Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: VN Kranja Memorial Filipa Majcna 2014

Cestno kolesarstvo Tekma:VN Kranja Memorial Filipa Majcna 2014 Datum:03.08.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek Več
ELITE-M
1 . 234 Tratnik Jan
TEAM AMPLATZ - BMC
Moški SLO TEAM AMPLATZ - BMC SLO19900223 2:36:10.00 >
Klub TEAM AMPLATZ - BMC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19900223
Čas vožnje: 2:36:10.00
Zaostanek:
2 . 238 Fajt Kristjan
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19820705 >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19820705
Čas vožnje:
Zaostanek:
3 . 183 Bajc Andi
TEAM AMPLATZ - BMC
Moški SLO TEAM AMPLATZ - BMC SLO19881114 2:36:54.00 00:44.00 >
Klub TEAM AMPLATZ - BMC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19881114
Čas vožnje: 2:36:54.00
Zaostanek: 00:44.00
4 . 268 Kump Marko
TEAM SAXO - TINKOFF
Moški SLO TEAM SAXO - TINKOFF SLO19880909 2:36:57.00 00:47.00 >
Klub TEAM SAXO - TINKOFF
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19880909
Čas vožnje: 2:36:57.00
Zaostanek: 00:47.00
5 . 282 LEOPOLD Hans-Jörg
WSA-Greenlife
Moški AUT WSA-Greenlife AUT19830425 >
Klub WSA-Greenlife
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19830425
Čas vožnje:
Zaostanek:
6 . 270 GROSSSCHARTNER Felix
TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS
Moški AUT TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS AUT19931223 >
Klub TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19931223
Čas vožnje:
Zaostanek:
7 . 212 BOLZAN Riccardo
DT Cycling team Friuli
Moški ITA DT Cycling team Friuli ITA19900503 >
Klub DT Cycling team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19900503
Čas vožnje:
Zaostanek:
8 . 216 PIZZINATO Marco
DT Cycling team Friuli
Moški ITA DT Cycling team Friuli ITA19901218 2:37:05.00 00:55.00 >
Klub DT Cycling team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19901218
Čas vožnje: 2:37:05.00
Zaostanek: 00:55.00
9 . 219 BORISAVLJEVIĆ Milos
CCN Metalac Kraljevo
Moški SRB CCN Metalac Kraljevo SRB19940309 2:37:10.00 01:00.00 >
Klub CCN Metalac Kraljevo
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: SRB19940309
Čas vožnje: 2:37:10.00
Zaostanek: 01:00.00
10 . 197 Gazvoda Gregor
Team Gebruder Weiss - Oberndorfer
Moški SLO Team Gebruder Weiss - Oberndorfer SLO19811015 >
Klub Team Gebruder Weiss - Oberndorfer
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19811015
Čas vožnje:
Zaostanek:
11 . 274 ZELLER Lukas
TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS
Moški AUT TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS AUT19940920 >
Klub TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19940920
Čas vožnje:
Zaostanek:
12 . 235 Rogina Radoslav
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SRB ADRIA MOBIL (ADR) CRO19790303 2:37:20.00 01:10.00 >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: CRO19790303
Čas vožnje: 2:37:20.00
Zaostanek: 01:10.00
13 . 221 Furdi Blaž
Meridiana Kamen Team
Moški SLO Meridiana Kamen Team SLO19880527 >
Klub Meridiana Kamen Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19880527
Čas vožnje:
Zaostanek:
14 . 180 Božič Borut
ASTANA (AST) U.C.I. PRO TEAM
Moški SLO ASTANA (AST) U.C.I. PRO TEAM SLO19800808 2:37:30.00 01:20.00 >
Klub ASTANA (AST) U.C.I. PRO TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19800808
Čas vožnje: 2:37:30.00
Zaostanek: 01:20.00
15 . 209 Halzer Miha
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19850413 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19850413
Čas vožnje:
Zaostanek:
16 . 199 KRATOCHVILA Jakub
GEBRÜDER WEISS -OBERNDORFER
Moški GEBRÜDER WEISS -OBERNDORFER CZE19880826 >
Klub GEBRÜDER WEISS -OBERNDORFER
Država
Spol: Moški
Licenca: CZE19880826
Čas vožnje:
Zaostanek:
17 . 224 FRANKOVIĆ Mateo
BK MERIDIANA KAMEN
Moški CRO BK MERIDIANA KAMEN CRO19940805 >
Klub BK MERIDIANA KAMEN
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19940805
Čas vožnje:
Zaostanek:
18 . 233 Bajt Dejan
TEAM AMPLATZ - BMC
Moški SLO TEAM AMPLATZ - BMC SLO19871028 >
Klub TEAM AMPLATZ - BMC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19871028
Čas vožnje:
Zaostanek:
19 . 272 PAULUS Dennis
TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS
Moški AUT TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS AUT19940922 >
Klub TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19940922
Čas vožnje:
Zaostanek:
20 . 243 Novak Domen
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19950712 >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950712
Čas vožnje:
Zaostanek:
21 . 265 KUCHER Michael
RC-ARBÖ-Team Graf-St.
Moški AUT RC-ARBÖ-Team Graf-St. AUT19930326 >
Klub RC-ARBÖ-Team Graf-St.
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19930326
Čas vožnje:
Zaostanek:
22 . 251 JOVANOVIĆ Nebojša
O.B.K. BEOGRAD
Moški SRB O.B.K. BEOGRAD SRB19830327 >
Klub O.B.K. BEOGRAD
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: SRB19830327
Čas vožnje:
Zaostanek:
23 . 200 Katrašnik Gašper
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19950620 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950620
Čas vožnje:
Zaostanek:
24 . 203 Razingar Matej
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19940827 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19940827
Čas vožnje:
Zaostanek:
25 . 260 Repse Uros
RADENSKA (RAR)
Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19930805 >
Klub RADENSKA (RAR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19930805
Čas vožnje:
Zaostanek:
26 . 223 KIŠERLOVSKI Emanuel
BK MERIDIANA KAMEN
Moški CRO BK MERIDIANA KAMEN CRO19840803 >
Klub BK MERIDIANA KAMEN
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19840803
Čas vožnje:
Zaostanek:
27 . 296 HAAS Christian
Radteam Tirol
Moški AUT Radteam Tirol AUT19900620 >
Klub Radteam Tirol
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19900620
Čas vožnje:
Zaostanek:
28 . 208 Kovačič Luka
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19951229 2:37:48.00 01:38.00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19951229
Čas vožnje: 2:37:48.00
Zaostanek: 01:38.00
29 . 255 Korošec Rok
RADENSKA (RAR)
Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19931124 >
Klub RADENSKA (RAR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19931124
Čas vožnje:
Zaostanek:
30 . 201 Grošelj Žiga
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19930831 2:37:58.00 01:48.00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19930831
Čas vožnje: 2:37:58.00
Zaostanek: 01:48.00
31 . 207 Svab Jernej
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19950826 2:38:04.00 01:54.00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950826
Čas vožnje: 2:38:04.00
Zaostanek: 01:54.00
32 . 241 Hočevar Aljaž
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19910820 >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19910820
Čas vožnje:
Zaostanek:
33 . 273 SCHOIBL Mario
TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS
Moški AUT TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS AUT19900625 2:38:15.00 02:05.00 >
Klub TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19900625
Čas vožnje: 2:38:15.00
Zaostanek: 02:05.00
34 . 254 Ručigaj Žiga
RADENSKA (RAR)
Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19951110 2:39:09.00 02:59.00 >
Klub RADENSKA (RAR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19951110
Čas vožnje: 2:39:09.00
Zaostanek: 02:59.00
35 . 247 STEFANOVIĆ Stafan
NATIONAL TEAM OF SERBIA
Moški SRB NATIONAL TEAM OF SERBIA SRB19940506 2:39:54.00 03:44.00 >
Klub NATIONAL TEAM OF SERBIA
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: SRB19940506
Čas vožnje: 2:39:54.00
Zaostanek: 03:44.00
36 . 258 Pavlič Marko
RADENSKA KUOTA
Moški SLO RADENSKA KUOTA SLO19930209 >
Klub RADENSKA KUOTA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19930209
Čas vožnje:
Zaostanek:

 

Opombe:

LC1 241 SLO19910820 HOČEVAR Aljaž ADRIA MOBIL
LC2 212 ITA19900503 BOLZAN Riccardo DT Cycling team Friuli
LC3 237 SLO19810617 MUGERLI Matej ADRIA MOBIL
LC4 233 SLO19871028 BAJT Dejan AMPLAZ – BMC
DNF: 181, 195, 196, 198, 202, 204, 205, 206, 210, 211, 212, 214, 215, 217, 218, 220, 222, 225, 226, 229, 230, 231, 232, 236, 237, 240, 242, 244 ,245, 248, 249, 250, 252, 253, 256, 257, 259, 261, 262, 263, 264, 266, 267, 269, 271, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 283, 284, 285, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 297, 298

Komentarji

 

Mobile content