Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: 6. Veronikin tek 2014

Tek Tekma:6. Veronikin tek 2014 Datum:11.10.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Več
DIJAKI -M
1 . Ni podatka
TK TRISPORT
Moški SLO TK TRISPORT 11:51.4 >
Klub TK TRISPORT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 11:51.4
2 . 208 Božič Aljaž
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 11:51.4 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 11:51.4
3 . 271 MARINO MEKIŠ
PAPEŽ
Moški SLO PAPEŽ 13:45.1 >
Klub PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 13:45.1
4 . 279 UROŠ ČIROVIČ
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 14:34.9 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 14:34.9
5 . 272 ERIK EREMITA
Moški SLO 14:40.3 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 14:40.3
6 . 257 MIHA POTOČNIK
FREE STAYL
Moški SLO FREE STAYL 15:08.9 >
Klub FREE STAYL
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 15:08.9
7 . 291 ALJOŠA POGAČAR
Moški SLO 15:50.3 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 15:50.3
8 . 201 URBAN ARBAJTER
SREDNJA ŠOLA DOMŽALE
Moški SLO SREDNJA ŠOLA DOMŽALE 16:41.3 >
Klub SREDNJA ŠOLA DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 16:41.3
DIJAKINJE-Ž
1 . 202 KARMEN OREHEK
GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA
Ženski SLO GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA 14:57.4 >
Klub GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 14:57.4
2 . 203 SUZANA OREHEK
GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA
Ženski SLO GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA 17:33.1 >
Klub GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 17:33.1
MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 5 TJAŠA ČIROVIĆ
OŠ MARIJE VERA
Ženski SLO OŠ MARIJE VERA 3:29.6 >
Klub OŠ MARIJE VERA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 3:29.6
2 . 26 NEŽA MOHAR GRADIŠEK
OŠ STRANJE
Ženski SLO OŠ STRANJE 3:31.7 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 3:31.7
3 . 83 TARA MANDIĆ
U3P
Ženski SLO U3P 3:50.3 >
Klub U3P
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 3:50.3
4 . 25 HANA DOBOVŠEK
OŠ STRANJE
Ženski SLO OŠ STRANJE 3:57.8 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 3:57.8
5 . 106 ANA PIA POGAČAR
ORIENT. KLUB KOMENDA
Ženski SLO ORIENT. KLUB KOMENDA 4:15.5 >
Klub ORIENT. KLUB KOMENDA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:15.5
6 . 22 TJAŠA URŠIČ
OŠ STRANJE
Ženski SLO OŠ STRANJE 4:17.4 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:17.4
7 . 76 ANA TOMŠIČ
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 4:20.5 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:20.5
8 . 74 KATJA JAGODIC
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 4:25.3 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:25.3
9 . 6 MARJANA PANČUR
OŠ MARIJE VERA
Ženski SLO OŠ MARIJE VERA 4:34.7 >
Klub OŠ MARIJE VERA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:34.7
10 . 75 ELA URANKAR
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 4:41.8 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:41.8
11 . 105 NIKA RAVNIKAR
ORIENT. KLUB KOMENDA
Ženski SLO ORIENT. KLUB KOMENDA 4:42.8 >
Klub ORIENT. KLUB KOMENDA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:42.8
12 . 3 NATALIJA MOČNIK
OŠ MARIJE VERA
Ženski SLO OŠ MARIJE VERA 4:49.9 >
Klub OŠ MARIJE VERA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:49.9
13 . 2 KRISTINA KONCILJA
OŠ MARIJE VERA
Ženski SLO OŠ MARIJE VERA 4:53.4 >
Klub OŠ MARIJE VERA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:53.4
14 . 1 PIA ŽAGAR
OŠ MARIJE VERA
Ženski SLO OŠ MARIJE VERA 4:54.5 >
Klub OŠ MARIJE VERA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:54.5
15 . 129 KARIN DOBOVŠEK
OŠ STRANJE
Ženski SLO OŠ STRANJE 5:00.8 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 5:00.8
16 . 80 TINKARA GOLOB
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 5:09.7 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 5:09.7
17 . 4 JULIJA FIŠER
OŠ MARIJE VERA
Ženski SLO OŠ MARIJE VERA 5:39.9 >
Klub OŠ MARIJE VERA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 5:39.9
18 . 73 ŽANA DROLC
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 23:39.0 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 23:39.0
MLAJšI DEčKI-M
1 . 27 ROK PODBREGAR
OŠ STRANJE
Moški SLO OŠ STRANJE 3:24.0 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:24.0
2 . 24 MIHA PODBREGAR
OŠ STRANJE
Moški SLO OŠ STRANJE 3:26.5 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:26.5
3 . 23 ALEŠ PRELOVŠEK
OŠ STRANJE
Moški SLO OŠ STRANJE 3:27.7 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:27.7
4 . 146 GABER KREMŽAR
Moški SLO 3:32.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:32.7
5 . 124 Uršič Žan
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 3:48.7 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:48.7
6 . 123 Vovk Peter
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3:55.8 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:55.8
7 . 86 DENIS AČKO
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 4:04.2 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:04.2
8 . 113 ERIK GREGORC
ORIENT. KLUB KOMENDA
Moški SLO ORIENT. KLUB KOMENDA 4:04.4 >
Klub ORIENT. KLUB KOMENDA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:04.4
9 . 79 ŽAN VDOVČ
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 4:41.1 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:41.1
10 . 104 ANŽE MIRTIČ
ORIENT. KLUB KOMENDA
Moški SLO ORIENT. KLUB KOMENDA 4:46.5 >
Klub ORIENT. KLUB KOMENDA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:46.5
11 . 77 MARTIN DAN VIDMAR
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 5:01.0 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 5:01.0
12 . 78 TINO MRDEŠA
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 5:02.8 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 5:02.8
MOšKI A-M
1 . 26 NEJC ZORMAN
OK KOMENDA
Moški SLO OK KOMENDA 24:32.7 >
Klub OK KOMENDA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 24:32.7
2 . 20 Božič Anže
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 28:02.1 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 28:02.1
3 . 28 GREGA LETNAR
Moški SLO 29:22.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 29:22.1
4 . 25 NIK MIŠKOVIČ
ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC
Moški SLO ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC 31:49.6 >
Klub ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 31:49.6
5 . 24 DAVID KUTNJAK
Moški SLO 57:35.0 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 57:35.0
MOšKI B-M
1 . 38 FRANCI VOLKAR
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 26:43.3 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 26:43.3
2 . 36 Sitar Denis
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 26:58.1 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 26:58.1
3 . 32 Kovač Darko
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 28:17.9 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 28:17.9
4 . 31 MIHA MIKLIČ
Moški SLO 29:37.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 29:37.6
5 . 38 DAMIJAN RIFL
Moški SLO 32:13.0 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 32:13.0
6 . 33 MARKO HRIBAR
ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC
Moški SLO ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC 32:14.6 >
Klub ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 32:14.6
7 . 37 Primožić Matej
ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC
Moški SLO ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC 32:16.4 >
Klub ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 32:16.4
8 . 37 ANDREJ VERLIČ
ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC
Moški SLO ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC 32:59.0 >
Klub ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 32:59.0
9 . 39 JURE PEKLAR
Moški SLO 33:09.3 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 33:09.3
10 . 36 TOMAŽ PETEK
Moški SLO 34:32.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 34:32.6
11 . 38 JANEZ JERIČ
ŠD ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO ŠD ŠMARTNO V TUHINJU 37:07.4 >
Klub ŠD ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 37:07.4
12 . 38 BORIS RAVBAR
ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC
Moški SLO ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC 37:16.1 >
Klub ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 37:16.1
13 . 37 Dermastija Peter
Moški SLO 37:56.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 37:56.4
14 . 38 DAMIR ČUJO
ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC
Moški SLO ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC 43:35.1 >
Klub ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 43:35.1
MOšKI C-M
1 . 43 Janjatovič Mirko
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 24:48.3 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 24:48.3
2 . 43 IZTOK ARBAJTER
TORKOVA TEKAŠKA DRUŽENJA
Moški SLO TORKOVA TEKAŠKA DRUŽENJA 26:47.5 >
Klub TORKOVA TEKAŠKA DRUŽENJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 26:47.5
3 . 47 Vovk Janez
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 28:56.4 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 28:56.4
4 . 41 Ferbežar Gregor
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 29:34.1 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 29:34.1
5 . 49 IGOR JURIČ
Moški SLO 31:20.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 31:20.9
6 . 41 FRANCI ŽELEZNIK
Moški SLO 31:36.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 31:36.9
7 . 49 Zajc Miran
TF DOMŽALE
Moški SLO TF DOMŽALE 31:43.0 >
Klub TF DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 31:43.0
8 . 42 DRAGO BIČANIČ
Moški SLO 34:59.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 34:59.6
9 . 45 RAJKO KLEPIC
HITRE ŽELVE
Moški SLO HITRE ŽELVE 35:01.7 >
Klub HITRE ŽELVE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 35:01.7
10 . 46 Štalec Vladimir
AK Železniki
Moški SLO AK Železniki 36:31.3 >
Klub AK Železniki
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 36:31.3
11 . 49 BORUT ROZMAN
Moški SLO 37:14.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 37:14.4
12 . 44 SAŠO NEMANIČ
ŠOLA TEKA KN
Moški SLO ŠOLA TEKA KN 49:29.0 >
Klub ŠOLA TEKA KN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 49:29.0
13 . 40 SIMON KOVIČ
Moški SLO 57:35.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 57:35.1
MOšKI D-M
1 . 52 FRANCI TERAŽ
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 25:30.3 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 25:30.3
2 . 53 Kemperl Bojan
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 28:21.7 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 28:21.7
3 . 52 Kožuh Bojan
Moški SLO 28:36.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 28:36.7
4 . 52 MATJAŽ HRASTOVEC
Moški SLO 28:41.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 28:41.5
5 . 55 VLADISLAV SLATNAR
MEKINJE
Moški SLO MEKINJE 32:30.4 >
Klub MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 32:30.4
6 . 51 Sikošek Edo
Moški SLO 33:25.3 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 33:25.3
7 . 52 Sršen Rajko
KOMENDA
Moški SLO KOMENDA 33:39.9 >
Klub KOMENDA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 33:39.9
8 . 54 ZDRAVKO BARIČ
TEKAŠKI FORUM
Moški SLO TEKAŠKI FORUM 52:56.6 >
Klub TEKAŠKI FORUM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 52:56.6
MOšKI E-M
1 . 63 ŠTEFAN LEŠNIK
Moški SLO 28:42.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 28:42.4
2 . 62 Stevanović Rajko
AVTOMEHANIKA VALANT
Moški SLO AVTOMEHANIKA VALANT 28:48.8 >
Klub AVTOMEHANIKA VALANT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 28:48.8
3 . 62 Ručigaj Zdravc
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 33:00.2 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 33:00.2
4 . 60 BOJAN BOJKOV
ŠD CALCIT
Moški SLO ŠD CALCIT 33:19.3 >
Klub ŠD CALCIT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 33:19.3
5 . 68 TONE PETEK
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 34:45.8 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 34:45.8
NAJMLAJšE DEKLICE -Ž
1 . 122 Viriant Maša
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 1:13.3 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:13.3
2 . 21 IZA ŠKRTIČ
OŠ STRANJE
Ženski SLO OŠ STRANJE 1:18.2 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:18.2
3 . 133 PIA MAVEC
OŠ STRANJE
Ženski SLO OŠ STRANJE 1:18.8 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:18.8
4 . 20 EVA ŠINKOVEC
OŠ STRANJE
Ženski SLO OŠ STRANJE 1:19.9 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:19.9
5 . 84 ENJA MIJOVSKI
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:23.9 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:23.9
6 . 509 ŠPELA BUTALIČ
Ženski SLO 1:24.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:24.1
7 . 505 HANA PERKO
Ženski SLO 1:24.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:24.9
8 . 120 Kranjec Zoja
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 1:25.2 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:25.2
9 . 513 KLARA ZLATNAR
Ženski SLO 1:26.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:26.5
10 . 512 MAŠA ORAŽEM
Ženski SLO 1:27.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:27.6
11 . 515 VIKTORIJA DOLINŠEK
Ženski SLO 1:28.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:28.5
12 . 504 LARA POTOKAR
Ženski SLO 1:30.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:30.2
13 . 507 ZOJA NADVEŠNIKL
Ženski SLO 1:30.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:30.7
14 . 58 VITA ŠKRJANC
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:30.9 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:30.9
15 . 42 MANCA PANČUR
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 1:31.0 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:31.0
16 . 506 ZARA NADVEŠNIKL
Ženski SLO 1:32.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:32.2
17 . 115 ANA VEHOVAR
TRIATLON KLUB LJUBLJANA
Ženski SLO TRIATLON KLUB LJUBLJANA 1:33.2 >
Klub TRIATLON KLUB LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:33.2
18 . 131 NIKA BURNIK
Ženski SLO 1:35.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:35.6
19 . 524 MARUŠA TEREZA ŠERKEZI
Ženski SLO 1:36.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:36.1
20 . 126 brinovec alicija
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 1:36.2 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:36.2
21 . 140 GAJA VDOVČ
Ženski SLO 1:37.0 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:37.0
22 . 521 ŽIVA PERKO
Ženski SLO 1:37.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:37.2
23 . 51 ALINA UČAKAR
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:37.7 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:37.7
24 . 523 MAŠA PUŠKAR
Ženski SLO 1:42.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:42.5
25 . 38 ZARJA PANČUR
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 1:43.2 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:43.2
26 . 532 NINA JERICIJO
Ženski SLO 1:43.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:43.6
27 . 145 TEJA ZORE
Ženski SLO 1:46.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:46.9
28 . 510 IRIS SITAR
Ženski SLO 1:49.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:49.4
29 . 141 SARA VDOVČ
Ženski SLO 1:52.0 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:52.0
30 . 45 BRINA SKORJANC
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:52.8 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:52.8
31 . 114 EVA VEHOVAR
TRIATLON KLUB LJUBLJANA
Ženski SLO TRIATLON KLUB LJUBLJANA 1:52.9 >
Klub TRIATLON KLUB LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:52.9
32 . 533 ZALA OMERZO
Ženski SLO 1:53.0 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:53.0
33 . 39 MANJA JERIČ
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 1:53.8 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:53.8
34 . 139 KAJA KRAPEŽ
OŠ STRANJE
Ženski SLO OŠ STRANJE 1:54.9 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:54.9
35 . 503 ZALA NOVAK SITAR
Ženski SLO 1:55.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:55.6
36 . 55 NEŽA KOKALJ
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:56.3 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:56.3
37 . 534 ZALA LEBAN
Ženski SLO 1:57.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:57.5
38 . 60 MIŠA PLEMENITI
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 2:00.9 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:00.9
39 . 540 NEŽA ŠINKOVEC
Ženski SLO 2:03.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:03.7
40 . 130 KATJUŠA BURNIK
Ženski SLO 2:04.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:04.7
41 . 138 GRETA DERMASTIJA
Ženski SLO 2:23.8 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:23.8
42 . 132 BRINA BURNIK
Ženski SLO 2:24.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:24.1
43 . 144 TEA VEHOVAR
TRIATLON U3P
Ženski SLO TRIATLON U3P 2:24.4 >
Klub TRIATLON U3P
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:24.4
NAJMLAJšI DEčKI-M
1 . 49 IZAK POLJANŠEK
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:12.3 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:12.3
2 . 48 MAJ KRIŽNAR
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:14.4 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:14.4
3 . 121 Grčar Žan
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:15.2 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:15.2
4 . 119 Vovk Ambrož
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:17.0 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:17.0
5 . 112 DENIS GREGORC
ORIENT. KLUB KOMENDA
Moški SLO ORIENT. KLUB KOMENDA 1:18.1 >
Klub ORIENT. KLUB KOMENDA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:18.1
6 . 142 ALJAŽ CIPOT
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:18.9 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:18.9
7 . 59 URBAN ZUPAN
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:19.7 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:19.7
8 . 47 NIK MUJANOVIĆ
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:20.7 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:20.7
9 . 143 ALEKS CIPOT
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:22.6 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:22.6
10 . 41 LUKA JERIČ
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 1:22.7 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:22.7
11 . 128 NEJC KALIŠNIK
OŠ MARIJE VERE
Moški SLO OŠ MARIJE VERE 1:22.8 >
Klub OŠ MARIJE VERE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:22.8
12 . 518 Žagar Luka
Moški SLO 1:23.3 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:23.3
13 . 520 KRIS KUKOVIČ
Moški SLO 1:24.8 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:24.8
14 . 103 NEJC TURK
ORIENT. KLUB KOMENDA
Moški SLO ORIENT. KLUB KOMENDA 1:25.5 >
Klub ORIENT. KLUB KOMENDA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:25.5
15 . 516 BLAŽ OSOLNIK
Moški SLO 1:28.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:28.2
16 . 36 JOŠT PETEK
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 1:28.5 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:28.5
17 . 525 ANŽE ŠINKO
Moški SLO 1:29.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:29.5
18 . 117 LENART TORKAR
Moški SLO 1:30.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:30.7
19 . 527 NIK POTOKAR
Moški SLO 1:30.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:30.9
20 . 501 DAVID GOLOB
Moški SLO 1:31.0 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:31.0
21 . 40 Zavasnik Tim
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 1:31.9 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:31.9
22 . 528 GREGA GOLOB
Moški SLO 1:33.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:33.7
23 . 538 DAVID ROZMAN
Moški SLO 1:34.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:34.1
24 . 37 MAJ TIM HERBSTRITT
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 1:35.5 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:35.5
25 . 134 ENEJ1 SLADIČ
Moški SLO 1:36.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:36.5
26 . 531 ALEN PESTOTNIK
Moški SLO 1:36.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:36.9
27 . 54 LAN KOTNIK
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:37.4 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:37.4
28 . 56 ENEJ LUKMAN
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:38.4 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:38.4
29 . 136 NEJC GRČAR
TK TRISPORT
Moški SLO TK TRISPORT 1:38.7 >
Klub TK TRISPORT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:38.7
30 . 511 LUKA VETTORAZZI
Moški SLO 1:41.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:41.2
31 . 35 NEJC RIFEL
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 1:41.5 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:41.5
32 . 52 ANEJ KLADNIK VOLF
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:41.8 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:41.8
33 . 535 LIN ŽAGAR
Moški SLO 1:42.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:42.1
34 . 62 TILEN BIČANIČ
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:43.0 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:43.0
35 . 63 DOMEN BIČANIČ
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:43.2 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:43.2
36 . 517 ALJAŽ OMERZO
Moški SLO 1:44.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:44.9
37 . 57 LOVRO BARTOLJ
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:46.0 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:46.0
38 . 539 ANŽE RUS
Moški SLO 1:46.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:46.7
39 . 44 ŽAN BOLTAR
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:47.4 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:47.4
40 . 135 NACE KALIŠNIK
VVZ ANTONA MEDVEDA
Moški SLO VVZ ANTONA MEDVEDA 1:48.1 >
Klub VVZ ANTONA MEDVEDA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:48.1
41 . 530 NICK BURSIČ
Moški SLO 1:49.0 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:49.0
42 . 536 LUKA OSOLNIK
Moški SLO 1:52.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:52.4
43 . 116 AŽBE TORKAR
Moški SLO 1:54.0 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:54.0
44 . 127 MAJ MANDIČ
U3P
Moški SLO U3P 1:54.0 >
Klub U3P
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:54.0
45 . 149 NACE KREMŽAR
Moški SLO 1:55.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:55.4
46 . 148 JAKOB SLAPAR
Moški SLO 1:57.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:57.2
47 . 537 LENART GOLOB
Moški SLO 2:05.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:05.2
48 . 502 JOŽA ŠERKEZI
Moški SLO 2:06.3 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:06.3
49 . 147 FILIP SLAPAR
Moški SLO 2:10.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:10.6
STAREJšE DEKLICE-Ž
1 . 67 TJAŠA VRTAČIČ
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 6:17.6 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 6:17.6
2 . 93 GAJA PERKO
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 6:43.8 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 6:43.8
3 . 92 NEJKA SPRUK
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 7:46.8 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 7:46.8
4 . 107 ZALA ZAVRL
ORIENT. KLUB KOMENDA
Ženski SLO ORIENT. KLUB KOMENDA 8:05.2 >
Klub ORIENT. KLUB KOMENDA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 8:05.2
5 . 94 SARA SITAR
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 8:38.7 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 8:38.7
6 . 101 MANCA JAGODIC
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 8:43.6 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 8:43.6
7 . 95 SARA POSL
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 8:57.0 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 8:57.0
8 . 99 TINKARA BALANTIČ
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 9:01.4 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 9:01.4
9 . 97 VERONIKA BEZNIK
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 9:47.9 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 9:47.9
10 . 64 LANA MUJANOVIĆ
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 9:48.0 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 9:48.0
11 . 70 LUCIJA ŠKRJANC
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 9:56.5 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 9:56.5
12 . 88 ANJA HRIBAR
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 9:57.1 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 9:57.1
13 . 65 KLARA FLERIN
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 10:37.0 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 10:37.0
14 . 66 IVONA ADJOVA
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 10:45.2 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 10:45.2
15 . 19 SAŠA ZABRIČ
OŠ MARIJE VERA
Ženski SLO OŠ MARIJE VERA 10:57.1 >
Klub OŠ MARIJE VERA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 10:57.1
16 . 18 SARA OKORN
OŠ MARIJE VERA
Ženski SLO OŠ MARIJE VERA 11:13.0 >
Klub OŠ MARIJE VERA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 11:13.0
17 . 72 NIKA HRASTOVEC
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 11:14.0 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 11:14.0
18 . 69 KARIN RAK
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 11:14.2 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 11:14.2
19 . 98 EMA BON
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 11:21.2 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 11:21.2
20 . 10 GAJA COCEJ
OŠ MARIJE VERA
Ženski SLO OŠ MARIJE VERA 15:11.4 >
Klub OŠ MARIJE VERA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 15:11.4
STAREJšI DEčKI-M
1 . 29 ROK SUŠNIK
OŠ STRANJE
Moški SLO OŠ STRANJE 5:41.4 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 5:41.4
2 . 90 LOVRO PLANKO
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 5:51.6 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 5:51.6
3 . 89 JAN ŠKRJANC
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 5:53.1 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 5:53.1
4 . 33 JAKOB KRT
OŠ STRANJE
Moški SLO OŠ STRANJE 5:54.5 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 5:54.5
5 . 31 MIHA ORAŽEM
OŠ STRANJE
Moški SLO OŠ STRANJE 6:04.3 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 6:04.3
6 . 30 NEJC URŠIČ
OŠ STRANJE
Moški SLO OŠ STRANJE 6:07.1 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 6:07.1
7 . 32 GREGA ZAGORC
OŠ STRANJE
Moški SLO OŠ STRANJE 6:29.0 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 6:29.0
8 . 108 MATIC BLAŽ
ORIENT. KLUB KOMENDA
Moški SLO ORIENT. KLUB KOMENDA 6:37.8 >
Klub ORIENT. KLUB KOMENDA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 6:37.8
9 . 125 Kranjec Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 7:52.5 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 7:52.5
žENSKE A-Ž
1 . 25 Kosmatin Katja
Ženski SLO 29:59.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 29:59.2
2 . 25 Čelesnik Tamara
Ženski SLO 33:41.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 33:41.2
3 . 26 NANA ŠKRJANC
ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC
Ženski SLO ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC 38:35.4 >
Klub ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 38:35.4
4 . 26 BARBARA SOVINŠEK
ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC
Ženski SLO ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC 43:24.9 >
Klub ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 43:24.9
žENSKE B-Ž
1 . 37 KATJA JUHART
Ženski SLO 27:56.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 27:56.4
2 . 39 Skamen Serkezi Tinkara
Ženski SLO 31:43.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 31:43.6
3 . 36 Oražem Nina
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 33:07.1 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 33:07.1
4 . 32 SONJA RUTAR
ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC
Ženski SLO ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC 37:03.7 >
Klub ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 37:03.7
5 . 39 KAROLINA GRAŠIČ
ŠOLA TEKA KN
Ženski SLO ŠOLA TEKA KN 38:23.6 >
Klub ŠOLA TEKA KN
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 38:23.6
6 . 36 KATJA ZAGORIČNIK
ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC
Ženski SLO ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC 40:19.7 >
Klub ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 40:19.7
7 . 32 NINA DIVJAK
ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC
Ženski SLO ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC 45:21.1 >
Klub ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 45:21.1
8 . 34 MATEJA JURJEVIČ DŽUNOV
ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC
Ženski SLO ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC 45:56.5 >
Klub ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 45:56.5
9 . 39 DANIJELA OMERZEL
Ženski SLO 52:56.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 52:56.4
10 . 33 ANGELCA BERGANT
ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC
Ženski SLO ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC 55:28.8 >
Klub ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 55:28.8
žENSKE C-Ž
1 . 45 KSENIJA GRM
ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC
Ženski SLO ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC 32:14.8 >
Klub ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 32:14.8
2 . 43 Planko Nataša
TK TRISPORT KAMNIK
Ženski SLO TK TRISPORT KAMNIK 33:56.6 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 33:56.6
3 . 43 MARJETA KVEDER
ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC
Ženski SLO ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC 36:33.1 >
Klub ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 36:33.1
4 . 44 DARJA SLANA
MOČERADI TUNJICE
Ženski SLO MOČERADI TUNJICE 37:42.7 >
Klub MOČERADI TUNJICE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 37:42.7
5 . 42 ALENKA GRUDEN
ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC
Ženski SLO ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC 42:44.1 >
Klub ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 42:44.1
6 . 49 ANICA KARO
Ženski SLO 44:24.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 44:24.1
7 . 47 Kožuh Tatjana
Ženski SLO 46:32.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 46:32.2
žENSKE D-Ž
1 . 53 Milič Marinka
Ženski SLO 35:07.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 35:07.4
2 . 54 Slapar Slavka
Ženski SLO 37:55.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 37:55.6
žENSKE E -Ž
1 . 99 BARBARA MAROLT
ŠOLA TEKA KN
Ženski SLO ŠOLA TEKA KN 40:28.7 >
Klub ŠOLA TEKA KN
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 40:28.7
2 . 61 JUSTINA KOPRIVŠEK
TF
Ženski SLO TF 41:26.2 >
Klub TF
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 41:26.2
3 . 72 JOŽICA NOVAK
VZAJEMNA KLUB
Ženski SLO VZAJEMNA KLUB 41:58.6 >
Klub VZAJEMNA KLUB
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 41:58.6

Komentarji

 

Mobile content