Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: DP NA VELODROMU 2014 - scratch race

Cestno kolesarstvo Tekma:DP NA VELODROMU 2014 - scratch race Datum:02.07.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca
DEČKI C (U13)-M
1 . 5 Colnar Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020216
2 . 40 Vandur Gaber Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020528
3 . 6 Glivar Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020501
4 . 24 Muršec Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20020325
5 . 32 Kranjec Žagar Matic Moški SLO RADENSKA AS SLO20020603
6 . 25 Klasinc Enej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021024
7 . 7 Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20021211
8 . 34 Praprotnik Čurič Vid Moški SLO RADENSKA AS SLO20020804
9 . 15 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050511
10 . 19 Strmšek Miha Moški SLO KK TBP LENART SLO20020926
11 . 10 Turk Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031030
12 . 11 Badovinac Jošt Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040124
13 . 8 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030304
14 . 27 Žnidar Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030224
15 . 3 Žnidar Žiga Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20040803
16 . 1 Košir Vid Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041023
17 . 31 Groznik Svit Moški SLO RADENSKA AS SLO20020201
18 . 35 Skukan Gašper Moški SLO RADENSKA AS SLO20030131
19 . 30 Poropat Žan Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030925
20 . 2 Flajs Maj Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050128
21 . 9 Hajsinger Janko Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030626
22 . 29 Markovič Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030422
23 . 26 Vidovič Filip Teo Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021103
24 . 16 Jamnik Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030214
25 . 14 Lovše Domen Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040917
26 . 20 Kovačev Mario Moški SLO KK TBP LENART SLO20030912
DNF 18 Cebek Rok Moški SLO KK TBP LENART SLO20020423
DNF 13 Turk Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040611
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 93 Bevc Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010404
2 . 86 Šranc Andrej Moški SLO KK GORJE SLO20011225
3 . 89 Badovinac Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20011105
4 . 78 Jeretina Marko Moški SLO RADENSKA AS SLO20011007
5 . 84 Čemažar Jaka Moški SLO RADENSKA AS SLO20010215
6 . 70 Suhadolnik Maks Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20010221
7 . 92 Ravbar Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010501
8 . 82 Zalar Gašper Moški SLO RADENSKA AS SLO20010728
9 . 77 Kogovšek Kancijan Moški SLO RADENSKA AS SLO20011228
10 . 85 Žnidar Maj Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20010516
11 . 72 Divjak Aljaž Moški SLO KK TBP LENART SLO20010801
12 . 83 Čuk Tjaž Moški SLO RADENSKA AS SLO20010426
13 . 75 Ljubec Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20011108
14 . 90 Turk Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20011013
15 . 79 Križman Marko Moški SLO RADENSKA AS SLO20010922
16 . 73 Fras Matevž Moški SLO KK TBP LENART SLO20010626
17 . 71 Dolhar Jakob Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20010115
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 128 Jančar Žiga Moški SLO RADENSKA AS SLO20000117
2 . 125 Cunder Martin Moški SLO RADENSKA AS SLO20000805
3 . 111 Čadež David Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000912
4 . 116 Gungl Maj Moški SLO KK TBP LENART SLO20000221
5 . 133 Rataj Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000925
6 . 138 Skok Anže Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20000915
7 . 124 Groznik Urh Moški SLO RADENSKA AS SLO20000902
8 . 120 Malovič Nace Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000912
9 . 123 Jagodic Filip Moški SLO RADENSKA AS SLO20000920
10 . 121 Žagar Tilen Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000310
11 . 136 Colnar Martin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000629
12 . 137 Kostanjšek Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000429
13 . 127 Kimovec Žan Mark Moški SLO RADENSKA AS SLO20000224
14 . 110 Bogataj Žiga Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20001216
15 . 122 Ljubec Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000225
16 . 139 Pirih Aleš Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000306
17 . 134 Bahč Gregor Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000826
18 . 126 Jovan Jan Moški SLO RADENSKA AS SLO20000804
19 . 117 Slekovec Žiga Moški SLO KK TBP LENART SLO20000202
20 . 131 Bogataj Patrik Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001023
21 . 112 Kušar Jan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000902
22 . 114 Kalamar Žan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000607
DNF 129 Omrzel Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001231
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 58 Čemažar Klara Ženski SLO RADENSKA AS SLO20030815
2 . 55 Ahačič Ana Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20021025
3 . 56 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20020803
4 . 38 Tominc Nika Ženski SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO20020414
5 . 60 Šmit Maruša Ženski SLO KK GORJE SLO20030517
6 . 57 Prevc Eva Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20030829
7 . 59 ŽAGAR KRANJEC Hana Ženski SLO RADENSKA AS SLO20050609
DNF 63 Hamler Tajda Ženski SLO KK TBP LENART SLO20031219
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 65 Povše Maša Ženski SLO RADENSKA AS SLO20010927
2 . 64 Jenko Katja Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20010630
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 17 Kostanjšek Nika Ženski SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000429
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 141 Penko Karin Ženski SLO RADENSKA AS SLO19990803
2 . 145 Kerpan Katja Ženski SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO19991208
3 . 143 Ustar Maša Pia Ženski SLO RADENSKA AS SLO19990901
4 . 142 Majnik Ana Ženski SLO RADENSKA AS SLO19980705
5 . 144 Zajc Hajdi Ženski SLO RADENSKA AS SLO19981215
6 . 140 Komar Liza Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO19990921
7 . 146 Štrancar Ema Ženski SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO19990623

Komentarji