Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 11. krompirjev pokal BAM.BI

Cestno kolesarstvo Tekma:11. krompirjev pokal BAM.BI Datum:03.08.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek Dolžina proge
ŽENSKE A-Ž
1 . 20 Voglar Irena Ženski SLO ŠD BAM.BI 795 49:16 =I18-$I$2 32,40 km
2 . 21 Šimenc Laura Ženski SLO KD ALPE 616 49:16 =I19-$I$2 32,40 km
3 . 14 Jug Nina Ženski SLO KK DJAK-ŠD SENG 530 49:16 =I20-$I$2 32,40 km
4 . 6 Komel Tadeja Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 233 51:55 =I21-$I$2 32,40 km
5 . 28 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 798 54:05 =I22-$I$2 32,40 km
ŽENSKE B-Ž
1 . 17 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 564 49:16 -- 32,40 km
ŽENSKE C-Ž
1 . 8 Rakuš Jelka Ženski SLO ŠD BAM.BI 1034 51:55 -- 32,40 km
2 . 18 Uršič Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 806 51:55 =I25-$I$24 32,40 km
3 . 22 Trojar Andreja Ženski SLO ŠD TURBO M 494 51:55 =I26-$I$24 32,40 km
4 . 4 Škerlj Ivanka Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 246 51:59 =I27-$I$24 32,40 km
5 . 9 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 483 54:07 =I28-$I$24 32,40 km
AMATERJI -M
1 . 115 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM 799 1:14:10.00 0:00:00.00 54 km
2 . 98 Obal Primož Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 683 1:14:10.00 0:00:00.00 54 km
3 . 97 Hrovat Jan Moški SLO UNI Team 1178 1:14:10.00 0:00:00.00 54 km
4 . 92 Černigoj Uroš Moški SLO IZVIR VIPAVA 691 1:14:10.00 0:00:00.00 54 km
5 . 123 Žakelj Anže Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM 789 1:14:10.00 0:00:00.00 54 km
6 . 96 Brulc Srečko Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 437 1:14:10.00 0:00:00.00 54 km
7 . 101 Polajnar Klemen Moški SLO ŠD BAM.BI 129 1:14:10.00 0:00:00.00 54 km
8 . 124 Kurent Simon Moški SLO KD ALPE 628 1:14:10.00 0:00:00.00 54 km
9 . 117 Plevel Robert Moški SLO KD ALPE 1274 1:14:10.00 0:00:00.00 54 km
10 . 104 Kulišić Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM 788 1:14:10.00 0:00:00.00 54 km
11 . 83 Marinko Matjaž Moški SLO KD ALPE 617 1:14:10.00 0:00:00.00 54 km
12 . 118 Cvajnar Urban Moški SLO KD BRDA DOBROVO 249 1:14:10.00 0:00:00.00 54 km
13 . 128 Plaznik Matic Moški SLO KD BRDA DOBROVO 255 1:14:10.00 0:00:00.00 54 km
14 . 109 Pogačar Jani Moški SLO KK TEMPO SIGAS 381 1:14:10.00 0:00:00.00 54 km
15 . 103 Kramar Miha Moški SLO KD ALPE 613 1:14:10.00 0:00:00.00 54 km
16 . 127 Miha Alič Moški SLO ŠD Špik 1:15:18.00 0:01:08.00 54 km
17 . 125 Maleš Andraž Moški SLO Brez kluba 1391 1:19:41.00 0:05:31.00 54 km
18 . 89 Medar Luka Moški SLO ŠD TURBO M 481 -1 krog 54 km
19 . 86 Rožman Bernard Moški SLO ŠD BAM.BI -1 krog 54 km
20 . 91 Černe Jure Moški SLO ŠD TURBO M 496 -1 krog 54 km
21 . 82 Sanković Alex Moški SLO KK Postojna 1032 -2 kroga 54 km
22 . 113 Jekler Mitja Moški SLO Brez kluba -2 kroga 54 km
DNF 105 Aljoša Bricelj Moški SLO DNF 54 km
DNF 120 Biček Nejc Moški SLO ŠD BAM.BI DNF 54 km
MASTER A-M
1 . 114 Sikošek Gregor Moški SLO BikeRepublic 452 1:13:44.00 0:00:00.00 54 km
2 . 102 Prevejšek Damjan Moški SLO KK MASTER TEAM 814 1:14:10.00 0:00:26.00 54 km
3 . 112 Vene Uroš Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 427 1:14:10.00 0:00:26.00 54 km
4 . 116 Obid Andraž Moški SLO KD ALPE 807 1:14:10.00 0:00:26.00 54 km
5 . 85 Hrkalovič Miroslav Moški SLO ŠD BAM.BI 796 1:14:10.00 0:00:26.00 54 km
6 . 119 Vida Gregor Moški SLO KAVITEC ŠPICA ŠPORT 1329 1:14:10.00 0:00:26.00 54 km
7 . 84 Porenta Jurij Moški SLO ŠD BAM.BI 794 1:22:58.00 0:09:14.00 54 km
DNF 122 Andrej Modic Moški SLO ŠD BAM.BI DNF 54 km
DNF 90 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 104 DNF 54 km
MASTER B-M
1 . 95 Zupanič Janez Moški SLO IZVIR VIPAVA 697 1:14:10.00 0:00:00.00 54 km
2 . 106 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 108 1:14:10.00 0:00:00.00 54 km
3 . 93 Smolej Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 803 1:14:10.00 0:00:00.00 54 km
4 . 99 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE 624 1:14:10.00 0:00:00.00 54 km
5 . 110 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 430 1:19:42.00 0:05:32.00 54 km
6 . 107 Bencek Primož Moški SLO KD ALPE 623 -1 krog 54 km
MASTER C-M
1 . 88 Grilj Jernej Moški SLO BK Opatija-2010 111 1:14:08.00 0:00:00.00 54 km
2 . 87 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 686 1:14:10.00 0:00:02.00 54 km
3 . 126 Hren Aleš Moški SLO ŠD POLJANE 1312 1:14:10.00 0:00:02.00 54 km
4 . 111 Poglavc Alojz Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 440 1:14:10.00 0:00:02.00 54 km
5 . 108 Podjed Marjan Moški SLO ŠD BAM.BI 791 1:14:10.00 0:00:02.00 54 km
6 . 100 Mištrafović Danilo Moški SLO ŠD BAM.BI 801 1:20:54.00 0:06:46.00 54 km
7 . 94 Mahmutović Nermin Moški SLO KK ZAVRŠNICA 1261 1:23:01.00 0:08:53.00 54 km
8 . 81 Golob Lovro Moški SLO KD BRDA DOBROVO 421 -1 krog 54 km
9 . 121 Svete Boštjan Moški SLO BICIKEL.COM 312 -1 krog 54 km
MASTER D-M
1 . 57 Kalan Aleš Moški SLO ŠD BAM.BI 1010 1:03:35.00 0:00:00.00 43,20 km
2 . 65 Donša Janez Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 687 1:03:35.00 0:00:00.00 43,20 km
3 . 44 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE 621 1:03:35.00 0:00:00.00 43,20 km
4 . 66 Šeme Tomaž Moški SLO BICIKEL.COM 1045 1:03:35.00 0:00:00.00 43,20 km
5 . 63 Gruden Gregor Moški SLO IZVIR VIPAVA 692 1:03:35.00 0:00:00.00 43,20 km
6 . 59 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA 702 1:03:35.00 0:00:00.00 43,20 km
7 . 46 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna 46 1:03:35.00 0:00:00.00 43,20 km
DNF 67 Izidor Šlebir Moški SLO 782 DNF 43,20 km
MASTER E-M
1 . 64 Žavbi Andrej Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM 1:03:35.00 0:00:00.00 43,20 km
2 . 58 Debeljak Janez Moški SLO ŠD BAM.BI 802 1:03:35.01 0:00:00.00 43,20 km
3 . 43 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 241 1:03:35.02 0:00:00.00 43,20 km
4 . 52 Petrič Slavko Moški SLO KK MASTER TEAM 817 1:03:35.03 0:00:00.00 43,20 km
5 . 56 Detiček Edvard Moški SLO ŠD BAM.BI 1156 1:03:35.04 0:00:00.00 43,20 km
6 . 49 Novak Branko Moški SLO ŠD BAM.BI 804 1:03:35.05 0:00:00.00 43,20 km
7 . 41 Škerlj Igor Moški SLO KD BRDA DOBROVO 247 1:03:35.06 0:00:00.00 43,20 km
8 . 47 Jug Sergej Moški SLO KK DJAK-ŠD SENG 518 1:08:37.00 0:05:02.00 43,20 km
DNF 62 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 224 DNF 43,20 km
MASTER F-M
1 . 53 Fabjan Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA 696 1:03:35.00 0:00:00.00 43,20 km
2 . 51 Brancelj Franci Moški SLO ŠD TURBO M 488 1:03:35.00 0:00:00.00 43,20 km
3 . 50 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 787 1:03:35.00 0:00:00.00 43,20 km
4 . 55 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M 487 1:03:35.00 0:00:00.00 43,20 km
5 . 60 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 103 1:03:35.00 0:00:00.00 43,20 km
6 . 54 Brecelj Miloš Moški SLO IZVIR VIPAVA 714 1:03:35.00 0:00:00.00 43,20 km
7 . 48 Štefan Žlebič Moški SLO ŠD BAM.BI 1305 1:03:35.00 0:00:00.00 43,20 km
8 . 42 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 226 1:03:35.00 0:00:00.00 43,20 km
9 . 61 Juvan Miran Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 906 1:03:35.00 0:00:00.00 43,20 km
10 . 45 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 482 1:08:13.00 0:04:38.00 43,20 km
MASTER G-M
1 . 13 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 105 49:16 -- 32,40 km
2 . 12 Govekar Anton Moški SLO ŠD TURBO M 489 49:16 =I3-$I$2 32,40 km
3 . 25 Janez Zakotnik Moški SLO MAS.G 49:16 =I4-$I$2 32,40 km
4 . 11 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 107 49:16 =I5-$I$2 32,40 km
5 . 2 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO 242 51:55 =I6-$I$2 32,40 km
6 . 7 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 248 51:55 =I7-$I$2 32,40 km
7 . 3 Florjančič Srečko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 238 52:00 =I8-$I$2 32,40 km
8 . 10 Prešeren Janez Moški SLO KD MENGEŠ 610 54:08 =I9-$I$2 32,40 km
MASTER H-M
1 . 19 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M 480 49:16 =I10-$I$2 32,40 km
2 . 5 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 231 49:16 =I11-$I$2 32,40 km
3 . 26 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 705 49:16 =I12-$I$2 32,40 km
4 . 15 Oblak Alojz Moški SLO ŠD BAM.BI 781 49:19 =I13-$I$2 32,40 km
5 . 24 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK 502 51:55 =I15-$I$2 32,40 km
5 . 27 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI 782 51:55 =I14-$I$2 32,40 km
6 . 1 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 228 54:05 =I16-$I$2 32,40 km
MASTER I-M
1 . 23 Bahar Milan Moški SLO KK Postojna 1033 51:55 -- 32,40 km

Komentarji