Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 35. TEK NA ŠMARNO GORO 2014

Tek - gorski Tekma:35. TEK NA ŠMARNO GORO 2014 Datum:04.10.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Grmada Sedlo Čas
Z1 MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 64 VIRIANT Maša Ženski SLO KGT PAPEŽ 2005 0:04:03.00
2 . 153 MEDJA Lucija Ženski SLO AK RADOVLJICA 2004 0:04:27.00
3 . 100 MOČNIK Eva Ženski SLO Radomlje 2003 0:04:28.00
4 . 88 ROTAR Loti Ženski SLO TK Šm.naveza 2004 0:04:29.00
5 . 66 URŠIČ Tjaša Ženski SLO KGT PAPEŽ 2003 0:04:51.00
6 . 163 MIHEVC Lara Ženski SLO 2005 0:04:57.00
7 . 97 MERHAR Manca Ženski SLO AK DOMŽALE 2003 0:05:21.00
8 . 65 Kranjec Zoja Ženski SLO KGT Papež 2005 0:05:23.00
9 . 87 ROTAR Nina Ženski SLO TK Šm.naveza 2006 0:05:38.00
10 . 99 BALANTIČ Liza Ženski SLO AK DOMŽALE 2003 0:05:58.00
Z2 DEKLICE -Ž
1 . 69 MILOVIĆ Ana Ženski SLO KGT PAPEŽ 2001 0:03:52.00
2 . 107 PER Maja Ženski SLO AK DOMŽALE 2002 0:04:07.00
3 . 68 ČIROVIĆ Tjaša Ženski SLO KGT PAPEŽ 2002 0:04:21.00
4 . 89 MOČNIK Karina Ženski SLO TK Šm.naveza 2001 0:04:32.00
5 . 67 DOBOVŠEK Hana Ženski SLO KGT PAPEŽ 2002 0:04:33.00
6 . 110 PINTAR Tajda Ženski SLO AK DOMŽALE 2001 0:04:48.00
7 . 154 VORIČ Zala Ženski SLO 2001 0:06:22.00
Z3 STAREJšE DEKLICE-Ž
1 . 151 GOŠEK Karin Ženski SLO AK SEVNICA 2000 0:14:12.00
2 . 113 PAVLIČ HREN Nina Ženski SLO AK DOMŽALE 1999 0:14:49.00
3 . 156 PODOBNIK Katja Ženski SLO ŠD TABOR ŽIRI 1999 0:15:33.0
4 . 34 VANTU Paula-Alina Ženski ROU 2000 0:16:15.00
5 . 90 ŠUŠTERŠIČ Lucija Ženski SLO TK Šm.naveza 1999 0:16:19.00
6 . 114 BLAŽ Ana Ženski SLO AK DOMŽALE 1999 0:17:08.00
Z4 MLADINKE-Ž
1 . 78 ČUFER Ana Ženski SLO TD Burja 1995 0:27:40.00 0:35:15.00 0:58:59.00
2 . 70 PEVEC Lucija Ženski SLO KGT PAPEŽ 1998 0:31:29.00 0:41:26.00 1:08:03.00
DNF 77 JESENKO Sara Ženski SLO ŠD Tabor 1996 0:32:57.00 DNF
Z5 čLANICE-Ž
130 GALUŠKOVA Johana Ženski SLO 1989 0:43:18.00 DQ
1 . 4 MAYR Andrea Ženski AUT 1979 0:21:51.00 0:29:18.00 0:48:04.00
2 . 1 KOSOVELJ Mateja Ženski SLO ŠD Nanos 1988 0:23:37.00 0:31:49.00 0:51:44.00
3 . 25 GAGGI Alice Ženski ITA Runner Team '99 1987 0:23:54.00 0:31:24.00 0:52:15.00
4 . 12 TUNSTALL Sarah Ženski 1986 0:24:11.00 0:32:35.00 0:53:28.00
5 . 74 BRATINA Jana Ženski SLO ŠD Nanos 1988 0:25:51.00 0:34:19.00 0:56:24.00
6 . 10 HYDER Melanie Ženski ENG U23 1993 0:25:54.00 0:34:17.00 0:56:52.00
7 . 29 GALASSI Samantha Ženski ITA 1988 0:25:23.00 0:34:18.00 0:58:11.00
8 . 15 ALLEN Dionne Ženski 1990 0:26:31.00 0:35:19.00 0:58:32.00
9 . 9 LAMBERT Caroline Ženski ENG U23 1993 0:27:00.00 0:36:03.00 1:00:20.00
10 . 123 KLANČNIK Karmen Ženski SLO ŠD NAKLO 1990 0:28:34.00 0:37:26.00 1:02:31.00
11 . 38 PEPERKO Maja Ženski SLO 1986 0:29:04.00 0:39:00.00 1:03:40.00
12 . 128 PIVK Irma Ženski SLO ŠD NANOS 1982 0:30:38.00 0:41:21.00 1:07:45.00
13 . 91 BLATNIK Damijana Ženski SLO TK Šm.naveza 1980 0:33:08.00 0:42:29.00 1:13:37.00
15 . 125 JELOVŠEK Jasmina Ženski SLO 1985 0:34:12.00 0:45:21.00 1:14:38.00
DNF 180 KORENIČ Karmen Ženski SLO 1993 0:41:14.00 DQ
DNF16 . 181 KORENIČ Tina Ženski SLO 1994 0:35:41.00 0:46:26.00 1:18:01.00
Z6 MLAJšE VETERANKE-Ž
1 . 31 CONFORTOLA Anotenella Ženski ITA 1975 0:24:34.00 0:33:13.00 0:54:32.00
2 . 39 MRAK Valerija Ženski SLO AD Posočje 1971 0:27:11.00 0:35:16.00 0:58:50.00
3 . 40 TUŠAR Mihaela Ženski SLO AD Posočje 1966 0:28:07.00 0:36:46.00 1:00:31.00
4 . 71 MIKLOŠA Petra Ženski SLO KGT PAPEŽ 1974 0:29:26.00 0:39:27.00 1:04:13.00
5 . 72 TROBEC Urška Ženski SLO KGT PAPEŽ 1967 0:30:24.00 0:40:17.00 1:05:59.00
6 . 160 PAROVEC Vesna Ženski SLO SPORTIAMOTS 1974 0:36:08.00 0:49:22.00 1:20:38.00
Z7 STAREJšE VETERANKE-Ž
1 . 165 MEŽA Boža Ženski SLO ŠD PREMOGOVNIK 1957 0:30:27.00 0:41:22.00 1:07:49.00
M1 MLAJšI DEčKI-M
1 . 43 PRELOVŠEK Aleš Moški SLO KGT PAPEŽ 2003 0:03:56.00
2 . 44 PODBREGAR Miha Moški SLO KGT PAPEŽ 2003 0:04:00.00
3 . 105 MOČNIK Martin Moški SLO Radomlje 2003 0:04:03.00
4 . 41 KRIŽNAR Maj Moški SLO KGT PAPEŽ 2004 0:04:05.00
5 . 42 Grčar Žan Moški SLO KGT Papež 2004 0:04:38.00
6 . 158 CEDILNIK Andraž Moški SLO 2003 0:04:49.00
7 . 155 VOGRIČ Jan Moški SLO 2003 0:05:31.00
8 . 106 SAZONOV Jaka Moški SLO AK DOMŽALE 2003 0:05:33.00
M2 DEčKI-M
1 . 46 Sušnik Rok Moški SLO KGT PAPEŽ 2001 0:03:25.00
2 . 159 CEDILNIK Nejc Moški SLO Šmarnogorska naveza 2001 0:04:03.00
3 . 45 PODBREGAR Rok Moški SLO KGT PAPEŽ 2002 0:04:22.00
4 . 111 KOS Urh Moški SLO AK DOMŽALE 2002 0:04:39.00
5 . 47 Kranjec Žan Moški SLO KGT Papež 2001 0:04:40.00
6 . 112 Povše Nejc Moški SLO AK Domžale 2001 0:04:47.00
M3 STAREJšI DEčKI-M
1 . 117 MALI Jakob Moški SLO AK DOMŽALE 2000 0:12:40.00
2 . 80 HREN Tine Moški SLO TK Šm.naveza 1999 0:12:50.00
3 . 150 GRŽE Jaka Moški SLO AK POSTOJNA 1999 0:13:02.00
4 . 79 TRONTELJ Luka Moški SLO TK Šm.naveza 1999 0:13:40.00
5 . 49 ORAŽEM Miha Moški SLO KGT PAPEŽ 2000 0:13:50.00
6 . 162 HRIBAR Grega Moški SLO ŠD ZLATO POLJE 2000 0:16:39.00
M4 MLADINCI U20-M
1 . 37 LEANCA Andrei Moški ROU 1995 0:21:09.00 0:28:06.00 0:47:04.00
2 . 20 MOONEY Killian Moški IRL 1995 0:21:52.00 0:29:08.00 0:48:18.00
3 . 82 REZAI M. Bashir Moški SLO TK Šm.naveza 1995 0:23:25.00 0:30:49.00 0:51:04.00
4 . 50 Božič Aljaž Moški SLO KGT Papež 1996 0:23:59.00 0:31:05.00 0:52:03.00
5 . 75 LAZAR Nejc Moški SLO ŠD Tabor 1996 0:24:08.00 0:31:27.00 0:52:17.00
6 . 35 RUSU Andrei Moški ROU 1998 0:22:45.00 0:32:54.00 0:52:31.00
7 . 124 AMON Ambrož Moški SLO AK ŠENTJUR 1998 0:24:10.00 0:31:35.00 0:53:16.00
8 . 17 BUKI Adam Moški HUN 1995 0:25:49.00 0:34:36.00 0:56:45.00
9 . 121 MEKIŠ Marino Moški SLO KGT PAPEŽ 1998 0:27:57.00 0:36:26.00 1:01:41.00
10 . 178 SVETEK Oskar Moški SLO 1998 0:31:48.00 0:42:22.00 1:10:02.00
DNF 179 PINTAR Rok Moški SLO 1997 0:41:16.00 DQ
DNF 81 TRONTELJ Žiga Moški SLO TK Šm.naveza 1996 0:26:53.00 DNF
M5 čLANI-M
1 . 3 MAMU Petro Moški ERI 1984 0:19:26.00 0:26:19.00 0:41:59.00
2 . 7 SCHNEIDER David Moški 1981 0:19:48.00 0:26:27.00 0:43:45.00
3 . 28 BALDACCINI Alex Moški ITA 1988 0:20:37.00 0:27:27.00 0:45:05.00
4 . 24 MANZI Emanuele Moški ITA Forestale 1977 0:20:45.00 0:27:34.00 0:45:14.00
5 . 2 KOSOVELJ Mitja Moški SLO TK Kobarid 1984 0:21:01.00 0:27:26.00 0:45:22.00
6 . 53 BREGAR Gašper Moški SLO KGT PAPEŽ 1990 0:21:23.00 0:27:52.00 0:46:23.00
7 . 30 STERNI Riccardo Moški ITA 1989 0:20:40.00 0:28:08.00 0:46:26.00
8 . 51 LAPAJNE Jošt Moški SLO KGT PAPEŽ 1994 0:21:25.00 0:28:10.00 0:46:32.00
9 . 18 SZABO Sandor Moški HUN 1993 0:21:24.00 0:28:11.00 0:46:41.00
10 . 76 LAMOVEC Peter Moški SLO ŠD Tabor 1984 0:21:31.00 0:28:23.00 0:46:55.00
11 . 26 DELLA TORRE Francesco Moški ITA G.S. Orobie 1976 0:21:48.00 0:28:29.00 0:46:59.00
12 . 13 PRIESTLEY Gary Moški 1988 0:21:27.00 0:28:24.00 0:47:21.00
13 . 19 CONROY Ian Moški IRL 1980 0:21:41.00 0:29:29.00 0:47:48.00
14 . 170 ŽONTAR Aleš Moški SLO AD KRONOS 1982 0:21:55.00 0:29:03.00 0:47:59.00
15 . 21 LEONI Marco Moški ITA CSI Morbegno 1990 0:22:27.00 0:29:14.00 0:48:12.00
16 . 52 Bratina Rok Moški SLO KGT Papež 1994 0:22:14.00 0:29:32.00 0:48:21.00
17 . 23 TACCHINI Giovanni Moški ITA CSI Morbegno 1984 0:22:13.00 0:29:26.00 0:48:45.00
18 . 122 KUHAR Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ 1985 0:22:03.00 0:29:31.00 0:50:07.00
19 . 83 Plaznik Matic Moški SLO TK Šm.naveza 1993 0:23:15.00 0:30:12.00 0:51:15.00
20 . 145 HABJAN Toni Moški SLO AD HITROST 1978 0:23:08.00 0:30:38.00 0:51:26.00
21 . 57 Erjavšek Boštjan Moški SLO KGT PAPEŽ 1982 0:23:58.00 0:31:38.00 0:52:13.00
22 . 14 TIGHE Josh Moški 1987 0:23:56.00 0:31:46.00 0:52:24.00
23 . 129 POLČNIK Jože Moški SLO 1993 0:23:44.00 0:31:23.00 0:52:33.00
24 . 33 MIYACHI Fujio Moški JPN 1978 0:24:03.00 0:31:55.00 0:52:43.00
25 . 11 NEILL William Moški ENG U23 1992 0:24:09.00 0:31:26.00 0:53:20.00
26 . 146 Mlakar Gregor Moški SLO 1988 0:24:07.00 0:31:48.00 0:54:28.00
27 . 54 Koželj Martin Moški SLO KGT Papež 1989 0:24:39.00 0:32:55.00 0:55:22.00
28 . 127 HOMAN Gregor Moški SLO 1994 0:26:04.00 0:34:53.00 0:57:20.00
29 . 173 BIZJAK Ivan Moški SLO LTH 1979 0:26:09.00 0:35:06.00 0:57:48.00
30 . 177 ERZAR Janez Moški SLO 1976 0:26:06.00 0:33:53.00 0:58:16.00
31 . 184 GRB IĆ Dino Moški SLO 1987 0:26:16.00 0:35:37.00 0:58:39.00
32 . 137 KAPUŠIN Jani Moški SLO METLIKA 1983 0:26:55.00 0:35:14.00 0:59:52.00
33 . 187 ČADEŽ Simon Moški SLO 1980 0:27:37.00 0:36:19.00 1:01:18.00
34 . 135 ANTLOGA Primož Moški SLO 1976 0:27:36.00 0:36:49.00 1:01:24.00
35 . 95 KOVAČIČ Nejc Moški SLO TK Šm.naveza 1979 0:29:15.00 0:38:18.00 1:02:33.00
36 . 132 ARNUŠ Matej Moški SLO 1978 0:29:45.00 0:38:25.00 1:03:57.00
37 . 85 FLEK Marko Moški SLO TK Šm.naveza 1976 0:30:01.00 0:39:40.00 1:05:27.00
38 . 157 Požun Dean Moški SLO ŽALEC 1981 0:30:57.00 0:40:17.00 1:06:04.00
39 . 164 KOMEL Matej Moški SLO 1979 0:29:51.00 0:38:55.00 1:06:05.00
40 . 169 VUK Miha Moški SLO 1977 0:30:03.00 0:40:58.00 1:06:10.00
41 . 172 CAFNIK Matej Moški SLO 1986 0:30:16.00 0:41:23.00 1:07:52.00
42 . 182 KOS Jernej Moški SLO 1983 0:31:20.00 0:41:05.00 1:07:56.00
43 . 94 KERŠMANEC Jernej Moški SLO TK Šm.naveza 1985 0:32:39.00 0:42:02.00 1:09:41.00
44 . 55 POSAVEC Rok Moški SLO KGT PAPEŽ 1986 0:33:10.00 0:43:55.00 1:14:31.00
45 . 92 KARUN Matevž Moški SLO TK Šm.naveza 1980 0:34:34.00 0:44:07.00 1:15:21.00
DNF 188 SOMRAK Andrej Moški SLO VITALIA.SI 1975 0:42:39.00 DQ
M5 čLANI-Ž
14 . 58 ORAŽEM Nina Ženski SLO KGT PAPEŽ 1978 0:33:46.00 0:44:32.00 1:14:16.00
M6 MLAJšI VETERANI-M
1 . 60 CVET Miran Moški SLO KGT PAPEŽ 1968 0:20:39.00 0:27:38.00 0:45:36.00
2 . 73 Alič Simon Moški SLO ŠD Nanos 1971 0:21:34.00 0:28:27.00 0:47:40.00
3 . 59 BREGAR Metod Moški SLO KGT PAPEŽ 1969 0:23:01.00 0:30:07.00 0:50:26.00
4 . 161 MARASPIN Alessandro Moški SLO SPORTIAMOTS 1973 0:23:39.00 0:31:23.00 0:51:41.00
5 . 5 STITZ Andreas Moški AUT 1967 0:24:22.00 0:33:04.00 0:54:01.00
6 . 8 HULL Greg Moški ENG U23 1965 0:26:28.00 0:35:18.00 0:57:50.00
7 . 189 OSOLNIK Damjan Moški SLO Lukovica 1972 0:27:02.00 0:35:53.00 0:59:34.00
8 . 176 JEŽ Roman Moški SLO 1967 0:28:25.00 0:36:36.00 1:01:50.00
9 . 126 VELŠE Peter Moški SLO 1974 0:27:44.00 0:36:48.00 1:02:24.00
10 . 22 NAVA Massimo Moški ITA CSI Morbegno 1968 0:29:16.00 0:38:21.00 1:04:04.00
11 . 149 HOČEVAR Primož Moški SLO 1972 0:29:05.00 0:38:18.00 1:04:07.00
12 . 142 ČERNE Andrej Moški SLO ŠRD OMEGA AIR 1969 0:29:22.00 0:39:35.00 1:06:19.00
13 . 175 DOPUGGI Paolo Moški SLO 1974 0:29:47.00 0:39:13.00 1:06:23.00
14 . 174 MORETTON Marco Moški SLO TEAM REBUS 1973 0:29:48.00 0:39:14.00 1:06:24.00
15 . 143 OSET Jure Moški SLO TORPEDO 1966 0:34:25.00 0:45:51.00 1:18:26.00
16 . 133 PIRC Franci Moški SLO TEKAŠKI FORUM 1965 0:37:47.00 0:48:50.00 1:20:11.00
M7 STAREJšI VETERANI-M
1 . 62 TERAŽ Franci Moški SLO KGT PAPEŽ 1962 0:24:05.00 0:31:39.00 0:52:26.00
2 . 136 Jesenko Andrej Moški SLO 1957 0:26:50.00 0:35:09.00 0:57:45.00
3 . 61 KOŽUH Bojan Moški SLO KGT PAPEŽ 1962 0:27:06.00 0:35:02.00 0:59:24.00
4 . 140 DRAKSLER Viki Moški SLO 1959 0:29:03.00 0:38:10.00 1:03:07.00
5 . 16 WALTON Brian Moški Horwich RC 1953 0:29:19.00 0:38:34.00 1:03:16.00
6 . 171 Cvelbar Igor Moški SLO AKADEMSKI A. 1963 0:28:52.00 0:36:55.00 1:03:58.00
7 . 183 DROLE Boris Moški SLO PD Kranj 1953 0:29:38.00 0:38:46.00 1:04:58.00
8 . 86 HREN Tibor Moški SLO TK Šm.naveza 1960 0:30:47.00 0:40:23.00 1:08:40.00
9 . 167 MAKSIMOVIČ Vitomir Moški SLO RAIL CARGO AUSTRIJA 1958 0:31:23.00 0:41:25.00 1:10:26.00
10 . 139 Sršen Rajko Moški SLO KOMENDA-MOSTE 1962 0:32:22.00 0:42:03.00 1:11:13.00
11 . 148 KNAVS Anton Moški SLO KLJUKA 1956 0:32:43.00 0:42:43.00 1:11:15.00
12 . 120 Ručigaj Zdravc Moški SLO AK Domžale 1952 0:32:15.00 0:43:52.00 1:12:48.00
13 . 131 RISTIČ Zoran Moški SLO 1964 0:33:41.00 0:43:32.00 1:13:15.00
14 . 141 HROVATIN Darko Moški SLO BURJA VIPAVA 1957 0:33:50.00 0:44:33.00 1:13:17.00
15 . 138 KOGOVŠEK Stane Moški SLO ARTSTONE 1956 0:33:04.00 0:44:09.00 1:13:51.00
16 . 186 COMELLI Luciano Moški SLO 1957 0:35:24.00 0:44:12.00 1:13:55.00
17 . 144 JERMAN Riko Moški SLO TORPEDO 1952 0:34:28.00 0:46:08.00 1:15:50.00
18 . 147 KOTAR Dušan Moški SLO PUSTOLOVEC RAJD 1963 0:36:11.00 0:47:15.00 1:20:28.00
19 . 168 FLORJANČIČ Ivan Moški SLO 1941 0:36:53.00 0:51:27.00 1:24:03.00
20 . 185 KIKUCH Davi Moški SLO 1956 0:36:32.00 0:50:12.00 1:28:32.00
DNF 166 MEŽA Stane Moški SLO ŠD PREMOGOVNIK 1958 0:34:27.00 DNF

Komentarji