Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Kronometer Kuzma - Grad 2014

Cestno kolesarstvo Tekma:Kronometer Kuzma - Grad 2014 Datum:14.06.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas vožnje data_licence2 Licenca
ŽENSKE A-Ž
1 . 18 Gulič Teja Ženski SLO TUŠMOBIL 27:19.8 57 SLO19821124
2 . 13 Šimenc Laura Ženski SLO KD ALPE 28:43.5 616 SLO19910725
3 . 15 Komel Tadeja Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 30:56.0 233 SLO19840410
4 . 16 Jug Nina Ženski SLO KK DJAK-ŠD SENG 30:59.9 530 SLO19890507
5 . 14 Nemanič Lana Ženski SLO TK Ljubljana 32:09.3
6 . 12 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 32:57.4 798 SLO19900212
7 . 17 Hasemali Anja Ženski SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 33:37.5 1145 SLO19880509
ŽENSKE B-Ž
1 . 8 Jagodic Andreja Ženski SLO TUŠMOBIL 28:07.9 58 SLO19750115
2 . 6 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 28:14.7 564 SLO19791031
3 . 9 Godec Andreja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 28:25.1 66 SLO19770918
4 . 10 Dolinar Nina Ženski SLO BikeRepublic 30:17.8 1175 SLO19790520
5 . 11 Bezjak Andreja Ženski SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 31:30.4 970 SLO19680803
ŽENSKE C-Ž
1 . 2 Uršič Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 31:19.7 806 SLO19530608
2 . 4 Rakuš Jelka Ženski SLO ŠD BAM.BI 31:29.7 1034 SLO19640304
3 . 5 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 32:35.3 483 SLO19600514
4 . 3 Trojar Andreja Ženski SLO ŠD TURBO M 32:37.2 494 SLO19610921
5 . 1 Veršnik Zdenka Ženski SLO KD PAPEŽ PODGORJE 46:22.8 429 SLO19581026
AMATERJI -M
1 . 94 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM 24:17.8 799 SLO19880430
2 . 102 Hrovat Jan Moški SLO UNI Team 24:20.1 1178 SLO19880716
3 . 103 Fujs Matej Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 25:05.3 688 SLO19900121
4 . 95 Obal Primož Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 25:15.1 683 SLO19900925
5 . 100 Kulišić Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM 25:29.9 788 CRO19850113
6 . 93 Šilak Jernej Moški SLO ŠD TURBO M 25:37.7 491 SLO19850129
7 . 96 Plank Marko Moški SLO BikeRepublic 25:51.6 456 SLO19851009
8 . 98 Polajnar Klemen Moški SLO ŠD BAM.BI 26:15.6 129 SLO19950920
9 . 104 Fister Dušan Moški SLO KK TROPOVCI 26:29.0 678 SLO19930518
10 . 101 Klenovšek Urh Moški SLO TK Ljubljana 26:42.1
11 . 105 Cindrič Izidor Moški SLO BikeRepublic 27:05.7 447 SLO19940304
12 . 97 Petovar Jernej Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 27:08.6 779 SLO19850508
13 . 99 Medar Luka Moški SLO ŠD TURBO M 28:09.1 481 SLO19900207
14 . 106 Černe Jure Moški SLO ŠD TURBO M 29:24.1 496 SLO19870524
MASTER A-M
1 . 90 Lovše Matej Moški SLO TUŠMOBIL 23:31.1 59 SLO19831114
2 . 92 Sikošek Gregor Moški SLO BikeRepublic 24:40.8 452 SLO19841117
3 . 87 Omulec Andrej Moški SLO TUŠMOBIL 26:42.5 SLO19821119
4 . 89 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 26:43.2 104 SLO19830318
5 . 91 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 26:45.5 101 SLO19841214
6 . 85 Salavec Goran Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 27:42.7 685 SLO19800926
7 . 88 Kramberger Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 29:44.8 972 SLO19831203
8 . 86 Ribič Zoran Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 971 SLO19800127
MASTER B-M
1 . 82 Guček Andrej Moški SLO BikeRepublic 23:06.5 450 SLO19761110
2 . 72 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 24:44.4 785 SLO19750517
3 . 76 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna 24:46.2 1237 SLO19750501
4 . 74 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 24:56.0 108 SLO19760802
5 . 83 Fabjan Matic Moški SLO TUŠMOBIL 25:20.7 56 SLO19761020
6 . 81 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE 25:37.4 624 SLO19761119
7 . 78 Kitek Sašo Moški SLO BikeRepublic 25:37.7 448 SLO19790220
8 . 75 Paradiž Matej Moški SLO ŠD 3ŠPORT 25:42.9
9 . 73 Vantur Mihael Moški SLO TUŠMOBIL 26:19.9 65 SLO19790718
10 . 84 Dervarič Danijel Moški SLO IZVIR VIPAVA 27:20.0 711 SLO19750311
11 . 79 Krohne Aljoša Moški SLO 28:55.3
12 . 77 Merkelj Aleš Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 137 SLO19780110
13 . 80 Glavnik Dejan Moški SLO BikeRepublic 454 SLO19750926
MASTER C-M
1 . 68 Kopše Igor Moški SLO TEAM PRO ENERGETIC ARBÖ 23:45.2 113 SLO19740813
2 . 69 Jelič Borja Moški SLO TUŠMOBIL 23:55.2 60 SLO19741205
3 . 64 Tekavec Gregor Moški SLO TUŠMOBIL 24:00.8 64 SLO19740910
4 . 70 Grilj Jernej Moški SLO BK Opatija-2010 24:22.9 111 SLO19700815
5 . 71 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 24:39.5 686 SLO19730206
6 . 65 Schell Andrej Moški SLO BikeRepublic 26:41.9 449 SLO19730620
7 . 66 Mahmutović Nermin Moški SLO KK ZAVRŠNICA 27:11.3 1261 SLO19712708
8 . 67 Ketiš Dominik Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 28:49.3
9 . 63 Temlin Matej Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 689 SLO19730407
MASTER D-M
1 . 62 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 24:52.7 703 SLO19660129
2 . 56 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠMOBIL 24:54.3 63 SLO19660228
3 . 57 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE 25:01.0 621 SLO19670428
4 . 58 Jeretina Primož Moški SLO KD MENGEŠ 26:20.4 607 SLO19690704
5 . 61 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 26:44.4 229 SLO19660606
6 . 59 Gruden Gregor Moški SLO IZVIR VIPAVA 26:58.2 692 SLO19680208
7 . 55 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna 27:16.6 1028 SLO19660530
8 . 60 Donša Janez Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 27:23.9 687 SLO19670619
9 . 107 AVŠIČ ALES Moški SLO 32:04.3
MASTER E-M
1 . 51 Debeljak Janez Moški SLO ŠD BAM.BI 25:21.3 802 SLO19620908
2 . 53 Bojanc Branko Moški SLO SPRINT NOVO MESTO 25:37.8 1140 SLO19630708
3 . 54 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 26:57.9 224 SLO19641226
4 . 48 Mesojedec Matjaž Moški SLO ŠD TURBO M 27:48.2 479 SLO19640925
5 . 52 Brvar Jože Moški SLO ŠD TURBO M 27:58.5 493 SLO19610604
6 . 49 Jug Sergej Moški SLO KK DJAK-ŠD SENG 28:05.2 518 SLO19631102
7 . 46 Petovar Miran Moški SLO 31:06.3
8 . 47 Ošep Dani Moški SLO BikeRepublic
9 . 50 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 241 SLO19640821
MASTER F-M
1 . 44 Brecelj Miloš Moški SLO IZVIR VIPAVA 25:55.6 714 SLO19590302
2 . 37 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M 26:09.4 487 SLO19581024
3 . 36 Slak Boštjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 26:23.3 251 SLO19580214
4 . 45 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 27:25.1 226 SLO19590313
5 . 38 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 27:38.7 787 SLO19570402
6 . 43 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 27:59.0 103 SLO19570501
7 . 39 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 29:51.6 482 SLO19560417
8 . 41 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M 30:00.7 501 SLO19560618
9 . 42 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 33:20.4 234 SLO19561215
10 . 40 Krajnc Jože Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 1146 SLO19590302
MASTER G-M
1 . 34 Govekar Anton Moški SLO ŠD TURBO M 26:46.3 489 SLO19530130
2 . 31 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 27:07.3 107 SLO19540626
3 . 32 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M 27:17.5 490 SLO19511103
4 . 33 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 30:09.6 105 SLO19510520
5 . 35 Frangež Franc Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 31:35.9 969 SLO19530105
MASTER H-M
1 . 27 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M 27:03.1 480 SLO19470823
2 . 29 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 27:59.9 231 SLO19481206
3 . 28 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK 28:48.8 502 SLO19450917
4 . 26 Otoničar Janez Moški SLO KK Postojna 28:57.5 1025 SLO19480309
5 . 25 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 30:01.8 228 SLO19471107
6 . 24 Štrancar Jožef Moški SLO IZVIR VIPAVA 31:21.6 706 SLO19470629
7 . 30 Benko Ivan Peter Moški SLO BTC CITY LJUBLJANA 33:57.4 1269 SLO19460623
MASTER I-M
1 . 20 Kotnik Herbert Moški SLO KD MENGEŠ 29:24.8 608 SLO19430309
2 . 19 Mikuž Franc Moški SLO IZVIR VIPAVA 29:50.4 701 SLO19430801
3 . 21 Hafner Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 30:44.8 250 SLO19400317
4 . 22 Bahar Milan Moški SLO KK Postojna 31:19.1 1033 SLO19380218
5 . 23 Danevčič Anton Moški SLO KD BRDA DOBROVO 34:53.2 230 SLO19410420

Komentarji