Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: 21. Dirka po Sloveniji

Cestno kolesarstvo Tekma:21. Dirka po Sloveniji Datum:19.06.2014 etapa 1
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje
ELITE-M
1 . 24 MATTHEWS Michael Moški OGE - ORICA GREEN EDGE AUS19901026 0:10:06.00
2 . 42 Koren Kristijan Moški CANNONDALE TEAM SLO19861125 0:00:05.00
3 . 12 ULISSI Diego Moški LAM - LAMPRE MERIDA ITA19890715 0:00:09.00
4 . 55 MACHADO Tiago Moški TNE - NETAP ENDURA POR19851018 0:00:10.00
5 . 27 LANCASTER Brett Moški OGE - ORICA GREEN EDGE AUS19791115 0:00:14.00
6 . 34 BRUTT Pavel Moški KAT - TEAM KATUSHA RUS19820129 0:00:15.00
7 . 103 OVECHKIN Artem Moški RVL - RUSVELO RUS 19860711 0:00:16.00
8 . 87 RABOTTINI Matteo Moški NRI - NERI SOTTOLI ITA19870814 0:00:16.00
9 . 83 FEDI Andrea Moški NRI - NERI SOTTOLI ITA19910529 0:00:17.00
10 . 44 CARUSO Damiano Moški CAN - CANNONDALLE ITA19871012 0:00:19.00
11 . 58 VOSS Paul Moški TNE - NETAP ENDURA GER19860326 0:00:21.00
12 . 84 FINETTO Mauro Moški NRI - NERI SOTTOLI ITA19850510 0:00:21.00
13 . 5 Štimulak Klemen Moški ADRIA MOBIL (ADR) SLO19900720 0:00:21.00
14 . 52 De La CRUZ Moški TNE - NETAP ENDURA ESP19890506 0:00:21.00
15 . 108 SEROV Alexander Moški RVL - RUSVELO RUS 19821112 0:00:22.00
16 . 54 Jarc Blaž Moški Team NetApp-Endura SLO19880717 0:00:22.00
17 . 21 DOCKER Mitch Moški OGE - ORICA GREEN EDGE AUS19861002 0:00:22.00
18 . 88 TABORRE Fabio Moški NRI - NERI SOTTOLI ITA19850605 0:00:23.00
19 . 96 WALLAYS Jelle Moški TSV - TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE BEL19890511 0:00:23.00
20 . 33 KUZNETSOV Viacheslav Moški KAT - TEAM KATUSHA RUS19890624 - `` -
21 . 73 COLBRELLI Sonny Moški BAR - BARDIANI CSF INOX ITA19900517 0:00:23.00
22 . 56 MENDES Jose Moški TNE - NETAP ENDURA POR19850424 0:00:24.00
23 . 32 BELKOV Maxim Moški KAT - TEAM KATUSHA RUS19850109 0:00:25.00
24 . 157 Bole Grega Moški VINI FANTINI - NIPPO SLO19850813 0:00:25.00
25 . 37 VOROBYEV Anton Moški KAT - TEAM KATUSHA RUS 19901012 0:00:25.00
26 . 98 LIETAER Eliot Moški TSV - TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE BEL19900815 0:00:26.00
27 . 51 CAMANO Iker Moški TNE - NETAP ENDURA ESP19790314 0:00:26.00
28 . 25 YATES Simon* Moški OGE - ORICA GREEN EDGE GBR19920807 0:00:26.00
29 . 38 PAOLINI Luca Moški KAT - TEAM KATUSHA RUS 19770117 0:00:26.00
30 . 16 BONIFAZIO Nicolo* Moški LAM - LAMPRE MERIDA ITA19931009 0:00:26.00
31 . 72 PIRAZZI Stefano Moški BAR - BARDIANI CSF INOX ITA19870311 0:00:27.00
32 . 102 ZAKARIN Iinur Moški RVL - RUSVELO RUS 19890915 0:00:28.00
33 . 164 LEONARDI Gianluca Moški AZT - AREA ZERRO PRO TEM ITA19891114 0:00:28.00
34 . 28 MOURIS Jens Moški OGE - ORICA GREEN EDGE NED19800312 0:00:29.00
35 . 48 VIVIANI Elia Moški CAN - CANNONDALLE ITA19890207 0:00:29.00
36 . 31 IGNATYEV Mikhail Moški KAT - TEAM KATUSHA RUS19850507 0:00:30.00
37 . 26 MEIER Christian Moški OGE - ORICA GREEN EDGE CAN 19850221 0:00:30.00
38 . 46 VILLELLA Davide Moški CAN - CANNONDALLE ITA19910627 0:00:30.00
39 . 14 POZZATO Filippo Moški LAM - LAMPRE MERIDA ITA19810910 0:00:31.00
40 . 76 BARBIN Enrico Moški BAR - BARDIANI CSF INOX ITA19900304 0:00:32.00
41 . 22 HOWARD Leigh Moški OGE - ORICA GREEN EDGE AUS19891018 0:00:33.00
42 . 107 LAGUTIN Sergey Moški RVL - RUSVELO RUS 19810114 0:00:33.00
43 . 101 FIRSANOV Sergei Moški RVL - RUSVELO RUS 19820703 0:00:34.00
44 . 106 SOLOMENNIKOV Andrei Moški RVL - RUSVELO RUS 19870610 0:00:34.00
45 . 53 DEMPSTER Zakkari Moški TNE - NETAP ENDURA AUS19870927 0:00:35.00
46 . 7 Per David Moški ADRIA MOBIL (ADR) SLO19950213 0:00:35.00
47 . 94 JACOBS Pieter Moški TSV - TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE BEL19860606 0:00:36.00
48 . 166 PASQUALON Andrea Moški AZT - AREA ZERRO PRO TEM ITA19880102 0:00:36.00
49 . 123 Gazvoda Gregor Moški Team Gebruder Weiss - Oberndorfer SLO19811015 0:00:36.00
50 . 36 KOCHETKOV Pavel Moški KAT - TEAM KATUSHA RUS 19860307 0:00:36.00
51 . 122 Božič Borut Moški ASTANA (AST) U.C.I. PRO TEAM SLO19800808 0:00:37.00
52 . 115 PANTANO Gomez Jarlinson Moški COL - COLOMBIA COL19881119 0:00:37.00
53 . 114 DUARTE Arevalo Fabio Moški COL - COLOMBIA COL19860611 0:00:38.00
54 . 11 Polanc Jan Moški LAMPRE SLO19920506 0:00:38.00
55 . 155 GROSU Eduard Moški VFN - VINNI FANTINI NIPPO ROU19920904 0:00:38.00
56 . 111 ARANGO Carvajal Juan Moški COL - COLOMBIA COL19861009 0:00:39.00
57 . 74 ZORDINI Edoardo Moški BAR - BARDIANI CSF INOX ITA19891102 0:00:39.00
58 . 43 KRIZEK Matthias Moški CAN - CANNONDALLE AUT19880929 0:00:39.00
59 . 153 STACCHIOTTI Riccardo Moški VFN - VINNI FANTINI NIPPO ITA19911108 0:00:40.00
60 . 57 SCHILLINGER Andreas Moški TNE - NETAP ENDURA GER19830713 0:00:40.00
61 . 6 MALTAR Bruno* Moški ADR - ADRIA MOBIL CRO19941006 0:00:40.00
62 . 178 SURUTKOVYCH Aleksandr Moški BCP - SYNERGY BAKU CYCLING UKR19840108 0:00:41.00
63 . 97 VAN HECKE Preben Moški TSV - TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE BEL19820709 0:00:42.00
64 . 92 HELVEN Sander Moški TSV - TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE BEL19900530 0:00:43.00
65 . 121 Golčer Jure Moški TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS SLO19771207 0:00:43.00
66 . 66 SELLA Emanuele Moški AND - ANDRONI GIOCATTOLI - VENEZUELA ITA 19810109 0:00:43.00
67 . 17 CIMOLAI Davide Moški LAM - LAMPRE MERIDA ITA19890813 0:00:43.00
68 . 13 HORNER Christopher Moški LAM - LAMPRE MERIDA USA19711023 0:00:43.00
69 . 15 MORI Manuele Moški LAM - LAMPRE MERIDA ITA19800809 0:00:43.00
70 . 156 DE Negri Pierpaolo Moški VFN - VINNI FANTINI NIPPO ITA19860605 - `` -
71 . 47 WURF Cameron Moški CAN - CANNONDALLE AUS19830803 0:00:43.00
72 . 2 Roglič Primož Moški ADRIA MOBIL (ADR) SLO19891029 0:00:43.00
73 . 61 PELLIZOTTI Franco Moški AND - ANDRONI GIOCATTOLI - VENEZUELA ITA 19780115 0:00:45.00
74 . 41 MOHORIČ Matej* Moški CAN - CANNONDALLE SLO19941019 0:00:45.00
75 . 35 RYBAKOV Alexander Moški KAT - TEAM KATUSHA RUS19880517 0:00:45.00
76 . 1 Rogina Radoslav Moški ADRIA MOBIL (ADR) CRO19790303 0:00:46.00
77 . 132 KOROŠEC Rok* Moški RAR - RADENSKA SLO19931124 0:00:46.00
78 . 172 BRAMMEIER Matthew Moški BCP - SYNERGY BAKU CYCLING IRL19850607 0:00:46.00
79 . 131 PIBERNIK Luka* Moški RAR - RADENSKA SLO19931023 0:00:46.00
80 . 4 Mugerli Matej Moški ADRIA MOBIL (ADR) SLO19810617 0:00:47.00
81 . 64 PARRINELLO Antonino Moški AND - ANDRONI GIOCATTOLI - VENEZUELA ITA 19881002 0:00:47.00
82 . 85 MILETTA Luigi Moški NRI - NERI SOTTOLI ITA19880809 0:00:48.00
83 . 77 BONGIORNO Francesco Manuel Moški BAR - BARDIANI CSF INOX ITA19900901 0:00:48.00
84 . 3 Fajt Kristjan Moški ADRIA MOBIL (ADR) SLO19820507 0:00:49.00
85 . 152 MALAGUTI Alessandro Moški VFN - VINNI FANTINI NIPPO ITA19870922 0:00:49.00
86 . 93 THEUNS Edvard Moški TSV - TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE BEL19910430 0:00:49.00
87 . 18 XU Gane Moški LAM - LAMPRE MERIDA CHN19840128 0:00:50.00
88 . 105 MAIKIN Roman Moški RVL - RUSVELO RUS 19900814 0:00:50.00
89 . 71 BATTAGLIN Enrico Moški BAR - BARDIANI CSF INOX ITA19891117 0:00:50.00
90 . 146 Jenko Robi Moški MKT - MERIDIANA KAMEN PAZIN SLO19900415 0:00:51.00
91 . 82 FAILLI Francesco Moški NRI - NERI SOTTOLI ITA19831216 0:00:51.00
92 . 113 CHALAPUD Gomez Robinson Moški COL - COLOMBIA COL19840308 0:00:51.00
93 . 167 PETILLI Simone* Moški AZT - AREA ZERRO PRO TEM ITA 19930504 0:00:52.00
94 . 104 BOEV Igor Moški RVL - RUSVELO RUS 19891122 0:00:52.00
95 . 118 VALENCIA Gonzalez Juan Moški COL - COLOMBIA COL19880502 0:00:53.00
96 . 68 ZILIOLI Gianfranco Moški AND - ANDRONI GIOCATTOLI - VENEZUELA ITA 19900305 0:00:54.00
97 . 81 CECCHINEL Giorgio Moški NRI - NERI SOTTOLI ITA19890624 0:00:54.00
98 . 173 AVERIN Maksym Moški BCP - SYNERGY BAKU CYCLING UKR19851128 0:00:55.00
99 . 141 Furdi Blaž Moški Meridiana Kamen Team SLO19880527 0:00:56.00
100 . 65 DI SERAFINO Matteo Moški AND - ANDRONI GIOCATTOLI - VENEZUELA ITA 19860827 0:00:57.00
101 . 171 EIBEGGER Markus Moški BCP - SYNERGY BAKU CYCLING AUT19841016 0:00:57.00
102 . 75 PAGANI Angelo Moški BAR - BARDIANI CSF INOX ITA19880804 0:00:58.00
103 . 67 TALIANI Alessio Moški AND - ANDRONI GIOCATTOLI - VENEZUELA ITA 19901011 0:00:58.00
104 . 168 TONIN Stefano* Moški AZT - AREA ZERRO PRO TEM ITA19921213 0:00:58.00
105 . 133 Marchietti Alessio Moški RADENSKA (RAR) ITA19880828 0:00:58.00
106 . 161 CIAVATTA Paolo Moški AZT - AREA ZERRO PRO TEM ITA19841106 0:00:58.00
107 . 151 BISOLTI Alessandro Moški VFN - VINNI FANTINI NIPPO ITA19850307 0:01:00.00
108 . 135 PAVLIČ Marko* Moški RAR - RADENSKA SLO19930209 0:01:01.00
109 . 86 PONZI Simone Moški NRI - NERI SOTTOLI ITA19870117 0:01:01.00
110 . 163 TECCHIO Marco* Moški AZT - AREA ZERRO PRO TEM ITA19940831 0:01:02.00
111 . 45 SAGAN Juraj Moški CAN - CANNONDALLE SVK19881223 0:01:02.00
112 . 91 SPRENGERS Thomas Moški TSV - TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE BEL19900205 0:01:02.00
113 . 154 MAGNUSSON Kim Anton* Moški VFN - VINNI FANTINI NIPPO SWE19920831 0:01:03.00
114 . 8 Novak Domen Moški ADR - ADRIA MOBIL SLO19950712 0:01:03.00
115 . 116 QUINTERO Artunduaga Duber Moški COL - COLOMBIA COL19900823 0:01:04.00
116 . 95 VAN ASBROECK Tom Moški TSV - TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE BEL19900419 0:01:04.00
117 . 128 LOGAR Tadej* Moški SLO - REPREZENTANCA SLOVENIJE SLO19940117 0:01:04.00
118 . 134 RUČIGAJ Žiga* Moški RAR - RADENSKA SLO19951110 0:01:06.00
119 . 137 HITI Tadej* Moški RAR - RADENSKA SLO19931203 0:01:06.00
120 . 112 AVILA Vanegas Edwin Moški COL - COLOMBIA COL19891121 0:01:06.00
121 . 142 MUCELLI Davide Moški MKT - MERIDIANA KAMEN PAZIN ITA19861119 0:01:08.00
122 . 124 Aldo Ino ILEŠIČ Moški SLO - REPREZENTANCA SLOVENIJE SLO19840901 0:01:09.00
123 . 62 BELLETTI Manuel Moški AND - ANDRONI GIOCATTOLI - VENEZUELA ITA 19851014 0:01:10.00
124 . 136 RAJŠP Andrej* Moški RAR - RADENSKA SLO19920726 0:01:10.00
125 . 177 SOKOL Jan Moški BCP - SYNERGY BAKU CYCLING AUT19900926 0:01:12.00
126 . 125 KATRAŠNIK Gašper* Moški SLO - REPREZENTANCA SLOVENIJE SLO19950620 0:01:14.00
127 . 162 CHINELLO Fabio Moški AZT - AREA ZERRO PRO TEM ITA19890202 0:01:17.00
128 . 138 ŠAFARIČ KOLAR Matic* Moški RAR - RADENSKA SLO19950728 0:01:19.00
129 . 145 KIŠERLOVSKI Emanuel Moški MKT - MERIDIANA KAMEN PAZIN CRO19840803 0:01:21.00
130 . 117 ROMERO Corredor Jeffry Moški COL - COLOMBIA COL19891004 0:01:25.00
131 . 165 MENGARDO Gianluca Moški AZT - AREA ZERRO PRO TEM ITA19910320 0:01:27.00
132 . 78 MANFREDI Andrea* Moški BAR - BARDIANI CSF INOX ITA19920210
133 . 176 MCCONVEY Connor Moški BCP - SYNERGY BAKU CYCLING IRL19880720
134 . 143 SANTORO Antonio Moški MKT - MERIDIANA KAMEN PAZIN ITA19890913
135 . 126 Kovačič Luka Moški SLO - REPREZENTANCA SLOVENIJE SLO19951229
136 . 127 Razingar Matej Moški KK SAVA KRANJ SLO19940827
137 . 174 JABRAYILOV Samir* Moški BCP - SYNERGY BAKU CYCLING AZE19940907
138 . 175 ISGANDAROV Tural* Moški BCP - SYNERGY BAKU CYCLING AZE19920112
139 . 144 FRANKOVIČ Mateo* Moški MKT - MERIDIANA KAMEN PAZIN CRO19940805
Cestno kolesarstvo Tekma:21. Dirka po Sloveniji Datum:20.06.2014 etapa 2
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje
1 . 73 COLBRELLI Sonny Moški BAR - BARDIANI CSF INOX ITA19900517 0.167465277778
2 . 24 MATTHEWS Michael Moški OGE - ORICA GREEN EDGE AUS19901026 - `` -
3 . 157 Bole Grega Moški VINI FANTINI - NIPPO SLO19850813 - `` -
4 . 44 CARUSO Damiano Moški CAN - CANNONDALLE ITA19871012 - `` -
5 . 15 MORI Manuele Moški LAM - LAMPRE MERIDA ITA19800809 - `` -
6 . 71 BATTAGLIN Enrico Moški BAR - BARDIANI CSF INOX ITA19891117 - `` -
7 . 115 PANTANO Gomez Jarlinson Moški COL - COLOMBIA COL19881119 - `` -
8 . 46 VILLELLA Davide Moški CAN - CANNONDALLE ITA19910627 - `` -
9 . 36 KOCHETKOV Pavel Moški KAT - TEAM KATUSHA RUS19860307 - `` -
10 . 58 VOSS Paul Moški TNE - NETAP ENDURA GER19860326 - `` -
11 . 98 LIETAER Eliot Moški TSV - TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE BEL19900815 - `` -
12 . 88 TABORRE Fabio Moški NRI - NERI SOTTOLI ITA19850605 - `` -
13 . 42 Koren Kristijan Moški CANNONDALE TEAM SLO19861125 - `` -
14 . 102 ZAKARIN Iinur Moški RVL - RUSVELO RUS 19890915 - `` -
15 . 167 PETILLI Simone* Moški AZT - AREA ZERRO PRO TEM ITA 19930504 - `` -
16 . 1 Rogina Radoslav Moški ADRIA MOBIL (ADR) CRO19790303 - `` -
17 . 52 De La CRUZ Moški TNE - NETAP ENDURA ESP19890506 - `` -
18 . 77 BONGIORNO Francesco Manuel Moški BAR - BARDIANI CSF INOX ITA19900901 - `` -
19 . 84 FINETTO Mauro Moški NRI - NERI SOTTOLI ITA19850510 - `` -
20 . 12 ULISSI Diego Moški LAM - LAMPRE MERIDA ITA19890715 - `` -
21 . 55 MACHADO Tiago Moški TNE - NETAP ENDURA POR19851018 - `` -
22 . 25 YATES Simon* Moški OGE - ORICA GREEN EDGE GBR19920807 - `` -
23 . 103 OVECHKIN Artem Moški RVL - RUSVELO RUS 19860711 - `` -
24 . 13 HORNER Christopher Moški LAM - LAMPRE MERIDA USA19711023 - `` -
25 . 67 TALIANI Alessio Moški AND - ANDRONI GIOCATTOLI - VENEZUELA ITA 19901011 - `` -
26 . 145 KIŠERLOVSKI Emanuel Moški MKT - MERIDIANA KAMEN PAZIN CRO19840803 - `` -
27 . 87 RABOTTINI Matteo Moški NRI - NERI SOTTOLI ITA19870814 - `` -
28 . 114 DUARTE Arevalo Fabio Moški COL - COLOMBIA COL19860611 - `` -
29 . 76 BARBIN Enrico Moški BAR - BARDIANI CSF INOX ITA19900304 - `` -
30 . 113 CHALAPUD Gomez Robinson Moški COL - COLOMBIA COL19840308 - `` -
31 . 121 Golčer Jure Moški TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS SLO19771207 - `` -
32 . 101 FIRSANOV Sergei Moški RVL - RUSVELO RUS 19820703 - `` -
33 . 151 BISOLTI Alessandro Moški VFN - VINNI FANTINI NIPPO ITA19850307 - `` -
34 . 74 ZORDINI Edoardo Moški BAR - BARDIANI CSF INOX ITA19891102 - `` -
35 . 107 LAGUTIN Sergey Moški RVL - RUSVELO RUS 19810114 - `` -
36 . 41 Mohoric Matej Moški CANNONDALE TEAM SLO19941019 0.00209490740741
37 . 11 Polanc Jan Moški LAMPRE SLO19920506 - `` -
38 . 91 SPRENGERS Thomas Moški TSV - TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE BEL19900205 0.00267361111111
39 . 3 Fajt Kristjan Moški ADRIA MOBIL (ADR) SLO19820507 - `` -
40 . 105 MAIKIN Roman Moški RVL - RUSVELO RUS 19900814 - `` -
41 . 14 POZZATO Filippo Moški LAM - LAMPRE MERIDA ITA19810910 - `` -
42 . 72 PIRAZZI Stefano Moški BAR - BARDIANI CSF INOX ITA19870311 - `` -
43 . 5 Štimulak Klemen Moški ADRIA MOBIL (ADR) SLO19900720 - `` -
44 . 2 Roglič Primož Moški ADRIA MOBIL (ADR) SLO19891029 - `` -
45 . 4 Mugerli Matej Moški ADRIA MOBIL (ADR) SLO19810617 - `` -
46 . 133 Marchietti Alessio Moški RADENSKA (RAR) ITA19880828 - `` -
47 . 131 PIBERNIK Luka* Moški RAR - RADENSKA SLO19931023 - `` -
48 . 8 Novak Domen Moški ADR - ADRIA MOBIL SLO19950712 - `` -
49 . 126 KOVAČIČ Luka* Moški SLO - REPREZENTANCA SLOVENIJE SLO19951229 - `` -
50 . 56 MENDES Jose Moški TNE - NETAP ENDURA POR19850424 - `` -
51 . 61 PELLIZOTTI Franco Moški AND - ANDRONI GIOCATTOLI - VENEZUELA ITA 19780115 - `` -
52 . 64 PARRINELLO Antonino Moški AND - ANDRONI GIOCATTOLI - VENEZUELA ITA 19881002 - `` -
53 . 143 SANTORO Antonio Moški MKT - MERIDIANA KAMEN PAZIN ITA19890913 - `` -
54 . 166 PASQUALON Andrea Moški AZT - AREA ZERRO PRO TEM ITA19880102 - `` -
55 . 163 TECCHIO Marco* Moški AZT - AREA ZERRO PRO TEM ITA19940831 - `` -
56 . 168 TONIN Stefano* Moški AZT - AREA ZERRO PRO TEM ITA19921213 - `` -
57 . 96 WALLAYS Jelle Moški TSV - TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE BEL19890511 - `` -
58 . 51 CAMANO Iker Moški TNE - NETAP ENDURA ESP19790314 - `` -
59 . 171 EIBEGGER Markus Moški BCP - SYNERGY BAKU CYCLING AUT19841016 - `` -
60 . 86 PONZI Simone Moški NRI - NERI SOTTOLI ITA19870117 - `` -
61 . 156 DE Negri Pierpaolo Moški VFN - VINNI FANTINI NIPPO ITA19860605 - `` -
62 . 34 BRUTT Pavel Moški KAT - TEAM KATUSHA RUS19820129 - `` -
63 . 68 ZILIOLI Gianfranco Moški AND - ANDRONI GIOCATTOLI - VENEZUELA ITA 19900305 - `` -
64 . 26 MEIER Christian Moški OGE - ORICA GREEN EDGE CAN 19850221 - `` -
65 . 47 WURF Cameron Moški CAN - CANNONDALLE AUS19830803 - `` -
66 . 161 CIAVATTA Paolo Moški AZT - AREA ZERRO PRO TEM ITA19841106 - `` -
67 . 106 SOLOMENNIKOV Andrei Moški RVL - RUSVELO RUS 19870610 - `` -
68 . 81 CECCHINEL Giorgio Moški NRI - NERI SOTTOLI ITA19890624 - `` -
69 . 97 VAN HECKE Preben Moški TSV - TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE BEL19820709 - `` -
70 . 75 PAGANI Angelo Moški BAR - BARDIANI CSF INOX ITA19880804 - `` -
71 . 66 SELLA Emanuele Moški AND - ANDRONI GIOCATTOLI - VENEZUELA ITA 19810109 - `` -
72 . 43 KRIZEK Matthias Moški CAN - CANNONDALLE AUT19880929 0.00633101851852
73 . 137 HITI Tadej* Moški RAR - RADENSKA SLO19931203 - `` -
74 . 132 KOROŠEC Rok* Moški RAR - RADENSKA SLO19931124 - `` -
75 . 93 THEUNS Edvard Moški TSV - TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE BEL19910430 - `` -
76 . 48 VIVIANI Elia Moški CAN - CANNONDALLE ITA19890207 - `` -
77 . 154 MAGNUSSON Kim Anton* Moški VFN - VINNI FANTINI NIPPO SWE19920831 - `` -
78 . 123 Gazvoda Gregor Moški Team Gebruder Weiss - Oberndorfer SLO19811015 - `` -
79 . 141 Furdi Blaž Moški Meridiana Kamen Team SLO19880527 - `` -
80 . 122 Božič Borut Moški ASTANA (AST) U.C.I. PRO TEAM SLO19800808 - `` -
81 . 82 FAILLI Francesco Moški NRI - NERI SOTTOLI ITA19831216 - `` -
82 . 57 SCHILLINGER Andreas Moški TNE - NETAP ENDURA GER19830713 - `` -
83 . 165 MENGARDO Gianluca Moški AZT - AREA ZERRO PRO TEM ITA19910320 - `` -
84 . 16 BONIFAZIO Nicolo* Moški LAM - LAMPRE MERIDA ITA19931009 - `` -
85 . 162 CHINELLO Fabio Moški AZT - AREA ZERRO PRO TEM ITA19890202 - `` -
86 . 164 LEONARDI Gianluca Moški AZT - AREA ZERRO PRO TEM ITA19891114 - `` -
87 . 17 CIMOLAI Davide Moški LAM - LAMPRE MERIDA ITA19890813 - `` -
88 . 53 DEMPSTER Zakkari Moški TNE - NETAP ENDURA AUS19870927 - `` -
89 . 33 KUZNETSOV Viacheslav Moški KAT - TEAM KATUSHA RUS19890624 - `` -
90 . 21 DOCKER Mitch Moški OGE - ORICA GREEN EDGE AUS19861002 - `` -
91 . 83 FEDI Andrea Moški NRI - NERI SOTTOLI ITA19910529 - `` -
92 . 142 MUCELLI Davide Moški MKT - MERIDIANA KAMEN PAZIN ITA19861119 - `` -
93 . 108 SEROV Alexander Moški RVL - RUSVELO RUS 19821112 - `` -
94 . 18 XU Gane Moški LAM - LAMPRE MERIDA CHN19840128 - `` -
95 . 85 MILETTA Luigi Moški NRI - NERI SOTTOLI ITA19880809 - `` -
96 . 118 VALENCIA Gonzalez Juan Moški COL - COLOMBIA COL19880502 - `` -
97 . 111 ARANGO Carvajal Juan Moški COL - COLOMBIA COL19861009 - `` -
98 . 32 BELKOV Maxim Moški KAT - TEAM KATUSHA RUS19850109 - `` -
99 . 173 AVERIN Maksym Moški BCP - SYNERGY BAKU CYCLING UKR19851128 0.00953703703704
100 . 174 JABRAYILOV Samir* Moški BCP - SYNERGY BAKU CYCLING AZE19940907 - `` -
101 . 125 Katrašnik Gašper Moški KK SAVA KRANJ SLO19950620 - `` -
102 . 31 IGNATYEV Mikhail Moški KAT - TEAM KATUSHA RUS19850507 - `` -
103 . 104 BOEV Igor Moški RVL - RUSVELO RUS 19891122 - `` -
104 . 155 GROSU Eduard* Moški VFN - VINNI FANTINI NIPPO ROU19920904 - `` -
105 . 153 STACCHIOTTI Riccardo Moški VFN - VINNI FANTINI NIPPO ITA19911108 - `` -
106 . 152 MALAGUTI Alessandro Moški VFN - VINNI FANTINI NIPPO ITA19870922 - `` -
107 . 65 DI SERAFINO Matteo Moški AND - ANDRONI GIOCATTOLI - VENEZUELA ITA 19860827 - `` -
108 . 6 MALTAR Bruno* Moški ADR - ADRIA MOBIL CRO19941006 - `` -
109 . 144 FRANKOVIČ Mateo* Moški MKT - MERIDIANA KAMEN PAZIN CRO19940805 - `` -
110 . 117 ROMERO Corredor Jeffry Moški COL - COLOMBIA COL19891004 - `` -
111 . 116 QUINTERO Artunduaga Duber Moški COL - COLOMBIA COL19900823 - `` -
112 . 78 MANFREDI Andrea* Moški BAR - BARDIANI CSF INOX ITA19920210 - `` -
113 . 92 HELVEN Sander Moški TSV - TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE BEL19900530 - `` -
114 . 178 SURUTKOVYCH Aleksandr Moški BCP - SYNERGY BAKU CYCLING UKR19840108 - `` -
115 . 94 JACOBS Pieter Moški TSV - TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE BEL19860606 - `` -
116 . 95 VAN ASBROECK Tom Moški TSV - TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE BEL19900419 - `` -
117 . 176 MCCONVEY Connor Moški BCP - SYNERGY BAKU CYCLING IRL19880720 - `` -
118 . 38 PAOLINI Luca Moški KAT - TEAM KATUSHA ITA19770117 - `` -
119 . 54 Jarc Blaž Moški Team NetApp-Endura SLO19880717 0.0127083333333
120 . 127 RAZINGAR Matej* Moški SLO - REPREZENTANCA SLOVENIJE SLO19940827 - `` -
121 . 22 HOWARD Leigh Moški OGE - ORICA GREEN EDGE AUS19891018 0.0130092592593
122 . 128 LOGAR Tadej* Moški SLO - REPREZENTANCA SLOVENIJE SLO19940117 - `` -
123 . 124 Aldo Ino ILEŠIČ Moški SLO - REPREZENTANCA SLOVENIJE SLO19840901 - `` -
124 . 134 RUČIGAJ Žiga* Moški RAR - RADENSKA SLO19951110 - `` -
125 . 135 PAVLIČ Marko* Moški RAR - RADENSKA SLO19930209 - `` -
126 . 136 RAJŠP Andrej* Moški RAR - RADENSKA SLO19920726 - `` -
127 . 146 Jenko Robi Moški MKT - MERIDIANA KAMEN PAZIN SLO19900415 - `` -
128 . 62 BELLETTI Manuel Moški AND - ANDRONI GIOCATTOLI - VENEZUELA ITA 19851014 - `` -
129 . 138 ŠAFARIČ KOLAR Matic* Moški RAR - RADENSKA SLO19950728 - `` -
130 . 45 SAGAN Juraj Moški CAN - CANNONDALLE SVK19881223 - `` -
131 . 177 SOKOL Jan Moški BCP - SYNERGY BAKU CYCLING AUT19900926 - `` -
132 . 37 VOROBYEV Anton Moški KAT - TEAM KATUSHA RUS19901012 - `` -
133 . 175 ISGANDAROV Tural* Moški BCP - SYNERGY BAKU CYCLING AZE19920112 - `` -
134 . 7 Per David Moški ADRIA MOBIL (ADR) SLO19950213 - `` -
135 . 27 LANCASTER Brett Moški OGE - ORICA GREEN EDGE AUS19791115 - `` -
136 . 172 BRAMMEIER Matthew Moški BCP - SYNERGY BAKU CYCLING IRL19850607 - `` -
137 . 35 RYBAKOV Alexander Moški KAT - TEAM KATUSHA RUS19880517 - `` -
DNF 28 MOURIS Jens Moški OGE - ORICA GREEN EDGE NED19800312 DNF
DNF 112 AVILA Vanegas Edwin Moški COL - COLOMBIA COL19891121 DNS
Cestno kolesarstvo Tekma:21. Dirka po Sloveniji Datum:21.06.2014 etapa 3
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje
1 . 77 BONGIORNO Francesco Manuel Moški BAR - BARDIANI CSF INOX ITA19900901 5:09:17.00
2 . 55 MACHADO Tiago Moški TNE - NETAP ENDURA POR19851018 0:00:01.00
3 . 102 ZAKARIN Iinur Moški RVL - RUSVELO RUS 19890915 0:00:07.00
4 . 87 RABOTTINI Matteo Moški NRI - NERI SOTTOLI ITA19870814 0:00:29.00
5 . 25 YATES Simon* Moški OGE - ORICA GREEN EDGE GBR19920807 0:00:41.00
6 . 66 SELLA Emanuele Moški AND - ANDRONI GIOCATTOLI - VENEZUELA ITA 19810109 - `` -
7 . 42 Koren Kristijan Moški CANNONDALE TEAM SLO19861125 - `` -
8 . 44 CARUSO Damiano Moški CAN - CANNONDALLE ITA19871012 0:00:44.00
9 . 75 PAGANI Angelo Moški BAR - BARDIANI CSF INOX ITA19880804 - `` -
10 . 98 LIETAER Eliot Moški TSV - TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE BEL19900815 0:00:56.00
11 . 121 Golčer Jure Moški TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS SLO19771207 - `` -
12 . 36 KOCHETKOV Pavel Moški KAT - TEAM KATUSHA RUS19860307 0:01:30.00
13 . 103 OVECHKIN Artem Moški RVL - RUSVELO RUS 19860711 0:01:33.00
14 . 76 BARBIN Enrico Moški BAR - BARDIANI CSF INOX ITA19900304 0:01:44.00
15 . 52 De La CRUZ Moški TNE - NETAP ENDURA ESP19890506 - `` -
16 . 1 Rogina Radoslav Moški ADRIA MOBIL (ADR) CRO19790303 - `` -
17 . 13 HORNER Christopher Moški LAM - LAMPRE MERIDA USA19711023 - `` -
18 . 84 FINETTO Mauro Moški NRI - NERI SOTTOLI ITA19850510 0:02:48.00
19 . 107 LAGUTIN Sergey Moški RVL - RUSVELO RUS 19810114 0:02:50.00
20 . 167 PETILLI Simone* Moški AZT - AREA ZERRO PRO TEM ITA 19930504 0:02:56.00
21 . 2 Roglič Primož Moški ADRIA MOBIL (ADR) SLO19891029 0:04:08.00
22 . 143 SANTORO Antonio Moški MKT - MERIDIANA KAMEN PAZIN ITA19890913 0:04:32.00
23 . 171 EIBEGGER Markus Moški BCP - SYNERGY BAKU CYCLING AUT19841016 - `` -
24 . 145 KIŠERLOVSKI Emanuel Moški MKT - MERIDIANA KAMEN PAZIN CRO19840803 - `` -
25 . 56 MENDES Jose Moški TNE - NETAP ENDURA POR19850424 0:04:56.00
26 . 74 ZARDINI Edoardo Moški BAR - BARDIANI CSF INOX ITA19891102 0:05:22.00
27 . 118 VALENCIA Gonzalez Juan Moški COL - COLOMBIA COL19880502 0:05:40.00
28 . 97 VAN HECKE Preben Moški TSV - TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE BEL19820709 0:05:58.00
29 . 151 BISOLTI Alessandro Moški VFN - VINNI FANTINI NIPPO ITA19850307 - `` -
30 . 86 PONZI Simone Moški NRI - NERI SOTTOLI ITA19870117 0:07:25.00
31 . 91 SPRENGERS Thomas Moški TSV - TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE BEL19900205 - `` -
32 . 67 TALIANI Alessio Moški AND - ANDRONI GIOCATTOLI - VENEZUELA ITA 19901011 - `` -
33 . 8 Novak Domen Moški ADR - ADRIA MOBIL SLO19950712 0:07:29.00
34 . 131 PIBERNIK Luka* Moški RAR - RADENSKA SLO19931023 - `` -
35 . 11 POLANC Jan* Moški LAM - LAMPRE MERIDA SLO19920506 0:07:33.00
36 . 26 MEIER Christian Moški OGE - ORICA GREEN EDGE CAN 19850221 - `` -
37 . 3 Fajt Kristjan Moški ADRIA MOBIL (ADR) SLO19820507 - `` -
38 . 58 VOSS Paul Moški TNE - NETAP ENDURA GER19860326 0:08:17.00
39 . 113 CHALAPUD Gomez Robinson Moški COL - COLOMBIA COL19840308 0:08:36.00
40 . 12 ULISSI Diego Moški LAM - LAMPRE MERIDA ITA19890715 0:09:03.00
41 . 96 WALLAYS Jelle Moški TSV - TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE BEL19890511 0:09:28.00
42 . 46 VILLELLA Davide Moški CAN - CANNONDALLE ITA19910627 0:10:10.00
43 . 88 TABORRE Fabio Moški NRI - NERI SOTTOLI ITA19850605 0:10:37.00
44 . 64 PARRINELLO Antonino Moški AND - ANDRONI GIOCATTOLI - VENEZUELA ITA 19881002 0:10:49.00
45 . 83 FEDI Andrea Moški NRI - NERI SOTTOLI ITA19910529 - `` -
46 . 5 Štimulak Klemen Moški ADRIA MOBIL (ADR) SLO19900720 0:12:02.00
47 . 34 BRUTT Pavel Moški KAT - TEAM KATUSHA RUS19820129 0:13:18.00
48 . 4 Mugerli Matej Moški ADRIA MOBIL (ADR) SLO19810617 0:14:18.00
49 . 157 Bole Grega Moški VINI FANTINI - NIPPO SLO19850813 - `` -
50 . 33 KUZNETSOV Viacheslav Moški KAT - TEAM KATUSHA RUS19890624 - `` -
51 . 115 PANTANO Gomez Jarlinson Moški COL - COLOMBIA COL19881119 0:14:57.00
52 . 51 CAMANO Iker Moški TNE - NETAP ENDURA ESP19790314 0:15:10.00
53 . 82 FAILLI Francesco Moški NRI - NERI SOTTOLI ITA19831216 0:15:16.00
54 . 15 MORI Manuele Moški LAM - LAMPRE MERIDA ITA19800809 - `` -
55 . 154 MAGNUSSON Kim Anton* Moški VFN - VINNI FANTINI NIPPO SWE19920831 - `` -
56 . 71 BATTAGLIN Enrico Moški BAR - BARDIANI CSF INOX ITA19891117 - `` -
57 . 166 PASQUALON Andrea Moški AZT - AREA ZERRO PRO TEM ITA19880102 - `` -
58 . 65 DI SERAFINO Matteo Moški AND - ANDRONI GIOCATTOLI - VENEZUELA ITA 19860827 - `` -
59 . 61 PELLIZOTTI Franco Moški AND - ANDRONI GIOCATTOLI - VENEZUELA ITA 19780115 - `` -
60 . 161 CIAVATTA Paolo Moški AZT - AREA ZERRO PRO TEM ITA19841106 - `` -
61 . 38 PAOLINI Luca Moški KAT - TEAM KATUSHA ITA19770117 - `` -
62 . 85 MILETTA Luigi Moški NRI - NERI SOTTOLI ITA19880809 - `` -
63 . 106 SOLOMENNIKOV Andrei Moški RVL - RUSVELO RUS 19870610 - `` -
64 . 32 BELKOV Maxim Moški KAT - TEAM KATUSHA RUS19850109 - `` -
65 . 47 WURF Cameron Moški CAN - CANNONDALLE AUS19830803 0:16:03.00
66 . 93 THEUNS Edvard Moški TSV - TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE BEL19910430 - `` -
67 . 126 KOVAČIČ Luka* Moški SLO - REPREZENTANCA SLOVENIJE SLO19951229 0:17:37.00
68 . 78 MANFREDI Andrea* Moški BAR - BARDIANI CSF INOX ITA19920210 0:20:21.00
69 . 164 LEONARDI Gianluca Moški AZT - AREA ZERRO PRO TEM ITA19891114 - `` -
70 . 73 COLBRELLI Sonny Moški BAR - BARDIANI CSF INOX ITA19900517 0:21:35.00
71 . 123 Gazvoda Gregor Moški Team Gebruder Weiss - Oberndorfer SLO19811015 - `` -
72 . 111 ARANGO Carvajal Juan Moški COL - COLOMBIA COL19861009 - `` -
73 . 117 ROMERO Corredor Jeffry Moški COL - COLOMBIA COL19891004 - `` -
74 . 53 DEMPSTER Zakkari Moški TNE - NETAP ENDURA AUS19870927 - `` -
75 . 57 SCHILLINGER Andreas Moški TNE - NETAP ENDURA GER19830713 - `` -
76 . 22 HOWARD Leigh Moški OGE - ORICA GREEN EDGE AUS19891018 - `` -
77 . 18 XU Gane Moški LAM - LAMPRE MERIDA CHN19840128 - `` -
78 . 162 CHINELLO Fabio Moški AZT - AREA ZERRO PRO TEM ITA19890202 - `` -
79 . 105 MAIKIN Roman Moški RVL - RUSVELO RUS 19900814 - `` -
80 . 41 MOHORIČ Matej* Moški CAN - CANNONDALLE SLO19941019 - `` -
81 . 31 IGNATYEV Mikhail Moški KAT - TEAM KATUSHA RUS19850507 - `` -
82 . 108 SEROV Alexander Moški RVL - RUSVELO RUS 19821112 - `` -
83 . 122 Božič Borut Moški ASTANA (AST) U.C.I. PRO TEAM SLO19800808 - `` -
84 . 132 KOROŠEC Rok* Moški RAR - RADENSKA SLO19931124 - `` -
85 . 24 MATTHEWS Michael Moški OGE - ORICA GREEN EDGE AUS19901026 - `` -
86 . 21 DOCKER Mitch Moški OGE - ORICA GREEN EDGE AUS19861002 - `` -
87 . 163 TECCHIO Marco* Moški AZT - AREA ZERRO PRO TEM ITA19940831 - `` -
88 . 168 TONIN Stefano* Moški AZT - AREA ZERRO PRO TEM ITA19921213 - `` -
89 . 95 VAN ASBROECK Tom Moški TSV - TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE BEL19900419 - `` -
90 . 92 HELVEN Sander Moški TSV - TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE BEL19900530 - `` -
91 . 68 ZILIOLI Gianfranco Moški AND - ANDRONI GIOCATTOLI - VENEZUELA ITA 19900305 0:21:46.00
92 . 81 CECCHINEL Giorgio Moški NRI - NERI SOTTOLI ITA19890624 0:22:00.00
93 . 176 MCCONVEY Connor Moški BCP - SYNERGY BAKU CYCLING IRL19880720 0:23:09.00
94 . 72 PIRAZZI Stefano Moški BAR - BARDIANI CSF INOX ITA19870311 0:27:31.00
95 . 156 DE Negri Pierpaolo Moški VFN - VINNI FANTINI NIPPO ITA19860605 0:27:22.00
96 . 152 MALAGUTI Alessandro Moški VFN - VINNI FANTINI NIPPO ITA19870922 - `` -
97 . 174 JABRAYILOV Samir* Moški BCP - SYNERGY BAKU CYCLING AZE19940907 0:30:05.00
98 . 144 FRANKOVIČ Mateo* Moški MKT - MERIDIANA KAMEN PAZIN CRO19940805 - `` -
99 . 141 Furdi Blaž Moški Meridiana Kamen Team SLO19880527 - `` -
100 . 136 RAJŠP Andrej* Moški RAR - RADENSKA SLO19920726 - `` -
101 . 138 ŠAFARIČ KOLAR Matic* Moški RAR - RADENSKA SLO19950728 - `` -
102 . 45 SAGAN Juraj Moški CAN - CANNONDALLE SVK19881223 - `` -
103 . 125 KATRAŠNIK Gašper* Moški SLO - REPREZENTANCA SLOVENIJE SLO19950620 - `` -
104 . 127 RAZINGAR Matej* Moški SLO - REPREZENTANCA SLOVENIJE SLO19940827 - `` -
105 . 133 Marchietti Alessio Moški RADENSKA (RAR) ITA19880828 - `` -
106 . 177 SOKOL Jan Moški BCP - SYNERGY BAKU CYCLING AUT19900926 - `` -
107 . 146 Jenko Robi Moški MKT - MERIDIANA KAMEN PAZIN SLO19900415 - `` -
108 . 62 BELLETTI Manuel Moški AND - ANDRONI GIOCATTOLI - VENEZUELA ITA 19851014 - `` -
109 . 7 PER David* Moški ADR - ADRIA MOBIL SLO19950213 - `` -
110 . 178 SURUTKOVYCH Aleksandr Moški BCP - SYNERGY BAKU CYCLING UKR19840108 - `` -
111 . 43 KRIZEK Matthias Moški CAN - CANNONDALLE AUT19880929 - `` -
112 . 128 LOGAR Tadej* Moški SLO - REPREZENTANCA SLOVENIJE SLO19940117 - `` -
113 . 114 DUARTE Arevalo Fabio Moški COL - COLOMBIA COL19860611 - `` -
114 . 101 FIRSANOV Sergei Moški RVL - RUSVELO RUS 19820703 - `` -
115 . 104 BOEV Igor Moški RVL - RUSVELO RUS 19891122 - `` -
116 . 173 AVERIN Maksym Moški BCP - SYNERGY BAKU CYCLING UKR19851128 - `` -
117 . 153 STACCHIOTTI Riccardo Moški VFN - VINNI FANTINI NIPPO ITA19911108 - `` -
118 . 137 HITI Tadej* Moški RAR - RADENSKA SLO19931203 - `` -
119 . 172 BRAMMEIER Matthew Moški BCP - SYNERGY BAKU CYCLING IRL19850607 - `` -
120 . 155 GROSU Eduard* Moški VFN - VINNI FANTINI NIPPO ROU19920904 - `` -
121 . 14 POZZATO Filippo Moški LAM - LAMPRE MERIDA ITA19810910 - `` -
122 . 116 QUINTERO Artunduaga Duber Moški COL - COLOMBIA COL19900823 - `` -
123 . 48 VIVIANI Elia Moški CAN - CANNONDALLE ITA19890207 - `` -
124 . 54 Jarc Blaž Moški Team NetApp-Endura SLO19880717 - `` -
125 . 17 CIMOLAI Davide Moški LAM - LAMPRE MERIDA ITA19890813 - `` -
126 . 165 MENGARDO Gianluca Moški AZT - AREA ZERRO PRO TEM ITA19910320 - `` -
127 . 175 ISGANDAROV Tural* Moški BCP - SYNERGY BAKU CYCLING AZE19920112 - `` -
128 . 16 BONIFAZIO Nicolo* Moški LAM - LAMPRE MERIDA ITA19931009 - `` -
129 . 135 PAVLIČ Marko* Moški RAR - RADENSKA SLO19930209 - `` -
130 . 124 Aldo Ino ILEŠIČ Moški SLO - REPREZENTANCA SLOVENIJE SLO19840901 - `` -
131 . 94 JACOBS Pieter Moški TSV - TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE BEL19860606 - `` -
DNF 35 RYBAKOV Alexander Moški KAT - TEAM KATUSHA RUS19880517 DNS
DNF 142 MUCELLI Davide Moški MKT - MERIDIANA KAMEN PAZIN ITA19861119 DNF
DNF 37 VOROBYEV Anton Moški KAT - TEAM KATUSHA RUS19901012 DNF
DNF 6 MALTAR Bruno Moški ADR - ADRIA MOBIL CRO19941006 DNF
DNF 134 Ručigaj Žiga Moški RADENSKA (RAR) SLO19951110 DNF
DNF 27 LANCASTER Brett Moški OGE - ORICA GREEN EDGE AUS19791115 DNF
Cestno kolesarstvo Tekma:21. Dirka po Sloveniji Datum:22.06.2014 etapa 4
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje
1 . 48 VIVIANI Elia Moški CAN - CANNONDALLE ITA19890207 3:24:15.00
2 . 155 GROSU Eduard* Moški VFN - VINNI FANTINI NIPPO ROU19920904 - `` -
3 . 24 MATTHEWS Michael Moški OGE - ORICA GREEN EDGE AUS19901026 - `` -
4 . 122 Božič Borut Moški ASTANA (AST) U.C.I. PRO TEAM SLO19800808 - `` -
5 . 95 VAN ASBROECK Tom Moški TSV - TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE BEL19900419 - `` -
6 . 54 Jarc Blaž Moški Team NetApp-Endura SLO19880717 - `` -
7 . 16 BONIFAZIO Nicolo* Moški LAM - LAMPRE MERIDA ITA19931009 - `` -
8 . 33 KUZNETSOV Viacheslav Moški KAT - TEAM KATUSHA RUS19890624 - `` -
9 . 83 FEDI Andrea Moški NRI - NERI SOTTOLI ITA19910529 - `` -
10 . 44 CARUSO Damiano Moški CAN - CANNONDALLE ITA19871012 - `` -
11 . 166 PASQUALON Andrea Moški AZT - AREA ZERRO PRO TEM ITA19880102 - `` -
12 . 62 BELLETTI Manuel Moški AND - ANDRONI GIOCATTOLI - VENEZUELA ITA 19851014 - `` -
13 . 17 CIMOLAI Davide Moški LAM - LAMPRE MERIDA ITA19890813 - `` -
14 . 168 TONIN Stefano* Moški AZT - AREA ZERRO PRO TEM ITA19921213 - `` -
15 . 173 AVERIN Maksym Moški BCP - SYNERGY BAKU CYCLING UKR19851128 - `` -
16 . 71 BATTAGLIN Enrico Moški BAR - BARDIANI CSF INOX ITA19891117 - `` -
17 . 73 COLBRELLI Sonny Moški BAR - BARDIANI CSF INOX ITA19900517 - `` -
18 . 104 BOEV Igor Moški RVL - RUSVELO RUS 19891122 - `` -
19 . 177 SOKOL Jan Moški BCP - SYNERGY BAKU CYCLING AUT19900926 - `` -
20 . 146 Jenko Robi Moški Meridiana Kamen Team SLO19900415 - `` -
21 . 105 MAIKIN Roman Moški RVL - RUSVELO RUS 19900814 - `` -
22 . 157 Bole Grega Moški VINI FANTINI - NIPPO SLO19850813 - `` -
23 . 21 DOCKER Mitch Moški OGE - ORICA GREEN EDGE AUS19861002 - `` -
24 . 162 CHINELLO Fabio Moški AZT - AREA ZERRO PRO TEM ITA19890202 - `` -
25 . 86 PONZI Simone Moški NRI - NERI SOTTOLI ITA19870117 - `` -
26 . 132 Korošec Rok Moški RADENSKA (RAR) SLO19931124 - `` -
27 . 26 MEIER Christian Moški OGE - ORICA GREEN EDGE CAN 19850221 - `` -
28 . 36 KOCHETKOV Pavel Moški KAT - TEAM KATUSHA RUS19860307 - `` -
29 . 108 SEROV Alexander Moški RVL - RUSVELO RUS 19821112 - `` -
30 . 98 LIETAER Eliot Moški TSV - TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE BEL19900815 - `` -
31 . 111 ARANGO Carvajal Juan Moški COL - COLOMBIA COL19861009 - `` -
32 . 42 Koren Kristijan Moški CAN - CANNONDALLE SLO19861125 - `` -
33 . 41 MOHORIČ Matej* Moški CAN - CANNONDALLE SLO19941019 - `` -
34 . 102 ZAKARIN Iinur Moški RVL - RUSVELO RUS 19890915 - `` -
35 . 125 KATRAŠNIK Gašper* Moški SLO - REPREZENTANCA SLOVENIJE SLO19950620 - `` -
36 . 55 MACHADO Tiago Moški TNE - NETAP ENDURA POR19851018 - `` -
37 . 13 HORNER Christopher Moški LAM - LAMPRE MERIDA USA19711023 - `` -
38 . 88 TABORRE Fabio Moški NRI - NERI SOTTOLI ITA19850605 - `` -
39 . 117 ROMERO Corredor Jeffry Moški COL - COLOMBIA COL19891004 - `` -
40 . 145 KIŠERLOVSKI Emanuel Moški MKT - MERIDIANA KAMEN PAZIN CRO19840803 - `` -
41 . 66 SELLA Emanuele Moški AND - ANDRONI GIOCATTOLI - VENEZUELA ITA 19810109 - `` -
42 . 123 Gazvoda Gregor Moški Team Gebruder Weiss - Oberndorfer SLO19811015 - `` -
43 . 15 MORI Manuele Moški LAM - LAMPRE MERIDA ITA19800809 - `` -
44 . 103 OVECHKIN Artem Moški RVL - RUSVELO RUS 19860711 - `` -
45 . 4 Mugerli Matej Moški ADRIA MOBIL (ADR) SLO19810617 - `` -
46 . 84 FINETTO Mauro Moški NRI - NERI SOTTOLI ITA19850510 - `` -
47 . 1 Rogina Radoslav Moški ADRIA MOBIL (ADR) CRO19790303 - `` -
48 . 178 SURUTKOVYCH Aleksandr Moški BCP - SYNERGY BAKU CYCLING UKR19840108 - `` -
49 . 153 STACCHIOTTI Riccardo Moški VFN - VINNI FANTINI NIPPO ITA19911108 - `` -
50 . 34 BRUTT Pavel Moški KAT - TEAM KATUSHA RUS19820129 - `` -
51 . 131 PIBERNIK Luka* Moški RAR - RADENSKA SLO19931023 - `` -
52 . 107 LAGUTIN Sergey Moški RVL - RUSVELO RUS 19810114 - `` -
53 . 7 PER David* Moški ADR - ADRIA MOBIL SLO19950213 - `` -
54 . 77 BONGIORNO Francesco Manuel Moški BAR - BARDIANI CSF INOX ITA19900901 - `` -
55 . 76 BARBIN Enrico Moški BAR - BARDIANI CSF INOX ITA19900304 - `` -
56 . 52 De La CRUZ Moški TNE - NETAP ENDURA ESP19890506 - `` -
57 . 85 MILETTA Luigi Moški NRI - NERI SOTTOLI ITA19880809 - `` -
58 . 14 POZZATO Filippo Moški LAM - LAMPRE MERIDA ITA19810910 - `` -
59 . 87 RABOTTINI Matteo Moški NRI - NERI SOTTOLI ITA19870814 - `` -
60 . 67 TALIANI Alessio Moški AND - ANDRONI GIOCATTOLI - VENEZUELA ITA 19901011 - `` -
61 . 126 KOVAČIČ Luka* Moški SLO - REPREZENTANCA SLOVENIJE SLO19951229 - `` -
62 . 167 PETILLI Simone* Moški AZT - AREA ZERRO PRO TEM ITA 19930504 - `` -
63 . 156 DE Negri Pierpaolo Moški VFN - VINNI FANTINI NIPPO ITA19860605 - `` -
64 . 58 VOSS Paul Moški TNE - NETAP ENDURA GER19860326 - `` -
65 . 11 POLANC Jan* Moški LAM - LAMPRE MERIDA SLO19920506 - `` -
66 . 82 FAILLI Francesco Moški NRI - NERI SOTTOLI ITA19831216 - `` -
67 . 154 MAGNUSSON Kim Anton* Moški VFN - VINNI FANTINI NIPPO SWE19920831 - `` -
68 . 127 RAZINGAR Matej* Moški SLO - REPREZENTANCA SLOVENIJE SLO19940827 - `` -
69 . 118 VALENCIA Gonzalez Juan Moški COL - COLOMBIA COL19880502 - `` -
70 . 25 YATES Simon* Moški OGE - ORICA GREEN EDGE GBR19920807 - `` -
71 . 38 PAOLINI Luca Moški KAT - TEAM KATUSHA ITA19770117 - `` -
72 . 101 FIRSANOV Sergei Moški RVL - RUSVELO RUS 19820703 - `` -
73 . 121 Golčer Jure Moški TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS SLO19771207 - `` -
74 . 115 PANTANO Gomez Jarlinson Moški COL - COLOMBIA COL19881119 - `` -
75 . 151 BISOLTI Alessandro Moški VFN - VINNI FANTINI NIPPO ITA19850307 - `` -
76 . 106 SOLOMENNIKOV Andrei Moški RVL - RUSVELO RUS 19870610 - `` -
77 . 3 Fajt Kristjan Moški ADRIA MOBIL (ADR) SLO19820507 - `` -
78 . 174 JABRAYILOV Samir* Moški BCP - SYNERGY BAKU CYCLING AZE19940907 - `` -
79 . 51 CAMANO Iker Moški TNE - NETAP ENDURA ESP19790314 - `` -
80 . 144 FRANKOVIČ Mateo* Moški MKT - MERIDIANA KAMEN PAZIN CRO19940805 - `` -
81 . 96 WALLAYS Jelle Moški TSV - TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE BEL19890511 - `` -
82 . 171 EIBEGGER Markus Moški BCP - SYNERGY BAKU CYCLING AUT19841016 - `` -
83 . 78 MANFREDI Andrea* Moški BAR - BARDIANI CSF INOX ITA19920210 - `` -
84 . 137 HITI Tadej* Moški RAR - RADENSKA SLO19931203 - `` -
85 . 161 CIAVATTA Paolo Moški AZT - AREA ZERRO PRO TEM ITA19841106 - `` -
86 . 136 RAJŠP Andrej* Moški RAR - RADENSKA SLO19920726 - `` -
87 . 113 CHALAPUD Gomez Robinson Moški COL - COLOMBIA COL19840308 - `` -
88 . 124 Aldo Ino ILEŠIČ Moški SLO - REPREZENTANCA SLOVENIJE SLO19840901 - `` -
89 . 152 MALAGUTI Alessandro Moški VFN - VINNI FANTINI NIPPO ITA19870922 - `` -
90 . 64 PARRINELLO Antonino Moški AND - ANDRONI GIOCATTOLI - VENEZUELA ITA 19881002 - `` -
91 . 65 DI SERAFINO Matteo Moški AND - ANDRONI GIOCATTOLI - VENEZUELA ITA 19860827 - `` -
92 . 165 MENGARDO Gianluca Moški AZT - AREA ZERRO PRO TEM ITA19910320 - `` -
93 . 32 BELKOV Maxim Moški KAT - TEAM KATUSHA RUS19850109 - `` -
94 . 175 ISGANDAROV Tural* Moški BCP - SYNERGY BAKU CYCLING AZE19920112 - `` -
95 . 138 ŠAFARIČ KOLAR Matic* Moški RAR - RADENSKA SLO19950728 - `` -
96 . 68 ZILIOLI Gianfranco Moški AND - ANDRONI GIOCATTOLI - VENEZUELA ITA 19900305 - `` -
97 . 18 XU Gane Moški LAM - LAMPRE MERIDA CHN19840128 - `` -
98 . 56 MENDES Jose Moški TNE - NETAP ENDURA POR19850424 - `` -
99 . 97 VAN HECKE Preben Moški TSV - TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE BEL19820709 - `` -
100 . 2 Roglič Primož Moški ADRIA MOBIL (ADR) SLO19891029 - `` -
101 . 47 WURF Cameron Moški CAN - CANNONDALLE AUS19830803 - `` -
102 . 74 ZARDINI Edoardo Moški BAR - BARDIANI CSF INOX ITA19891102 - `` -
103 . 5 Štimulak Klemen Moški ADRIA MOBIL (ADR) SLO19900720 - `` -
104 . 8 Novak Domen Moški ADR - ADRIA MOBIL SLO19950712 - `` -
105 . 31 IGNATYEV Mikhail Moški KAT - TEAM KATUSHA RUS19850507 - `` -
106 . 176 MCCONVEY Connor Moški BCP - SYNERGY BAKU CYCLING IRL19880720 - `` -
107 . 94 JACOBS Pieter Moški TSV - TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE BEL19860606 - `` -
108 . 22 HOWARD Leigh Moški OGE - ORICA GREEN EDGE AUS19891018 - `` -
109 . 93 THEUNS Edvard Moški TSV - TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE BEL19910430 - `` -
110 . 53 DEMPSTER Zakkari Moški TNE - NETAP ENDURA AUS19870927 - `` -
111 . 57 SCHILLINGER Andreas Moški TNE - NETAP ENDURA GER19830713 - `` -
112 . 116 QUINTERO Artunduaga Duber Moški COL - COLOMBIA COL19900823 - `` -
113 . 114 DUARTE Arevalo Fabio Moški COL - COLOMBIA COL19860611 - `` -
114 . 163 TECCHIO Marco* Moški AZT - AREA ZERRO PRO TEM ITA19940831 - `` -
115 . 133 Marchietti Alessio Moški RADENSKA (RAR) ITA19880828 - `` -
116 . 12 ULISSI Diego Moški LAM - LAMPRE MERIDA ITA19890715 - `` -
117 . 61 PELLIZOTTI Franco Moški AND - ANDRONI GIOCATTOLI - VENEZUELA ITA 19780115 0:00:31.00
118 . 91 SPRENGERS Thomas Moški TSV - TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE BEL19900205 0:00:35.00
119 . 43 KRIZEK Matthias Moški CAN - CANNONDALLE AUT19880929 - `` -
120 . 45 SAGAN Juraj Moški CAN - CANNONDALLE SVK19881223 - `` -
121 . 172 BRAMMEIER Matthew Moški BCP - SYNERGY BAKU CYCLING IRL19850607 0:00:48.00
122 . 72 PIRAZZI Stefano Moški BAR - BARDIANI CSF INOX ITA19870311 0:00:50.00
123 . 92 HELVEN Sander Moški TSV - TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE BEL19900530 0:01:36.00
124 . 164 LEONARDI Gianluca Moški AZT - AREA ZERRO PRO TEM ITA19891114 0:01:51.00
125 . 128 LOGAR Tadej* Moški SLO - REPREZENTANCA SLOVENIJE SLO19940117 0:08:09.00
126 . 135 PAVLIČ Marko* Moški RAR - RADENSKA SLO19930209 - `` -
DNF 75 PAGANI Angelo Moški BAR - BARDIANI CSF INOX ITA19880804 DNS
DNF 46 VILLELLA Davide Moški CAN - CANNONDALLE ITA19910627 DNS
DNF 81 CECCHINEL Giorgio Moški NRI - NERI SOTTOLI ITA19890624 DNF
DNF 141 Furdi Blaž Moški Meridiana Kamen Team SLO19880527 DNF
DNF 143 SANTORO Antonio Moški MKT - MERIDIANA KAMEN PAZIN ITA19890913 DNS
Cestno kolesarstvo Tekma:21. Dirka po Sloveniji Datum:22.06.2014 Generalno
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje
1 . 55 MACHADO Tiago Moški TNE - NETAP ENDURA POR19851018 12:44:58.00
2 . 102 ZAKARIN Iinur Moški RVL - RUSVELO RUS 19890915 0:00:23.00
3 . 87 RABOTTINI Matteo Moški NRI - NERI SOTTOLI ITA19870814 0:00:33.00
4 . 42 Koren Kristijan Moški CANNONDALE TEAM SLO19861125 0:00:35.00
5 . 77 BONGIORNO Francesco Manuel Moški BAR - BARDIANI CSF INOX ITA19900901 0:00:37.00
6 . 44 CARUSO Damiano Moški CAN - CANNONDALLE ITA19871012 0:00:52.00
7 . 25 YATES Simon* Moški OGE - ORICA GREEN EDGE GBR19920807 0:00:55.00
8 . 98 LIETAER Eliot Moški TSV - TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE BEL19900815 0:01:10.00
9 . 121 Golčer Jure Moški TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS SLO19771207 0:01:27.00
10 . 103 OVECHKIN Artem Moški RVL - RUSVELO RUS 19860711 0:01:37.00
11 . 52 De La CRUZ Moški TNE - NETAP ENDURA ESP19890506 0:01:54.00
12 . 36 KOCHETKOV Pavel Moški KAT - TEAM KATUSHA RUS19860307 0:01:55.00
13 . 76 BARBIN Enrico Moški BAR - BARDIANI CSF INOX ITA19900304 0:02:04.00
14 . 13 HORNER Christopher Moški LAM - LAMPRE MERIDA USA19711023 0:02:15.00
15 . 1 Rogina Radoslav Moški ADRIA MOBIL (ADR) CRO19790303 0:02:18.00
16 . 84 FINETTO Mauro Moški NRI - NERI SOTTOLI ITA19850510 0:02:57.00
17 . 107 LAGUTIN Sergey Moški RVL - RUSVELO RUS 19810114 0:03:12.00
18 . 167 PETILLI Simone* Moški AZT - AREA ZERRO PRO TEM ITA 19930504 0:03:37.00
19 . 66 SELLA Emanuele Moški AND - ANDRONI GIOCATTOLI - VENEZUELA ITA 19810109 0:05:03.00
20 . 145 KIŠERLOVSKI Emanuel Moški MKT - MERIDIANA KAMEN PAZIN CRO19840803 0:05:41.00
21 . 74 ZARDINI Edoardo Moški BAR - BARDIANI CSF INOX ITA19891102 0:05:49.00
22 . 151 BISOLTI Alessandro Moški VFN - VINNI FANTINI NIPPO ITA19850307 0:06:47.00
23 . 67 TALIANI Alessio Moški AND - ANDRONI GIOCATTOLI - VENEZUELA ITA 19901011 0:08:12.00
24 . 58 VOSS Paul Moški TNE - NETAP ENDURA GER19860326 0:08:26.00
25 . 2 Roglič Primož Moški ADRIA MOBIL (ADR) SLO19891029 0:08:31.00
26 . 56 MENDES Jose Moški TNE - NETAP ENDURA POR19850424 0:09:00.00
27 . 12 ULISSI Diego Moški LAM - LAMPRE MERIDA ITA19890715 0:09:01.00
28 . 171 EIBEGGER Markus Moški BCP - SYNERGY BAKU CYCLING AUT19841016 0:09:09.00
29 . 113 CHALAPUD Gomez Robinson Moški COL - COLOMBIA COL19840308 0:09:16.00
30 . 97 VAN HECKE Preben Moški TSV - TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE BEL19820709 0:10:19.00
31 . 88 TABORRE Fabio Moški NRI - NERI SOTTOLI ITA19850605 0:10:48.00
32 . 11 Polanc Jan Moški LAMPRE SLO19920506 0:11:00.00
33 . 26 MEIER Christian Moški OGE - ORICA GREEN EDGE CAN 19850221 0:11:42.00
34 . 131 Pibernik Luka Moški RADENSKA (RAR) SLO19931023 0:11:55.00
35 . 3 Fajt Kristjan Moški ADRIA MOBIL (ADR) SLO19820507 0:12:01.00
36 . 86 PONZI Simone Moški NRI - NERI SOTTOLI ITA19870117 0:12:05.00
37 . 8 Novak Domen Moški ADR - ADRIA MOBIL SLO19950712 0:12:11.00
38 . 91 SPRENGERS Thomas Moški TSV - TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE BEL19900205 0:12:42.00
39 . 96 WALLAYS Jelle Moški TSV - TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE BEL19890511 0:13:31.00
40 . 157 Bole Grega Moški VINI FANTINI - NIPPO SLO19850813 0:14:31.00
41 . 64 PARRINELLO Antonino Moški AND - ANDRONI GIOCATTOLI - VENEZUELA ITA 19881002 0:15:15.00
42 . 115 PANTANO Gomez Jarlinson Moški COL - COLOMBIA COL19881119 0:15:23.00
43 . 118 VALENCIA Gonzalez Juan Moški COL - COLOMBIA COL19880502 0:15:28.00
44 . 15 MORI Manuele Moški LAM - LAMPRE MERIDA ITA19800809 0:15:48.00
45 . 71 BATTAGLIN Enrico Moški BAR - BARDIANI CSF INOX ITA19891117 0:15:55.00
46 . 5 Štimulak Klemen Moški ADRIA MOBIL (ADR) SLO19900720 0:16:02.00
47 . 34 BRUTT Pavel Moški KAT - TEAM KATUSHA RUS19820129 0:17:12.00
48 . 4 Mugerli Matej Moški ADRIA MOBIL (ADR) SLO19810617 0:18:44.00
49 . 51 CAMANO Iker Moški TNE - NETAP ENDURA ESP19790314 0:19:15.00
50 . 106 SOLOMENNIKOV Andrei Moški RVL - RUSVELO RUS 19870610 0:19:30.00
51 . 166 PASQUALON Andrea Moški AZT - AREA ZERRO PRO TEM ITA19880102 0:19:31.00
52 . 161 CIAVATTA Paolo Moški AZT - AREA ZERRO PRO TEM ITA19841106 0:19:54.00
53 . 83 FEDI Andrea Moški NRI - NERI SOTTOLI ITA19910529 0:20:02.00
54 . 61 PELLIZOTTI Franco Moški AND - ANDRONI GIOCATTOLI - VENEZUELA ITA 19780115 0:20:11.00
55 . 47 WURF Cameron Moški CAN - CANNONDALLE AUS19830803 0:20:26.00
56 . 24 MATTHEWS Michael Moški OGE - ORICA GREEN EDGE AUS19901026 0:21:23.00
57 . 73 COLBRELLI Sonny Moški BAR - BARDIANI CSF INOX ITA19900517 0:21:47.00
58 . 126 Kovačič Luka Moški SLO - REPREZENTANCA SLOVENIJE SLO19951229 0:22:46.00
59 . 33 KUZNETSOV Viacheslav Moški KAT - TEAM KATUSHA RUS19890624 0:23:37.00
60 . 32 BELKOV Maxim Moški KAT - TEAM KATUSHA RUS19850109 0:24:36.00
61 . 85 MILETTA Luigi Moški NRI - NERI SOTTOLI ITA19880809 0:24:59.00
62 . 82 FAILLI Francesco Moški NRI - NERI SOTTOLI ITA19831216 0:25:02.00
63 . 41 Mohoric Matej Moški CANNONDALE TEAM SLO19941019 0:25:10.00
64 . 154 MAGNUSSON Kim Anton* Moški VFN - VINNI FANTINI NIPPO SWE19920831 0:25:14.00
65 . 93 THEUNS Edvard Moški TSV - TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE BEL19910430 0:25:47.00
66 . 105 MAIKIN Roman Moški RVL - RUSVELO RUS 19900814 0:26:05.00
67 . 168 TONIN Stefano* Moški AZT - AREA ZERRO PRO TEM ITA19921213 0:26:13.00
68 . 163 TECCHIO Marco* Moški AZT - AREA ZERRO PRO TEM ITA19940831 0:26:16.00
69 . 68 ZILIOLI Gianfranco Moški AND - ANDRONI GIOCATTOLI - VENEZUELA ITA 19900305 0:26:19.00
70 . 38 PAOLINI Luca Moški KAT - TEAM KATUSHA ITA19770117 0:29:15.00
71 . 65 DI SERAFINO Matteo Moški AND - ANDRONI GIOCATTOLI - VENEZUELA ITA 19860827 0:29:45.00
72 . 101 FIRSANOV Sergei Moški RVL - RUSVELO RUS 19820703 0:30:28.00
73 . 114 DUARTE Arevalo Fabio Moški COL - COLOMBIA COL19860611 0:30:31.00
74 . 108 SEROV Alexander Moški RVL - RUSVELO RUS 19821112 0:30:52.00
75 . 21 DOCKER Mitch Moški OGE - ORICA GREEN EDGE AUS19861002 0:30:53.00
76 . 53 DEMPSTER Zakkari Moški TNE - NETAP ENDURA AUS19870927 0:31:05.00
77 . 123 Gazvoda Gregor Moški Team Gebruder Weiss - Oberndorfer SLO19811015 0:31:06.00
78 . 122 Božič Borut Moški ASTANA (AST) U.C.I. PRO TEAM SLO19800808 0:31:07.00
79 . 111 ARANGO Carvajal Juan Moški COL - COLOMBIA COL19861009 0:31:09.00
80 . 57 SCHILLINGER Andreas Moški TNE - NETAP ENDURA GER19830713 0:31:10.00
81 . 132 Korošec Rok Moški RADENSKA (RAR) SLO19931124 0:31:16.00
82 . 18 XU Gane Moški LAM - LAMPRE MERIDA CHN19840128 0:31:20.00
83 . 164 LEONARDI Gianluca Moški AZT - AREA ZERRO PRO TEM ITA19891114 0:31:36.00
84 . 156 DE Negri Pierpaolo Moški VFN - VINNI FANTINI NIPPO ITA19860605 0:31:45.00
85 . 162 CHINELLO Fabio Moški AZT - AREA ZERRO PRO TEM ITA19890202 0:31:47.00
86 . 72 PIRAZZI Stefano Moški BAR - BARDIANI CSF INOX ITA19870311 0:32:27.00
87 . 14 POZZATO Filippo Moški LAM - LAMPRE MERIDA ITA19810910 0:34:15.00
88 . 133 Marchietti Alessio Moški RADENSKA (RAR) ITA19880828 0:34:43.00
89 . 78 MANFREDI Andrea* Moški BAR - BARDIANI CSF INOX ITA19920210 0:35:21.00
90 . 31 IGNATYEV Mikhail Moški KAT - TEAM KATUSHA RUS19850507 0:35:37.00
91 . 95 VAN ASBROECK Tom Moški TSV - TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE BEL19900419 0:36:11.00
92 . 117 ROMERO Corredor Jeffry Moški COL - COLOMBIA COL19891004 0:36:32.00
93 . 92 HELVEN Sander Moški TSV - TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE BEL19900530 0:37:26.00
94 . 176 MCCONVEY Connor Moški BCP - SYNERGY BAKU CYCLING IRL19880720 0:38:09.00
95 . 16 BONIFAZIO Nicolo* Moški LAM - LAMPRE MERIDA ITA19931009 0:39:27.00
96 . 48 VIVIANI Elia Moški CAN - CANNONDALLE ITA19890207 0:39:30.00
97 . 17 CIMOLAI Davide Moški LAM - LAMPRE MERIDA ITA19890813 0:39:43.00
98 . 137 Hiti Tadej Moški RADENSKA (RAR) SLO19931203 0.0347222222222
99 . 43 KRIZEK Matthias Moški CAN - CANNONDALLE AUT19880929 0:40:14.00
100 . 165 MENGARDO Gianluca Moški AZT - AREA ZERRO PRO TEM ITA19910320 0:40:27.00
101 . 22 HOWARD Leigh Moški OGE - ORICA GREEN EDGE AUS19891018 0:40:40.00
102 . 152 MALAGUTI Alessandro Moški VFN - VINNI FANTINI NIPPO ITA19870922 0:41:43.00
103 . 94 JACOBS Pieter Moški TSV - TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE BEL19860606 0:44:13.00
104 . 155 GROSU Eduard* Moški VFN - VINNI FANTINI NIPPO ROU19920904 0:44:16.00
105 . 153 STACCHIOTTI Riccardo Moški VFN - VINNI FANTINI NIPPO ITA19911108 0:44:17.00
106 . 178 SURUTKOVYCH Aleksandr Moški BCP - SYNERGY BAKU CYCLING UKR19840108 0:44:18.00
107 . 104 BOEV Igor Moški RVL - RUSVELO RUS 19891122 0:44:30.00
108 . 173 AVERIN Maksym Moški BCP - SYNERGY BAKU CYCLING UKR19851128 0:44:32.00
109 . 116 QUINTERO Artunduaga Duber Moški COL - COLOMBIA COL19900823 0:44:41.00
110 . 125 Katrašnik Gašper Moški KK SAVA KRANJ SLO19950620 0:44:51.00
111 . 174 JABRAYILOV Samir* Moški BCP - SYNERGY BAKU CYCLING AZE19940907 0:45:12.00
112 . 144 FRANKOVIČ Mateo* Moški MKT - MERIDIANA KAMEN PAZIN CRO19940805 0:45:39.00
113 . 54 Jarc Blaž Moški Team NetApp-Endura SLO19880717 0:48:33.00
114 . 7 Per David Moški ADRIA MOBIL (ADR) SLO19950213 0:49:13.00
115 . 146 Jenko Robi Moški MKT - MERIDIANA KAMEN PAZIN SLO19900415 0:49:28.00
116 . 127 Razingar Matej Moški KK SAVA KRANJ SLO19940827 0:49:46.00
117 . 124 Aldo Ino ILEŠIČ Moški SLO - REPREZENTANCA SLOVENIJE SLO19840901 0:49:47.00
118 . 62 BELLETTI Manuel Moški AND - ANDRONI GIOCATTOLI - VENEZUELA ITA 19851014 - `` -
119 . 136 Rajšp Andrej Moški RADENSKA (RAR) SLO19920726 0:49:48.00
120 . 177 SOKOL Jan Moški BCP - SYNERGY BAKU CYCLING AUT19900926 0:49:49.00
121 . 138 Šafarič Kolar Matic Moški RADENSKA (RAR) SLO19950728 0:49:57.00
122 . 172 BRAMMEIER Matthew Moški BCP - SYNERGY BAKU CYCLING IRL19850607 0:50:12.00
123 . 45 SAGAN Juraj Moški CAN - CANNONDALLE SVK19881223 0:50:14.00
124 . 175 ISGANDAROV Tural* Moški BCP - SYNERGY BAKU CYCLING AZE19920112 0:50:17.00
125 . 135 Pavlič Marko Moški RAR - RADENSKA SLO19930209 0:57:47.00
126 . 128 Logar Tadej Moški KK SAVA KRANJ SLO19940117 0:57:50.00

Komentarji

 

Mobile content