Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Vzpon za Pokal občine Kobarid 2014

Cestno kolesarstvo Tekma:Vzpon za Pokal občine Kobarid 2014 Datum:20.10.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas vožnje Licenca
ŽENSKE A-Ž
1 . 4 Šimenc Laura Ženski SLO KD ALPE 0 :28:11.00 da
2 . 14 Komel Tadeja Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 0 :34:38.00 da
3 . 89 Jug Nina Ženski SLO KK DJAK-ŠD SENG 0 :35:59.00 da
ŽENSKE B-Ž
1 . 94 VISINTIN ANNA Ženski ITA GS CICLISMO 0:33:27.00
ŽENSKE C-Ž
1 . 31 Škerlj Ivanka Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 0:32:21.00 da
2 . 18 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 0 :37:37.00 da
3 . 130 OBID ROMANA Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 0 :41:03.00
AMATERJI -M
1 . 77 CALZA ANDREA Moški ITA BIKE SHOP RACING 0 :22:18.00
2 . 83 MINISINI RUGGERO Moški ITA ASD TEAM PONTONI 0 :22:25.00
3 . 144 Bošnjak Matic Moški SLO BikeRepublic 0 :22:48.00 da
4 . 87 Marinko Matjaž Moški SLO KD ALPE 0 :22:54.00 da
5 . 103 Kuralt Mitja Moški SLO 0 :24:37.00
6 . 85 Trenta Aljaž Moški SLO KK Postojna 0 :24:39.00 da
7 . 134 IPAVEC DOMEN Moški SLO 0 :25:22.00
8 . 42 Koren Gašper Moški SLO KK SOČA KOBARID 0 :26:07.00 da
9 . 6 Kramar Miha Moški SLO KD ALPE 0 :26:29.00 da
10 . 75 MILAVEC ANDREJ Moški SLO VO-KA NOVA GORICA 0 :27:34.00
11 . 105 Medar Luka Moški SLO ŠD TURBO M 0 :27:56.00 da
12 . 52 Koren Vasja Moški SLO KK SOČA KOBARID 0 :28:31.00
13 . 113 Kravanja Nejc Moški SLO KK SOČA KOBARID 0 :28:42.00 da
14 . 114 Černe Jure Moški SLO ŠD TURBO M 0 :30:14.00 da
15 . 72 MELINC BOŠTJAN Moški SLO 0 :35:23.00
16 . 64 IVANČIČ KLEMEN Moški SLO 0 :44:36.00
MASTER A-M
1 . 82 Mlekuž Davor Moški SLO KK SOČA KOBARID 0 :23:52.00 da
2 . 3 Melinc Matevž Moški SLO KK SOČA KOBARID 0 :24:22.00 da
3 . 127 Obid Andraž Moški SLO KD ALPE 0 :24:24.00
4 . 30 Stubelj Aleš Moški SLO KK PANTAL 0 :24:38.00
5 . 136 Moretti Andrej Moški SLO ŠD BAM.BI 0 :24:54.00 da
6 . 118 MEDUES FEDERICO Moški ITA BIKE CENTER TEAM 0 :25:12.00
7 . 84 Ribič Zoran Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 0 :25:31.00 da
8 . 1 ERŽEN NEJC Moški SLO KK SOČA KOBARID 0 :26:11.00 da
9 . 7 MATELIČ PETER Moški SLO KK SOČA KOBARID 0 :26:56.00
10 . 109 CRAINICH ERIC Moški ITA KI.CO. SYS TEAM 0 :27:07.00
11 . 92 PACE LEONARDO Moški ITA CANESIN 0 :27:41.00
12 . 142 LIPUŠČEK DEJAN Moški SLO ŠKTD LOM 0 :28:03.00
13 . 121 CHIUCH ANDREA Moški ITA ASD WILD PORCIT TEAM 0 :28:29.00
14 . 116 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0 :29:25.00 da
15 . 41 MENART ROLAND Moški SLO KK SOČA KOBARID 0 :34:16.00
16 . 141 SKRT KLAVDIJ Moški SLO 0 :40:36.00
MASTER B-M
1 . 37 KODERMAC ERIK Moški SLO 0 :22:55.00
2 . 26 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE 0 :23:18.00 da
3 . 34 CIOT FABIO Moški ITA 0 :24:06.00
4 . 20 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0 :24:27.00 da
5 . 119 Dakskobler Matej Moški SLO KK PANTAL 0 :26:19.00 da
6 . 106 TRBIŽAN BOŠTJAN Moški SLO KK CASTRA 0 :26:36.00
7 . 40 ŽUBER MATJAŽ Moški SLO KK SOČA KOBARID 0 :30:04.00
8 . 44 KOŠIR ANDREJ Moški SLO KK SOČA KOBARID 0 :30:55.00 da
MASTER C-M
1 . 90 MAGLI ALESSANDRO Moški SLO ASD BARESLLA 0 :23:24.00
2 . 135 Poglavc Alojz Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0 :23:26.00 da
3 . 80 Volarič Milko Moški SLO KK SOČA KOBARID 0 :25:03.00 da
4 . 81 ROT MATJAŽ Moški SLO KK SOČA KOBARID 0 :25:14.00 da
5 . 32 Kampuš Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA 0 :25:16.00 da
6 . 86 Planinšek Borut Moški SLO BICIKEL.COM 0 :25:38.00 da
7 . 43 Šabec Igor Moški SLO KK Postojna 0 :25:43.00 da
8 . 137 Konc Gorazd Moški SLO 0 :25:55.00
9 . 9 ZAMPA VALERIANO Moški SLO UC CIVIDALESI 0 :26:09.00
10 . 16 Golob Lovro Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0 :27:27.00 da
11 . 131 KENDA PRIMOŽ Moški SLO KK SOČA KOBARID 0 :27:31.00 da
12 . 12 Nanut Darijo Moški SLO KK PANTAL 0 :28:27.00 da
13 . 98 Leban David Moški SLO IZVIR VIPAVA 0 :29:38.00
14 . 51 KUTIN GORAZD Moški SLO KK SOČA KOBARID 0 :29:40.00
15 . 59 Ukmar Aleš Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0 :30:24.00
16 . 45 Šabec Matej Moški SLO KK Postojna 0 :30:48.00 da
17 . 25 SPANGARO STEFANO Moški SLO TEAM GRANZON 0 :31:20.00
18 . 79 MUGERLI ALEŠ Moški SLO 0 :33:15.00
19 . 101 ERMAN IZTOK Moški SLO 0 :43:38.00
MASTER D-M
1 . 104 Bonča Valter Moški SLO KK SOČA KOBARID 0 :22:53.00 da
2 . 76 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA 0 :24:16.00 da
3 . 48 KARTENBACHER HARA Moški ITA RC FELD-SEE 0 :24:58.00
4 . 33 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE 0 :25:32.00 da
5 . 96 Dolar Tomaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 0 :25:48.00
6 . 108 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 0 :25:51.00 da
7 . 74 Pretner Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0 :26:14.00 da
8 . 133 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0 :26:22.00 da
9 . 122 Pretnar Janez Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0 :26:41.00
10 . 70 MAVRI SREČKO Moški SLO KK SOČA KOBARID 0 :26:44.00
11 . 53 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0 :27:11.00 da
12 . 10 SuliČ Andrej Moški SLO KK SOČA KOBARID 0 :28:09.00 da
13 . 132 MEZE BORIS Moški SLO FURMANI 0 :29:04.00
14 . 126 ČAVS ALEŠ Moški SLO KROPA 0 :29:17.00
15 . 49 Kreševac Drago Moški SLO ŠD BAM.BI 0 :29:57.00 da
16 . 140 COLAVIN STEFANO Moški ITA ENGINE BIKES CANESIN 0 :32:01.00
17 . 102 Šuligoj Izidor Moški SLO KK DJAK 0 :32:03.00
18 . 123 PIUSSI ALESSANDRO Moški ITA 0 :33:02.00
19 . 107 Žgavec Milan Moški SLO IZVIR VIPAVA 0 :35:29.00 da
MASTER E-M
1 . 78 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0 :25:42.00 da
2 . 112 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0 :26:00.00 da
3 . 129 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 0 :26:53.00
4 . 27 Škerlj Igor Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0 :28:43.00 da
5 . 93 MIANI STEFANO Moški ITA UC CIVIDALE 0 :29:13.00
6 . 2 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0 :29:18.00 da
7 . 66 CALCINOTTO DENIS Moški ITA TEAM GRANZON 0 :29:47.00
8 . 29 BRDI VINCENZO Moški ITA FUN BIKE CUSSIGH 0 :30:37.00
9 . 128 OBID DARKO Moški SLO ŠD 3ŠPORT 0 :31:05.00
10 . 124 PODOBNIK MIRO Moški SLO 0 :31:14.00
11 . 28 Sulič Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0 :31:58.00
12 . 88 Jug Sergej Moški SLO KK DJAK-ŠD SENG 0 :32:12.00 da
13 . 139 GODEASSI SILVANO Moški ITA GIRO F.V.G. UDINE 0 :34:30.00
14 . 111 TRATNIK FRANC Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0 :35:08.00
15 . 8 BERTONCELJ ANDREJ Moški SLO KK SOČA KOBARID 0 :39:55.00
MASTER F-M
1 . 46 GROSS RUDOLF Moški ITA RC FELD-SEE 0 :25:58.00
2 . 110 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M 0 :27:01.00 da
3 . 115 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0 :28:06.00 da
4 . 69 ŠORLI ZORAN Moški SLO 0 :30:13.00
5 . 36 BORGOBELLO DINO Moški ITA ASD AMIS ADORGNAN 0 :30:23.00
6 . 91 TOSON RINALDO Moški ITA TEAM GRANZON 0 :30:36.00
7 . 56 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0 :30:38.00 da
8 . 71 Hadžić Muradif Moški SLO KK SOČA KOBARID 0 :32:08.00
9 . 17 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 0 :33:04.00 da
10 . 120 KOREN RADO Moški SLO TKK SRPENICA 0 :34:40.00
11 . 15 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0 :37:17.00 da
12 . 143 ŽIŽMOND MILAN Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0 :37:26.00
MASTER G-M
1 . 67 BOŠTIC LJUBO Moški SLO SD ŠENTVID LJ 0 :27:02.00
2 . 19 Mikulin Zvezdan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0 :32:52.00 da
3 . 100 ŠEST ANTON Moški SLO ŠD AVGUST GAŠPERIN 0 :33:07.00
4 . 54 DOBRAVEC MIRAN Moški SLO KK SOČA KOBARID 0 :33:50.00
5 . 125 LOKAR ROK Moški SLO 0 :35:05.00
6 . 13 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0 :35:16.00 da
7 . 21 Prešeren Janez Moški SLO KD MENGEŠ 0 :36:37.00 da
8 . 50 Florjančič Srečko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0 :37:01.00 da
9 . 145 LIPICER IGOR Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0 :38:32.00
10 . 138 PLAHUTAR MILOVAN Moški SLO 0:40:52.00
MASTER H-M
1 . 58 PRIESSNIG JOSEF Moški ITA AMICI & BICI 0 :29:24.00
2 . 73 TUMIOTTO IVAN Moški ITA UC CIVIDALE 0 :30:33.00
3 . 62 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0 :31:02.00 da
4 . 99 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 0 :32:46.00 da
5 . 117 Otoničar Janez Moški SLO KK Postojna 0 :33:40.00 da
6 . 97 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI 0 :34:06.00 da
7 . 95 FRELIH DRAGO Moški SLO KOLOKO ŠK.LOKA 0 :35:22.00
8 . 24 Štrancar Jožef Moški SLO IZVIR VIPAVA 0 :35:55.00 da
9 . 61 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0 :36:27.00 da
10 . 11 JERMOL BRANKO Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0 :37:05.00
11 . 5 SIVEC PAVEL Moški SLO KK SOČA KOBARID 0 :38:02.00
12 . 146 PRINČIČ MILOŠ Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0 :39:34.00
13 . 23 Zuccon Sergio Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0 :42:21.00
MASTER I-M
1 . 57 TARMANN FRANZ Moški SLO OAMTC ALTHOFEN 0 :31:19.00
2 . 68 Bahar Milan Moški SLO KK Postojna 0 :33:37.00 da
3 . 39 Mikuž Franc Moški SLO IZVIR VIPAVA 0 :35:04.00 da
4 . 22 REJEC MARKO Moški SLO IZVIR VIPAVA 0 :39:44.00
5 . 60 Danevčič Anton Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0 :50:42.00 da

Komentarji