Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 1. Pokal Medvod 2014

Cestno kolesarstvo Tekma:1. Pokal Medvod 2014 Datum:24.08.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Več
ŽENSKE A-Ž
1 . 44 Voglar Irena
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19820704 0:40:36.00 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19820704
Čas vožnje: 0:40:36.00
2 . 35 Šimenc Laura
KD ALPE
Ženski SLO KD ALPE SLO19910725 0:40:36.00 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19910725
Čas vožnje: 0:40:36.00
3 . 24 Jug Nina
KK DJAK-ŠD SENG
Ženski SLO KK DJAK-ŠD SENG SLO19890507 0:40:36.00 >
Klub KK DJAK-ŠD SENG
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19890507
Čas vožnje: 0:40:36.00
4 . 45 Zajec Maja
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19900212 0:44:24.00 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19900212
Čas vožnje: 0:44:24.00
5 . 8 Komel Tadeja
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO SLO19840410 0:45:44.00 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19840410
Čas vožnje: 0:45:44.00
ŽENSKE B-Ž
1 . 20 Opeka Ajda
KD BRANIK MARIBOR
Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19791031 0:40:36.00 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19791031
Čas vožnje: 0:40:36.00
2 . 6 Jagodic Andreja
TUŠMOBIL
Ženski SLO TUŠMOBIL SLO19750115 0:40:36.00 >
Klub TUŠMOBIL
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19750115
Čas vožnje: 0:40:36.00
ŽENSKE C-Ž
1 . 10 Škerlj Ivanka
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO SLO19630428 0:40:36.00 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19630428
Čas vožnje: 0:40:36.00
2 . 30 Uršič Vida
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19530608 0:40:36.00 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19530608
Čas vožnje: 0:40:36.00
3 . 18 Trojar Andreja
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M SLO19610921 0:41:22.00 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19610921
Čas vožnje: 0:41:22.00
4 . 2 Rakuš Jelka
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19640304 0:44:24.00 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19640304
Čas vožnje: 0:44:24.00
5 . 42 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M SLO19600514 0:46:20.00 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19600514
Čas vožnje: 0:46:20.00
AMATERJI -M
1 . 88 Polajnar Klemen
ŠD BAM.BI A2U TEAM
Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM SLO19950920 1:02:33.00 >
Klub ŠD BAM.BI A2U TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950920
Čas vožnje: 1:02:33.00
2 . 91 Černigoj Uroš
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19850428 1:02:33.00 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19850428
Čas vožnje: 1:02:33.00
3 . 64 Porenta Primož
ŠD BAM.BI A2U TEAM
Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM SLO19880430 1:02:33.00 >
Klub ŠD BAM.BI A2U TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19880430
Čas vožnje: 1:02:33.00
4 . 107 Žakelj Anže
ŠD BAM.BI A2U TEAM
Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM SLO19870402 1:02:33.00 >
Klub ŠD BAM.BI A2U TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19870402
Čas vožnje: 1:02:33.00
5 . 90 Brinc Uroš
KK Metliška črnina
Moški SLO KK Metliška črnina SLO19881016 1:02:33.00 >
Klub KK Metliška črnina
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19881016
Čas vožnje: 1:02:33.00
6 . 67 Brulc Srečko
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19870524 1:02:33.00 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19870524
Čas vožnje: 1:02:33.00
7 . 84 Plevel Robert
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE SLO19881214 1:02:33.00 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19881214
Čas vožnje: 1:02:33.00
8 . 86 Pajek Luka
Moški SLO 1:02:33.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 1:02:33.00
9 . 70 Bevc Gašper
KK MASTER TEAM
Moški SLO KK MASTER TEAM SLO19900605 1:02:33.00 >
Klub KK MASTER TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19900605
Čas vožnje: 1:02:33.00
10 . 95 Primožič Žiga
Moški SLO SLO19890914 1:02:33.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19890914
Čas vožnje: 1:02:33.00
11 . 100 Cvajnar Urban
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19891001 1:02:33.00 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19891001
Čas vožnje: 1:02:33.00
12 . 111 Kulišić Tomislav
ŠD BAM.BI A2U TEAM
Moški CRO ŠD BAM.BI A2U TEAM CRO19850113 1:02:33.00 >
Klub ŠD BAM.BI A2U TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19850113
Čas vožnje: 1:02:33.00
13 . 105 Koželj Martin
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19890712 1:02:33.00 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19890712
Čas vožnje: 1:02:33.00
14 . 96 Bonča Blaž
TUŠMOBIL
Moški SLO TUŠMOBIL SLO19890706 1:02:33.00 >
Klub TUŠMOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19890706
Čas vožnje: 1:02:33.00
15 . 110 Plaznik Matic
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19900218 1:02:33.00 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19900218
Čas vožnje: 1:02:33.00
16 . 99 Kramar Miha
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE SLO19850615 1:02:33.00 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19850615
Čas vožnje: 1:02:33.00
17 . 94 Medar Luka
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19900207 1:02:33.00 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19900207
Čas vožnje: 1:02:33.00
18 . 60 Marinko Matjaž
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE SLO19870730 1:04:16.00 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19870730
Čas vožnje: 1:04:16.00
19 . 106 Maleš Andraž
KZS
Moški SLO KZS SLO19900730 1:07:42.00 >
Klub KZS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19900730
Čas vožnje: 1:07:42.00
20 . 93 Sevšek Matic
Moški SLO 1:07:42.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 1:07:42.00
21 . 119 Jens Bergelin
Moški DNK DEN19851119 - 1 KROG >
Klub
Država DNK
Spol: Moški
Licenca: DEN19851119
Čas vožnje: - 1 KROG
DNF 87 Pajek Rok
Moški SLO DNF >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: DNF
MASTER A-M
1 . 115 Lovše Matej
TUŠMOBIL
Moški SLO TUŠMOBIL SLO19831114 1:02:33.00 >
Klub TUŠMOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19831114
Čas vožnje: 1:02:33.00
2 . 68 Vene Uroš
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19820129 1:02:33.00 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19820129
Čas vožnje: 1:02:33.00
3 . 69 Prevejšek Damjan
KK MASTER TEAM
Moški SLO KK MASTER TEAM SLO19800502 1:02:33.00 >
Klub KK MASTER TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19800502
Čas vožnje: 1:02:33.00
4 . 118 Nils Bratberg
Moški DNK DEN19821019 1:02:33.00 >
Klub
Država DNK
Spol: Moški
Licenca: DEN19821019
Čas vožnje: 1:02:33.00
5 . 120 Christian Larsen
Moški DNK DEN19840202 1:02:33.00 >
Klub
Država DNK
Spol: Moški
Licenca: DEN19840202
Čas vožnje: 1:02:33.00
6 . 61 Stubelj Aleš
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL SLO19830618 1:02:33.00 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19830618
Čas vožnje: 1:02:33.00
7 . 114 Blatnik Tadej
BICIKEL.COM
Moški SLO BICIKEL.COM SLO19811108 1:02:33.00 >
Klub BICIKEL.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19811108
Čas vožnje: 1:02:33.00
8 . 80 Maček Marjan
ŠD Metrel
Moški SLO ŠD Metrel 1:03:05.00 >
Klub ŠD Metrel
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 1:03:05.00
9 . 71 Porenta Jurij
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19830108 1:07:42.00 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19830108
Čas vožnje: 1:07:42.00
DNF 101 Moretti Andrej
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19800313 DNF >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19800313
Čas vožnje: DNF
MASTER B-M
1 . 78 Prešeren Jani
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19760802 1:02:33.00 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19760802
Čas vožnje: 1:02:33.00
2 . 102 Zupanič Janez
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO019761025 1:02:33.00 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO019761025
Čas vožnje: 1:02:33.00
3 . 104 Fabjan Matic
TUŠMOBIL
Moški SLO TUŠMOBIL SLO19761020 1:02:33.00 >
Klub TUŠMOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19761020
Čas vožnje: 1:02:33.00
4 . 63 Dakskobler Matej
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL SLO19760901 1:02:33.00 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19760901
Čas vožnje: 1:02:33.00
5 . 112 Oter Mitja
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna SLO19750501 1:02:33.00 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19750501
Čas vožnje: 1:02:33.00
6 . 75 Smolej Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19770208 1:02:33.00 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19770208
Čas vožnje: 1:02:33.00
7 . 97 Matevž Rozman
Moški SLO 1:02:33.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 1:02:33.00
8 . 89 Težak Gorazd
KK Metliška črnina
Moški SLO KK Metliška črnina SLO19790304 1:02:33.00 >
Klub KK Metliška črnina
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19790304
Čas vožnje: 1:02:33.00
9 . 73 Filipič Grega
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE SLO19761119 1:05:10.00 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19761119
Čas vožnje: 1:05:10.00
10 . 103 Lukan Gorazd
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ SLO19760811 1:07:42.00 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19760811
Čas vožnje: 1:07:42.00
11 . 74 Jakob Kepec
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19790207 -1 KROG >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19790207
Čas vožnje: -1 KROG
MASTER C-M
1 . 81 Hajdinjak Dušan
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19730206 1:02:33.00 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19730206
Čas vožnje: 1:02:33.00
2 . 116 Hren Aleš
ŠD POLJANE
Moški SLO ŠD POLJANE SLO19720716 1:02:33.00 >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19720716
Čas vožnje: 1:02:33.00
3 . 77 Krapež Aleš
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19731107 1:02:33.00 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19731107
Čas vožnje: 1:02:33.00
4 . 79 Kovač Marjan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19710211 1:02:33.00 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19710211
Čas vožnje: 1:02:33.00
5 . 66 Poglavc Alojz
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19710915 1:02:33.00 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19710915
Čas vožnje: 1:02:33.00
6 . 113 Jelič Borja
TUŠMOBIL
Moški SLO TUŠMOBIL SLO19741205 1:02:33.00 >
Klub TUŠMOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19741205
Čas vožnje: 1:02:33.00
7 . 117 Helešič Andrej M.
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic SLO19700731 1:02:33.00 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19700731
Čas vožnje: 1:02:33.00
8 . 121 Podjed Marjan
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19710525 1:02:33.00 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19710525
Čas vožnje: 1:02:33.00
9 . 83 Ketiš Dominik
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 1:07:42.00 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 1:07:42.00
10 . 98 Kuster David
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE SLO19721216 - 1 KROG >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19721216
Čas vožnje: - 1 KROG
DNF 65 Kampuš Boris
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19720512 DNF >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19720512
Čas vožnje: DNF
DNF 109 JENKO Robert
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI Slo19720319 DNF >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: Slo19720319
Čas vožnje: DNF
MASTER D-M
1 . 76 Premrn Lucjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19660129 1:02:33.00 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19660129
Čas vožnje: 1:02:33.00
2 . 82 Donša Janez
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19670619 1:02:33.00 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19670619
Čas vožnje: 1:02:33.00
3 . 108 Šeme Tomaž
BICIKEL.COM
Moški SLO BICIKEL.COM SLO19680713 1:02:33.00 >
Klub BICIKEL.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19680713
Čas vožnje: 1:02:33.00
4 . 72 Petavs Stane
Moški SLO 1:07:42.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 1:07:42.00
5 . 85 Žakelj Vladimir
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19650130 1:07:42.00 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19650130
Čas vožnje: 1:07:42.00
6 . 92 Gruden Gregor
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19680208 1:07:42.00 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19680208
Čas vožnje: 1:07:42.00
7 . 62 Bajec Franc
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna SLO19660530 - 1 KROG >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19660530
Čas vožnje: - 1 KROG
MASTER E-M
1 . 41 Debeljak Janez
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19620908 0:39:08.00 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19620908
Čas vožnje: 0:39:08.00
2 . 1 Žavbi Andrej
ŠD BAM.BI A2U TEAM
Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM 0:40:36.00 >
Klub ŠD BAM.BI A2U TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 0:40:36.00
3 . 12 Bauman Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19641226 0:40:36.00 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19641226
Čas vožnje: 0:40:36.00
4 . 29 Novak Branko
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19620213 0:40:36.00 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19620213
Čas vožnje: 0:40:36.00
5 . 3 Hvala Oskar
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19640821 0:40:36.00 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19640821
Čas vožnje: 0:40:36.00
6 . 34 Gros Marijan
Gorenjski Glas
Moški SLO Gorenjski Glas SLO19601211 0:40:36.00 >
Klub Gorenjski Glas
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19601211
Čas vožnje: 0:40:36.00
7 . 23 Jug Sergej
KK DJAK-ŠD SENG
Moški SLO KK DJAK-ŠD SENG SLO19631102 0:40:36.00 >
Klub KK DJAK-ŠD SENG
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19631102
Čas vožnje: 0:40:36.00
8 . 33 Petrič Slavko
KK MASTER TEAM
Moški SLO KK MASTER TEAM SLO19620702 0:40:36.00 >
Klub KK MASTER TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19620702
Čas vožnje: 0:40:36.00
9 . 19 Brvar Jože
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19630604 0:41:22.00 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19630604
Čas vožnje: 0:41:22.00
MASTER F-M
1 . 38 Car Ljubo
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19550221 0:40:36.00 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19550221
Čas vožnje: 0:40:36.00
2 . 26 Skubic Borislav
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19581024 0:40:36.00 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19581024
Čas vožnje: 0:40:36.00
3 . 31 Fabjan Boris
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19571120 0:40:36.00 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19571120
Čas vožnje: 0:40:36.00
4 . 13 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19590313 0:40:36.00 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19590313
Čas vožnje: 0:40:36.00
5 . 21 Brancelj Franci
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19550113 0:40:36.00 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19550113
Čas vožnje: 0:40:36.00
6 . 28 Čuden Marjan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19570501 0:40:36.00 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19570501
Čas vožnje: 0:40:36.00
7 . 43 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560417 0:40:36.00 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19560417
Čas vožnje: 0:40:36.00
8 . 32 Papič Milivoj
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560618 0:40:36.00 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19560618
Čas vožnje: 0:40:36.00
9 . 9 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19561215 0:46:20.00 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19561215
Čas vožnje: 0:46:20.00
MASTER G-M
1 . 39 Janez Zakotnik
Moški SLO 0:40:36.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 0:40:36.00
2 . 14 Kastelic Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19510520 0:40:36.00 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19510520
Čas vožnje: 0:40:36.00
3 . 7 Mihovec Matej
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19511103 0:40:36.00 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19511103
Čas vožnje: 0:40:36.00
4 . 4 Popovič Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19540626 0:40:36.00 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19540626
Čas vožnje: 0:40:36.00
5 . 22 Govekar Anton
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19530130 0:40:36.00 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19530130
Čas vožnje: 0:40:36.00
6 . 11 Blažič Jožef
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19540714 0:44:22.00 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19540714
Čas vožnje: 0:44:22.00
MASTER H-M
1 . 15 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19481206 0:40:36.00 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19481206
Čas vožnje: 0:40:36.00
2 . 25 Mihovilović Ivan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19490131 0:40:36.00 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19490131
Čas vožnje: 0:40:36.00
3 . 27 Oblak Alojz
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19470621 0:40:36.00 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19470621
Čas vožnje: 0:40:36.00
4 . 37 Štrancar Jožef
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19470629 0:44:24.00 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19470629
Čas vožnje: 0:44:24.00
5 . 17 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19471107 0:45:44.00 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19471107
Čas vožnje: 0:45:44.00
MASTER I-M
1 . 36 Mikuž Franc
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19430801 0:40:36.00 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19430801
Čas vožnje: 0:40:36.00
2 . 40 Kotnik Herbert
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ SLO19430309 0:40:36.00 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19430309
Čas vožnje: 0:40:36.00
3 . 5 Bahar Milan sr.
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna SLO19380218 0:44:24.00 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19380218
Čas vožnje: 0:44:24.00
DEČKI C (U13)-M
1 . 146 Colnar Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020216 0:26:59.00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020216
Čas vožnje: 0:26:59.00
2 . 172 Vandur Gaber
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020528 0:27:24.00 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020528
Čas vožnje: 0:27:24.00
3 . 145 Glivar Gal
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020501 0:27:24.00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020501
Čas vožnje: 0:27:24.00
4 . 153 Muršec Miha
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20020325 0:27:24.00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020325
Čas vožnje: 0:27:24.00
5 . 167 Bašelj Jaša
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020614 0:27:24.00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020614
Čas vožnje: 0:27:24.00
6 . 173 Bedek Drejc
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020608 0:27:24.00 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020608
Čas vožnje: 0:27:24.00
7 . 163 Kranjec Žagar Matic
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020603 0:27:24.00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020603
Čas vožnje: 0:27:24.00
8 . 174 Strmšek Miha
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20020926 0:27:24.00 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020926
Čas vožnje: 0:27:24.00
9 . 136 Špoljar Jaka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030304 0:27:24.00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030304
Čas vožnje: 0:27:24.00
10 . 190 Žnidar Žiga
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20040803 0:27:24.00 >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040803
Čas vožnje: 0:27:24.00
11 . 137 Ravbar Anže
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050511 0:27:24.00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050511
Čas vožnje: 0:27:24.00
12 . 156 Majnik Andrej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030509 0:27:24.00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030509
Čas vožnje: 0:27:24.00
13 . 151 Poropat Žan Aljaž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030925 0:27:24.00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030925
Čas vožnje: 0:27:24.00
14 . 130 Skok Marcel
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050523 0:27:24.00 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050523
Čas vožnje: 0:27:24.00
15 . 149 Žnidar Žan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030224 0:27:24.00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030224
Čas vožnje: 0:27:24.00
16 . 179 Jablanovec Luka
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI SLO20031106 0:27:24.00 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031106
Čas vožnje: 0:27:24.00
17 . 134 Turk Jaka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031030 0:27:24.00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031030
Čas vožnje: 0:27:24.00
18 . 165 Groznik Svit
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020201 0:27:24.00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020201
Čas vožnje: 0:27:24.00
19 . 138 Piskule Žiga
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20021213 0:27:24.00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021213
Čas vožnje: 0:27:24.00
20 . 159 Skukan Gašper
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030131 0:27:36.00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030131
Čas vožnje: 0:27:36.00
21 . 164 Kern Tadej
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030228 0:28:10.00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030228
Čas vožnje: 0:28:10.00
22 . 131 Novak David Svit
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031219 0:28:26.00 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031219
Čas vožnje: 0:28:26.00
23 . 147 Badovinac Jošt
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040124 0:28:39.00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040124
Čas vožnje: 0:28:39.00
24 . 171 Flajs Maj
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050128 0:30:05.00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050128
Čas vožnje: 0:30:05.00
25 . 168 Košir Vid
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041023 0:30:10.00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041023
Čas vožnje: 0:30:10.00
26 . 140 Novak Žiga
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020103 0:30:50.00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020103
Čas vožnje: 0:30:50.00
27 . 157 Klasinc Enej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021024 0:31:05.00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021024
Čas vožnje: 0:31:05.00
28 . 178 Kuzma Tim
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI SLO20030730 0:31:20.00 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030730
Čas vožnje: 0:31:20.00
29 . 154 Markovič Luka
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030422 0:31:27.00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030422
Čas vožnje: 0:31:27.00
30 . 141 Lovše Domen
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040917 0:31:34.00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040917
Čas vožnje: 0:31:34.00
31 . 170 Florjanič Jaka
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040601 0:31:34.00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040601
Čas vožnje: 0:31:34.00
32 . 142 Kavšček Sven
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20041213 0:31:41.00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041213
Čas vožnje: 0:31:41.00
33 . 176 Cebek Rok
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20020423 0:32:05.00 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020423
Čas vožnje: 0:32:05.00
34 . 169 Jenčič Lan
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20030718 0:32:10.00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030718
Čas vožnje: 0:32:10.00
35 . 148 Kejžar Jan
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20040104 0:32:25.00 >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040104
Čas vožnje: 0:32:25.00
36 . 162 Oven Martin
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20031203 0:33:23.00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031203
Čas vožnje: 0:33:23.00
37 . 175 Kovačev Mario
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20030912 0:35:10.00 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030912
Čas vožnje: 0:35:10.00
38 . 166 ČUK Enej
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20050901 - 1 KROG >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050901
Čas vožnje: - 1 KROG
DNF 144 Jamnik Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030214 DNS >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030214
Čas vožnje: DNS
DNF 152 Petek Rene
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030612 DNS >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030612
Čas vožnje: DNS
DNF 158 Trontelj Nejc
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020419 DNS >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020419
Čas vožnje: DNS
DNF 160 Praprotnik Čurič Vid
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020804 DNS >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020804
Čas vožnje: DNS
DNF 161 Poljanec Jon
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20040926 DNS >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040926
Čas vožnje: DNS
DNF 139 Peterlin Gal
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020126 DNS >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020126
Čas vožnje: DNS
DNF 143 Judež Bine
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20061116 DNS >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20061116
Čas vožnje: DNS
DNF 135 Turk Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040611 DNS >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040611
Čas vožnje: DNS
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 4 Bevc Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010404 0:47:30.00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010404
Čas vožnje: 0:47:30.00
2 . 15 Šranc Andrej
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE SLO20011225 0:47:36.00 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011225
Čas vožnje: 0:47:36.00
3 . 3 Ravbar Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010501 0:49:40.00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010501
Čas vožnje: 0:49:40.00
4 . 2 Žnidar Maj
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20010516 0:50:01.00 >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010516
Čas vožnje: 0:50:01.00
5 . 17 Slapničar Vid
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE SLO20010811 0:50:01.00 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010811
Čas vožnje: 0:50:01.00
6 . 20 Zalar Gašper
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010728 0:51:20.00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010728
Čas vožnje: 0:51:20.00
7 . 5 Badovinac Urban
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20011105 0:51:20.00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011105
Čas vožnje: 0:51:20.00
8 . 47 Ljubec Aljaž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20011108 0:51:20.00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011108
Čas vožnje: 0:51:20.00
9 . 1 Turk Anže
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20011013 0:51:20.00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011013
Čas vožnje: 0:51:20.00
10 . 19 Jeretina Marko
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20011007 0:52:22.00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011007
Čas vožnje: 0:52:22.00
11 . 21 Kogovšek Kancijan
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20011228 0:52:22.00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011228
Čas vožnje: 0:52:22.00
12 . 22 Križman Marko
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010922 0:53:27.00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010922
Čas vožnje: 0:53:27.00
13 . 23 Čadež Matevž
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010821 0:54:39.00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010821
Čas vožnje: 0:54:39.00
14 . 24 Čuk Tjaž
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010426 0:55:23.00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010426
Čas vožnje: 0:55:23.00
15 . 48 Polanec Gašper
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20010226 - 1 KROG >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010226
Čas vožnje: - 1 KROG
16 . 59 Divjak Aljaž
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20010801 - 1 KROG >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010801
Čas vožnje: - 1 KROG
17 . 58 Fras Matevž
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20010626 - 1 KROG >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010626
Čas vožnje: - 1 KROG
18 . 49 Dolhar Jakob
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20010115 - 2 KROGA >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010115
Čas vožnje: - 2 KROGA
DNF 74 Vilfan Jakob
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010901 DNF >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010901
Čas vožnje: DNF
DNF 18 Čemažar Jaka
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010215 DNF >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010215
Čas vožnje: DNF
DNF 26 Suhadolnik Maks
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20010221 DNF >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010221
Čas vožnje: DNF
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 7 Omrzel Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001231 0:47:30.00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20001231
Čas vožnje: 0:47:30.00
2 . 10 Colnar Martin
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000629 0:47:30.00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000629
Čas vožnje: 0:47:30.00
3 . 60 Skok Anže
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20000915 0:47:36.00 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000915
Čas vožnje: 0:47:36.00
4 . 6 Rataj Žan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000925 0:47:36.00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000925
Čas vožnje: 0:47:36.00
5 . 51 Pirih Aleš
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000306 0:47:36.00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000306
Čas vožnje: 0:47:36.00
6 . 55 Čadež David
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000912 0:47:36.00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000912
Čas vožnje: 0:47:36.00
7 . 64 Gungl Maj
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20000221 0:47:36.00 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000221
Čas vožnje: 0:47:36.00
8 . 28 Cunder Martin
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20000805 0:49:27.00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000805
Čas vožnje: 0:49:27.00
9 . 29 Kimovec Žan Mark
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20000224 0:49:51.00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000224
Čas vožnje: 0:49:51.00
10 . 65 Slekovec Žiga
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20000202 0:49:51.00 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000202
Čas vožnje: 0:49:51.00
11 . 57 Govekar Matevž
ORBEA
Moški SLO ORBEA SLO20000417 0:50:01.00 >
Klub ORBEA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000417
Čas vožnje: 0:50:01.00
12 . 9 Cvelbar Žiga
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001118 0:50:01.00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20001118
Čas vožnje: 0:50:01.00
13 . 8 Kostanjšek Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000429 0:50:01.00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000429
Čas vožnje: 0:50:01.00
14 . 25 Fink Miha
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20000228 0:50:01.00 >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000228
Čas vožnje: 0:50:01.00
15 . 32 Jovan Jan
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20000804 0:50:20.00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000804
Čas vožnje: 0:50:20.00
16 . 12 Bahč Gregor
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000826 0:50:42.00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000826
Čas vožnje: 0:50:42.00
17 . 27 Jančar Žiga
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20000117 0:50:44.00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000117
Čas vožnje: 0:50:44.00
18 . 71 Špandl Žak
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20000214 0:50:52.00 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000214
Čas vožnje: 0:50:52.00
19 . 43 Ljubec Žan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000225 0:51:20.00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000225
Čas vožnje: 0:51:20.00
20 . 54 Kalamar Žan
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000607 0:51:20.00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000607
Čas vožnje: 0:51:20.00
21 . 53 Kušar Jan
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000902 0:51:20.00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000902
Čas vožnje: 0:51:20.00
22 . 45 Hozjan Marko
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000320 0:53:20.00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000320
Čas vožnje: 0:53:20.00
23 . 44 Malovič Nace
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000912 0:53:20.00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000912
Čas vožnje: 0:53:20.00
24 . 33 Stoklas Mai
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20000421 0:53:50.00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000421
Čas vožnje: 0:53:50.00
25 . 46 Žagar Tilen
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000310 0:55:41.00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000310
Čas vožnje: 0:55:41.00
26 . 13 Koračin David
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000803 0:55:41.00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000803
Čas vožnje: 0:55:41.00
27 . 50 Švab Tilen
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000328 - 1 KROG >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000328
Čas vožnje: - 1 KROG
28 . 52 Oman Urban
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000630 - 1 KROG >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000630
Čas vožnje: - 1 KROG
DNF 11 Bogataj Patrik
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001023 DNF >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20001023
Čas vožnje: DNF
DNF 31 Jagodic Filip
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20000920 DNF >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000920
Čas vožnje: DNF
DNF 30 Groznik Urh
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20000902 DNF >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000902
Čas vožnje: DNF
DNF 56 Bogataj Žiga
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20001216 DNF >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20001216
Čas vožnje: DNF
DNF 39 Supi Rok
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI SLO20000721 DNF >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000721
Čas vožnje: DNF
DNF 42 Götzinger Valentin
Junior Cycling Team Graz
Moški AUT Junior Cycling Team Graz AUT20001212 DNF >
Klub Junior Cycling Team Graz
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT20001212
Čas vožnje: DNF
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 99 Jerman Žiga
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19980626 1:08:07.00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980626
Čas vožnje: 1:08:07.00
2 . 73 Zupančič Mitja
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19980701 1:08:07.00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980701
Čas vožnje: 1:08:07.00
3 . 117 Sagadin Luka
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19990501 1:08:07.00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990501
Čas vožnje: 1:08:07.00
4 . 82 Primožič Jaka
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19981208 1:08:07.00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19981208
Čas vožnje: 1:08:07.00
5 . 111 Kosovel David
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19990820 1:08:07.00 >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990820
Čas vožnje: 1:08:07.00
6 . 110 černe Gregor Matija
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19980520 1:08:07.00 >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980520
Čas vožnje: 1:08:07.00
7 . 106 Friedrich Marco
Pro Energetic Köflach
Moški AUT Pro Energetic Köflach AUT19980216 1:08:07.00 >
Klub Pro Energetic Köflach
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19980216
Čas vožnje: 1:08:07.00
8 . 72 Lavrič Martin
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19981128 1:08:07.00 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19981128
Čas vožnje: 1:08:07.00
9 . 102 Friedrich Florian
Pro Energetic Köflach
Moški AUT Pro Energetic Köflach AUT19990516 1:08:07.00 >
Klub Pro Energetic Köflach
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19990516
Čas vožnje: 1:08:07.00
10 . 76 Čemažar Nik
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19990802 1:08:07.00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990802
Čas vožnje: 1:08:07.00
11 . 77 Horvat Žiga
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI SLO19980913 1:08:07.00 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980913
Čas vožnje: 1:08:07.00
12 . 119 Bagari Uroš
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI SLO19990112 1:08:07.00 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990112
Čas vožnje: 1:08:07.00
13 . 94 Cizelj Pavel
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19990115 1:08:07.00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990115
Čas vožnje: 1:08:07.00
14 . 78 Debevec Blaž
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19990215 1:08:07.00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990215
Čas vožnje: 1:08:07.00
15 . 92 Oven Jaka
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19980930 1:08:07.00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980930
Čas vožnje: 1:08:07.00
16 . 112 Šranc Peter
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19990620 1:08:15.00 >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990620
Čas vožnje: 1:08:15.00
17 . 98 Pogačar Tadej
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19980921 1:08:15.00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980921
Čas vožnje: 1:08:15.00
18 . 79 Glinšek Tilen
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19980419 1:08:21.00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980419
Čas vožnje: 1:08:21.00
19 . 86 Jarc Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19990409 1:08:21.00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990409
Čas vožnje: 1:08:21.00
20 . 69 Katrašnik Matic
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19981005 1:08:21.00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19981005
Čas vožnje: 1:08:21.00
21 . 87 Novak Žiga
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19991117 1:08:21.00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19991117
Čas vožnje: 1:08:21.00
22 . 88 Šetina Matic
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19990909 1:08:21.00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990909
Čas vožnje: 1:08:21.00
23 . 118 KRAMBERGER LUKA
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19980127 1:08:25.00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980127
Čas vožnje: 1:08:25.00
24 . 95 Finkšt Matic
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19990113 1:08:25.00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990113
Čas vožnje: 1:08:25.00
25 . 123 Bavec Timotej
HIT CASINOS MEBLO JOGI
Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO19990620 1:08:25.00 >
Klub HIT CASINOS MEBLO JOGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990620
Čas vožnje: 1:08:25.00
26 . 109 Topolovec Matija
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE SLO19990406 1:08:25.00 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990406
Čas vožnje: 1:08:25.00
27 . 80 Kogovšek Krištof
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19990404 1:08:30.00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990404
Čas vožnje: 1:08:30.00
28 . 104 Ostervuh Jan
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19990402 1:08:30.00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990402
Čas vožnje: 1:08:30.00
29 . 116 Roškar Tim
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19980626 1:08:35.00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980626
Čas vožnje: 1:08:35.00
30 . 70 Eržen Luka
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19990127 1:08:35.00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990127
Čas vožnje: 1:08:35.00
31 . 62 Horvat Matej
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19981006 1:10:23.00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19981006
Čas vožnje: 1:10:23.00
32 . 107 Irendorfer Moritz
ARBÖ Trieben
Moški AUT ARBÖ Trieben AUT19980813 1:10:53.00 >
Klub ARBÖ Trieben
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19980813
Čas vožnje: 1:10:53.00
33 . 97 Merčun Matej
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19980104 1:11:34.00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980104
Čas vožnje: 1:11:34.00
34 . 90 Poberžnik Juš
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19990702 1:11:34.00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990702
Čas vožnje: 1:11:34.00
35 . 81 Medved Jan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19990701 1:11:34.00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990701
Čas vožnje: 1:11:34.00
36 . 100 Strmšek Žiga
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO19980216 1:11:34.00 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980216
Čas vožnje: 1:11:34.00
37 . 103 Ketiš Mitja
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO19980111 1:11:34.00 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980111
Čas vožnje: 1:11:34.00
38 . 83 Kičin Edin
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19980511 1:11:34.00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980511
Čas vožnje: 1:11:34.00
39 . 84 Kranjec Nik
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19980526 1:11:34.00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980526
Čas vožnje: 1:11:34.00
40 . 85 Štirn Andraž
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19980406 1:11:34.00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980406
Čas vožnje: 1:11:34.00
41 . 101 CEBEK Cene
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO19980828 1:11:34.00 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980828
Čas vožnje: 1:11:34.00
42 . 114 Marolt Tilen
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19980304 1:11:34.00 >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980304
Čas vožnje: 1:11:34.00
43 . 122 Mugerli Aljaž
HIT CASINOS MEBLO JOGI
Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO19980923 1:11:34.00 >
Klub HIT CASINOS MEBLO JOGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980923
Čas vožnje: 1:11:34.00
44 . 113 Slapničar Bor
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE SLO19990605 1:11:39.00 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990605
Čas vožnje: 1:11:39.00
DNF 91 Prah Aljaž
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO19981220 DNF >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19981220
Čas vožnje: DNF
DNF 105 Auer Manuel
ASVÖ Volksbank Birkfeld
Moški AUT ASVÖ Volksbank Birkfeld AUT19990506 DNF >
Klub ASVÖ Volksbank Birkfeld
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19990506
Čas vožnje: DNF
DNF 89 Ljubi Matic
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19980604 DNF >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980604
Čas vožnje: DNF
DNF 108 Šmit Matic
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE SLO19990530 DNF >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990530
Čas vožnje: DNF
DNF 120 Podlesnik Anže
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO19990904 DNF >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990904
Čas vožnje: DNF
DNF 121 Tominc Martin
HIT CASINOS MEBLO JOGI
Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO19990704 DNF >
Klub HIT CASINOS MEBLO JOGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990704
Čas vožnje: DNF
DNF 115 Paj Jernej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19990519 DNF >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990519
Čas vožnje: DNF
DNF 75 Starčič Dino
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19990313 DNF >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990313
Čas vožnje: DNF
DNF 93 Paulič Jaka
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19981129 DNF >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19981129
Čas vožnje: DNF
DNF 96 Križman Matjaž
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19990613 DNF >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990613
Čas vožnje: DNF
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 186 Ahačič Ana
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20021025 0:27:24.00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20021025
Čas vožnje: 0:27:24.00
2 . 183 Čemažar Klara
RADENSKA AS
Ženski SLO RADENSKA AS SLO20030815 0:27:24.00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20030815
Čas vožnje: 0:27:24.00
3 . 181 Tominc Nika
HIT CASINOS MEBLO JOGI
Ženski SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO20020414 0:27:24.00 >
Klub HIT CASINOS MEBLO JOGI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20020414
Čas vožnje: 0:27:24.00
4 . 184 Sušnik Tjaša
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20020803 0:27:24.00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20020803
Čas vožnje: 0:27:24.00
5 . 180 Šmit Maruša
KK GORJE
Ženski SLO KK GORJE SLO20030517 0:29:24.00 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20030517
Čas vožnje: 0:29:24.00
6 . 185 Prevc Eva
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20030829 0:29:28.00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20030829
Čas vožnje: 0:29:28.00
7 . 182 Kranjec Žagar Hana
RADENSKA AS
Ženski SLO RADENSKA AS SLO20050609 0:29:28.00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20050609
Čas vožnje: 0:29:28.00
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 188 Povše Maša
RADENSKA AS
Ženski SLO RADENSKA AS SLO20010927 0:27:24.00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20010927
Čas vožnje: 0:27:24.00
2 . 189 Jenko Katja
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20010630 0:27:24.00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20010630
Čas vožnje: 0:27:24.00
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 14 Kostanjšek Nika
KK ADRIA MOBIL
Ženski SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000429 - 3 KROGE >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20000429
Čas vožnje: - 3 KROGE
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 36 Ustar Maša Pia
RADENSKA AS
Ženski SLO RADENSKA AS SLO19990901 0:50:20.00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19990901
Čas vožnje: 0:50:20.00
2 . 35 Zajc Hajdi
RADENSKA AS
Ženski SLO RADENSKA AS SLO19981215 0:50:20.00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19981215
Čas vožnje: 0:50:20.00
3 . 37 Majnik Ana
RADENSKA AS
Ženski SLO RADENSKA AS SLO19980705 0:50:20.00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19980705
Čas vožnje: 0:50:20.00
4 . 34 Penko Karin
RADENSKA AS
Ženski SLO RADENSKA AS SLO19990803 0:51:20.00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19990803
Čas vožnje: 0:51:20.00
5 . 38 Weisseisen Eva
RADENSKA AS
Ženski SLO RADENSKA AS SLO19980429 0:51:20.00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19980429
Čas vožnje: 0:51:20.00
6 . 40 Kerpan Katja
HIT CASINOS MEBLO JOGI
Ženski SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO19991208 0:52:22.00 >
Klub HIT CASINOS MEBLO JOGI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19991208
Čas vožnje: 0:52:22.00
7 . 41 Štrancar Ema
HIT CASINOS MEBLO JOGI
Ženski SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO19990623 - 3 KROGE >
Klub HIT CASINOS MEBLO JOGI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19990623
Čas vožnje: - 3 KROGE

Komentarji

 

Mobile content