Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: NOČNI KRITERIJ - KRANJ 2014

Cestno kolesarstvo Tekma:NOČNI KRITERIJ - KRANJ 2014 Datum:03.08.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Točke
ELITE-M
1 . 268 Kump Marko Moški SLO TEAM SAXO - TINKOFF SLO19880909 32
2 . 222 Jenko Robi Moški SLO Meridiana Kamen Team SLO19900415 22
3 . 198 LECHNER Petr Moški CZE GEBRÜDER WEISS -OBERNDORFER CZE19840314 20
4 . 250 STEVIĆ Ivan Moški SRB O.B.K. BEOGRAD SRB19800312 11
5 . 255 Korošec Rok Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19931124 8
6 . 254 Ručigaj Žiga Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19951110 7
7 . 242 Per David Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19950213 4
8 . 200 Katrašnik Gašper Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19950620 2
9 . 223 KIŠERLOVSKI Emanuel Moški CRO BK MERIDIANA KAMEN CRO19840803 1
10 . 197 Gazvoda Gregor Moški SLO Team Gebruder Weiss - Oberndorfer SLO19811015 --
11 . 258 Pavlič Marko Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19930209
12 . 245 KASA Gabor Moški SRB NATIONAL TEAM OF SERBIA SRB19890203
13 . 229 GRÜNWALDER Lukas Moški AUT ARBÖ RAPSO Knittelfeld AUT19900802
14 . 219 BORISAVLJEVIĆ Milos Moški SRB CCN Metalac Kraljevo SRB19940309
15 . 269 Golčer Jure Moški SLO TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS SLO19771207
16 . 262 Šafarič Kolar Matic Moški SLO RADENSKA KUOTA SLO19950728
17 . 273 SCHOIBL Mario Moški AUT TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS AUT19900625
18 . 199 KRATOCHVILA Jakub Moški CZE GEBRÜDER WEISS -OBERNDORFER CZE19880826
19 . 202 Logar Tadej Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19940117
20 . 221 Furdi Blaž Moški SLO Meridiana Kamen Team SLO19880527
21 . 233 Bajt Dejan Moški SLO TEAM AMPLATZ - BMC SLO19871028
22 . 260 Repse Uros Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19930805
23 . 261 Otoničar Martin Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19940508
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 55 Jerman Žiga Moški SLO RADENSKA AS SLO19980626 10
2 . 22 Lavrič Martin Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19981128 8
3 . 2 Katrašnik Matic Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19981005 6
4 . 56 Glinšek Tilen Moški SLO RADENSKA AS SLO19980419 5
5 . 15 Potočki Viktor Moški CRO KK ADRIA MOBIL CRO19990327 5
6 . 37 Sagadin Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19990501 4
7 . 20 Jarc Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19990409 3
8 . 8 Černe Gregor Matija Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19980520 3
9 . 5 Šranc Peter Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19990620 --
10 . 4 Čemažar Nik Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19990802
11 . 3 Eržen Luka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19990127
12 . 47 Pogačar Tadej Moški SLO RADENSKA AS SLO19980921
13 . 49 Oven Jaka Moški SLO RADENSKA AS SLO19980930
14 . 1 Primožič Jaka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19981208
15 . 23 Laharnar Luka Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19980826
16 . 24 Šepat Luka Moški CRO BK Sveti Donat CRO19990913
17 . 31 Kvasina Filip Moški CRO BK Perfa CRO19981029
18 . 48 Paulič Jaka Moški SLO RADENSKA AS SLO19981129
19 . 35 Bagari Uroš Moški SLO KK TROPOVCI SLO19990112
20 . 14 Zupančič Mitja Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19980701
21 . 54 Kogovšek Krištof Moški SLO RADENSKA AS SLO19990404
22 . 34 Horvat Žiga Moški SLO KK TROPOVCI SLO19980913
23 . 41 KRAMBERGER LUKA Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19980127
24 . 50 Ostervuh Jan Moški SLO RADENSKA AS SLO19990402
25 . 29 Pavlic Tin Moški CRO BK Puls Čakovec CRO19990217
26 . 28 Luburić Fran Moški CRO BK Sokol Vinkovci CRO19981125
27 . 53 Kranjec Nik Moški SLO RADENSKA AS SLO19980526
28 . 57 Finkšt Matic Moški SLO RADENSKA AS SLO19990113
29 . 59 Cizelj Pavel Moški SLO RADENSKA AS SLO19990115
30 . 10 Šmit Matic Moški SLO KK GORJE SLO19990530
31 . 60 Baltić Danijel Moški CRO BK Fortica CRO19980126
32 . 17 Novak Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19991117
33 . 27 Pepić Domagoj Moški CRO BK Sokol Vinkovci CRO19980120
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 79 Bozic Jon Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19961116 21
2 . 72 Veber Matic Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19961122 16
3 . 105 Penko Izidor Moški SLO RADENSKA AS SLO19960725 14
4 . 110 Finkšt Tilen Moški SLO RADENSKA AS SLO19970706 7
5 . 75 Per Gorazd Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19970305 5
6 . 76 Muhič Benjamin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19971114 --
7 . 88 Čotar Luka Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO19960421
8 . 81 Grošelj Matic Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19960405
9 . 97 DRAGOJEVIĆ Milan Moški SRB NATIONAL TEAM OF SERBIA SRB19960227
10 . 83 Čibej Simon Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19971210
11 . 73 Šmid Jakob Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19960221
12 . 70 Zubanovič Tim Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19960605
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 266 ERIĆ Jellena Ženski SRB CCN Metalac Kraljevo SRB19960115
2 . 264 RAKIČ Milica Ženski SRB NATIONAL TEAM OF SERBIA SRB19971015
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 261 Zrimšek Petra Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO19880519
2 . 267 Novak Alenka Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19770817
3 . 265 Povodnik Janja Ženski SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO19850723

Komentarji