Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 1. Pokal Medvod 2014

Cestno kolesarstvo Tekma:1. Pokal Medvod 2014 Datum:24.08.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje
ŽENSKE A-Ž
1 . 44 Voglar Irena Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19820704 0:40:36.00
2 . 35 Šimenc Laura Ženski SLO KD ALPE SLO19910725 0:40:36.00
3 . 24 Jug Nina Ženski SLO KK DJAK-ŠD SENG SLO19890507 0:40:36.00
4 . 45 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19900212 0:44:24.00
5 . 8 Komel Tadeja Ženski SLO KD BRDA DOBROVO SLO19840410 0:45:44.00
ŽENSKE B-Ž
1 . 20 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19791031 0:40:36.00
2 . 6 Jagodic Andreja Ženski SLO TUŠMOBIL SLO19750115 0:40:36.00
ŽENSKE C-Ž
1 . 10 Škerlj Ivanka Ženski SLO KD BRDA DOBROVO SLO19630428 0:40:36.00
2 . 30 Uršič Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19530608 0:40:36.00
3 . 18 Trojar Andreja Ženski SLO ŠD TURBO M SLO19610921 0:41:22.00
4 . 2 Rakuš Jelka Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19640304 0:44:24.00
5 . 42 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M SLO19600514 0:46:20.00
AMATERJI -M
1 . 88 Polajnar Klemen Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM SLO19950920 1:02:33.00
2 . 91 Černigoj Uroš Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19850428 1:02:33.00
3 . 64 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM SLO19880430 1:02:33.00
4 . 107 Žakelj Anže Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM SLO19870402 1:02:33.00
5 . 90 Brinc Uroš Moški SLO KK Metliška črnina SLO19881016 1:02:33.00
6 . 67 Brulc Srečko Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19870524 1:02:33.00
7 . 84 Plevel Robert Moški SLO KD ALPE SLO19881214 1:02:33.00
8 . 86 Pajek Luka Moški SLO 1:02:33.00
9 . 70 Bevc Gašper Moški SLO KK MASTER TEAM SLO19900605 1:02:33.00
10 . 95 Primožič Žiga Moški SLO SLO19890914 1:02:33.00
11 . 100 Cvajnar Urban Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19891001 1:02:33.00
12 . 111 Kulišić Tomislav Moški CRO ŠD BAM.BI A2U TEAM CRO19850113 1:02:33.00
13 . 105 Koželj Martin Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19890712 1:02:33.00
14 . 96 Bonča Blaž Moški SLO TUŠMOBIL SLO19890706 1:02:33.00
15 . 110 Plaznik Matic Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19900218 1:02:33.00
16 . 99 Kramar Miha Moški SLO KD ALPE SLO19850615 1:02:33.00
17 . 94 Medar Luka Moški SLO ŠD TURBO M SLO19900207 1:02:33.00
18 . 60 Marinko Matjaž Moški SLO KD ALPE SLO19870730 1:04:16.00
19 . 106 Maleš Andraž Moški SLO KZS SLO19900730 1:07:42.00
20 . 93 Sevšek Matic Moški SLO 1:07:42.00
21 . 119 Jens Bergelin Moški DNK DEN19851119 - 1 KROG
DNF 87 Pajek Rok Moški SLO DNF
MASTER A-M
1 . 115 Lovše Matej Moški SLO TUŠMOBIL SLO19831114 1:02:33.00
2 . 68 Vene Uroš Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19820129 1:02:33.00
3 . 69 Prevejšek Damjan Moški SLO KK MASTER TEAM SLO19800502 1:02:33.00
4 . 118 Nils Bratberg Moški DNK DEN19821019 1:02:33.00
5 . 120 Christian Larsen Moški DNK DEN19840202 1:02:33.00
6 . 61 Stubelj Aleš Moški SLO KK PANTAL SLO19830618 1:02:33.00
7 . 114 Blatnik Tadej Moški SLO BICIKEL.COM SLO19811108 1:02:33.00
8 . 80 Maček Marjan Moški SLO ŠD Metrel 1:03:05.00
9 . 71 Porenta Jurij Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19830108 1:07:42.00
DNF 101 Moretti Andrej Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19800313 DNF
MASTER B-M
1 . 78 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19760802 1:02:33.00
2 . 102 Zupanič Janez Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO019761025 1:02:33.00
3 . 104 Fabjan Matic Moški SLO TUŠMOBIL SLO19761020 1:02:33.00
4 . 63 Dakskobler Matej Moški SLO KK PANTAL SLO19760901 1:02:33.00
5 . 112 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna SLO19750501 1:02:33.00
6 . 75 Smolej Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19770208 1:02:33.00
7 . 97 Matevž Rozman Moški SLO 1:02:33.00
8 . 89 Težak Gorazd Moški SLO KK Metliška črnina SLO19790304 1:02:33.00
9 . 73 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SLO19761119 1:05:10.00
10 . 103 Lukan Gorazd Moški SLO KD MENGEŠ SLO19760811 1:07:42.00
11 . 74 Jakob Kepec Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19790207 -1 KROG
MASTER C-M
1 . 81 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19730206 1:02:33.00
2 . 116 Hren Aleš Moški SLO ŠD POLJANE SLO19720716 1:02:33.00
3 . 77 Krapež Aleš Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19731107 1:02:33.00
4 . 79 Kovač Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19710211 1:02:33.00
5 . 66 Poglavc Alojz Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19710915 1:02:33.00
6 . 113 Jelič Borja Moški SLO TUŠMOBIL SLO19741205 1:02:33.00
7 . 117 Helešič Andrej M. Moški SLO BikeRepublic SLO19700731 1:02:33.00
8 . 121 Podjed Marjan Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19710525 1:02:33.00
9 . 83 Ketiš Dominik Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 1:07:42.00
10 . 98 Kuster David Moški SLO KD ALPE SLO19721216 - 1 KROG
DNF 65 Kampuš Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19720512 DNF
DNF 109 JENKO Robert Moški SLO ŠD BAM.BI Slo19720319 DNF
MASTER D-M
1 . 76 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19660129 1:02:33.00
2 . 82 Donša Janez Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19670619 1:02:33.00
3 . 108 Šeme Tomaž Moški SLO BICIKEL.COM SLO19680713 1:02:33.00
4 . 72 Petavs Stane Moški SLO 1:07:42.00
5 . 85 Žakelj Vladimir Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19650130 1:07:42.00
6 . 92 Gruden Gregor Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19680208 1:07:42.00
7 . 62 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna SLO19660530 - 1 KROG
MASTER E-M
1 . 41 Debeljak Janez Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19620908 0:39:08.00
2 . 1 Žavbi Andrej Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM 0:40:36.00
3 . 12 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19641226 0:40:36.00
4 . 29 Novak Branko Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19620213 0:40:36.00
5 . 3 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19640821 0:40:36.00
6 . 34 Gros Marijan Moški SLO Gorenjski Glas SLO19601211 0:40:36.00
7 . 23 Jug Sergej Moški SLO KK DJAK-ŠD SENG SLO19631102 0:40:36.00
8 . 33 Petrič Slavko Moški SLO KK MASTER TEAM SLO19620702 0:40:36.00
9 . 19 Brvar Jože Moški SLO ŠD TURBO M SLO19630604 0:41:22.00
MASTER F-M
1 . 38 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19550221 0:40:36.00
2 . 26 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M SLO19581024 0:40:36.00
3 . 31 Fabjan Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19571120 0:40:36.00
4 . 13 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19590313 0:40:36.00
5 . 21 Brancelj Franci Moški SLO ŠD TURBO M SLO19550113 0:40:36.00
6 . 28 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19570501 0:40:36.00
7 . 43 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560417 0:40:36.00
8 . 32 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560618 0:40:36.00
9 . 9 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19561215 0:46:20.00
MASTER G-M
1 . 39 Janez Zakotnik Moški SLO 0:40:36.00
2 . 14 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19510520 0:40:36.00
3 . 7 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M SLO19511103 0:40:36.00
4 . 4 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19540626 0:40:36.00
5 . 22 Govekar Anton Moški SLO ŠD TURBO M SLO19530130 0:40:36.00
6 . 11 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19540714 0:44:22.00
MASTER H-M
1 . 15 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19481206 0:40:36.00
2 . 25 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19490131 0:40:36.00
3 . 27 Oblak Alojz Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19470621 0:40:36.00
4 . 37 Štrancar Jožef Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19470629 0:44:24.00
5 . 17 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19471107 0:45:44.00
MASTER I-M
1 . 36 Mikuž Franc Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19430801 0:40:36.00
2 . 40 Kotnik Herbert Moški SLO KD MENGEŠ SLO19430309 0:40:36.00
3 . 5 Bahar Milan Moški SLO KK Postojna SLO19380218 0:44:24.00
DEČKI C (U13)-M
1 . 146 Colnar Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020216 0:26:59.00
2 . 172 Vandur Gaber Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020528 0:27:24.00
3 . 145 Glivar Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020501 0:27:24.00
4 . 153 Muršec Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20020325 0:27:24.00
5 . 167 Bašelj Jaša Moški SLO RADENSKA AS SLO20020614 0:27:24.00
6 . 173 Bedek Drejc Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020608 0:27:24.00
7 . 163 Kranjec Žagar Matic Moški SLO RADENSKA AS SLO20020603 0:27:24.00
8 . 174 Strmšek Miha Moški SLO KK TBP LENART SLO20020926 0:27:24.00
9 . 136 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030304 0:27:24.00
10 . 190 Žnidar Žiga Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20040803 0:27:24.00
11 . 137 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050511 0:27:24.00
12 . 156 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030509 0:27:24.00
13 . 151 Poropat Žan Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030925 0:27:24.00
14 . 130 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050523 0:27:24.00
15 . 149 Žnidar Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030224 0:27:24.00
16 . 179 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI SLO20031106 0:27:24.00
17 . 134 Turk Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031030 0:27:24.00
18 . 165 Groznik Svit Moški SLO RADENSKA AS SLO20020201 0:27:24.00
19 . 138 Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20021213 0:27:24.00
20 . 159 Skukan Gašper Moški SLO RADENSKA AS SLO20030131 0:27:36.00
21 . 164 Kern Tadej Moški SLO RADENSKA AS SLO20030228 0:28:10.00
22 . 131 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031219 0:28:26.00
23 . 147 Badovinac Jošt Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040124 0:28:39.00
24 . 171 Flajs Maj Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050128 0:30:05.00
25 . 168 Košir Vid Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041023 0:30:10.00
26 . 140 Novak Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020103 0:30:50.00
27 . 157 Klasinc Enej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021024 0:31:05.00
28 . 178 Kuzma Tim Moški SLO KK TROPOVCI SLO20030730 0:31:20.00
29 . 154 Markovič Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030422 0:31:27.00
30 . 141 Lovše Domen Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040917 0:31:34.00
31 . 170 Florjanič Jaka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040601 0:31:34.00
32 . 142 Kavšček Sven Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20041213 0:31:41.00
33 . 176 Cebek Rok Moški SLO KK TBP LENART SLO20020423 0:32:05.00
34 . 169 Jenčič Lan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20030718 0:32:10.00
35 . 148 Kejžar Jan Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20040104 0:32:25.00
36 . 162 Oven Martin Moški SLO RADENSKA AS SLO20031203 0:33:23.00
37 . 175 Kovačev Mario Moški SLO KK TBP LENART SLO20030912 0:35:10.00
38 . 166 Čuk Enej Moški SLO RADENSKA AS SLO20050901 - 1 KROG
DNF 144 Jamnik Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030214 DNS
DNF 152 Petek Rene Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030612 DNS
DNF 158 Trontelj Nejc Moški SLO RADENSKA AS SLO20020419 DNS
DNF 160 Praprotnik Čurič Vid Moški SLO RADENSKA AS SLO20020804 DNS
DNF 161 Poljanec Jon Moški SLO RADENSKA AS SLO20040926 DNS
DNF 139 Peterlin Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020126 DNS
DNF 143 Judež Bine Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20061116 DNS
DNF 135 Turk Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040611 DNS
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 4 Bevc Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010404 0:47:30.00
2 . 15 Šranc Andrej Moški SLO KK GORJE SLO20011225 0:47:36.00
3 . 3 Ravbar Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010501 0:49:40.00
4 . 2 Žnidar Maj Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20010516 0:50:01.00
5 . 17 Slapničar Vid Moški SLO KK GORJE SLO20010811 0:50:01.00
6 . 20 Zalar Gašper Moški SLO RADENSKA AS SLO20010728 0:51:20.00
7 . 5 Badovinac Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20011105 0:51:20.00
8 . 47 Ljubec Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20011108 0:51:20.00
9 . 1 Turk Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20011013 0:51:20.00
10 . 19 Jeretina Marko Moški SLO RADENSKA AS SLO20011007 0:52:22.00
11 . 21 Kogovšek Kancijan Moški SLO RADENSKA AS SLO20011228 0:52:22.00
12 . 22 Križman Marko Moški SLO RADENSKA AS SLO20010922 0:53:27.00
13 . 23 Čadež Matevž Moški SLO RADENSKA AS SLO20010821 0:54:39.00
14 . 24 Čuk Tjaž Moški SLO RADENSKA AS SLO20010426 0:55:23.00
15 . 48 Polanec Gašper Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20010226 - 1 KROG
16 . 59 Divjak Aljaž Moški SLO KK TBP LENART SLO20010801 - 1 KROG
17 . 58 Fras Matevž Moški SLO KK TBP LENART SLO20010626 - 1 KROG
18 . 49 Dolhar Jakob Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20010115 - 2 KROGA
DNF 74 Vilfan Jakob Moški SLO RADENSKA AS SLO20010901 DNF
DNF 18 Čemažar Jaka Moški SLO RADENSKA AS SLO20010215 DNF
DNF 26 Suhadolnik Maks Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20010221 DNF
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 7 Omrzel Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001231 0:47:30.00
2 . 10 Colnar Martin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000629 0:47:30.00
3 . 60 Skok Anže Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20000915 0:47:36.00
4 . 6 Rataj Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000925 0:47:36.00
5 . 51 Pirih Aleš Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000306 0:47:36.00
6 . 55 Čadež David Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000912 0:47:36.00
7 . 64 Gungl Maj Moški SLO KK TBP LENART SLO20000221 0:47:36.00
8 . 28 Cunder Martin Moški SLO RADENSKA AS SLO20000805 0:49:27.00
9 . 29 Kimovec Žan Mark Moški SLO RADENSKA AS SLO20000224 0:49:51.00
10 . 65 Slekovec Žiga Moški SLO KK TBP LENART SLO20000202 0:49:51.00
11 . 57 Govekar Matevž Moški SLO ORBEA SLO20000417 0:50:01.00
12 . 9 Cvelbar Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001118 0:50:01.00
13 . 8 Kostanjšek Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000429 0:50:01.00
14 . 25 Fink Miha Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20000228 0:50:01.00
15 . 32 Jovan Jan Moški SLO RADENSKA AS SLO20000804 0:50:20.00
16 . 12 Bahč Gregor Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000826 0:50:42.00
17 . 27 Jančar Žiga Moški SLO RADENSKA AS SLO20000117 0:50:44.00
18 . 71 Špandl Žak Moški SLO KK TBP LENART SLO20000214 0:50:52.00
19 . 43 Ljubec Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000225 0:51:20.00
20 . 54 Kalamar Žan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000607 0:51:20.00
21 . 53 Kušar Jan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000902 0:51:20.00
22 . 45 Hozjan Marko Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000320 0:53:20.00
23 . 44 Malovič Nace Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000912 0:53:20.00
24 . 33 Stoklas Mai Moški SLO RADENSKA AS SLO20000421 0:53:50.00
25 . 46 Žagar Tilen Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000310 0:55:41.00
26 . 13 Koračin David Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000803 0:55:41.00
27 . 50 Švab Tilen Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000328 - 1 KROG
28 . 52 Oman Urban Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000630 - 1 KROG
DNF 11 Bogataj Patrik Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001023 DNF
DNF 31 Jagodic Filip Moški SLO RADENSKA AS SLO20000920 DNF
DNF 30 Groznik Urh Moški SLO RADENSKA AS SLO20000902 DNF
DNF 56 Bogataj Žiga Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20001216 DNF
DNF 39 Supi Rok Moški SLO KK TROPOVCI SLO20000721 DNF
DNF 42 Götzinger Valentin Moški AUT Junior Cycling Team Graz AUT20001212 DNF
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 99 Jerman Žiga Moški SLO RADENSKA AS SLO19980626 1:08:07.00
2 . 73 Zupančič Mitja Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19980701 1:08:07.00
3 . 117 Sagadin Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19990501 1:08:07.00
4 . 82 Primožič Jaka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19981208 1:08:07.00
5 . 111 Kosovel David Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19990820 1:08:07.00
6 . 110 Černe Gregor Matija Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19980520 1:08:07.00
7 . 106 Friedrich Marco Moški AUT Pro Energetic Köflach AUT19980216 1:08:07.00
8 . 72 Lavrič Martin Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19981128 1:08:07.00
9 . 102 Friedrich Florian Moški AUT Pro Energetic Köflach AUT19990516 1:08:07.00
10 . 76 Čemažar Nik Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19990802 1:08:07.00
11 . 77 Horvat Žiga Moški SLO KK TROPOVCI SLO19980913 1:08:07.00
12 . 119 Bagari Uroš Moški SLO KK TROPOVCI SLO19990112 1:08:07.00
13 . 94 Cizelj Pavel Moški SLO RADENSKA AS SLO19990115 1:08:07.00
14 . 78 Debevec Blaž Moški SLO RADENSKA AS SLO19990215 1:08:07.00
15 . 92 Oven Jaka Moški SLO RADENSKA AS SLO19980930 1:08:07.00
16 . 112 Šranc Peter Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19990620 1:08:15.00
17 . 98 Pogačar Tadej Moški SLO RADENSKA AS SLO19980921 1:08:15.00
18 . 79 Glinšek Tilen Moški SLO RADENSKA AS SLO19980419 1:08:21.00
19 . 86 Jarc Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19990409 1:08:21.00
20 . 69 Katrašnik Matic Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19981005 1:08:21.00
21 . 87 Novak Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19991117 1:08:21.00
22 . 88 Šetina Matic Moški SLO RADENSKA AS SLO19990909 1:08:21.00
23 . 118 KRAMBERGER LUKA Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19980127 1:08:25.00
24 . 95 Finkšt Matic Moški SLO RADENSKA AS SLO19990113 1:08:25.00
25 . 123 Bavec Timotej Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO19990620 1:08:25.00
26 . 109 Topolovec Matija Moški SLO KK GORJE SLO19990406 1:08:25.00
27 . 80 Kogovšek Krištof Moški SLO RADENSKA AS SLO19990404 1:08:30.00
28 . 104 Ostervuh Jan Moški SLO RADENSKA AS SLO19990402 1:08:30.00
29 . 116 Roškar Tim Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19980626 1:08:35.00
30 . 70 Eržen Luka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19990127 1:08:35.00
31 . 62 Horvat Matej Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19981006 1:10:23.00
32 . 107 Irendorfer Moritz Moški AUT ARBÖ Trieben AUT19980813 1:10:53.00
33 . 97 Merčun Matej Moški SLO RADENSKA AS SLO19980104 1:11:34.00
34 . 90 Poberžnik Juš Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19990702 1:11:34.00
35 . 81 Medved Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19990701 1:11:34.00
36 . 100 Strmšek Žiga Moški SLO KK TBP LENART SLO19980216 1:11:34.00
37 . 103 Ketiš Mitja Moški SLO KK TBP LENART SLO19980111 1:11:34.00
38 . 83 Kičin Edin Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19980511 1:11:34.00
39 . 84 Kranjec Nik Moški SLO RADENSKA AS SLO19980526 1:11:34.00
40 . 85 Štirn Andraž Moški SLO RADENSKA AS SLO19980406 1:11:34.00
41 . 101 CEBEK Cene Moški SLO KK TBP LENART SLO19980828 1:11:34.00
42 . 114 Marolt Tilen Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19980304 1:11:34.00
43 . 122 Mugerli Aljaž Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO19980923 1:11:34.00
44 . 113 Slapničar Bor Moški SLO KK GORJE SLO19990605 1:11:39.00
DNF 91 Prah Aljaž Moški SLO TANIN SEVNICA SLO19981220 DNF
DNF 105 Auer Manuel Moški AUT ASVÖ Volksbank Birkfeld AUT19990506 DNF
DNF 89 Ljubi Matic Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19980604 DNF
DNF 108 Šmit Matic Moški SLO KK GORJE SLO19990530 DNF
DNF 120 Podlesnik Anže Moški SLO TANIN SEVNICA SLO19990904 DNF
DNF 121 Tominc Martin Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO19990704 DNF
DNF 115 Paj Jernej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19990519 DNF
DNF 75 Starčič Dino Moški SLO RADENSKA AS SLO19990313 DNF
DNF 93 Paulič Jaka Moški SLO RADENSKA AS SLO19981129 DNF
DNF 96 Križman Matjaž Moški SLO RADENSKA AS SLO19990613 DNF
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 186 Ahačič Ana Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20021025 0:27:24.00
2 . 183 Čemažar Klara Ženski SLO RADENSKA AS SLO20030815 0:27:24.00
3 . 181 Tominc Nika Ženski SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO20020414 0:27:24.00
4 . 184 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20020803 0:27:24.00
5 . 180 Šmit Maruša Ženski SLO KK GORJE SLO20030517 0:29:24.00
6 . 185 Prevc Eva Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20030829 0:29:28.00
7 . 182 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO RADENSKA AS SLO20050609 0:29:28.00
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 188 Povše Maša Ženski SLO RADENSKA AS SLO20010927 0:27:24.00
2 . 189 Jenko Katja Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20010630 0:27:24.00
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 14 Kostanjšek Nika Ženski SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000429 - 3 KROGE
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 36 Ustar Maša Pia Ženski SLO RADENSKA AS SLO19990901 0:50:20.00
2 . 35 Zajc Hajdi Ženski SLO RADENSKA AS SLO19981215 0:50:20.00
3 . 37 Majnik Ana Ženski SLO RADENSKA AS SLO19980705 0:50:20.00
4 . 34 Penko Karin Ženski SLO RADENSKA AS SLO19990803 0:51:20.00
5 . 38 Weisseisen Eva Ženski SLO RADENSKA AS SLO19980429 0:51:20.00
6 . 40 Kerpan Katja Ženski SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO19991208 0:52:22.00
7 . 41 Štrancar Ema Ženski SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO19990623 - 3 KROGE

Komentarji