Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: VN Avtomojster -14. zaključna dirka

Cestno kolesarstvo Tekma:VN Avtomojster -14. zaključna dirka Datum:19.10.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Vožnje
REKREACIJA-M-M
2 . 115 Zupanič Janez Moški SLO IZVIR VIPAVA
3 . 121 Pajek Luka Moški SLO TEKTONIK
4 . 105 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠMOBIL 0:28:16.00
5 . 122 Pajek Rok Moški SLO TEKTONIK
6 . 146 Hren Aleš Moški SLO ŠD POLJANE
7 . 110 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
8 . 101 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI
9 . 138 Marolt Žiga Moški SLO KK TEMPO SIGAS
10 . 125 Drinovec Matej Moški SLO PRO ACTION
11 . 144 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna
12 . 104 Krumpestar Matej Moški SLO KD ALPE
13 . 114 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
14 . 118 BRENCE Damjan Moški SLO Brez kluba
15 . 113 Hernaus Mitja Moški SLO RADENSKA AS
16 . 102 Jeraj Sebastijan Moški SLO ŠD BAM.BI
17 . 108 Žavbi Andrej Moški SLO ŠD BAM.BI
18 . 124 Maček Marjan Moški SLO ŠD Metrel
19 . 131 Rožman Bernard Moški SLO ŠD BAM.BI
20 . 137 ČERNE Uroš Moški SLO Brez kluba
21 . 136 PETAN Uroš Moški SLO ONE TO ONE
22 . 112 BRICELJ Matej Moški SLO RADENSKA AS
23 . 107 Polajnar Klemen Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM
24 . 116 Težak Gorazd Moški SLO KK Metliška črnina
25 . 145 Kovač Anže Moški SLO KK Postojna
26 . 147 Marolt Andrej Moški SLO KK ZAPRAVLJIVČEK
27 . 123 KOS Jernej Moški SLO Brez kluba
28 . 140 BEČ Boris Moški SLO Brez kluba
29 . 119 Kramar Miha Moški SLO KD ALPE
30 . 141 KULIŠIČ Borislav Moški SLO ŠD BAM.BI
31 . 130 PREBIL Tadej Moški SLO BREZOVICA
32 . 103 Kovač Marjan Moški SLO 4MK
REKREACIJA-Ž-Ž
1 . 150 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 0:28:16.00
2 . 151 Šimenc Laura Ženski SLO KD ALPE
REKREACIJA-M-M
1 . 134 Sikošek Gregor Moški SLO BikeRepublic 0:28:15.00
ELITE-M
1 . 20 Mezgec Luka Moški SLO GIANT - SHIMANO SLO19880627 1:31:16.00
2 . 4 Korošec Rok Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19931124 isti čas
3 . 1 Pibernik Luka Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19931023 isti čas
4 . 60 Logar Tadej Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19940117 isti čas
5 . 24 Bajt Dejan Moški SLO TEAM AMPLATZ - BMC SLO19871028 isti čas
6 . 12 PENKO Izidor* Moški RADENSKA AS SLO19960725 1:31:16.00
7 . 11 STEPIŠNIK Jure* Moški RADENSKA AS SLO19960924 isti čas
8 . 26 Bajc Andi Moški SLO TEAM AMPLATZ - BMC SLO19881114 isti čas
9 . 71 VEBER Matic* Moški KK GREGA BOLE BLED SLO19961122 isti čas
10 . 85 STRGAR Matic Moški Brez kluba SLO19820726 isti čas
11 . 45 BOŽIČ Jon* Moški KK ADRIA MOBIL SLO19961116 isti čas
12 . 10 FINKŠT Tilen* Moški RADENSKA AS SLO19970706 isti čas
13 . 29 Marin Matej Moški SLO TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS SLO19800702 isti čas
14 . 7 Miškulin Jure Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19941105 isti čas
15 . 56 Grošelj Žiga Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19930831 isti čas
16 . 30 GRÜNWALDER Lukas Moški AUT RC ARBÖ Rapso Knittelfeld AUT19900802 isti čas
17 . 79 ČOTAR Luka* Moški HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO19960431 isti čas
18 . 31 DOLLESCHALL Patrick Moški AUT RC ARBÖ Rapso Knittelfeld AUT19930625 isti čas
19 . 80 JERKIČ Žan* Moški HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO19960925 isti čas
20 . 74 ČERNE Gregor Matija* Moški KK GREGA BOLE BLED SLO19980520 1:31:16.00
21 . 3 Repse Uros Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19930805 isti čas
22 . 69 PRIMOŽIČ Jaka* Moški KK SAVA KRANJ SLO19981208 isti čas
23 . 54 HORVAT Žiga* Moški KK TROPOVCI SLO19980913 isti čas
24 . 19 POGAČAR Tadej* Moški RADENSKA AS SLO19980921 isti čas
25 . 64 Razingar Matej Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19940827 isti čas
26 . 78 LAVRIČ Martin* Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19981128 isti čas
27 . 41 Per David Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19950213 isti čas
28 . 65 Svab Jernej Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19950826 isti čas
29 . 87 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19841105 isti čas
30 . 8 Šafarič Kolar Matic Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19950728 isti čas
31 . 22 Koren Kristijan Moški SLO CANNONDALE TEAM SLO19861125 isti čas
32 . 48 MESOJEDEC Matej* Moški KK ADRIA MOBIL SLO19970315 isti čas
33 . 46 PER Gorazd* Moški KK ADRIA MOBIL SLO19970305 isti čas
34 . 66 ZUBANOVIČ Tim* Moški KK SAVA KRANJ SLO19960605 isti čas
35 . 51 PLAJNŠEK Alen* Moški PERUTNINA PTUJ SLO19960610 isti čas
36 . 40 Novak Domen Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19950712 isti čas
37 . 81 KRANJC Martin* Moški HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO19961121 isti čas
38 . 59 Kovačič Luka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19951229 isti čas
39 . 39 Mugerli Matej Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19810617 isti čas
40 . 44 Štimulak Klemen Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19900720 isti čas
41 . 9 Ručigaj Žiga Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19951110 isti čas
42 . 63 Poljanec Miha Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19950330 isti čas
43 . 42 Rogina Radoslav Moški CRO ADRIA MOBIL (ADR) CRO19790303 isti čas
44 . 47 MUHIČ Benjamin* Moški KK ADRIA MOBIL SLO19971114 isti čas
45 . 6 Otoničar Martin Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19940508 isti čas
46 . 72 ŠMID Jakob* Moški KK GREGA BOLE BLED SLO19960221 isti čas
47 . 23 Kocjan Jure Moški SLO TEAM SMARTSTOP SLO19841018 isti čas
48 . 25 Tratnik Jan Moški SLO TEAM AMPLATZ - BMC SLO19900223 isti čas
49 . 70 Kališnik Tomaž Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19820401 1:31:46.00
50 . 43 ROGLJIČ Primož Moški SLO ADRIA MOBIL SLO19891029 isti čas
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 74 Černe Gregor Matija Moški KK GREGA BOLE BLED SLO19980520 1:31:16.00
2 . 69 Primožič Jaka Moški KK SAVA KRANJ SLO19981208 isti čas
3 . 54 Horvat Žiga Moški KK TROPOVCI SLO19980913 isti čas
4 . 19 Pogačar Tadej Moški RADENSKA AS SLO19980921 isti čas
5 . 78 Lavrič Martin Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19981128 isti čas
6 . 49 ROŠKAR TIM Moški PERUTNINA PTUJ SLO19980626 1:33:02.00
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 12 Penko Izidor Moški SLO RADENSKA AS SLO19960725 1:31:16.00
2 . 11 Stepišnik Jure Moški SLO RADENSKA AS SLO19960924 isti čas
3 . 71 Veber Matic Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19961122 isti čas
4 . 45 Bozic Jon Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19961116 isti čas
5 . 10 Finkšt Tilen Moški SLO RADENSKA AS SLO19970706 isti čas
6 . 79 Čotar Luka Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO19960431 isti čas
7 . 80 Jerkič Žan Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19960925 isti čas
8 . 48 Mesojedec Matej Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19970315 isti čas
9 . 46 Per Gorazd Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19970305 isti čas
10 . 66 Zubanovič Tim Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19960605 isti čas
11 . 51 Plajnšek Alen Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19960610 isti čas
12 . 81 Kranjc Martin Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO19961121 isti čas
13 . 47 Muhič Benjamin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19971114 isti čas
14 . 72 Šmid Jakob Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19960221 isti čas
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 91 Jeretina Katja Ženski SLO RADENSKA AS SLO19970523
2 . 90 Žnidaršič Anita Ženski SLO RADENSKA AS SLO19960301
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 95 Pintar Urša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19851003 1:31:16.00
2 . 98 Kern Špela Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19900224 isti čas
3 . 94 Batagelj Polona Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19890607 isti čas

Komentarji