Rezultati za: 3. velika nagrada občine Mengeš 2014

Cestno kolesarstvo Tekma:3. velika nagrada občine Mengeš 2014 Datum:05.10.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje/točke
MOŠKI DO VKLJUčNO 40 LET-M
1 . 46 POTOČNIK Primož Moški SLO Vaška runda
2 . 40 Smolej Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI
3 . 43 ROPOTAR Domen Moški SLO
4 . 21 Brank Tomaž Moški SLO VIKTORIJA KLUB
5 . 28 Lukan Gorazd Moški SLO KD MENGEŠ
6 . 48 ČUK Jure Moški SLO
7 . 7 Starman Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM
8 . 18 MEHLE Jure Moški SLO RADENSKA AS
9 . 44 OSENAR Sašo Moški SLO BICIKEL.COM
MOŠKI DO VKLJUčNO 50 LET-M
1 . 39 Kovač Marjan Moški SLO 4MK
2 . 5 Marolt Andrej Moški SLO KK ZAPRAVLJIVČEK
3 . 12 Jeraj Sebastijan Moški SLO ŠD BAM.BI
4 . 10 Žagar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM
5 . 35 Hernaus Mitja Moški SLO RADENSKA AS
7 . 13 Kuster David Moški SLO KD ALPE
8 . 26 MARTINČIČ Marko Moški SLO KD MENGEŠ
9 . 20 STOPAR Janez Moški SLO MENGEŠ
MOŠKI NAD 50 LET-M
1 . 17 Žavbi Andrej Moški SLO ŠD BAM.BI
2 . 49 PORENTA Ciril Moški SLO MENGEŠ
3 . 11 Bogataj Igor Moški SLO RADENSKA AS
4 . 42 ROPOTAR Henrik Moški SLO ENERGIJATEAM.COM
5 . 51 Oman Matjaž Moški SLO SCHUTTER
6 . 41 ROPOTAR Bogo Moški SLO MENGEŠ
7 . 36 JELENC Vid Moški SLO KD MENGEŠ
8 . 37 SPASIĆ Boris Moški SLO ENERGIJATEAM.COM
9 . 23 PREŠERN Janez Moški SLO KD MENGEŠ
10 . 27 SLAPAR Jože Moški SLO KD MENGEŠ
MOŠKI OD VKLJUčNO 30 LET-M
1 . 16 Marolt Žiga Moški SLO KK TEMPO SIGAS
2 . 47 POTOČNIK Lovro Moški SLO Vaška runda
3 . 6 Polajnar Klemen Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM
4 . 15 Marinko Matjaž Moški SLO KD ALPE
5 . 8 Videnšek Uroš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM
6 . 38 Rožman Bernard Moški SLO ŠD BAM.BI
7 . 45 POLAK SAŠO Moški SLO KD MENGEŠ
ŽENSKE DO VKLJUčNO 30 LET-Ž
1 . 30 KONCILIJA Tanja Ženski SLO RADENSKA AS
2 . 34 Jug Nina Ženski SLO KK DJAK
ŽENSKE NAD 30 LET-Ž
1 . 33 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR
2 . 32 Kranjec Mira Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM
3 . 50 MERČON Urša Ženski SLO RADENSKA AS
4 . 29 MUHVIČ Nina Ženski SLO KD MENGEŠ
5 . 25 HABAT Martina Ženski SLO KD MENGEŠ
MOŠKI DO VKLJUčNO 50 LET-M
6 . 4 Laharnar Jure Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA
DEČKI C (U13)-M
1 . 141 Colnar Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020216 0:22:32.00
2 . 110 Vandur Gaber Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020528 0:22:47.00
3 . 140 Glivar Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020501
4 . 100 Kranjec Žagar Matic Moški SLO RADENSKA AS SLO20020603
5 . 111 Bedek Drejc Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020608
6 . 107 Praprotnik Čurič Vid Moški SLO RADENSKA AS SLO20020804
7 . 232 Klasinc Enej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021024
8 . 235 Muršec Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20020325
9 . 106 Skukan Gašper Moški SLO RADENSKA AS SLO20030131
10 . 127 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050511
11 . 114 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI SLO20031106
12 . 147 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040924
13 . 128 Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20021213
14 . 104 Bašelj Jaša Moški SLO RADENSKA AS SLO20020614
15 . 102 Groznik Svit Moški SLO RADENSKA AS SLO20020201
16 . 146 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031219
17 . 143 Badovinac Jošt Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040124
18 . 122 Žnidar Žiga Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20040803
19 . 126 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030304
20 . 148 Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20021209
21 . 120 Florjanič Jaka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040601
22 . 117 Cebek Rok Moški SLO KK TBP LENART SLO20020423
23 . 121 Flajs Maj Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050128
24 . 118 Košir Vid Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041023
25 . 135 Kavšček Sven Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20041213
26 . 142 Blatnik Matevž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031022
27 . 134 Lovše Domen Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040917
28 . 116 Kovačev Mario Moški SLO KK TBP LENART SLO20030912
29 . 115 Strmšek Miha Moški SLO KK TBP LENART SLO20020926
30 . 101 Kern Tadej Moški SLO RADENSKA AS SLO20030228
31 . 145 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050523
32 . 233 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030509
33 . 103 Čuk Enej Moški SLO RADENSKA AS SLO20050901
34 . 236 Markovič Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030422
35 . 237 Poropat Žan Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030925
36 . 108 Oven Martin Moški SLO RADENSKA AS SLO20031203
37 . 119 Jenčič Lan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20030718
38 . 113 Kuzma Tim Moški SLO KK TROPOVCI SLO20030730
39 . 112 Rengeo Nikolaj Moški SLO KK TROPOVCI SLO20021106
40 . 123 Kejžar Jan Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20040104
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 179 Šranc Andrej Moški SLO KK GORJE SLO20011225 15
2 . 165 Jeretina Marko Moški SLO RADENSKA AS SLO20011007 15
3 . 171 Čemažar Jaka Moški SLO RADENSKA AS SLO20010215 10
4 . 182 Ravbar Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010501 7
5 . 168 Zalar Gašper Moški SLO RADENSKA AS SLO20010728 6
6 . 185 Badovinac Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20011105 1
7 . 178 Žnidar Maj Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20010516 1
8 . 167 Kogovšek Kancijan Moški SLO RADENSKA AS SLO20011228 --
9 . 170 Čuk Tjaž Moški SLO RADENSKA AS SLO20010426 --
10 . 175 Divjak Aljaž Moški SLO KK TBP LENART SLO20010801 --
11 . 180 Slapničar Vid Moški SLO KK GORJE SLO20010811 --
12 . 163 Polanec Gašper Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20010226 --
13 . 162 Ljubec Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20011108 --
14 . 186 Ašič Simon Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010930 --
15 . 176 Suhadolnik Maks Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20010221 --
16 . 172 Čadež Matevž Moški SLO RADENSKA AS SLO20010821 --
17 . 173 Peršak Vid Moški SLO KK TBP LENART SLO20010105 --
18 . 166 Križman Marko Moški SLO RADENSKA AS SLO20010922 --
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 216 Colnar Martin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000629 25
2 . 190 Jančar Žiga Moški SLO RADENSKA AS SLO20000117 15
3 . 241 Hozjan Marko Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000320 8
4 . 212 Omrzel Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001231 6
5 . 208 Čadež David Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000912 3
6 . 191 Cunder Martin Moški SLO RADENSKA AS SLO20000805 3
7 . 243 Malovič Nace Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000912 2
8 . 211 Rataj Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000925 2
9 . 193 Kimovec Žan Mark Moški SLO RADENSKA AS SLO20000224 2
10 . 219 Skok Anže Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20000915 --
11 . 203 Švab Tilen Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000328 --
12 . 204 Pirih Aleš Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000306 --
13 . 244 Žagar Tilen Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000310 --
14 . 202 Gungl Maj Moški SLO KK TBP LENART SLO20000221 --
15 . 200 Slekovec Žiga Moški SLO KK TBP LENART SLO20000202 --
16 . 198 Rengeo Aleksander Moški SLO KK TROPOVCI SLO20001213 --
17 . 201 Hameršak Tomaž Moški SLO KK TBP LENART SLO20000827 --
18 . 196 Groznik Urh Moški SLO RADENSKA AS SLO20000902 --
19 . 213 Kostanjšek Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000429 --
20 . 220 KNEŽEVIĆ Karlo Moški CRO BK Zadar CRO20000227 --
21 . 195 Jagodic Filip Moški SLO RADENSKA AS SLO20000920 --
22 . 215 Cvelbar Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001118 --
23 . 206 Kušar Jan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000902 --
24 . 242 Ljubec Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000225 --
25 . 210 Fink Miha Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20000228 --
26 . 217 Bogataj Patrik Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001023 --
27 . 214 Koračin David Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000803 --
28 . 194 Jovan Jan Moški SLO RADENSKA AS SLO20000804 --
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 2 Pogačar Tadej Moški SLO RADENSKA AS SLO19980921 26
2 . 1 Jerman Žiga Moški SLO RADENSKA AS SLO19980626 26
3 . 37 Kosovel David Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19990820 7
4 . 30 Primožič Jaka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19981208 6
5 . 7 Oven Jaka Moški SLO RADENSKA AS SLO19980930 5
6 . 3 Merčun Matej Moški SLO RADENSKA AS SLO19980104 5
7 . 51 Lavrič Martin Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19981128 4
8 . 38 Černe Gregor Matija Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19980520 3
9 . 35 Šranc Peter Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19990620 3
10 . 15 Cizelj Pavel Moški SLO RADENSKA AS SLO19990115 2
11 . 20 Roškar Tim Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19980626 1
12 . 14 Debevec Blaž Moški SLO RADENSKA AS SLO19990215 --
13 . 6 Ostervuh Jan Moški SLO RADENSKA AS SLO19990402 --
14 . 40 Šmit Matic Moški SLO KK GORJE SLO19990530 --
15 . 25 Horvat Žiga Moški SLO KK TROPOVCI SLO19980913 --
16 . 34 Čemažar Nik Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19990802 --
17 . 32 Katrašnik Matic Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19981005 --
18 . 16 Prah Aljaž Moški SLO TANIN SEVNICA SLO19981220 --
19 . 63 Eržen Luka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19990127 --
20 . 43 Zupančič Mitja Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19980701 --
21 . 49 Jarc Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19990409 --
22 . 59 Kvasina Filip Moški CRO BK Perfa CRO19981029 --
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 92 Jerkič Žan Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO19960921 32
2 . 65 Finkšt Tilen Moški SLO RADENSKA AS SLO19970706 28
3 . 94 Čotar Luka Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO19960421 22
4 . 80 Veber Matic Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19961122 20
5 . 66 Stepišnik Jure Moški SLO RADENSKA AS SLO19960924 14
6 . 67 Penko Izidor Moški SLO RADENSKA AS SLO19960725 12
7 . 95 Bozic Jon Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19961116 12
8 . 96 Berger Matej Moški SLO ŠD Energija SLO19960205 11
9 . 88 Čibej Simon Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19971210 4
10 . 70 Andrejaš Žan Moški SLO RADENSKA AS SLO19970107 2
11 . 81 Šmid Jakob Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19960221 1
12 . 73 Škafar Matej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19970408 --
13 . 82 Per Gorazd Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19970305 --
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 156 Ahačič Ana Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20021025 0:22:47.00
2 . 150 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO RADENSKA AS SLO20050609
3 . 154 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20020803
4 . 155 Prevc Eva Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20030829
5 . 153 Šmit Maruša Ženski SLO KK GORJE SLO20030517
6 . 152 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040512
7 . 157 Hamler Tajda Ženski SLO KK TBP LENART SLO20031219
8 . 151 Čemažar Klara Ženski SLO RADENSKA AS SLO20030815
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 160 Jenko Katja Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20010630 0:22:47.00
2 . 161 ŠINTIĆ Tea Ženski CRO BK Zadar CRO20010306
3 . 158 Povše Maša Ženski SLO RADENSKA AS SLO20010927
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 187 DOKOZA Nina Ženski CRO BK Zadar CRO20000403 --
2 . 189 Fajfar Manca Ženski SLO RADENSKA AS SLO20000220 --
3 . 188 Kostanjšek Nika Ženski SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000429 --
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 225 Penko Karin Ženski SLO RADENSKA AS SLO19990803 --
2 . 228 Kerpan Katja Ženski SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO19991208 --
3 . 226 Majnik Ana Ženski SLO RADENSKA AS SLO19980705 --
4 . 229 Perinović Maja Ženski CRO BK Zadar CRO19990924 --
5 . 224 Ustar Maša Pia Ženski SLO RADENSKA AS SLO19990901 --
6 . 222 Zajc Hajdi Ženski SLO RADENSKA AS SLO19981215 --
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 246 Kern Špela Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19900224 --

Komentarji