Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 11. krompirjev pokal BAM.BI

Cestno kolesarstvo Tekma:11. krompirjev pokal BAM.BI Datum:03.08.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek Dolžina proge Več
ŽENSKE A-Ž
1 . 20 Voglar Irena
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 795 49:16 =I18-$I$2 32,40 km >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 795
Čas vožnje: 49:16
Zaostanek: =I18-$I$2
Dolžina proge: 32,40 km
2 . 21 Šimenc Laura
KD ALPE
Ženski SLO KD ALPE 616 49:16 =I19-$I$2 32,40 km >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 616
Čas vožnje: 49:16
Zaostanek: =I19-$I$2
Dolžina proge: 32,40 km
3 . 14 Jug Nina
KK DJAK-ŠD SENG
Ženski SLO KK DJAK-ŠD SENG 530 49:16 =I20-$I$2 32,40 km >
Klub KK DJAK-ŠD SENG
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 530
Čas vožnje: 49:16
Zaostanek: =I20-$I$2
Dolžina proge: 32,40 km
4 . 6 Komel Tadeja
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 233 51:55 =I21-$I$2 32,40 km >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 233
Čas vožnje: 51:55
Zaostanek: =I21-$I$2
Dolžina proge: 32,40 km
5 . 28 Zajec Maja
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 798 54:05 =I22-$I$2 32,40 km >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 798
Čas vožnje: 54:05
Zaostanek: =I22-$I$2
Dolžina proge: 32,40 km
ŽENSKE B-Ž
1 . 17 Opeka Ajda
KD BRANIK MARIBOR
Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 564 49:16 -- 32,40 km >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 564
Čas vožnje: 49:16
Zaostanek: 0
Dolžina proge: 32,40 km
ŽENSKE C-Ž
1 . 8 Rakuš Jelka
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 1034 51:55 -- 32,40 km >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 1034
Čas vožnje: 51:55
Zaostanek: 0
Dolžina proge: 32,40 km
2 . 18 Uršič Vida
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 806 51:55 =I25-$I$24 32,40 km >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 806
Čas vožnje: 51:55
Zaostanek: =I25-$I$24
Dolžina proge: 32,40 km
3 . 22 Trojar Andreja
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 494 51:55 =I26-$I$24 32,40 km >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 494
Čas vožnje: 51:55
Zaostanek: =I26-$I$24
Dolžina proge: 32,40 km
4 . 4 Škerlj Ivanka
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 246 51:59 =I27-$I$24 32,40 km >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 246
Čas vožnje: 51:59
Zaostanek: =I27-$I$24
Dolžina proge: 32,40 km
5 . 9 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 483 54:07 =I28-$I$24 32,40 km >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 483
Čas vožnje: 54:07
Zaostanek: =I28-$I$24
Dolžina proge: 32,40 km
AMATERJI -M
1 . 115 Porenta Primož
ŠD BAM.BI A2U TEAM
Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM 799 1:14:10.00 0:00:00.00 54 km >
Klub ŠD BAM.BI A2U TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 799
Čas vožnje: 1:14:10.00
Zaostanek: 0:00:00.00
Dolžina proge: 54 km
2 . 98 Obal Primož
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 683 1:14:10.00 0:00:00.00 54 km >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 683
Čas vožnje: 1:14:10.00
Zaostanek: 0:00:00.00
Dolžina proge: 54 km
3 . 97 Hrovat Jan
UNI Team
Moški SLO UNI Team 1178 1:14:10.00 0:00:00.00 54 km >
Klub UNI Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1178
Čas vožnje: 1:14:10.00
Zaostanek: 0:00:00.00
Dolžina proge: 54 km
4 . 92 Černigoj Uroš
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 691 1:14:10.00 0:00:00.00 54 km >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 691
Čas vožnje: 1:14:10.00
Zaostanek: 0:00:00.00
Dolžina proge: 54 km
5 . 123 Žakelj Anže
ŠD BAM.BI A2U TEAM
Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM 789 1:14:10.00 0:00:00.00 54 km >
Klub ŠD BAM.BI A2U TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 789
Čas vožnje: 1:14:10.00
Zaostanek: 0:00:00.00
Dolžina proge: 54 km
6 . 96 Brulc Srečko
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 437 1:14:10.00 0:00:00.00 54 km >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 437
Čas vožnje: 1:14:10.00
Zaostanek: 0:00:00.00
Dolžina proge: 54 km
7 . 101 Polajnar Klemen
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 129 1:14:10.00 0:00:00.00 54 km >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 129
Čas vožnje: 1:14:10.00
Zaostanek: 0:00:00.00
Dolžina proge: 54 km
8 . 124 Kurent Simon
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 628 1:14:10.00 0:00:00.00 54 km >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 628
Čas vožnje: 1:14:10.00
Zaostanek: 0:00:00.00
Dolžina proge: 54 km
9 . 117 Plevel Robert
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 1274 1:14:10.00 0:00:00.00 54 km >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1274
Čas vožnje: 1:14:10.00
Zaostanek: 0:00:00.00
Dolžina proge: 54 km
10 . 104 Kulišić Tomislav
ŠD BAM.BI A2U TEAM
Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM 788 1:14:10.00 0:00:00.00 54 km >
Klub ŠD BAM.BI A2U TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 788
Čas vožnje: 1:14:10.00
Zaostanek: 0:00:00.00
Dolžina proge: 54 km
11 . 83 Marinko Matjaž
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 617 1:14:10.00 0:00:00.00 54 km >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 617
Čas vožnje: 1:14:10.00
Zaostanek: 0:00:00.00
Dolžina proge: 54 km
12 . 118 Cvajnar Urban
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 249 1:14:10.00 0:00:00.00 54 km >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 249
Čas vožnje: 1:14:10.00
Zaostanek: 0:00:00.00
Dolžina proge: 54 km
13 . 128 Plaznik Matic
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 255 1:14:10.00 0:00:00.00 54 km >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 255
Čas vožnje: 1:14:10.00
Zaostanek: 0:00:00.00
Dolžina proge: 54 km
14 . 109 Pogačar Jani
KK TEMPO SIGAS
Moški SLO KK TEMPO SIGAS 381 1:14:10.00 0:00:00.00 54 km >
Klub KK TEMPO SIGAS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 381
Čas vožnje: 1:14:10.00
Zaostanek: 0:00:00.00
Dolžina proge: 54 km
15 . 103 Kramar Miha
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 613 1:14:10.00 0:00:00.00 54 km >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 613
Čas vožnje: 1:14:10.00
Zaostanek: 0:00:00.00
Dolžina proge: 54 km
16 . 127 Miha Alič
ŠD Špik
Moški SLO ŠD Špik 1:15:18.00 0:01:08.00 54 km >
Klub ŠD Špik
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 1:15:18.00
Zaostanek: 0:01:08.00
Dolžina proge: 54 km
17 . 125 Maleš Andraž
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 1391 1:19:41.00 0:05:31.00 54 km >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1391
Čas vožnje: 1:19:41.00
Zaostanek: 0:05:31.00
Dolžina proge: 54 km
18 . 89 Medar Luka
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 481 -1 krog 54 km >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 481
Čas vožnje: -1 krog
Zaostanek:
Dolžina proge: 54 km
19 . 86 Rožman Bernard
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI -1 krog 54 km >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: -1 krog
Zaostanek:
Dolžina proge: 54 km
20 . 91 Černe Jure
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 496 -1 krog 54 km >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 496
Čas vožnje: -1 krog
Zaostanek:
Dolžina proge: 54 km
21 . 82 Sanković Alex
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 1032 -2 kroga 54 km >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1032
Čas vožnje: -2 kroga
Zaostanek:
Dolžina proge: 54 km
22 . 113 Jekler Mitja
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba -2 kroga 54 km >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: -2 kroga
Zaostanek:
Dolžina proge: 54 km
DNF 105 Aljoša Bricelj
Moški SLO DNF 54 km >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
Dolžina proge: 54 km
DNF 120 Biček Nejc
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI DNF 54 km >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
Dolžina proge: 54 km
MASTER A-M
1 . 114 Sikošek Gregor
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 452 1:13:44.00 0:00:00.00 54 km >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 452
Čas vožnje: 1:13:44.00
Zaostanek: 0:00:00.00
Dolžina proge: 54 km
2 . 102 Prevejšek Damjan
KK MASTER TEAM
Moški SLO KK MASTER TEAM 814 1:14:10.00 0:00:26.00 54 km >
Klub KK MASTER TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 814
Čas vožnje: 1:14:10.00
Zaostanek: 0:00:26.00
Dolžina proge: 54 km
3 . 112 Vene Uroš
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 427 1:14:10.00 0:00:26.00 54 km >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 427
Čas vožnje: 1:14:10.00
Zaostanek: 0:00:26.00
Dolžina proge: 54 km
4 . 116 Obid Andraž
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 807 1:14:10.00 0:00:26.00 54 km >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 807
Čas vožnje: 1:14:10.00
Zaostanek: 0:00:26.00
Dolžina proge: 54 km
5 . 85 Hrkalovič Miroslav
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 796 1:14:10.00 0:00:26.00 54 km >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 796
Čas vožnje: 1:14:10.00
Zaostanek: 0:00:26.00
Dolžina proge: 54 km
6 . 119 Vida Gregor
KAVITEC ŠPICA ŠPORT
Moški SLO KAVITEC ŠPICA ŠPORT 1329 1:14:10.00 0:00:26.00 54 km >
Klub KAVITEC ŠPICA ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1329
Čas vožnje: 1:14:10.00
Zaostanek: 0:00:26.00
Dolžina proge: 54 km
7 . 84 Porenta Jurij
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 794 1:22:58.00 0:09:14.00 54 km >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 794
Čas vožnje: 1:22:58.00
Zaostanek: 0:09:14.00
Dolžina proge: 54 km
DNF 122 Andrej Modic
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI DNF 54 km >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
Dolžina proge: 54 km
DNF 90 Holc Andrej
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 104 DNF 54 km >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 104
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
Dolžina proge: 54 km
MASTER B-M
1 . 95 Zupanič Janez
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 697 1:14:10.00 0:00:00.00 54 km >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 697
Čas vožnje: 1:14:10.00
Zaostanek: 0:00:00.00
Dolžina proge: 54 km
2 . 106 Prešeren Jani
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 108 1:14:10.00 0:00:00.00 54 km >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 108
Čas vožnje: 1:14:10.00
Zaostanek: 0:00:00.00
Dolžina proge: 54 km
3 . 93 Smolej Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 803 1:14:10.00 0:00:00.00 54 km >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 803
Čas vožnje: 1:14:10.00
Zaostanek: 0:00:00.00
Dolžina proge: 54 km
4 . 99 Filipič Grega
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 624 1:14:10.00 0:00:00.00 54 km >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 624
Čas vožnje: 1:14:10.00
Zaostanek: 0:00:00.00
Dolžina proge: 54 km
5 . 110 Vesel Jože
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 430 1:19:42.00 0:05:32.00 54 km >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 430
Čas vožnje: 1:19:42.00
Zaostanek: 0:05:32.00
Dolžina proge: 54 km
6 . 107 Bencek Primož
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 623 -1 krog 54 km >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 623
Čas vožnje: -1 krog
Zaostanek:
Dolžina proge: 54 km
MASTER C-M
1 . 88 Grilj Jernej
BK Opatija-2010
Moški SLO BK Opatija-2010 111 1:14:08.00 0:00:00.00 54 km >
Klub BK Opatija-2010
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 111
Čas vožnje: 1:14:08.00
Zaostanek: 0:00:00.00
Dolžina proge: 54 km
2 . 87 Hajdinjak Dušan
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 686 1:14:10.00 0:00:02.00 54 km >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 686
Čas vožnje: 1:14:10.00
Zaostanek: 0:00:02.00
Dolžina proge: 54 km
3 . 126 Hren Aleš
ŠD POLJANE
Moški SLO ŠD POLJANE 1312 1:14:10.00 0:00:02.00 54 km >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1312
Čas vožnje: 1:14:10.00
Zaostanek: 0:00:02.00
Dolžina proge: 54 km
4 . 111 Poglavc Alojz
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 440 1:14:10.00 0:00:02.00 54 km >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 440
Čas vožnje: 1:14:10.00
Zaostanek: 0:00:02.00
Dolžina proge: 54 km
5 . 108 Podjed Marjan
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 791 1:14:10.00 0:00:02.00 54 km >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 791
Čas vožnje: 1:14:10.00
Zaostanek: 0:00:02.00
Dolžina proge: 54 km
6 . 100 Mištrafović Danilo
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 801 1:20:54.00 0:06:46.00 54 km >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 801
Čas vožnje: 1:20:54.00
Zaostanek: 0:06:46.00
Dolžina proge: 54 km
7 . 94 Mahmutović Nermin
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 1261 1:23:01.00 0:08:53.00 54 km >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1261
Čas vožnje: 1:23:01.00
Zaostanek: 0:08:53.00
Dolžina proge: 54 km
8 . 81 Golob Lovro
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 421 -1 krog 54 km >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 421
Čas vožnje: -1 krog
Zaostanek:
Dolžina proge: 54 km
9 . 121 Svete Boštjan
BICIKEL.COM
Moški SLO BICIKEL.COM 312 -1 krog 54 km >
Klub BICIKEL.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 312
Čas vožnje: -1 krog
Zaostanek:
Dolžina proge: 54 km
MASTER D-M
1 . 57 Kalan Aleš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 1010 1:03:35.00 0:00:00.00 43,20 km >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1010
Čas vožnje: 1:03:35.00
Zaostanek: 0:00:00.00
Dolžina proge: 43,20 km
2 . 65 Donša Janez
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 687 1:03:35.00 0:00:00.00 43,20 km >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 687
Čas vožnje: 1:03:35.00
Zaostanek: 0:00:00.00
Dolžina proge: 43,20 km
3 . 44 Kuret Iztok
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 621 1:03:35.00 0:00:00.00 43,20 km >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 621
Čas vožnje: 1:03:35.00
Zaostanek: 0:00:00.00
Dolžina proge: 43,20 km
4 . 66 Šeme Tomaž
BICIKEL.COM
Moški SLO BICIKEL.COM 1045 1:03:35.00 0:00:00.00 43,20 km >
Klub BICIKEL.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1045
Čas vožnje: 1:03:35.00
Zaostanek: 0:00:00.00
Dolžina proge: 43,20 km
5 . 63 Gruden Gregor
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 692 1:03:35.00 0:00:00.00 43,20 km >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 692
Čas vožnje: 1:03:35.00
Zaostanek: 0:00:00.00
Dolžina proge: 43,20 km
6 . 59 Čibej Bruno
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 702 1:03:35.00 0:00:00.00 43,20 km >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 702
Čas vožnje: 1:03:35.00
Zaostanek: 0:00:00.00
Dolžina proge: 43,20 km
7 . 46 Bajec Franc
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 46 1:03:35.00 0:00:00.00 43,20 km >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 46
Čas vožnje: 1:03:35.00
Zaostanek: 0:00:00.00
Dolžina proge: 43,20 km
DNF 67 Izidor Šlebir
Moški SLO 782 DNF 43,20 km >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 782
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
Dolžina proge: 43,20 km
MASTER E-M
1 . 64 Žavbi Andrej
ŠD BAM.BI A2U TEAM
Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM 1:03:35.00 0:00:00.00 43,20 km >
Klub ŠD BAM.BI A2U TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 1:03:35.00
Zaostanek: 0:00:00.00
Dolžina proge: 43,20 km
2 . 58 Debeljak Janez
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 802 1:03:35.01 0:00:00.00 43,20 km >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 802
Čas vožnje: 1:03:35.01
Zaostanek: 0:00:00.00
Dolžina proge: 43,20 km
3 . 43 Hvala Oskar
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 241 1:03:35.02 0:00:00.00 43,20 km >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 241
Čas vožnje: 1:03:35.02
Zaostanek: 0:00:00.00
Dolžina proge: 43,20 km
4 . 52 Petrič Slavko
KK MASTER TEAM
Moški SLO KK MASTER TEAM 817 1:03:35.03 0:00:00.00 43,20 km >
Klub KK MASTER TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 817
Čas vožnje: 1:03:35.03
Zaostanek: 0:00:00.00
Dolžina proge: 43,20 km
5 . 56 Detiček Edvard
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 1156 1:03:35.04 0:00:00.00 43,20 km >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1156
Čas vožnje: 1:03:35.04
Zaostanek: 0:00:00.00
Dolžina proge: 43,20 km
6 . 49 Novak Branko
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 804 1:03:35.05 0:00:00.00 43,20 km >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 804
Čas vožnje: 1:03:35.05
Zaostanek: 0:00:00.00
Dolžina proge: 43,20 km
7 . 41 Škerlj Igor
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 247 1:03:35.06 0:00:00.00 43,20 km >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 247
Čas vožnje: 1:03:35.06
Zaostanek: 0:00:00.00
Dolžina proge: 43,20 km
8 . 47 Jug Sergej
KK DJAK-ŠD SENG
Moški SLO KK DJAK-ŠD SENG 518 1:08:37.00 0:05:02.00 43,20 km >
Klub KK DJAK-ŠD SENG
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 518
Čas vožnje: 1:08:37.00
Zaostanek: 0:05:02.00
Dolžina proge: 43,20 km
DNF 62 Bauman Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 224 DNF 43,20 km >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 224
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
Dolžina proge: 43,20 km
MASTER F-M
1 . 53 Fabjan Boris
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 696 1:03:35.00 0:00:00.00 43,20 km >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 696
Čas vožnje: 1:03:35.00
Zaostanek: 0:00:00.00
Dolžina proge: 43,20 km
2 . 51 Brancelj Franci
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 488 1:03:35.00 0:00:00.00 43,20 km >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 488
Čas vožnje: 1:03:35.00
Zaostanek: 0:00:00.00
Dolžina proge: 43,20 km
3 . 50 Reven Dare
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 787 1:03:35.00 0:00:00.00 43,20 km >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 787
Čas vožnje: 1:03:35.00
Zaostanek: 0:00:00.00
Dolžina proge: 43,20 km
4 . 55 Skubic Borislav
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 487 1:03:35.00 0:00:00.00 43,20 km >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 487
Čas vožnje: 1:03:35.00
Zaostanek: 0:00:00.00
Dolžina proge: 43,20 km
5 . 60 Čuden Marjan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 103 1:03:35.00 0:00:00.00 43,20 km >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 103
Čas vožnje: 1:03:35.00
Zaostanek: 0:00:00.00
Dolžina proge: 43,20 km
6 . 54 Brecelj Miloš
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 714 1:03:35.00 0:00:00.00 43,20 km >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 714
Čas vožnje: 1:03:35.00
Zaostanek: 0:00:00.00
Dolžina proge: 43,20 km
7 . 48 Štefan Žlebič
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 1305 1:03:35.00 0:00:00.00 43,20 km >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1305
Čas vožnje: 1:03:35.00
Zaostanek: 0:00:00.00
Dolžina proge: 43,20 km
8 . 42 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 226 1:03:35.00 0:00:00.00 43,20 km >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 226
Čas vožnje: 1:03:35.00
Zaostanek: 0:00:00.00
Dolžina proge: 43,20 km
9 . 61 Juvan Miran
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 906 1:03:35.00 0:00:00.00 43,20 km >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 906
Čas vožnje: 1:03:35.00
Zaostanek: 0:00:00.00
Dolžina proge: 43,20 km
10 . 45 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 482 1:08:13.00 0:04:38.00 43,20 km >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 482
Čas vožnje: 1:08:13.00
Zaostanek: 0:04:38.00
Dolžina proge: 43,20 km
MASTER G-M
1 . 13 Kastelic Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 105 49:16 -- 32,40 km >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 105
Čas vožnje: 49:16
Zaostanek: 0
Dolžina proge: 32,40 km
2 . 12 Govekar Anton
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 489 49:16 =I3-$I$2 32,40 km >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 489
Čas vožnje: 49:16
Zaostanek: =I3-$I$2
Dolžina proge: 32,40 km
3 . 25 Janez Zakotnik
MAS.G
Moški SLO MAS.G 49:16 =I4-$I$2 32,40 km >
Klub MAS.G
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 49:16
Zaostanek: =I4-$I$2
Dolžina proge: 32,40 km
4 . 11 Popovič Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 107 49:16 =I5-$I$2 32,40 km >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 107
Čas vožnje: 49:16
Zaostanek: =I5-$I$2
Dolžina proge: 32,40 km
5 . 2 Vehar Danijel
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 242 51:55 =I6-$I$2 32,40 km >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 242
Čas vožnje: 51:55
Zaostanek: =I6-$I$2
Dolžina proge: 32,40 km
6 . 7 Blažič Jožef
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 248 51:55 =I7-$I$2 32,40 km >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 248
Čas vožnje: 51:55
Zaostanek: =I7-$I$2
Dolžina proge: 32,40 km
7 . 3 Florjančič Srečko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 238 52:00 =I8-$I$2 32,40 km >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 238
Čas vožnje: 52:00
Zaostanek: =I8-$I$2
Dolžina proge: 32,40 km
8 . 10 Prešeren Janez
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 610 54:08 =I9-$I$2 32,40 km >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 610
Čas vožnje: 54:08
Zaostanek: =I9-$I$2
Dolžina proge: 32,40 km
MASTER H-M
1 . 19 Lampe Bojan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 480 49:16 =I10-$I$2 32,40 km >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 480
Čas vožnje: 49:16
Zaostanek: =I10-$I$2
Dolžina proge: 32,40 km
2 . 5 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 231 49:16 =I11-$I$2 32,40 km >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 231
Čas vožnje: 49:16
Zaostanek: =I11-$I$2
Dolžina proge: 32,40 km
3 . 26 Mihovilović Ivan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 705 49:16 =I12-$I$2 32,40 km >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 705
Čas vožnje: 49:16
Zaostanek: =I12-$I$2
Dolžina proge: 32,40 km
4 . 15 Oblak Alojz
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 781 49:19 =I13-$I$2 32,40 km >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 781
Čas vožnje: 49:19
Zaostanek: =I13-$I$2
Dolžina proge: 32,40 km
5 . 24 Končina Rafael
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 502 51:55 =I15-$I$2 32,40 km >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 502
Čas vožnje: 51:55
Zaostanek: =I15-$I$2
Dolžina proge: 32,40 km
5 . 27 Hafner Franc
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 782 51:55 =I14-$I$2 32,40 km >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 782
Čas vožnje: 51:55
Zaostanek: =I14-$I$2
Dolžina proge: 32,40 km
6 . 1 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 228 54:05 =I16-$I$2 32,40 km >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 228
Čas vožnje: 54:05
Zaostanek: =I16-$I$2
Dolžina proge: 32,40 km
MASTER I-M
1 . 23 Bahar Milan sr.
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 1033 51:55 -- 32,40 km >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1033
Čas vožnje: 51:55
Zaostanek: 0
Dolžina proge: 32,40 km

Komentarji

 

Mobile content