Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Pokal občine Mirna Peč 2014

Cestno kolesarstvo Tekma:Pokal občine Mirna Peč 2014 Datum:20.09.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licence Čas vožnje
DEČKI D-M
1 . 33 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030304 7.4
2 . 51 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI SLO20031106 7.47
3 . 44 Skukan Gašper Moški SLO RADENSKA AS SLO20030131 7.47
4 . 31 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO 20031219 7.47
5 . 46 Kern Tadej Moški SLO RADENSKA AS SLO20030228 7.47
6 . 47 Jenčič Lan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20030718 7.47
7 . 35 Hajsinger Janko Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030626 8.06
8 . 37 Hočevar Tin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031007 8.33
9 . 45 Oven Martin Moški SLO RADENSKA AS SLO20031203 8.33
10 . 36 Blatnik Matevž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031022 8.35
DNF11 . 32 Turk Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031030 DNS
DNF12 . 34 Jamnik Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030214 DNS
DEČKI E-M
1 . 2 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040924 5.11
2 . 12 Žnidar Žiga Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20040803 5.11
3 . 9 Badovinac Jošt Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040124 5.13
4 . 5 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050511 5.13
5 . 1 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050523 5.26
6 . 13 Kejžar Jan Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20040104 5.26
7 . 14 Čuk Enej Moški SLO RADENSKA AS SLO20050901 5.28
8 . 16 Sušnik Nejc Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050519 5.29
9 . 17 Košir Vid Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041023 5.29
10 . 18 JAKA FLORJANČIČ Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040601 5.29
11 . 8 Judež Bine Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20061116 5.33
12 . 6 Lovše Domen Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040917 5.33
13 . 7 Kavšček Sven Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20041213 5.33
14 . 19 Flajs Maj Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050128 5.43
15 . 4 Turk Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040611 6
16 . 10 Avbar Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050409 6.1
DEKLICE E-Ž
1 . 20 Prevc Eva Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20030829 5.28
2 . 3 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040512 5.33
3 . 22 Hamler Tajda Ženski SLO KK TBP LENART SLO20031219 5.44
DEČKI C (U13)-M
1 . 64 Glivar Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020501 18.17
2 . 73 Kranjec Žagar Matic Moški SLO RADENSKA AS SLO20020603 18.21
3 . 65 Colnar Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020216 18.21
4 . 83 Vandur Gaber Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020628 18.21
5 . 84 Bedek Drejc Moški SLO TANIN SEVNICA SLO19981220 18.25
6 . 70 Klasinc Enej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021024 18.25
7 . 72 Praprotnik Čurič Vid Moški SLO RADENSKA AS SLO20020804 18.25
8 . 86 OLIVER GOJKOVIČ Moški CRO BK ZADAR CRO20021103 18.25
9 . 78 Strmšek Miha Moški SLO KK TBP LENART SLO20020926 18.25
11 . 61 Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20021213 18.25
12 . 69 Muršec Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20020325 18.25
13 . 74 Groznik Svit Moški SLO RADENSKA AS SLO20020201 18.25
15 . 88 Žnidar Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030224 18.38
17 . 89 Poropat Žan Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030925 18.57
19 . 80 Rengeo Nikolaj Moški SLO KK TROPOVCI SLO20021106 18.57
20 . 93 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030509 19.39
21 . 67 ADAM JORDAN Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020723 20.43
22 . 91 Markovič Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030422 21.16
23 . 68 Vidovič Filip Teo Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021103 1 KROG -
25 . 79 Cebek Rok Moški SLO KK TBP LENART SLO20020423 2 KROGA -
26 . 62 Peterlin Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020126 3 KROGE-
DNF27 . 66 FELIKS FORTUNA Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020129 DNS
DNF28 . 75 Bašelj Jaša Moški SLO RADENSKA AS SLO20020614 DNS
DNF30 . 63 Novak Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020103 DNS
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 115 Jeretina Marko Moški SLO RADENSKA AS SLO20011007 25.1
2 . 102 Ravbar Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010501 25.1
3 . 104 Bevc Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010404 26.01
4 . 112 Zalar Gašper Moški SLO RADENSKA AS SLO20010728 26.03
5 . 117 Čemažar Jaka Moški SLO RADENSKA AS SLO20010215 26.03
6 . 122 Suhadolnik Maks Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20010221 26.03
7 . 111 Ljubec Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20011108 26.03
8 . 108 Šranc Andrej Moški SLO KK GORJE SLO20011225 26.03
9 . 107 Žnidar Maj Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20010516 26.03
10 . 121 Divjak Aljaž Moški SLO KK TBP LENART SLO20010801 26.03
11 . 105 Badovinac Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20011105 26.03
12 . 114 Kogovšek Kancijan Moški SLO RADENSKA AS SLO20011228 26.03
13 . 106 Ašič Simon Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010930 26.03
14 . 118 Čadež Matevž Moški SLO RADENSKA AS SLO20010821 26.03
15 . 109 Slapničar Vid Moški SLO KK GORJE SLO20010811 26.11
16 . 110 Polanec Gašper Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20010226 26.15
DNF17 . 116 Čuk Tjaž Moški SLO RADENSKA AS SLO20010426 ODSTOP
DNF18 . 124 NINA DOKOZA Moški CRO BK ZADAR CRO 20000403 ODSTOP
DNF19 . 113 Križman Marko Moški SLO RADENSKA AS SLO20010922 ODSTOP
DNF20 . 101 Turk Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20011013 DNS
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 158 Jančar Žiga Moški SLO RADENSKA AS SLO20000117 32.42
2 . 146 Colnar Martin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000629 32.42
3 . 148 Bahč Gregor Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000826 34.49
4 . 143 Omrzel Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001231 34.49
5 . 184 KARLO KNEŽEVIČ Moški CRO BK ZADAR CRO 20000227 34.49
6 . 154 Hozjan Marko Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000320 34.49
7 . 152 Malovič Nace Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000912 34.49
8 . 142 Rataj Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000925 34.49
9 . 141 Skok Anže Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20000915 34.49
10 . 156 Kimovec Žan Mark Moški SLO RADENSKA AS SLO20000224 34.49
11 . 151 Žagar Tilen Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000310 34.49
12 . 161 Cunder Martin Moški SLO RADENSKA AS SLO20000805 34.49
13 . 171 Švab Tilen Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000328 34.49
14 . 167 Slekovec Žiga Moški SLO KK TBP LENART SLO20000202 34.49
15 . 172 Pirih Aleš Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000306 34.49
16 . 153 Ljubec Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000225 34.49
17 . 179 ALEKSANDER RENEGO Moški SLO KK TROPOVCI SLO20001213 34.49
18 . 160 Groznik Urh Moški SLO RADENSKA AS SLO20000902 34.49
19 . 169 Gungl Maj Moški SLO KK TBP LENART SLO20000221 34.49
20 . 168 Špandl Žak Moški SLO KK TBP LENART SLO20000214 34.49
21 . 147 Bogataj Patrik Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001023 34.49
22 . 145 Cvelbar Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001118 34.49
23 . 159 Jagodic Filip Moški SLO RADENSKA AS SLO20000920 34.49
24 . 157 Jovan Jan Moški SLO RADENSKA AS SLO20000804 34.49
25 . 175 Kalamar Žan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000607 34.49
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 48 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO 20020803 7.47
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 81 Jenko Katja Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20010630 18.57
2 . 76 Povše Maša Ženski SLO RADENSKA AS SLO20010927 1 KROG -
DNF 87 Šmit Maruša Ženski SLO KK GORJE SLO20030517 18.38
DNF 85 TEA SINTIČ Ženski CRO BK ZADAR CRO 20010306 DNS
DNF 82 ANA AHAČIČ* Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20021025 18.25
DNF 77 KLARA ČEMAŽAR* Ženski SLO RADENSKA AS SLO20030815 18.38
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 163 Penko Karin Ženski SLO RADENSKA AS SLO19990803 34.49
2 . 182 MAJA PERINOVIČ Ženski BK ZADAR CRO19990924 34.49
3 . 177 Kerpan Katja Ženski SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO19991208 34.49
4 . 162 Ustar Maša Pia Ženski SLO RADENSKA AS SLO19990901 34.49
5 . 164 Zajc Hajdi Ženski SLO RADENSKA AS SLO19981215 34.49
6 . 183 JOSIPA ŠINTIĆ Ženski KB ZADAR CRO19990630 1 KROG -
7 . 165 Weisseisen Eva Ženski SLO RADENSKA AS SLO19980429 1 KROG -

Komentarji