Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: DP kronometer - dečki 2014

Cestno kolesarstvo Tekma:DP kronometer - dečki 2014 Datum:14.09.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek
DEKLICA A-Ž
1 . 71 Kostanjšek Nika Ženski SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000429 8:12.18
DEČKI C (U13)-M
1 . 68 Colnar Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020216 6:58.48
2 . 67 Vandur Gaber Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020528 7:01.13 +2.65
3 . 66 Glivar Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020501 7:16.12 +17.64
4 . 65 Muršec Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20020325 7:27.15 +28.67
5 . 62 Bedek Drejc Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020608 7:36.69 +38.21
6 . 59 Žnidar Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030224 7:40.38 +41.90
7 . 61 Strmšek Miha Moški SLO KK TBP LENART SLO20020926 7:44.41 +45.93
8 . 54 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030304 7:44.57 +46.09
9 . 60 Klasinc Enej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021024 7:45.23 +46.75
10 . 56 Praprotnik Čurič Vid Moški SLO RADENSKA AS SLO20020804 7:46.87 +48.39
11 . 47 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040924 7:53.26 +54.78
12 . 50 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050511 8:03.64 +1:05.16
13 . 53 Žnidar Žiga Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20040803 8:04.32 +1:05.84
14 . 57 Turk Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031030 8:05.07 +1:06.59
15 . 55 Bašelj Jaša Moški SLO RADENSKA AS SLO20020614 8:05.36 +1:06.88
16 . 52 Groznik Svit Moški SLO RADENSKA AS SLO20020201 8:06.45 +1:07.97
17 . 58 Poropat Žan Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030925 8:06.48 +1:08.00
18 . 39 Hajsinger Janko Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030626 8:07.91 +1:09.43
19 . 22 Hočevar Tin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031007 8:10.51 +1:12.03
20 . 63 Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20021213 8:11.31 +1:12.83
21 . 13 Fortuna FELIKS Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020129 8:11.55 +1:13.07
22 . 49 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030509 8:12.07 +1:13.59
23 . 48 Badovinac Jošt Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040124 8:13.10 +1:14.62
24 . 12 Jordan ADAM Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020723 8:20.79 +1:22.31
25 . 43 Jenčič Lan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20030718 8:23.88 +1:25.40
26 . 41 Flajs Maj Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050128 8:26.51 +1:28.03
27 . 34 Kern Tadej Moški SLO RADENSKA AS SLO20030228 8:29.48 +1:31.00
28 . 37 Košir Vid Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041023 8:29.68 +1:31.20
29 . 42 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031219 8:33.32 +1:34.84
30 . 36 Novak Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020103 8:38.82 +1:40.34
31 . 45 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050523 8:39.72 +1:41.24
32 . 35 Oven Martin Moški SLO RADENSKA AS SLO20031203 8:39.76 +1:41.28
33 . 19 Judež Bine Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20061116 8:41.27 +1:42.79
34 . 25 Florjanič Jaka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040601 8:43.01 +1:44.53
35 . 27 Markovič Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030422 8:44.05 +1:45.57
36 . 23 Blatnik Matevž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031022 8:44.47 +1:45.99
37 . 29 Čuk Enej Moški SLO RADENSKA AS SLO20050901 8:48.40 +1:49.92
38 . 33 Vidovič Filip Teo Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021103 8:48.67 +1:50.19
39 . 28 Lovše Domen Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040917 9:02.04 +2:03.56
40 . 38 Peterlin Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020126 9:09.07 +2:10.59
41 . 26 Kovačev Mario Moški SLO KK TBP LENART SLO20030912 9:17.21 +2:18.73
42 . 17 Turk Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040611 9:34.66 +2:36.18
43 . 24 Avbar Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050409 10:13.82 +3:15.34
DNF 14 Miijatovič VIKTOR Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040322 DNS
DNF 16 Weiss Tilen Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040222 DNS
DNF 18 Petek Rene Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030612 DNS
DNF 20 Jamnik Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030214 DNS
DNF 21 Markež Maj Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20031225 DNS
DNF 30 Kuzma Tim Moški SLO KK TROPOVCI SLO20030730 DNS
DNF 31 Kavšček Sven Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20041213 DNS
DNF 32 Kejžar Jan Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20040104 DNS
DNF 40 Cebek Rok Moški SLO KK TBP LENART SLO20020423 DNS
DNF 44 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI SLO20031106 DNS
DNF 51 Skukan Gašper Moški SLO RADENSKA AS SLO20030131 DNS
DNF 64 Kranjec Žagar Matic Moški SLO RADENSKA AS SLO20020603 DNS
DNF 15 Trontelj Nejc Moški SLO RADENSKA AS SLO20020419 DNS
DNF 46 Rengeo Nikolaj Moški SLO KK TROPOVCI SLO20021106 DNS
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 91 Bevc Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010404 6:33.86
2 . 90 Jeretina Marko Moški SLO RADENSKA AS SLO20011007 6:39.00 +5.14
3 . 86 Žnidar Maj Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20010516 6:39.96 +6.10
4 . 85 Zalar Gašper Moški SLO RADENSKA AS SLO20010728 6:57.00 +23.14
5 . 88 Badovinac Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20011105 6:57.51 +23.65
6 . 84 Ravbar Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010501 6:59.69 +25.83
7 . 83 Suhadolnik Maks Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20010221 7:00.49 +26.63
8 . 87 Čemažar Jaka Moški SLO RADENSKA AS SLO20010215 7:01.91 +28.05
9 . 69 Ašič Simon Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010930 7:03.72 +29.86
10 . 82 Ljubec Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20011108 7:06.94 +33.08
11 . 77 Divjak Aljaž Moški SLO KK TBP LENART SLO20010801 7:10.50 +36.64
12 . 80 Kogovšek Kancijan Moški SLO RADENSKA AS SLO20011228 7:13.02 +39.16
13 . 76 Čuk Tjaž Moški SLO RADENSKA AS SLO20010426 7:22.38 +48.52
14 . 81 Turk Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20011013 7:35.42 +1:01.56
15 . 78 Čadež Matevž Moški SLO RADENSKA AS SLO20010821 7:35.87 +1:02.01
16 . 75 Križman Marko Moški SLO RADENSKA AS SLO20010922 7:37.60 +1:03.74
17 . 79 Slapničar Vid Moški SLO KK GORJE SLO20010811 7:41.66 +1:07.80
18 . 72 Peršak Vid Moški SLO KK TBP LENART SLO20010105 7:48.80 +1:14.94
DNF 70 Dolhar Jakob Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20010115 DNS
DNF 73 Fras Matevž Moški SLO KK TBP LENART SLO20010626 DNS
DNF 74 Polanec Gašper Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20010226 DNS
DNF 89 Šranc Andrej Moški SLO KK GORJE SLO20011225 DNF
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 124 Colnar Martin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000629 11:36.64
2 . 125 Skok Anže Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20000915 11:47.65 +11.01
3 . 122 Omrzel Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001231 11:51.91 +15.27
4 . 123 Jančar Žiga Moški SLO RADENSKA AS SLO20000117 12:14.75 +38.11
5 . 116 Čadež David Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000912 12:15.83 +39.19
6 . 120 Hozjan Marko Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000320 12:26.87 +50.23
7 . 121 Bahč Gregor Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000826 12:28.95 +52.31
8 . 119 Rataj Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000925 12:38.68 +1:02.04
9 . 117 Malovič Nace Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000912 12:46.23 +1:09.59
10 . 115 Kimovec Žan Mark Moški SLO RADENSKA AS SLO20000224 12:57.48 +1:20.84
11 . 114 Gungl Maj Moški SLO KK TBP LENART SLO20000221 12:58.72 +1:22.08
12 . 118 Cunder Martin Moški SLO RADENSKA AS SLO20000805 12:59.58 +1:22.94
13 . 113 Pirih Aleš Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000306 13:02.25 +1:25.61
14 . 96 Špandl Žak Moški SLO KK TBP LENART SLO20000214 13:02.71 +1:26.07
15 . 106 Jovan Jan Moški SLO RADENSKA AS SLO20000804 13:09.82 +1:33.18
16 . 109 Švab Tilen Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000328 13:16.48 +1:39.84
17 . 112 Slekovec Žiga Moški SLO KK TBP LENART SLO20000202 13:17.21 +1:40.57
18 . 100 Žagar Tilen Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000310 13:19.47 +1:42.83
19 . 104 Kostanjšek Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000429 13:24.14 +1:47.50
20 . 110 Ljubec Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000225 13:24.52 +1:47.88
21 . 111 Fink Miha Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20000228 13:29.24 +1:52.60
22 . 99 Kalamar Žan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000607 13:31.59 +1:54.95
23 . 105 Jagodic Filip Moški SLO RADENSKA AS SLO20000920 13:40.89 +2:04.25
24 . 102 Hameršak Tomaž Moški SLO KK TBP LENART SLO20000827 13:46.89 +2:10.25
25 . 94 Koračin David Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000803 13:47.13 +2:10.49
26 . 108 Groznik Urh Moški SLO RADENSKA AS SLO20000902 13:50.07 +2:13.43
27 . 101 Kušar Jan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000902 13:52.71 +2:16.07
28 . 103 Cvelbar Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001118 14:15.85 +2:39.21
29 . 95 Oman Urban Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000630 14:18.01 +2:41.37
30 . 97 Bogataj Patrik Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001023 14:35.32 +2:58.68
DNF 92 Supi Rok Moški SLO KK TROPOVCI SLO20000721 DNS
DNF 98 Rengeo Aleksander Moški SLO KK TROPOVCI SLO20001213 DNS
DNF 107 Bogataj Žiga Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20001216 DNS
DNF 93 Stoklas Mai Moški SLO RADENSKA AS SLO20000421 DNS
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 10 Šmit Maruša Ženski SLO KK GORJE SLO20030517 7:32.49
2 . 6 Tominc Nika Ženski SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO20020414 7:47.92 +15.43
3 . 11 Ahačič Ana Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20021025 8:05.89 +33.40
4 . 7 Prevc Eva Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20030829 8:07.02 +34.53
5 . 8 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20020803 8:17.28 +44.79
6 . 9 Čemažar Klara Ženski SLO RADENSKA AS SLO20030815 8:34.32 +1:01.83
7 . 4 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040512 8:41.53 +1:09.04
8 . 3 Hamler Tajda Ženski SLO KK TBP LENART SLO20031219 8:46.72 +1:14.23
DNF 5 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO RADENSKA AS SLO20050609 DNS
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 2 Povše Maša Ženski SLO RADENSKA AS SLO20010927 8:20.91
DNF 1 Jenko Katja Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20010630 DNS

Komentarji