17:44.0 SLO19710915
3 . 36 Cesar Igor Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1:17:44.0 SLO19700127
4 . 39 Lisjak Valentin Moški SLO ŠD TURBO M 1:17:44.0 SLO19700618
5 . 40 Osojnik Borut Moški SLO ŠD TURBO M 1:17:44.0 SLO19700113
6 . 2 Temlin Matej Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 1:17:44.0 SLO19730407
7 . 38 Laharnar Jure Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 1:17:44.0 SLO19710926
8 . 42 Tekavec Gregor Moški SLO TUŠMOBIL 1:17:44.0 SLO19740910
MASTER D-M
1 . 47 Kogler Saša Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 1:17:44.0 SLO19691128
2 . 120 ŠPILJAK DRAGUTIN Moški CRO BK Puls Čakovec 1:17:44.0
3 . 61 Robič Iztok Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 1:17:44.0 SLO19670622
4 . 46 Gruden Gregor Moški SLO IZVIR VIPAVA 1:17:44.0 SLO19680208
5 . 3 Donša Janez Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 1:17:44.0 SLO19670619
6 . 48 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE SiS 1:17:44.0 SLO19670428
7 . 50 Šeme Tomaž Moški SLO BICIKEL.COM 1:17:44.0 SLO19680713
8 . 45 Gorjanec Dušan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1:18:03.0 SLO19671222
9 . 49 Pavlic Darko Moški CRO BK Puls Čakovec 1:18:03.0 CRO19680402
MASTER E-M
1 . 87 Zagorec Ivan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 45:10.0 SLO19630811
2 . 86 Petrič Slavko Moški SLO KK MASTER TEAM 45:10.0 SLO19620702
3 . 85 Novak Branko Moški SLO ŠD BAM.BI 45:10.0 SLO19620213
4 . 80 Čerin Primož Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 45:10.0 SLO19620531
5 . 84 Mesojedec Matjaž Moški SLO ŠD TURBO M 45:10.0 SLO19640925
6 . 79 Brvar Jože Moški SLO ŠD TURBO M 45:10.0 SLO19630604
7 . 83 Kanski Zoran Moški CRO BK Puls Čakovec 49:14.0 CRO19640616
8 . 81 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 49:14.0 SLO19640821
9 . 78 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 49:14.0 SLO19641226
10 . 82 Jug Sergej Moški SLO KK DJAK 49:14.0 SLO19631102
MASTER F-M
1 . 96 Radotic Zvonimir Moški CRO BK Puls Čakovec 45:10.0 CRO19560104
2 . 88 Brancelj Franci Moški SLO ŠD TURBO M 45:10.0 SLO19550113
3 . 89 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 45:10.0 SLO19550221
4 . 98 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 45:10.0 SLO19570402
5 . 90 Colnarič Slavko Moški SLO ŠD TURBO M 45:10.0 SLO19560612
6 . 94 Klemenc Tone Moški SLO KD ALPE SiS 45:10.0 SLO19550614
7 . 97 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 45:10.0 SLO19560417
8 . 118 Zupančič Mirko Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 45:10.0 SLO19590920
9 . 100 Šek Darko Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 45:10.0 SLO19581219
10 . 91 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 45:10.0 SLO19570501
11 . 95 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M 45:10.0 SLO19560618
12 . 92 Jarm Janez Moški SLO KD ALPE SiS 46:00.0 SLO19591223
13 . 93 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 51:10.0 SLO19561215
DNF 99 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M 51:10.0 SLO19581024
MASTER G-M
1 . 104 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M 45:10.0 SLO19511103
2 . 105 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 45:10.0 SLO19540626
3 . 103 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 45:10.0 SLO19510520
4 . 101 Florjančič Srečko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 45:51.0 SLO19510709
5 . 102 Frangež Franc Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 45:51.0 SL019530105
MASTER H-M
1 . 106 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M 45:10.0 SLO19470823
2 . 107 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 51:08.0 SLO19471107
3 . 108 Štrancar Jožef Moški SLO IZVIR VIPAVA 51:08.0 SLO19470629
MASTER I-M
1 . 109 Hafner Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 45:10.0 SLO19400317
2 . 110 Kotnik Herbert Moški SLO KD MENGEŠ 46:09.0 SLO19430309
3 . 112 Razboršek Herman Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 46:58.0 SLO19430920
4 . 113 Bahar Milan Moški SLO KK Postojna 48:03.0 SLO19380218
5 . 111 Mikuž Franc Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19430801
REKREATIVCI A-M
1 . 124 KAVČIČ PRIMOŽ Moški SLO 1:17:44.0
2 . 5 Rebernak Sebastjan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 1:17:44.0
3 . 52 Kovač Marjan Moški SLO 4MK 1:17:44.0
4 . 4 Ketiš Dominik Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 1:17:44.0
5 . 114 NOVAK BOŠTJAN Moški SLO 1:17:44.0
6 . 59 Vukan Slavko Moški SLO KK TROPOVCI 1:17:44.0
7 . 58 Štajer Andrej Moški SLO KK TROPOVCI 1:24:10.0
8 . 123 Robič Gregor Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 1:24:10.0
9 . 53 Omulec Andrej Moški SLO TUŠMOBIL 1:24:10.0
10 . 122 Robič Blaž Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 1:24:10.0
11 . 57 Rožanc Peter Moški SLO KD ENERGIJA VELENJE -
12 . 60 Žajber Dejan Moški SLO KK MASTER TEAM
REKREATIVCI B-M
1 . 125 Smolko Franc Moški SLO ŠD Arcont Gornja Radgona 45:40.0
2 . 115 Oman Matjaž Moški SLO 45:51.0
3 . 116 Hozjan Milan Moški SLO Kolesarski Klub Lendava 49:36.0
4 . 114 Modrinjak Ivan Moški SLO Brez kluba 00:00.0
DEČKI C (U13)-M
1 . 205 Colnar Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 17:06.0 SLO20020216
2 . 240 Vandur Gaber Moški SLO TANIN SEVNICA 17:06.0 SLO20020528
3 . 208 Glivar Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL 17:06.0 SLO20020501
4 . 221 Kranjec Žagar Matic Moški SLO RADENSKA AS 17:11.0 SLO20020603
5 . 224 Muršec Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ 17:11.0 SLO20020325
6 . 227 Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 17:11.0 SLO20021211
7 . 217 Klasinc Enej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 17:11.0 SLO20021024
8 . 238 Turk Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 17:11.0 SLO20031030
9 . 234 Strmšek Miha Moški SLO KK TBP LENART 17:11.0 SLO20020926
10 . 203 Bedek Drejc Moški SLO TANIN SEVNICA 17:11.0 SLO20020608
11 . 202 Bašelj Jaša Moški SLO RADENSKA AS 17:11.0 SLO20020614
12 . 215 Keretić Karlo Moški CRO BD SLOGA 17:51.0 CRO20040505
13 . 213 Jenčič Lan Moški SLO KK SAVA KRANJ 17:51.0 SLO20030718
14 . 236 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 17:51.0 SLO20030304
15 . 244 Žnidar Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 18:29.0 SLO20030224
16 . 232 Rengeo Nikolaj Moški SLO KK TROPOVCI 18:31.0 SLO20021106
17 . 228 Poropat Žan Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ 18:31.0 SLO20030925
18 . 218 Košir Vid Moški SLO KK SAVA KRANJ 19:16.0 SLO20041023
19 . 209 Groznik Svit Moški SLO RADENSKA AS 19:25.0 SLO20020201
20 . 233 Skukan Gašper Moški SLO RADENSKA AS 19:29.0 SLO20030131
21 . 241 Vidovič Filip Teo Moški SLO PERUTNINA PTUJ 19:33.0 SLO20021103
22 . 216 Kern Tadej Moški SLO RADENSKA AS 19:33.0 SLO20030228
23 . 206 Flajs Maj Moški SLO KK SAVA KRANJ 19:39.0 SLO20050128
24 . 231 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL 19:39.0 SLO20050511
25 . 223 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 19:39.0 SLO20030509
26 . 245 Žnidar Žiga Moški SLO KK GREGA BOLE BLED 20:02.0 SLO20040803
27 . 207 Florjanič Jaka Moški SLO KK SAVA KRANJ 20:09.0 SLO20040601
28 . 225 Petek Rene Moški SLO PERUTNINA PTUJ 20:12.0 SLO20030612
29 . 214 Judež Bine Moški SLO KK ADRIA MOBIL 20:12.0 SLO20061116
30 . 211 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI 21:03.0 SLO20031106
31 . 235 Šimc Matej Moški SLO KK ADRIA MOBIL 21:04.0 SLO20040808
32 . 222 Lovše Domen Moški SLO KK ADRIA MOBIL 21:24.0 SLO20040917
33 . 226 Peterlin Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL 21:53.0 SLO20020126
34 . 219 Kovačev Mario Moški SLO KK TBP LENART 22:06.0 SLO20030912
35 . 242 Weiss Tilen Moški SLO KK ADRIA MOBIL 22:31.0 SLO20040222
36 . 239 Turk Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 22:41.0 SLO20040611
37 . 201 Badovinac Jošt Moški SLO KK ADRIA MOBIL 00:00.0 SLO20040124
38 . 204 Cebek Rok Moški SLO KK TBP LENART 00:00.0 SLO20020423
39 . 210 Hajsinger Janko Moški SLO KK ADRIA MOBIL 00:00.0 SLO20030626
40 . 230 Praprotnik Čurič Vid Moški SLO RADENSKA AS 00:00.0 SLO20020804
41 . 243 Zupan Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 00:00.0 SLO20021004
42 . 237 Trontelj Nejc Moški SLO RADENSKA AS 22:41.0 SLO20020419
43 . 229 Potecin Tit Patrik Moški SLO RADENSKA AS 22:41.0 SLO20030807
44 . 212 Jakopović Jani Moški CRO BK Sveti Donat 22:41.0 CRO20021026
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 152 Bevc Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 25:11.0 SLO20010404
2 . 154 Čemažar Jaka Moški SLO RADENSKA AS 25:41.0 SLO20010215
3 . 161 Jeretina Marko Moški SLO RADENSKA AS 25:41.0 SLO20011007
4 . 173 Šranc Andrej Moški SLO KK GORJE 25:41.0 SLO20011225
5 . 178 Žnidar Maj Moški SLO KK GREGA BOLE BLED 25:41.0 SLO20010516
6 . 171 Suhadolnik Maks Moški SLO KK SAVA KRANJ 25:41.0 SLO20010221
7 . 176 Zalar Gašper Moški SLO RADENSKA AS 25:41.0 SLO20010728
8 . 162 Keretić Ivica Moški CRO BD SLOGA 25:41.0 CRO20010215
9 . 163 Kogovšek Kancijan Moški SLO RADENSKA AS 25:41.0 SLO20011228
10 . 170 Slapničar Vid Moški SLO KK GORJE 25:41.0 SLO20010811
11 . 156 Divjak Aljaž Moški SLO KK TBP LENART 25:41.0 SLO20010801
12 . 165 Ljubec Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ 25:41.0 SLO20011108
13 . 167 Polanec Gašper Moški SLO PERUTNINA PTUJ 25:41.0 SLO20010226
14 . 174 Turk Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL 25:41.0 SLO20011013
15 . 155 Čuk Tjaž Moški SLO RADENSKA AS 25:41.0 SLO20010426
16 . 160 Grgurov Stefan Moški SRB BK S Team 25:41.0 SRB20010202
17 . 153 Čadež Matevž Moški SLO RADENSKA AS 25:41.0 SLO20010821
18 . 168 Prešern Žiga Moški SLO KK GORJE 25:54.0 SLO20010731
19 . 157 Dolenc Lan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 26:03.0 SLO20010619
20 . 164 Križman Marko Moški SLO RADENSKA AS 26:06.0 SLO20010922
21 . 172 Šepat Antonio Moški CRO BK Sveti Donat 26:09.0 CRO20011124
22 . 159 Fras Matevž Moški SLO KK TBP LENART 26:54.0 SLO20010626
24 . 151 Badovinac Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL 00:00.0 SLO20011105
25 . 158 Dolhar Jakob Moški SLO KK SAVA KRANJ 00:00.0 SLO20010115
26 . 166 Peršak Vid Moški SLO KK TBP LENART 00:00.0 SLO20010105
27 . 169 Ravbar Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 00:00.0 SLO20010501
28 . 175 Vilfan Jakob Moški SLO RADENSKA AS 00:00.0 SLO20010901
29 . 177 Zubčić Stipe Moški CRO BK Sveti Donat 00:00.0 CRO20010922
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 181 Zadro Zvonimir Moški CRO BK Sokol Vinkovci 32:23.0 CRO20000804
2 . 173 Rataj Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 32:23.0 SLO20000925
3 . 161 Jančar Žiga Moški SLO RADENSKA AS 32:23.0 SLO20000117
4 . 163 Jovičić Antonio Moški CRO BK Sokol Vinkovci 32:23.0 CRO20000317
5 . 146 Bahč Gregor Moški SLO KK ADRIA MOBIL 32:23.0 SLO20000826
6 . 150 Cunder Martin Moški SLO RADENSKA AS 32:23.0 SLO20000805
7 . 175 Skok Anže Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 32:23.0 SLO20000915
8 . 159 Hozjan Marko Moški SLO PERUTNINA PTUJ 32:23.0 SLO20000320
9 . 149 Colnar Martin Moški SLO KK ADRIA MOBIL 32:23.0 SLO20000629
10 . 157 Gungl Maj Moški SLO KK TBP LENART 32:23.0 SLO20000221
11 . 176 Slekovec Žiga Moški SLO KK TBP LENART 32:23.0 SLO20000202
12 . 155 Groznik Urh Moški SLO RADENSKA AS 32:23.0 SLO20000902
13 . 180 Švab Tilen Moški SLO KK SAVA KRANJ 32:23.0 SLO20000328
14 . 167 Kozoderović Aleksa Moški SRB BK S Team 32:23.0 SRB20000229
15 . 170 Ljubec Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 32:23.0 SLO20000225
16 . 165 Kimovec Žan Mark Moški SLO RADENSKA AS 32:23.0 SLO20000224
17 . 162 Jovan Jan Moški SLO RADENSKA AS 32:23.0 SLO20000804
18 . 164 Kalamar Žan Moški SLO KK SAVA KRANJ 32:23.0 SLO20000607
19 . 160 Jagodic Filip Moški SLO RADENSKA AS 32:23.0 SLO20000920
20 . 152 Čadež David Moški SLO KK SAVA KRANJ 32:29.0 SLO20000912
21 . 174 Rengeo Aleksander Moški SLO KK TROPOVCI 32:29.0 SLO20001213
22 . 182 Žagar Tilen Moški SLO PERUTNINA PTUJ 32:29.0 SLO20000310
23 . 171 Malovič Nace Moški SLO PERUTNINA PTUJ 32:34.0 SLO20000912
24 . 158 Hameršak Tomaž Moški SLO KK TBP LENART 34:32.0 SLO20000827
25 . 169 Kušar Jan Moški SLO KK SAVA KRANJ 34:39.0 SLO20000902
26 . 148 Bogataj Žiga Moški SLO KK SAVA KRANJ 34:39.0 SLO20001216
27 . 166 Kostanjšek Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 34:39.0 SLO20000429
28 . 147 Bogataj Patrik Moški SLO KK ADRIA MOBIL 34:39.0 SLO20001023
29 . 177 Srbić Toni Moški CRO BK Sveti Donat 34:39.0 CRO20000531
30 . 151 Cvelbar Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 34:39.0 SLO20001118
31 . 156 Gulaci Kristian Moški SRB BK S Team 35:47.0 SRB20001225
32 . 145 Badel Dorian Moški CRO BK Sveti Donat 36:00.0 CRO20000506
33 . 178 Supi Rok Moški SLO KK TROPOVCI 36:07.0 SLO20000721
34 . 153 Dedić Lazar Moški SRB BK S Team 38:06.0 SRB20000422
35 . 154 Fink Miha Moški SLO KK GREGA BOLE BLED 38:06.0 SLO20000228
36 . 168 Krajnc Matija Moški SLO PERUTNINA PTUJ 38:06.0 SLO20001023
37 . 179 Špandl Žak Moški SLO KK TBP LENART 38:06.0 SLO20000214
38 . 172 Omrzel Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 00:00.0 SLO20001231
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 23 Jerman Žiga Moški SLO RADENSKA AS 1:47:51.0 SLO19980626
2 . 5 Cizelj Pavel Moški SLO RADENSKA AS 1:47:51.0 SLO19990115
3 . 124 Katrašnik Matic Moški SLO KK SAVA KRANJ 1:47:51.0 SLO19981005
4 . 40 Merčun Matej Moški SLO RADENSKA AS 1:47:51.0 SLO19980104
5 . 50 Pogačar Tadej Moški SLO RADENSKA AS 1:47:51.0 SLO19980921
6 . 53 Primožič Jaka Moški SLO KK SAVA KRANJ 1:47:51.0 SLO19981208
7 . 74 Zupančič Mitja Moški SLO KK ADRIA MOBIL 1:47:51.0 SLO19980701
8 . 1 Horvat Žiga Moški SLO KK TROPOVCI 1:47:51.0 SLO19980913
9 . 8 Černe Gregor Matija Moški SLO KK GREGA BOLE BLED 1:47:51.0 SLO19980520
10 . 45 Paulič Jaka Moški SLO RADENSKA AS 1:47:51.0 SLO19981129
11 . 22 Jarc Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 1:47:51.0 SLO19990409
12 . 55 Sagadin Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ 1:47:51.0 SLO19990501
13 . 43 Oven Jaka Moški SLO RADENSKA AS 1:47:51.0 SLO19980930
14 . 42 Ostervuh Jan Moški SLO RADENSKA AS 1:47:51.0 SLO19990402
15 . 29 Kosovel David Moški SLO KK GREGA BOLE BLED 1:47:59.0 SLO19990820
16 . 7 Čemažar Nik Moški SLO KK SAVA KRANJ 1:47:59.0 SLO19990802
17 . 9 Debevec Blaž Moški SLO RADENSKA AS 1:47:59.0 SLO19990215
18 . 54 Roškar Tim Moški SLO PERUTNINA PTUJ 1:48:02.0 SLO19980626
19 . 41 Novak Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 1:49:23.0 SLO19991117
20 . 66 Šranc Peter Moški SLO KK GREGA BOLE BLED 1:49:23.0 SLO19990620
21 . 47 Pepić Domagoj Moški CRO BK Sokol Vinkovci 1:51:13.0 CRO19980120
22 . 52 Prah Aljaž Moški SLO TANIN SEVNICA 1:51:13.0 SLO19981220
23 . 14 Glinšek Tilen Moški SLO RADENSKA AS 1:51:13.0 SLO19980419
24 . 62 Šepat Luka Moški CRO BK Sveti Donat 1:51:13.0 CRO19990913
25 . 63 Šetina Matic Moški SLO RADENSKA AS 1:51:13.0 SLO19990909
26 . 31 Kranjec Nik Moški SLO RADENSKA AS 1:51:13.0 SLO19980526
27 . 60 Stojnic Veljko Moški SRB BK S Team 1:51:13.0 SRB19990204
28 . 6 Čajko Blaž Moški CRO BK Perfa 1:53:41.0 CRO19980511
29 . 44 Paj Jernej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 1:53:45.0 SLO19990519
30 . 70 Utvić Saša Moški SRB BK S Team 1:53:56.0 SRB19991206
31 . 57 Slapničar Bor Moški SLO KK GORJE 1:53:56.0 SLO19990605
32 . 39 Medved Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 00:00.0 SLO19990701
33 . 11 Draškovič Sattler Denis Moški SLO PERUTNINA PTUJ 45:10.0 SLO19990823
34 . 12 Eržen Luka Moški SLO KK SAVA KRANJ 45:10.0 SLO19990127
35 . 13 Finkšt Matic Moški SLO RADENSKA AS 45:10.0 SLO19990113
36 . 15 Grgić Ivan Moški CRO BK Sveti Donat 45:10.0 CRO19990830
37 . 17 Gulači David Moški SRB BK S Team 45:10.0 SRB19981117
38 . 18 Horvat Matej Moški SLO KK ČRNOMELJ 45:10.0 SLO19981006
39 . 21 Jakopović Sven Moški CRO BK Sveti Donat 45:10.0 CRO19990311
40 . 25 Ketiš Mitja Moški SLO KK TBP LENART 45:10.0 SLO19980111
41 . 26 Kičin Edin Moški SLO KK SAVA KRANJ 45:10.0 SLO19980511
42 . 27 Kogovšek Krištof Moški SLO RADENSKA AS 45:10.0 SLO19990404
43 . 28 Konda Kristjan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 45:10.0 SLO19981125
44 . 30 KRAMBERGER LUKA Moški SLO PERUTNINA PTUJ 45:10.0 SLO19980127
45 . 32 Križman Matjaž Moški SLO RADENSKA AS 45:10.0 SLO19990613
46 . 33 Laharnar Luka Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 45:10.0 SLO19980826
47 . 34 Lavrič Martin Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 45:10.0 SLO19981128
48 . 35 Ljubi Matic Moški SLO KK ADRIA MOBIL 45:10.0 SLO19980604
49 . 36 Luburić Fran Moški CRO BK Sokol Vinkovci 45:10.0 CRO19981125
50 . 37 Marolt Tilen Moški SLO KK GREGA BOLE BLED 45:10.0 SLO19980304
51 . 46 Pavlic Tin Moški CRO BK Puls Čakovec 45:10.0 CRO19990217
52 . 48 Poberžnik Juš Moški SLO KK ADRIA MOBIL 45:10.0 SLO19990702
53 . 49 Podlesnik Anže Moški SLO TANIN SEVNICA 45:10.0 SLO19990904
54 . 51 Potočki Viktor Moški CRO KK ADRIA MOBIL 45:10.0 CRO19990327
55 . 56 Samodol Leopold Moški CRO BK Sveti Donat 45:10.0 CRO19991014
56 . 58 Starčič Dino Moški SLO RADENSKA AS 45:10.0 SLO19990313
57 . 61 Strmšek Žiga Moški SLO KK TBP LENART 45:10.0 SLO19980216
58 . 64 Šmit Matic Moški SLO KK GORJE 45:10.0 SLO19990530
59 . 67 Štirn Andraž Moški SLO RADENSKA AS 45:10.0 SLO19980406
60 . 68 Topolovec Matija Moški SLO KK GORJE 45:10.0 SLO19990406
61 . 69 Tratnik Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 45:10.0 SLO19980813
62 . 71 Zemljak Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 45:10.0 SLO19990127
63 . 72 Zorovic Roko Moški CRO BK Sveti Donat 45:10.0 CRO19991005
65 . 2 Bagari Uroš Moški SLO KK TROPOVCI 1:53:56.0 SLO19990112
66 . 3 CEBEK Cene Moški SLO KK TBP LENART 1:53:56.0 SLO19980828
67 . 4 Cindrić Arijan Moški CRO BK Sokol Vinkovci 1:53:56.0 CRO19990913
68 . 19 Bregar Žan Moški SLO TANIN SEVNICA SLO19980815
69 . 38 Medja Kristjan Moški SLO KK GORJE SLO19990519
70 . 65 Šotola Ivan Moški CRO BK Sokol Vinkovci CRO19990108
71 . 10 Divjak Domen Moški SLO KK TBP LENART 45:10.0 SLO19991226
72 . 16 Grubar Jure Moški SLO KK ADRIA MOBIL 45:10.0 SLO19980826
73 . 20 Hrnjacki Dusan Moški SRB BK S Team 1:53:56.0 SRB19981224
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 87 Iskra Simon Moški SLO KK ADRIA MOBIL 1:47:13.0 SLO19971209
2 . 75 Andrejaš Žan Moški SLO RADENSKA AS 1:47:13.0 SLO19970107
3 . 80 Bozic Jon Moški SLO KK ADRIA MOBIL 1:47:51.0 SLO19961116
4 . 102 Pazlar Anže Moški SLO KK GREGA BOLE BLED 1:47:51.0 SLO19960407
5 . 116 Tomažin Miha Moški SLO KK SAVA KRANJ 1:47:51.0 SLO19960722
6 . 109 Stepišnik Jure Moški SLO RADENSKA AS 1:47:51.0 SLO19960924
7 . 122 Zubanovič Tim Moški SLO KK SAVA KRANJ 1:47:51.0 SLO19960605
8 . 88 Jabuka David Moški CRO BK KAMENA - TRIBUNJ 1:47:51.0 CRO19970218
9 . 85 Finkšt Tilen Moški SLO RADENSKA AS 1:47:51.0 SLO19970706
10 . 94 Kovač Mike Moški SLO RADENSKA AS 1:47:51.0 SLO19960921
11 . 97 Mesojedec Matej Moški SLO KK ADRIA MOBIL 1:47:51.0 SLO19970315
12 . 112 Škafar Matej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 1:47:51.0 SLO19970408
13 . 93 Kosovel Tadej Moški SLO KK GREGA BOLE BLED 1:47:51.0 SLO19970622
14 . 95 Kranjc Martin Moški SLO MEBLOJOGI 1:47:51.0 SLO19961121
15 . 78 Biškup Andrej Moški CRO BD SLOGA 1:47:51.0 CRO19960629
16 . 106 Potočki Petar Moški CRO BK KALORIJA 1:47:51.0 CRO19970909
17 . 111 Šimić Stjepan Moški CRO BK Sokol Vinkovci 1:47:51.0 CRO19960117
18 . 89 Jelavič Žiga Moški SLO MEBLOJOGI 1:47:51.0 SLO19970105
19 . 108 Sever Matevž Moški SLO RADENSKA AS 1:47:51.0 SLO19970514
20 . 113 Škerget Tomas Moški SLO KK TBP LENART 1:47:51.0 SLO19961023
21 . 98 Močnik Klemen Moški SLO RADENSKA AS 1:47:51.0 SLO19960423
22 . 115 Špendov Tomaž Moški SLO KK SAVA KRANJ 1:47:51.0 SLO19960306
23 . 105 Plajnšek Alen Moški SLO PERUTNINA PTUJ 1:48:05.0 SLO19960610
24 . 84 Dolinar Tilen Moški SLO RADENSKA AS 1:48:05.0 SLO19960417
25 . 107 Rogina Nejc Moški SLO PERUTNINA PTUJ 1:48:11.0 SLO19970205
26 . 82 Čibej Simon Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 1:48:11.0 SLO19971210
27 . 100 Muhič Benjamin Moški SLO KK ADRIA MOBIL 1:49:23.0 SLO19971114
28 . 104 Perša Miha Moški SLO KK TROPOVCI 1:50:19.0 SLO19960927
29 . 86 Horvat Nino Moški CRO BK KALORIJA 1:51:21.0 CRO19971012
30 . 91 Korimšek Žan Moški SLO RADENSKA AS 1:53:48.0 SLO19971001
31 . 76 Barat Jure Moški SLO KK TROPOVCI 1:53:48.0 SLO19970515
32 . 77 Basaj Tevž Moški SLO KK SAVA KRANJ 1:53:48.0 SLO19960907
33 . 79 Bokan Gašper Moški SLO RADENSKA AS 1:53:48.0 SLO19970926
34 . 83 Čuk Žiga Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 1:53:48.0 SLO19971013
35 . 96 Kristić Bruno Moški CRO BK Sokol Vinkovci 1:53:48.0 CRO19960517
36 . 99 Mohorko Mitja Moški SLO PERUTNINA PTUJ 1:53:48.0 SLO19961113
37 . 101 Pavlic Dino Moški CRO BK Puls Čakovec 1:53:48.0 CRO19960312
38 . 110 Šeško Luka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 1:53:48.0 SLO19960303
39 . 118 Vrtačnik Jaka Moški SLO KK SAVA KRANJ 1:53:48.0 SLO19970929
DNF 103 Per Gorazd Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19970305
DNF 119 Vukić Roko Moški CRO BK Sveti Donat CRO19970926
DNF 121 Zernec Andrej Moški CRO BD SLOGA CRO19970830
DNF 90 Komel Patrik Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO19970102
DNF 114 Šmid Jakob Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19960221
DNF 117 Tratnik Bajc Miha Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19970204
DNF 92 Korpar Aleš Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19971001
DNF 81 Bučar Jernej Moški SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19960705
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 246 Ahačič Ana Ženski SLO KK SAVA KRANJ 17:11.0 SLO20021025
2 . 251 Šmit Maruša Ženski SLO KK GORJE 17:40.0 SLO20030517
3 . 247 Čemažar Klara Ženski SLO RADENSKA AS 17:51.0 SLO20030815
4 . 250 Šmiderer Zala Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 18:29.0 SLO20040408
5 . 249 Prevc Eva Ženski SLO KK SAVA KRANJ 17:40.0 SLO20030829
6 . 248 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:00.0 SLO20040512
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 253 Povše Maša Ženski SLO RADENSKA AS 17:11.0 SLO20010927
2 . 252 Jenko Katja Ženski SLO KK SAVA KRANJ 17:59.0 SLO20010630
DNF3 . 254 Škrbec Manca Ženski SLO RADENSKA AS 00:00.0 SLO20010830
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 179 Kožić Karla Ženski CRO BD SLOGA 25:41.0 CRO20000314
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 186 Majnik Ana Ženski SLO RADENSKA AS 32:23.0 SLO19980705
2 . 187 Penko Karin Ženski SLO RADENSKA AS 32:23.0 SLO19990803
3 . 188 Ustar Maša Pia Ženski SLO RADENSKA AS 32:29.0 SLO19990901
4 . 183 Fras Špela Ženski SLO KK TBP LENART 34:39.0 SLO19980405
5 . 184 Jankovic Milica Ženski CRO BK S Team 34:46.0 SRB19981009
6 . 185 Komar Liza Ženski SLO KK SAVA KRANJ 36:53.0 SLO19990921
7 . 189 Vilim Ivana Ženski CRO BK S Team 37:45.0 SRB19991023
8 . 190 Weisseisen Eva Ženski SLO RADENSKA AS 00:00.0 SLO19980429
9 . 191 Zajc Hajdi Ženski SLO RADENSKA AS 00:00.0 SLO19981215
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 126 Jeretina Katja Ženski SLO RADENSKA AS SLO19970523
2 . 127 Žnidaršič Anita Ženski SLO RADENSKA AS SLO19960301
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 130 Frece Sara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 1:47:59.0 SLO19840217
2 . 133 Novak Alenka Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 1:49:23.0 SLO19770817
3 . 136 Rutar Tjaša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 1:51:21.0 SLO19841210
4 . 135 Rugelj Anja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 1:48:17.0 SLO19860625
5 . 129 Cafuk Sara Ženski CRO BK Sveti Donat 1:51:21.0 CRO19930528
6 . 131 Kalan Urška Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 1:51:21.0 SLO19940325
7 . 128 Batagelj Polona Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19890607
8 . 134 Pintar Urša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19851003
9 . 132 Kern Špela Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 1:51:21.0 SLO19900224

Komentarji