Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: 1. vzpon na SVETO GORO

Cestno kolesarstvo Tekma:1. vzpon na SVETO GORO Datum:21.09.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas vožnje Več
R - MLADI-M
1 . 2 Mugerli Aljaž
HIT CASINOS MEBLO JOGI
Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI 0:28:49,9 >
Klub HIT CASINOS MEBLO JOGI
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:28:49,9
2 . 34 Matej Rijavec
KK DJAK
Moški SLO KK DJAK 0:32:32,7 >
Klub KK DJAK
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:32:32,7
DNF 30 Jelavič Žiga
HIT CASINOS MEBLO JOGI
Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI DNS >
Klub HIT CASINOS MEBLO JOGI
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: DNS
DNF 49 Akhmatdyarov Serhiy
MIAN (CORMONS)
Moški ITA MIAN (CORMONS) DNS >
Klub MIAN (CORMONS)
Država ITA
Spol: Moški
Čas vožnje: DNS
R - AMATERJI-M
1 . 29 Marinko Matjaž
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 0:21:19,3 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:21:19,3
2 . 43 Uršič Blaž
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 0:23:37,4 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:23:37,4
3 . 6 Plaznik Matic
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:24:06,5 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:24:06,5
4 . 3 Koren Gašper
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 0:25:58,7 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:25:58,7
5 . 59 Černe Jure
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 0:30:15,5 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:30:15,5
6 . 51 Dejan Mavrič
Moški SLO 0:32:07,9 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:32:07,9
R - VETERAN 1-M
1 . 8 Kodermanc Erik
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:22:40,8 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:22:40,8
2 . 56 Moretti Andrej
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0:24:23,7 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:24:23,7
3 . 33 Dakskobler Matej
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 0:25:41,1 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:25:41,1
4 . 16 Boštjan Trbižan
KK CASTRA
Moški SLO KK CASTRA 0:26:01,4 >
Klub KK CASTRA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:26:01,4
5 . 1 Mitja Madon
ŠKTD AVČE
Moški SLO ŠKTD AVČE 0:26:52,4 >
Klub ŠKTD AVČE
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:26:52,4
6 . 48 Širok Vanja
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 0:26:53,7 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:26:53,7
7 . 20 Sever Igor
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 0:27:07,6 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:27:07,6
8 . 17 Andrej Košir
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 0:28:45,8 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:28:45,8
9 . 47 Gabrijel Fišer
KD BRDA
Moški SLO KD BRDA 0:29:48,2 >
Klub KD BRDA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:29:48,2
10 . 57 Brovč Peter
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:31:01,6 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:31:01,6
11 . 42 Lavrinc Andrej
Moški SLO 0:44:11,2 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:44:11,2
R - VETERAN 2-M
1 . 25 Bonča Valter
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:22:28,6 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:22:28,6
2 . 26 Poglavc Alojz
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0:22:56,0 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:22:56,0
3 . 5 Volarič Milko
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 0:23:12,4 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:23:12,4
4 . 40 Likar Robert
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:24:50,3 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:24:50,3
5 . 18 Kampuš Boris
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:25:08,5 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:25:08,5
6 . 46 Ivan Zotti
Moški SLO 0:25:24,9 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:25:24,9
7 . 19 Srečko Mavri
Moški SLO 0:25:48,7 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:25:48,7
8 . 7 Pretner Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:25:54,1 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:25:54,1
9 . 35 Giorgio Turel
Moški ITA 0:27:04,5 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:27:04,5
10 . 4 Nanut Darijo
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 0:27:08,9 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:27:08,9
11 . 28 Andrej Lulič
KK SOČA MOBARID
Moški SLO KK SOČA MOBARID 0:27:45,7 >
Klub KK SOČA MOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:27:45,7
12 . 9 Golob Lovro
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:28:09,2 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:28:09,2
13 . 21 Leban David
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:29:17,2 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:29:17,2
14 . 39 Kofol Bojan
Moški SLO 0:30:52,8 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:30:52,8
15 . 27 Jure Pellegrini
Moški SLO 0:33:56,1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:33:56,1
16 . 62 Rajko Gravnar
V sredo ob petih
Moški SLO V sredo ob petih 0:34:24,5 >
Klub V sredo ob petih
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:34:24,5
17 . 55 Milan Homovec
Moški SLO 0:39:52,6 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:39:52,6
18 . 52 Ševič Marko
Moški SLO 0:45:47,3 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:45:47,3
19 . 44 Viljem Urbančič
Moški SLO 0:45:52,6 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:45:52,6
20 . 53 Zucchiati Peter
Moški SLO 0:48:52,8 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:48:52,8
R - VETERAN 3-M
1 . 50 Mulej Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:25:43,5 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:25:43,5
2 . 37 Škerlj Igor
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:27:38,4 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:27:38,4
3 . 13 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:28:56,0 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:28:56,0
4 . 23 Roberto Comar
ENGINE & BIKE CANESIN
Moški ITA ENGINE & BIKE CANESIN 0:29:59,6 >
Klub ENGINE & BIKE CANESIN
Država ITA
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:29:59,6
5 . 15 Aleš Koršič
Solkan
Moški SLO Solkan 0:30:00,8 >
Klub Solkan
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:30:00,8
6 . 22 Silvano Godeassi
GIRO FVG UDINE
Moški ITA GIRO FVG UDINE 0:34:20,6 >
Klub GIRO FVG UDINE
Država ITA
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:34:20,6
7 . 38 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:35:14,8 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:35:14,8
R - VETERAN 4-M
1 . 14 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:29:02,7 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:29:02,7
2 . 32 Samokec Miran
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:29:41,0 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:29:41,0
3 . 54 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:35:32,6 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:35:32,6
R - ŽENSKE B-Ž
1 . 36 Škerlj Ivanka
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 0:31:02,3 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas vožnje: 0:31:02,3
2 . 12 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 0:35:17,6 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Čas vožnje: 0:35:17,6
R - MTB 1-M
1 . 45 Lavrenčič Mihael
ASD PEDALE RONCHESE
Moški ITA ASD PEDALE RONCHESE 0:26:31,2 >
Klub ASD PEDALE RONCHESE
Država ITA
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:26:31,2
2 . 41 Vodopivec Luka
MBK ORBEA
Moški SLO MBK ORBEA 0:30:34,6 >
Klub MBK ORBEA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:30:34,6
3 . 10 Pahor Patrik
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 0:33:42,9 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:33:42,9
R - MTB 2-M
1 . 58 Breški Uroš
KK DJAK
Moški SLO KK DJAK 0:27:34,7 >
Klub KK DJAK
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:27:34,7
2 . 61 Denis Dodič
KK DJAK
Moški SLO KK DJAK 0:30:04,6 >
Klub KK DJAK
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:30:04,6
3 . 11 Hvala Oskar
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:31:49,0 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:31:49,0
4 . 31 Kuštrin Tomaž
Moški SLO 0:35:11,1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:35:11,1
5 . 24 Radojevic Nenad
Moški SLO 0:39:02,6 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:39:02,6
6 . 60 Filipič Rok
KK DJAK
Moški SLO KK DJAK 0:48:39,0 >
Klub KK DJAK
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:48:39,0

Komentarji

 

Mobile content