Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Krožna dirka Ledine

Cestno kolesarstvo Tekma:Krožna dirka Ledine Datum:11.07.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas vožnje Zaostanek
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 51 Jerman Žiga Moški SLO RADENSKA AS 1:26:08.00 0:00:00.00
2 . 31 Horvat Žiga Moški SLO KK TROPOVCI 1:26:09.00 0:00:01.00
3 . 2 Lavrič Martin Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 1:26:09.00 0:00:01.00
4 . 34 Sagadin Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ 1:26:09.00 0:00:01.00
5 . 35 ROŠKAR TIM Moški SLO PERUTNINA PTUJ 1:26:09.00 0:00:01.00
6 . 18 Šranc Peter Moški SLO KK GREGA BOLE BLED 1:26:09.00 0:00:01.00
7 . 27 Čemažar Nik Moški SLO KK SAVA KRANJ 1:26:09.00 0:00:01.00
8 . 23 Primožič Jaka Moški SLO KK SAVA KRANJ 1:26:09.00 0:00:01.00
9 . 10 Kvasina Filip Moški CRO BK Perfa 1:26:09.00 0:00:01.00
10 . 44 Pogačar Tadej Moški SLO RADENSKA AS 1:26:09.00 0:00:01.00
11 . 21 Černe Gregor Matija Moški SLO KK GREGA BOLE BLED 1:26:09.00 0:00:01.00
12 . 25 Katrašnik Matic Moški SLO KK SAVA KRANJ 1:26:18.00 0:00:10.00
13 . 15 Šmit Matic Moški SLO KK GORJE 1:26:28.00 0:00:20.00
14 . 20 Kosovel David Moški SLO KK GREGA BOLE BLED 1:26:42.00 0:00:34.00
15 . 46 Oven Jaka Moški SLO RADENSKA AS 1:27:50.00 0:01:42.00
16 . 55 Cizelj Pavel Moški SLO RADENSKA AS 1:27:56.00 0:01:48.00
17 . 38 KRAMBERGER LUKA Moški SLO PERUTNINA PTUJ 1:29:05.00 0:02:57.00
18 . 56 Prah Aljaž Moški SLO TANIN SEVNICA 1:29:19.00 0:03:11.00
19 . 1 Laharnar Luka Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 1:29:46.00 0:03:38.00
20 . 8 Majoli Fran Moški CRO BK Perfa 1:30:31.00 0:04:23.00
21 . 32 Bagari Uroš Moški SLO KK TROPOVCI 1:30:58.00 0:04:50.00
22 . 53 Finkšt Matic Moški SLO RADENSKA AS 1:30:58.00 0:04:50.00
23 . 17 Medja Kristjan Moški SLO KK GORJE 1:30:58.00 0:04:50.00
24 . 36 Paj Jernej Moški SLO PERUTNINA PTUJ - 1 krog
25 . 5 Bavec Timotej Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI - 1 krog
26 . 48 Križman Matjaž Moški SLO RADENSKA AS - 1 krog
DNF 37 Medved Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ DNS
DNF 39 Gomilšak Rene Moški SLO PERUTNINA PTUJ DNS
DNF 40 Draškovič Sattler Denis Moški SLO PERUTNINA PTUJ DNS
DNF 42 Starčič Dino Moški SLO RADENSKA AS DNS
DNF 54 Debevec Blaž Moški SLO RADENSKA AS DNS
DNF 24 Kičin Edin Moški SLO KK SAVA KRANJ DNF
DNF 57 Podlesnik Anže Moški SLO TANIN SEVNICA DNF
DNF 49 Kranjec Nik Moški SLO RADENSKA AS DNF
DNF 14 Topolovec Matija Moški SLO KK GORJE DNF
DNF 28 Strmšek Žiga Moški SLO KK TBP LENART DNF
DNF 13 Potočki Viktor Moški SLO KK ADRIA MOBIL DNF
DNF 47 Ostervuh Jan Moški SLO RADENSKA AS DNF
DNF 12 Čajko Blaž Moški CRO BK Perfa DNS
DNF 19 Marolt Tilen Moški SLO KK GREGA BOLE BLED DNS
DNF 22 Zupan Miha Moški SLO KK SAVA KRANJ DNS
DNF 29 Divjak Domen Moški SLO KK TBP LENART DNS
DNF 33 Zemljak Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ DNS
DNF 9 Leš Mihael Moški CRO BK Perfa DNS
DNF 7 Vincelj Leonard Moški CRO BK Perfa DNF
DNF 52 Glinšek Tilen Moški SLO RADENSKA AS DNF
DNF 30 CEBEK Cene Moški SLO KK TBP LENART DNF
DNF 3 Tratnik Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA DNF
DNF 41 Štirn Andraž Moški SLO RADENSKA AS DNF
DNF 58 Bregar Žan Moški SLO TANIN SEVNICA DNF
DNF 16 Slapničar Bor Moški SLO KK GORJE DNF
DNF 11 Čančar Damir Moški CRO BK Perfa DNF
DNF 4 Mugerli Aljaž Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI DNF
DNF 43 Šetina Matic Moški SLO RADENSKA AS DNF
DNF 6 Tominc Martin Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI DNF
DNF 26 Eržen Luka Moški SLO KK SAVA KRANJ DNF
DNF 45 Paulič Jaka Moški SLO RADENSKA AS DNF
DNF 50 Kogovšek Krištof Moški SLO RADENSKA AS DNF
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 100 Dolinar Tilen Moški SLO RADENSKA AS 1:52:02.00 0:00:00.00
2 . 99 Finkšt Tilen Moški SLO RADENSKA AS 1:53:26.00 0:01:24.00
3 . 97 Kovač Mike Moški SLO RADENSKA AS 1:53:26.00 0:01:24.00
4 . 71 Grošelj Matic Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 1:53:48.00 0:01:46.00
5 . 86 Barat Jure Moški SLO KK TROPOVCI 1:53:48.00 0:01:46.00
6 . 76 Jelavič Žiga Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI 1:55:16.00 0:03:14.00
7 . 74 Kranjc Martin Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI 1:55:41.00 0:03:39.00
8 . 94 Sever Matevž Moški SLO RADENSKA AS 1:56:19.00 0:04:17.00
9 . 89 Plajnšek Alen Moški SLO PERUTNINA PTUJ - 1 krog
10 . 73 Tratnik Bajc Miha Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA - 1 krog
11 . 80 Šmid Jakob Moški SLO KK GREGA BOLE BLED - 1 krog
DNF 81 Zubanovič Tim Moški SLO KK SAVA KRANJ DNF
DNF 102 Andrejaš Žan Moški SLO RADENSKA AS DNF
DNF 79 Veber Matic Moški SLO KK GREGA BOLE BLED DNS
DNF 77 Potočki Petar Moški CRO BK KALORIJA DNF
DNF 92 Ustar Anže Jon Moški SLO RADENSKA AS DNF
DNF 93 Stepišnik Jure Moški SLO RADENSKA AS DNS
DNF 84 Špendov Tomaž Moški SLO KK SAVA KRANJ DNS
DNF 95 Penko Izidor Moški SLO RADENSKA AS DNS
DNF 96 Močnik Klemen Moški SLO RADENSKA AS DNS
DNF 91 Korpar Aleš Moški SLO PERUTNINA PTUJ DNS
DNF 98 Korimšek Žan Moški SLO RADENSKA AS DNS
DNF 78 Horvat Nino Moški CRO BK KALORIJA DNS
DNF 101 Bokan Gašper Moški SLO RADENSKA AS DNS
DNF 85 Perša Miha Moški SLO KK TROPOVCI DNF
DNF 90 Mohorko Mitja Moški SLO PERUTNINA PTUJ DNF
DNF 75 Komel Patrik Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI DNF
DNF 72 Čibej Simon Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA DNF
DNF 88 Rogina Nejc Moški SLO PERUTNINA PTUJ DNF
DNF 83 Tomažin Miha Moški SLO KK SAVA KRANJ DNF
DNF 87 Škafar Matej Moški SLO PERUTNINA PTUJ DNF
DNF 82 Vrtačnik Jaka Moški SLO KK SAVA KRANJ DNF
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
DNF 61 Žnidaršič Anita Ženski SLO RADENSKA AS DNS
DNF 62 Jeretina Katja Ženski SLO RADENSKA AS DNS
DNF 63 Jesenko Erika Ženski SLO KK SAVA KRANJ DNS

Komentarji