Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 17. vzpon na Kal 2014

Cestno kolesarstvo Tekma:17. vzpon na Kal 2014 Datum:28.06.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Vožnje Licenca
ŽENSKE A-Ž
1 . 49 Šimenc Laura Ženski SLO KD ALPE 1991 00:33:08 Da
2 . 87 BRATINA JANA Ženski SLO AD-VENTURE 1987 00:36:06
3 . 20 Komel Tadeja Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 1984 00:40:39 Da
4 . 101 Jug Nina Ženski SLO KK DJAK-ŠD SENG 1989 00:42:10 Da
5 . 35 Rezelj Saša Ženski SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1989 00:45:28 Da
6 . 142 ŠPILER NINA Ženski SLO RUDIS 1983 00:58:38
ŽENSKE C-Ž
1 . 21 Škerlj Ivanka Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 1963 00:38:54 Da
2 . 148 Ceglar Vida Ženski SLO BICIKEL.COM 1964 00:39:25 Da
3 . 30 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 1960 00:42:29 Da
4 . 115 BERČON IRENA Ženski SLO / 1949 00:51:21
5 . 135 ŠERGAN VOJKA Ženski SLO RUDIS 1957 01:28:22
AMATERJI -M
1 . 10 Plank Marko Moški SLO BikeRepublic 1985 00:27:33.00 Da
2 . 32 Brulc Srečko Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1987 00:27:35 Da
3 . 100 Pinter Uroš Moški SLO BikeRepublic 1989 00:27:45 Da
4 . 8 Marinko Matjaž Moški SLO KD ALPE 1987 00:27:48 Da
5 . 86 DOLINŠEK ALEKSEJ Moški SLO AD-VENTURE 1985 00:28:34 Da
6 . 64 Plaznik Matic Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1990 00:29:36 Da
7 . 47 Trenta Aljaž Moški SLO KK Postojna 1989 00:30:13 Da
8 . 105 GRABNAR DAVOR Moški SLO KK ZAGORSKA DOLINA 1993 00:30:21
9 . 6 Plevel Robert Moški SLO KD ALPE 1988 00:30:23 Da
10 . 92 Korimšek Žan Moški SLO RADENSKA AS 1997 00:31:45
11 . 90 Medar Luka Moški SLO ŠD TURBO M 1990 00:32:29 Da
12 . 45 Kramar Miha Moški SLO KD ALPE 1985 00:32:51 Da
13 . 118 KOVAČ GREGOR Moški SLO KD SEVNICA 1987 00:33:01
14 . 93 Černe Jure Moški SLO ŠD TURBO M 1987 00:34:15 Da
15 . 98 MEDVEŠEK BORIS Moški SLO KD SEVNICA 1988 00:35:47
16 . 70 GROM ANŽE Moški SLO IPA LJUBLJANA 1986 00:39:05
17 . 97 TOMAŽIČ KLEMEN Moški SLO KD SEVNICA 1988 00:40:01
MASTER A-M
1 . 60 Kimovec Matej Moški SLO Vaška Runda Cycling Team 1984 00:26:01 Da
2 . 62 Kralj Robert Moški SLO Team Korak Naprej 1984 00:26:30 Da
3 . 65 Pavšič Tilen Moški SLO Brez kluba 1984 00:28:32
4 . 73 Poljanec Dejan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 1983 00:30:08 Da
5 . 132 Drnovšek Peter Moški SLO KK ZAGORSKA DOLINA 1984 00:30:17 Da
6 . 80 UDOVČ TOMAŽ Moški SLO KD HRASTNIK 1981 00:31:31 Da
7 . 34 MIHOVEC LUKA Moški SLO / 1980 00:32:06
8 . 77 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1983 00:33:07 Da
9 . 51 Kramberger Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 1983 00:33:11 Da
10 . 7 Verdel Rok Moški SLO KD HRASTNIK 1980 00:33:38 Da
11 . 130 BOLA JURE Moški SLO PREDILNICA LITIJA 1983 00:34:30
12 . 88 Kutnar Aleš Moški SLO UNI Team 1980 00:35:12 Da
13 . 71 LOBODA PETER Moški SLO IPA LJUBLJANA 1983 00:35:14
14 . 72 LOBODA JANEZ Moški SLO IPA LJUBLJANA 1982 00:38:26
15 . 111 GRINDŽAN MARKO Moški SLO KD HRASTNIK 1982 00:42:02
MASTER B-M
1 . 3 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1976 00:26:34 Da
2 . 42 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE 1976 00:27:07 Da
3 . 82 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 1975 00:27:42 Da
4 . 103 Kitek Sašo Moški SLO BikeRepublic 1979 00:27:56 Da
5 . 112 Kolenc Damjan Moški SLO KD HRASTNIK 1977 00:28:46 Da
6 . 68 HABIČ BOŠTJAN Moški SLO IPA LJUBLJANA 1975 00:29:54 Da
7 . 74 Pustoslemšek Luka Moški SLO KD ALPE 1978 00:30:22 Da
8 . 40 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1975 00:30:42 Da
9 . 120 GIRANDON JANI Moški SLO ŠD TURBO M LJUBLJANA 1975 00:32:46
10 . 95 POHAR IZTOK Moški SLO KD SEVNICA 1979 00:37:56
11 . 69 SREBRNIČ LUKA Moški SLO IPA LJUBLJANA 1975 00:39:39
MASTER C-M
1 . 107 Alič Simon Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1971 00:26:39 Da
2 . 37 Poglavc Alojz Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1971 00:27:36 Da
3 . 50 Košič Vojko Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 1972 00:30:15 Da
4 . 39 Cesar Igor Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1970 00:30:18 Da
5 . 124 Planinšek Borut Moški SLO BICIKEL.COM 1974 00:30:48 Da
6 . 117 VRTAČNIK PETER Moški SLO TEAM TRBOVLJE 1970 00:31:50
7 . 18 ČEBIN ANDREJ Moški SLO KD HRASTNIK 1971 00:32:31 Da
8 . 147 Temlin Matej Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 1973 00:32:57 Da
9 . 76 Jeraj Sebastijan Moški SLO ŠD BAM.BI 1973 00:33:05 Da
10 . 52 Dolenc Gregor Moški SLO / 1972 00:33:39
11 . 116 Osojnik Borut Moški SLO ŠD TURBO M 1970 00:34:02 Da
12 . 129 DIMEC MIŠO Moški SLO KD HRASTNIK 1970 00:34:46 Da
13 . 43 Lotrič Marko Moški SLO ŠD BAM.BI 1971 00:35:02
14 . 67 Setničar Tomaž Moški SLO IPA LJUBLJANA 1971 00:36:41
15 . 113 SUČEVIČ NIKO Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1970 00:38:48 Da
16 . 96 PODLESNIK BORUT Moški SLO ŠD ELEKTRO LJUBLJANA 1973 00:42:42
17 . 123 BENKO TOMAŽ Moški SLO KD HRASTNIK 1971 00:45:06
MASTER D-M
1 . 48 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA 1965 00:28:36 Da
2 . 16 Širaj Andrej Moški SLO KK Postojna 1968 00:28:40 Da
3 . 54 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 1969 00:29:47 Da
4 . 75 Dolar Tomaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 1966 00:30:14
5 . 63 Lapornik Andrej Moški SLO BIKEREPUBLIC 1969 00:30:45
6 . 5 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE 1967 00:30:47 Da
7 . 14 Jeretina Primož Moški SLO KD MENGEŠ 1969 00:31:08 Da
8 . 119 JARC VIKTOR Moški SLO / 1969 00:31:25
9 . 78 Hafner Ivo Moški SLO ŠD BAM.BI 1969 00:32:00 Da
10 . 17 ALAUF DAMIJAN Moški SLO KD HRASTNIK 1966 00:33:44
11 . 38 PRPAR VLADO Moški SLO KD Gorenje Ponikve 1965 00:33:54
12 . 55 Papež Aleš Moški SLO SPRINT NOVO MESTO 1968 00:37:57 Da
13 . 131 FAZLIČ MESUDIN Moški SLO TEAM TRBOVLJE 1965 00:38:02
14 . 106 GRABNAR ANTON Moški SLO KK ZAGORSKA DOLINA 1968 00:41:55
15 . 145 GORJUP ANDREJ Moški SLO RUDIS 1966 00:47:19
MASTER E-M
1 . 57 Bojanc Branko Moški SLO SPRINT NOVO MESTO 1963 00:28:30 Da
2 . 81 Debeljak Janez Moški SLO ŠD BAM.BI 1962 00:28:38 Da
3 . 53 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1964 00:30:10 Da
4 . 89 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1961 00:30:54 Da
5 . 83 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 1960 00:32:11
6 . 149 KASTELIC EDO Moški SLO ŠD BAM.Bi KRANJ 1963 00:33:36
7 . 102 Jug Sergej Moški SLO KK DJAK-ŠD SENG 1963 00:37:51 Da
8 . 126 JAKOPIČ STANE Moški SLO / 1964 00:41:46
MASTER F-M
1 . 109 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M 1956 00:33:10 Da
2 . 1 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 1957 00:33:28 Da
3 . 36 Zupančič Mirko Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1959 00:34:41 Da
4 . 26 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1959 00:35:25 Da
5 . 59 Stankovič Dragan Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 1958 00:37:52 Da
6 . 31 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 1956 00:38:06 Da
7 . 44 DRAKSLER VIKI Moški SLO / 1959 00:38:08
8 . 133 LOZINŠEK BRANKO Moški SLO / 1958 00:39:52
9 . 127 Šinkovec Borut Moški SLO KD HRASTNIK 1959 00:42:06 Da
10 . 19 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1956 00:42:46 Da
11 . 122 SUPANIČ BOJAN Moški SLO IPA LJUBLJANA 1956 00:55:31
MASTER G-M
1 . 41 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M 1951 00:32:10 Da
2 . 110 ROGELJ JOŽE Moški SLO BAUER CENTER 1951 00:33:41
3 . 4 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1954 00:34:57 Da
4 . 66 RAPPL MARKO Moški SLO IPA LJUBLJANA 1954 00:35:19
5 . 46 Stojanović Mile Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1950 00:37:23 Da
6 . 24 Mikulin Zvezdan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1950 00:38:36 Da
7 . 23 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1953 00:40:34 Da
8 . 22 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1954 00:41:33 Da
9 . 200 DRNOVŠEK BORUT Moški SLO / 1953 00:43:38 Da
10 . 12 Prešeren Janez Moški SLO KD MENGEŠ 1950 00:44:51 Da
MASTER H-M
1 . 56 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI 1949 00:35:52 Da
2 . 27 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1948 00:36:24 Da
3 . 58 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 1949 00:37:40 Da
4 . 84 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK 1945 00:39:18 Da
5 . 25 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1947 00:41:32 Da
6 . 29 Štrancar Jožef Moški SLO IZVIR VIPAVA 1947 00:43:42 Da
7 . 125 PETERNEL JANEZ Moški SLO / 1949 00:48:10
MASTER I-M
1 . 13 Kotnik Herbert Moški SLO KD MENGEŠ 1943 00:40:10 Da
2 . 15 Bahar Milan Moški SLO KK Postojna 1938 00:42:14 Da
3 . 85 Učanjšek Edvard Moški SLO KD HRASTNIK 1934 00:58:59 Da
MTB A MOšKI-M
1 . 114 Leskovšek Timotej Moški SLO KD HRASTNIK 1992 00:30:33 Da
2 . 99 Rupar Žan Moški SLO KD HRASTNIK 1998 00:37:00 Da
3 . 139 POVŠE ERVIN Moški SLO RUDIS 1986 00:37:01
4 . 128 Vodenik Žiga Moški SLO KD HRASTNIK 1995 00:40:30 Da
5 . 108 JERMAN PRIMOŽ Moški SLO RUDIS 1984 00:42:16
6 . 141 VILHAR SIMON Moški SLO RUDIS 1985 00:47:17
7 . 144 MARKOVIČ TOMAŽ Moški SLO RUDIS 1989 00:53:40
8 . 146 PETEK MATEJ Moški SLO RUDIS 1985 00:55:21
MTB B MOšKI-M
1 . 79 LADINEK VINKO Moški SLO KK RAVNE NA KOROŠKEM 1971 00:31:58
2 . 11 Nemeček Dejan Moški SLO KD UNI TEAM 1971 00:32:48 Da
3 . 94 RUPAR TOMAŽ Moški SLO / 1974 00:35:33
4 . 91 Rožanc Peter Moški SLO KD ENERGIJA VELENJE 1968 00:35:35
5 . 104 Požun Dean Moški SLO Brez kluba 1981 00:37:04
6 . 150 PINTER ANDREJ Moški SLO / 1964 00:37:45
7 . 136 LEBAN MIRAN Moški SLO RUDIS 1968 00:44:04
8 . 138 JAZBEC TOMAŽ Moški SLO RUDIS 1971 00:47:02
9 . 143 MARKOVIČ ANTON Moški SLO RUDIS 1961 00:54:07
10 . 61 KURNIK ALEŠ Moški SLO / 1969 00:56:04
11 . 140 ŠURINA BRUNO Moški SLO RUDIS 1970 01:03:05
DNF 134 ŠERGAN DARKO Moški SLO / 1956 DNF

Komentarji