Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 8. vzpon na Krvavec za kralja in kraljico 2014

Cestno kolesarstvo Tekma:8. vzpon na Krvavec za kralja in kraljico 2014 Datum:02.08.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek
ŽENSKE A-Ž
1 . 24 Šimenc Laura Ženski SLO KD ALPE da 1990 00:51:06.7 00:00.0
2 . 129 Jug Nina Ženski SLO KK DJAK-ŠD SENG da 1989 01:01:08.1 10:01.4
3 . 5 Komel Tadeja Ženski SLO KD BRDA DOBROVO da 1984 01:05:55.0 14:48.3
4 . 123 Bohinc Saša Ženski SLO ROCK RACING TEAM KAMNIK 1984 01:13:21.9 22:15.2
5 . 149 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI da 1990 01:13:50.6 22:43.9
ŽENSKE B-Ž
1 . 140 Škrajnar Špela Ženski SLO GANESHA TEAM da 1978 00:47:37.5 00:00.0
2 . 53 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR da 1979 00:52:46.8 05:09.3
3 . 79 Srdoč Nataša Ženski CRO ŠD BAM.BI 1968 00:59:37.5 12:00.0
4 . 82 Grampovčan Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI da 1972 00:59:52.9 12:15.4
5 . 96 Pušnik Veronika Ženski SLO Slovenske Specialkarke 1970 01:05:40.9 18:03.4
ŽENSKE C-Ž
1 . 31 Škerlj Ivanka Ženski SLO KD BRDA DOBROVO da 1963 00:58:54.5 00:00.0
2 . 15 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M da 1960 01:05:55.9 07:01.4
3 . 69 Prešeren Matejka Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 1964 01:09:08.3 10:13.8
4 . 28 Markelj Milena Ženski SLO 1957 01:24:15.5 25:21.0
AMATERJI -M
1 . 29 Brulc Srečko Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE da 1987 00:41:41.5 00:00.0
2 . 1 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM da 1988 00:41:59.3 00:17.8
3 . 42 Marinko Matjaž Moški SLO KD ALPE da 1987 00:42:14.0 00:32.5
4 . 143 Drinovec Matej Moški SLO 1991 00:42:42.0 01:00.5
5 . 71 Kuralt Mitja Moški SLO 1990 00:43:19.2 01:37.7
6 . 127 Bošnjak Matic Moški SLO BikeRepublic da 1992 00:43:43.8 02:02.3
7 . 126 Maretič Žiga Moški SLO ŠD Koloka da 1987 00:43:49.4 02:07.9
8 . 146 Polajnar Klemen Moški SLO ŠD BAM.BI da 1995 00:44:50.7 03:09.2
9 . 101 Cvajnar Urban Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 1989 00:45:33.1 03:51.6
10 . 112 Žakelj Anže Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM da 1987 00:46:50.6 05:09.1
11 . 44 Jelavič Žiga Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI da 1997 00:46:57.2 05:15.7
12 . 58 Berlec Matej Moški SLO 1989 00:47:18.5 05:37.0
13 . 117 Maleš Andraž Moški SLO Brez kluba da 1990 00:48:04.3 06:22.8
14 . 73 Černigoj Uroš Moški SLO IZVIR VIPAVA da 1985 00:48:06.4 06:24.9
15 . 86 Bizjak Domen Moški SLO 1985 00:48:46.6 07:05.1
16 . 128 Kurent Simon Moški SLO KD ALPE da 1994 00:48:54.0 07:12.5
17 . 81 Remic Klemen Moški SLO ŠD BAM.BI 1985 00:49:18.9 07:37.4
18 . 131 Plevel Robert Moški SLO KD ALPE da 1988 00:49:58.7 08:17.2
19 . 163 Drakslar Jaka Moški SLO Šport 11/11 1991 00:52:47.0 11:05.5
20 . 98 Černe Jure Moški SLO ŠD TURBO M da 1987 00:54:32.5 12:51.0
21 . 144 Šinkovec Jure Moški SLO KD HRASTNIK 1987 00:55:59.8 14:18.3
22 . 9 Sanković Alex Moški SLO KK Postojna da 1994 01:07:19.0 25:37.5
MASTER A-M
1 . 38 Lovše Matej Moški SLO TUŠMOBIL da 1983 00:39:00.2 00:00.0
2 . 88 Kimovec Matej Moški SLO UNI Team da 1984 00:39:48.0 00:47.8
3 . 57 Mlekuž Davor Moški SLO KK SOČA KOBARID da 1982 00:43:43.5 04:43.3
4 . 118 Pavšič Tilen Moški SLO Brez kluba 1984 00:43:49.5 04:49.3
5 . 54 Obid Andraž Moški SLO KD ALPE da 1983 00:45:26.4 06:26.2
6 . 67 Hrkalovič Miroslav Moški SLO ŠD BAM.BI da 1982 00:46:05.2 07:05.0
7 . 60 Dolenc Marko Moški SLO 1983 00:46:38.3 07:38.1
8 . 14 Štempihar Erik Moški SLO 1982 00:48:26.5 09:26.3
9 . 136 Rodman Tadej Moški SLO Zupan sport 1980 00:49:11.8 10:11.6
10 . 83 Šturm Grega Moški SLO TOP-FIT Team 1982 00:49:14.9 10:14.7
11 . 76 Kemperl Denis Moški SLO 1983 00:51:55.9 12:55.7
12 . 84 Zoubek Miha Moški SLO ŠD Peklenk 1984 00:52:25.6 13:25.4
13 . 51 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY da 1983 00:52:44.0 13:43.8
14 . 156 Tambulaš Dejan Moški SLO Utrgane ketne 1980 00:56:44.7 17:44.5
MASTER B-M
1 . 141 Dogša Iztok Moški SLO GANESHA TEAM da 1979 00:41:11.1 00:00.0
2 . 12 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY da 1976 00:41:20.5 00:09.4
3 . 19 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE da 1976 00:41:31.8 00:20.7
4 . 49 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI da 1975 00:41:50.6 00:39.5
5 . 65 Jordan Dejan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE da 1976 00:45:05.2 03:54.1
6 . 165 Slapar Bojan Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1977 00:47:11.2 06:00.1
7 . 125 Prevodnik Izidor Moški SLO ŠD Koloka da 1976 00:47:16.4 06:05.3
8 . 148 Lakner Robert Moški SLO 4KLS 1976 00:47:29.7 06:18.6
9 . 153 Udovič Aleš Moški SLO Brez kluba 1979 00:47:43.9 06:32.8
10 . 93 Krumpestar Matej Moški SLO KD ALPE da 1977 00:48:21.4 07:10.3
11 . 91 Juvan Miha Moški SLO Zg.Kašelj 1975 00:50:02.2 08:51.1
12 . 159 Kitin Marko Moški SLO KD ALPE da 1975 00:50:25.0 09:13.9
13 . 11 Colja Tilen Moški SLO Pelvisym 1978 00:52:12.2 11:01.1
14 . 147 Juvančič Gregor Moški SLO ŠD BAM.BI da 1979 00:56:35.2 15:24.1
15 . 162 Levičar Darko Moški SLO 1976 00:56:45.5 15:34.4
16 . 106 Jagodič Boris Moški SLO ŠD Bambi Team da 1979 00:59:47.4 18:36.3
17 . 160 Valenčič Mitja Moški SLO 1978 01:05:23.0 24:11.9
MASTER C-M
1 . 164 Jelič Borja Moški SLO TUŠMOBIL da 1974 00:41:35.0 00:00.0
2 . 116 Helešič Andrej M. Moški SLO BikeRepublic da 1970 00:43:44.0 02:09.0
3 . 63 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI da 1973 00:45:01.2 03:26.2
4 . 21 Kampuš Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA da 1972 00:45:10.7 03:35.7
5 . 35 Marolt Andrej Moški SLO KK ZAPRAVLJIVČEK 1971 00:46:02.3 04:27.3
6 . 7 Martinjaš Aljoša Moški SLO CALCIT BIKE TEAM da 1973 00:46:10.5 04:35.5
7 . 102 Košič Vojko Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 da 1972 00:46:14.9 04:39.9
8 . 45 Šabec Igor Moški SLO KK Postojna da 1972 00:47:20.9 05:45.9
9 . 161 Rajter Fredo Moški SLO Calcit Bike Team-GT da 1972 00:48:05.6 06:30.6
10 . 142 Planinšek Borut Moški SLO BICIKEL.COM da 1974 00:48:31.9 06:56.9
11 . 64 Cesar Igor Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE da 1970 00:48:42.3 07:07.3
12 . 119 Gregorc Gregor Moški SLO 1973 00:48:51.1 07:16.1
13 . 43 Razpet Ivan Moški SLO 1974 00:48:55.1 07:20.1
14 . 40 Mištrafović Danilo Moški SLO ŠD BAM.BI da 1974 00:49:07.2 07:32.2
15 . 133 Novak Robert Moški SLO KK SOČA KOBARID da 1971 00:49:54.6 08:19.6
16 . 150 Jeraj Sebastijan Moški SLO ŠD BAM.BI da 1973 00:50:02.7 08:27.7
17 . 30 Golob Lovro Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 1974 00:51:47.9 10:12.9
18 . 158 Kern Marjan Moški SLO 1972 00:51:54.8 10:19.8
19 . 113 Rebolj Sašo Moški SLO 1971 00:55:48.4 14:13.4
20 . 8 Medic Mark Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1970 00:56:09.7 14:34.7
21 . 85 Martinjak Jože Moški SLO 1971 00:56:51.6 15:16.6
22 . 68 Debeljak Boris Moški SLO MDM 1971 00:57:24.2 15:49.2
DNF 46 Šabec Matej Moški SLO KK Postojna da 1973 DNS 00:00.0
MASTER D-M
1 . 39 Brelih Branko Moški SLO ORBEA GEAX da 1967 00:42:09.7 00:00.0
2 . 155 Grašič Andrej Moški SLO 1965 00:44:09.8 02:00.1
3 . 37 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠMOBIL da 1966 00:44:44.8 02:35.1
4 . 56 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA da 1965 00:44:56.0 02:46.3
5 . 34 Širaj Andrej Moški SLO KK Postojna da 1968 00:45:07.9 02:58.2
6 . 10 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE da 1967 00:45:49.0 03:39.3
7 . 47 Dolar Tomaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA da 1966 00:47:53.0 05:43.3
8 . 87 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 1969 00:47:57.2 05:47.5
9 . 151 Močnik Metod Moški SLO KD ALPE 1968 00:48:00.9 05:51.2
10 . 95 Hafner Ivo Moški SLO ŠD BAM.BI da 1969 00:49:40.2 07:30.5
11 . 89 Žakelj Vladimir Moški SLO ŠD BAM.BI da 1965 00:52:03.6 09:53.9
12 . 92 Pezdir Roman Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY da 1965 00:52:34.6 10:24.9
13 . 72 Šeme Tomaž Moški SLO BICIKEL.COM da 1968 00:54:05.5 11:55.8
14 . 55 Kreševac Drago Moški SLO ŠD BAM.BI da 1966 00:54:07.4 11:57.7
15 . 59 Benedik Jurij Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY da 1968 00:54:31.5 12:21.8
16 . 135 Cavs Aleš Moški SLO 1967 00:55:09.1 12:59.4
17 . 33 Adamič Marko Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY da 1967 00:55:17.1 13:07.4
18 . 124 Papež Aleš Moški SLO SPRINT NOVO MESTO da 1968 00:59:26.7 17:17.0
19 . 27 Naglič Dušan Moški SLO Hidrija da 1965 01:00:41.4 18:31.7
20 . 152 Repnik Lojze Moški SLO 1967 01:07:14.1 25:04.4
21 . 121 Martinčič Marko Moški SLO 1969 01:10:33.5 28:23.8
22 . 138 Legat Dejan Moški SLO RK Rapido 1965 01:12:42.8 30:33.1
23 . 105 Ažman Janez Moški SLO ŠD BAM.BI 1965 01:16:18.6 34:08.9
MASTER E-M
1 . 2 Debeljak Janez Moški SLO ŠD BAM.BI da 1962 00:44:04.5 00:00.0
2 . 100 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 1964 00:46:10.5 02:06.0
3 . 120 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 1960 00:49:26.8 05:22.3
4 . 80 Srdoč Željko Moški SLO ŠD BAM.BI 1962 00:49:51.4 05:46.9
5 . 32 Škerlj Igor Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 1964 00:52:36.4 08:31.9
6 . 41 Kobentar Marjan Moški SLO KK ZAVRŠNICA 1962 00:53:18.4 09:13.9
7 . 4 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 1964 00:54:29.1 10:24.6
8 . 3 Novak Branko Moški SLO ŠD BAM.BI da 1962 00:54:39.5 10:35.0
9 . 114 Vabit Joža Moški SLO 1960 00:58:52.4 14:47.9
10 . 132 Lužar Slavko Moški SLO ŠD BAM.BI 1960 01:02:25.8 18:21.3
11 . 107 Cvelbar Igor Moški SLO 1963 01:07:50.6 23:46.1
12 . 111 Sajovic Darko Moški SLO ŠD Bambi Team 1962 01:10:28.5 26:24.0
13 . 130 Jug Sergej Moški SLO KK DJAK-ŠD SENG da 1963 01:19:58.8 35:54.3
MASTER F-M
1 . 75 Brecelj Miloš Moški SLO IZVIR VIPAVA da 1959 00:50:02.5 00:00.0
2 . 50 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY da 1957 00:50:18.5 00:16.0
3 . 52 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M da 1958 00:50:26.6 00:24.1
4 . 110 Colnarič Slavko Moški SLO ŠD TURBO M da 1956 00:50:36.2 00:33.7
5 . 137 Klemenc Tone Moški SLO KD ALPE da 1955 00:50:44.1 00:41.6
6 . 66 Zupančič Mirko Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE da 1959 00:51:44.7 01:42.2
7 . 139 Juvan Miran Moški SLO ENERGIJATEAM.COM da 1959 00:53:43.6 03:41.1
8 . 62 Žlebic Štefan Moški SLO ŠD Bambi Team da 1957 00:53:56.7 03:54.2
9 . 20 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI da 1957 00:54:44.8 04:42.3
10 . 78 Čufer Stane Moški SLO KOLOKA 1957 00:55:19.8 05:17.3
11 . 22 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 1959 00:55:45.7 05:43.2
12 . 70 Prešeren Branko Moški SLO KK ZAVRŠNICA da 1959 00:57:58.5 07:56.0
13 . 90 Suhadolnik Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY da 1958 00:58:11.3 08:08.8
14 . 157 Soklič Mladen Moški SLO 1959 01:01:03.5 11:01.0
15 . 16 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M da 1956 01:03:12.3 13:09.8
16 . 145 Šinkovec Borut Moški SLO KD HRASTNIK da 1959 01:05:52.1 15:49.6
17 . 6 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 1956 01:07:35.8 17:33.3
MASTER G-M
1 . 115 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M da 1951 00:50:21.0 00:00.0
2 . 97 Rogelj Jože Moški SLO Bauer - Center 1951 00:50:31.3 00:10.3
3 . 13 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY da 1954 00:53:02.8 02:41.8
4 . 26 Mikulin Zvezdan Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 1950 00:58:16.7 07:55.7
5 . 108 Peternel Franc Moški SLO ŠD MARMOR HOTAVLJE 1951 01:00:28.8 10:07.8
6 . 36 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 1954 01:06:39.2 16:18.2
7 . 17 Smolko Franc Moški SLO ŠD Arcont Gornja Radgona 1952 01:10:53.9 20:32.9
8 . 134 Poglič Marko Moški SLO ŠD BAM.BI 1952 01:17:12.3 26:51.3
MASTER H-M
1 . 23 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 1948 00:54:28.6 00:00.0
2 . 104 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI da 1949 00:55:22.6 00:54.0
3 . 109 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA da 1949 00:58:10.5 03:41.9
4 . 94 Merlak Konrad Moški SLO 1948 01:01:55.1 07:26.5
5 . 77 Otoničar Janez Moški SLO KK Postojna da 1948 01:02:52.4 08:23.8
6 . 99 Koželj Franci Moški SLO 1946 01:05:07.3 10:38.7
7 . 25 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 1947 01:07:19.6 12:51.0
8 . 154 Ošlaj Vili Moški SLO 1946 01:07:23.2 12:54.6
MASTER I-M
1 . 61 Kotnik Herbert Moški SLO KD MENGEŠ da 1943 01:02:41.7 00:00.0
2 . 18 Bahar Milan Moški SLO KK Postojna da 1938 01:05:37.4 02:55.7
3 . 48 Učanjšek Edvard Moški SLO KD HRASTNIK da 1934 01:27:37.6 24:55.9

Komentarji