8. VN OBČINE KOMENDA

Cestno kolesarstvo Tekma:8. VN OBČINE KOMENDA Datum:18.05.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca u010cas Vou017enje Zaostanek
ŽENSKE A-Ž
1 . 52 Šimenc Laura Ženski SLO KD ALPE SiS SLO1991**** 0:43:03.00
2 . 30 KONCILIJA Tanja Ženski SLO Radenska KD Življenje
3 . 60 Jug Nina Ženski SLO KK DJAK SLO1989****
4 . 51 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO1990****
5 . 56 Komel Tadeja Ženski SLO KD BRDA DOBROVO SLO1984****
ŽENSKE B-Ž
1 . 54 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR SLO1979**** 0:43:03.00
ŽENSKE C-Ž
1 . 171 Trojar Andreja Ženski SLO ŠD TURBO M SLO1961****
2 . 50 Uršič Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO1953****
3 . 59 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M SLO1960****
AMATERJI -M
1 . 75 Polajnar Klemen Moški SLO ŠD BAM.BI SLO1995**** 0:57:32.00
2 . 64 Černigoj Uroš Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO1985****
3 . 80 Obal Primož Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO1990****
4 . 76 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM SLO1988****
5 . 68 Hrovat Jan Moški SLO UNI Team SLO1988****
6 . 182 Pajek Luka Moški SLO Brez kluba
7 . 153 Bonča Blaž Moški SLO TUŠMOBIL SLO1989****
8 . 181 Pajek Rok Moški SLO Brez kluba
9 . 84 Žakelj Anže Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM SLO1987****
10 . 184 Pinter Uroš Moški SLO BikeRepublic SLO1989****
11 . 82 Kulišić Tomislav Moški CRO ŠD BAM.BI A2U TEAM CRO1985****
12 . 62 Brulc Srečko Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO1987****
13 . 74 Pogačar Jani Moški SLO KK TEMPO SIGAS SLO1988****
14 . 69 Koželj Martin Moški SLO ŠD BAM.BI SLO1989****
15 . 143 Maretič Žiga Moški SLO ŠD Koloka SLO1987****
16 . 70 Kramar Miha Moški SLO KD ALPE SiS SLO1985****
17 . 155 Marolt Žiga Moški SLO KK TEMPO SIGAS SLO1993****
18 . 200 Hostnik Andraž Moški SLO KK TEMPO SIGAS SLO1990****
19 . 156 Plevel Robert Moški SLO KD ALPE SLO1988****
20 . 79 Šilak Jernej Moški SLO ŠD TURBO M SLO1985****
21 . 189 Primožič Žiga Moški SLO Brez kluba
22 . 65 Cindrič Izidor Moški SLO BikeRepublic SLO1994****
23 . 71 Krajnc Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO1988****
24 . 196 Rožman Bernard Moški SLO BAM.BI
25 . 144 Maček Marjan Moški SLO ŠD Metrel
26 . 152 Marinko Matjaž Moški SLO KD ALPE SLO1987****
27 . 147 Galun Dejan Moški SLO BikeRepublic SLO1994****
28 . 66 Cirnski Simon Moški SLO KK TEMPO SIGAS SLO1994****
29 . 67 Hiršman Gregor Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO1987****
30 . 198 Biček Nejc Moški SLO ŠD BAM.BI
31 . 63 Černe Jure Moški SLO ŠD TURBO M SLO1987****
32 . 78 Sanković Alex Moški SLO KK Postojna SLO1994****
MASTER A-M
1 . 91 Lovše Matej Moški SLO TUŠMOBIL SLO1983**** 0:58:04.00
2 . 96 Vene Uroš Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO1982****
3 . 92 Obid Andraž Moški SLO KD ALPE SiS SLO1983****
4 . 93 Porenta Jurij Moški SLO ŠD BAM.BI SLO1983****
5 . 94 Ribič Zoran Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 SLO1980****
6 . 88 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO1984****
7 . 195 Hrkalovič Miroslav Moški SLO ŠD BAM.BI SLO1982****
8 . 97 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO1983****
9 . 95 Stubelj Aleš Moški SLO KK PANTAL SLO1983****
10 . 180 Belec Uroš Moški SLO KK ČRNOMELJ SLO1984****
11 . 90 Kramberger Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO1983****
12 . 151 Majer Nino Moški SLO KK ČRNOMELJ SLO1983****
MASTER B-M
1 . 113 Zupanič Janez Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO1976**** 0:58:04.00
2 . 108 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO1976****
3 . 101 Fabjan Matic Moški SLO TUŠMOBIL SLO1976****
4 . 99 Dakskobler Matej Moški SLO KK PANTAL SLO1976****
5 . 192 Smolej Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI SLO1977****
6 . 102 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS SLO1976****
7 . 112 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO1975****
8 . 111 Vantur Mihael Moški SLO TUŠMOBIL SLO1979****
9 . 105 Omahen Blaž Moški SLO ŠD TURBO M SLO1975****
10 . 193 VRANKAR Gregor Moški SLO ŠD BAM.BI SLO1977****
11 . 110 Starman Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO1976****
MASTER C-M
1 . 115 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO1973**** 0:57:32.00
2 . 199 OVEN Uroš Moški SLO ŠD GRMADA SLO1970****
3 . 116 Jelič Borja Moški SLO TUŠMOBIL SLO1974****
4 . 120 Poglavc Alojz Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO1971****
5 . 117 Krapež Aleš Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO1973****
6 . 119 Osojnik Borut Moški SLO ŠD TURBO M SLO1970****
7 . 188 Rovšček Borut Moški SLO TUŠMOBIL SLO1971****
8 . 201 Hren Aleš Moški SLO ŠD POLJANE SLO1972****
9 . 154 Košič Vojko Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO1972****
10 . 194 Jeraj Sebastijan Moški SLO ŠD BAM.BI SLO1973****
11 . 118 Laharnar Jure Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO1971****
12 . 187 Kuster David Moški SLO KD ALPE SiS SLO1972****
13 . 121 Vukan Slavko Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI
14 . 191 Svete Boštjan Moški SLO BICIKEL.COM SLO1973****
MASTER D-M
1 . 134 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠMOBIL SLO1966**** 0:57:32.00
2 . 131 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE SiS SLO1967****
3 . 141 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO1966****
4 . 197 Žakelj Vladimir Moški SLO ŠD BAM.BI SLO1965****
5 . 137 Donša Janez Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO1967****
6 . 130 Gruden Gregor Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO1968****
7 . 146 Benedik Jurij Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO1968****
8 . 129 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna SLO1966****
MASTER E-M
1 . 2 Debeljak Janez Moški SLO ŠD BAM.BI SLO1962**** 0:45:22.00
2 . 3 Novak Branko Moški SLO ŠD BAM.BI SLO1962**** 0:45:33.00 0:03:18.00
3 . 6 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO1964****
4 . 4 Petrič Slavko Moški SLO KK MASTER TEAM SLO1962****
5 . 175 Kutnar Frančišek Brane Moški SLO ŠD BAM.BI SLO1962****
6 . 8 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO1964****
7 . 185 LUŽAR Slavko Moški SLO Brez kluba
8 . 7 Rožič Darko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO1961****
9 . 44 Jug Sergej Moški SLO KK DJAK SLO1963****
MASTER F-M
1 . 15 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M SLO1958**** 0:45:22.00
2 . 19 Slak Boštjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO1958**** 0:45:33.00 0:03:18.00
3 . 170 Fabjan Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO1957****
4 . 16 Stankovič Dragan Moški SLO SPRINT NOVO MESTO SLO1958****
5 . 11 Brancelj Franci Moški SLO ŠD TURBO M SLO1955****
6 . 12 Brecelj Miloš Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO1959****
7 . 47 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M SLO1956****
8 . 43 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO1957****
9 . 14 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI SLO1957****
10 . 45 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M SLO1956****
11 . 18 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO1956****
MASTER G-M
1 . 23 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M SLO1951**** 0:45:22.00
2 . 22 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO1951**** 0:45:33.00 0:03:18.00
3 . 21 Govekar Anton Moški SLO ŠD TURBO M SLO1953****
4 . 24 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO1954****
5 . 25 Prešeren Janez Moški SLO KD MENGEŠ SLO1950****
6 . 20 Frangež Franc Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO1953****
7 . 174 PODGORŠEK Edo Moški SLO BEXEL Komenda
MASTER H-M
1 . 172 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO1948**** 0:45:22.00
2 . 31 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M SLO1947**** 0:45:33.00 0:03:18.00
3 . 32 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK SLO1945****
4 . 176 Štrancar Jožef Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO1947****
5 . 32 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO1949****
MASTER I-M
1 . 39 Mikuž Franc Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO1943**** 0:45:22.00
2 . 42 Hafner Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO1940**** 0:45:33.00 0:03:18.00
3 . 38 Kotnik Herbert Moški SLO KD MENGEŠ SLO1943****
4 . 41 Danevčič Anton Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO1941****
5 . 40 Učanjšek Edvard Moški SLO KD HRASTNIK SLO1934****
DEČKI C (U13)-M
1 . 50 MORO Manilo Moški ITA GC Pasiano 0:25:15.00
2 . 5 Kranjec Žagar Matic Moški SLO RADENSKA AS SLO2002****
3 . 14 Colnar Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2002****
4 . 40 Vandur Gaber Moški SLO TANIN SEVNICA SLO2002**** 0:25:20.00 0:00:05.00
5 . 9 Praprotnik Čurič Vid Moški SLO RADENSKA AS SLO2002****
6 . 34 Muršec Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO2002****
7 . 48 ALFIERE Davide Moški ITA GC Pasiano
8 . 39 Bedek Drejc Moški SLO TANIN SEVNICA SLO2002****
9 . 32 Klasinc Enej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO2002****
10 . 47 Žnidar Žiga Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO2004****
11 . 20 Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2002****
12 . 38 Žnidar Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO2003****
13 . 3 Groznik Svit Moški SLO RADENSKA AS SLO2002****
14 . 31 Strmšek Miha Moški SLO KK TBP LENART SLO2002****
15 . 10 Skukan Gašper Moški SLO RADENSKA AS SLO2003****
16 . 51 CESTER Lukas Moški ITA GC Pasiano
17 . 15 Glivar Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2002****
18 . 21 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2005****
19 . 121 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI SLO2003****
20 . 36 Poropat Žan Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO2003****
21 . 1 Bašelj Jaša Moški SLO RADENSKA AS SLO2002**** 0:25:35.00 0:00:20.00
22 . 23 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2003**** 0:25:56.00 0:00:41.00
23 . 122 Rengeo Nikolaj Moški SLO KK TROPOVCI SLO2002**** 0:25:59.00 0:00:44.00
24 . 45 Jenčič Lan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO2003**** 0:26:10.00 0:00:55.00
25 . 49 PATIES MONTAGNER Eric Moški ITA GC Pasiano 0:26:15.00 0:01:00.00
26 . 13 Badovinac Jošt Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2004**** 0:26:18.00 0:01:03.00
27 . 43 Flajs Maj Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO2005**** 0:27:27.00 0:02:12.00
28 . 26 Lončar Luka Moški CRO BK STUBAKI
29 . 52 Jakopović Jani Moški CRO BK Sveti Donat
30 . 44 Florjanič Jaka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO2004**** 0:27:39.00 0:02:24.00
31 . 33 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO2003**** 0:28:08.00 0:02:53.00
32 . 37 Vidovič Filip Teo Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO2002**** 0:28:18.00 0:03:03.00
33 . 16 Hajsinger Janko Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2003**** 0:28:36.00 0:03:21.00
34 . 35 Petek Rene Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO2003**** 0:28:45.00 0:03:30.00
35 . 17 Judež Bine Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2006**** 0:28:58.00 0:03:43.00
36 . 57 Markovič Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO2003**** 0:29:33.00 0:04:18.00
37 . 18 Lovše Domen Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2004**** 0:29:41.00 0:04:26.00
38 . 58 Markež Maj Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO2003**** 0:29:55.00 0:04:40.00
39 . 2 Čuk Enej Moški SLO RADENSKA AS SLO2005**** 0:30:11.00 0:04:56.00
40 . 6 Oven Martin Moški SLO RADENSKA AS SLO2003**** 0:30:19.00 0:05:04.00
41 . 19 Jamnik Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2003**** 0:30:43.00 0:05:28.00
42 . 4 Kern Tadej Moški SLO RADENSKA AS SLO2003**** 0:30:47.00 0:05:32.00
43 . 25 Turk Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2004****
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 69 Bevc Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2001**** 0:45:25.00
2 . 85 Šranc Andrej Moški SLO KK GORJE SLO2001****
3 . 67 Jeretina Marko Moški SLO RADENSKA AS SLO2001****
4 . 73 Badovinac Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL
5 . 70 Ravbar Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2001****
6 . 80 Suhadolnik Maks Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO2001****
7 . 63 Zalar Gašper Moški SLO RADENSKA AS SLO2001****
8 . 86 Žnidar Maj Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO2001****
9 . 68 Kogovšek Kancijan Moški SLO RADENSKA AS SLO2001****
10 . 60 Čemažar Jaka Moški SLO RADENSKA AS SLO2001****
11 . 64 Čadež Matevž Moški SLO RADENSKA AS SLO2001****
12 . 75 Ljubec Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO2001****
13 . 66 Križman Marko Moški SLO RADENSKA AS SLO2001****
14 . 74 Polanec Gašper Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO2001****
15 . 61 Čuk Tjaž Moški SLO RADENSKA AS SLO2001****
16 . 71 Dolenc Lan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2001****
17 . 84 Slapničar Vid Moški SLO KK GORJE SLO2001****
18 . 76 Peršak Vid Moški SLO KK TBP LENART SLO2001****
19 . 79 Dolhar Jakob Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO2001****
20 . 65 Vilfan Jakob Moški SLO RADENSKA AS SLO2001****
21 . 87 Gracin Tin Moški CRO BK Pula
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 118 Čadež David Moški SLO KK SAVA KRANJ 0:45:25.00
2 . 126 Zadro Zvonimir Moški CRO BK Sokol Vinkovci
3 . 90 Jančar Žiga Moški SLO RADENSKA AS SLO2000****
4 . 103 Skok Anže Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO2000****
5 . 93 Cunder Martin Moški SLO RADENSKA AS SLO2000****
6 . 98 Bahč Gregor Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2000****
7 . 97 Colnar Martin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2000****
8 . 107 Hozjan Marko Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO2000****
9 . 102 Omrzel Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2000****
10 . 99 Rataj Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2000****
11 . 94 Groznik Urh Moški SLO RADENSKA AS SLO2000****
12 . 91 Kimovec Žan Mark Moški SLO RADENSKA AS SLO2000****
13 . 95 Jagodic Filip Moški SLO RADENSKA AS SLO2000****
14 . 114 Švab Tilen Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO2000****
15 . 108 Malovič Nace Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO2000****
16 . 100 Bogataj Patrik Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2000****
17 . 101 Cvelbar Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2000****
18 . 96 Kostanjšek Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2000****
19 . 42 Rengeo Aleksander Moški SLO KK TROPOVCI SLO2000****
20 . 127 Jovičić Antonio Moški CRO BK Sokol Vinkovci
21 . 110 Slekovec Žiga Moški SLO KK TBP LENART SLO2000****
22 . 104 Ljubec Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO2000****
23 . 117 Kušar Jan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO2000****
24 . 115 Kalamar Žan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO2000****
25 . 123 Stranić Luka Moški SLO Meridiana Kamen Team SLO1997****
26 . 113 Pirih Aleš Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO2000****
27 . 41 Supi Rok Moški SLO KK TROPOVCI SLO2000****
28 . 116 Oman Urban Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO2000****
29 . 120 Fink Miha Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO2000****
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 170 Jerman Žiga Moški SLO RADENSKA AS SLO1998**** 1:09:53.00
2 . 198 Sagadin Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO1999****
3 . 173 Merčun Matej Moški SLO RADENSKA AS SLO1998****
4 . 225 Lavrič Martin Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO1998****
5 . 206 Horvat Žiga Moški SLO KK TROPOVCI SLO1998****
6 . 213 Primožič Jaka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO1998****
7 . 186 Zupančič Mitja Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO1998****
8 . 218 Černe Gregor Matija Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO1998****
9 . 175 Paulič Jaka Moški SLO RADENSKA AS SLO1998****
10 . 176 Oven Jaka Moški SLO RADENSKA AS SLO1998****
11 . 238 Pepić Domagoj Moški CRO BK Sokol Vinkovci
12 . 239 Leš Mihael Moški CRO BK Perfa
13 . 197 Roškar Tim Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO1998****
14 . 212 Čemažar Nik Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO1999****
15 . 194 Prah Aljaž Moški SLO TANIN SEVNICA SLO1998****
16 . 247 Kvasina Filip Moški CRO BK Perfa
17 . 226 Laharnar Luka Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO1998****
18 . 199 Kramberger Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO1998**** 1:10:09.00 0:00:16.00
19 . 179 Šetina Matic Moški SLO RADENSKA AS SLO1999****
20 . 174 Ostervuh Jan Moški SLO RADENSKA AS SLO1999**** 1:10:15.00 0:00:22.00
21 . 171 Pogačar Tadej Moški SLO RADENSKA AS SLO1998****
22 . 214 Katrašnik Matic Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO1998**** 1:10:19.00 0:00:26.00
23 . 172 Cizelj Pavel Moški SLO RADENSKA AS SLO1999**** 1:10:23.00 0:00:30.00
24 . 182 Debevec Blaž Moški SLO RADENSKA AS SLO1999**** 1:10:26.00 0:00:33.00
25 . 187 Jarc Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO1999****
26 . 188 Potočki Viktor Moški CRO KK ADRIA MOBIL 1:11:58.00 0:02:05.00
27 . 200 Paj Jernej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO1999**** 1:12:40.00 0:02:47.00
28 . 207 Bagari Uroš Moški SLO KK TROPOVCI SLO1999**** 1:13:22.00 0:03:29.00
29 . 231 BIZJAK Andrej Moški ITA Meridiana Kamen Team
30 . 189 Novak Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO1999**** 1:13:29.00 0:03:36.00
31 . 215 Eržen Luka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO1999****
32 . 233 Jakopović Sven Moški CRO BK Sveti Donat 1:13:35.00 0:03:42.00
33 . 177 Finkšt Matic Moški SLO RADENSKA AS SLO1999****
34 . 184 Križman Matjaž Moški SLO RADENSKA AS SLO1999****
35 . 181 Kogovšek Krištof Moški SLO RADENSKA AS SLO1999****
36 . 201 Medved Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO1999****
37 . 211 Ketiš Mitja Moški SLO KK TBP LENART SLO1998****
38 . 232 Horvat Matej Moški SLO KK ČRNOMELJ SLO1998****
39 . 183 Kranjec Nik Moški SLO RADENSKA AS SLO1998****
40 . 248 Vincelj Leonard Moški CRO BK Perfa
41 . 220 Marolt Tilen Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO1998****
42 . 230 Bavec Timotej Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO1999**** 1:13:48.00 0:03:55.00
43 . 190 Konda Kristjan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO1998**** 1:13:58.00 0:04:05.00
44 . 185 Starčič Dino Moški SLO RADENSKA AS SLO1999**** 1 KROG
45 . 191 Poberžnik Juš Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO1999**** 4 KROGI
46 . 192 Ljubi Matic Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO1998****
47 . 195 Podlesnik Anže Moški SLO TANIN SEVNICA SLO1999****
48 . 196 Bregar Žan Moški SLO TANIN SEVNICA SLO1998****
49 . 209 Strmšek Žiga Moški SLO KK TBP LENART SLO1998****
50 . 210 Divjak Domen Moški SLO KK TBP LENART SLO1999****
51 . 224 Slapničar Bor Moški SLO KK GORJE SLO1999****
52 . 202 Gomilšak Rene Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO1999**** 7 KROGOV
52 . 237 Luburić Fran Moški CRO BK Sokol Vinkovci 8 KROGOV
53 . 235 Puškarević Dorijan Moški CRO BK Pula 9 KROGOV
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 242 Ahačič Ana Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO2002**** 0:25:20.00
2 . 245 Šmit Maruša Ženski SLO KK GORJE SLO2003****
3 . 240 Čemažar Klara Ženski SLO RADENSKA AS SLO2003****
4 . 243 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO2002****
5 . 246 Šmiderer Zala Ženski SLO KK ADRIA MOBIL SLO2004****
6 . 241 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO RADENSKA AS SLO2005****
7 . 244 Prevc Eva Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO2003****
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 53 Povše Maša Ženski SLO RADENSKA AS SLO2001**** 0:25:20.00
2 . 54 Jenko Katja Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO2001****
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 160 Penko Karin Ženski SLO RADENSKA AS SLO1999**** 0:45:25.00
2 . 167 Kerpan Katja Ženski SLO MEBLOJOGI SLO1999****
3 . 161 Majnik Ana Ženski SLO RADENSKA AS SLO1998****
4 . 162 Ustar Maša Pia Ženski SLO RADENSKA AS SLO1999****
5 . 163 Zajc Hajdi Ženski SLO RADENSKA AS SLO1998****
6 . 164 Weisseisen Eva Ženski SLO RADENSKA AS SLO1998****
7 . 168 Štrancar Ema Ženski SLO MEBLOJOGI SLO1999****
8 . 166 Komar Liza Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO1999****
9 . 236 Kuna Andrea Ženski CRO BK Pula CRO1998****
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 252 Jeretina Katja Ženski SLO RADENSKA AS SLO1997**** 1:13:35.00
2 . 253 Žnidaršič Anita Ženski SLO RADENSKA AS SLO1996****
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 254 Kern Špela Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO1990**** 1:09:53.00
2 . 88 FERENČIĆ Antonela Ženski ITA Meridiana Kamen Team
3 . 89 Zrimšek Petra Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO1988****

Komentarji