Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Pokal občine Gorje

Cestno kolesarstvo Tekma:Pokal občine Gorje Datum:11.05.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas vožnje Zaostanek Licenca
DEČKI C (U13)-M
1 . 18 Colnar Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 17´52´´ SLO20020216
2 . 46 Vandur Gaber Moški SLO TANIN SEVNICA 18´05´´ + 13´´ SLO20020528
3 . 12 Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 18´15´´ + 23´´ SLO20021213
4 . 47 Bedek Drejc Moški SLO TANIN SEVNICA 18´52´´ + 01´00´´ SLO20020608
5 . 17 Glivar Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL 19´01´´ + 01´09´´ SLO20020501
6 . 31 Muršec Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ 19´01´´ + 01´09´´ SLO20020325
7 . 7 Turk Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 19´12´´ + 01´20´´ SLO20031030
8 . 41 Kranjec Žagar Matic Moški SLO RADENSKA AS 19´12´´ + 01´20´´ SLO20020603
9 . 2 Strmšek Miha Moški SLO KK TBP LENART 19´12´´ + 01´20´´ SLO20020926
10 . 9 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 19´27´´ + 01´35´´ SLO20030304
11 . 11 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL 19´47´´ + 01´55´´ SLO20050511
12 . 27 Žnidar Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 19´47´´ + 01´55´´ SLO20030224
13 . 29 Poropat Žan Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ 20´00´´ + 02´08´´ SLO20030925
14 . 45 Bašelj Jaša Moški SLO RADENSKA AS 20´45´´ + 02´53´´ SLO20020614
15 . 32 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 21´00´´ + 03´08´´ SLO20030509
16 . 36 Skukan Gašper Moški SLO RADENSKA AS 21´05´´ + 03´13´´ SLO20030131
17 . 21 Jenčič Lan Moški SLO KK SAVA KRANJ 21´12´´ + 03´20´´ SLO20030718
18 . 40 Oven Martin Moški SLO RADENSKA AS SLO20031203
19 . 26 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI SLO20031106
20 . 23 Flajs Maj Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050128
21 . 20 Košir Vid Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041023
22 . 44 Čuk Enej Moški SLO RADENSKA AS SLO20050901
23 . 22 Florjanič Jaka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040601
24 . 30 Petek Rene Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030612
25 . 42 Kern Tadej Moški SLO RADENSKA AS SLO20030228
26 . 1 Žnidar Žiga Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20040803
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 74 Bevc Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 25´00´´ SLO20010404
2 . 88 Jeretina Marko Moški SLO RADENSKA AS 26´00´´ + 01´00´´ SLO20011007
3 . 78 Šranc Andrej Moški SLO KK GORJE 26´00´´ + 01´00´´ SLO20011225
4 . 75 Badovinac Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL 26´00´´ + 01´00´´ SLO20011105
5 . 93 LUSCHIN CHRISTOPH Moški AUT TEAM Rapso Knittelfeld 26´20´´ + 01´20´´ AUT20010302
6 . 66 Žnidar Maj Moški SLO KK GREGA BOLE BLED 26´20´´ + 01´20´´ SLO20010516
7 . 72 Ravbar Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 26´20´´ + 01´20´´ SLO20010404
8 . 90 Čemažar Jaka Moški SLO RADENSKA AS 26´33´´ + 01´33´´ SLO20010215
9 . 76 Suhadolnik Maks Moški SLO KK SAVA KRANJ 27´20´´ + 02´20´´ SLO20010221
10 . 91 Čadež Matevž Moški SLO RADENSKA AS 27´20´´ + 02´20´´ SLO20010821
11 . 71 Turk Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL 27´20´´ + 02´20´´ SLO20011013
12 . 94 STEINWIDDER MARC Moški AUT TEAM Rapso Knittelfeld 27´20´´ + 02´20´´ AUT20010417
13 . 87 Kogovšek Kancijan Moški SLO RADENSKA AS 27´50´´ + 02´50´´ SLO20011228
14 . 73 Dolenc Lan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010619
15 . 81 Polanec Gašper Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20010226
16 . 70 Divjak Aljaž Moški SLO KK TBP LENART SLO20010801
17 . 89 Čuk Tjaž Moški SLO RADENSKA AS SLO20010426
18 . 79 Slapničar Vid Moški SLO KK GORJE SLO20010811
19 . 80 Prešern Žiga Moški SLO KK GORJE SLO20010731
20 . 77 Dolhar Jakob Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20010115
21 . 86 Križman Marko Moški SLO RADENSKA AS SLO20010922
22 . 82 Ljubec Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20011108
23 . 69 Fras Matevž Moški SLO KK TBP LENART SLO20010626
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 119 Skok Anže Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 29´40´´ SLO20000915
2 . 123 Malovič Nace Moški SLO PERUTNINA PTUJ 30´50´´ + 01´10´´ SLO20000912
3 . 110 Colnar Martin Moški SLO KK ADRIA MOBIL 30´50´´ + 01´10´´ SLO20000629
4 . 137 BLEYER PAUL Moški AUT TEAM Rapso Knittelfeld 30´50´´ + 01´10´´ AUT20000524
5 . 117 Čadež David Moški SLO KK SAVA KRANJ 30´50´´ + 01´10´´ SLO20000912
6 . 106 Rataj Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 30´50´´ + 01´10´´ SLO20000925
7 . 112 Bahč Gregor Moški SLO KK ADRIA MOBIL 31´00´´ + 01´20´´ SLO20000826
8 . 126 Hozjan Marko Moški SLO PERUTNINA PTUJ 31´30´´ + 01´50´´ SLO20000320
9 . 107 Omrzel Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 31´30´´ + 01´50´´ SLO20001231
10 . 136 Cunder Martin Moški SLO RADENSKA AS 31´30´´ + 01´50´´ SLO20000805
11 . 131 Kimovec Žan Mark Moški SLO RADENSKA AS 32´20´´ + 02´40´´ SLO20000224
12 . 129 Zadro Zvonimir Moški CRO BK Sokol Vinkovci 32´50´´ + 03´10´´ CRO20000804
13 . 108 Kostanjšek Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000429
14 . 124 Ljubec Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000225
15 . 104 Hameršak Tomaž Moški SLO KK TBP LENART SLO20000827
16 . 135 Groznik Urh Moški SLO RADENSKA AS SLO20000902
17 . 130 Jovičić Antonio Moški CRO BK Sokol Vinkovci CRO20000317
18 . 113 Švab Tilen Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000328
19 . 132 Jovan Jan Moški SLO RADENSKA AS SLO20000804
20 . 122 Žagar Tilen Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000310
21 . 116 Kalamar Žan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000607
22 . 134 Jagodic Filip Moški SLO RADENSKA AS SLO20000920
23 . 138 HAMMERL LUKAS Moški AUT TEAM Rapso Knittelfeld AUT20000313
24 . 120 Supi Rok Moški SLO KK TROPOVCI SLO20000721
25 . 114 Oman Urban Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000630
DNF 101 Fink Miha Moški SLO KK GREGA BOLE BLED ODSTOP SLO20000228
DNF 111 Bogataj Patrik Moški SLO KK ADRIA MOBIL ODSTOP SLO20001023
DNF 115 Kušar Jan Moški SLO KK SAVA KRANJ ODSTOP SLO20000902
DNF 133 Jančar Žiga Moški SLO RADENSKA AS ODSTOP SLO20000117
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 179 Sagadin Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ 57´00´´ SLO19990501
2 . 165 Čemažar Nik Moški SLO KK SAVA KRANJ 57´02´´ + 02´´ SLO19990802
3 . 193 Ostervuh Jan Moški SLO RADENSKA AS 57´10´´ + 10´´ SLO19990402
4 . 153 Kosovel David Moški SLO KK GREGA BOLE BLED 57´25´´ + 25´´ SLO19990820
5 . 168 Laharnar Luka Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 57´28´´ + 28´´ SLO19980826
6 . 191 Paulič Jaka Moški SLO RADENSKA AS 57´28´´ + 28´´ SLO19981129
7 . 201 Prah Aljaž Moški SLO TANIN SEVNICA 57´29´´ + 29´´ SLO19981220
8 . 198 Finkšt Matic Moški SLO RADENSKA AS 57´29´´ + 29´´ SLO19990113
9 . 180 Roškar Tim Moški SLO PERUTNINA PTUJ 57´29´´ + 29´´ SLO19980626
10 . 160 Novak Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 57´35´´ + 35´´ SLO19991117
11 . 175 Horvat Žiga Moški SLO KK TROPOVCI 58´50´´ + 01´50´´ SLO19980913
12 . 192 Oven Jaka Moški SLO RADENSKA AS 58´50´´ + 01´50´´ SLO19980930
13 . 151 Šranc Peter Moški SLO KK GREGA BOLE BLED 58´50´´ + 01´50´´ SLO19990620
14 . 188 Štirn Andraž Moški SLO RADENSKA AS 58´54´´ + 01´54´´ SLO19980406
15 . 197 Glinšek Tilen Moški SLO RADENSKA AS 59´00´´ + 02´00´´ SLO19980419
16 . 181 Paj Jernej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 59´40´´ + 02´40´´ SLO19990519
DNF 205 Horvat Matej Moški SLO KK ČRNOMELJ ODSTOP SLO19981006
DNF 184 Gomilšak Rene Moški SLO PERUTNINA PTUJ ODSTOP SLO19990126
DNF 185 Draškovič Sattler Denis Moški SLO PERUTNINA PTUJ ODSTOP SLO19990823
DNF 186 Hrnjacki Dusan Moški SRB BK S Team ODSTOP SRB19981224
DNF 187 Gulači David Moški SRB BK S Team ODSTOP SRB19981117
DNF 189 Starčič Dino Moški SLO RADENSKA AS ODSTOP SLO19990313
DNF 190 Šetina Matic Moški SLO RADENSKA AS ODSTOP SLO19990909
DNF 171 Topolovec Matija Moški SLO KK GORJE ODSTOP SLO19990406
DNF 196 Kogovšek Krištof Moški SLO RADENSKA AS ODSTOP SLO19990404
DNF 182 Medved Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ ODSTOP SLO19990701
DNF 177 Baltić Danijel Moški CRO BK Fortica ODSTOP CRO19980126
DNF 155 Strmšek Žiga Moški SLO KK TBP LENART ODSTOP SLO19980216
DNF 156 Ketiš Mitja Moški SLO KK TBP LENART ODSTOP SLO19980111
DNF 157 Divjak Domen Moški SLO KK TBP LENART ODSTOP SLO19991226
DNF 158 CEBEK Cene Moški SLO KK TBP LENART ODSTOP SLO19980828
DNF 159 Poberžnik Juš Moški SLO KK ADRIA MOBIL ODSTOP SLO19990702
DNF 161 Ljubi Matic Moški SLO KK ADRIA MOBIL ODSTOP SLO19980604
DNF 173 Slapničar Bor Moški SLO KK GORJE ODSTOP SLO19990605
DNF 199 Debevec Blaž Moški SLO RADENSKA AS ODSTOP SLO19990215
DNF 203 Bregar Žan Moški SLO TANIN SEVNICA ODSTOP SLO19980815
DNF 167 Lavrič Martin Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA ODSTOP SLO19981128
DNF 170 Bavec Timotej Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI ODSTOP SLO19990620
DNF 169 Tominc Martin Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI ODSTOP SLO19990704
DNF 183 KRAMBERGER LUKA Moški SLO PERUTNINA PTUJ ODSTOP SLO19980127
DNF 163 Kičin Edin Moški SLO KK SAVA KRANJ ODSTOP SLO19981005
DNF 202 Podlesnik Anže Moški SLO TANIN SEVNICA ODSTOP SLO19990904
DNF 174 Medja Kristjan Moški SLO KK GORJE ODSTOP SLO19990519
DNF 176 Bagari Uroš Moški SLO KK TROPOVCI ODSTOP SLO19991201
DNF 172 Šmit Matic Moški SLO KK GORJE ODSTOP SLO19990530
DNF 200 Cizelj Pavel Moški SLO RADENSKA AS ODSTOP SLO19990115
DNF 194 Križman Matjaž Moški SLO RADENSKA AS ODSTOP SLO19990613
DNF 195 Kranjec Nik Moški SLO RADENSKA AS ODSTOP SLO19980526
DNF 166 Tratnik Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA ODSTOP SLO19980813
DNF 164 Eržen Luka Moški SLO KK SAVA KRANJ ODSTOP SLO19990127
DNF 162 Konda Kristjan Moški SLO KK ADRIA MOBIL ODSTOP SLO19981125
DNF 152 Marolt Tilen Moški SLO KK GREGA BOLE BLED ODSTOP SLO19980304
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 53 Šmit Maruša Ženski SLO KK GORJE 19´27´´ SLO20030517
2 . 51 Ahačič Ana Ženski SLO KK SAVA KRANJ 19´27´´ SLO20021025
3 . 55 Čemažar Klara Ženski SLO RADENSKA AS 20´00´´ + 33´´ SLO20030815
4 . 49 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK SAVA KRANJ 21´00´´ + 01´33´´ SLO20020803
5 . 48 Šmiderer Zala Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 21´05´´ + 01´38´´ SLO20040408
6 . 54 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO RADENSKA AS SLO20050609
7 . 50 Prevc Eva Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20030829
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 58 Povše Maša Ženski SLO RADENSKA AS 20´00´´ SLO20010927
2 . 56 Jenko Katja Ženski SLO KK SAVA KRANJ 20´08´´ + 08´´ SLO20010630
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 140 Komar Liza Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO19990921
2 . 139 Fras Špela Ženski SLO KK TBP LENART SLO19980405
DNF 206 Jeretina Katja Ženski SLO RADENSKA AS ODSTOP SLO19970523

Komentarji