Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 22. kolesarski vzpon na Roglo UCI 2014

Cestno kolesarstvo Tekma:22. kolesarski vzpon na Roglo UCI 2014 Datum:23.08.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas vožnje Licenca Hitrost [km/h]
DEčKI DO 18. LET-M
1 . 157 ČEDE GAJ Moški SLO ŠED SLIVNICA 1:28:09.5 9.3
ŽENSKE A-Ž
1 . 5 Komel Tadeja Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 1:04:13.0 SLO19840410 12.7
2 . 6 Jug Nina Ženski SLO KK DJAK-ŠD SENG 1:05:45.9 SLO19890507 12.4
3 . 8 Drnovšek Anja Ženski SLO KK ZAGORSKA DOLINA 1:10:10.6 SLO19961127 11.6
4 . 4 Leskovar Andreja Ženski SLO ŠD TINJE 1:11:17.7 11.4
5 . 3 Vidmar Mojca Ženski SLO ŠD TINJE 1:13:08.3 11.2
6 . 9 Bohinc Saša Ženski SLO ROCK RACING TEAM KAMNIK 1:15:22.3 10.8
ŽENSKE B-Ž
1 . 10 Škrajnar Špela Ženski SLO GANESHA TEAM 0:52:05.6 SLO19780327 15.7
2 . 156 BORŠIČ JANJA Ženski SLO 1:17:08.3 10.6
3 . 158 KAČIČNIK NATAŠA Ženski SLO 1:21:51.7 10.0
ŽENSKE C-Ž
1 . 11 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 1:11:58.1 SLO19600514 11.3
2 . 12 Andrea Eberhard Ženski AUT ARBO-Raiffeisen-RC-Feld/See 1:14:41.0 10.9
3 . 13 Berčon Irena Ženski SLO 1:23:13.9 9.8
4 . 155 ROŠER ZVONKA Ženski SLO GAMSI 1:55:42.7 7.1
AMATERJI -M
1 . 24 Marinko Matjaž Moški SLO KD ALPE 0:42:31.9 SLO19870730 19.2
2 . 31 Brulc Srečko Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0:44:32.1 SLO19870524 18.3
3 . 32 Brinc Uroš Moški SLO KK Metliška črnina 0:44:49.5 SLO19881016 18.2
4 . 29 Drinovec Matej Moški SLO 0:44:59.6 SLO19910816 18.1
5 . 22 Plank Marko Moški SLO BikeRepublic 0:45:35.6 SLO19851009 17.9
6 . 21 Plaznik Matic Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:46:16.6 SLO19900218 17.6
7 . 269 Bošnjak Matic Moški SLO BikeRepublic 0:46:18.0 SLO19920929 17.6
8 . 28 Fijavž Matej Moški SLO KK ROGLA 0:47:42.6 17.1
9 . 253 SLAPŠAK GREGA Moški SLO 0:47:58.2 17.0
10 . 16 Trenta Aljaž Moški SLO KK Postojna 0:48:29.2 SLO19890421 16.8
11 . 27 Kočnik Simon Moški SLO ŠD TINJE 0:48:55.4 16.7
12 . 15 vudler uroš Moški SLO BICIKEL.COM 0:49:07.6 16.6
13 . 26 Krajnc Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 0:49:14.9 SLO19880316 16.6
14 . 258 Galun Dejan Moški SLO BikeRepublic 0:50:36.0 SLO19941223 16.1
15 . 268 HOSTNIK LAN Moški SLO 0:50:55.9 16.0
16 . 25 Kurent Simon Moški SLO KD ALPE 0:51:50.8 SLO19940301 15.7
17 . 260 RAVNAK DAVID Moški SLO 0:52:22.6 15.6
18 . 23 Medar Luka Moški SLO ŠD TURBO M 0:52:45.1 SLO19900207 15.5
19 . 30 Černe Jure Moški SLO ŠD TURBO M 0:55:00.4 SLO19870524 14.8
20 . 266 KOVAČ GREGOR Moški SLO KD SEVNICA 0:55:09.6 14.8
21 . 251 VODUŠEK UROŠ Moški SLO KK ROGLA 0:56:03.6 14.6
22 . 263 KOS GREGOR Moški SLO KD SELCE 0:58:40.7 13.9
23 . 265 CELAN BOŠTJAN Moški SLO 1:00:46.0 13.4
24 . 17 Sanković Alex Moški SLO KK Postojna 1:06:46.7 SLO19940914 12.2
25 . 254 NAREKS LUKA Moški SLO GAMSI - CINKARNA CELJE 1:12:39.0 11.2
26 . 267 FREŠER BLAŽ Moški SLO 1:12:40.4 11.2
27 . 250 KOŠAK JAKA Moški SLO 1:13:09.5 11.2
28 . 255 DEŽELAK JURE Moški SLO GAMSI - CINKARNA CELJE 1:17:41.4 10.5
MASTER A-M
1 . 51 Kimovec Matej Moški SLO UNI Team 0:41:34.3 SLO19840823 19.6
2 . 46 Pavšič Tilen Moški SLO Brez kluba 0:47:59.6 17.0
3 . 48 Moretti Andrej Moški SLO ŠD BAM.BI 0:48:04.3 SLO19800313 17.0
4 . 42 Ribič Zoran Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 0:50:03.9 SLO19800127 16.3
5 . 252 ŠTURM GREGA Moški SLO TOP FIT TEAM 0:51:08.0 16.0
6 . 323 Ulbl Denis Moški SLO DRČA RUŠE 0:53:05.6 15.4
7 . 135 Hartman Jože Moški SLO 0:53:46.7 15.2
8 . 50 Kramberger Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 0:54:03.4 SLO19831203 15.1
9 . 36 Verdel Rok Moški SLO KD HRASTNIK 0:55:13.2 SLO19801005 14.8
10 . 44 Pirc Luka Moški SLO VODGRAD 0:55:50.5 14.6
11 . 262 SPOLENAK GREGOR Moški SLO 0:56:48.9 14.4
12 . 49 Kutnar Aleš Moški SLO UNI Team 0:56:57.5 SLO19800111 14.3
13 . 41 Rožan Igor Moški SLO ŠD TINJE 0:57:48.2 14.1
14 . 259 PAVLIČ LUKA Moški SLO ŠD TINJE 0:58:29.8 14.0
15 . 270 JAGER PRIMOŽ Moški SLO ŠENTJUR POWER 1:00:56.2 13.4
16 . 37 Veg Tine Moški SLO 1:02:15.2 13.1
17 . 256 Jambrek Jure Moški SLO GAMSY- CINKARNA CELJE 1:02:16.6 13.1
18 . 43 Planinc Jure Moški SLO 1:03:08.6 12.9
19 . 257 ZUPAN GAŠPER Moški SLO 1:10:32.6 11.6
20 . 39 Spahić Nusmir Moški SLO 1:17:26.6 10.5
21 . 264 HAUPTMAN JOŽE Moški SLO KK ROGLA 1:17:27.7 10.5
22 . 261 LORGER ANDREJ Moški SLO KK TRNOVLJE 1:18:17.9 10.4
23 . 35 Vodušek Damjan Moški SLO ŠD TINJE 1:24:32.5 9.7
24 . 47 Orlačnik Boštjan Moški SLO 1:30:53.3 9.0
25 . 271 Zdravković Goran Moški SLO 1:30:59.1 9.0
MASTER B-M
1 . 62 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE 0:42:39.9 SLO19761119 19.1
2 . 64 Dogša Iztok Moški SLO GANESHA TEAM 0:42:45.5 SLO19790605 19.1
3 . 223 Kolenc Damjan Moški SLO KD HRASTNIK 0:45:56.8 SLO19920804 17.8
4 . 57 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:46:10.8 SLO19760802 17.7
5 . 61 Jordan Dejan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0:46:19.5 SLO19760201 17.6
6 . 209 Kitek Sašo Moški SLO BikeRepublic 0:47:01.5 SLO19790220 17.4
7 . 59 Murshed Alen Moški SLO 0:47:17.1 17.3
8 . 58 Paher Marko Moški SLO 0:48:05.4 17.0
9 . 55 Vantur Mihael Moški SLO TUŠMOBIL 0:48:36.2 SLO19790718 16.8
10 . 222 PREGRAD BOŠTJAN Moški SLO MTB KOROŠKA 0:49:14.3 16.6
11 . 60 Kutoša David Moški SLO 0:51:31.6 15.8
12 . 211 Kitin Marko Moški SLO KD ALPE 0:53:41.6 SLO19751126 15.2
13 . 140 KUNŠIČ MATEVŽ Moški SLO 0:54:29.8 15.0
14 . 215 THALER MATJAŽ Moški SLO KARANTANIJA 0:54:37.5 14.9
15 . 217 POLEGEK MATEJ Moški SLO KK ROGLA 0:54:56.2 14.9
16 . 216 OČKO UROŠ Moški SLO KK ROGLA 0:58:23.1 14.0
17 . 325 SODNIK SIMON Moški SLO ČARMANMOTOSPORT 0:59:22.3 13.7
18 . 65 Cure Štefan Moški SLO ŠD TINJE 1:01:23.9 13.3
19 . 212 VAMPL TOMAŽ Moški SLO Team Korak Naprej 1:02:25.1 13.1
20 . 208 KAČ TOMAŽ Moški SLO 1:24:49.9 9.6
MASTER C-M
1 . 66 Tekavec Gregor Moški SLO TUŠMOBIL 0:41:35.8 SLO19740910 19.6
2 . 68 Poglavc Alojz Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0:45:38.5 SLO19710915 17.9
3 . 141 Cesar Igor Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0:48:13.7 SLO19700127 16.9
4 . 67 Šabec Igor Moški SLO KK Postojna 0:49:38.6 SLO19720918 16.4
5 . 69 Planinšek Borut Moški SLO BICIKEL.COM 0:50:05.8 SLO19740806 16.3
6 . 219 HALOŽAN MARKO Moški SLO KK PLETENKA RACING TEAM 0:50:36.0 16.1
7 . 73 Košič Vojko Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 0:50:38.7 SLO19720907 16.1
8 . 75 Jeraj Sebastijan Moški SLO ŠD BAM.BI 0:51:29.4 SLO19730309 15.8
9 . 201 Novak Robert Moški SLO KK SOČA KOBARID 0:51:53.9 15.7
10 . 206 POKLUKAR JOŽE Moški SLO WWW.KARIKATURE.SI 0:52:38.8 15.5
11 . 134 Dolenc Gregor Moški SLO 0:53:24.0 15.3
12 . 76 Golob Lovro Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:53:39.5 SLO19740421 15.2
13 . 200 Lotrič Marko Moški SLO ŠD BAM.BI 0:56:24.2 14.5
14 . 71 Osojnik Borut Moški SLO ŠD TURBO M 0:57:42.7 SLO19700113 14.1
15 . 330 PAVIČ GORAZD Moški SLO 0:58:43.0 13.9
16 . 72 Lah Peter Moški SLO ŠD TINJE 0:59:11.9 13.8
17 . 205 Šabec Matej Moški SLO KK Postojna 0:59:18.9 SLO19731021 13.8
18 . 151 BURJA BORUT Moški SLO 1:02:32.1 13.0
19 . 204 Štajer Andrej Moški SLO KK TROPOVCI 1:03:30.5 12.9
20 . 203 ŠTEINER DOMINIK Moški SLO TIM MLIN BELTINCI 1:05:44.1 12.4
21 . 210 ŠUBERNIK BOŽO Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 1:09:26.6 11.8
22 . 207 MANDIĆ MARKO Moški SLO 1:11:57.6 11.3
23 . 213 KOVAČIČ MIHA Moški SLO 1:12:31.2 11.3
24 . 133 Hankić Asmir Moški SLO 1:38:42.0 8.3
25 . 202 VERHOVŠEK ANDREJ Moški SLO GAMSI 1:54:43.0 7.1
26 . 218 KOŽELJ ANTON Moški SLO 1:58:37.3 6.9
MASTER D-M
1 . 86 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠMOBIL 0:46:12.5 SLO19660228 17.7
2 . 91 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:47:19.6 SLO19650712 17.2
3 . 81 Širaj Andrej Moški SLO KK Postojna 0:48:47.0 SLO19680511 16.7
4 . 87 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE 0:49:09.6 SLO19670428 16.6
5 . 83 Pretner Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:50:54.8 SLO19690806 16.0
6 . 329 Bajec Matjaž Moški SLO BICIKEL.COM 0:54:33.6 01401 15.0
7 . 145 KRESNIK RUDI Moški SLO ŠP 0:54:49.0 14.9
8 . 88 Kreševac Drago Moški SLO ŠD BAM.BI 0:55:55.8 SLO19660502 14.6
9 . 143 GOŠNJAK JOŽE Moški SLO 0:56:27.9 14.5
10 . 82 Šela Zlatko Moški SLO ŠD TINJE 0:58:10.6 14.0
11 . 332 IPŠEK TOMAŽ Moški SLO 0:59:12.6 13.8
12 . 324 KERN VIKI Moški SLO RD STRMOL 0:59:42.8 13.7
13 . 79 Vrbnjak Alojz Moški SLO ŠD TINJE 1:01:13.1 13.3
14 . 137 TRSTENJAK BRANKO Moški SLO 1:06:33.2 12.3
15 . 144 KROPIVŠEK SANDI Moški SLO 1:07:03.8 12.2
16 . 152 RUTNIK KRISTIJAN Moški SLO KK ROGLA 1:07:25.9 12.1
17 . 335 ŠUREC STOJAN Moški SLO 1:08:46.3 11.9
18 . 147 SMOLKOVIČ JANEZ Moški SLO 1:08:53.0 11.8
19 . 331 KURNIK VILI Moški SLO CINKARNA CELJE 1:15:27.9 10.8
20 . 336 BOŠNJAK IGOR Moški SLO ŠD SKB D.D. 1:16:18.1 10.7
21 . 333 Štrucl Bine Moški SLO AIKIDO KLUB KONJICE 1:19:59.5 10.2
22 . 150 SMOGAVEC RUDI Moški SLO ŠD TINJE 1:28:06.8 9.3
MASTER E-M
1 . 101 Bojanc Branko Moški SLO SPRINT NOVO MESTO 0:46:56.1 SLO19630708 17.4
2 . 98 Debeljak Janez Moški SLO ŠD BAM.BI 0:47:27.0 SLO19620908 17.2
3 . 154 ŠTEFANE SREČKO Moški SLO ŠD TINJE 0:49:29.7 16.5
4 . 92 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:49:40.9 SLO19610608 16.4
5 . 102 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:51:14.9 SLO19641226 15.9
6 . 334 Vrhovšek Boris Moški SLO BikeRepublic 0:51:39.3 SLO19610331 15.8
7 . 99 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 0:52:23.3 15.6
8 . 328 CERINŠEK FRANC Moški SLO KK ROGLA 0:55:29.9 14.7
9 . 139 Kobentar Marjan Moški SLO KK ZAVRŠNICA 0:56:29.2 14.4
10 . 220 GRIČNIK HINKO Moški SLO GANESHA TEAM 0:56:59.5 14.3
11 . 148 Detiček Edvard Moški SLO ŠD BAM.BI 0:57:18.9 SLO19620112 14.2
12 . 96 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:57:51.4 SLO19640821 14.1
13 . 142 VAVPETIČ ANDREJ Moški SLO MICI JE ZAKON 0:59:24.6 13.7
14 . 93 Mesojedec Matjaž Moški SLO ŠD TURBO M 1:01:40.5 SLO19640925 13.2
15 . 322 BURJA SLAVKO Moški SLO 1:02:22.9 13.1
16 . 100 Brvar Jože Moški SLO ŠD TURBO M 1:03:03.5 SLO19610604 12.9
17 . 138 MOŽE ALOJZ Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1:03:47.9 SLO19630203 12.8
18 . 95 Jug Sergej Moški SLO KK DJAK-ŠD SENG 1:04:22.0 SLO19631102 12.7
19 . 327 ČRETNIK IVAN Moški SLO ŠED SLIVNICA 1:05:41.3 12.4
20 . 337 JAGER SREČKO Moški SLO ŠENTJUR POWER 1:07:02.0 12.2
21 . 146 SOJČ MILAN Moški SLO 1:07:14.7 12.1
22 . 149 VINDIŠ VALTER Moški SLO 1:07:44.4 12.0
23 . 214 Cvelbar Igor Moški SLO AKADENSKI AO 1:12:16.1 11.3
24 . 221 CERAR IGOR Moški SLO CINKARNA CELJE 1:21:52.7 10.0
MASTER F-M
1 . 113 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:52:18.1 SLO19570501 15.6
2 . 105 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M 0:53:12.6 SLO19581024 15.3
3 . 110 Klemenc Tone Moški SLO KD ALPE 0:53:42.2 SLO19550614 15.2
4 . 109 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M 0:53:52.7 SLO19560618 15.1
5 . 114 Colnarič Slavko Moški SLO ŠD TURBO M 0:55:43.8 SLO19560612 14.6
6 . 312 Juvan Miran Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:57:33.6 SLO19590808 14.2
7 . 117 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:57:38.1 SLO19590313 14.2
8 . 153 prah marjan Moški SLO ŠD TINJE 0:58:54.2 13.9
9 . 313 ŠELIGO ANTON Moški SLO ŠENTJUR POWER 0:58:58.1 13.8
10 . 319 MAROT RADO Moški SLO ŠENTJUR POWER 1:01:01.9 13.4
11 . 107 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 1:02:48.5 SLO19560417 13.0
12 . 104 Vidmar Tona Moški SLO KK ROGLA 1:06:53.8 12.2
13 . 302 GOBEC VINKO Moški SLO 1:07:35.3 12.1
14 . 315 Šinkovec Borut Moški SLO KD HRASTNIK 1:07:45.9 SLO19590411 12.0
15 . 112 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1:09:00.0 SLO19561215 11.8
16 . 188 GOTNJAK MIRAN Moški SLO 1:17:45.6 10.5
17 . 308 KOPAČ MILAN Moški SLO PH ŽIRI 1:18:28.0 10.4
18 . 314 BRIC SLAVKO Moški SLO TRANSPLANT SLO 1:19:36.9 10.3
19 . 317 LAMUT MIRKO Moški SLO 1:21:54.2 10.0
20 . 318 FRUMEN DANILO Moški SLO 1:25:09.7 9.6
21 . 307 BEDOK JANEZ Moški SLO TROPOVCI 1:29:57.2 9.1
MASTER G-M
1 . 121 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:53:48.5 SLO19540626 15.2
2 . 122 Mikulin Zvezdan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:59:23.2 SLO19500403 13.7
3 . 306 LINDIČ JOŽE Moški SLO STRAHOVICA 1:04:32.7 12.6
4 . 304 ČURIČ BRANKO Moški SLO RKD KRŠKO 1:06:27.5 12.3
5 . 124 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1:07:50.0 SLO19540714 12.0
6 . 123 Frangež Franc Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 1:08:15.8 SL019530105 12.0
7 . 316 MLAKER IVAN Moški SLO SLOVENSKA BISTRICA 1:08:40.7 11.9
8 . 119 Smolko Franc Moški SLO ŠD Arcont Gornja Radgona 1:09:40.1 11.7
9 . 120 Prešeren Janez Moški SLO KD MENGEŠ 1:10:33.2 SLO19501109 11.6
10 . 303 ČURIČ BOJAN Moški SLO RKD KRŠKO 1:14:27.6 11.0
11 . 310 GRACEJ IVAN Moški SLO 1:29:46.8 9.1
12 . 311 BORKO ANDREJ Moški SLO R.V. NEUHAUSEN 1:30:34.1 9.0
MASTER H-M
1 . 129 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:59:08.7 SLO19481206 13.8
2 . 128 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI 0:59:20.9 SLO19490923 13.8
3 . 132 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 1:00:26.5 SLO19490131 13.5
4 . 309 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK 1:02:17.0 SLO19450917 13.1
5 . 127 Otoničar Janez Moški SLO KK Postojna 1:05:47.8 SLO19480309 12.4
6 . 126 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1:08:02.2 SLO19471107 12.0
7 . 326 SODNIK PETER Moški SLO KK BEXEL KOMENDA 1:11:03.5 11.5
MASTER I-M
1 . 130 Kotnik Herbert Moški SLO KD MENGEŠ 1:04:52.4 SLO19430309 12.6
2 . 131 Bahar Milan Moški SLO KK Postojna 1:07:26.6 SLO19380218 12.1
3 . 136 Učanjšek Edvard Moški SLO KD HRASTNIK 1:33:12.5 SLO19340512 8.8
DEKLICE DO 18. LET-Ž
1 . 1 Drnovšek Nika Ženski SLO KK ZAGORSKA DOLINA 1:35:01.9 8.6

Komentarji