Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: DIRKA ZA POKAL ANDREJA HAUPTMANA

Cestno kolesarstvo Tekma:DIRKA ZA POKAL ANDREJA HAUPTMANA Datum:19.04.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Vmesni u010das Neto u010das u010cas Vou017enje Zaostanek Licenca
ŽENSKE A-Ž
1 . 70 Šimenc Laura Ženski SLO KD ALPE SiS 0:35:21.6 1:13:58.7 1:14:02.7 DA
2 . 132 Voglar Irena Ženski SLO ŠD BAM.BI 0:39:39.5 1:22:20.7 1:22:23.0 DA
3 . 41 Komel Tadeja Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 0:41:38.3 1:31:05.5 1:31:15.1 DA
4 . 125 Jug Nina Ženski SLO KK DJAK 0:44:05.5 1:32:38.8 1:32:45.3 DA
ŽENSKE B-Ž
1 . 117 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 0:35:25.8 1:13:58.3 1:14:04.6 DA
2 . 138 Dolinar Nina Ženski SLO BikeRepublic 0:39:39.8 1:22:21.2 1:22:25.6 DA
3 . 218 SAŠA OBRANOVIČ Ženski SLO IZVIR VIPAVA 0:39:38.0 1:22:58.1 1:23:03.7 DA
4 . 28 Andrea Eberhard Ženski SLO RC Feld am See 0:40:55.8 1:28:00.9 1:28:09.1
DNF 233 Godec Andreja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA DNF DNF DA
ŽENSKE C-Ž
1 . 93 Škerlj Ivanka Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 0:39:39.2 1:22:58.3 1:23:02.9 DA
2 . 48 Uršič Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 0:42:39.7 1:29:49.3 1:29:57.2 DA
3 . 10 Trojar Andreja Ženski SLO ŠD TURBO M 0:42:38.5 1:29:51.7 1:29:58.9 DA
4 . 7 Rakuš Jelka Ženski SLO ŠD BAM.BI 0:46:00.3 1:37:28.6 1:37:38.0 DA
AMATERJI -M
1 . 58 Obal Primož Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 0:34:06.0 1:07:56.6 1:07:58.2 DA
2 . 214 Štucin Alen Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:32:42.0 1:07:57.4 1:07:59.2 DA
3 . 127 Kulišić Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 0:34:07.7 1:08:05.1 1:08:06.1 DA
4 . 112 Bošnjak Matic Moški SLO BikeRepublic 0:34:06.5 1:08:04.4 1:08:06.8 DA
5 . 31 Hrovat Jan Moški SLO UNI Team 0:32:42.1 1:08:06.2 1:08:07.4 DA
6 . 4 Brulc Srečko Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0:34:05.2 1:08:06.9 1:08:07.6 DA
7 . 66 Žakelj Anže Moški SLO ŠD BAM.BI 0:34:05.4 1:08:05.9 1:08:07.9 DA
8 . 202 Pogačar Jani Moški SLO KK TEMPO SIGAS 0:34:04.3 1:08:08.1 1:08:08.2 DA
9 . 83 Plank Marko Moški SLO BikeRepublic 0:34:05.5 1:08:07.6 1:08:09.0 DA
10 . 82 Pinter Uroš Moški SLO BikeRepublic 0:34:06.3 1:08:06.7 1:08:09.4 DA
11 . 129 Koželj Martin Moški SLO ŠD BAM.BI 0:34:06.3 1:08:07.7 1:08:10.3 DA
11 . 88 Brinc Uroš Moški SLO KK Metliška črnina 0:34:06.5 1:08:06.2 1:08:10.3 DA
13 . 114 MIHA ALIČ Moški SLO ŠD Špik 0:34:05.2 1:08:14.9 1:08:15.2
14 . 106 Bonča Blaž Moški SLO TUŠMOBIL 0:34:05.7 1:08:26.2 1:08:28.0 DA
15 . 223 Plevel Robert Moški SLO KD ALPE 0:34:07.4 1:08:52.0 1:08:56.2
16 . 142 Maretič Žiga Moški SLO ŠD Koloka 0:34:05.5 1:09:07.4 1:09:10.5 DA
17 . 89 Sajko Mario Moški SLO KK Metliška črnina 0:34:06.8 1:09:41.5 1:09:45.9 DA
18 . 69 Kramar Miha Moški SLO KD ALPE 0:34:07.6 1:09:43.3 1:09:47.3 DA
19 . 84 Marinko Matjaž Moški SLO KD ALPE 0:34:07.1 1:09:44.4 1:09:47.9 DA
20 . 119 Robič Matic Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 0:34:20.3 1:10:22.9 1:10:25.0 DA
21 . 38 Kravanja Nejc Moški SLO KK SOČA KOBARID 0:34:07.7 1:10:24.1 1:10:25.9 DA
22 . 217 Medar Luka Moški SLO ŠD TURBO M 0:34:08.3 1:10:22.9 1:10:26.4 DA
23 . 90 Zajc Matic Moški SLO KK Metliška črnina 0:34:19.5 1:10:26.2 1:10:29.0 DA
24 . 131 Kurent Simon Moški SLO KD ALPE 0:34:06.4 1:10:28.7 1:10:30.6 DA
25 . 237 MARC FINKŠT Moški SLO RADENSKA AS 0:34:05.0 1:11:14.9 1:11:16.6
26 . 95 Trenta Aljaž Moški SLO KK Postojna 0:34:07.1 1:11:16.5 1:11:20.1 DA
27 . 231 BLAŽ OBLAK Moški SLO ŠD ŠPIK LUČINE 0:33:37.7 1:11:25.4 1:11:26.8
28 . 123 Krajnc Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 0:34:19.7 1:11:52.6 1:11:58.1 DA
29 . 222 SEBASTIAN ZLODEJ Moški SLO BIKE REPUBLIC 0:34:22.8 1:11:52.7 1:11:58.2 DA
30 . 216 MARKO SPREICER Moški SLO KK Metliška črnina 0:34:20.8 1:12:33.6 1:12:37.2
31 . 236 Korimšek Žan Moški SLO RADENSKA AS 0:35:06.3 1:13:09.7 1:13:15.9
32 . 113 Hiršman Gregor Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 0:35:02.2 1:13:26.0 1:13:31.5 DA
33 . 227 SAMO JESENKO Moški SLO KK JESENOVA BOYS 0:38:01.8 1:19:25.0 1:19:30.3
34 . 219 Černe Jure Moški SLO ŠD TURBO M 0:38:03.6 1:19:25.2 1:19:30.4 DA
35 . 39 Koren Vasja Moški SLO KK SOČA KOBARID 0:38:02.3 1:19:24.6 1:19:31.0 DA
36 . 238 Starčič Dino Moški SLO RADENSKA AS 0:38:01.3 1:20:00.8 1:20:06.9 DA
37 . 49 Cindrič Izidor Moški SLO BikeRepublic 0:38:04.5 1:20:10.3 1:20:14.6 DA
38 . 225 JERNEJ KAVČIČ Moški SLO KK JESENOVA BOYS 0:38:42.8 1:22:22.5 1:22:28.4
39 . 226 Mirtič Miha Moški SLO KK JESENOVA BOYS 0:39:34.3 1:25:25.9 1:25:32.1
40 . 208 KLEMEN RAVNIKAR Moški SLO 0:39:28.5 1:23:00.2 1:25:39.3
DNF 30 Česen Luka Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:34:04.1 DNF DNF DA
MASTER A-M
1 . 16 Lovše Matej Moški SLO TUŠMOBIL 0:34:05.3 1:07:49.7 1:07:49.9 DA
2 . 87 Stubelj Aleš Moški SLO KK PANTAL 0:34:05.0 1:08:05.8 1:08:08.7 DA
3 . 243 Kimovec Matej Moški SLO Vaška Runda Cycling Team 0:34:07.4 1:08:05.3 1:08:09.4
4 . 140 Obid Andraž Moški SLO KD ALPE SiS 0:34:08.1 1:08:07.3 1:08:11.3 DA
5 . 26 Vene Uroš Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0:34:04.7 1:08:25.5 1:08:26.8 DA
6 . 102 Prevejšek Damjan Moški SLO KK MASTER TEAM 0:34:05.0 1:09:06.3 1:09:07.9 DA
7 . 213 SEBASTJAN ČUK Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:34:07.3 1:09:43.4 1:09:46.5 DA
8 . 17 Kutnar Aleš Moški SLO UNI Team 0:34:06.2 1:09:46.5 1:09:47.5 DA
9 . 201 Hrkalovič Miroslav Moški SLO ŠD BAM.BI 0:34:08.1 1:09:46.6 1:09:47.6 DA
10 . 116 Ribič Zoran Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 0:34:07.1 1:09:43.7 1:09:48.4 DA
11 . 133 Porenta Jurij Moški SLO ŠD BAM.BI 0:34:08.3 1:11:47.2 1:11:52.2 DA
12 . 143 Moretti Andrej Moški SLO ŠD BAM.BI 0:34:23.1 1:11:53.3 1:11:57.7 DA
13 . 209 Belec Uroš Moški SLO KK ČRNOMELJ 0:34:21.3 1:12:33.1 1:12:35.5 DA
14 . 35 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:34:21.7 1:13:16.7 1:13:21.3 DA
15 . 51 Maček Marjan Moški SLO ŠD Metrel 0:35:03.4 1:13:44.9 1:13:51.1
16 . 25 Tajčman Simon Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0:35:05.2 1:15:15.8 1:15:22.5 DA
17 . 36 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:34:28.8 1:17:35.8 1:17:39.5 DA
18 . 50 Majer Nino Moški SLO KK ČRNOMELJ 0:43:05.1 1:32:24.7 1:32:33.3 DA
MASTER B-M
1 . 1 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:34:04.9 1:08:04.9 1:08:05.6 DA
2 . 42 Zupanič Janez Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:34:04.6 1:08:05.1 1:08:06.3 DA
3 . 120 Fabjan Matic Moški SLO TUŠMOBIL 0:34:06.0 1:08:07.6 1:08:08.4 DA
4 . 24 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0:34:07.4 1:08:05.2 1:08:09.7 DA
5 . 8 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS 0:34:06.1 1:08:08.7 1:08:11.0 DA
6 . 108 Smolej Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 0:34:06.2 1:08:10.8 1:08:12.3 DA
7 . 124 Rosenstein Erik Moški SLO KD ALPE SiS 0:34:06.9 1:08:52.7 1:08:52.7 DA
8 . 27 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 0:34:05.6 1:08:50.6 1:08:55.3 DA
9 . 128 Mahorič Mitja Moški SLO TUŠMOBIL 0:34:05.6 1:09:45.1 1:09:45.6 DA
10 . 203 Žgavc Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:34:07.8 1:09:45.4 1:09:48.7 DA
11 . 141 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna 0:34:51.8 1:11:49.0 1:11:52.4 DA
12 . 86 Omahen Blaž Moški SLO ŠD TURBO M 0:34:22.0 1:11:50.3 1:11:52.8 DA
13 . 137 Krumpestar Matej Moški SLO KD ALPE SiS 0:35:05.9 1:13:14.0 1:13:20.8 DA
14 . 91 Težak Gorazd Moški SLO KK Metliška črnina 0:34:21.0 1:13:24.0 1:13:28.7 DA
15 . 215 Žižmond Dejan Moški SLO KK PANTAL 0:35:03.7 1:13:49.8 1:13:52.1 DA
16 . 68 Erman Gašper Moški SLO KD ALPE 0:35:05.4 1:15:16.1 1:15:22.1 DA
17 . 118 Bencek Primož Moški SLO KD ALPE 0:35:03.2 1:15:16.8 1:15:22.4 DA
18 . 97 Lavrinc Andrej Moški SLO KSD PECE 0:39:31.4 1:24:31.8 1:24:40.2
19 . 235 GREGOR HRAST Moški SLO 0:42:18.9 1:22:47.6 1:25:29.8
20 . 57 Horvat Peter Moški SLO KK ČRNOMELJ 0:50:59.3 1:38:09.7 1:38:14.0 DA
MASTER C-M
1 . 134 Kopše Igor Moški SLO TEAM PRO ENERGETIC ARBÖ 0:32:59.7 1:06:19.2 1:06:20.1 DA
2 . 81 Helešič Andrej M. Moški SLO BikeRepublic 0:32:14.3 1:06:30.1 1:06:30.9 DA
3 . 107 Tekavec Gregor Moški SLO TUŠMOBIL 0:32:59.3 1:06:31.7 1:06:32.8 DA
4 . 232 Rovšček Borut Moški SLO TUŠMOBIL 0:33:00.0 1:07:08.9 1:07:09.6 DA
5 . 56 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 0:33:01.5 1:08:15.3 1:08:15.6 DA
6 . 47 Poglavc Alojz Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0:32:57.6 1:08:28.6 1:08:28.9 DA
7 . 230 Hren Aleš Moški SLO ŠD POLJANE 0:33:00.3 1:08:28.4 1:08:29.1
8 . 211 MATJAŽ ROT Moški SLO KK SOČA KOBARID 0:33:00.8 1:08:28.8 1:08:30.1 DA
9 . 212 Volarič Milko Moški SLO KK SOČA KOBARID 0:33:01.9 1:08:32.1 1:08:34.9 DA
10 . 239 ROK ČERNE Moški SLO PHT TEAM 0:33:02.2 1:09:58.7 1:10:02.5
11 . 61 Osojnik Borut Moški SLO ŠD TURBO M 0:33:40.7 1:10:04.1 1:10:05.0 DA
11 . 13 Krapež Aleš Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:33:00.5 1:10:02.5 1:10:05.0 DA
13 . 92 Jurak Andrej Moški SLO ŠD BAM.BI 0:33:40.3 1:10:05.9 1:10:05.9 DA
14 . 23 Kampuš Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:33:40.9 1:10:03.8 1:10:06.6 DA
15 . 241 Podjed Marjan Moški SLO ŠD BAM.BI 0:33:39.4 1:10:05.6 1:10:07.1 DA
15 . 46 Cesar Igor Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0:33:40.7 1:10:05.0 1:10:07.1 DA
17 . 80 Schell Andrej Moški SLO BikeRepublic 0:34:40.4 1:13:58.7 1:13:59.9 DA
18 . 228 Škorjak Marko Moški SLO BICIKEL.COM 0:35:22.3 1:14:00.9 1:14:01.5 DA
19 . 122 PETAR TORRE Moški SLO Soli Dachau 0:35:22.5 1:14:00.3 1:14:01.7
20 . 19 Lisjak Valentin Moški SLO ŠD TURBO M 0:35:22.2 1:13:59.1 1:14:01.9 DA
21 . 234 JENKO Robert Moški SLO ŠD BAM.BI 0:34:40.0 1:13:59.7 1:14:02.0 DA
22 . 240 Jeraj Sebastijan Moški SLO ŠD BAM.BI 0:35:22.1 1:13:57.4 1:14:02.2 DA
23 . 110 Otoničar Domen Moški SLO KK Postojna 0:35:24.9 1:13:55.4 1:14:02.6 DA
24 . 96 Golob Lovro Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:35:23.1 1:14:18.7 1:14:23.4 DA
25 . 229 Kuster David Moški SLO KD ALPE SiS 0:41:20.6 1:28:03.4 1:28:09.0 DA
26 . 5 MARKO ZAJC Moški SLO 0:44:07.1 1:35:50.0 1:36:00.6
DNF 139 Breznik Edvin Moški SLO DNF DNF
MASTER D-M
1 . 37 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠMOBIL 0:32:14.5 1:06:30.1 1:06:30.8 DA
2 . 29 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:33:01.3 1:08:28.5 1:08:28.8 DA
3 . 64 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:33:01.1 1:08:29.5 1:08:30.5 DA
4 . 103 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:33:02.5 1:09:56.5 1:09:58.3 DA
5 . 6 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE SiS 0:33:39.0 1:10:04.3 1:10:05.4 DA
6 . 71 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:33:39.9 1:10:05.4 1:10:06.2 DA
7 . 59 Donša Janez Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 0:33:39.6 1:10:03.5 1:10:07.0 DA
8 . 65 Žakelj Vladimir Moški SLO ŠD BAM.BI 0:33:40.4 1:10:15.3 1:10:17.0 DA
9 . 18 Kogler Saša Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 0:33:39.1 1:12:41.0 1:12:44.2 DA
10 . 63 Gruden Gregor Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:35:23.3 1:13:59.1 1:14:02.5 DA
11 . 210 Adamič Marko Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:35:21.2 1:13:57.5 1:14:03.9 DA
12 . 206 Benedik Jurij Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:35:21.8 1:13:57.7 1:14:04.6 DA
13 . 32 Šeme Tomaž Moški SLO BICIKEL.COM 0:35:24.9 1:14:00.0 1:14:06.0 DA
14 . 45 Gorjanec Dušan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0:36:55.2 1:16:41.3 1:16:50.1 DA
15 . 220 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna 0:36:51.2 1:18:31.6 1:18:37.7 DA
16 . 200 ALJAŽ STARMAN Moški SLO 0:39:10.7 1:22:14.6 1:22:23.8
MASTER E-M
1 . 205 Čerin Primož Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:33:01.6 1:08:28.9 1:08:29.4 DA
2 . 224 Debeljak Janez Moški SLO ŠD BAM.BI 0:33:02.1 1:08:28.6 1:08:30.1 DA
3 . 43 Bojanc Branko Moški SLO SPRINT NOVO MESTO 0:33:41.2 1:10:00.8 1:10:02.1 DA
4 . 44 Zagorec Ivan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0:35:21.1 1:13:55.8 1:14:01.3 DA
5 . 115 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:35:23.2 1:13:58.6 1:14:02.2 DA
6 . 135 Novak Branko Moški SLO ŠD BAM.BI 0:35:21.2 1:14:01.1 1:14:03.0 DA
7 . 94 Škerlj Igor Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:35:24.4 1:13:59.2 1:14:04.2 DA
8 . 109 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:35:22.0 1:16:13.6 1:16:19.4 DA
9 . 101 Petrič Slavko Moški SLO KK MASTER TEAM 0:36:52.1 1:16:46.7 1:16:49.7 DA
10 . 207 Vezenšek Igor Moški SLO KK SOČA KOBARID 0:36:54.0 1:16:42.6 1:16:50.3 DA
10 . 9 Brvar Jože Moški SLO ŠD TURBO M 0:36:23.1 1:16:48.3 1:16:50.3 DA
12 . 60 Mesojedec Matjaž Moški SLO ŠD TURBO M 0:36:54.6 1:16:45.2 1:16:50.5 DA
13 . 74 Rožič Darko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:36:53.7 1:16:46.2 1:16:52.2 DA
14 . 244 ALEŠ PLANINC Moški SLO ZUROGONI 0:39:40.5 1:22:14.3 1:22:24.1
MASTER F-M
1 . 105 Slak Boštjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:33:40.1 1:10:06.2 1:10:07.8 DA
2 . 204 Fabjan Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:35:23.5 1:13:58.8 1:14:01.5 DA
3 . 33 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M 0:35:23.5 1:14:00.3 1:14:02.6 DA
4 . 85 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 0:35:24.5 1:13:58.9 1:14:03.0 DA
5 . 34 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:35:22.5 1:14:01.8 1:14:04.3 DA
6 . 136 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M 0:35:25.7 1:13:56.7 1:14:05.1 DA
7 . 12 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 0:36:52.6 1:16:46.5 1:16:51.2 DA
7 . 11 Colnarič Slavko Moški SLO ŠD TURBO M 0:36:53.1 1:16:48.2 1:16:51.2 DA
9 . 55 Brancelj Franci Moški SLO ŠD TURBO M 0:36:54.2 1:16:47.5 1:16:51.4 DA
10 . 52 Zupančič Mirko Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0:36:54.3 1:16:48.9 1:16:51.8 DA
11 . 126 Klemenc Tone Moški SLO KD ALPE SiS 0:36:55.3 1:16:45.8 1:16:52.7 DA
12 . 76 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:36:23.1 1:16:46.1 1:16:53.3 DA
13 . 242 Juvan Miran Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:36:53.8 1:18:10.7 1:18:19.6 DA
14 . 130 Šek Darko Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 0:42:38.9 1:27:51.6 1:27:55.4 DA
15 . 104 Jarm Janez Moški SLO KD ALPE SiS 0:41:28.9 1:28:14.6 1:28:22.2 DA
16 . 40 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:41:37.9 1:29:59.2 1:30:10.0 DA
17 . 53 Avbar Franci Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0:52:07.3 1:51:28.5 1:51:47.2 DA
MASTER G-M
1 . 67 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:35:23.0 1:14:00.7 1:14:01.5 DA
2 . 15 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M 0:35:24.8 1:13:58.7 1:14:03.8 DA
3 . 2 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:36:52.3 1:16:48.5 1:16:52.7 DA
4 . 73 Florjančič Srečko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:39:40.5 1:22:37.7 1:22:47.9 DA
5 . 54 Stojanović Mile Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0:39:39.8 1:23:39.5 1:23:48.7 DA
6 . 98 Trkman Andrej Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:39:41.5 1:25:23.3 1:25:29.9 DA
7 . 79 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:41:38.7 1:27:58.2 1:28:08.8 DA
8 . 78 Mikulin Zvezdan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:42:40.3 1:31:04.5 1:31:15.7 DA
9 . 3 Prešeren Janez Moški SLO KD MENGEŠ 0:44:06.5 1:35:01.4 1:35:11.1 DA
MASTER H-M
1 . 77 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:36:55.1 1:16:46.7 1:16:54.2 DA
2 . 99 Oblak Alojz Moški SLO ŠD BAM.BI 0:36:55.7 1:16:49.0 1:16:55.4 DA
3 . 20 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M 0:36:55.4 1:20:37.9 1:20:43.8 DA
4 . 14 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI 0:39:12.2 1:22:16.2 1:22:24.2 DA
5 . 111 Otoničar Janez Moški SLO KK Postojna 0:39:38.1 1:22:52.2 1:23:02.6 DA
6 . 22 Štrancar Jožef Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:39:40.8 1:25:22.5 1:25:29.1 DA
7 . 72 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:44:05.6 1:32:29.9 1:32:41.4 DA
MASTER I-M
1 . 75 Kotnik Herbert Moški SLO KD MENGEŠ 0:39:40.0 1:22:16.7 1:22:24.8 DA
2 . 21 Mikuž Franc Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:39:39.7 1:22:42.3 1:22:48.3 DA
3 . 100 Hafner Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:39:42.1 1:25:23.8 1:25:29.2 DA
DNF 221 Učanjšek Edvard Moški SLO KD HRASTNIK 1:14:56.3 1:15:41.5 DA

Komentarji