Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 42. MEDNARODNA DIRKA OB BLEJSKEM JEZERU

Cestno kolesarstvo Tekma:42. MEDNARODNA DIRKA OB BLEJSKEM JEZERU Datum:10.05.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub u010cas vou017enje Zaostanek Licenca
ŽENSKE A-Ž
1 . 42 Šimenc Laura Ženski SLO KD ALPE SiS 26u00b421u00b4u00b4 SLO19910725
2 . 43 Komel Tadeja Ženski SLO KD BRDA DOBROVO SLO19840410
3 . 0 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19900212
4 . 44 Jug Nina Ženski SLO KK DJAK SLO19890507
ŽENSKE B-Ž
1 . 50 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 26u00b429u00b4u00b4 SLO19791031
ŽENSKE C-Ž
1 . 51 Škerlj Ivanka Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 29u00b440u00b4u00b4 SLO19630428
2 . 54 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M SLO19600514
3 . 52 Uršič Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19530608
AMATERJI -M
1 . 18 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM 38u00b414u00b4u00b4 SLO19880430
2 . 36 Polajnar Klemen Moški SLO ŠD BAM.BI 38u00b418u00b4u00b4 + 04u00b4u00b4 SLO19950920
3 . 7 Brulc Srečko Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 38u00b420u00b4u00b4 + 06u00b4u00b4 SLO19870524
4 . 23 Hrovat Jan Moški SLO UNI Team 38u00b423u00b4u00b4 + 09u00b4u00b4 SLO19880716
5 . 11 Brinc Uroš Moški SLO KK Metliška črnina 38u00b425u00b4u00b4 + 11u00b4u00b4 SLO19881016
6 . 19 Koželj Martin Moški SLO ŠD BAM.BI 38u00b432u00b4u00b4 + 18u00b4u00b4 SLO19890712
7 . 13 Pogačar Jani Moški SLO KK TEMPO SIGAS 38u00b438u00b4u00b4 + 24u00b4u00b4 SLO19880609
8 . 6 Cvajnar Urban Moški SLO KD BRDA DOBROVO 39u00b415u00b4u00b4 + 01u00b401u00b4u00b4 SLO19891001
9 . 8 Plank Marko Moški SLO BikeRepublic 39u00b418u00b4u00b4 + 01u00b404u00b4u00b4 SLO19851009
10 . 34 Sajko Mario Moški SLO KK Metliška črnina 40u00b455u00b4u00b4 + 02u00b441u00b4u00b4 SLO19850508
11 . 10 Zajc Matic Moški SLO KK Metliška črnina 40u00b404u00b4u00b4 + 01u00b450u00b4u00b4 SLO19950714
12 . 35 Hostnik Andraž Moški SLO KK TEMPO SIGAS 41u00b407u00b4u00b4 + 02u00b453u00b4u00b4 SLO19900801
13 . 21 Medar Luka Moški SLO ŠD TURBO M 41u00b413u00b4u00b4 + 02u00b459u00b4u00b4 SLO19900207
14 . 4 Kurent Simon Moški SLO KD ALPE SiS 41u00b425u00b4u00b4 + 03u00b411u00b4u00b4 slo19940301
15 . 1 Česen Luka Moški SLO IZVIR VIPAVA 41u00b456u00b4u00b4 + 03u00b442u00b4u00b4 SLO19910611
16 . 20 Šilak Jernej Moški SLO ŠD TURBO M 42´56´´ + 04´42´´ SLO19850129
17 . 9 Marolt Žiga Moški SLO KK TEMPO SIGAS SLO19930719
19 . 3 Marinko Matjaž Moški SLO KD ALPE SLO19870730
20 . 22 Černe Jure Moški SLO ŠD TURBO M SLO19870524
21 . 16 Cirnski Simon Moški SLO KK TEMPO SIGAS SLO19940330
22 . 12 Sanković Alex Moški SLO KK Postojna SLO19940914
MASTER A-M
1 . 31 Sikošek Gregor Moški SLO BikeRepublic 38u00b411u00b4u00b4 SLO19841117
2 . 30 Lovše Matej Moški SLO TUŠMOBIL 38u00b411u00b4u00b4 SLO19831114
3 . 32 Stubelj Aleš Moški SLO KK PANTAL 39u00b420u00b4u00b4 + 01u00b409u00b4u00b4 SLO19830618
4 . 27 Vene Uroš Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 39u00b420u00b4u00b4 + 01u00b409u00b4u00b4 SLO19820129
5 . 26 Obid Andraž Moški SLO KD ALPE SiS 39u00b421u00b4u00b4 + 01u00b410u00b4u00b4 SLO19831129
6 . 29 Zalokar David Moški SLO KK MASTER TEAM 40u00b459u00b4u00b4 + 02u00b448u00b4u00b4 SLO19840515
7 . 28 Klavora Mitja Moški SLO KK DJAK 41u00b417u00b4u00b4 + 03u00b406u00b4u00b4 slo19841230
8 . 24 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 41u00b435u00b4u00b4 + 03u00b424u00b4u00b4 SLO19830318
9 . 25 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 43u00b417u00b4u00b4 + 05u00b406u00b4u00b4 SLO19841214
10 . 33 Šinkovec Andrej Moški SLO SPRINT NOVO MESTO SLO19820218
MASTER B-M
1 . 51 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 48u00b456u00b4u00b4 SLO19760802
2 . 129 Kitek Sašo Moški SLO BikeRepublic 48u00b458u00b4u00b4 + 02u00b4u00b4 SLO19790220
3 . 53 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS 49u00b406u00b4u00b4 + 10u00b4u00b4 SLO19761119
4 . 56 Fabjan Matic Moški SLO TUŠMOBIL 49u00b443u00b4u00b4 + 47u00b4u00b4 SLO19761020
5 . 54 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 50u00b449u00b4u00b4 + 01u00b453u00b4u00b4 SLO19751204
6 . 59 Smolej Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 51u00b432u00b4u00b4 + 02u00b436u00b4u00b4 SLO19770208
7 . 57 Dakskobler Matej Moški SLO KK PANTAL 52u00b440u00b4u00b4 + 03u00b444u00b4u00b4 SLO19760901
8 . 55 Pinosa Matej Moški SLO KK DJAK SLO19780819
9 . 58 Permozer Simon Moški SLO SPRINT NOVO MESTO SLO19771113
DNF 52 Zupanič Janez Moški SLO IZVIR VIPAVA ODSTOP SLO019761025
MASTER C-M
1 . 65 Tekavec Gregor Moški SLO TUŠMOBIL 48u00b445u00b4u00b4 SLO19740910
2 . 66 Helešič Andrej M. Moški SLO BikeRepublic 49u00b402u00b4u00b4 + 17u00b4u00b4 SLO19700731
3 . 63 Poglavc Alojz Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 49u00b411u00b4u00b4 + 26u00b4u00b4 SLO19710915
4 . 124 Jelič Borja Moški SLO TUŠMOBIL 49u00b443u00b4u00b4 + 58u00b4u00b4 SLO19741205
5 . 73 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 50u00b441u00b4u00b4 + 01u00b456u00b4u00b4 SLO19730206
6 . 61 Kampuš Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA 50u00b455u00b4u00b4 + 02u00b410u00b4u00b4 SLO19720512
7 . 126 Marolt Andrej Moški SLO KK ZAPRAVLJIVČEK 50u00b457u00b4u00b4 + 02u00b412u00b4u00b4 SLO1971
8 . 60 Krapež Aleš Moški SLO IZVIR VIPAVA 51u00b412u00b4u00b4 + 02u00b427u00b4u00b4 SLO19731107
9 . 64 Cesar Igor Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 52u00b440u00b4u00b4 + 03u00b455u00b4u00b4 SLO19700127
10 . 67 Schell Andrej Moški SLO BikeRepublic 52u00b440u00b4u00b4 + 03u00b455u00b4u00b4 SLO19730620
11 . 72 Osojnik Borut Moški SLO ŠD TURBO M 52u00b440u00b4u00b4 + 03u00b455u00b4u00b4 SLO19700113
12 . 70 Otoničar Domen Moški SLO KK Postojna 52u00b455u00b4u00b4 + 04u00b410u00b4u00b4 SLO19740927
13 . 125 Jeraj Sebastijan Moški SLO ŠD BAM.BI 53u00b450u00b4u00b4 + 05u00b405u00b4u00b4 SLO19730309
14 . 15 Golob Lovro Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19740421
15 . 69 Nanut Darijo Moški SLO KK PANTAL SLO19740212
16 . 71 Mahmutović Nermin Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO19712708
MASTER D-M
1 . 76 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 49u00b409u00b4u00b4 SLO19660129
2 . 82 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 50u00b445u00b4u00b4 + 01u00b436u00b4u00b4 SLO19690511
3 . 79 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA 50u00b445u00b4u00b4 + 01u00b436u00b4u00b4 SLO19650712
4 . 77 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 50u00b451u00b4u00b4 + 01u00b442u00b4u00b4 SLO19690616
5 . 83 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 50u00b453u00b4u00b4 + 01u00b444u00b4u00b4 SLO19660606
6 . 81 Grudnik Igor Moški SLO KD ALPE SiS 51u00b432u00b4u00b4 + 02u00b423u00b4u00b4 SLO19670118
7 . 86 Žakelj Vladimir Moški SLO ŠD BAM.BI 51u00b443u00b4u00b4 + 02u00b434u00b4u00b4 SLO19650130
8 . 80 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE SiS 52u00b440u00b4u00b4 + 03u00b431u00b4u00b4 SLO19670428
9 . 87 Donša Janez Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 53u00b402u00b4u00b4 + 03u00b453u00b4u00b4 SLO19670619
10 . 75 Benedik Jurij Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19680602
11 . 74 Kogler Saša Moški SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19691128
12 . 84 Šeme Tomaž Moški SLO BICIKEL.COM SLO19680713
13 . 85 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna SLO19660530
MASTER E-M
1 . 8 Bojanc Branko Moški SLO SPRINT NOVO MESTO 24u00b431u00b4u00b4 SLO19630708
2 . 1 Čerin Primož Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 24u00b435u00b4u00b4 + 04u00b4u00b4 SLO19620531
3 . 9 Debeljak Janez Moški SLO ŠD BAM.BI 24u00b438u00b4u00b4 + 07u00b4u00b4 SLO19620908
4 . 5 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 26u00b400u00b4u00b4 + 01u00b429u00b4u00b4 SLO19641226
5 . 2 Škerlj Igor Moški SLO KD BRDA DOBROVO 26u00b430u00b4u00b4 + 01u00b459u00b4u00b4 SLO19640406
6 . 128 Novak Branko Moški SLO ŠD BAM.BI 26u00b443u00b4u00b4 + 02u00b412u00b4u00b4 SLO19620213
7 . 4 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 26u00b447u00b4u00b4 + 02u00b416u00b4u00b4 SLO19640821
8 . 7 Petrič Slavko Moški SLO KK MASTER TEAM 27u00b447u00b4u00b4 + 03u00b416u00b4u00b4 SLO19620702
9 . 3 Rožič Darko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 27u00b447u00b4u00b4 + 03u00b416u00b4u00b4 SLO19610204
10 . 127 Kutnar Frančišek Brane Moški SLO ŠD BAM.BI 28u00b423u00b4u00b4 + 03u00b452u00b4u00b4 SLO19621118
11 . 6 Jug Sergej Moški SLO KK DJAK 28u00b448u00b4u00b4 + 04u00b417u00b4u00b4 SLO19631102
12 . 10 Mesojedec Matjaž Moški SLO ŠD TURBO M 28u00b448u00b4u00b4 + 04u00b417u00b4u00b4 SLO19640925
MASTER F-M
1 . 13 Brecelj Miloš Moški SLO IZVIR VIPAVA 25u00b452u00b4u00b4 SLO19590302
2 . 18 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M 25u00b455u00b4u00b4 + 03u00b4u00b4 SLO19581024
3 . 20 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M 26u00b431u00b4u00b4 + 39u00b4u00b4 SLO19560618
4 . 12 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 26u00b440u00b4u00b4 + 48u00b4u00b4 SLO19570501
5 . 11 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 27u00b417u00b4u00b4 + 01u00b425u00b4u00b4 SLO19550221
6 . 16 Stankovič Dragan Moški SLO SPRINT NOVO MESTO 27u00b418u00b4u00b4 + 01u00b426u00b4u00b4 SLO19580629
7 . 17 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 27u00b447u00b4u00b4 + 01u00b455u00b4u00b4 SLO19570402
8 . 21 Brancelj Franci Moški SLO ŠD TURBO M 27u00b447u00b4u00b4 + 01u00b455u00b4u00b4 SLO19550113
9 . 15 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 28u00b403u00b4u00b4 + 02u00b411u00b4u00b4 SLO19590313
10 . 19 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 29u00b424u00b4u00b4 + 03u00b432u00b4u00b4 SLO19560417
11 . 14 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19561215
MASTER G-M
1 . 28 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M 26u00b422u00b4u00b4 SLO19511103
2 . 29 Govekar Anton Moški SLO ŠD TURBO M 26u00b427u00b4u00b4 + 05u00b4u00b4 SLO19530130
3 . 23 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 26u00b437u00b4u00b4 + 15u00b4u00b4 SLO19510520
4 . 22 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 26u00b447u00b4u00b4 + 25u00b4u00b4 SLO19540626
5 . 24 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO 29u00b433u00b4u00b4 + 03u00b411u00b4u00b4 SLO19530804
6 . 26 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19540714
7 . 27 Prešeren Janez Moški SLO KD MENGEŠ SLO19501109
8 . 25 Florjančič Srečko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19510709
MASTER H-M
1 . 33 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 27u00b408u00b4u00b4 SLO19481206
2 . 35 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M 27u00b447u00b4u00b4 + 39u00b4u00b4 SLO19470823
3 . 130 Oblak Alojz Moški SLO ŠD BAM.BI 27u00b447u00b4u00b4 + 39u00b4u00b4 SLO19470621
4 . 34 Otoničar Janez Moški SLO KK Postojna 29u00b440u00b4u00b4 + 02u00b432u00b4u00b4 SLO19480309
5 . 31 Štrancar Jožef Moški SLO IZVIR VIPAVA 30u00b415u00b4u00b4 + 03u00b407u00b4u00b4 SLO19470629
6 . 32 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19471107
MASTER I-M
1 . 40 Kotnik Herbert Moški SLO KD MENGEŠ 29u00b424u00b4u00b4 SLO19430309
2 . 37 Mikuž Franc Moški SLO IZVIR VIPAVA 29u00b447u00b4u00b4 + 23u00b4u00b4 SLO19430801
3 . 41 Bahar Milan Moški SLO KK Postojna 30u00b414u00b4u00b4 + 50u00b4u00b4 SLO19380218
4 . 38 Hafner Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19400317
5 . 39 Danevčič Anton Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19410420
DEČKI C (U13)-M
1 . 18 Colnar Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 18´00´´ SLO20020216
2 . 42 MANLIO MORO Moški ITA SOCIETA GC PASIANO FRIULI 18´00´´ ITA20020317
3 . 31 Muršec Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ 18´09´´ + 09´´ SLO20020325
4 . 48 Vandur Gaber Moški SLO TANIN SEVNICA 18´13´´ + 13´´ SLO20020528
5 . 17 Glivar Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL 18´15´´ + 15´´ SLO20020501
6 . 39 Klasinc Enej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 18´17´´ + 17´´ SLO20021024
7 . 12 Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 18´18´´ + 18´´ SLO20021213
8 . 7 Turk Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 18´32´´ + 32´´ SLO20031030
9 . 47 Bedek Drejc Moški SLO TANIN SEVNICA 18´35´´ + 35´´ SLO20020608
10 . 29 Poropat Žan Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ 18´40´´ + 40´´ SLO20030925
11 . 11 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL 18´47´´ + 47´´ SLO20050511
12 . 27 Žnidar Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 18´57´´ + 57´´ SLO20030224
13 . 2 Strmšek Miha Moški SLO KK TBP LENART 19´01´´ + 01´01´´ SLO20020926
14 . 19 Badovinac Jošt Moški SLO KK ADRIA MOBIL 19´04´´ + 01´04´´ SLO20040124
15 . 9 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 19´08´´ + 01´08´´ SLO20030304
16 . 1 Žnidar Žiga Moški SLO KK GREGA BOLE BLED 19´11´´ + 01´11´´ SLO20040803
17 . 46 Bašelj Jaša Moški SLO RADENSKA AS 19´27´´ + 01´27´´ SLO20020614
18 . 37 Skukan Gašper Moški SLO RADENSKA AS 19´51´´ + 01´51´´ SLO20030131
19 . 22 Jenčič Lan Moški SLO KK SAVA KRANJ 19´54´´ + 01´54´´ SLO20030718
20 . 32 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 20´06´´ + 02´06´´ SLO20030509
21 . 20 Flajs Maj Moški SLO KK SAVA KRANJ 20´12´´ + 02´12´´ SLO20050128
22 . 43 Kern Tadej Moški SLO RADENSKA AS 20´25´´ + 02´25´´ SLO20030228
23 . 35 Trontelj Nejc Moški SLO RADENSKA AS 20´26´´ + 02´26´´ SLO20020419
24 . 24 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 20´30´´ + 02´30´´ SLO20050523
25 . 51 PATIES MONTAGNER ERIC Moški ITA SOCIETA GC PASIANO FRIULI 20´38´´ + 02´38´´ ITA
26 . 23 Florjanič Jaka Moški SLO KK SAVA KRANJ 21´06´´ + 03´06´´ SLO20040601
27 . 21 Košir Vid Moški SLO KK SAVA KRANJ 21´08´´ + 03´08´´ SLO20041023
28 . 30 Vidovič Filip Teo Moški SLO PERUTNINA PTUJ 21´24´´ + 03´24´´ SLO20021103
29 . 50 CESTER LUKAS Moški ITA SOCIETA GC PASIANO FRIULI 21´36´´ + 03´36´´ ITA
30 . 14 Lovše Domen Moški SLO KK ADRIA MOBIL 22´23´´ + 04´23´´ SLO20040917
31 . 4 Cebek Rok Moški SLO KK TBP LENART 22´26´´ + 04´26´´ SLO20020423
32 . 13 Peterlin Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL 22´26´´ + 04´26´´ SLO20020126
33 . 8 Turk Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 22´56´´ + 04´56´´ SLO20040611
34 . 6 Weiss Tilen Moški SLO KK ADRIA MOBIL 23´11´´ + 05´11´´ SLO20040222
35 . 45 Čuk Enej Moški SLO RADENSKA AS 23´11´´ + 05´11´´ SLO20050901
DNF 49 ALFIER DAVIDE Moški ITA SOCIETA GC PASIANO FRIULI ODSTOP ITA
DNF 26 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI ODSTOP SLO20031106
DNF 34 Keretić Karlo Moški CRO BD SLOGA ODSTOP cro20040505
DNF 38 Praprotnik Čurič Vid Moški SLO RADENSKA AS ODSTOP SLO20020804
DNF 41 Oven Martin Moški SLO RADENSKA AS ODSTOP SLO20031203
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 116 Bevc Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 27´09´´ SLO20010404
2 . 135 LUSCHIN CHRISTOPH Moški AUT TEAM Rapso Knittelfeld 27´22´´ + 13´´ AUT20010302
3 . 119 Šranc Andrej Moški SLO KK GORJE 27´49´´ + 40´´ SLO20011225
4 . 132 Čemažar Jaka Moški SLO RADENSKA AS 27´49´´ + 40´´ SLO20010215
5 . 130 Jeretina Marko Moški SLO RADENSKA AS 27´55´´ + 46´´ SLO20011007
6 . 117 Badovinac Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL 27´58´´ + 49´´ SLO20011105
7 . 114 Ravbar Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 28´07´´ + 58´´ SLO20010404
8 . 108 Žnidar Maj Moški SLO KK GREGA BOLE BLED 29´04´´ + 01´55´´ SLO20010516
9 . 118 Suhadolnik Maks Moški SLO KK SAVA KRANJ 29´05´´ + 01´56´´ SLO20010221
10 . 123 Ljubec Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ 29´06´´ + 01´57´´ SLO20011108
11 . 113 Turk Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL 29´16´´ + 02´07´´ SLO20011013
12 . 126 Zalar Gašper Moški SLO RADENSKA AS 29´41´´ + 02´32´´ SLO20010728
13 . 112 Divjak Aljaž Moški SLO KK TBP LENART 30´45´´ + 03´36´´ SLO20010801
14 . 94 Polanec Gašper Moški SLO PERUTNINA PTUJ 30´56´´ + 03´47´´ SLO20010226
15 . 129 Kogovšek Kancijan Moški SLO RADENSKA AS 30´56´´ + 03´47´´ SLO20011228
16 . 133 Čadež Matevž Moški SLO RADENSKA AS 31´41´´ + 04´32´´ SLO20010821
17 . 115 Dolenc Lan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 32´00´´ + 04´51´´ SLO20010619
18 . 128 Križman Marko Moški SLO RADENSKA AS 32´28´´ + 05´19´´ SLO20010922
19 . 131 Čuk Tjaž Moški SLO RADENSKA AS 32´28´´ + 05´19´´ SLO20010426
20 . 121 Prešern Žiga Moški SLO KK GORJE 32´28´´ + 05´19´´ SLO20010731
21 . 136 STEINWIDDER MARC Moški AUT TEAM Rapso Knittelfeld AUT20010417
22 . 110 Peršak Vid Moški SLO KK TBP LENART SLO20010105
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 88 Skok Anže Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 25´51´´ SLO20000915
2 . 80 Colnar Martin Moški SLO KK ADRIA MOBIL 25´59´´ + 08´´ SLO20000629
3 . 106 BLEYER PAULI Moški AUT TEAM Rapso Knittelfeld 26´29´´ + 38´´ AUT20000524
4 . 102 Jančar Žiga Moški SLO RADENSKA AS 27´10´´ + 01´19´´ SLO20000117
5 . 95 Hozjan Marko Moški SLO PERUTNINA PTUJ 27´12´´ + 01´21´´ SLO20000320
6 . 82 Bahč Gregor Moški SLO KK ADRIA MOBIL 27´14´´ + 01´23´´ SLO20000826
7 . 76 Rataj Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 27´15´´ + 01´24´´ SLO20000925
8 . 92 Malovič Nace Moški SLO PERUTNINA PTUJ 27´17´´ + 01´26´´ SLO20000912
9 . 105 Cunder Martin Moški SLO RADENSKA AS 27´17´´ + 01´26´´ SLO20000805
10 . 98 Zadro Zvonimir Moški CRO BK Sokol Vinkovci 27´42´´ + 01´51´´ CRO20000804
11 . 100 Kimovec Žan Mark Moški SLO RADENSKA AS 27´49´´ + 01´58´´ SLO20000224
12 . 93 Ljubec Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 27´55´´ + 02´04´´ SLO20000225
13 . 77 Omrzel Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 27´58´´ + 02´07´´ SLO20001231
14 . 86 Bogataj Žiga Moški SLO KK SAVA KRANJ 28´09´´ + 02´18´´ SLO20001216
15 . 99 Jovičić Antonio Moški CRO BK Sokol Vinkovci 28´11´´ + 02´20´´ CRO20000317
16 . 83 Švab Tilen Moški SLO KK SAVA KRANJ 28´23´´ + 02´32´´ SLO20000328
17 . 103 Jagodic Filip Moški SLO RADENSKA AS 28´37´´ + 02´46´´ SLO20000920
18 . 78 Kostanjšek Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 28´59´´ + 03´08´´ SLO20000429
19 . 71 Fink Miha Moški SLO KK GREGA BOLE BLED 29´01´´ + 03´10´´ SLO20000228
20 . 251 Stranić Luka Moški CRO Meridiana Kamen Team 29´06´´ + 03´15´´ CRO20000517
21 . 87 Kušar Jan Moški SLO KK SAVA KRANJ 29´16´´ + 03´25´´ SLO20000902
22 . 81 Bogataj Patrik Moški SLO KK ADRIA MOBIL 29´22´´ + 03´31´´ SLO20001023
23 . 91 Žagar Tilen Moški SLO PERUTNINA PTUJ 29´25´´ + 03´34´´ SLO20000310
24 . 79 Cvelbar Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 29´26´´ + 03´35´´ SLO20001118
25 . 107 HAMMERL LUKAS Moški AUT TEAM Rapso Knittelfeld 30´21´´ + 04´30´´ AUT20000313
26 . 84 Kalamar Žan Moški SLO KK SAVA KRANJ 30´38´´ + 04´47´´ SLO20000607
27 . 85 Oman Urban Moški SLO KK SAVA KRANJ 31´50´´ + 05´59´´ SLO20000630
28 . 89 Supi Rok Moški SLO KK TROPOVCI SLO20000721
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 173 ROŠKAR TIM Moški SLO PERUTNINA PTUJ 40u00b419u00b4u00b4 SLO19980626
2 . 159 Lavrič Martin Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 40u00b419u00b4u00b4 SLO19981128
3 . 252 Čemažar Nik Moški SLO KK SAVA KRANJ 40u00b422u00b4u00b4 + 03u00b4u00b4 SLO19990802
4 . 195 Cizelj Pavel Moški SLO RADENSKA AS 40u00b432u00b4u00b4 + 13u00b4u00b4 SLO19990115
5 . 148 Kosovel David Moški SLO KK GREGA BOLE BLED 40u00b435u00b4u00b4 + 16u00b4u00b4 SLO19990820
6 . 177 KRAMBERGER LUKA Moški SLO PERUTNINA PTUJ 40u00b435u00b4u00b4 + 16u00b4u00b4 SLO19980127
7 . 146 Šranc Peter Moški SLO KK GREGA BOLE BLED 40u00b435u00b4u00b4 + 16u00b4u00b4 SLO19990620
8 . 196 Prah Aljaž Moški SLO TANIN SEVNICA 40u00b435u00b4u00b4 + 16u00b4u00b4 SLO19981220
9 . 253 Eržen Luka Moški SLO KK SAVA KRANJ 40u00b435u00b4u00b4 + 16u00b4u00b4 SLO19990127
10 . 192 Glinšek Tilen Moški SLO RADENSKA AS 40u00b435u00b4u00b4 + 16u00b4u00b4 SLO19980419
11 . 165 Šmit Matic Moški SLO KK GORJE 40u00b444u00b4u00b4 + 25u00b4u00b4 SLO19990530
12 . 188 Ostervuh Jan Moški SLO RADENSKA AS 40u00b458u00b4u00b4 + 39u00b4u00b4 SLO19990402
13 . 185 Šetina Matic Moški SLO RADENSKA AS 41u00b415u00b4u00b4 + 56u00b4u00b4 SLO19990909
14 . 187 Oven Jaka Moški SLO RADENSKA AS 41u00b422u00b4u00b4 + 01u00b403u00b4u00b4 SLO19980930
15 . 186 Paulič Jaka Moški SLO RADENSKA AS 41u00b429u00b4u00b4 + 01u00b410u00b4u00b4 SLO19981129
16 . 193 Finkšt Matic Moški SLO RADENSKA AS 41u00b440u00b4u00b4 + 01u00b421u00b4u00b4 SLO19990113
17 . 191 Kogovšek Krištof Moški SLO RADENSKA AS 42u00b401u00b4u00b4 + 01u00b442u00b4u00b4 SLO19990404
18 . 183 Štirn Andraž Moški SLO RADENSKA AS 42u00b410u00b4u00b4 + 01u00b451u00b4u00b4 SLO19980406
19 . 158 Tratnik Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 42u00b412u00b4u00b4 + 01u00b453u00b4u00b4 SLO19980813
20 . 162 Mugerli Aljaž Moški SLO MEBLOJOGI 42u00b438u00b4u00b4 + 02u00b419u00b4u00b4 SLO19980923
21 . 167 Medja Kristjan Moški SLO KK GORJE 42´41´´ + 02´22´´ SLO19990519
22 . 170 Baltić Danijel Moški CRO BK Fortica 42´52´´ + 02´33´´ CRO19980126
23 . 147 Marolt Tilen Moški SLO KK GREGA BOLE BLED 42´55´´ + 02´36´´ SLO19980304
24 . 194 Debevec Blaž Moški SLO RADENSKA AS 42´57´´ + 02´38´´ SLO19990215
25 . 164 Topolovec Matija Moški SLO KK GORJE 42´58´´ + 02´39´´ SLO19990406
26 . 155 Novak Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 43´17´´ + 02´58´´ SLO19991117
27 . 157 Konda Kristjan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 43´17´´ + 02´58´´ SLO19981125
28 . 190 Kranjec Nik Moški SLO RADENSKA AS 43´28´´ + 03´09´´ SLO19980526
29 . 197 Podlesnik Anže Moški SLO TANIN SEVNICA 43´32´´ + 03´13´´ SLO19990904
30 . 172 Sagadin Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ 43´34´´ + 03´15´´ SLO19990501
31 . 168 Horvat Žiga Moški SLO KK TROPOVCI 43´34´´ + 03´15´´ SLO19980913
32 . 250 BIZJAK ANDREJ Moški CRO MEDIRIANA KAMEN TEAM 43´34´´ + 03´15´´ CRO19990810
33 . 176 Medved Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 43´34´´ + 03´15´´ SLO19990701
34 . 189 Križman Matjaž Moški SLO RADENSKA AS 43´34´´ + 03´15´´ SLO19990613
35 . 153 CEBEK Cene Moški SLO KK TBP LENART 43´55´´ + 03´36´´ SLO19980828
36 . 254 Kičin Edin Moški SLO KK SAVA KRANJ 44´59´´ + 04´40´´ SLO19980511
37 . 184 Starčič Dino Moški SLO RADENSKA AS 45´12´´ + 04´53´´ SLO19990313
38 . 178 Gomilšak Rene Moški SLO PERUTNINA PTUJ 45´21´´ + 05´02´´ SLO19990126
39 . 166 Slapničar Bor Moški SLO KK GORJE 45´21´´ + 05´02´´ SLO19990605
40 . 150 Strmšek Žiga Moški SLO KK TBP LENART 45´48´´ + 05´29´´ SLO19980216
41 . 154 Poberžnik Juš Moški SLO KK ADRIA MOBIL 45´54´´ + 05´35´´ SLO19990702
42 . 161 Tominc Martin Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI 46´12´´ + 05´53´´ SLO19990704
43 . 163 Bavec Timotej Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI 46´22´´ + 06´03´´ SLO19990620
44 . 179 Draškovič Sattler Denis Moški SLO PERUTNINA PTUJ 46´28´´ + 06´09´´ SLO19990823
45 . 156 Ljubi Matic Moški SLO KK ADRIA MOBIL 46´28´´ + 06´09´´ SLO19980604
DNF 152 Divjak Domen Moški SLO KK TBP LENART ODSTOP SLO19991226
DNF 198 Bregar Žan Moški SLO TANIN SEVNICA ODSTOP SLO19980815
DNF 175 Mohorič Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ ODSTOP SLO19990313
DNF 174 Paj Jernej Moški SLO PERUTNINA PTUJ ODSTOP SLO19990519
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 208 Jerkič Žan Moški SLO MEBLOJOGI 58u00b406u00b4u00b4 SLO19960921
2 . 222 Stepišnik Jure Moški SLO RADENSKA AS 58u00b430u00b4u00b4 + 24u00b4u00b4 SLO19960924
3 . 210 Čotar Luka Moški SLO MEBLOJOGI 59u00b429u00b4u00b4 + 01u00b423u00b4u00b4 SLO19960421
4 . 228 Finkšt Tilen Moški SLO RADENSKA AS 59u00b430u00b4u00b4 + 01u00b424u00b4u00b4 SLO19970706
5 . 169 Tomažin Miha Moški SLO KK SAVA KRANJ 59u00b430u00b4u00b4 + 01u00b424u00b4u00b4 SLO19960722
6 . 238 Muhič Benjamin Moški SLO KK ADRIA MOBIL 59u00b437u00b4u00b4 + 01u00b431u00b4u00b4 SLO19971114
7 . 231 Andrejaš Žan Moški SLO RADENSKA AS 59u00b453u00b4u00b4 + 01u00b447u00b4u00b4 SLO19970107
8 . 214 Rogina Nejc Moški SLO PERUTNINA PTUJ 1h00u00b416u00b4u00b4 + 02u00b410u00b4u00b4 SLO19970205
9 . 232 Jabuka David Moški CRO BK KAMENA - TRIBUNJ 1h00u00b448u00b4u00b4 + 02u00b442u00b4u00b4 CRO19970218
10 . 151 Špendov Tomaž Moški SLO KK SAVA KRANJ 1h01u00b408u00b4u00b4 + 03u00b402u00b4u00b4 SLO19960306
11 . 213 Škafar Matej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 1h01u00b408u00b4u00b4 + 03u00b402u00b4u00b4 SLO19970408
12 . 236 Kosovel Tadej Moški SLO KK GREGA BOLE BLED 1h01u00b408u00b4u00b4 + 03u00b402u00b4u00b4 SLO19970622
13 . 209 Jelavič Žiga Moški SLO MEBLOJOGI 1h01u00b409u00b4u00b4 + 03u00b403u00b4u00b4 SLO19970105
14 . 215 Plajnšek Alen Moški SLO PERUTNINA PTUJ 1h01u00b409u00b4u00b4 + 03u00b403u00b4u00b4 SLO19960610
15 . 221 Ustar Anže Jon Moški SLO RADENSKA AS 1h01u00b409u00b4u00b4 + 03u00b403u00b4u00b4 SLO19970214
16 . 206 Kranjc Martin Moški SLO MEBLOJOGI 1h01u00b420u00b4u00b4 + 03u00b414u00b4u00b4 SLO19961121
17 . 239 Mesojedec Matej Moški SLO KK ADRIA MOBIL 1h01u00b420u00b4u00b4 + 03u00b414u00b4u00b4 SLO19970315
18 . 223 Sever Matevž Moški SLO RADENSKA AS 1h01u00b420u00b4u00b4 + 03u00b414u00b4u00b4 SLO19970514
19 . 204 Čuk Žiga Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 1h01u00b420u00b4u00b4 + 03u00b414u00b4u00b4 SLO19970813
20 . 203 Grošelj Matic Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 1h01u00b422u00b4u00b4 + 03u00b416u00b4u00b4 SLO19960405
21 . 201 Iskra Simon Moški SLO KK ADRIA MOBIL 1h01´26´´ + 03´20´´ SLO19971209
22 . 212 Barat Jure Moški SLO KK TROPOVCI 1h01´29´´ + 03´23´´ SLO19970515
23 . 205 Čibej Simon Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 1h01´34´´ + 03´28´´ SLO19971018
24 . 229 Dolinar Tilen Moški SLO RADENSKA AS 1h01´38´´ + 03´32´´ SLO19960417
25 . 225 Močnik Klemen Moški SLO RADENSKA AS 1h01´41´´ + 03´35´´ SLO19960423
26 . 226 Kovač Mike Moški SLO RADENSKA AS 1h01´58´´ + 03´52´´ SLO19960921
27 . 224 Zubanovič Tim Moški SLO KK SAVA KRANJ 1h02´06´´ + 04´00´´ SLO19960605
28 . 160 Vrtačnik Jaka Moški SLO KK SAVA KRANJ 1h03´48´´ + 05´42´´ SLO19970929
DNF 217 Korpar Aleš Moški SLO PERUTNINA PTUJ ODSTOP SLO19971001
DNF 218 Biškup Andrej Moški CRO BD SLOGA ODSTOP CRO19960629
DNF 230 Bokan Gašper Moški SLO RADENSKA AS ODSTOP SLO19970926
DNF 234 Šmid Jakob Moški SLO KK GREGA BOLE BLED ODSTOP SLO19960221
DNF 235 Pazlar Anže Moški SLO KK GREGA BOLE BLED ODSTOP SLO19960407
DNF 207 Komel Patrik Moški SLO HIT CASINOS ODSTOP SLO19970102
DNF 202 Tratnik Bajc Miha Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA ODSTOP SLO19970204
DNF 211 Perša Miha Moški SLO KK TROPOVCI ODSTOP SLO19960927
DNF 216 Mohorko Mitja Moški SLO PERUTNINA PTUJ ODSTOP SLO19961113
DNF 227 Korimšek Žan Moški SLO RADENSKA AS ODSTOP SLO19971001
DNF 237 Škerget Tomas Moški SLO KK TBP LENART ODSTOP SLO19961023
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 60 Šmit Maruša Ženski SLO KK GORJE 18u00b441u00b4u00b4 SLO20030517
2 . 56 Ahačič Ana Ženski SLO KK SAVA KRANJ 19u00b411u00b4u00b4 + 30u00b4u00b4 SLO20021025
3 . 58 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK SAVA KRANJ 20u00b412u00b4u00b4 + 01u00b431u00b4u00b4 SLO20020803
4 . 55 Šmiderer Zala Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 20u00b427u00b4u00b4 + 01u00b446u00b4u00b4 SLO20040408
5 . 62 Čemažar Klara Ženski SLO RADENSKA AS 21u00b446u00b4u00b4 + 03u00b405u00b4u00b4 SLO20030815
6 . 59 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 22u00b457u00b4u00b4 + 04u00b416u00b4u00b4 SLO20040512
7 . 57 Prevc Eva Ženski SLO KK SAVA KRANJ 23u00b405u00b4u00b4 + 04u00b424u00b4u00b4 SLO20030829
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 54 Povše Maša Ženski SLO RADENSKA AS 19u00b428u00b4u00b4 SLO20010927
2 . 52 Jenko Katja Ženski SLO KK SAVA KRANJ 20u00b407u00b4u00b4 + 39u00b4u00b4 SLO20010630
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 137 Kožić Karla Ženski CRO BD SLOGA 31u00b414u00b4u00b4 CRO20000314
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 143 Penko Karin Ženski SLO RADENSKA AS 27u00b449u00b4u00b4 SLO19990803
2 . 141 Kerpan Katja Ženski SLO MEBLOJOGI 27u00b458u00b4u00b4 + 09u00b4u00b4 SLO19991208
3 . 140 Majnik Ana Ženski SLO RADENSKA AS 28u00b413u00b4u00b4 + 24u00b4u00b4 SLO19980705
4 . 144 Zajc Hajdi Ženski SLO RADENSKA AS 28u00b431u00b4u00b4 + 42u00b4u00b4 SLO19981215
5 . 145 Ustar Maša Pia Ženski SLO RADENSKA AS 30u00b423u00b4u00b4 + 02u00b434u00b4u00b4 SLO19990901
6 . 139 Komar Liza Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO19990921
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 200 Jeretina Katja Ženski SLO RADENSKA AS 42u00b441u00b4u00b4 SLO19970523
2 . 199 Žnidaršič Anita Ženski SLO RADENSKA AS SLO19960301
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 243 Pintar Urša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 40u00b435u00b4u00b4 SLO19851003
2 . 245 Kern Špela Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 40u00b435u00b4u00b4 SLO19900224
3 . 242 Rugelj Anja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 42u00b419u00b4u00b4 + 01u00b444u00b4u00b4 SLO19860625
4 . 249 FERENČIČ ANTONELA Ženski CRO Meridiana Kamen Team 42u00b439u00b4u00b4 + 02u00b404u00b4u00b4 CRO19940423
5 . 241 Rutar Tjaša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 43u00b402u00b4u00b4 + 02u00b427u00b4u00b4 SLO19841210
6 . 244 Novak Alenka Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 43u00b434u00b4u00b4 + 02u00b459u00b4u00b4 SLO19770817
7 . 240 Zrimšek Petra Ženski SLO KK SAVA KRANJ 44u00b407u00b4u00b4 + 03u00b432u00b4u00b4 SLO19880519
DNF 248 Batagelj Polona Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA ODSTOP SLO19890607
DNF 247 Frece Sara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA ODSTOP SLO19840217
DNF 246 Kalan Urška Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA ODSTOP SLO19940325

Komentarji