Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 16. vzpon z gorskimi kolesi na Blegoš - DP

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:16. vzpon z gorskimi kolesi na Blegoš - DP Datum:21.09.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje
ELITE-M
1 . 49 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 867 #VALUE! 0:48:26.00
2 . 23 Belak Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 930 #VALUE! 0:48:55.00
3 . 26 Rauter Samo Moški SLO GANESHA TEAM 1182 #VALUE! 0:54:40.00
4 . 43 Lavtar Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 866 #VALUE! 1:09:12.00
U23-M
1 . 12 Grošelj Žiga Moški SLO KK SAVA KRANJ 831 #VALUE! 0:49:16.00
2 . 14 Pavlič Marko Moški SLO RADENSKA (RAR) 119 #VALUE! 0:50:31.00
U23-ELITE-ž-Ž
1 . 54 Žakelj Tanja Ženski SLO Unior Tools Team 458 #VALUE! 0:51:47.00
2 . 91 Škrajnar Špela Ženski SLO Ganesha Team 1186 #VALUE! 0:57:01.00
3 . 13 Perše Tina Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 868 #VALUE! 1:03:19.00
4 . 16 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 564 #VALUE! 1:07:38.00
5 . 47 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 798 #VALUE! 1:20:46.00
U19 MLADINCI-M
1 . 28 Naglič Rok Moški SLO KK RAVNE 290 #VALUE! 0:47:22.00
2 . 4 Zupančič Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 832 #VALUE! 0:47:43.00
3 . 70 Štucin Jan Moški SLO PEDAL RACING TEAM 535 #VALUE! 0:53:15.00
AMATERJI-M
1 . 62 Verbič Matjaž Moški SLO ORBEA GEAX 1009 #VALUE! 0:48:45.00
2 . 9 Štucin Alen Moški SLO KD Sloga Idrija 1235 #VALUE! 0:50:05.00
3 . 19 Porenta Primož Moški SLO ŠD Bambi 799 #VALUE! 0:50:43.00
4 . 57 Podgornik Tadej Moški SLO ORBEA GEAX 525 #VALUE! 0:54:55.00
VETERANI 1-M
1 . 3 Lovše Matej Moški SLO TUŠMOBIL 59 #VALUE! 0:45:21.00
2 . 92 Dogša Iztok Moški SLO Ganesha Team 1185 #VALUE! 0:48:09.00
3 . 56 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 785 #VALUE! 0:51:25.00
4 . 8 Blaznik Robert Moški SLO ORBEA GEAX 215 #VALUE! 0:51:35.00
5 . 103 Moretti Andrej Moški SLO ŠD Bambi 1130 #VALUE! 0:52:31.00
6 . 124 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna 1237 #VALUE! 0:54:03.00
7 . 20 Poljanec Dejan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 725 #VALUE! 0:54:35.00
8 . 34 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 104 #VALUE! 1:02:32.00
9 . 127 Konič Sebastjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1097 #VALUE! 1:05:13.00
10 . 81 Černe Aljaž Moški SLO SCOTT TEAM 1040 #VALUE! 1:07:06.00
VETERANI 2-M
1 . 5 Brelih Branko Moški SLO ORBEA GEAX 216 #VALUE! 0:47:49.00
2 . 45 Hartman Matej Moški SLO Calcit Bike Team 852 #VALUE! 0:53:44.00
3 . 108 Sušnik Andrej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 824 #VALUE! 1:00:51.00
VETERANI 3-M
1 . 44 Kemperl Bojan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 851 #VALUE! 0:54:30.00
2 . 1 Skubic Borislav Moški SLO ŠD Turbo M 487 #VALUE! 0:55:24.00
3 . 83 Debeljak Janez Moški SLO ŠD BAM.BI 802 #VALUE! 0:56:19.00
4 . 68 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M 501 #VALUE! 0:59:40.00
5 . 37 Čuden Marjan Moški SLO BVG Gulč 103 #VALUE! 1:00:14.00
6 . 69 Černigoj Milan Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM 812 #VALUE! 1:00:22.00
7 . 36 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM 1044 #VALUE! 1:01:15.00
8 . 27 Hafner Franc Moški SLO ŠD Bambi 872 #VALUE! 1:02:47.00
9 . 2 Hvala Oskar Moški SLO KD Brda Dobrovo 241 #VALUE! 1:03:46.00
10 . 15 Lojze Oblak Moški SLO ŠDMH 781 #VALUE! 1:05:18.00
11 . 65 Silvo Benedik Moški SLO IKA Žiri 1469 #VALUE! 1:09:45.00
12 . 32 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M 490 #VALUE! 1:10:08.00
13 . 33 Brane Kutnar Moški SLO ŠD Bambi 1018 #VALUE! 1:11:33.00
U17 MLADINCI-M
1 . 89 Primožič Jaka Moški SLO KK Sava Kranj 19981208 #VALUE! 0:53:42.00
2 . 24 Govekar Matevž Moški SLO ORBEA GEAX 209 #VALUE! 0:55:00.00
3 . 40 Tratnik Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 731 #VALUE! 0:56:44.00
4 . 66 Klemenčič Miha Moški SLO ORBEA GEAX 219 #VALUE! 0:59:45.00
5 . 25 Lozar Matjaž Moški SLO ORBEA GEAX 1084 #VALUE! 1:01:32.00
6 . 67 Klemenčič Jakob Moški SLO ORBEA GEAX 220 #VALUE! 1:10:05.00
7 . 64 Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 859 #VALUE! 1:15:35.00
8 . 35 Zupan Ciril Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 821 #VALUE! 1:57:04.00

Komentarji