Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Tišinski kronometer 2014

Cestno kolesarstvo Tekma:Tišinski kronometer 2014 Datum:31.05.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Vožnje Licenca2 Licenca
ŽENSKE A-Ž
1 . 23 Šimenc Laura Ženski SLO KD ALPE 15:24.2 616 SLO19910725
2 . 25 Hasemali Anja Ženski SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 16:58.3 1145 SLO19880509
3 . 24 Jug Nina Ženski SLO KK DJAK 17:10.0 530 SLO19890507
ŽENSKE B-Ž
1 . 21 Dolinar Nina Ženski SLO BikeRepublic 15:19.9 1175 SLO19790520
2 . 20 Godec Andreja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 15:21.7 66 SLO19770918
3 . 18 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 15:26.5 564 SLO19791031
4 . 19 Jagodic Andreja Ženski SLO TUŠMOBIL 15:32.0 58 SLO19750115
5 . 22 Bezjak Andreja Ženski SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 16:15.9 970 SLO19680803
ŽENSKE C-Ž
1 . 15 Uršič Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 16:16.0 806 SLO19530608
2 . 16 Rakuš Jelka Ženski SLO ŠD BAM.BI 16:28.0 1034 SLO19640304
3 . 17 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 16:54.0 483 SLO19600514
4 . 13 Vrbančič Saša Ženski SLO BikeRepublic 17:50.7 445 SLO19630503
5 . 14 Veršnik Zdenka Ženski SLO KD PAPEŽ PODGORJE 22:44.8 429 SLO19581026
AMATERJI -M
1 . 96 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM 19:39.3 799 SLO19880430
2 . 102 Hrovat Jan Moški SLO UNI Team 19:50.8 1178 SLO19880716
3 . 101 Kulišić Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM 20:27.2 788 CRO19850113
4 . 97 Plank Marko Moški SLO BikeRepublic 20:42.5 456 SLO19851009
5 . 95 Šilak Jernej Moški SLO ŠD TURBO M 21:10.1 491 SLO19850129
6 . 105 Černigoj Uroš Moški SLO IZVIR VIPAVA 21:11.0 691 SLO19850428
7 . 98 Polajnar Klemen Moški SLO ŠD BAM.BI 21:11.2 129 SLO19950920
8 . 104 Cindrič Izidor Moški SLO BikeRepublic 22:34.6 447 SLO19940304
9 . 100 Medar Luka Moški SLO ŠD TURBO M 23:08.5 481 SLO19900207
10 . 106 Černe Jure Moški SLO ŠD TURBO M 24:15.4 496 SLO19870524
DNF 103 Fujs Matej Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI DNS 688 SLO19900121
DNF 99 Petovar Jernej Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 DNS 779 SLO19850508
MASTER A-M
1 . 91 Lovše Matej Moški SLO TUŠMOBIL 19:00.9 59 SLO19831114
2 . 90 Ribič Zoran Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 19:56.8 971 SLO19800127
3 . 89 Stubelj Aleš Moški SLO KK PANTAL 20:30.3 892 SLO19830618
4 . 92 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 21:21.7 104 SLO19830318
5 . 94 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 22:01.9 101 SLO19841214
6 . 93 Kramberger Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 24:33.2 972 SLO19831203
MASTER B-M
1 . 83 Guček Andrej Moški SLO BikeRepublic 18:57.4 450 SLO19761110
2 . 82 Mahorič Mitja Moški SLO TUŠMOBIL 19:48.3 76 SLO19760512
3 . 79 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna 20:08.1 1237 SLO19750501
4 . 86 Fabjan Matic Moški SLO TUŠMOBIL 20:12.5 56 SLO19761020
5 . 77 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 20:12.8 108 SLO19760802
6 . 84 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE 20:31.3 624 SLO19761119
7 . 81 Kitek Sašo Moški SLO BikeRepublic 20:41.1 448 SLO19790220
8 . 85 Glavnik Dejan Moški SLO BikeRepublic 20:49.3 454 SLO19750926
9 . 87 Draškič Tine Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 20:50.7 925 SLO197880923
10 . 80 Merkelj Aleš Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 21:46.0 137 SLO19780110
11 . 88 Dervarič Danijel Moški SLO IZVIR VIPAVA 21:46.9 711 SLO19750311
DNF 75 Titan Miran Moški SLO KK TROPOVCI DNS 669 SLO19780104
DNF 78 Permozer Simon Moški SLO SPRINT NOVO MESTO DNS 1139 SLO19771113
MASTER C-M
1 . 69 Tekavec Gregor Moški SLO TUŠMOBIL 19:01.0 64 SLO19740910
2 . 74 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 19:36.5 686 SLO19730206
3 . 72 Grilj Jernej Moški SLO BK Opatija-2010 19:45.4 111 SLO19700815
4 . 70 Schell Andrej Moški SLO BikeRepublic 21:12.0 449 SLO19730620
5 . 71 Mahmutović Nermin Moški SLO KK ZAVRŠNICA 21:44.9 1261 SLO19712708
MASTER D-M
1 . 62 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 20:03.6 703 SLO19660129
2 . 63 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠMOBIL 20:13.5 63 SLO19660228
3 . 64 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE 20:18.3 621 SLO19670428
4 . 68 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna 21:20.7 1028 SLO19660530
5 . 67 Gruden Gregor Moški SLO IZVIR VIPAVA 21:26.6 692 SLO19680208
DNF 65 Kepic Anton Moški SLO DNS
DNF 66 Jeretina Primož Moški SLO KD MENGEŠ DNS 607 SLO19690704
MASTER E-M
1 . 61 Debeljak Janez Moški SLO ŠD BAM.BI 13:25.8 802 SLO19620908
2 . 51 Zagorec Ivan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 13:50.0 434 SLO19630811
3 . 60 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 14:21.3 224 SLO19641226
4 . 54 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 14:49.3 223 SLO19610608
5 . 56 Jug Sergej Moški SLO KK DJAK 15:20.0 518 SLO19631102
6 . 55 Mesojedec Matjaž Moški SLO ŠD TURBO M 15:43.4 479 SLO19640925
DNF 53 Novak Branko Moški SLO ŠD BAM.BI DNS 804 SLO19620213
DNF 57 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO DNS 241 SLO19640821
DNF 58 Detiček Edvard Moški SLO ŠD BAM.BI DNS 1156 SLO19620112
MASTER F-M
1 . 42 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M 13:39.9 487 SLO19581024
2 . 49 Brecelj Miloš Moški SLO IZVIR VIPAVA 13:47.0 714 SLO19590302
3 . 108 Fabjan Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA 14:42.1 696 SLO19571120
4 . 48 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 14:54.5 103 SLO19570501
5 . 43 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 15:00.5 787 SLO19570402
6 . 41 Stankovič Dragan Moški SLO SPRINT NOVO MESTO 15:03.3 1275 SLO19580629
7 . 50 Brancelj Franci Moški SLO ŠD TURBO M 15:04.3 488 SLO19550113
8 . 47 Dobnik Drago Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 15:34.1 976 SLO19580516
9 . 44 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 15:54.0 482 SLO19560417
10 . 45 Krajnc Jože Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 15:56.3 1146 SLO19590302
11 . 46 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M 16:13.6 501 SLO19560618
MASTER G-M
1 . 37 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 14:14.3 107 SLO19540626
2 . 38 Govekar Anton Moški SLO ŠD TURBO M 14:25.0 489 SLO19530130
3 . 36 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M 14:26.2 490 SLO19511103
4 . 40 Florjančič Srečko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 15:55.7 238 SLO19510709
5 . 35 Prešeren Janez Moški SLO KD MENGEŠ 16:23.6 610 SLO19501109
6 . 39 Frangež Franc Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 16:57.9 969 SLO19530105
MASTER H-M
1 . 32 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M 14:25.2 480 SLO19470823
2 . 33 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK 15:38.9 502 SLO19450917
3 . 31 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 16:03.9 228 SLO19471107
4 . 30 Štrancar Jožef Moški SLO IZVIR VIPAVA 16:08.0 706 SLO19470629
5 . 34 Benko Ivan Peter Moški SLO BTC CITY LJUBLJANA 17:22.1 1269 SLO19460623
MASTER I-M
1 . 28 Kotnik Herbert Moški SLO KD MENGEŠ 15:11.5 608 SLO19430309
2 . 27 Hafner Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 15:19.4 250 SLO19400317
3 . 26 Mikuž Franc Moški SLO IZVIR VIPAVA 15:45.9 701 SLO19430801
4 . 29 Danevčič Anton Moški SLO KD BRDA DOBROVO 17:16.8 230 SLO19410420
REKREATIVCI A-M
1 . 3 Vida Gregor Moški SLO KAVITEC ŠPICA ŠPORT 20:37.4
2 . 10 Horvat Žiga Moški SLO KK TROPOVCI 21:24.2 675 SLO19980913
3 . 11 Barat Jure Moški SLO KK TROPOVCI 22:18.3 681 SLO19970515
4 . 76 Švalj Ivan Moški SLO SPRINT NOVO MESTO 22:20.0
5 . 9 Korošec Gregor Moški SLO ŠENTJUR POWER 22:22.2
6 . 5 Polovič Janez Moški SLO ŠD Kostanjevica 22:34.1
7 . 12 Bagari Uroš Moški SLO KK TROPOVCI 22:38.8 674 SLO19990112
8 . 109 Rožanc Peter Moški SLO KD ENERGIJA VELENJE 23:04.1
9 . 2 Vrečko Davorin Moški SLO 23:13.8
10 . 6 Perša Miha Moški SLO KK TROPOVCI 23:39.1 680 SLO19960927
11 . 8 Koter Boštjan Moški SLO 24:22.1
12 . 4 Štajer Andrej Moški SLO KK TROPOVCI 24:48.5
13 . 7 Kous Blaž Moški SLO 26:43.1
14 . 107 POLOVIČ NINO Moški SLO ŠD Kostanjevica 28:42.8
REKREATIVCI B-M
1 . 52 Ošep Dani Moški SLO BikeRepublic 14:43.2
2 . 1 Smolko Franc Moški SLO ŠD Arcont Gornja Radgona 16:30.6

Komentarji