Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 8. vzpon na Krvavec za kralja in kraljico 2014

Cestno kolesarstvo Tekma:8. vzpon na Krvavec za kralja in kraljico 2014 Datum:02.08.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek Več
ŽENSKE A-Ž
1 . 24 Šimenc Laura
KD ALPE
Ženski SLO KD ALPE da 1990 00:51:06.7 00:00.0 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: da
: 1990
Čas vožnje: 00:51:06.7
Zaostanek: 00:00.0
2 . 129 Jug Nina
KK DJAK-ŠD SENG
Ženski SLO KK DJAK-ŠD SENG da 1989 01:01:08.1 10:01.4 >
Klub KK DJAK-ŠD SENG
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: da
: 1989
Čas vožnje: 01:01:08.1
Zaostanek: 10:01.4
3 . 5 Komel Tadeja
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO da 1984 01:05:55.0 14:48.3 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: da
: 1984
Čas vožnje: 01:05:55.0
Zaostanek: 14:48.3
4 . 123 Bohinc Saša
ROCK RACING TEAM KAMNIK
Ženski SLO ROCK RACING TEAM KAMNIK 1984 01:13:21.9 22:15.2 >
Klub ROCK RACING TEAM KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
: 1984
Čas vožnje: 01:13:21.9
Zaostanek: 22:15.2
5 . 149 Zajec Maja
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI da 1990 01:13:50.6 22:43.9 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: da
: 1990
Čas vožnje: 01:13:50.6
Zaostanek: 22:43.9
ŽENSKE B-Ž
1 . 140 Škrajnar Špela
GANESHA TEAM
Ženski SLO GANESHA TEAM da 1978 00:47:37.5 00:00.0 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: da
: 1978
Čas vožnje: 00:47:37.5
Zaostanek: 00:00.0
2 . 53 Opeka Ajda
KD BRANIK MARIBOR
Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR da 1979 00:52:46.8 05:09.3 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: da
: 1979
Čas vožnje: 00:52:46.8
Zaostanek: 05:09.3
3 . 79 Srdoč Nataša
ŠD BAM.BI
Ženski CRO ŠD BAM.BI 1968 00:59:37.5 12:00.0 >
Klub ŠD BAM.BI
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca:
: 1968
Čas vožnje: 00:59:37.5
Zaostanek: 12:00.0
4 . 82 Grampovčan Maja
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI da 1972 00:59:52.9 12:15.4 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: da
: 1972
Čas vožnje: 00:59:52.9
Zaostanek: 12:15.4
5 . 96 Pušnik Veronika
Slovenske Specialkarke
Ženski SLO Slovenske Specialkarke 1970 01:05:40.9 18:03.4 >
Klub Slovenske Specialkarke
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
: 1970
Čas vožnje: 01:05:40.9
Zaostanek: 18:03.4
ŽENSKE C-Ž
1 . 31 Škerlj Ivanka
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO da 1963 00:58:54.5 00:00.0 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: da
: 1963
Čas vožnje: 00:58:54.5
Zaostanek: 00:00.0
2 . 15 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M da 1960 01:05:55.9 07:01.4 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: da
: 1960
Čas vožnje: 01:05:55.9
Zaostanek: 07:01.4
3 . 69 Prešeren Matejka
KK ZAVRŠNICA
Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 1964 01:09:08.3 10:13.8 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
: 1964
Čas vožnje: 01:09:08.3
Zaostanek: 10:13.8
4 . 28 Markelj Milena
Ženski SLO 1957 01:24:15.5 25:21.0 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
: 1957
Čas vožnje: 01:24:15.5
Zaostanek: 25:21.0
AMATERJI -M
1 . 29 Brulc Srečko
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE da 1987 00:41:41.5 00:00.0 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1987
Čas vožnje: 00:41:41.5
Zaostanek: 00:00.0
2 . 1 Porenta Primož
ŠD BAM.BI A2U TEAM
Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM da 1988 00:41:59.3 00:17.8 >
Klub ŠD BAM.BI A2U TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1988
Čas vožnje: 00:41:59.3
Zaostanek: 00:17.8
3 . 42 Marinko Matjaž
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE da 1987 00:42:14.0 00:32.5 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1987
Čas vožnje: 00:42:14.0
Zaostanek: 00:32.5
4 . 143 Drinovec Matej
Moški SLO 1991 00:42:42.0 01:00.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1991
Čas vožnje: 00:42:42.0
Zaostanek: 01:00.5
5 . 71 Kuralt Mitja
Moški SLO 1990 00:43:19.2 01:37.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1990
Čas vožnje: 00:43:19.2
Zaostanek: 01:37.7
6 . 127 Bošnjak Matic
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic da 1992 00:43:43.8 02:02.3 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1992
Čas vožnje: 00:43:43.8
Zaostanek: 02:02.3
7 . 126 Maretič Žiga
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka da 1987 00:43:49.4 02:07.9 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1987
Čas vožnje: 00:43:49.4
Zaostanek: 02:07.9
8 . 146 Polajnar Klemen
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI da 1995 00:44:50.7 03:09.2 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1995
Čas vožnje: 00:44:50.7
Zaostanek: 03:09.2
9 . 101 Cvajnar Urban
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 1989 00:45:33.1 03:51.6 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1989
Čas vožnje: 00:45:33.1
Zaostanek: 03:51.6
10 . 112 Žakelj Anže
ŠD BAM.BI A2U TEAM
Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM da 1987 00:46:50.6 05:09.1 >
Klub ŠD BAM.BI A2U TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1987
Čas vožnje: 00:46:50.6
Zaostanek: 05:09.1
11 . 44 Jelavič Žiga
HIT CASINOS MEBLO JOGI
Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI da 1997 00:46:57.2 05:15.7 >
Klub HIT CASINOS MEBLO JOGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1997
Čas vožnje: 00:46:57.2
Zaostanek: 05:15.7
12 . 58 Berlec Matej
Moški SLO 1989 00:47:18.5 05:37.0 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1989
Čas vožnje: 00:47:18.5
Zaostanek: 05:37.0
13 . 117 Maleš Andraž
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba da 1990 00:48:04.3 06:22.8 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1990
Čas vožnje: 00:48:04.3
Zaostanek: 06:22.8
14 . 73 Černigoj Uroš
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA da 1985 00:48:06.4 06:24.9 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1985
Čas vožnje: 00:48:06.4
Zaostanek: 06:24.9
15 . 86 Bizjak Domen
Moški SLO 1985 00:48:46.6 07:05.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1985
Čas vožnje: 00:48:46.6
Zaostanek: 07:05.1
16 . 128 Kurent Simon
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE da 1994 00:48:54.0 07:12.5 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1994
Čas vožnje: 00:48:54.0
Zaostanek: 07:12.5
17 . 81 Remic Klemen
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 1985 00:49:18.9 07:37.4 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1985
Čas vožnje: 00:49:18.9
Zaostanek: 07:37.4
18 . 131 Plevel Robert
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE da 1988 00:49:58.7 08:17.2 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1988
Čas vožnje: 00:49:58.7
Zaostanek: 08:17.2
19 . 163 Drakslar Jaka
Šport 11/11
Moški SLO Šport 11/11 1991 00:52:47.0 11:05.5 >
Klub Šport 11/11
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1991
Čas vožnje: 00:52:47.0
Zaostanek: 11:05.5
20 . 98 Černe Jure
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M da 1987 00:54:32.5 12:51.0 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1987
Čas vožnje: 00:54:32.5
Zaostanek: 12:51.0
21 . 144 Šinkovec Jure
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 1987 00:55:59.8 14:18.3 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1987
Čas vožnje: 00:55:59.8
Zaostanek: 14:18.3
22 . 9 Sanković Alex
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna da 1994 01:07:19.0 25:37.5 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1994
Čas vožnje: 01:07:19.0
Zaostanek: 25:37.5
MASTER A-M
1 . 38 Lovše Matej
TUŠMOBIL
Moški SLO TUŠMOBIL da 1983 00:39:00.2 00:00.0 >
Klub TUŠMOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1983
Čas vožnje: 00:39:00.2
Zaostanek: 00:00.0
2 . 88 Kimovec Matej
UNI Team
Moški SLO UNI Team da 1984 00:39:48.0 00:47.8 >
Klub UNI Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1984
Čas vožnje: 00:39:48.0
Zaostanek: 00:47.8
3 . 57 Mlekuž Davor
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID da 1982 00:43:43.5 04:43.3 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1982
Čas vožnje: 00:43:43.5
Zaostanek: 04:43.3
4 . 118 Pavšič Tilen
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 1984 00:43:49.5 04:49.3 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1984
Čas vožnje: 00:43:49.5
Zaostanek: 04:49.3
5 . 54 Obid Andraž
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE da 1983 00:45:26.4 06:26.2 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1983
Čas vožnje: 00:45:26.4
Zaostanek: 06:26.2
6 . 67 Hrkalovič Miroslav
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI da 1982 00:46:05.2 07:05.0 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1982
Čas vožnje: 00:46:05.2
Zaostanek: 07:05.0
7 . 60 Dolenc Marko
Moški SLO 1983 00:46:38.3 07:38.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1983
Čas vožnje: 00:46:38.3
Zaostanek: 07:38.1
8 . 14 Štempihar Erik
Moški SLO 1982 00:48:26.5 09:26.3 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1982
Čas vožnje: 00:48:26.5
Zaostanek: 09:26.3
9 . 136 Rodman Tadej
Zupan sport
Moški SLO Zupan sport 1980 00:49:11.8 10:11.6 >
Klub Zupan sport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1980
Čas vožnje: 00:49:11.8
Zaostanek: 10:11.6
10 . 83 Šturm Grega
TOP-FIT Team
Moški SLO TOP-FIT Team 1982 00:49:14.9 10:14.7 >
Klub TOP-FIT Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1982
Čas vožnje: 00:49:14.9
Zaostanek: 10:14.7
11 . 76 Kemperl Denis
Moški SLO 1983 00:51:55.9 12:55.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1983
Čas vožnje: 00:51:55.9
Zaostanek: 12:55.7
12 . 84 Zoubek Miha
ŠD Peklenk
Moški SLO ŠD Peklenk 1984 00:52:25.6 13:25.4 >
Klub ŠD Peklenk
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1984
Čas vožnje: 00:52:25.6
Zaostanek: 13:25.4
13 . 51 Holc Andrej
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY da 1983 00:52:44.0 13:43.8 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1983
Čas vožnje: 00:52:44.0
Zaostanek: 13:43.8
14 . 156 Tambulaš Dejan
Utrgane ketne
Moški SLO Utrgane ketne 1980 00:56:44.7 17:44.5 >
Klub Utrgane ketne
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1980
Čas vožnje: 00:56:44.7
Zaostanek: 17:44.5
MASTER B-M
1 . 141 Dogša Iztok
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM da 1979 00:41:11.1 00:00.0 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1979
Čas vožnje: 00:41:11.1
Zaostanek: 00:00.0
2 . 12 Prešeren Jani
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY da 1976 00:41:20.5 00:09.4 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1976
Čas vožnje: 00:41:20.5
Zaostanek: 00:09.4
3 . 19 Filipič Grega
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE da 1976 00:41:31.8 00:20.7 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1976
Čas vožnje: 00:41:31.8
Zaostanek: 00:20.7
4 . 49 Verčič Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI da 1975 00:41:50.6 00:39.5 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1975
Čas vožnje: 00:41:50.6
Zaostanek: 00:39.5
5 . 65 Jordan Dejan
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE da 1976 00:45:05.2 03:54.1 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1976
Čas vožnje: 00:45:05.2
Zaostanek: 03:54.1
6 . 165 Slapar Bojan
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1977 00:47:11.2 06:00.1 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1977
Čas vožnje: 00:47:11.2
Zaostanek: 06:00.1
7 . 125 Prevodnik Izidor
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka da 1976 00:47:16.4 06:05.3 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1976
Čas vožnje: 00:47:16.4
Zaostanek: 06:05.3
8 . 148 Lakner Robert
4KLS
Moški SLO 4KLS 1976 00:47:29.7 06:18.6 >
Klub 4KLS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1976
Čas vožnje: 00:47:29.7
Zaostanek: 06:18.6
9 . 153 Udovic Ales
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 1979 00:47:43.9 06:32.8 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1979
Čas vožnje: 00:47:43.9
Zaostanek: 06:32.8
10 . 93 Krumpestar Matej
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE da 1977 00:48:21.4 07:10.3 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1977
Čas vožnje: 00:48:21.4
Zaostanek: 07:10.3
11 . 91 Juvan Miha
Zg.Kašelj
Moški SLO Zg.Kašelj 1975 00:50:02.2 08:51.1 >
Klub Zg.Kašelj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1975
Čas vožnje: 00:50:02.2
Zaostanek: 08:51.1
12 . 159 Kitin Marko
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE da 1975 00:50:25.0 09:13.9 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1975
Čas vožnje: 00:50:25.0
Zaostanek: 09:13.9
13 . 11 Colja Tilen
Pelvisym
Moški SLO Pelvisym 1978 00:52:12.2 11:01.1 >
Klub Pelvisym
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1978
Čas vožnje: 00:52:12.2
Zaostanek: 11:01.1
14 . 147 Juvančič Gregor
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI da 1979 00:56:35.2 15:24.1 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1979
Čas vožnje: 00:56:35.2
Zaostanek: 15:24.1
15 . 162 Levičar Darko
Moški SLO 1976 00:56:45.5 15:34.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1976
Čas vožnje: 00:56:45.5
Zaostanek: 15:34.4
16 . 106 Jagodič Boris
ŠD Bambi Team
Moški SLO ŠD Bambi Team da 1979 00:59:47.4 18:36.3 >
Klub ŠD Bambi Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1979
Čas vožnje: 00:59:47.4
Zaostanek: 18:36.3
17 . 160 Valenčič Mitja
Moški SLO 1978 01:05:23.0 24:11.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1978
Čas vožnje: 01:05:23.0
Zaostanek: 24:11.9
MASTER C-M
1 . 164 Jelič Borja
TUŠMOBIL
Moški SLO TUŠMOBIL da 1974 00:41:35.0 00:00.0 >
Klub TUŠMOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1974
Čas vožnje: 00:41:35.0
Zaostanek: 00:00.0
2 . 116 Helešič Andrej M.
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic da 1970 00:43:44.0 02:09.0 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1970
Čas vožnje: 00:43:44.0
Zaostanek: 02:09.0
3 . 63 Hajdinjak Dušan
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI da 1973 00:45:01.2 03:26.2 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1973
Čas vožnje: 00:45:01.2
Zaostanek: 03:26.2
4 . 21 Kampuš Boris
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA da 1972 00:45:10.7 03:35.7 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1972
Čas vožnje: 00:45:10.7
Zaostanek: 03:35.7
5 . 35 Marolt Andrej
KK ZAPRAVLJIVČEK
Moški SLO KK ZAPRAVLJIVČEK 1971 00:46:02.3 04:27.3 >
Klub KK ZAPRAVLJIVČEK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1971
Čas vožnje: 00:46:02.3
Zaostanek: 04:27.3
6 . 7 Martinjaš Aljoša
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM da 1973 00:46:10.5 04:35.5 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1973
Čas vožnje: 00:46:10.5
Zaostanek: 04:35.5
7 . 102 Košič Vojko
KD BIKE EK HALOZE 2002
Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 da 1972 00:46:14.9 04:39.9 >
Klub KD BIKE EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1972
Čas vožnje: 00:46:14.9
Zaostanek: 04:39.9
8 . 45 Šabec Igor
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna da 1972 00:47:20.9 05:45.9 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1972
Čas vožnje: 00:47:20.9
Zaostanek: 05:45.9
9 . 161 Rajter Fredo
Calcit Bike Team-GT
Moški SLO Calcit Bike Team-GT da 1972 00:48:05.6 06:30.6 >
Klub Calcit Bike Team-GT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1972
Čas vožnje: 00:48:05.6
Zaostanek: 06:30.6
10 . 142 Planinšek Borut
BICIKEL.COM
Moški SLO BICIKEL.COM da 1974 00:48:31.9 06:56.9 >
Klub BICIKEL.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1974
Čas vožnje: 00:48:31.9
Zaostanek: 06:56.9
11 . 64 Cesar Igor
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE da 1970 00:48:42.3 07:07.3 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1970
Čas vožnje: 00:48:42.3
Zaostanek: 07:07.3
12 . 119 Gregorc Gregor
Moški SLO 1973 00:48:51.1 07:16.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1973
Čas vožnje: 00:48:51.1
Zaostanek: 07:16.1
13 . 43 Razpet Ivan
Moški SLO 1974 00:48:55.1 07:20.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1974
Čas vožnje: 00:48:55.1
Zaostanek: 07:20.1
14 . 40 Mištrafović Danilo
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI da 1974 00:49:07.2 07:32.2 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1974
Čas vožnje: 00:49:07.2
Zaostanek: 07:32.2
15 . 133 Novak Robert
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID da 1971 00:49:54.6 08:19.6 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1971
Čas vožnje: 00:49:54.6
Zaostanek: 08:19.6
16 . 150 Jeraj Sebastijan
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI da 1973 00:50:02.7 08:27.7 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1973
Čas vožnje: 00:50:02.7
Zaostanek: 08:27.7
17 . 30 Golob Lovro
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 1974 00:51:47.9 10:12.9 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1974
Čas vožnje: 00:51:47.9
Zaostanek: 10:12.9
18 . 158 Kern Marjan
Moški SLO 1972 00:51:54.8 10:19.8 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1972
Čas vožnje: 00:51:54.8
Zaostanek: 10:19.8
19 . 113 Rebolj Sašo
Moški SLO 1971 00:55:48.4 14:13.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1971
Čas vožnje: 00:55:48.4
Zaostanek: 14:13.4
20 . 8 Medic Mark
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1970 00:56:09.7 14:34.7 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1970
Čas vožnje: 00:56:09.7
Zaostanek: 14:34.7
21 . 85 Martinjak Jože
Moški SLO 1971 00:56:51.6 15:16.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1971
Čas vožnje: 00:56:51.6
Zaostanek: 15:16.6
22 . 68 Debeljak Boris
MDM
Moški SLO MDM 1971 00:57:24.2 15:49.2 >
Klub MDM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1971
Čas vožnje: 00:57:24.2
Zaostanek: 15:49.2
DNF 46 Šabec Matej
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna da 1973 DNS 00:00.0 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1973
Čas vožnje: DNS
Zaostanek: 00:00.0
MASTER D-M
1 . 39 Brelih Branko
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX da 1967 00:42:09.7 00:00.0 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1967
Čas vožnje: 00:42:09.7
Zaostanek: 00:00.0
2 . 155 Grašič Andrej
Moški SLO 1965 00:44:09.8 02:00.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1965
Čas vožnje: 00:44:09.8
Zaostanek: 02:00.1
3 . 37 Melanšek Iztok
TUŠMOBIL
Moški SLO TUŠMOBIL da 1966 00:44:44.8 02:35.1 >
Klub TUŠMOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1966
Čas vožnje: 00:44:44.8
Zaostanek: 02:35.1
4 . 56 Čibej Bruno
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA da 1965 00:44:56.0 02:46.3 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1965
Čas vožnje: 00:44:56.0
Zaostanek: 02:46.3
5 . 34 Širaj Andrej
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna da 1968 00:45:07.9 02:58.2 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1968
Čas vožnje: 00:45:07.9
Zaostanek: 02:58.2
6 . 10 Kuret Iztok
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE da 1967 00:45:49.0 03:39.3 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1967
Čas vožnje: 00:45:49.0
Zaostanek: 03:39.3
7 . 47 Dolar Tomaž
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA da 1966 00:47:53.0 05:43.3 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1966
Čas vožnje: 00:47:53.0
Zaostanek: 05:43.3
8 . 87 Iskra Tomi
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 1969 00:47:57.2 05:47.5 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1969
Čas vožnje: 00:47:57.2
Zaostanek: 05:47.5
9 . 151 Močnik Metod
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 1968 00:48:00.9 05:51.2 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1968
Čas vožnje: 00:48:00.9
Zaostanek: 05:51.2
10 . 95 Hafner Ivo
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI da 1969 00:49:40.2 07:30.5 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1969
Čas vožnje: 00:49:40.2
Zaostanek: 07:30.5
11 . 89 Žakelj Vladimir
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI da 1965 00:52:03.6 09:53.9 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1965
Čas vožnje: 00:52:03.6
Zaostanek: 09:53.9
12 . 92 Pezdir Roman
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY da 1965 00:52:34.6 10:24.9 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1965
Čas vožnje: 00:52:34.6
Zaostanek: 10:24.9
13 . 72 Šeme Tomaž
BICIKEL.COM
Moški SLO BICIKEL.COM da 1968 00:54:05.5 11:55.8 >
Klub BICIKEL.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1968
Čas vožnje: 00:54:05.5
Zaostanek: 11:55.8
14 . 55 Kreševac Drago
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI da 1966 00:54:07.4 11:57.7 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1966
Čas vožnje: 00:54:07.4
Zaostanek: 11:57.7
15 . 59 Benedik Jurij
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY da 1968 00:54:31.5 12:21.8 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1968
Čas vožnje: 00:54:31.5
Zaostanek: 12:21.8
16 . 135 Cavs Aleš
Moški SLO 1967 00:55:09.1 12:59.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1967
Čas vožnje: 00:55:09.1
Zaostanek: 12:59.4
17 . 33 Adamič Marko
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY da 1967 00:55:17.1 13:07.4 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1967
Čas vožnje: 00:55:17.1
Zaostanek: 13:07.4
18 . 124 Papež Aleš
SPRINT NOVO MESTO
Moški SLO SPRINT NOVO MESTO da 1968 00:59:26.7 17:17.0 >
Klub SPRINT NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1968
Čas vožnje: 00:59:26.7
Zaostanek: 17:17.0
19 . 27 Naglič Dušan
Hidrija
Moški SLO Hidrija da 1965 01:00:41.4 18:31.7 >
Klub Hidrija
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1965
Čas vožnje: 01:00:41.4
Zaostanek: 18:31.7
20 . 152 Repnik Lojze
Moški SLO 1967 01:07:14.1 25:04.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1967
Čas vožnje: 01:07:14.1
Zaostanek: 25:04.4
21 . 121 Martinčič Marko
Moški SLO 1969 01:10:33.5 28:23.8 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1969
Čas vožnje: 01:10:33.5
Zaostanek: 28:23.8
22 . 138 Legat Dejan
RK Rapido
Moški SLO RK Rapido 1965 01:12:42.8 30:33.1 >
Klub RK Rapido
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1965
Čas vožnje: 01:12:42.8
Zaostanek: 30:33.1
23 . 105 Ažman Janez
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 1965 01:16:18.6 34:08.9 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1965
Čas vožnje: 01:16:18.6
Zaostanek: 34:08.9
MASTER E-M
1 . 2 Debeljak Janez
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI da 1962 00:44:04.5 00:00.0 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1962
Čas vožnje: 00:44:04.5
Zaostanek: 00:00.0
2 . 100 Bauman Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 1964 00:46:10.5 02:06.0 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1964
Čas vožnje: 00:46:10.5
Zaostanek: 02:06.0
3 . 120 Čuk Tomislav
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 1960 00:49:26.8 05:22.3 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1960
Čas vožnje: 00:49:26.8
Zaostanek: 05:22.3
4 . 80 Srdoč Željko
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 1962 00:49:51.4 05:46.9 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1962
Čas vožnje: 00:49:51.4
Zaostanek: 05:46.9
5 . 32 Škerlj Igor
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 1964 00:52:36.4 08:31.9 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1964
Čas vožnje: 00:52:36.4
Zaostanek: 08:31.9
6 . 41 Kobentar Marjan
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 1962 00:53:18.4 09:13.9 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1962
Čas vožnje: 00:53:18.4
Zaostanek: 09:13.9
7 . 4 Hvala Oskar
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 1964 00:54:29.1 10:24.6 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1964
Čas vožnje: 00:54:29.1
Zaostanek: 10:24.6
8 . 3 Novak Branko
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI da 1962 00:54:39.5 10:35.0 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1962
Čas vožnje: 00:54:39.5
Zaostanek: 10:35.0
9 . 114 Vabit Joža
Moški SLO 1960 00:58:52.4 14:47.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1960
Čas vožnje: 00:58:52.4
Zaostanek: 14:47.9
10 . 132 Lužar Slavko
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 1960 01:02:25.8 18:21.3 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1960
Čas vožnje: 01:02:25.8
Zaostanek: 18:21.3
11 . 107 Cvelbar Igor
Moški SLO 1963 01:07:50.6 23:46.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1963
Čas vožnje: 01:07:50.6
Zaostanek: 23:46.1
12 . 111 Sajovic Darko
ŠD Bambi Team
Moški SLO ŠD Bambi Team 1962 01:10:28.5 26:24.0 >
Klub ŠD Bambi Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1962
Čas vožnje: 01:10:28.5
Zaostanek: 26:24.0
13 . 130 Jug Sergej
KK DJAK-ŠD SENG
Moški SLO KK DJAK-ŠD SENG da 1963 01:19:58.8 35:54.3 >
Klub KK DJAK-ŠD SENG
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1963
Čas vožnje: 01:19:58.8
Zaostanek: 35:54.3
MASTER F-M
1 . 75 Brecelj Miloš
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA da 1959 00:50:02.5 00:00.0 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1959
Čas vožnje: 00:50:02.5
Zaostanek: 00:00.0
2 . 50 Čuden Marjan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY da 1957 00:50:18.5 00:16.0 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1957
Čas vožnje: 00:50:18.5
Zaostanek: 00:16.0
3 . 52 Skubic Borislav
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M da 1958 00:50:26.6 00:24.1 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1958
Čas vožnje: 00:50:26.6
Zaostanek: 00:24.1
4 . 110 Colnarič Slavko
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M da 1956 00:50:36.2 00:33.7 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1956
Čas vožnje: 00:50:36.2
Zaostanek: 00:33.7
5 . 137 Klemenc Tone
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE da 1955 00:50:44.1 00:41.6 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1955
Čas vožnje: 00:50:44.1
Zaostanek: 00:41.6
6 . 66 Zupančič Mirko
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE da 1959 00:51:44.7 01:42.2 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1959
Čas vožnje: 00:51:44.7
Zaostanek: 01:42.2
7 . 139 Juvan Miran
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM da 1959 00:53:43.6 03:41.1 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1959
Čas vožnje: 00:53:43.6
Zaostanek: 03:41.1
8 . 62 Žlebic Štefan
ŠD Bambi Team
Moški SLO ŠD Bambi Team da 1957 00:53:56.7 03:54.2 >
Klub ŠD Bambi Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1957
Čas vožnje: 00:53:56.7
Zaostanek: 03:54.2
9 . 20 Reven Dare
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI da 1957 00:54:44.8 04:42.3 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1957
Čas vožnje: 00:54:44.8
Zaostanek: 04:42.3
10 . 78 Čufer Stane
KOLOKA
Moški SLO KOLOKA 1957 00:55:19.8 05:17.3 >
Klub KOLOKA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1957
Čas vožnje: 00:55:19.8
Zaostanek: 05:17.3
11 . 22 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 1959 00:55:45.7 05:43.2 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1959
Čas vožnje: 00:55:45.7
Zaostanek: 05:43.2
12 . 70 Prešeren Branko
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA da 1959 00:57:58.5 07:56.0 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1959
Čas vožnje: 00:57:58.5
Zaostanek: 07:56.0
13 . 90 Suhadolnik Jani
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY da 1958 00:58:11.3 08:08.8 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1958
Čas vožnje: 00:58:11.3
Zaostanek: 08:08.8
14 . 157 Soklič Mladen
Moški SLO 1959 01:01:03.5 11:01.0 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1959
Čas vožnje: 01:01:03.5
Zaostanek: 11:01.0
15 . 16 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M da 1956 01:03:12.3 13:09.8 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1956
Čas vožnje: 01:03:12.3
Zaostanek: 13:09.8
16 . 145 Šinkovec Borut
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK da 1959 01:05:52.1 15:49.6 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1959
Čas vožnje: 01:05:52.1
Zaostanek: 15:49.6
17 . 6 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 1956 01:07:35.8 17:33.3 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1956
Čas vožnje: 01:07:35.8
Zaostanek: 17:33.3
MASTER G-M
1 . 115 Mihovec Matej
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M da 1951 00:50:21.0 00:00.0 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1951
Čas vožnje: 00:50:21.0
Zaostanek: 00:00.0
2 . 97 Rogelj Jože
Bauer - Center
Moški SLO Bauer - Center 1951 00:50:31.3 00:10.3 >
Klub Bauer - Center
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1951
Čas vožnje: 00:50:31.3
Zaostanek: 00:10.3
3 . 13 Popovič Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY da 1954 00:53:02.8 02:41.8 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1954
Čas vožnje: 00:53:02.8
Zaostanek: 02:41.8
4 . 26 Mikulin Zvezdan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 1950 00:58:16.7 07:55.7 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1950
Čas vožnje: 00:58:16.7
Zaostanek: 07:55.7
5 . 108 Peternel Franc
ŠD MARMOR HOTAVLJE
Moški SLO ŠD MARMOR HOTAVLJE 1951 01:00:28.8 10:07.8 >
Klub ŠD MARMOR HOTAVLJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1951
Čas vožnje: 01:00:28.8
Zaostanek: 10:07.8
6 . 36 Blažič Jožef
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 1954 01:06:39.2 16:18.2 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1954
Čas vožnje: 01:06:39.2
Zaostanek: 16:18.2
7 . 17 Smolko Franc
ŠD Arcont Gornja Radgona
Moški SLO ŠD Arcont Gornja Radgona 1952 01:10:53.9 20:32.9 >
Klub ŠD Arcont Gornja Radgona
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1952
Čas vožnje: 01:10:53.9
Zaostanek: 20:32.9
8 . 134 Poglič Marko
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 1952 01:17:12.3 26:51.3 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1952
Čas vožnje: 01:17:12.3
Zaostanek: 26:51.3
MASTER H-M
1 . 23 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 1948 00:54:28.6 00:00.0 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1948
Čas vožnje: 00:54:28.6
Zaostanek: 00:00.0
2 . 104 Hafner Franc
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI da 1949 00:55:22.6 00:54.0 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1949
Čas vožnje: 00:55:22.6
Zaostanek: 00:54.0
3 . 109 Mihovilović Ivan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA da 1949 00:58:10.5 03:41.9 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1949
Čas vožnje: 00:58:10.5
Zaostanek: 03:41.9
4 . 94 Merlak Konrad
Moški SLO 1948 01:01:55.1 07:26.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1948
Čas vožnje: 01:01:55.1
Zaostanek: 07:26.5
5 . 77 Otoničar Janez
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna da 1948 01:02:52.4 08:23.8 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1948
Čas vožnje: 01:02:52.4
Zaostanek: 08:23.8
6 . 99 Koželj Franci
Moški SLO 1946 01:05:07.3 10:38.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1946
Čas vožnje: 01:05:07.3
Zaostanek: 10:38.7
7 . 25 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 1947 01:07:19.6 12:51.0 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1947
Čas vožnje: 01:07:19.6
Zaostanek: 12:51.0
8 . 154 Ošlaj Vili
Moški SLO 1946 01:07:23.2 12:54.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
: 1946
Čas vožnje: 01:07:23.2
Zaostanek: 12:54.6
MASTER I-M
1 . 61 Kotnik Herbert
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ da 1943 01:02:41.7 00:00.0 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1943
Čas vožnje: 01:02:41.7
Zaostanek: 00:00.0
2 . 18 Bahar Milan sr.
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna da 1938 01:05:37.4 02:55.7 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1938
Čas vožnje: 01:05:37.4
Zaostanek: 02:55.7
3 . 48 Učanjšek Edvard
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK da 1934 01:27:37.6 24:55.9 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
: 1934
Čas vožnje: 01:27:37.6
Zaostanek: 24:55.9

Komentarji

 

Mobile content