Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XC Energija Mengeš 2014

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XC Energija Mengeš 2014 Datum:13.09.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Št. Krogov Čas vožnje Zaostanek
OPEN - MOšKI-M
1 . 464 Križan Borut Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 7 00:48:39:94 0:00:00 0:05:49
2 . 470 Pevec Evgen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 00:46:41:65 0:01:58 0:06:21
3 . 466 Šinigoj Jernej Moški SLO KK RAVNE 6 00:48:11:63 0:00:28 0:06:52
OPEN - žENSKE-Ž
1 . 453 Zupan Ana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 6 00:47:20:31 0:00:00 0:06:53
U17 MLADINCI-M
1 . 403 Zupan Ciril Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 7 00:44:35:69 0:03:49 0:05:43
2 . 404 Tratnik Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 7 00:45:40:06 0:02:45 0:06:00
3 . 406 Košir Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 7 00:46:42:63 0:01:42 0:05:56
4 . 405 Mihalič Anže Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 7 00:47:58:68 1 kr. 0:06:05
5 . 409 Bosman Luka Moški SLO KK RAVNE 7 00:48:25:01 1 kr. 0:05:48
6 . 413 Vujević Marko Moški SLO BGK TUŠKANAC 7 00:50:37:37 1 kr. 0:06:20
7 . 412 Dragar Blaž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 7 00:51:21:61 1 kr. 0:06:35
MLADINKE-Ž
1 . 93 Jagodič Eva Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 6 00:50:55:99 0:00:00 0:07:44
2 . 94 Filipović Ema Ženski CRO BGK TUŠKANAC 6 00:51:06:23 0:00:10 0:07:36
3 . 92 Movrin Ana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 5 00:45:10:34 0:05:46 0:07:40
4 . 91 Kranjec Katja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 5 00:47:05:25 0:03:51 0:08:08
U15 DEčKI-M
1 . 202 Govekar Matevž Moški SLO ORBEA GEAX 5 00:33:16:31 0:00:00 0:05:45
2 . 201 Skok Anže Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 5 00:33:47:23 0:00:31 0:05:48
3 . 203 Klemenčič Miha Moški SLO ORBEA GEAX 5 00:34:07:84 0:00:52 0:05:50
4 . 206 Lozar Matjaž Moški SLO ORBEA GEAX 5 00:34:24:92 0:01:09 0:05:50
5 . 209 Habe Johan Moški SLO ORBEA GEAX 5 00:35:06:16 0:01:50 0:06:00
6 . 204 Šinigoj Tomaž Moški SLO KK RAVNE 5 00:36:15:45 0:02:59 0:06:26
7 . 207 Skala Tilen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 00:36:17:21 0:03:01 0:06:21
8 . 225 Kocen Timotej Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 5 00:38:10:57 0:04:55 0:06:30
9 . 210 Brojan Jan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 00:38:37:78 0:05:22 0:06:35
10 . 214 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 00:38:42:27 0:05:26 0:06:44
11 . 208 Smolnikar Jakob Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 00:39:32:44 0:06:16 0:06:45
12 . 216 Hirci Jernej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 5 00:39:51:52 0:06:35 0:07:01
13 . 212 Peternel Sergej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 5 00:40:52:77 1 kr. 0:06:54
14 . 217 Keržan Žiga Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 00:33:36:21 1 kr. 0:06:59
15 . 226 Novosad Emil Moški SLO BGK TUŠKANAC 4 00:34:20:60 1 kr. 0:07:08
16 . 220 Lahajnar Matej Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 4 00:35:44:54 2 kr. 0:07:36
17 . 218 Prelovšek Gašper Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 00:36:30:80 1 kr. 0:07:37
18 . 222 Mali Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 00:38:15:43 1 kr. 0:07:29
19 . 221 Mohorič Janez Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 4 00:39:42:32 1 kr. 0:08:32
U15 DEKLICE-Ž
1 . 261 Movrin Vita Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 5 00:38:40:54 0:00:00 0:06:37
2 . 262 Dečman Nika Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 4 00:36:19:17 0:02:22 0:07:46
3 . 263 Janežič Tjaša Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 4 00:39:44:46 0:01:03 0:08:40
U13 DEčKI-M
1 . 171 Pečnik Teo Moški SLO KK RAVNE 4 00:21:41:43 0:00:00 0:03:47
2 . 172 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 00:21:56:58 0:00:15 0:03:49
3 . 173 Klemenčič Jakob Moški SLO ORBEA GEAX 4 00:22:52:10 0:01:11 0:03:46
4 . 175 Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 00:23:36:89 0:01:55 0:03:57
5 . 176 Dolenšek Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA 4 00:24:16:40 0:02:35 0:04:11
6 . 174 Vovk Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 00:25:17:34 0:03:36 0:04:12
7 . 189 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 4 00:25:47:09 0:04:06 0:04:28
8 . 177 Belaj Žan Moški SLO KK RAVNE 4 00:25:50:91 0:04:09 0:04:05
9 . 182 Koncilja Urban Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 00:26:04:89 0:04:23 0:04:23
10 . 181 Prelovšek Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 00:29:45:01 0:08:03 0:04:36
11 . 187 Jerak Matej Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 3 00:22:24:02 1 kr. 0:05:18
12 . 186 Auer Nal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:22:55:91 1 kr. 0:05:14
U13 DEKLICE-Ž
1 . 197 Filipović Jana Ženski CRO BGK TUŠKANAC 3 00:21:46:71 0:00:00 0:05:16
2 . 196 Trstenjak Ida Ženski CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 3 00:25:19:02 0:03:32 0:06:01
U11 DEčKI-M
1 . 51 Pahor Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:16:01:73 0:00:00 0:04:14
2 . 57 Janežič Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:16:44:47 0:00:43 0:04:25
3 . 52 Rus Jure Moški SLO ORBEA GEAX 3 00:17:07:11 0:01:06 0:04:24
4 . 53 Smrdel Miha Moški SLO ORBEA GEAX 3 00:17:18:65 0:01:17 0:04:25
5 . 75 Trstenjak Matija Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 3 00:17:35:06 0:01:34 0:04:38
6 . 54 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:18:49:61 0:02:48 0:04:59
7 . 55 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:19:17:87 0:03:16 0:04:53
8 . 59 Kerec Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 3 00:19:35:67 0:03:34 0:05:25
9 . 69 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:20:51:83 0:04:50 0:05:23
10 . 60 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 3 00:21:28:80 0:05:27 0:05:22
11 . 64 Dečman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:21:33:27 0:05:32 0:05:40
12 . 73 Hribar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:21:49:76 0:05:48 0:05:36
13 . 63 Babnik Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:23:11:54 0:07:10 0:05:44
14 . 72 Homec Per Urban Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 2 00:17:00:77 1 kr. 0:06:27
U11 DEKLICE-Ž
1 . 141 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:19:33:54 0:00:00 0:05:15
2 . 142 Mlakar Daša Ženski SLO ORBEA GEAX 3 00:20:30:89 0:00:57 0:05:28
3 . 151 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 3 00:21:37:39 0:02:04 0:05:34
4 . 144 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 3 00:21:51:56 0:02:18 0:05:42
5 . 145 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:22:35:39 0:03:02 0:05:41
6 . 149 Smrdel Tina Ženski SLO ORBEA GEAX 3 00:23:31:76 0:03:58 0:06:19
7 . 147 Škarja Eva Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 3 00:25:21:00 0:05:47 0:06:07
8 . 146 Klemenčič Ivana Ženski SLO ORBEA GEAX 2 00:16:34:44 0:02:59 0:06:30
U9 DEčKI-M
1 . 112 Terpin Tine Moški SLO ORBEA GEAX 3 00:09:25:56 0:00:00 0:03:03
2 . 111 Boltar Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:09:34:44 0:00:09 0:03:01
3 . 113 Lopatič Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:09:55:58 0:00:30 0:03:06
4 . 114 Brecelj Job Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 3 00:10:17:32 0:00:52 0:03:10
5 . 119 Grojzdek Enej Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 3 00:10:44:11 0:01:18 0:03:14
6 . 117 Pečnik Tian Moški SLO KK RAVNE 3 00:11:30:30 0:02:05 0:03:43
7 . 122 Kramžar Andraž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 3 00:11:51:48 0:02:26 0:03:39
8 . 118 Rupnik Maks Moški SLO ORBEA GEAX 3 00:11:55:34 0:02:30 0:03:51
9 . 121 Kunc Ambrož Moški SLO ORBEA GEAX 2 00:09:50:46 1 kr. 0:04:53
U9 DEKLICE-Ž
1 . 132 Mikuž Nika Ženski SLO ORBEA GEAX 3 00:11:20:75 0:00:00 0:03:30
2 . 131 Gnezda Hana Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 3 00:12:20:31 0:01:00 0:04:01
3 . 133 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 3 00:12:22:22 0:01:01 0:04:00
4 . 134 Škarja Sabina Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 3 00:13:13:78 0:01:53 0:04:09
5 . 135 Janežič Meta Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:13:25:38 0:02:05 0:04:12
U7 DEčKI-M
1 . 104 Auer Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 2 00:08:05:13 0:00:00 0:03:51
2 . 101 Tominšek Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 2 00:08:13:86 0:00:09 0:04:07
3 . 102 Prelec Žiga Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 2 00:09:09:81 0:01:05 0:04:35
4 . 105 Mlakar Jakob Moški SLO ORBEA GEAX 2 00:09:32:24 0:01:27 0:04:40
5 . 103 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 2 00:09:42:13 0:01:37 0:04:50
6 . 106 Rupnik Rene Moški SLO ORBEA GEAX 2 00:13:53:31 0:05:49 0:06:31
U7 DEKLICE-Ž
1 . 251 Terpin Eva Ženski SLO ORBEA GEAX 2 00:07:38:54 0:00:00 0:03:46
2 . 252 Tancik Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 2 00:08:41:55 0:01:03 0:04:16
3 . 254 Inkret Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 2 00:08:49:98 0:01:11 0:04:20
4 . 253 Babnik Živa Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 2 00:08:54:41 0:01:16 0:04:27
5 . 255 Križan Mia Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 2 00:09:23:31 0:01:45 0:04:30

Komentarji