Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Pokal občine Mirna Peč 2014

Cestno kolesarstvo Tekma:Pokal občine Mirna Peč 2014 Datum:20.09.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licence Čas vožnje Več
DEČKI D-M
1 . 33 Špoljar Jaka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030304 7.4 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20030304
Čas vožnje: 7.4
2 . 51 Jablanovec Luka
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI SLO20031106 7.47 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20031106
Čas vožnje: 7.47
3 . 44 Skukan Gašper
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030131 7.47 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20030131
Čas vožnje: 7.47
4 . 31 Novak David Svit
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO 20031219 7.47 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO 20031219
Čas vožnje: 7.47
5 . 46 Kern Tadej
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030228 7.47 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20030228
Čas vožnje: 7.47
6 . 47 Jenčič Lan
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20030718 7.47 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20030718
Čas vožnje: 7.47
7 . 35 Hajsinger Janko
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030626 8.06 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20030626
Čas vožnje: 8.06
8 . 37 Hočevar Tin
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031007 8.33 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20031007
Čas vožnje: 8.33
9 . 45 Oven Martin
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20031203 8.33 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20031203
Čas vožnje: 8.33
10 . 36 Blatnik Matevž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031022 8.35 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20031022
Čas vožnje: 8.35
DNF11 . 32 Turk Jaka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031030 DNS >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20031030
Čas vožnje: DNS
DNF12 . 34 Jamnik Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030214 DNS >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20030214
Čas vožnje: DNS
DEČKI E-M
1 . 2 Kenda Jan
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040924 5.11 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20040924
Čas vožnje: 5.11
2 . 12 Žnidar Žiga
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20040803 5.11 >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20040803
Čas vožnje: 5.11
3 . 9 Badovinac Jošt
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040124 5.13 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20040124
Čas vožnje: 5.13
4 . 5 Ravbar Anže
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050511 5.13 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20050511
Čas vožnje: 5.13
5 . 1 Skok Marcel
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050523 5.26 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20050523
Čas vožnje: 5.26
6 . 13 Kejžar Jan
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20040104 5.26 >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20040104
Čas vožnje: 5.26
7 . 14 ČUK Enej
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20050901 5.28 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20050901
Čas vožnje: 5.28
8 . 16 Sušnik Nejc
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050519 5.29 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20050519
Čas vožnje: 5.29
9 . 17 Košir Vid
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041023 5.29 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20041023
Čas vožnje: 5.29
10 . 18 JAKA FLORJANČIČ
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040601 5.29 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20040601
Čas vožnje: 5.29
11 . 8 Judež Bine
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20061116 5.33 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20061116
Čas vožnje: 5.33
12 . 6 Lovše Domen
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040917 5.33 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20040917
Čas vožnje: 5.33
13 . 7 Kavšček Sven
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20041213 5.33 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20041213
Čas vožnje: 5.33
14 . 19 Flajs Maj
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050128 5.43 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20050128
Čas vožnje: 5.43
15 . 4 Turk Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040611 6 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20040611
Čas vožnje: 6
16 . 10 Avbar Nejc
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050409 6.1 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20050409
Čas vožnje: 6.1
DEKLICE E-Ž
1 . 20 Prevc Eva
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20030829 5.28 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licence: SLO20030829
Čas vožnje: 5.28
2 . 3 Čuk Špela
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040512 5.33 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licence: SLO20040512
Čas vožnje: 5.33
3 . 22 Hamler Tajda
KK TBP LENART
Ženski SLO KK TBP LENART SLO20031219 5.44 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Ženski
Licence: SLO20031219
Čas vožnje: 5.44
DEČKI C (U13)-M
1 . 64 Glivar Gal
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020501 18.17 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20020501
Čas vožnje: 18.17
2 . 73 Kranjec Žagar Matic
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020603 18.21 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20020603
Čas vožnje: 18.21
3 . 65 Colnar Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020216 18.21 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20020216
Čas vožnje: 18.21
4 . 83 Vandur Gaber
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020628 18.21 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20020628
Čas vožnje: 18.21
5 . 84 Bedek Drejc
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO19981220 18.25 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO19981220
Čas vožnje: 18.25
6 . 70 Klasinc Enej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021024 18.25 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20021024
Čas vožnje: 18.25
7 . 72 Praprotnik Čurič Vid
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020804 18.25 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20020804
Čas vožnje: 18.25
8 . 86 OLIVER GOJKOVIČ
BK ZADAR
Moški CRO BK ZADAR CRO20021103 18.25 >
Klub BK ZADAR
Država CRO
Spol: Moški
Licence: CRO20021103
Čas vožnje: 18.25
9 . 78 Strmšek Miha
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20020926 18.25 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20020926
Čas vožnje: 18.25
11 . 61 Piskule Žiga
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20021213 18.25 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20021213
Čas vožnje: 18.25
12 . 69 Muršec Miha
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20020325 18.25 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20020325
Čas vožnje: 18.25
13 . 74 Groznik Svit
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020201 18.25 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20020201
Čas vožnje: 18.25
15 . 88 Žnidar Žan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030224 18.38 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20030224
Čas vožnje: 18.38
17 . 89 Poropat Žan Aljaž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030925 18.57 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20030925
Čas vožnje: 18.57
19 . 80 Rengeo Nikolaj
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI SLO20021106 18.57 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20021106
Čas vožnje: 18.57
20 . 93 Majnik Andrej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030509 19.39 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20030509
Čas vožnje: 19.39
21 . 67 ADAM JORDAN
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020723 20.43 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20020723
Čas vožnje: 20.43
22 . 91 Markovič Luka
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030422 21.16 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20030422
Čas vožnje: 21.16
23 . 68 Vidovič Filip Teo
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021103 1 KROG - >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20021103
Čas vožnje: 1 KROG -
25 . 79 Cebek Rok
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20020423 2 KROGA - >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20020423
Čas vožnje: 2 KROGA -
26 . 62 Peterlin Gal
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020126 3 KROGE- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20020126
Čas vožnje: 3 KROGE-
DNF27 . 66 FELIKS FORTUNA
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020129 DNS >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20020129
Čas vožnje: DNS
DNF28 . 75 Bašelj Jaša
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020614 DNS >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20020614
Čas vožnje: DNS
DNF30 . 63 Novak Žiga
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020103 DNS >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20020103
Čas vožnje: DNS
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 115 Jeretina Marko
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20011007 25.1 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20011007
Čas vožnje: 25.1
2 . 102 Ravbar Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010501 25.1 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20010501
Čas vožnje: 25.1
3 . 104 Bevc Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010404 26.01 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20010404
Čas vožnje: 26.01
4 . 112 Zalar Gašper
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010728 26.03 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20010728
Čas vožnje: 26.03
5 . 117 Čemažar Jaka
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010215 26.03 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20010215
Čas vožnje: 26.03
6 . 122 Suhadolnik Maks
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20010221 26.03 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20010221
Čas vožnje: 26.03
7 . 111 Ljubec Aljaž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20011108 26.03 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20011108
Čas vožnje: 26.03
8 . 108 Šranc Andrej
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE SLO20011225 26.03 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20011225
Čas vožnje: 26.03
9 . 107 Žnidar Maj
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20010516 26.03 >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20010516
Čas vožnje: 26.03
10 . 121 Divjak Aljaž
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20010801 26.03 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20010801
Čas vožnje: 26.03
11 . 105 Badovinac Urban
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20011105 26.03 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20011105
Čas vožnje: 26.03
12 . 114 Kogovšek Kancijan
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20011228 26.03 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20011228
Čas vožnje: 26.03
13 . 106 Ašič Simon
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010930 26.03 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20010930
Čas vožnje: 26.03
14 . 118 Čadež Matevž
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010821 26.03 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20010821
Čas vožnje: 26.03
15 . 109 Slapničar Vid
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE SLO20010811 26.11 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20010811
Čas vožnje: 26.11
16 . 110 Polanec Gašper
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20010226 26.15 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20010226
Čas vožnje: 26.15
DNF17 . 116 Čuk Tjaž
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010426 ODSTOP >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20010426
Čas vožnje: ODSTOP
DNF18 . 124 NINA DOKOZA
BK ZADAR
Moški CRO BK ZADAR CRO 20000403 ODSTOP >
Klub BK ZADAR
Država CRO
Spol: Moški
Licence: CRO 20000403
Čas vožnje: ODSTOP
DNF19 . 113 Križman Marko
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010922 ODSTOP >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20010922
Čas vožnje: ODSTOP
DNF20 . 101 Turk Anže
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20011013 DNS >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20011013
Čas vožnje: DNS
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 158 Jančar Žiga
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20000117 32.42 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20000117
Čas vožnje: 32.42
2 . 146 Colnar Martin
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000629 32.42 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20000629
Čas vožnje: 32.42
3 . 148 Bahč Gregor
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000826 34.49 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20000826
Čas vožnje: 34.49
4 . 143 Omrzel Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001231 34.49 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20001231
Čas vožnje: 34.49
5 . 184 KARLO KNEŽEVIČ
BK ZADAR
Moški CRO BK ZADAR CRO 20000227 34.49 >
Klub BK ZADAR
Država CRO
Spol: Moški
Licence: CRO 20000227
Čas vožnje: 34.49
6 . 154 Hozjan Marko
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000320 34.49 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20000320
Čas vožnje: 34.49
7 . 152 Malovič Nace
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000912 34.49 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20000912
Čas vožnje: 34.49
8 . 142 Rataj Žan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000925 34.49 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20000925
Čas vožnje: 34.49
9 . 141 Skok Anže
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20000915 34.49 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20000915
Čas vožnje: 34.49
10 . 156 Kimovec Žan Mark
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20000224 34.49 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20000224
Čas vožnje: 34.49
11 . 151 Žagar Tilen
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000310 34.49 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20000310
Čas vožnje: 34.49
12 . 161 Cunder Martin
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20000805 34.49 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20000805
Čas vožnje: 34.49
13 . 171 Švab Tilen
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000328 34.49 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20000328
Čas vožnje: 34.49
14 . 167 Slekovec Žiga
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20000202 34.49 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20000202
Čas vožnje: 34.49
15 . 172 Pirih Aleš
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000306 34.49 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20000306
Čas vožnje: 34.49
16 . 153 Ljubec Žan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000225 34.49 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20000225
Čas vožnje: 34.49
17 . 179 ALEKSANDER RENEGO
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI SLO20001213 34.49 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20001213
Čas vožnje: 34.49
18 . 160 Groznik Urh
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20000902 34.49 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20000902
Čas vožnje: 34.49
19 . 169 Gungl Maj
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20000221 34.49 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20000221
Čas vožnje: 34.49
20 . 168 Špandl Žak
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20000214 34.49 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20000214
Čas vožnje: 34.49
21 . 147 Bogataj Patrik
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001023 34.49 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20001023
Čas vožnje: 34.49
22 . 145 Cvelbar Žiga
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001118 34.49 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20001118
Čas vožnje: 34.49
23 . 159 Jagodic Filip
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20000920 34.49 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20000920
Čas vožnje: 34.49
24 . 157 Jovan Jan
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20000804 34.49 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20000804
Čas vožnje: 34.49
25 . 175 Kalamar Žan
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000607 34.49 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licence: SLO20000607
Čas vožnje: 34.49
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 48 Sušnik Tjaša
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO 20020803 7.47 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licence: SLO 20020803
Čas vožnje: 7.47
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 81 Jenko Katja
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20010630 18.57 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licence: SLO20010630
Čas vožnje: 18.57
2 . 76 Povše Maša
RADENSKA AS
Ženski SLO RADENSKA AS SLO20010927 1 KROG - >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Ženski
Licence: SLO20010927
Čas vožnje: 1 KROG -
DNF 87 Šmit Maruša
KK GORJE
Ženski SLO KK GORJE SLO20030517 18.38 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licence: SLO20030517
Čas vožnje: 18.38
DNF 85 TEA SINTIČ
BK ZADAR
Ženski CRO BK ZADAR CRO 20010306 DNS >
Klub BK ZADAR
Država CRO
Spol: Ženski
Licence: CRO 20010306
Čas vožnje: DNS
DNF 82 ANA AHAČIČ*
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20021025 18.25 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licence: SLO20021025
Čas vožnje: 18.25
DNF 77 KLARA ČEMAŽAR*
RADENSKA AS
Ženski SLO RADENSKA AS SLO20030815 18.38 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Ženski
Licence: SLO20030815
Čas vožnje: 18.38
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 163 Penko Karin
RADENSKA AS
Ženski SLO RADENSKA AS SLO19990803 34.49 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Ženski
Licence: SLO19990803
Čas vožnje: 34.49
2 . 182 MAJA PERINOVIČ
BK ZADAR
Ženski BK ZADAR CRO19990924 34.49 >
Klub BK ZADAR
Država
Spol: Ženski
Licence: CRO19990924
Čas vožnje: 34.49
3 . 177 Kerpan Katja
HIT CASINOS MEBLO JOGI
Ženski SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO19991208 34.49 >
Klub HIT CASINOS MEBLO JOGI
Država SLO
Spol: Ženski
Licence: SLO19991208
Čas vožnje: 34.49
4 . 162 Ustar Maša Pia
RADENSKA AS
Ženski SLO RADENSKA AS SLO19990901 34.49 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Ženski
Licence: SLO19990901
Čas vožnje: 34.49
5 . 164 Zajc Hajdi
RADENSKA AS
Ženski SLO RADENSKA AS SLO19981215 34.49 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Ženski
Licence: SLO19981215
Čas vožnje: 34.49
6 . 183 JOSIPA ŠINTIĆ
KB ZADAR
Ženski KB ZADAR CRO19990630 1 KROG - >
Klub KB ZADAR
Država
Spol: Ženski
Licence: CRO19990630
Čas vožnje: 1 KROG -
7 . 165 Weisseisen Eva
RADENSKA AS
Ženski SLO RADENSKA AS SLO19980429 1 KROG - >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Ženski
Licence: SLO19980429
Čas vožnje: 1 KROG -

Komentarji

 

Mobile content