Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: DP Cestno - Gabrje 2014

Cestno kolesarstvo Tekma:DP Cestno - Gabrje 2014 Datum:29.06.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Več
ELITE-M
1 . 32 Mugerli Matej
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19810617 4:30:21 >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19810617
Čas vožnje: 4:30:21
2 . 56 Mezgec Luka
GIANT SHIMANO
Moški SLO GIANT SHIMANO SLO19880627 4:30:32 >
Klub GIANT SHIMANO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19880627
Čas vožnje: 4:30:32
3 . 30 Fajt Kristjan
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19820705 4:30:37 >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19820705
Čas vožnje: 4:30:37
4 . 33 Roglič Primož
ADRIA MOBIL
Moški SLO ADRIA MOBIL SLO19891029 4:31:03 >
Klub ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19891029
Čas vožnje: 4:31:03
5 . 49 Golčer Jure
TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS
Moški SLO TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS SLO19771207 4:31:12 >
Klub TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19771207
Čas vožnje: 4:31:12
6 . 51 Kocjan Jure
TEAM SMARTSTOP USA
Moški SLO TEAM SMARTSTOP USA SLO19841018 4:34:10 >
Klub TEAM SMARTSTOP USA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19841018
Čas vožnje: 4:34:10
7 . 53 Bole Grega
VINI FANTINI NIPPO
Moški SLO VINI FANTINI NIPPO SLO19850813 4:34:10 >
Klub VINI FANTINI NIPPO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19850813
Čas vožnje: 4:34:10
8 . 34 Štimulak Klemen
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19900720 4:34:10 >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19900720
Čas vožnje: 4:34:10
9 . 55 Jarc Blaž
Team NetApp-Endura
Moški SLO Team NetApp-Endura SLO19880717 4:34:10 >
Klub Team NetApp-Endura
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19880717
Čas vožnje: 4:34:10
10 . 46 Bajc Andi
TEAM AMPLATZ - BMC
Moški SLO TEAM AMPLATZ - BMC SLO19881114 4:34:10 >
Klub TEAM AMPLATZ - BMC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19881114
Čas vožnje: 4:34:10
11 . 40 Gazvoda Gregor
Team Gebruder Weiss - Oberndorfer
Moški SLO Team Gebruder Weiss - Oberndorfer SLO19811015 4:34:10 >
Klub Team Gebruder Weiss - Oberndorfer
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19811015
Čas vožnje: 4:34:10
12 . 35 Koren Kristijan
CANNONDALE TEAM
Moški SLO CANNONDALE TEAM SLO19851125 4:34:26 >
Klub CANNONDALE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19851125
Čas vožnje: 4:34:26
13 . 48 Tratnik Jan
TEAM AMPLATZ - BMC
Moški SLO TEAM AMPLATZ - BMC SLO19900223 4:35:08 >
Klub TEAM AMPLATZ - BMC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19900223
Čas vožnje: 4:35:08
14 . 47 Bajt Dejan
TEAM AMPLATZ - BMC
Moški SLO TEAM AMPLATZ - BMC SLO19871028 4:35:25 >
Klub TEAM AMPLATZ - BMC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19871028
Čas vožnje: 4:35:25
15 . 36 Mohoric Matej
CANNONDALE TEAM
Moški SLO CANNONDALE TEAM SLO19941019 4:35:51 >
Klub CANNONDALE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19941019
Čas vožnje: 4:35:51
16 . 41 Polanc Jan
LAMPRE-MERIDA
Moški SLO LAMPRE-MERIDA SLO19920506 4:35:51 >
Klub LAMPRE-MERIDA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19920506
Čas vožnje: 4:35:51
17 . 12 Novak Domen
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19950712 4:41:22 >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950712
Čas vožnje: 4:41:22
18 . 15 Katrašnik Gašper
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19950620 4:41:33 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950620
Čas vožnje: 4:41:33
19 . 45 Brajkovic Jani
ASTANA (AST) U.C.I. PRO TEAM
Moški SLO ASTANA (AST) U.C.I. PRO TEAM SLO19831218 4:42:10 >
Klub ASTANA (AST) U.C.I. PRO TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19831218
Čas vožnje: 4:42:10
20 . 20 Razingar Matej
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19940827 4:42:29 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19940827
Čas vožnje: 4:42:29
21 . 8 Repse Uros
RADENSKA (RAR)
Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19930805 4:44:03 >
Klub RADENSKA (RAR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19930805
Čas vožnje: 4:44:03
22 . 31 Hočevar Aljaž
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19910820 4:46:08 >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19910820
Čas vožnje: 4:46:08
23 . 43 Jenko Robi
Meridiana Kamen Team
Moški SLO Meridiana Kamen Team SLO19900415 4:46:08 >
Klub Meridiana Kamen Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19900415
Čas vožnje: 4:46:08
24 . 9 Ručigaj Žiga
RADENSKA (RAR)
Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19951110 4:46:08 >
Klub RADENSKA (RAR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19951110
Čas vožnje: 4:46:08
25 . 19 Poljanec Miha
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19950330 -1KROG >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950330
Čas vožnje: -1KROG
DNF 23 Gregor Bučar
BK Perfa
Moški SLO BK Perfa SLO19930814 DNF >
Klub BK Perfa
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19930814
Čas vožnje: DNF
DNF 52 Ilešič Aldo
UHC PROCYCLING TEAM
Moški SLO UHC PROCYCLING TEAM SLO19840901 DNF >
Klub UHC PROCYCLING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19840901
Čas vožnje: DNF
DNF 2 Hiti Tadej
RADENSKA (RAR)
Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19931203 DNF >
Klub RADENSKA (RAR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19931203
Čas vožnje: DNF
DNF 90 Klemenčič Blaž
SAVA KRANJ
Moški SLO SAVA KRANJ SLO19950704 DNF >
Klub SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950704
Čas vožnje: DNF
DNF 22 Podgornik Žan
ARBÖ-ASKÖ-RAPSO KNITTELFELD
Moški SLO ARBÖ-ASKÖ-RAPSO KNITTELFELD SLO19940413 DNF >
Klub ARBÖ-ASKÖ-RAPSO KNITTELFELD
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19940413
Čas vožnje: DNF
DNF 37 Belak Jure
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19841102 DNF >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19841102
Čas vožnje: DNF
DNF 38 Halzer Miha
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19850413 DNF >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19850413
Čas vožnje: DNF
DNF 39 Ramšak Borut
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM SLO19861015 DNF >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19861015
Čas vožnje: DNF
DNF 42 Furdi Blaž
Meridiana Kamen Team
Moški SLO Meridiana Kamen Team SLO19880526 DNF >
Klub Meridiana Kamen Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19880526
Čas vožnje: DNF
DNF 44 Božič Borut
PRO TEAM ASTANA
Moški SLO PRO TEAM ASTANA SLO19800808 DNF >
Klub PRO TEAM ASTANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19800808
Čas vožnje: DNF
DNF 50 Kump Marko
TEAM SAXO - TINKOFF
Moški SLO TEAM SAXO - TINKOFF SLO19880909 DNF >
Klub TEAM SAXO - TINKOFF
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19880909
Čas vožnje: DNF
DNF 54 Prepadnik Franjo
BK RIJEKA
Moški SLO BK RIJEKA SLO19780624 DNF >
Klub BK RIJEKA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19780624
Čas vožnje: DNF
DNF 1 Pibernik Luka
RADENSKA (RAR)
Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19931023 DNF >
Klub RADENSKA (RAR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19931023
Čas vožnje: DNF
DNF 3 Korošec Rok
RADENSKA (RAR)
Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19931124 DNF >
Klub RADENSKA (RAR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19931124
Čas vožnje: DNF
DNF 4 Miškulin Jure
RADENSKA (RAR)
Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19941105 DNF >
Klub RADENSKA (RAR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19941105
Čas vožnje: DNF
DNF 5 Otoničar Martin
RADENSKA (RAR)
Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19940508 DNF >
Klub RADENSKA (RAR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19940508
Čas vožnje: DNF
DNF 6 Pavlič Marko
RADENSKA (RAR)
Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19930209 DNF >
Klub RADENSKA (RAR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19930209
Čas vožnje: DNF
DNF 10 Šafarič Kolar Matic
RADENSKA KUOTA
Moški SLO RADENSKA KUOTA SLO19950728 DNF >
Klub RADENSKA KUOTA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950728
Čas vožnje: DNF
DNF 13 Per David
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19950213 DNF >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950213
Čas vožnje: DNF
DNF 14 Grošelj Žiga
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19930831 DNF >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19930831
Čas vožnje: DNF
DNF 17 Kovačič Luka
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19951229 DNF >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19951229
Čas vožnje: DNF
DNF 18 Logar Tadej
SAVA KRANJ
Moški SLO SAVA KRANJ SLO19940117 DNF >
Klub SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19940117
Čas vožnje: DNF
DNF 21 Svab Jernej
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19950826 DNF >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950826
Čas vožnje: DNF
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 39 Pogačar Tadej
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19980921 1:59:49 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980921
Čas vožnje: 1:59:49
2 . 47 Jerman Žiga
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19980626 2:00:43 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980626
Čas vožnje: 2:00:43
3 . 1 Zupančič Mitja
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19980701 2:00:43 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980701
Čas vožnje: 2:00:43
4 . 18 Primožič Jaka
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19981208 2:01:08 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19981208
Čas vožnje: 2:01:08
5 . 26 Horvat Žiga
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI SLO19980913 2:01:08 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980913
Čas vožnje: 2:01:08
6 . 7 černe Gregor Matija
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19980520 2:01:08 >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980520
Čas vožnje: 2:01:08
7 . 15 Lavrič Martin
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19981128 2:01:08 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19981128
Čas vožnje: 2:01:08
8 . 30 Roškar Tim
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19980626 2:01:56 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980626
Čas vožnje: 2:01:56
9 . 51 Cizelj Pavel
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19990115 2:01:56 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990115
Čas vožnje: 2:01:56
10 . 21 Čemažar Nik
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19990802 2:02:12 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990802
Čas vožnje: 2:02:12
11 . 29 Sagadin Luka
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19990501 2:02:17 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990501
Čas vožnje: 2:02:17
12 . 42 Ostervuh Jan
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19990402 2:02:44 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990402
Čas vožnje: 2:02:44
13 . 6 Jarc Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19990409 2:03:02 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990409
Čas vožnje: 2:03:02
14 . 27 Bagari Uroš
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI SLO19990112 2:03:45 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990112
Čas vožnje: 2:03:45
15 . 48 Glinšek Tilen
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19980419 2:06:57 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980419
Čas vožnje: 2:06:57
16 . 33 KRAMBERGER LUKA
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19980127 2:07:57 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980127
Čas vožnje: 2:07:57
17 . 52 Prah Aljaž
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO19981220 2:10:54 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19981220
Čas vožnje: 2:10:54
18 . 9 Kosovel David
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19990820 2:11:22 >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990820
Čas vožnje: 2:11:22
19 . 46 Kogovšek Krištof
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19990404 2:11:55 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990404
Čas vožnje: 2:11:55
20 . 3 Novak Žiga
ADRIA MOBIL
Moški SLO ADRIA MOBIL SLO19991117 2:11:55 >
Klub ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19991117
Čas vožnje: 2:11:55
21 . 31 Paj Jernej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19990519 2:12:02 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990519
Čas vožnje: 2:12:02
22 . 40 Paulič Jaka
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19981129 2:12:02 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19981129
Čas vožnje: 2:12:02
23 . 49 Finkšt Matic
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19990113 2:12:31 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990113
Čas vožnje: 2:12:31
24 . 17 Horvat Matej
KK ČRNOMELJ
Moški SLO KK ČRNOMELJ SLO19981006 2:14:15 >
Klub KK ČRNOMELJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19981006
Čas vožnje: 2:14:15
25 . 36 Štirn Andraž
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19980406 2:14:27 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980406
Čas vožnje: 2:14:27
26 . 50 Debevec Blaž
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19990215 2:19:26 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990215
Čas vožnje: 2:19:26
27 . 45 Kranjec Nik
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19980526 2:19:26 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980526
Čas vožnje: 2:19:26
28 . 53 Podlesnik Anže
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO19990904 2:22:22 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990904
Čas vožnje: 2:22:22
29 . 54 Bregar Žan
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO19980815 2:23:32 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980815
Čas vožnje: 2:23:32
30 . 12 Mugerli Aljaž
HIT CASINOS MEBLO JOGI
Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO19980923 2:26:35 >
Klub HIT CASINOS MEBLO JOGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980923
Čas vožnje: 2:26:35
31 . 13 Bavec Timotej
HIT CASINOS MEBLO JOGI
Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO19990620 2:27:15 >
Klub HIT CASINOS MEBLO JOGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990620
Čas vožnje: 2:27:15
32 . 5 Konda Kristjan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19981125 2:30:02 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19981125
Čas vožnje: 2:30:02
33 . 24 Slapničar Bor
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE SLO19990005 -2 KROGA >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990005
Čas vožnje: -2 KROGA
DNF 57 Strmšek Žiga
TBP LENART
Moški SLO TBP LENART SLO19981216 DNF >
Klub TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19981216
Čas vožnje: DNF
DNF 32 Medved Jan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19990701 DNF >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990701
Čas vožnje: DNF
DNF 34 Gomilšak Rene
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19990126 DNF >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990126
Čas vožnje: DNF
DNF 37 Starčič Dino
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19990313 DNF >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990313
Čas vožnje: DNF
DNF 41 Oven Jaka
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19980930 DNF >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980930
Čas vožnje: DNF
DNF 44 Križman Matjaž
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19990613 DNF >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990613
Čas vožnje: DNF
DNF 22 Šmit Matic
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE SLO19990530 DNF >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990530
Čas vožnje: DNF
DNF 55 CEBEK Cene
TBP LENART
Moški SLO TBP LENART SLO19980828 DNF >
Klub TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980828
Čas vožnje: DNF
DNF 56 Ketiš Mitja
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO19980111 DNF >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980111
Čas vožnje: DNF
DNF 58 Divjak Domen
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO19991226 DNF >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19991226
Čas vožnje: DNF
DNF 14 Tratnik Aljaž
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19980813 DNS >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980813
Čas vožnje: DNS
DNF 8 Šranc Peter
GREGA BOLE BLED
Moški SLO GREGA BOLE BLED SLO19990620 DNF >
Klub GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990620
Čas vožnje: DNF
DNF 43 Merčun Matej
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19980104 DNS >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980104
Čas vožnje: DNS
DNF 10 Marolt Tilen
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19980304 DNF >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980304
Čas vožnje: DNF
DNF 11 Tominc Martin
HIT CASINOS MEBLO JOGI
Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO19990704 DNF >
Klub HIT CASINOS MEBLO JOGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990704
Čas vožnje: DNF
DNF 20 Katrašnik Matic
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19981005 DNF >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19981005
Čas vožnje: DNF
DNF 23 Topolovec Matija
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE SLO19990406 DNF >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990406
Čas vožnje: DNF
DNF 16 Laharnar Luka
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19980826 DNF >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980826
Čas vožnje: DNF
DNF 19 Kičin Edin
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19980511 DNF >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980511
Čas vožnje: DNF
DNF 2 Poberžnik Juš
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19990702 DNF >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990702
Čas vožnje: DNF
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 115 Čotar Luka
HIT CASINOS MEBLO JOGI
Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO19960421 2:57:03 >
Klub HIT CASINOS MEBLO JOGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960421
Čas vožnje: 2:57:03
2 . 130 Penko Izidor
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19960725 3:03:10 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960725
Čas vožnje: 3:03:10
3 . 110 Kumar Kristjan
HIT CASINOS MEBLO JOGI
Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO19960310 3:04:12 >
Klub HIT CASINOS MEBLO JOGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960310
Čas vožnje: 3:04:12
4 . 134 Finkšt Tilen
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19970706 3:04:12 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970706
Čas vožnje: 3:04:12
5 . 101 Per Gorazd
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19970305 3:04:12 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970305
Čas vožnje: 3:04:12
6 . 106 Veber Matic
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19961122 3:04:12 >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19961122
Čas vožnje: 3:04:12
7 . 135 Dolinar Tilen
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19960417 3:04:27 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960417
Čas vožnje: 3:04:27
8 . 113 Jerkič Žan
HIT CASINOS MEBLO JOG
Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOG SLO19960921 3:05:02 >
Klub HIT CASINOS MEBLO JOG
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960921
Čas vožnje: 3:05:02
9 . 129 Sever Matevž
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19970514 3:05:13 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970514
Čas vožnje: 3:05:13
10 . 119 Čibej Simon
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19971210 3:14:30 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19971210
Čas vožnje: 3:14:30
11 . 117 Grošelj Matic
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19960405 3:14:30 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960405
Čas vožnje: 3:14:30
12 . 102 Muhič Benjamin
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19971114 3:16:30 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19971114
Čas vožnje: 3:16:30
13 . 105 Iskra Simon
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19971209 3:16:30 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19971209
Čas vožnje: 3:16:30
14 . 103 Mesojedec Matej
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19970315 3:16:30 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970315
Čas vožnje: 3:16:30
15 . 124 Plajnšek Alen
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19960610 3:16:59 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960610
Čas vožnje: 3:16:59
16 . 109 Šmid Jakob
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19960221 -1 krog >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960221
Čas vožnje: -1 krog
DNF 139 Vrtačnik Jaka
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19970929 DNF >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970929
Čas vožnje: DNF
DNF 140 Špendov Tomaž
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19960306 DNF >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960306
Čas vožnje: DNF
DNF 137 Andrejaš Žan
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19970107 DNF >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970107
Čas vožnje: DNF
DNF 104 Bozic Jon
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19961116 DNF >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19961116
Čas vožnje: DNF
DNF 111 Kranjc Martin
HIT CASINOS MEBLO JOG
Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOG SLO19961121 DNF >
Klub HIT CASINOS MEBLO JOG
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19961121
Čas vožnje: DNF
DNF 112 Komel Patrik
HIT CASINOS MEBLO JOGI
Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO19970102 DNF >
Klub HIT CASINOS MEBLO JOGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970102
Čas vožnje: DNF
DNF 114 Jelavič Žiga
HIT CASINOS MEBLO JOGI
Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO19970105 DNF >
Klub HIT CASINOS MEBLO JOGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970105
Čas vožnje: DNF
DNF 116 Tratnik Bajc Miha
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19970204 DNF >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970204
Čas vožnje: DNF
DNF 118 Čuk Žiga
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19971013 DNF >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19971013
Čas vožnje: DNF
DNF 120 Perša Miha
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI SLO19960927 DNF >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960927
Čas vožnje: DNF
DNF 121 Barat Jure
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI SLO19970515 DNF >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970515
Čas vožnje: DNF
DNF 122 Škafar Matej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19970408 DNF >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970408
Čas vožnje: DNF
DNF 123 Rogina Nejc
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19970205 DNF >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970205
Čas vožnje: DNF
DNF 125 Mohorko Mitja
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19961113 DNF >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19961113
Čas vožnje: DNF
DNF 127 Ustar Anže Jon
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19970214 DNF >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970214
Čas vožnje: DNF
DNF 128 Stepišnik Jure
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19960924 DNF >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960924
Čas vožnje: DNF
DNF 132 Kovač Mike
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19960921 DNF >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960921
Čas vožnje: DNF
DNF 136 Bokan Gašper
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19970926 DNF >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970926
Čas vožnje: DNF
DNF 138 Zubanovič Tim
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19960605 DNF >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960605
Čas vožnje: DNF
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 182 Jeretina Katja
RADENSKA AS
Ženski SLO RADENSKA AS SLO19970523 2:14:10 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19970523
Čas vožnje: 2:14:10
2 . 180 Žnidaršič Anita
RADENSKA AS
Ženski SLO RADENSKA AS SLO19960301 2:30:04 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19960301
Čas vožnje: 2:30:04
3 . 181 Jesenko Erika
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO19960414 2:39:00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19960414
Čas vožnje: 2:39:00
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 163 Batagelj Polona
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19890607 2:00:56 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19890607
Čas vožnje: 2:00:56
2 . 167 Pintar Urška
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19851003 2:00:56 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19851003
Čas vožnje: 2:00:56
3 . 165 Kern Špela
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19900224 2:02:22 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19900224
Čas vožnje: 2:02:22
4 . 170 Rugelj Anja
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19860625 2:12:02 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19860625
Čas vožnje: 2:12:02
5 . 168 Rutar Tjaša
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19841210 2:12:43 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19841210
Čas vožnje: 2:12:43
6 . 166 Novak Alenka
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19770817 2:14:10 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19770817
Čas vožnje: 2:14:10
7 . 171 Zrimšek Petra
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO19880519 2:14:21 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19880519
Čas vožnje: 2:14:21
8 . 162 Perše Tina
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19941014 2:26:11 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19941014
Čas vožnje: 2:26:11
DNF 164 Frece Sara
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19840217 DNF >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19840217
Čas vožnje: DNF
DNF 169 Kalan Urška
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19940325 DNS >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19940325
Čas vožnje: DNS
DNF 161 Conradi Marjetka
BORETTI-ULYSSES CT
Ženski SLO BORETTI-ULYSSES CT SLO19750128 DNF >
Klub BORETTI-ULYSSES CT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19750128
Čas vožnje: DNF

Komentarji

 

Mobile content