Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XCC Črni Vrh 2014

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XCC Črni Vrh 2014 Datum:23.08.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Št. Krogov Čas vožnje Zaostanek NajhitrejsiKrog
ELITE-M
1 . 1 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 7 01:00:01:58 0:00:00 0:07:54
2 . 2 Tancik Mitja Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 7 01:02:34:44 0:02:32 0:08:16
3 . 3 Belak Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 7 01:04:15:37 0:04:13 0:08:13
4 . 5 Vodopivec Luka Moški SLO ORBEA GEAX 6 00:59:00:14 1 kr. 0:09:06
5 . 6 Lavtar Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 01:06:52:61 2 kr. 0:12:30
U23-M
1 . 21 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 7 00:58:49:92 0:00:00 0:07:57
2 . 22 Dimic Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 01:01:15:69 1 kr. 0:09:07
3 . 26 Lavrenčič Mihael Moški ITA ASD PEDALE RONCHESE 6 01:05:06:48 1 kr. 0:09:01
4 . 27 Podreca Matteo Moški ITA S.C. Roveredo in Piano 6 01:10:49:67 1 kr. 0:10:37
U23-ELITE-ž-Ž
1 . 81 Perše Tina Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 5 00:44:21:03 0:00:00 0:08:22
U19 MLADINCI-M
1 . 31 Naglič Rok Moški SLO KK RAVNE 7 00:59:57:13 0:00:00 0:08:05
2 . 32 Berger Matej Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 7 01:03:13:22 0:03:16 0:08:15
3 . 33 Tratnik Bajc Miha Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 7 01:06:10:14 0:06:13 0:08:31
4 . 34 Čibej Simon Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 6 00:58:59:63 1 kr. 0:08:48
5 . 35 Svetek Domen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 01:06:14:42 1 kr. 0:10:09
6 . 36 Erjavec Simon Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 01:11:20:51 1 kr. 0:10:43
AMATERJI-M
1 . 60 Rudolf Borut Moški SLO ORBEA GEAX 5 00:35:14:85 0:00:00 0:06:44
2 . 51 Vrhovnik Mohor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 00:40:45:06 0:05:30 0:07:28
3 . 57 Korošec Martin Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 00:41:33:92 0:06:19 0:07:59
4 . 53 Križan Borut Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 00:41:42:24 0:06:27 0:08:03
5 . 52 Globočnik Uroš Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 00:42:00:33 0:06:45 0:07:49
6 . 58 Čibej Aleš Moški SLO KK RAVNE 5 00:44:20:23 0:09:05 0:08:17
7 . 55 Pahor Patrik Moški SLO DEŠ FLEŠ 4 00:35:22:09 1 kr. 0:08:11
8 . 54 Starman Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 00:35:44:53 1 kr. 0:08:01
9 . 59 Gergolet Gregor Moški SLO KK DJAK 4 00:35:53:85 1 kr. 0:08:09
10 . 56 Pevec Evgen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 00:37:19:05 1 kr. 0:08:16
VETERANI 1-M
1 . 204 Mikelj Uroš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 00:36:07:33 0:00:00 0:06:45
2 . 201 Boškin Aleš Moški SLO DEŠ FLEŠ 5 00:36:41:39 0:00:34 0:06:43
3 . 202 Černe Mitja Moški SLO DEŠ FLEŠ 5 00:37:36:53 0:01:29 0:06:33
4 . 211 Kordež Robert Moški SLO ORBEA GEAX 5 00:38:01:88 0:01:55 0:07:20
5 . 206 Pirc Tomaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 00:40:14:70 0:04:08 0:07:36
6 . 203 Dejak Janez Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 00:41:24:03 0:05:17 0:07:58
7 . 208 Tušar Boris Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 5 00:41:48:57 0:05:42 0:08:10
8 . 209 Utranker Damjan Moški SLO BREZ BREMZ 2SIMP 5 00:42:07:20 0:06:00 0:07:47
9 . 210 Bitenc Janez Moški SLO BREZ BREMZ 2SIMP 4 00:35:25:77 1 kr. 0:08:34
10 . 207 Belaj Vojko Moški SLO KK RAVNE 4 00:45:44:27 1 kr. 0:10:28
VETERANI 2-M
1 . 231 Urbančič Milan Moški SLO SCOTT TEAM 5 00:39:38:29 0:00:00 0:07:41
2 . 232 Škarja Marko Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 00:40:22:33 0:00:44 0:07:57
3 . 233 Nemeček Dejan Moški SLO UNI Team 5 00:41:29:49 0:01:51 0:08:03
4 . 237 Žagar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 00:36:40:19 1 kr. 0:08:27
5 . 235 Šinigoj Jernej Moški SLO KK RAVNE 4 00:37:27:50 1 kr. 0:08:52
6 . 240 Svetek Robert Franc Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 00:41:11:53 1 kr. 0:08:55
VETERANI 3-M
1 . 261 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM 5 00:42:05:78 0:00:00 0:07:53
2 . 263 Kemperl Bojan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 00:35:24:48 1 kr. 0:08:38
3 . 262 Rauter Mirko Moški SLO GANESHA TEAM 3 00:35:41:98 2 kr. 0:10:37
VETERANKE-Ž
1 . 480 Kranjec Mira Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:35:48:24 0:00:00 0:10:52
U17 MLADINCI-M
1 . 407 Govekar Blaž Moški SLO ORBEA GEAX 6 00:56:47:60 0:00:00 0:08:26
2 . 403 Zupan Ciril Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 00:58:30:08 0:01:42 0:09:00
3 . 406 Mihalič Anže Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 01:02:00:92 0:05:13 0:10:01
4 . 404 Tratnik Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 6 01:02:09:06 0:05:21 0:10:06
5 . 405 Košir Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 01:06:15:77 0:09:28 0:10:01
6 . 408 Bosman Luka Moški SLO KK RAVNE 5 00:57:37:26 1 kr. 0:10:19
7 . 409 Rauh Jernej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 4 00:58:26:41 2 kr. 0:12:48
8 . 412 SKERL STEFAN Moški ITA Cycling Team Friuli 4 01:00:55:60 2 kr. 0:12:51
MLADINKE-Ž
1 . 93 Jagodič Eva Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:35:25:77 0:00:00 0:10:48
2 . 92 Kranjec Katja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:38:19:04 0:02:53 0:11:47
3 . 91 Movrin Ana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 3 00:41:43:19 0:06:17 0:13:09
U15 DEčKI-M
1 . 301 Skok Anže Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 4 00:33:50:22 0:00:00 0:08:02
2 . 302 Govekar Matevž Moški SLO ORBEA GEAX 4 00:34:29:96 0:00:40 0:08:01
3 . 306 Lozar Matjaž Moški SLO ORBEA GEAX 4 00:35:35:60 0:01:46 0:08:15
4 . 305 Šinigoj Tomaž Moški SLO KK RAVNE 4 00:36:28:77 0:02:39 0:08:30
5 . 303 Klemenčič Miha Moški SLO ORBEA GEAX 4 00:36:35:12 0:02:45 0:08:29
6 . 310 Habe Johan Moški SLO ORBEA GEAX 4 00:39:21:26 0:05:31 0:08:52
7 . 307 Skala Tilen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 00:41:14:05 0:07:24 0:09:16
8 . 308 Brojan Jan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 00:42:55:49 0:09:06 0:09:33
9 . 315 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 00:43:19:35 0:09:29 0:10:21
10 . 312 Peternel Sergej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 4 00:43:22:84 0:09:33 0:10:06
11 . 316 Keržan Žiga Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 00:46:08:81 0:12:19 0:10:04
12 . 320 Rupnik Robi Moški SLO ORBEA GEAX 3 00:35:25:09 1 kr. 0:11:04
13 . 311 Kranjec Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:36:24:67 1 kr. 0:11:27
14 . 319 Prelovšek Gašper Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 3 00:40:39:66 1 kr. 0:12:35
15 . 327 MATTEO LUCA Moški ITA Cycling Team Friuli 3 00:43:10:44 1 kr. 0:13:14
16 . 330 Zannoni Jarno Moški ITA Cycling Team Friuli 2 00:44:40:44 2 kr. 0:20:53
17 . 324 Godnič Jan Moški ITA Cycling Team Friuli 1 00:12:37:29 3 kr. 0:12:37
U15 DEKLICE-Ž
1 . 471 Movrin Vita Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 4 00:45:44:63 0:00:00 0:10:16
2 . 472 Dečman Nika Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:38:12:21 0:07:33 0:12:20
U13 DEčKI-M
1 . 172 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 00:19:06:95 0:00:00 0:03:33
2 . 171 Pečnik Teo Moški SLO KK RAVNE 5 00:19:16:31 0:00:09 0:03:40
3 . 176 Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 00:20:01:98 0:00:55 0:03:42
4 . 173 Klemenčič Jakob Moški SLO ORBEA GEAX 5 00:20:03:86 0:00:57 0:03:44
5 . 174 Vovk Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 00:20:45:94 0:01:39 0:03:56
6 . 189 Chenda Peter Moški ITA Cycling Team Friuli 5 00:21:04:43 0:01:57 0:03:55
7 . 175 Dolenšek Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA 5 00:21:38:22 0:02:31 0:03:59
8 . 179 Gnezda Nace Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 5 00:22:00:81 0:02:54 0:04:06
9 . 184 Štern Nejc Moški SLO KK RAVNE 5 00:22:01:93 0:02:55 0:04:07
10 . 167 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 5 00:22:19:53 0:03:13 0:04:12
11 . 178 Belaj Žan Moški SLO KK RAVNE 5 00:22:36:25 0:03:29 0:04:17
12 . 183 Koncilja Urban Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 00:22:43:35 0:03:36 0:04:25
13 . 180 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 5 00:23:50:68 0:04:44 0:04:16
14 . 185 Kalan Vrhovnik Gal Moški SLO KK ZAVRŠNICA 4 00:19:49:60 1 kr. 0:04:43
15 . 181 Prelovšek Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 00:20:21:22 1 kr. 0:04:34
16 . 191 NELSON TAREK Moški ITA Cycling Team Friuli 4 00:21:41:34 1 kr. 0:04:54
17 . 186 Auer Nal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 00:23:38:22 1 kr. 0:05:17
18 . 190 DI BIAGIO MATTIA Moški ITA Cycling Team Friuli 3 00:19:40:10 2 kr. 0:05:51
19 . 192 SKERL DANIEL Moški ITA Cycling Team Friuli 2 3 kr. 0:03:56
U11 DEčKI-M
1 . 141 Pahor Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 00:14:20:58 0:00:00 0:03:21
2 . 142 Rus Jure Moški SLO ORBEA GEAX 4 00:14:42:77 0:00:23 0:03:22
3 . 144 Smrdel Miha Moški SLO ORBEA GEAX 4 00:15:32:65 0:01:13 0:03:30
4 . 148 Janežič Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 00:15:53:15 0:01:33 0:03:49
5 . 145 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 00:16:20:27 0:02:00 0:03:51
6 . 146 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 00:17:06:84 0:02:47 0:04:00
7 . 154 Kerec Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 4 00:17:30:24 0:03:10 0:04:17
8 . 147 Svetličič Jošt Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 4 00:17:31:13 0:03:11 0:04:14
9 . 149 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 4 00:18:26:57 0:04:06 0:04:27
10 . 161 Robič Nal Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 4 00:19:05:25 0:04:45 0:04:34
11 . 168 Ražem Vanja Moški ITA Cycling Team Friuli 3 00:15:08:65 1 kr. 0:05:00
12 . 152 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 3 00:15:13:16 1 kr. 0:04:48
13 . 158 Inkret Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:15:18:47 1 kr. 0:05:02
14 . 153 Dečman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:15:21:60 1 kr. 0:04:59
15 . 162 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:15:39:20 1 kr. 0:05:08
16 . 165 Čibej Jure Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 3 00:15:50:14 1 kr. 0:05:06
17 . 151 Babnik Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:15:55:00 1 kr. 0:05:07
18 . 166 Rupnik Bojan Pižent Moški SLO ORBEA GEAX 2 00:14:25:04 2 kr. 0:06:26
U11 DEKLICE-Ž
1 . 461 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 4 00:17:23:03 0:00:00 0:03:52
2 . 462 Mlakar Daša Ženski SLO ORBEA GEAX 4 00:18:29:29 0:01:06 0:04:10
3 . 474 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 4 00:19:21:44 0:01:58 0:04:21
4 . 464 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 3 00:15:06:92 1 kr. 0:04:50
5 . 470 Mastrangelo Allesia Ženski ITA Cycling Team Friuli 3 00:15:14:91 1 kr. 0:05:00
6 . 468 Smrdel Tina Ženski SLO ORBEA GEAX 3 00:15:58:37 1 kr. 0:04:51
7 . 469 Godnič Petra Ženski ITA Cycling Team Friuli 3 00:16:21:87 1 kr. 0:05:03
8 . 463 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:16:25:83 1 kr. 0:05:17
9 . 467 Movrin Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 3 00:17:28:43 1 kr. 0:05:31
10 . 465 Klemenčič Ivana Ženski SLO ORBEA GEAX 3 00:17:59:73 1 kr. 0:05:39
11 . 466 Škarja Eva Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 3 00:18:13:42 1 kr. 0:06:00
12 . 475 Valencia Nicole Ženski ITA Cycling Team Friuli 3 00:18:36:46 1 kr. 0:05:42
U9 DEčKI-M
1 . 112 Terpin Tine Moški SLO ORBEA GEAX 4 00:10:54:09 0:00:00 0:02:41
2 . 111 Boltar Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 00:11:16:28 0:00:22 0:02:44
3 . 115 Brecelj Job Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 00:11:53:05 0:00:59 0:02:49
4 . 118 Grojzdek Enej Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 00:12:18:32 0:01:24 0:02:52
5 . 117 Rupnik Maks Moški SLO ORBEA GEAX 4 00:13:16:12 0:02:22 0:02:54
6 . 116 Pečnik Tian Moški SLO KK RAVNE 3 00:11:15:03 1 kr. 0:03:38
7 . 121 TRAMPUŠ SARDON ALEXANDER Moški ITA Cycling Team Friuli 3 00:12:33:73 1 kr. 0:04:01
8 . 119 Kunc Ambrož Moški SLO ORBEA GEAX 3 00:13:02:92 1 kr. 0:04:02
U9 DEKLICE-Ž
1 . 131 Gnezda Hana Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 4 00:13:04:15 0:00:00 0:03:01
2 . 132 Mikuž Nika Ženski SLO ORBEA GEAX 4 00:13:05:13 0:00:01 0:02:59
3 . 133 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 3 00:10:59:71 1 kr. 0:03:33
4 . 136 Grmovšek Karolina Ženski SLO ORBEA GEAX 3 00:11:08:24 1 kr. 0:03:33
5 . 134 Škarja Sabina Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 3 00:12:01:19 1 kr. 0:03:45
6 . 135 Janežič Meta Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:13:14:71 1 kr. 0:04:20
U7 DEčKI-M
1 . 101 Tominšek Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 2 00:07:33:96 0:00:00 0:03:43
2 . 105 Mlakar Jakob Moški SLO ORBEA GEAX 2 00:08:26:52 0:00:52 0:04:07
3 . 103 Auer Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 2 00:08:43:88 0:01:10 0:04:19
4 . 102 Prelec Žiga Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 2 00:09:30:13 0:01:56 0:04:42
5 . 107 Rupnik Rene Moški SLO ORBEA GEAX 2 00:11:20:46 0:03:46 0:05:15
6 . 106 Kunc Lovro Moški SLO ORBEA GEAX 2 00:12:57:26 0:05:23 0:05:46
7 . 104 Lampe Urban Moški SLO ORBEA GEAX 1 00:08:07:84 1 kr. 0:08:08
U7 DEKLICE-Ž
1 . 452 Terpin Eva Ženski SLO ORBEA GEAX 2 00:06:24:15 0:00:00 0:03:08
2 . 455 Inkret Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 2 00:08:18:70 0:01:54 0:04:05
3 . 458 Križan Mia Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 2 00:08:25:38 0:02:01 0:04:09
4 . 454 Babnik Živa Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 2 00:09:07:15 0:02:43 0:04:07
5 . 457 Tancik Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 2 00:09:15:16 0:02:51 0:04:34

Komentarji