Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Pokal Mr. BO 2014

Cestno kolesarstvo Tekma:Pokal Mr. BO 2014 Datum:07.09.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Točke
DEČKI E-M
1 . 166 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 6
2 . 169 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL 6
3 . 185 Žnidar Žiga Moški SLO KK GREGA BOLE BLED 5
4 . 184 Florjanič Jaka Moški SLO KK SAVA KRANJ 2
5 . 180 Čuk Enej Moški SLO RADENSKA AS 2
6 . 167 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 1
7 . 181 Flajs Maj Moški SLO KK SAVA KRANJ
8 . 182 Košir Vid Moški SLO KK SAVA KRANJ
9 . 175 Lovše Domen Moški SLO KK ADRIA MOBIL
10 . 186 Kejžar Jan Moški SLO KK GREGA BOLE BLED
11 . 171 Judež Bine Moški SLO KK ADRIA MOBIL
12 . 174 Turk Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL
DEKLICE D-Ž
1 . 178 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO RADENSKA AS
2 . 183 Prevc Eva Ženski SLO KK SAVA KRANJ
3 . 165 Hamler Tajda Ženski SLO KK TBP LENART
DEČKI C (U13)-M
1 . 125 Colnar Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 13
2 . 136 Vandur Gaber Moški SLO TANIN SEVNICA 12
3 . 124 Glivar Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10
4 . 131 Kranjec Žagar Matic Moški SLO RADENSKA AS 8
5 . 127 Muršec Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ 1
6 . 119 Strmšek Miha Moški SLO KK TBP LENART
7 . 150 Žnidar Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ
8 . 137 Bedek Drejc Moški SLO TANIN SEVNICA
9 . 128 Klasinc Enej Moški SLO PERUTNINA PTUJ
10 . 130 Praprotnik Čurič Vid Moški SLO RADENSKA AS
11 . 155 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ
12 . 151 Poropat Žan Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ
13 . 138 Rengeo Nikolaj Moški SLO KK TROPOVCI
14 . 120 Cebek Rok Moški SLO KK TBP LENART
15 . 123 Novak Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL
16 . 133 Bašelj Jaša Moški SLO RADENSKA AS
17 . 139 Lončar Luka Moški CRO BK STUBAKI
DNF 121 Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL DNF
DNF 132 Groznik Svit Moški SLO RADENSKA AS DNS
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 101 Bevc Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 20
2 . 104 Šranc Andrej Moški SLO KK GORJE 11
3 . 111 Jeretina Marko Moški SLO RADENSKA AS 10
4 . 118 LUSCHIN Christoph Moški AUT ARBO RAPSO Knittelfeld 4
5 . 108 Zalar Gašper Moški SLO RADENSKA AS 3
6 . 102 Badovinac Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL 3
7 . 113 Čemažar Jaka Moški SLO RADENSKA AS 2
8 . 103 Žnidar Maj Moški SLO KK GREGA BOLE BLED 1
9 . 99 Ravbar Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 1
10 . 96 Divjak Aljaž Moški SLO KK TBP LENART 1
11 . 115 Suhadolnik Maks Moški SLO KK SAVA KRANJ
12 . 107 Ljubec Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ
13 . 105 Slapničar Vid Moški SLO KK GORJE
14 . 94 Peršak Vid Moški SLO KK TBP LENART
15 . 98 Turk Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL
16 . 110 Kogovšek Kancijan Moški SLO RADENSKA AS
17 . 117 KOMATZ Enzo Moški AUT ARBO RAPSO Knittelfeld
18 . 114 Čadež Matevž Moški SLO RADENSKA AS
19 . 109 Križman Marko Moški SLO RADENSKA AS
20 . 112 Čuk Tjaž Moški SLO RADENSKA AS
21 . 95 Fras Matevž Moški SLO KK TBP LENART
DNF 106 Polanec Gašper Moški SLO PERUTNINA PTUJ DNS
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 69 Hozjan Marko Moški SLO PERUTNINA PTUJ 18
2 . 62 Colnar Martin Moški SLO KK ADRIA MOBIL 13
3 . 73 Jančar Žiga Moški SLO RADENSKA AS 11
4 . 64 Bahč Gregor Moški SLO KK ADRIA MOBIL 9
5 . 56 Skok Anže Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 7
6 . 58 Omrzel Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 6
7 . 88 Čadež David Moški SLO KK SAVA KRANJ 3
8 . 92 BLEYER Pauli Moški AUT ARBO RAPSO Knittelfeld 2
9 . 67 Malovič Nace Moški SLO PERUTNINA PTUJ 1
10 . 76 Cunder Martin Moški SLO RADENSKA AS
11 . 71 Kimovec Žan Mark Moški SLO RADENSKA AS
12 . 53 Hameršak Tomaž Moški SLO KK TBP LENART
13 . 52 Slekovec Žiga Moški SLO KK TBP LENART
14 . 83 Švab Tilen Moški SLO KK SAVA KRANJ
15 . 68 Ljubec Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ
16 . 84 Pirih Aleš Moški SLO KK SAVA KRANJ
17 . 87 Kalamar Žan Moški SLO KK SAVA KRANJ
18 . 66 Žagar Tilen Moški SLO PERUTNINA PTUJ
19 . 85 Oman Urban Moški SLO KK SAVA KRANJ
20 . 57 Rataj Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL
21 . 91 Rengeo Aleksander Moški SLO KK TROPOVCI
22 . 63 Bogataj Patrik Moški SLO KK ADRIA MOBIL
23 . 93 RINNOFNER Michael Moški AUT ARBO RAPSO Knittelfeld
24 . 59 Kostanjšek Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL
25 . 86 Kušar Jan Moški SLO KK SAVA KRANJ
26 . 60 Koračin David Moški SLO KK ADRIA MOBIL
27 . 61 Cvelbar Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL
28 . 72 Jovan Jan Moški SLO RADENSKA AS
29 . 65 Fink Miha Moški SLO KK GREGA BOLE BLED
30 . 54 Gungl Maj Moški SLO KK TBP LENART
31 . 51 Špandl Žak Moški SLO KK TBP LENART
DNF 74 Jagodic Filip Moški SLO RADENSKA AS DNF
DNF 90 Supi Rok Moški SLO KK TROPOVCI DNF
DNF 70 Stoklas Mai Moški SLO RADENSKA AS DNS
DNF 75 Groznik Urh Moški SLO RADENSKA AS DNS
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 43 Bagari Uroš Moški SLO KK TROPOVCI 13
2 . 16 ROŠKAR TIM Moški SLO PERUTNINA PTUJ 11
3 . 48 Kvasina Filip Moški CRO BK Perfa 10
4 . 12 Jarc Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 8
5 . 28 Paulič Jaka Moški SLO RADENSKA AS 7
6 . 38 Debevec Blaž Moški SLO RADENSKA AS 7
7 . 49 Čančar Damir Moški CRO BK Perfa 6
8 . 34 Kogovšek Krištof Moški SLO RADENSKA AS 5
9 . 17 Paj Jernej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 5
10 . 7 Potočki Viktor Moški SLO KK ADRIA MOBIL 3
11 . 13 Horvat Matej Moški SLO KK ADRIA MOBIL 3
12 . 37 Finkšt Matic Moški SLO RADENSKA AS 3
13 . 2 Ketiš Mitja Moški SLO KK TBP LENART 2
14 . 19 KRAMBERGER LUKA Moški SLO PERUTNINA PTUJ 2
15 . 29 Oven Jaka Moški SLO RADENSKA AS 1
16 . 18 Medved Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 1
17 . 4 CEBEK Cene Moški SLO KK TBP LENART
18 . 1 Strmšek Žiga Moški SLO KK TBP LENART
19 . 32 Križman Matjaž Moški SLO RADENSKA AS
20 . 9 Novak Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL
21 . 45 Vincelj Leonard Moški CRO BK Perfa
22 . 40 Prah Aljaž Moški SLO TANIN SEVNICA
23 . 50 Čajko Blaž Moški CRO BK Perfa
24 . 33 Kranjec Nik Moški SLO RADENSKA AS
DNF 14 Zemljak Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ DNF
DNF 20 Gomilšak Rene Moški SLO PERUTNINA PTUJ DNF
DNF 21 Draškovič Sattler Denis Moški SLO PERUTNINA PTUJ DNF
DNF 41 Podlesnik Anže Moški SLO TANIN SEVNICA DNF
DNF 42 Bregar Žan Moški SLO TANIN SEVNICA DNF
DNF 44 Pavlic Tin Moški CRO BK Puls Čakovec DNF
DNF 8 Poberžnik Juš Moški SLO KK ADRIA MOBIL DNS
DNF 24 Štirn Andraž Moški SLO RADENSKA AS DNS
DNF 25 Starčič Dino Moški SLO RADENSKA AS DNS
DNF 30 Ostervuh Jan Moški SLO RADENSKA AS DNS
DNF 36 Glinšek Tilen Moški SLO RADENSKA AS DNS
DNF 10 Ljubi Matic Moški SLO KK ADRIA MOBIL DNF
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 160 Ahačič Ana Ženski SLO KK SAVA KRANJ 8
2 . 179 Čemažar Klara Ženski SLO RADENSKA AS 6
3 . 177 Šmit Maruša Ženski SLO KK GORJE 6
4 . 164 HAMMERL Laura Ženski AUT ARBO RAPSO Knittelfeld
5 . 159 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK SAVA KRANJ
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 135 Jenko Katja Ženski SLO KK SAVA KRANJ
2 . 134 Povše Maša Ženski SLO RADENSKA AS
3 . 140 SCHRETTNER Julia Ženski AUT ARBO RAPSO Knittelfeld
4 . 141 SCHATZ Jasmin Ženski AUT ARBO RAPSO Knittelfeld
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 81 Majnik Ana Ženski SLO RADENSKA AS 3
2 . 77 Zajc Hajdi Ženski SLO RADENSKA AS 3
3 . 80 Penko Karin Ženski SLO RADENSKA AS 1
4 . 79 Ustar Maša Pia Ženski SLO RADENSKA AS
5 . 82 Kerpan Katja Ženski SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI
DNF 78 Weisseisen Eva Ženski SLO RADENSKA AS DNF
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 23 Jeretina Katja Ženski SLO RADENSKA AS
2 . 5 Skaza Eva Ženski SLO KK TBP LENART
DNF 22 Žnidaršič Anita Ženski SLO RADENSKA AS DNF
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 195 Novak Alenka Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA

Komentarji