Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XC Završnica 2014 DP

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XC Završnica 2014 DP Datum:21.06.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas vožnje Št.krogov Zaostanek
ELITE-M
1 . 1 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 01:31:36.22 11 -
2 . 21 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 01:31:46.82 11 10.6
3 . 10 Halzer Miha Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 01:31:50.56 11 14.34
4 . 2 Tancik Mitja Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 01:31:56.82 11 20.6
5 . 5 Budin Matjaž Moški SLO ORBEA GEAX 01:32:38.98 11 1:02.76
6 . 4 Belak Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 01:35:16.54 11 3:40.32
7 . 26 Uršič Blaž Moški SLO KK PANTAL 01:37:35.40 11 5:59.18
8 . 23 Ferenčak Urban Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 01:38:03.16 11 6:26.94
9 . 7 Vodopivec Luka Moški SLO ORBEA GEAX 01:38:36.48 11 7:00.26
10 . 6 Rauter Samo Moški SLO GANESHA TEAM 01:31:36.22 10 1
11 . 11 Jurak Primož Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 01:38:05.78 10 1
12 . 9 Rogina Domen Moški SLO GANESHA TEAM 01:39:11.49 10 1
13 . 22 Dimic Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 01:39:30.55 10 1
14 . 24 Leskovšek Timotej Moški SLO KD HRASTNIK 01:31:06.55 9 2
15 . 25 Tepina Rok Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 01:32:38.98 9 2
16 . 8 Lavtar Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 01:36:06.61 7 4
17 . 12 Modic Aleš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 01:03:04.74 3 8
DNF 3 Pristovnik Blaž Moški SLO ORBEA GEAX DNS --
DNF 14 Vasilenko Miha Moški SLO MTB klub Kranj DNS --
U23-ELITE-ž-Ž
1 . 87 Pintarič Blaža Ženski SLO FEENSTRA FELT p/b KE 01:19:54.96 9 -
2 . 85 Žakelj Tanja Ženski SLO Rajd Trek / Unior Tools Team 01:20:50.06 9 55.1
3 . 81 Perše Tina Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 01:19:57.77 7 2 Lp.
DNF 82 Homovec Nina Ženski SLO ORBEA GEAX DNS -- -
U19 MLADINCI-M
1 . 32 Naglič Rok Moški SLO KK RAVNE 01:06:52.90 8 -
2 . 33 Berger Matej Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 01:08:05.03 8 1:12.13
3 . 31 Zupančič Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 01:08:41.21 8 1:48.31
4 . 34 Tratnik Bajc Miha Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 01:14:33.49 8 7:40.59
5 . 37 Pirnat Tomaž Moški SLO KK RAVNE 01:11:23.14 7 1
6 . 35 Čibej Simon Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 01:13:00.64 7 1
7 . 36 Svetek Domen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 01:13:47.39 7 1
8 . 39 Gnus Patrik Moški SLO KD HRASTNIK 01:17:54.05 7 1
9 . 38 Erjavec Simon Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 01:09:59.57 6 2
10 . 41 Strehar Žiga Moški SLO KD HRASTNIK 01:10:33.28 6 2
11 . 40 Žvan Grega Moški SLO ORBEA GEAX 01:13:22.42 6 2
AMATERKE-Ž
1 . 70 Andrea Eberhard Ženski AUT 01:10:18.82 5 -
AMATERJI-M
1 . 52 Podgornik Tadej Moški SLO ORBEA GEAX 01:08:15.56 7 -
2 . 53 Globočnik Uroš Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 01:08:34.48 7 18.92
3 . 51 Vrhovnik Mohor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 01:08:47.41 7 31.85
4 . 69 Grilc Rok Moški SLO KK ZAVRŠNICA 01:09:05.55 7 49.99
5 . 61 Korošec Martin Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 01:10:23.56 7 2:08.00
6 . 64 Vrbnjak Blaž Moški SLO KD HRASTNIK 01:10:30.33 7 2:14.77
7 . 67 Slabanja Matic Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 01:11:47.30 7 3:31.74
8 . 63 Vodenik Žiga Moški SLO KD HRASTNIK 01:02:19.44 6 1
9 . 54 Križan Borut Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 01:02:30.42 6 1
10 . 55 Starman Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 01:03:57.95 6 1
11 . 66 Spruk Miha Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 01:04:39.29 6 1
12 . 60 Čibej Aleš Moški SLO KK RAVNE 01:04:59.97 6 1
13 . 56 Mihalič Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 01:05:29.23 6 1
14 . 58 Pahor Patrik Moški SLO DEŠ FLEŠ 01:11:02.71 6 1
15 . 68 Hrastnik Gregor Moški SLO 01:12:49.39 6 1
16 . 57 Pevec Evgen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:32:09.98 3 4
17 . 65 Gole Klemen Moški SLO KD HRASTNIK 00:13:35.42 1 6
DNF 59 Kumar Matias Moški SLO DEŠ FLEŠ DNS --
VETERANI 1-M
1 . 216 Kukovič Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 01:01:10.72 7 -
2 . 207 Mikelj Uroš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 01:01:32.79 7 22.07
3 . 201 Boškin Aleš Moški SLO DEŠ FLEŠ 01:01:35.59 7 24.87
4 . 202 Černe Mitja Moški SLO DEŠ FLEŠ 01:02:17.49 7 1:06.77
5 . 206 Miklič Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 01:04:53.45 7 3:42.73
6 . 204 Blaznik Robert Moški SLO ORBEA GEAX 01:05:08.60 7 3:57.88
7 . 219 Volčič Tomaž Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI 01:05:27.35 7 4:16.63
8 . 203 Dejak Janez Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 01:05:46.29 7 4:35.57
9 . 210 Pirc Tomaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 01:06:21.50 7 5:10.78
10 . 212 Utranker Damjan Moški SLO BREZ BREMZ 2SIMP 01:06:34.52 7 5:23.80
11 . 213 Rijavec Aleš Moški SLO 01:08:52.94 7 7:42.22
12 . 217 Bitenc Janez Moški SLO BREZ BREMZ 2SIMP 01:12:05.85 7 10:55.13
13 . 214 Černe Aljaž Moški SLO SCOTT TEAM 01:02:46.76 6 1
14 . 209 Belaj Vojko Moški SLO KK RAVNE 01:03:57.68 6 1
15 . 222 Klančič Borut Moški SLO DEŠ FLEŠ 01:05:23.56 6 1
16 . 221 Reven Aljoša Moški SLO KK ZAVRŠNICA 01:05:30.67 6 1
17 . 218 Zajc Uroš Moški SLO SCOTT TEAM 01:11:13.04 6 1
18 . 223 Prešeren Grega Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:11:50.18 1 6
DNF 220 Tušar Boris Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA DNS --
DNF 211 Tancik Jaka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM DNS --
DNF 208 Jeram Damjan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA DNS --
VETERANI 2-M
1 . 246 Vesel Peter Moški SLO UNI Team - 01:03:54.05 7
2 . 250 Martinjaš Aljoša Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 01:03:54.50 7 0.45
3 . 240 Urbančič Milan Moški SLO SCOTT TEAM 01:04:53.59 7 59.54
4 . 243 Škarja Marko Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 01:05:48.24 7 1:54.19
5 . 247 Tomšič Valter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 01:08:10.59 7 4:16.54
6 . 244 Nemeček Dejan Moški SLO UNI Team 01:09:04.60 7 5:10.55
7 . 253 Gnezda Uroš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 01:03:17.76 6 1
8 . 252 Sušnik Andrej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 01:04:31.51 6 1
9 . 245 Šinigoj Jernej Moški SLO KK RAVNE 01:05:34.75 6 1
10 . 248 Žagar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 01:08:30.64 6 1
11 . 249 Vovk Janez Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 01:10:53.76 6 1
12 . 251 Svetek Robert Franc Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 556:39:55.36 6 1
VETERANI 3-M
1 . 261 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM 01:06:27.82 7 -
2 . 263 Kemperl Bojan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 01:03:44.12 6 1 Lp.
3 . 262 Rauter Mirko Moški SLO GANESHA TEAM 01:04:56.59 5 2 Lp.
VETERANKE-Ž
1 . 455 Kranjec Mira Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 01:13:07.27 5
U17 MLADINCI-M
1 . 103 Govekar Blaž Moški SLO ORBEA GEAX 00:47:44.26 5 -
2 . 10 Košir Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:50:38.33 5 2:54.07
3 . 100 Ivartnik david Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:51:00.85 5 22.52
4 . 95 Tratnik Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:51:49.70 5 48.85
5 . 97 Mihalič Anže Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:52:50.30 5 1:00.60
6 . 102 Bosman Luka Moški SLO KK RAVNE 00:53:44.95 5 54.65
7 . 104 Rupar Žan Moški SLO KD HRASTNIK 00:50:28.18 4 1 Lp.
8 . 101 Rauh Jernej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:54:08.04 4 3:39.86
9 . 93 Zupan Ciril Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:34:54.38 3 1 Lp.
MLADINKE-Ž
1 . 94 Kerpan Katja Ženski SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI 01:01:33.94 5 -
2 . 95 Filipović Ema Ženski CRO BGK TUŠKANAC 01:03:54.19 5 2:20.25
3 . 91 Movrin Ana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 01:07:14.79 5 5:40.85
4 . 92 Kranjec Katja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 01:09:44.43 5 8:10.49
5 . 93 Jagodič Eva Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 00:37:47.87 3 2 Lp.
U15 DEčKI-M
1 . 301 Skok Anže Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:30:48.785 4 -
2 . 302 Govekar Matevž Moški SLO ORBEA GEAX 00:31:51.375 4 1:02.590
3 . 306 Šinigoj Tomaž Moški SLO KK RAVNE 00:32:32.988 4 1:44.203
4 . 310 Skala Tilen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:32:54.633 4 2:05.848
5 . 303 Klemenčič Miha Moški SLO ORBEA GEAX 00:33:18.475 4 2:29.690
6 . 307 Smolnikar Jakob Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:33:27.357 4 2:38.572
7 . 308 Lozar Matjaž Moški SLO ORBEA GEAX 00:33:28.473 4 2:39.688
8 . 314 Peternel Sergej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:35:30.530 4 4:41.745
9 . 311 Brojan Jan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:36:10.167 4 5:21.382
10 . 318 Sladič Kristjan Moški SLO KD HRASTNIK 00:36:44.722 4 5:55.937
11 . 313 Hirci Jernej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:37:22.640 4 6:33.855
12 . 315 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:39:29.046 4 8:40.261
13 . 319 Prelovšek Gašper Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:31:20.891 3 1
14 . 322 Rupnik Robi Moški SLO ORBEA GEAX 00:31:45.785 3 1
15 . 316 Keržan Žiga Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:32:19.452 3 1
16 . 330 Mohorič Janez Moški SLO 00:34:14.147 3 1
17 . 323 Orehek Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:36:48.157 2 2
18 . 312 Kranjec Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:39:23.627 2 2
19 . 305 Habe Johan Moški SLO ORBEA GEAX - --
20 . 320 Lahajnar Matej Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA - --
U15 DEKLICE-Ž
1 . 324 Movrin Vita Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 00:37:00.200 4 -
2 . 326 Dečman Nika Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 00:41:00.279 4 4:00.079
3 . 327 Janežič Tjaša Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 00:32:26.483 3 1 Lp.
DNF 328 Janežič Šana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM DNS -- -
U13 DEčKI-M
1 . 172 Pečnik Teo Moški SLO KK RAVNE 00:25:37.436 3 -
2 . 171 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:27:15.018 3 1:37.582
3 . 176 Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:28:18.006 3 2:40.570
4 . 174 Klemenčič Jakob Moški SLO ORBEA GEAX 00:28:20.844 3 2:43.408
5 . 175 Dolenšek Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:28:50.653 3 3:13.217
6 . 178 Felc Maj Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:29:18.657 3 3:41.221
7 . 181 Gnezda Nace Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:30:23.613 3 4:46.177
8 . 185 Koncilja Urban Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:30:52.507 3 5:15.071
9 . 177 Belaj Žan Moški SLO KK RAVNE 00:31:19.537 3 5:42.101
10 . 179 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:31:45.345 3 6:07.909
11 . 173 Vovk Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:32:38.881 3 7:01.445
12 . 187 Štern Nejc Moški SLO KK RAVNE 00:32:42.548 3 7:05.112
13 . 182 Tratnik Jakob Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:32:52.906 3 7:15.470
14 . 180 Prelovšek Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:32:54.571 3 7:17.135
15 . 183 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:33:00.788 3 7:23.352
16 . 184 Žnidar Aljaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:33:37.718 3 8:00.282
17 . 186 Auer Nal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:36:54.515 3 11:17.079
18 . 188 Kalan Vrhovnik Gal Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:23:25.368 2 1 Lp.
DNF 189 Jerak Matej Moški SLO ENERGIJATEAM.COM DNS -- -
U13 DEKLICE-Ž
1 . 190 Filipović Jana Ženski CRO BGK TUŠKANAC 00:37:34.531 3
U11 DEčKI-M
1 . 141 Pahor Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:18:46.923 2 -
2 . 142 Rus Jure Moški SLO ORBEA GEAX 00:19:55.808 2 1:08.885
3 . 148 Janežič Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:20:48.340 2 2:01.417
4 . 144 Smrdel Miha Moški SLO ORBEA GEAX 00:21:24.141 2 2:37.218
5 . 145 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:21:51.164 2 3:04.241
6 . 147 Svetličič Jošt Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:22:33.544 2 3:46.621
7 . 146 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:22:34.667 2 3:47.744
8 . 149 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:23:08.063 2 4:21.140
9 . 162 Robič Nal Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:23:43.544 2 4:56.621
10 . 161 Inkret Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:23:50.528 2 5:03.605
11 . 157 Bojkovič Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:23:59.855 2 5:12.932
12 . 151 Babnik Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:24:04.818 2 5:17.895
13 . 158 Felc Vit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:25:18.985 2 6:32.062
14 . 160 Svete Rok Moški SLO BICIKEL.COM 00:25:19.450 2 6:32.527
15 . 159 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:25:48.168 2 7:01.245
16 . 152 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:25:59.099 2 7:12.176
17 . 154 Kerec Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:26:04.551 2 7:17.628
18 . 153 Dečman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:31:43.343 2 12:56.420
DNF 163 Čibej Jure Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA DNS --
U11 DEKLICE-Ž
1 . 165 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 00:23:38.450 2 -
2 . 166 Mlakar Daša Ženski SLO ORBEA GEAX 00:24:45.991 2 1:07.541
3 . 168 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:25:03.627 2 1:25.177
4 . 456 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:25:13.244 2 1:34.794
5 . 167 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 00:25:38.463 2 2:00.013
6 . 454 Smrdel Tina Ženski SLO ORBEA GEAX 00:28:32.259 2 4:53.809
7 . 451 Klemenčič Ivana Ženski SLO ORBEA GEAX 00:29:18.632 2 5:40.182
8 . 453 Movrin Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 00:30:12.714 2 6:34.264
9 . 243 Škarja Eva Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 00:31:44.938 2 8:06.488
U9 DEčKI-M
1 . 111 Boltar Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:09:58.82 2 -
2 . 114 Terpin Tine Moški SLO ORBEA GEAX 00:10:21.46 2 22.64
3 . 112 Lopatič Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:10:37.64 2 38.82
4 . 115 Boškin Filip Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:11:02.79 2 1:03.97
5 . 113 Gnezda Žan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:11:03.02 2 1:04.20
6 . 116 Brecelj Job Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:12:14.09 2 2:15.27
7 . 117 Pečnik Tian Moški SLO KK RAVNE 00:12:16.78 2 2:17.96
8 . 122 Grojzdek Enej Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:12:18.67 2 2:19.85
9 . 118 Rupnik Maks Moški SLO ORBEA GEAX 00:13:38.10 2 3:39.28
10 . 121 Jeram Leban Nace Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:14:43.96 2 4:45.14
11 . 120 Bijol Žiga Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:15:33.72 2 5:34.90
U9 DEKLICE-Ž
1 . 131 Mikuž Nika Ženski SLO ORBEA GEAX 00:12:23.63 2 -
2 . 132 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:12:43.83 2 20.2
3 . 130 Gnezda Hana Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:12:56.34 2 32.71
4 . 134 Langus Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 00:13:24.63 2 1:01.00
5 . 135 Janežič Meta Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 00:14:00.21 2 1:36.58
6 . 133 Škarja Sabina Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 00:15:40.89 2 3:17.26
U7 DEčKI-M
1 . 103 Tominšek Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:07:45.33 3 -
2 . 101 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:08:44.62 3 59.29
3 . 102 Prelec Žiga Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:09:05.80 3 1:20.47
4 . 104 Auer Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:10:12.81 3 2:27.48
U7 DEKLICE-Ž
1 . 105 Terpin Eva Ženski SLO ORBEA GEAX 00:08:13.44 3 -
2 . 106 Tancik Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 00:08:25.66 3 12.22
3 . 109 Inkret Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 00:08:30.35 3 16.91
4 . 107 Babnik Živa Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 00:08:31.56 3 18.12
5 . 108 Križan Mia Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 00:09:22.60 3 1:09.16

Komentarji