Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Cestno kolesarska dirka Kamnica 2014

Cestno kolesarstvo Tekma:Cestno kolesarska dirka Kamnica 2014 Datum:25.06.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Vožnje Licenca
ŽENSKE A-Ž
1 . 6 Šimenc Laura Ženski SLO KD ALPE 0:43:12.00 30 da
2 . 33 Komel Tadeja Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 0:50:25.00 25 da
3 . 3 IRMA PIVK Ženski SLO 0:52:49.00 21
4 . 53 Jug Nina Ženski SLO KK DJAK-ŠD SENG 0:53:13.00 18 da
ŽENSKE B-Ž
1 . 67 MILENA SEDEJ Ženski SLO 0:59:35.00 30
ŽENSKE C-Ž
1 . 18 Škerlj Ivanka Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 0:49:53.00 30 da
2 . 31 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 0:53:18.00 25 da
AMATERJI -M
1 . 98 Marinko Matjaž Moški SLO KD ALPE 0:35:39.00 30 da
2 . 49 Trenta Aljaž Moški SLO KK Postojna 0:37:36.00 25 da
3 . 22 Černigoj Uroš Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:38:27.00 21 da
4 . 15 Kravanja Nejc Moški SLO KK SOČA KOBARID 0:39:03.00 18 da
5 . 17 Koren Gašper Moški SLO KK SOČA KOBARID 0:39:22.00 15 da
6 . 13 SEBASTJAN ZLODEJ Moški SLO BIKE REPUBLIC 0:39:33.00 13 da
7 . 26 Medar Luka Moški SLO ŠD TURBO M 0:40:12.00 11 da
8 . 4 Kramar Miha Moški SLO KD ALPE 0:41:15.00 9 da
9 . 25 Černe Jure Moški SLO ŠD TURBO M 0:41:51.00 7 da
10 . 57 Mugerli Aljaž Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI 0:43:03.00 6 da
11 . 59 DEJAN MAVRIČ Moški SLO 0:48:58.00
MASTER A-M
1 . 44 Kimovec Matej Moški SLO UNI Team 0:32:44.00 30 da
2 . 66 Obid Andraž Moški SLO KD ALPE 0:37:09.00 25 da
3 . 47 Klavora Mitja Moški SLO KK DJAK 0:39:15.00 21 da
4 . 97 PETER MATELIČ Moški SLO KK SOČA 0:40:52.00 21
5 . 96 NEJC ERŽEN Moški SLO KK SOČA 0:41:06.00 18 da
6 . 60 DEJAN LIPUŠČEK Moški SLO 0:41:10.00
7 . 61 DOMEN IPAVEC Moški SLO SPEZZOTO ČEBELA 0:41:16.00
8 . 42 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:42:32.00 15 da
9 . 64 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:44:01.00 13 da
MASTER B-M
1 . 11 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE 0:33:07.00 30 da
2 . 94 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:33:34.00 25 da
3 . 93 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 0:35:23.00 21 da
4 . 63 MATJAŽ KOVAČIČ Moški SLO KK KOBARID 0:40:38.00
5 . 100 Erman Gašper Moški SLO KD ALPE 0:46:35.00 18 da
MASTER C-M
1 . 2 Alič Simon Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:34:10.00 30 da
2 . 35 Rovšček Borut Moški SLO TUŠMOBIL 0:35:43.00 25 da
3 . 21 Volarič Milko Moški SLO KK SOČA KOBARID 0:36:53.00 21 da
4 . 62 Planinšek Borut Moški SLO BICIKEL.COM 0:41:02.00 18 da
5 . 37 Golob Lovro Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:41:36.00 15 da
6 . 9 Nanut Darijo Moški SLO KK PANTAL 0:44:49.00 13 da
7 . 56 ALEŠ MUGERLI Moški SLO 0:51:00.00 11
MASTER D-M
1 . 27 Brelih Branko Moški SLO ORBEA GEAX 0:35:58.00 30 da
2 . 99 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE 0:36:42.00 25 da
3 . 29 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:38:37.00 21 da
4 . 95 Benedik Jurij Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:41:55.00 18 da
5 . 45 Trampuž Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:49:44.00 15 da
MASTER E-M
1 . 50 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:38:45.00 30 da
2 . 48 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:39:40.00 25 da
3 . 19 Škerlj Igor Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:42:34.00 21 da
4 . 30 ROBERTO COMAR Moški ITA ENGINE BIKES CANESIN 0:46:04.00
5 . 52 Jug Sergej Moški SLO KK DJAK-ŠD SENG 0:46:47.00 18 da
6 . 40 SILVANO GODEASSI Moški ITA CICLI 0:52:53.00
MASTER F-M
1 . 24 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M 0:41:59.00 30 da
2 . 54 MAX POGAČAR Moški SLO 0:42:14.00
3 . 5 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 0:44:12.00 25 da
4 . 8 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:44:43.00 21 da
5 . 58 ZORAN ŠORLI Moški SLO KD BRDA 0:45:56.00
6 . 65 JURIJ KOVAČIČ Moški SLO 0:47:30.00
7 . 32 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 0:49:09.00 18 da
8 . 34 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:53:52.00 15 da
MASTER G-M
1 . 23 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M 0:42:37.00 30 da
2 . 28 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:46:53.00 25 da
3 . 39 Mikulin Zvezdan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:48:09.00 21 da
4 . 36 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:52:41.00 18 da
MASTER H-M
1 . 10 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI 0:45:03.00 30 da
2 . 101 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:45:35.00 25 da
3 . 41 IVAN TUMIOTTO Moški ITA UC CIVIDALE 0:46:39.00
4 . 14 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:48:56.00 21 da
5 . 43 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK 0:49:42.00 18 da
6 . 51 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:52:29.00 15 da
7 . 20 Zuccon Sergio Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1:03:26.00
MASTER I-M
1 . 12 Mikuž Franc Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:52:30.00 30 da
ELITE-M
1 . 16 Jelavič Žiga Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI 0:37:11.00
2 . 46 Kranjc Martin Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI 0:40:22.00

Komentarji