Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 14. cestno gorska dirka Poljane-Stari vrh 2014

Cestno kolesarstvo Tekma:14. cestno gorska dirka Poljane-Stari vrh 2014 Datum:19.07.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Letnik Licenca Čas vožnje Zaostanek
ŽENSKE A-Ž
1 . 158 Grm Tamara Ženski SLO Jereka 1996 00:34:30.6 00:00.0
2 . 17 Jesenko Erika Ženski SLO KK SAVA KRANJ 1986 00:34:49.4 00:18.8
3 . 5 Komel Tadeja Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 1984 233 00:37:20.2 02:49.6
4 . 122 Jug Nina Ženski SLO KK DJAK-ŠD SENG 1989 530 00:38:17.4 03:46.8
5 . 46 Pivk Irma Ženski SLO Idrija 1982 00:39:56.3 05:25.7
6 . 55 Homec Jerneja Ženski SLO ŠD POLJANE 1984 00:40:03.7 05:33.1
ŽENSKE B-Ž
1 . 18 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 1979 564 00:31:34.8 00:00.0
2 . 155 Lovrič Jelena Ženski SLO Škofja Loka 1969 00:41:46.2 10:11.4
3 . 156 Kristan Aleksandra Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 1970 01369 00:42:59.9 11:25.1
4 . 81 Luznar Tatjana Ženski SLO Koloka 1976 00:45:10.1 13:35.3
5 . 83 Jelovčan Hermina Ženski SLO Koloka 1974 00:49:18.7 17:43.9
ŽENSKE C-Ž
1 . 78 Škerlj Ivanka Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 1963 246 00:35:29.4 00:00.0
2 . 130 Žakelj Rada Ženski SLO Slaščičarna Magušar 1962 00:36:41.4 01:12.0
3 . 33 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 1960 483 00:39:35.7 04:06.3
4 . 68 Uršič Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 1953 00806 00:46:36.6 11:07.2
AMATERJI -M
1 . 37 Brinc Uroš Moški SLO KK Metliška črnina 1988 511 00:26:08.3 00:00.0
2 . 134 Remic Klemen Moški SLO ŠD BAM.BI 1985 00:26:17.5 00:09.2
3 . 113 Primožič Jaka Moški SLO KK SAVA KRANJ 1998 00:26:27.2 00:18.9
4 . 80 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM 1988 00799 00:26:34.3 00:26.0
5 . 143 Drinovec Matej Moški SLO 1991 00:26:49.9 00:41.6
6 . 16 Marinko Matjaž Moški SLO KD ALPE 1987 617 00:27:01.6 00:53.3
7 . 31 Plank Marko Moški SLO BikeRepublic 1985 456 00:27:02.5 00:54.2
8 . 84 Draksler Andrej Moški SLO ŠD Koloka 1988 00:28:00.2 01:51.9
9 . 160 Potisk Tilen Moški SLO ŠD Poljane 1992 00:28:06.7 01:58.4
10 . 115 Žakelj Anže Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM 1987 789 00:28:08.3 02:00.0
11 . 145 Alič Miha Moški SLO ŠD Špik Lučine 1990 00:28:43.7 02:35.4
12 . 63 Brulc Srečko Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1987 437 00:28:44.0 02:35.7
13 . 150 Plaznik Matic Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1990 00255 00:28:48.3 02:40.0
14 . 73 Trenta Aljaž Moški SLO KK Postojna 1989 01031 00:28:58.0 02:49.7
15 . 114 Zubanovič Tim Moški SLO KK SAVA KRANJ 1996 00:29:11.9 03:03.6
16 . 146 Oblak Blaž Moški SLO ŠD Špik Lučine 1991 00:29:17.2 03:08.9
17 . 147 Oblak Lenart Moški SLO KD Brdo 1991 00:29:46.9 03:38.6
18 . 99 Černigoj Uroš Moški SLO IZVIR VIPAVA 1985 691 00:29:53.3 03:45.0
19 . 57 Plevel Robert Moški SLO KD ALPE 1988 1274 00:29:57.5 03:49.2
20 . 42 Hiršman Gregor Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 1987 973 00:30:39.5 04:31.2
21 . 38 Zajc Matic Moški SLO KK Metliška črnina 1995 513 00:30:51.2 04:42.9
22 . 19 Medar Luka Moški SLO ŠD TURBO M 1990 481 00:31:02.0 04:53.7
23 . 49 Kravanja Nejc Moški SLO KK SOČA KOBARID 1991 00991 00:31:28.2 05:19.9
24 . 120 Debevec Blaž Moški SLO RADENSKA AS 1999 00:31:52.6 05:44.3
25 . 85 Bokal Jure Moški SLO Tapetništvo Zofa 1992 00:33:07.3 06:59.0
26 . 27 Primožič Rok Moški SLO 1993 00:34:00.6 07:52.3
27 . 101 Šinkovec Jure Moški SLO KD HRASTNIK 1987 00:35:06.7 08:58.4
28 . 23 Čadež David Moški SLO KK SAVA KRANJ 2000 00:35:44.5 09:36.2
29 . 162 Biček Nejc Moški SLO ŠD BAM.BI 1985 00:35:56.0 09:47.7
30 . 139 Tavčar Miha Moški SLO ŠD Sveti Lenart - Luša 1987 00:36:11.4 10:03.1
31 . 123 Pagon Miha Moški SLO ŠD Koloka 1988 00:38:09.9 12:01.6
32 . 100 Perko Tomaž Moški SLO ŠD Dobrepolje 1985 00:38:30.2 12:21.9
33 . 44 Sanković Alex Moški SLO KK Postojna 1994 1032 00:39:13.9 13:05.6
MASTER A-M
1 . 103 Kimovec Matej Moški SLO UNI Team 1984 1332 00:25:43.6 00:00.0
2 . 53 Obid Andraž Moški SLO KD ALPE 1983 807 00:28:08.0 02:24.4
3 . 40 Pavšič Tilen Moški SLO Brez kluba 1984 00:28:09.8 02:26.2
4 . 108 Moretti Andrej Moški SLO ŠD BAM.BI 1980 01130 00:28:39.5 02:55.9
5 . 43 Ribič Zoran Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 1980 971 00:29:08.5 03:24.9
6 . 32 Kaltak Aljaž Moški SLO Škofja Loka 1981 00:29:23.4 03:39.8
7 . 157 Doenc Marko Moški SLO Črni vrh 1983 00:30:20.7 04:37.1
8 . 51 Poljanec Dejan Moški SLO KD Sloga 1902 Idrija 1983 725 00:30:25.0 04:41.4
9 . 107 Brence Damjan Moški SLO Vrsnik 1984 00:31:11.3 05:27.7
10 . 126 Kutnar Aleš Moški SLO UNI Team 1980 1179 00:31:57.4 06:13.8
11 . 88 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1983 104 00:32:34.2 06:50.6
12 . 159 Kos Jernej Moški SLO Jerj 1983 00:32:37.3 06:53.7
13 . 47 Kramberger Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 1983 972 00:32:38.8 06:55.2
14 . 132 Oblak Miha Moški SLO ŠD Špik Lučine 1984 00:32:40.9 06:57.3
15 . 141 Nadvešnik Tadej Moški SLO 1981 00:33:11.7 07:28.1
16 . 29 Mlakar Marko Moški SLO MDM 1980 00:35:13.7 09:30.1
17 . 138 Bergant Marko Moški SLO Mizarstvo Jezeršek Hotavlje 1980 00:36:30.0 10:46.4
18 . 86 Volčjak Jernej Moški SLO Škofja Loka 1984 00:38:53.2 13:09.6
MASTER B-M
1 . 62 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1976 108 00:27:02.8 00:00.0
2 . 15 Bratuš Dean Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 1978 721 00:27:32.1 00:29.3
3 . 67 Jordan Dejan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1976 435 00:28:33.3 01:30.5
4 . 127 Uršič Janez Moški SLO ŠD Utrip 1978 00:29:13.0 02:10.2
5 . 65 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1975 430 00:30:34.7 03:31.9
6 . 76 Hažič Miran Moški SLO Koloka 1979 00:31:17.4 04:14.6
7 . 50 Kenda Primož Moški SLO KK SOČA KOBARID 1977 00990 00:32:35.7 05:32.9
8 . 151 Ferlan Tomaž Moški SLO Knaufinsulation 1977 00:39:12.2 12:09.4
MASTER C-M
1 . 45 Alič Simon Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1971 244 00:26:30.2 00:00.0
2 . 64 Poglavc Alojz Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1971 440 00:27:08.0 00:37.8
3 . 21 Hren Aleš Moški SLO ŠD POLJANE 1972 1312 00:27:58.6 01:28.4
4 . 102 Košič Vojko Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 1972 974 00:28:45.2 02:15.0
5 . 25 Kampuš Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA 1972 693 00:29:00.2 02:30.0
6 . 56 Planinšek Borut Moški SLO BICIKEL.COM 1974 311 00:29:16.0 02:45.8
7 . 72 Cesar Igor Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1970 436 00:29:36.4 03:06.2
8 . 125 Jeraj Sebastijan Moški SLO ŠD BAM.BI 1973 805 00:30:35.0 04:04.8
9 . 106 JENKO Robert Moški SLO ŠD BAM.BI 1972 575 00:30:54.1 04:23.9
10 . 161 Mištrafović Danilo Moški SLO ŠD BAM.BI 1974 801 00:30:57.2 04:27.0
11 . 105 Kern Marjan Moški SLO ŠD Sel 1972 00:31:34.4 05:04.2
12 . 28 Osojnik Borut Moški SLO ŠD TURBO M 1970 00485 00:32:07.0 05:36.8
13 . 90 Dolenc Gregor Moški SLO ŠD Riki Team 1972 00:32:19.3 05:49.1
14 . 82 Luznar Sebastian Moški SLO Koloka 1970 00:33:10.7 06:40.5
15 . 71 Medic Mark Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1970 00:33:20.9 06:50.7
16 . 20 Šabec Matej Moški SLO KK Postojna 1973 1036 00:34:09.5 07:39.3
17 . 133 Rakovec Walter Moški SLO Knaufinsulation 1974 00:34:25.6 07:55.4
18 . 149 Velkavrh Štefan Moški SLO Grmada 1973 00:35:39.9 09:09.7
19 . 140 Oblak Edo Moški SLO ŠD Špik Lučine 1974 00:39:20.5 12:50.3
20 . 94 Novak Žiga Moški SLO Top Fit team 1971 00:43:26.4 16:56.2
21 . 58 Rudolf Matjaž Moški SLO ŠD POLJANE 1971 00:55:24.9 28:54.7
MASTER D-M
1 . 13 Brelih Branko Moški SLO ORBEA GEAX 1967 216 00:26:47.0 00:00.0
2 . 137 Bonča Valter Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1968 07284 00:27:48.5 01:01.5
3 . 61 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 1969 704 00:28:46.4 01:59.4
4 . 2 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE 1967 621 00:28:49.9 02:02.9
5 . 74 Jugovic Sandi Moški SLO ŠD Koloka 1969 00:29:14.2 02:27.2
6 . 12 Pretner Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1969 227 00:29:23.1 02:36.1
7 . 9 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1966 225 00:29:41.7 02:54.7
8 . 93 Čavs Aleš Moški SLO Zupaxi Sports 1967 00:33:12.5 06:25.5
9 . 7 Kreševac Drago Moški SLO ŠD BAM.BI 1966 786 00:33:13.0 06:26.0
10 . 128 Pezdir Roman Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1965 00106 00:33:13.9 06:26.9
11 . 154 Papež Aleš Moški SLO SPRINT NOVO MESTO 1968 01259 00:35:45.9 08:58.9
12 . 75 Jelovčan Tomaž Moški SLO Koloka 1969 00:43:54.0 17:07.0
DNF 117 Doenc Janez Moški SLO Poljane 1966 ODST 00:00.0
MASTER E-M
1 . 124 Debeljak Janez Moški SLO ŠD BAM.BI 1962 802 00:28:19.5 00:00.0
2 . 35 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1964 224 00:29:04.0 00:44.5
3 . 96 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1961 00223 00:30:25.3 02:05.8
4 . 92 Zupan Tine Moški SLO Scott team 1960 01044 00:30:27.4 02:07.9
5 . 79 Škerlj Igor Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1964 00247 00:32:12.7 03:53.2
6 . 1 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1964 241 00:33:14.3 04:54.8
7 . 111 Novak Branko Moški SLO ŠD BAM.BI 1962 804 00:34:07.2 05:47.7
8 . 116 Kutnar Frančišek Brane Moški SLO ŠD BAM.BI 1962 01018 00:34:13.9 05:54.4
9 . 163 Bregar Drago Moški SLO ŠD POLJANE 1961 00:35:03.8 06:44.3
10 . 121 Jug Sergej Moški SLO KK DJAK-ŠD SENG 1963 518 00:36:59.2 08:39.7
11 . 148 Oblak Janez Moški SLO ŠD Špik Lučine 1960 00:41:12.2 12:52.7
MASTER F-M
1 . 89 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1957 103 00:30:58.2 00:00.0
2 . 142 Pogačar Maks Moški SLO Brez kluba 1959 00:31:08.5 00:10.3
3 . 91 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M 1956 501 00:31:19.7 00:21.5
4 . 39 Colnarič Slavko Moški SLO ŠD TURBO M 1956 1204 00:32:14.7 01:16.5
5 . 66 Zupančič Mirko Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1959 00433 00:32:33.6 01:35.4
6 . 6 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 1957 787 00:33:07.6 02:09.4
7 . 60 Juvan Miran Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 1959 00906 00:33:46.5 02:48.3
8 . 77 Čufer Stane Moški SLO Koloka 1957 00:34:08.7 03:10.5
9 . 69 Suhadolnik Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1958 109 00:34:31.7 03:33.5
10 . 34 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 1956 0482 00:36:19.9 05:21.7
11 . 30 Legat Slavko Moški SLO MDM 1959 00:39:05.7 08:07.5
12 . 131 Šinkovec Borut Moški SLO KD HRASTNIK 1959 01149 00:39:07.5 08:09.3
13 . 4 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1956 234 00:39:33.2 08:35.0
14 . 144 Kopač Milan Moški SLO Žiri 1955 00:44:12.6 13:14.4
15 . 22 Debeljak Tone Moški SLO ŠD POLJANE 1956 00:44:49.1 13:50.9
16 . 98 Habjan Andrej Moški SLO ŠD Utrip 1955 00:49:50.8 18:52.6
MASTER G-M
1 . 112 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M 1951 490 00:30:41.4 00:00.0
2 . 70 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1954 107 00:32:59.8 02:18.4
3 . 24 Mikulin Zvezdan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1950 245 00:35:21.0 04:39.6
4 . 87 Stojanović Mile Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1950 00:36:29.3 05:47.9
5 . 110 Peternel Franc Moški SLO ŠD MARMOR HOTAVLJE 1951 00:37:34.7 06:53.3
6 . 109 Korenčič Brane Moški SLO ŠD Pungert 1950 00:38:39.0 07:57.6
MASTER H-M
1 . 136 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI 1949 782 00:32:44.4 00:00.0
2 . 10 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1948 00231 00:33:13.4 00:29.0
3 . 52 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M 1947 480 00:35:06.0 02:21.6
4 . 129 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 1949 705 00:35:12.2 02:27.8
5 . 36 Oblak Alojz Moški SLO Bambi.Azli 1947 781 00:35:55.6 03:11.2
6 . 97 Otoničar Janez Moški SLO KK Postojna 1948 1025 00:36:39.0 03:54.6
7 . 41 Koželj Franc Moški SLO Cerklje na Gorenjskem 1946 00:37:44.2 04:59.8
8 . 118 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1947 228 00:40:51.4 08:07.0
9 . 14 Božič Rudolf Moški SLO Ljubljana 1948 00:42:30.1 09:45.7
10 . 119 Zuccon Sergio Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1945 00:52:50.9 20:06.5
MASTER I-M
1 . 59 Kotnik Herbert Moški SLO KD MENGEŠ 1943 609 00:36:30.7 00:00.0
2 . 26 Mikuž Franc Moški SLO IZVIR VIPAVA 1943 701 00:38:50.8 02:20.1
3 . 11 Bahar Milan Moški SLO KK Postojna 1938 1033 00:40:30.7 04:00.0
4 . 95 Hafner Jože Moški SLO ŠD Kondor Godešič 1940 250 00:41:34.8 05:04.1
5 . 3 Križnar Adolf Moški SLO Stroka Žiri 1931 00:46:37.0 10:06.3
6 . 8 Učanjšek Edvard Moški SLO KD HRASTNIK 1934 399 00:52:17.6 15:46.9
MTB A MOšKI-M
1 . 54 Ladinek Vinko Moški SLO KK RAVNE 1971 00:31:02.4 00:00.0
2 . 135 Mihovec Luka Moški SLO Škofja Loka 1980 00:32:38.1 01:35.7
3 . 104 Cankar Janez Moški SLO ŠD MARMOR HOTAVLJE 1977 00:34:22.1 03:19.7
4 . 48 Rupar Milan Moški SLO Kovski vrh 1966 00:35:15.6 04:13.2
5 . 153 Murkič Jure Moški SLO Kresnice 1993 00:35:33.8 04:31.4
6 . 152 Lemut Uroš Moški SLO Kresnice 1988 00:41:41.0 10:38.6

Komentarji