Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Pokal Mr. BO 2014

Cestno kolesarstvo Tekma:Pokal Mr. BO 2014 Datum:07.09.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Točke Več
DEČKI E-M
1 . 166 Kenda Jan
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 6 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 6
2 . 169 Ravbar Anže
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 6 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 6
3 . 185 Žnidar Žiga
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED 5 >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 5
4 . 184 Florjanič Jaka
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ 2 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 2
5 . 180 ČUK Enej
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS 2 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 2
6 . 167 Skok Marcel
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 1 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 1
7 . 181 Flajs Maj
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
8 . 182 Košir Vid
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
9 . 175 Lovše Domen
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
10 . 186 Kejžar Jan
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
11 . 171 Judež Bine
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
12 . 174 Turk Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
DEKLICE D-Ž
1 . 178 Kranjec Žagar Hana
RADENSKA AS
Ženski SLO RADENSKA AS >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Ženski
Točke:
2 . 183 Prevc Eva
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Točke:
3 . 165 Hamler Tajda
KK TBP LENART
Ženski SLO KK TBP LENART >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Ženski
Točke:
DEČKI C (U13)-M
1 . 125 Colnar Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 13 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 13
2 . 136 Vandur Gaber
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA 12 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 12
3 . 124 Glivar Gal
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 10
4 . 131 Kranjec Žagar Matic
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS 8 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 8
5 . 127 Muršec Miha
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 1 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 1
6 . 119 Strmšek Miha
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
7 . 150 Žnidar Žan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
8 . 137 Bedek Drejc
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
9 . 128 Klasinc Enej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
10 . 130 Praprotnik Čurič Vid
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
11 . 155 Majnik Andrej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
12 . 151 Poropat Žan Aljaž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
13 . 138 Rengeo Nikolaj
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
14 . 120 Cebek Rok
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
15 . 123 Novak Žiga
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
16 . 133 Bašelj Jaša
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
17 . 139 Lončar Luka
BK STUBAKI
Moški CRO BK STUBAKI >
Klub BK STUBAKI
Država CRO
Spol: Moški
Točke:
DNF 121 Piskule Žiga
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL DNF >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke: DNF
DNF 132 Groznik Svit
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS DNS >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Točke: DNS
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 101 Bevc Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 20 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 20
2 . 104 Šranc Andrej
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE 11 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 11
3 . 111 Jeretina Marko
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS 10 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 10
4 . 118 LUSCHIN Christoph
ARBO RAPSO Knittelfeld
Moški AUT ARBO RAPSO Knittelfeld 4 >
Klub ARBO RAPSO Knittelfeld
Država AUT
Spol: Moški
Točke: 4
5 . 108 Zalar Gašper
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS 3 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 3
6 . 102 Badovinac Urban
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 3 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 3
7 . 113 Čemažar Jaka
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS 2 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 2
8 . 103 Žnidar Maj
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED 1 >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 1
9 . 99 Ravbar Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 1 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 1
10 . 96 Divjak Aljaž
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART 1 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 1
11 . 115 Suhadolnik Maks
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
12 . 107 Ljubec Aljaž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
13 . 105 Slapničar Vid
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
14 . 94 Peršak Vid
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
15 . 98 Turk Anže
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
16 . 110 Kogovšek Kancijan
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
17 . 117 KOMATZ Enzo
ARBO RAPSO Knittelfeld
Moški AUT ARBO RAPSO Knittelfeld >
Klub ARBO RAPSO Knittelfeld
Država AUT
Spol: Moški
Točke:
18 . 114 Čadež Matevž
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
19 . 109 Križman Marko
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
20 . 112 Čuk Tjaž
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
21 . 95 Fras Matevž
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
DNF 106 Polanec Gašper
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ DNS >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke: DNS
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 69 Hozjan Marko
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 18 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 18
2 . 62 Colnar Martin
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 13 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 13
3 . 73 Jančar Žiga
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS 11 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 11
4 . 64 Bahč Gregor
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 9 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 9
5 . 56 Skok Anže
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 7 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 7
6 . 58 Omrzel Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 6 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 6
7 . 88 Čadež David
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ 3 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 3
8 . 92 BLEYER Pauli
ARBO RAPSO Knittelfeld
Moški AUT ARBO RAPSO Knittelfeld 2 >
Klub ARBO RAPSO Knittelfeld
Država AUT
Spol: Moški
Točke: 2
9 . 67 Malovič Nace
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 1 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 1
10 . 76 Cunder Martin
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
11 . 71 Kimovec Žan Mark
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
12 . 53 Hameršak Tomaž
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
13 . 52 Slekovec Žiga
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
14 . 83 Švab Tilen
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
15 . 68 Ljubec Žan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
16 . 84 Pirih Aleš
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
17 . 87 Kalamar Žan
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
18 . 66 Žagar Tilen
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
19 . 85 Oman Urban
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
20 . 57 Rataj Žan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
21 . 91 Rengeo Aleksander
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
22 . 63 Bogataj Patrik
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
23 . 93 RINNOFNER Michael
ARBO RAPSO Knittelfeld
Moški AUT ARBO RAPSO Knittelfeld >
Klub ARBO RAPSO Knittelfeld
Država AUT
Spol: Moški
Točke:
24 . 59 Kostanjšek Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
25 . 86 Kušar Jan
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
26 . 60 Koračin David
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
27 . 61 Cvelbar Žiga
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
28 . 72 Jovan Jan
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
29 . 65 Fink Miha
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
30 . 54 Gungl Maj
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
31 . 51 Špandl Žak
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
DNF 74 Jagodic Filip
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS DNF >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Točke: DNF
DNF 90 Supi Rok
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI DNF >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Točke: DNF
DNF 70 Stoklas Mai
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS DNS >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Točke: DNS
DNF 75 Groznik Urh
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS DNS >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Točke: DNS
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 43 Bagari Uroš
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 13 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 13
2 . 16 Roškar Tim
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 11 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 11
3 . 48 Kvasina Filip
BK Perfa
Moški CRO BK Perfa 10 >
Klub BK Perfa
Država CRO
Spol: Moški
Točke: 10
4 . 12 Jarc Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 8 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 8
5 . 28 Paulič Jaka
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS 7 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 7
6 . 38 Debevec Blaž
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS 7 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 7
7 . 49 Čančar Damir
BK Perfa
Moški CRO BK Perfa 6 >
Klub BK Perfa
Država CRO
Spol: Moški
Točke: 6
8 . 34 Kogovšek Krištof
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS 5 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 5
9 . 17 Paj Jernej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 5 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 5
10 . 7 Potočki Viktor
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 3 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 3
11 . 13 Horvat Matej
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 3 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 3
12 . 37 Finkšt Matic
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS 3 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 3
13 . 2 Ketiš Mitja
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART 2 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 2
14 . 19 KRAMBERGER LUKA
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 2 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 2
15 . 29 Oven Jaka
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS 1 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 1
16 . 18 Medved Jan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 1 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 1
17 . 4 CEBEK Cene
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
18 . 1 Strmšek Žiga
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
19 . 32 Križman Matjaž
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
20 . 9 Novak Žiga
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
21 . 45 Vincelj Leonard
BK Perfa
Moški CRO BK Perfa >
Klub BK Perfa
Država CRO
Spol: Moški
Točke:
22 . 40 Prah Aljaž
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
23 . 50 Čajko Blaž
BK Perfa
Moški CRO BK Perfa >
Klub BK Perfa
Država CRO
Spol: Moški
Točke:
24 . 33 Kranjec Nik
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
DNF 14 Zemljak Žan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ DNF >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke: DNF
DNF 20 Gomilšak Rene
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ DNF >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke: DNF
DNF 21 Draškovič Sattler Denis
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ DNF >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke: DNF
DNF 41 Podlesnik Anže
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA DNF >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Točke: DNF
DNF 42 Bregar Žan
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA DNF >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Točke: DNF
DNF 44 Pavlic Tin
BK Puls Čakovec
Moški CRO BK Puls Čakovec DNF >
Klub BK Puls Čakovec
Država CRO
Spol: Moški
Točke: DNF
DNF 8 Poberžnik Juš
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL DNS >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke: DNS
DNF 24 Štirn Andraž
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS DNS >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Točke: DNS
DNF 25 Starčič Dino
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS DNS >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Točke: DNS
DNF 30 Ostervuh Jan
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS DNS >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Točke: DNS
DNF 36 Glinšek Tilen
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS DNS >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Točke: DNS
DNF 10 Ljubi Matic
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL DNF >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke: DNF
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 160 Ahačič Ana
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ 8 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Točke: 8
2 . 179 Čemažar Klara
RADENSKA AS
Ženski SLO RADENSKA AS 6 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Ženski
Točke: 6
3 . 177 Šmit Maruša
KK GORJE
Ženski SLO KK GORJE 6 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Ženski
Točke: 6
4 . 164 HAMMERL Laura
ARBO RAPSO Knittelfeld
Ženski AUT ARBO RAPSO Knittelfeld >
Klub ARBO RAPSO Knittelfeld
Država AUT
Spol: Ženski
Točke:
5 . 159 Sušnik Tjaša
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Točke:
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 135 Jenko Katja
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Točke:
2 . 134 Povše Maša
RADENSKA AS
Ženski SLO RADENSKA AS >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Ženski
Točke:
3 . 140 SCHRETTNER Julia
ARBO RAPSO Knittelfeld
Ženski AUT ARBO RAPSO Knittelfeld >
Klub ARBO RAPSO Knittelfeld
Država AUT
Spol: Ženski
Točke:
4 . 141 SCHATZ Jasmin
ARBO RAPSO Knittelfeld
Ženski AUT ARBO RAPSO Knittelfeld >
Klub ARBO RAPSO Knittelfeld
Država AUT
Spol: Ženski
Točke:
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 81 Majnik Ana
RADENSKA AS
Ženski SLO RADENSKA AS 3 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Ženski
Točke: 3
2 . 77 Zajc Hajdi
RADENSKA AS
Ženski SLO RADENSKA AS 3 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Ženski
Točke: 3
3 . 80 Penko Karin
RADENSKA AS
Ženski SLO RADENSKA AS 1 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Ženski
Točke: 1
4 . 79 Ustar Maša Pia
RADENSKA AS
Ženski SLO RADENSKA AS >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Ženski
Točke:
5 . 82 Kerpan Katja
HIT CASINOS MEBLO JOGI
Ženski SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI >
Klub HIT CASINOS MEBLO JOGI
Država SLO
Spol: Ženski
Točke:
DNF 78 Weisseisen Eva
RADENSKA AS
Ženski SLO RADENSKA AS DNF >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Ženski
Točke: DNF
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 23 Jeretina Katja
RADENSKA AS
Ženski SLO RADENSKA AS >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Ženski
Točke:
2 . 5 Skaza Eva
KK TBP LENART
Ženski SLO KK TBP LENART >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Ženski
Točke:
DNF 22 Žnidaršič Anita
RADENSKA AS
Ženski SLO RADENSKA AS DNF >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Ženski
Točke: DNF
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 195 Novak Alenka
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Točke:

Komentarji

 

Mobile content