Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: OKOLI GRMA 2014 - kriterij

Cestno kolesarstvo Tekma:OKOLI GRMA 2014 - kriterij Datum:30.08.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca 1. šprint 2.šprint 3. šprint 4.šprint 5. šprint 6.šprint 7.šprint 8.šprint 9.šprint TOTAL Več
ELITE-M
1 . 113 KONRAD Patrik
GOURMETFEI SIMPLON WELS
Moški AUT GOURMETFEI SIMPLON WELS AUT19911013 5 5 5 5 5 5 30 >
Klub GOURMETFEI SIMPLON WELS
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19911013
1. šprint:
2.šprint: 5
3. šprint: 5
4.šprint: 5
5. šprint: 5
6.šprint: 5
7.šprint: 5
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: 30
2 . 130 BUCHACEK Tomas
BAUKNECHT - AUTHOR
Moški CZE BAUKNECHT - AUTHOR CZE1980307 2 3 3 3 3 3 3 20 >
Klub BAUKNECHT - AUTHOR
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: CZE1980307
1. šprint:
2.šprint: 2
3. šprint: 3
4.šprint: 3
5. šprint: 3
6.šprint: 3
7.šprint: 3
8.šprint:
9.šprint: 3
TOTAL: 20
3 . 108 BIEDERMANN Daniel
GOURMETFEI SIMPLON WELS
Moški AUT GOURMETFEI SIMPLON WELS AUT19930324 2 2 5 9 >
Klub GOURMETFEI SIMPLON WELS
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19930324
1. šprint: 2
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint: 2
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint: 5
TOTAL: 9
4 . 152 Hočevar Aljaž
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19910820 3 2 1 2 8 >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19910820
1. šprint: 3
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint: 2
6.šprint: 1
7.šprint: 2
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: 8
5 . 171 BOLZAN Riccardo
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli ITA19900503 5 5 >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19900503
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint: 5
9.šprint:
TOTAL: 5
6 . 160 Hiti Tadej
RADENSKA (RAR)
Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19931203 3 2 5 >
Klub RADENSKA (RAR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19931203
1. šprint:
2.šprint: 3
3. šprint: 2
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: 5
7 . 161 Ručigaj Žiga
RADENSKA (RAR)
Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19951110 1 1 2 4 >
Klub RADENSKA (RAR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19951110
1. šprint: 1
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint: 1
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint: 2
9.šprint:
TOTAL: 4
8 . 105 Logar Tadej
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19940117 3 3 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19940117
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint: 3
9.šprint:
TOTAL: 3
9 . 107 Grošelj Žiga
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19930831 1 1 1 3 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19930831
1. šprint:
2.šprint: 1
3. šprint: 1
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint: 1
9.šprint:
TOTAL: 3
10 . 114 SCHOIBL Mario
GOURMETFEI SIMPLON WELS
Moški AUT GOURMETFEI SIMPLON WELS AUT19900625 2 2 >
Klub GOURMETFEI SIMPLON WELS
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19900625
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint: 2
TOTAL: 2
11 . 119 LECHNER Petr
GEBRUDER WEISS ( GWO)
Moški CZE GEBRUDER WEISS ( GWO) CZE19840314 1 1 >
Klub GEBRUDER WEISS ( GWO)
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: CZE19840314
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint: 1
TOTAL: 1
12 . 151 Fajt Kristjan
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19820507 1 1 >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19820507
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint: 1
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: 1
13 . 163 Pavlič Marko
RADENSKA (RAR)
Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19930209 >
Klub RADENSKA (RAR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19930209
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL:
14 . 179 MEILER Lukas
GEBRUDER WEISS ( GWO)
Moški DEU GEBRUDER WEISS ( GWO) GER19950214 >
Klub GEBRUDER WEISS ( GWO)
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: GER19950214
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL:
15 . 115 WALZEL Andreas
GOURMETFEI SIMPLON WELS
Moški AUT GOURMETFEI SIMPLON WELS AUT19950303 >
Klub GOURMETFEI SIMPLON WELS
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19950303
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL:
16 . 102 Razingar Matej
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO 19940827 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO 19940827
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL:
17 . 134 HUNAL Martin
BAUKNECHT - AUTHOR
Moški CZE BAUKNECHT - AUTHOR CZE19890908 >
Klub BAUKNECHT - AUTHOR
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: CZE19890908
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL:
18 . 101 Svab Jernej
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19950826 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950826
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL:
19 . 159 Repse Uros
RADENSKA (RAR)
Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19930805 >
Klub RADENSKA (RAR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19930805
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL:
20 . 110 KVASINA Matija
GOURMETFEI SIMPLON WELS
Moški CRO GOURMETFEI SIMPLON WELS CRO19811204 >
Klub GOURMETFEI SIMPLON WELS
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19811204
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL:
DNF 141 DER Zsolt
UNTENSILNORD
Moški HUN UNTENSILNORD HUN19830325 1 DNF >
Klub UNTENSILNORD
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: HUN19830325
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint: 1
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: DNF
DNF 154 Mugerli Matej
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19810617 2 DNF >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19810617
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint: 2
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: DNF
DNF 181 HRINKOW Dominik
TYROL
Moški AUT TYROL AVT19880804 DNF >
Klub TYROL
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AVT19880804
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: DNF
DNF 180 BENETSEDR Josef
TYROL
Moški AUT TYROL AVT19830210 DNF >
Klub TYROL
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AVT19830210
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: DNF
DNF 178 CAZZOLA Daniele
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli ITA19930331 DNF >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19930331
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: DNF
DNF 177 VIERO Simone
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli ITA19930426 DNF >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19930426
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: DNF
DNF 164 Matic Šafarič
RADENSKA
Moški SLO RADENSKA SLO19950728 DNF >
Klub RADENSKA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950728
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: DNF
DNF 147 ROZSA Balazs
UNTENSILNORD
Moški HUN UNTENSILNORD HUN19951126 DNF >
Klub UNTENSILNORD
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: HUN19951126
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: DNF
DNF 145 MAZZI Alesandro
UNTENSILNORD
Moški ITA UNTENSILNORD ITA19871116 DNF >
Klub UNTENSILNORD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19871116
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: DNF
DNF 176 MARTINLLO Nicolo
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli ITA19891101 DNF >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19891101
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: DNF
DNF 174 GRAZIAN Christian
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli ITA19900218 DNF >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19900218
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: DNF
DNF 173 MATTIUSSI Alessio
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli ITA19920905 DNF >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19920905
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: DNF
DNF 162 Miškulin Jure
RADENSKA (RAR)
Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19941105 DNF >
Klub RADENSKA (RAR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19941105
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: DNF
DNF 158 Štimulak Klemen
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19900720 DNF >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19900720
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: DNF
DNF 142 KENYERES Abel
UNTENSILNORD
Moški HUN UNTENSILNORD HUN19940214 DNF >
Klub UNTENSILNORD
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: HUN19940214
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: DNF
DNF 140 BERNARD Bendeguz
UNTENSILNORD
Moški HUN UNTENSILNORD HUN19880215 DNF >
Klub UNTENSILNORD
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: HUN19880215
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: DNF
DNF 136 POLNICKY Jiri
BAUKNECHT - AUTHOR
Moški CZE BAUKNECHT - AUTHOR CZE19891216 DNF >
Klub BAUKNECHT - AUTHOR
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: CZE19891216
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: DNF
DNF 157 Roglič Primož
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19891029 DNF >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19891029
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: DNF
DNF 155 Per David
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19950213 DNF >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950213
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: DNF
DNF 153 MALTAR Bruno
KK ADRIA MOBIL
Moški CRO KK ADRIA MOBIL CRO19941006 DNF >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19941006
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: DNF
DNF 135 KALJIROS Tomas
BAUKNECHT - AUTHOR
Moški CZE BAUKNECHT - AUTHOR CZE19940803 DNF >
Klub BAUKNECHT - AUTHOR
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: CZE19940803
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: DNF
DNF 133 HOSEK Josef
BAUKNECHT - AUTHOR
Moški CZE BAUKNECHT - AUTHOR CZE19911223 DNF >
Klub BAUKNECHT - AUTHOR
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: CZE19911223
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: DNF
DNF 131 CIESLIK Pawel
BAUKNECHT - AUTHOR
Moški POL BAUKNECHT - AUTHOR POL19860412 DNF >
Klub BAUKNECHT - AUTHOR
Država POL
Spol: Moški
Licenca: POL19860412
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: DNF
DNF 128 GUNJEVIĆ Bojan
BK CIKLUS HR
Moški CRO BK CIKLUS HR CRO19871211 DNF >
Klub BK CIKLUS HR
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19871211
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: DNF
DNF 118 KRATOCHVILA Jakub
GEBRUDER WEISS ( GWO)
Moški CZE GEBRUDER WEISS ( GWO) CZE19880826 DNF >
Klub GEBRUDER WEISS ( GWO)
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: CZE19880826
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: DNF
DNF 117 Gazvoda Gregor
Team Gebruder Weiss - Oberndorfer
Moški SLO Team Gebruder Weiss - Oberndorfer SLO19811015 DNF >
Klub Team Gebruder Weiss - Oberndorfer
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19811015
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: DNF
DNF 116 EDMULLER Benjamin
GEBRUDER WEISS ( GWO)
Moški DEU GEBRUDER WEISS ( GWO) GER19870808 DNF >
Klub GEBRUDER WEISS ( GWO)
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: GER19870808
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: DNF
DNF 112 LEHNER Daniel
GOURMETFEI SIMPLON WELS
Moški AUT GOURMETFEI SIMPLON WELS AUT19940414 DNF >
Klub GOURMETFEI SIMPLON WELS
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19940414
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: DNF
DNF 106 Klemenčič Blaž
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19950704 DNF >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950704
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: DNF
DNF 104 Pavlič Gregor
KK SAVA KRANJ
Moški AUT KK SAVA KRANJ AUT19930309 DNF >
Klub KK SAVA KRANJ
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19930309
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: DNF
DNF 103 Poljanec Miha
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19950330 DNF >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950330
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: DNF
DNF 120 MEIER Alex
GEBRUDER WEISS ( GWO)
Moški DEU GEBRUDER WEISS ( GWO) GER19920128 DNF >
Klub GEBRUDER WEISS ( GWO)
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: GER19920128
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: DNF
DNF 129 PETROVIĆ Tomislav
BK CIKLUS HR
Moški CRO BK CIKLUS HR CRO19810112 DNF >
Klub BK CIKLUS HR
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19810112
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: DNF
DNF 156 Rogina Radoslav
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški CRO ADRIA MOBIL (ADR) CRO19790303 DNF >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19790303
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: DNF
DNF 170 Furdi Blaž
Meridiana Kamen Team
Moški SLO Meridiana Kamen Team SLO19880526 5 DNF >
Klub Meridiana Kamen Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19880526
1. šprint: 5
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: DNF
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 76 Bozic Jon
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19961116 5 5 5 5 3 23 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19961116
1. šprint: 5
2.šprint: 5
3. šprint: 5
4.šprint: 5
5. šprint:
6.šprint: 3
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: 23
2 . 96 Stepišnik Jure
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19960924 1 2 3 3 5 14 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960924
1. šprint: 1
2.šprint: 2
3. šprint: 3
4.šprint:
5. šprint: 3
6.šprint: 5
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: 14
3 . 103 MARCEL Neuhauser
RADSPORT
Moški AUT RADSPORT AUT19970225 2 3 1 3 2 11 >
Klub RADSPORT
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19970225
1. šprint: 2
2.šprint: 3
3. šprint: 1
4.šprint: 3
5. šprint: 2
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: 11
4 . 98 Finkšt Tilen
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19970706 3 2 2 1 1 9 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970706
1. šprint: 3
2.šprint:
3. šprint: 2
4.šprint: 2
5. šprint: 1
6.šprint: 1
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: 9
5 . 73 Muhič Benjamin
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19971114 5 2 7 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19971114
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint: 5
6.šprint: 2
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: 7
6 . 86 Zubanovič Tim
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19960605 1 1 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960605
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint: 1
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: 1
7 . 80 Kranjc Martin
HIT CASINOS MEBLO JOGI
Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO19961121 1 1 >
Klub HIT CASINOS MEBLO JOGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19961121
1. šprint:
2.šprint: 1
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: 1
8 . 79 Komel Patrik
HIT CASINOS MEBLO
Moški SLO HIT CASINOS MEBLO SLO19970102 >
Klub HIT CASINOS MEBLO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970102
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL:
9 . 71 Čibej Simon
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19971210 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19971210
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL:
10 . 69 Grošelj Matic
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19960405 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960405
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL:
11 . 101 Sever Matevž
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19970614 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970614
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL:
12 . 93 Liha Muhamed
BK BIHAČ
Moški BIH BK BIHAČ BIH19971205 >
Klub BK BIHAČ
Država BIH
Spol: Moški
Licenca: BIH19971205
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL:
13 . 104 DANIEL Katzmajer
RADSPORT
Moški AUT RADSPORT AUT19970211 >
Klub RADSPORT
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19970211
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL:
14 . 74 Mesojedec Matej
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19970315 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970315
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL:
15 . 78 Šmid Jakob
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19960221 >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960221
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL:
DNF 102 USTAR Anže
RADENSKA -AS
Moški SLO RADENSKA -AS SLO19970214 DNF >
Klub RADENSKA -AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970214
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: DNF
DNF 100 Dolinar Tilen
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19960417 DNF >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960417
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: DNF
DNF 97 Kovač Mike
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19960921 DNF >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960921
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: DNF
DNF 92 DELIĆ Faris
BK BIHAČ
Moški BIH BK BIHAČ BIH19970129 DNF >
Klub BK BIHAČ
Država BIH
Spol: Moški
Licenca: BIH19970129
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: DNF
DNF 87 Vrtačnik Jaka
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19970929 DNF >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970929
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: DNF
DNF 83 Rogina Nejc
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19970205 DNF >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970205
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: DNF
DNF 82 Škafar Matej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19970408 DNF >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970408
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: DNF
DNF 70 Čuk Žiga
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19971013 DNF >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19971013
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: DNF
DNF 99 Andrejaš Žan
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19970107 DNF >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970107
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: DNF
DNF 95 Mahmic Nedzad
URBAN X
Moški BIH URBAN X BIH19970928 DNF >
Klub URBAN X
Država BIH
Spol: Moški
Licenca: BIH19970928
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: DNF
DNF 85 Mohorko Mitja
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19961113 DNF >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19961113
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: DNF
DNF 75 Iskra Simon
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19971209 DNF >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19971209
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: DNF
DNF 72 Per Gorazd
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19970305 DNF >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970305
1. šprint:
2.šprint:
3. šprint:
4.šprint:
5. šprint:
6.šprint:
7.šprint:
8.šprint:
9.šprint:
TOTAL: DNF

Komentarji

 

Mobile content