Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: 14. VZPON NA HLEVIŠE

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:14. VZPON NA HLEVIŠE Datum:28.09.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas vožnje Zaostanek Več
AMATERJI 1994 - 1985-M
1 . 54 LUKA TAVČAR
Moški SLO 0:23:00.00 0:00:00.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:23:00.00
Zaostanek: 0:00:00.00
2 . 21 Štucin Alen
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 0:24:07.00 0:01:08.00 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:24:07.00
Zaostanek: 0:01:08.00
3 . 39 Podgornik Tadej
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 0:27:03.00 0:04:04.00 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:27:03.00
Zaostanek: 0:04:04.00
4 . 32 ERIK POLJANEC
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 0:37:51.00 0:14:51.00 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:37:51.00
Zaostanek: 0:14:51.00
DEčKI DO 1999-M
1 . 45 Lozar Matjaž
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 0:27:38.00 0:00:00.00 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:27:38.00
Zaostanek: 0:00:00.00
2 . 52 Lahajnar Matej
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:35:17.00 0:07:40.00 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:35:17.00
Zaostanek: 0:07:40.00
3 . 42 Gantar Gašper
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:36:05.00 0:08:27.00 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:36:05.00
Zaostanek: 0:08:27.00
4 . 41 ŽAN GANTAR
Moški SLO 0:36:34.00 0:08:57.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:36:34.00
Zaostanek: 0:08:57.00
5 . 40 Svetličič Peter
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:37:46.00 0:10:09.00 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:37:46.00
Zaostanek: 0:10:09.00
DEKLICE DO 1999 -Ž
1 . 9 Moroz Nuša
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:45:35.00 0:00:00.00 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas vožnje: 0:45:35.00
Zaostanek: 0:00:00.00
MASTER 1 1984 - 1975-M
1 . 38 Rudolf Borut
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 0:22:20.00 0:00:00.00 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:22:20.00
Zaostanek: 0:00:00.00
2 . 3 Blaznik Robert
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 0:24:12.0 0:01:52.00 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:24:12.0
Zaostanek: 0:01:52.00
3 . 30 Bratuš Dean
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 0:24:28.00 0:02:08.00 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:24:28.00
Zaostanek: 0:02:08.00
4 . 7 Poljanec Dejan
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:26:17.00 0:03:58.00 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:26:17.00
Zaostanek: 0:03:58.00
5 . 16 MIRAN ŠMID
Moški SLO 0:33:20.00 0:11:01.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:33:20.00
Zaostanek: 0:11:01.00
6 . 33 VALTER RUPNIK
Moški SLO 0:36:22.00 0:14:02.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:36:22.00
Zaostanek: 0:14:02.00
7 . 58 BRANKO POLJANŠEK
POLET
Moški SLO POLET 0:36:28.00 0:14:08.00 >
Klub POLET
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:36:28.00
Zaostanek: 0:14:08.00
8 . 48 JURE FILIPIČ
TECHATON
Moški SLO TECHATON 0:37:27.00 0:15:07.00 >
Klub TECHATON
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:37:27.00
Zaostanek: 0:15:07.00
9 . 19 GREGOR LAPAJNE
KOLEKTOR
Moški SLO KOLEKTOR 0:39:09.00 0:16:49.00 >
Klub KOLEKTOR
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:39:09.00
Zaostanek: 0:16:49.00
10 . 49 SAŠO LIČER
Moški SLO 0:45:58.00 0:23:38.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:45:58.00
Zaostanek: 0:23:38.00
MASTER 2 1974 - 1965-M
1 . 1 Brelih Branko
TSK IDRIJA
Moški SLO TSK IDRIJA 0:22:23.00 0:00:00.00 >
Klub TSK IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:22:23.00
Zaostanek: 0:00:00.00
2 . 6 ALEŠ GROŠELJ
TSK IDRIJA
Moški SLO TSK IDRIJA 0:26:30.00 0:04:07.00 >
Klub TSK IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:26:30.00
Zaostanek: 0:04:07.00
3 . 12 DANILO ČESNIK
Moški SLO 0:28:25.00 0:06:02.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:28:25.00
Zaostanek: 0:06:02.00
4 . 22 MARKO RUPNIK
Moški SLO 0:29:14.00 0:06:51.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:29:14.00
Zaostanek: 0:06:51.00
5 . 4 EGON MUROVEC
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 0:30:17.00 0:07:55.00 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:30:17.00
Zaostanek: 0:07:55.00
6 . 2 IGOR GROŠELJ
TSK IDRIJA
Moški SLO TSK IDRIJA 0:31:17.00 0:08:55.00 >
Klub TSK IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:31:17.00
Zaostanek: 0:08:55.00
7 . 15 LADISLAV SEDEJ
ALTIS
Moški SLO ALTIS 0:31:46.00 0:09:24.00 >
Klub ALTIS
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:31:46.00
Zaostanek: 0:09:24.00
8 . 11 MARKO ISTENIČ
ALTIS
Moški SLO ALTIS 0:32:16.00 0:09:53.00 >
Klub ALTIS
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:32:16.00
Zaostanek: 0:09:53.00
9 . 44 UROŠ LANGENVALTER
VOJKOVA BRIGADA
Moški SLO VOJKOVA BRIGADA 0:32:19.00 0:09:56.00 >
Klub VOJKOVA BRIGADA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:32:19.00
Zaostanek: 0:09:56.00
10 . 37 BOŠTJAN BRATUŠ
HIDRIA
Moški SLO HIDRIA 0:33:03.00 0:10:40.00 >
Klub HIDRIA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:33:03.00
Zaostanek: 0:10:40.00
11 . 36 UROŠ VIDIČ
IDRIJA
Moški SLO IDRIJA 0:33:24.00 0:11:02.00 >
Klub IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:33:24.00
Zaostanek: 0:11:02.00
12 . 8 BORUT MRAK
TSK IDRIJA
Moški SLO TSK IDRIJA 0:33:56.00 0:11:33.00 >
Klub TSK IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:33:56.00
Zaostanek: 0:11:33.00
13 . 47 DARKO GNEZDA
ŠPORTNI ASI PRAVI ASI
Moški SLO ŠPORTNI ASI PRAVI ASI 0:34:21.00 0:11:58.00 >
Klub ŠPORTNI ASI PRAVI ASI
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:34:21.00
Zaostanek: 0:11:58.00
14 . 29 ROBERT KOS
KOLEKTOR
Moški SLO KOLEKTOR 0:34:47.00 0:12:25.00 >
Klub KOLEKTOR
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:34:47.00
Zaostanek: 0:12:25.00
15 . 34 SREČKO ŠKVARČA
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 0:37:07.00 0:14:44.00 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:37:07.00
Zaostanek: 0:14:44.00
16 . 46 SREČO MOROZ
VRSTNIK
Moški SLO VRSTNIK 0:38:11.00 0:15:48.00 >
Klub VRSTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:38:11.00
Zaostanek: 0:15:48.00
17 . 35 GREGOR KLEMENČIČ
RŽS IDRIJA
Moški SLO RŽS IDRIJA 0:39:37.00 0:17:15.00 >
Klub RŽS IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:39:37.00
Zaostanek: 0:17:15.00
18 . 18 IVO KOBLAR
Moški SLO 0:40:56.00 0:18:34.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:40:56.00
Zaostanek: 0:18:34.00
MASTER 3 1964 IN STAREJŠI -M
1 . 23 IVAN ŽAKELJ
LEDINE
Moški SLO LEDINE 0:26:18.00 0:00:00.0 >
Klub LEDINE
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:26:18.00
Zaostanek: 0:00:00.0
2 . 10 Hvala Oskar
KD BRDA
Moški SLO KD BRDA 0:30:50.00 0:04:32.00 >
Klub KD BRDA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:30:50.00
Zaostanek: 0:04:32.00
3 . 13 Hadžić Muradif
SPEZZOTTO TEAM ČEBELICA
Moški SLO SPEZZOTTO TEAM ČEBELICA 0:34:32.00 0:08:15.00 >
Klub SPEZZOTTO TEAM ČEBELICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:34:32.00
Zaostanek: 0:08:15.00
4 . 28 ROMAN MOHORIČ
TSK IDRIJA
Moški SLO TSK IDRIJA 0:35:31.00 0:09:13.00 >
Klub TSK IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:35:31.00
Zaostanek: 0:09:13.00
5 . 43 RAJKO BAJT
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 0:36:51.00 0:10:33.00 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:36:51.00
Zaostanek: 0:10:33.00
6 . 5 ZLATKO KAMPUŠ
DELTA
Moški SLO DELTA 0:39:05.00 0:12:47.00 >
Klub DELTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:39:05.00
Zaostanek: 0:12:47.00
7 . 25 SVETLIČIČ LEO
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:40:32.00 0:14:14.00 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:40:32.00
Zaostanek: 0:14:14.00
8 . 57 IVAN PIRC
PIMA
Moški SLO PIMA 0:46:13.00 0:19:56.00 >
Klub PIMA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:46:13.00
Zaostanek: 0:19:56.00
9 . 56 RENATO VELIKANJE
Moški SLO 0:57:17.00 0:31:00.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:57:17.00
Zaostanek: 0:31:00.00
MLADINCI 1998 - 1995 -M
1 . 31 Poljanec Miha
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ 0:23:41.00 0:00:00.00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:23:41.00
Zaostanek: 0:00:00.00
2 . 24 Čibej Simon
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:26:52.00 0:03:11.00 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:26:52.00
Zaostanek: 0:03:11.00
3 . 26 Tratnik Aljaž
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:27:48.00 0:04:07.00 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:27:48.00
Zaostanek: 0:04:07.00
MLADINCI 1998 - 1995-M
4 . 55 Tratnik Bajc Miha
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 0:29:41.00 0:06:00.00 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:29:41.00
Zaostanek: 0:06:00.00
5 . 27 ALJAŽ PAVŠIČ
Moški SLO 0:36:08.00 0:12:27.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:36:08.00
Zaostanek: 0:12:27.00
MLADINKE 1998 - 1995-Ž
1 . 53 Jesenko Erika
SAVA
Ženski SLO SAVA 0:33:28.00 0:00:00.00 >
Klub SAVA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas vožnje: 0:33:28.00
Zaostanek: 0:00:00.00
ŽENSKE A 1994 - 1980-Ž
1 . 17 Žakelj Tanja
UNIOR TOOLS TEAM
Ženski SLO UNIOR TOOLS TEAM 0:25:15.00 0:00:00.00 >
Klub UNIOR TOOLS TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas vožnje: 0:25:15.00
Zaostanek: 0:00:00.00
2 . 20 Štucin Sara
SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA 0:41:29.00 0:16:15.00 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas vožnje: 0:41:29.00
Zaostanek: 0:16:15.00
ŽENSKE B 1979 IN STAREJŠE-Ž
1 . 50 MANICA GOVEKAR
Ženski SLO 0:44:51.00 0:00:00.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas vožnje: 0:44:51.00
Zaostanek: 0:00:00.00
2 . 51 ANITA KRIVEC
TK IDRIJA
Ženski SLO TK IDRIJA 0:44:51.00 0:00:00.00 >
Klub TK IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas vožnje: 0:44:51.00
Zaostanek: 0:00:00.00

Komentarji

 

Mobile content