Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 16. vzpon z gorskimi kolesi na Blegoš - DP

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:16. vzpon z gorskimi kolesi na Blegoš - DP Datum:21.09.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Več
ELITE-M
1 . 49 Hribovšek Boštjan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 867 #VALUE! 0:48:26.00 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 867
: #VALUE!
Čas vožnje: 0:48:26.00
2 . 23 Belak Jure
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 930 #VALUE! 0:48:55.00 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 930
: #VALUE!
Čas vožnje: 0:48:55.00
3 . 26 Rauter Samo
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 1182 #VALUE! 0:54:40.00 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1182
: #VALUE!
Čas vožnje: 0:54:40.00
4 . 43 Lavtar Boštjan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 866 #VALUE! 1:09:12.00 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 866
: #VALUE!
Čas vožnje: 1:09:12.00
U23-M
1 . 12 Grošelj Žiga
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ 831 #VALUE! 0:49:16.00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 831
: #VALUE!
Čas vožnje: 0:49:16.00
2 . 14 Pavlič Marko
RADENSKA (RAR)
Moški SLO RADENSKA (RAR) 119 #VALUE! 0:50:31.00 >
Klub RADENSKA (RAR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 119
: #VALUE!
Čas vožnje: 0:50:31.00
U23-ELITE-ž-Ž
1 . 54 Žakelj Tanja
Unior Tools Team
Ženski SLO Unior Tools Team 458 #VALUE! 0:51:47.00 >
Klub Unior Tools Team
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 458
: #VALUE!
Čas vožnje: 0:51:47.00
2 . 91 Škrajnar Špela
Ganesha Team
Ženski SLO Ganesha Team 1186 #VALUE! 0:57:01.00 >
Klub Ganesha Team
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 1186
: #VALUE!
Čas vožnje: 0:57:01.00
3 . 13 Perše Tina
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 868 #VALUE! 1:03:19.00 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 868
: #VALUE!
Čas vožnje: 1:03:19.00
4 . 16 Opeka Ajda
KD BRANIK MARIBOR
Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 564 #VALUE! 1:07:38.00 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 564
: #VALUE!
Čas vožnje: 1:07:38.00
5 . 47 Zajec Maja
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 798 #VALUE! 1:20:46.00 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 798
: #VALUE!
Čas vožnje: 1:20:46.00
U19 MLADINCI-M
1 . 28 Naglič Rok
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 290 #VALUE! 0:47:22.00 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 290
: #VALUE!
Čas vožnje: 0:47:22.00
2 . 4 Zupančič Peter
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 832 #VALUE! 0:47:43.00 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 832
: #VALUE!
Čas vožnje: 0:47:43.00
3 . 70 Štucin Jan
PEDAL RACING TEAM
Moški SLO PEDAL RACING TEAM 535 #VALUE! 0:53:15.00 >
Klub PEDAL RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 535
: #VALUE!
Čas vožnje: 0:53:15.00
AMATERJI-M
1 . 62 Verbič Matjaž
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 1009 #VALUE! 0:48:45.00 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1009
: #VALUE!
Čas vožnje: 0:48:45.00
2 . 9 Štucin Alen
KD Sloga Idrija
Moški SLO KD Sloga Idrija 1235 #VALUE! 0:50:05.00 >
Klub KD Sloga Idrija
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1235
: #VALUE!
Čas vožnje: 0:50:05.00
3 . 19 Porenta Primož
ŠD Bambi
Moški SLO ŠD Bambi 799 #VALUE! 0:50:43.00 >
Klub ŠD Bambi
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 799
: #VALUE!
Čas vožnje: 0:50:43.00
4 . 57 Podgornik Tadej
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 525 #VALUE! 0:54:55.00 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 525
: #VALUE!
Čas vožnje: 0:54:55.00
VETERANI 1-M
1 . 3 Lovše Matej
TUŠMOBIL
Moški SLO TUŠMOBIL 59 #VALUE! 0:45:21.00 >
Klub TUŠMOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 59
: #VALUE!
Čas vožnje: 0:45:21.00
2 . 92 Dogša Iztok
Ganesha Team
Moški SLO Ganesha Team 1185 #VALUE! 0:48:09.00 >
Klub Ganesha Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1185
: #VALUE!
Čas vožnje: 0:48:09.00
3 . 56 Verčič Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 785 #VALUE! 0:51:25.00 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 785
: #VALUE!
Čas vožnje: 0:51:25.00
4 . 8 Blaznik Robert
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 215 #VALUE! 0:51:35.00 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 215
: #VALUE!
Čas vožnje: 0:51:35.00
5 . 103 Moretti Andrej
ŠD Bambi
Moški SLO ŠD Bambi 1130 #VALUE! 0:52:31.00 >
Klub ŠD Bambi
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1130
: #VALUE!
Čas vožnje: 0:52:31.00
6 . 124 Oter Mitja
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 1237 #VALUE! 0:54:03.00 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1237
: #VALUE!
Čas vožnje: 0:54:03.00
7 . 20 Poljanec Dejan
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 725 #VALUE! 0:54:35.00 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 725
: #VALUE!
Čas vožnje: 0:54:35.00
8 . 34 Holc Andrej
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 104 #VALUE! 1:02:32.00 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 104
: #VALUE!
Čas vožnje: 1:02:32.00
9 . 127 Konič Sebastjan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1097 #VALUE! 1:05:13.00 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1097
: #VALUE!
Čas vožnje: 1:05:13.00
10 . 81 Černe Aljaž
SCOTT TEAM
Moški SLO SCOTT TEAM 1040 #VALUE! 1:07:06.00 >
Klub SCOTT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1040
: #VALUE!
Čas vožnje: 1:07:06.00
VETERANI 2-M
1 . 5 Brelih Branko
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 216 #VALUE! 0:47:49.00 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 216
: #VALUE!
Čas vožnje: 0:47:49.00
2 . 45 Hartman Matej
Calcit Bike Team
Moški SLO Calcit Bike Team 852 #VALUE! 0:53:44.00 >
Klub Calcit Bike Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 852
: #VALUE!
Čas vožnje: 0:53:44.00
3 . 108 Sušnik Andrej
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 824 #VALUE! 1:00:51.00 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 824
: #VALUE!
Čas vožnje: 1:00:51.00
VETERANI 3-M
1 . 44 Kemperl Bojan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 851 #VALUE! 0:54:30.00 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 851
: #VALUE!
Čas vožnje: 0:54:30.00
2 . 1 Skubic Borislav
ŠD Turbo M
Moški SLO ŠD Turbo M 487 #VALUE! 0:55:24.00 >
Klub ŠD Turbo M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 487
: #VALUE!
Čas vožnje: 0:55:24.00
3 . 83 Debeljak Janez
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 802 #VALUE! 0:56:19.00 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 802
: #VALUE!
Čas vožnje: 0:56:19.00
4 . 68 Papič Milivoj
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 501 #VALUE! 0:59:40.00 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 501
: #VALUE!
Čas vožnje: 0:59:40.00
5 . 37 Čuden Marjan
BVG Gulč
Moški SLO BVG Gulč 103 #VALUE! 1:00:14.00 >
Klub BVG Gulč
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 103
: #VALUE!
Čas vožnje: 1:00:14.00
6 . 69 Černigoj Milan
ŠD BAM.BI A2U TEAM
Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM 812 #VALUE! 1:00:22.00 >
Klub ŠD BAM.BI A2U TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 812
: #VALUE!
Čas vožnje: 1:00:22.00
7 . 36 Zupan Tine
SCOTT TEAM
Moški SLO SCOTT TEAM 1044 #VALUE! 1:01:15.00 >
Klub SCOTT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1044
: #VALUE!
Čas vožnje: 1:01:15.00
8 . 27 Hafner Franc
ŠD Bambi
Moški SLO ŠD Bambi 872 #VALUE! 1:02:47.00 >
Klub ŠD Bambi
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 872
: #VALUE!
Čas vožnje: 1:02:47.00
9 . 2 Hvala Oskar
KD Brda Dobrovo
Moški SLO KD Brda Dobrovo 241 #VALUE! 1:03:46.00 >
Klub KD Brda Dobrovo
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 241
: #VALUE!
Čas vožnje: 1:03:46.00
10 . 15 Lojze Oblak
ŠDMH
Moški SLO ŠDMH 781 #VALUE! 1:05:18.00 >
Klub ŠDMH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 781
: #VALUE!
Čas vožnje: 1:05:18.00
11 . 65 Silvo Benedik
IKA Žiri
Moški SLO IKA Žiri 1469 #VALUE! 1:09:45.00 >
Klub IKA Žiri
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1469
: #VALUE!
Čas vožnje: 1:09:45.00
12 . 32 Mihovec Matej
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 490 #VALUE! 1:10:08.00 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 490
: #VALUE!
Čas vožnje: 1:10:08.00
13 . 33 Brane Kutnar
ŠD Bambi
Moški SLO ŠD Bambi 1018 #VALUE! 1:11:33.00 >
Klub ŠD Bambi
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1018
: #VALUE!
Čas vožnje: 1:11:33.00
U17 MLADINCI-M
1 . 89 Primožič Jaka
KK Sava Kranj
Moški SLO KK Sava Kranj 19981208 #VALUE! 0:53:42.00 >
Klub KK Sava Kranj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 19981208
: #VALUE!
Čas vožnje: 0:53:42.00
2 . 24 Govekar Matevž
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 209 #VALUE! 0:55:00.00 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 209
: #VALUE!
Čas vožnje: 0:55:00.00
3 . 40 Tratnik Aljaž
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 731 #VALUE! 0:56:44.00 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 731
: #VALUE!
Čas vožnje: 0:56:44.00
4 . 66 Klemenčič Miha
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 219 #VALUE! 0:59:45.00 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 219
: #VALUE!
Čas vožnje: 0:59:45.00
5 . 25 Lozar Matjaž
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 1084 #VALUE! 1:01:32.00 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1084
: #VALUE!
Čas vožnje: 1:01:32.00
6 . 67 Klemenčič Jakob
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 220 #VALUE! 1:10:05.00 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 220
: #VALUE!
Čas vožnje: 1:10:05.00
7 . 64 Starman Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 859 #VALUE! 1:15:35.00 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 859
: #VALUE!
Čas vožnje: 1:15:35.00
8 . 35 Zupan Ciril
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 821 #VALUE! 1:57:04.00 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 821
: #VALUE!
Čas vožnje: 1:57:04.00

Komentarji

 

Mobile content