Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 6. Veronikin tek 2014

Tek Tekma:6. Veronikin tek 2014 Datum:11.10.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas
DIJAKI -M
1 . Ni podatka Moški SLO TK TRISPORT 11:51.4
2 . 208 Božič Aljaž Moški SLO KGT PAPEŽ 11:51.4
3 . 271 MARINO MEKIŠ Moški SLO PAPEŽ 13:45.1
4 . 279 UROŠ ČIROVIČ Moški SLO KGT PAPEŽ 14:34.9
5 . 272 ERIK EREMITA Moški SLO 14:40.3
6 . 257 MIHA POTOČNIK Moški SLO FREE STAYL 15:08.9
7 . 291 ALJOŠA POGAČAR Moški SLO 15:50.3
8 . 201 URBAN ARBAJTER Moški SLO SREDNJA ŠOLA DOMŽALE 16:41.3
DIJAKINJE-Ž
1 . 202 KARMEN OREHEK Ženski SLO GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA 14:57.4
2 . 203 SUZANA OREHEK Ženski SLO GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA 17:33.1
MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 5 TJAŠA ČIROVIĆ Ženski SLO OŠ MARIJE VERA 3:29.6
2 . 26 NEŽA MOHAR GRADIŠEK Ženski SLO OŠ STRANJE 3:31.7
3 . 83 TARA MANDIĆ Ženski SLO U3P 3:50.3
4 . 25 HANA DOBOVŠEK Ženski SLO OŠ STRANJE 3:57.8
5 . 106 ANA PIA POGAČAR Ženski SLO ORIENT. KLUB KOMENDA 4:15.5
6 . 22 TJAŠA URŠIČ Ženski SLO OŠ STRANJE 4:17.4
7 . 76 ANA TOMŠIČ Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 4:20.5
8 . 74 KATJA JAGODIC Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 4:25.3
9 . 6 MARJANA PANČUR Ženski SLO OŠ MARIJE VERA 4:34.7
10 . 75 ELA URANKAR Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 4:41.8
11 . 105 NIKA RAVNIKAR Ženski SLO ORIENT. KLUB KOMENDA 4:42.8
12 . 3 NATALIJA MOČNIK Ženski SLO OŠ MARIJE VERA 4:49.9
13 . 2 KRISTINA KONCILJA Ženski SLO OŠ MARIJE VERA 4:53.4
14 . 1 PIA ŽAGAR Ženski SLO OŠ MARIJE VERA 4:54.5
15 . 129 KARIN DOBOVŠEK Ženski SLO OŠ STRANJE 5:00.8
16 . 80 TINKARA GOLOB Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 5:09.7
17 . 4 JULIJA FIŠER Ženski SLO OŠ MARIJE VERA 5:39.9
18 . 73 ŽANA DROLC Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 23:39.0
MLAJšI DEčKI-M
1 . 27 ROK PODBREGAR Moški SLO OŠ STRANJE 3:24.0
2 . 24 MIHA PODBREGAR Moški SLO OŠ STRANJE 3:26.5
3 . 23 ALEŠ PRELOVŠEK Moški SLO OŠ STRANJE 3:27.7
4 . 146 GABER KREMŽAR Moški SLO 3:32.7
5 . 124 Uršič Žan Moški SLO KGT PAPEŽ 3:48.7
6 . 123 Vovk Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3:55.8
7 . 86 DENIS AČKO Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 4:04.2
8 . 113 ERIK GREGORC Moški SLO ORIENT. KLUB KOMENDA 4:04.4
9 . 79 ŽAN VDOVČ Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 4:41.1
10 . 104 ANŽE MIRTIČ Moški SLO ORIENT. KLUB KOMENDA 4:46.5
11 . 77 MARTIN DAN VIDMAR Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 5:01.0
12 . 78 TINO MRDEŠA Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 5:02.8
MOšKI A-M
1 . 26 NEJC ZORMAN Moški SLO OK KOMENDA 24:32.7
2 . 20 Božič Anže Moški SLO KGT PAPEŽ 28:02.1
3 . 28 GREGA LETNAR Moški SLO 29:22.1
4 . 25 NIK MIŠKOVIČ Moški SLO ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC 31:49.6
5 . 24 DAVID KUTNJAK Moški SLO 57:35.0
MOšKI B-M
1 . 38 FRANCI VOLKAR Moški SLO ŠKD MEKINJE 26:43.3
2 . 36 Sitar Denis Moški SLO ŠKD MEKINJE 26:58.1
3 . 32 Kovač Darko Moški SLO ŠKD MEKINJE 28:17.9
4 . 31 MIHA MIKLIČ Moški SLO 29:37.6
5 . 38 DAMIJAN RIFL Moški SLO 32:13.0
6 . 33 MARKO HRIBAR Moški SLO ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC 32:14.6
7 . 37 Primožić Matej Moški SLO ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC 32:16.4
8 . 37 ANDREJ VERLIČ Moški SLO ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC 32:59.0
9 . 39 JURE PEKLAR Moški SLO 33:09.3
10 . 36 TOMAŽ PETEK Moški SLO 34:32.6
11 . 38 JANEZ JERIČ Moški SLO ŠD ŠMARTNO V TUHINJU 37:07.4
12 . 38 BORIS RAVBAR Moški SLO ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC 37:16.1
13 . 37 Dermastija Peter Moški SLO 37:56.4
14 . 38 DAMIR ČUJO Moški SLO ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC 43:35.1
MOšKI C-M
1 . 43 Janjatovič Mirko Moški SLO KGT PAPEŽ 24:48.3
2 . 43 IZTOK ARBAJTER Moški SLO TORKOVA TEKAŠKA DRUŽENJA 26:47.5
3 . 47 Vovk Janez Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 28:56.4
4 . 41 Ferbežar Gregor Moški SLO ŠKD MEKINJE 29:34.1
5 . 49 IGOR JURIČ Moški SLO 31:20.9
6 . 41 FRANCI ŽELEZNIK Moški SLO 31:36.9
7 . 49 Zajc Miran Moški SLO TF DOMŽALE 31:43.0
8 . 42 DRAGO BIČANIČ Moški SLO 34:59.6
9 . 45 RAJKO KLEPIC Moški SLO HITRE ŽELVE 35:01.7
10 . 46 Štalec Vladimir Moški SLO AK Železniki 36:31.3
11 . 49 BORUT ROZMAN Moški SLO 37:14.4
12 . 44 SAŠO NEMANIČ Moški SLO ŠOLA TEKA KN 49:29.0
13 . 40 SIMON KOVIČ Moški SLO 57:35.1
MOšKI D-M
1 . 52 FRANCI TERAŽ Moški SLO KGT PAPEŽ 25:30.3
2 . 53 Kemperl Bojan Moški SLO KGT PAPEŽ 28:21.7
3 . 52 Kožuh Bojan Moški SLO 28:36.7
4 . 52 MATJAŽ HRASTOVEC Moški SLO 28:41.5
5 . 55 VLADISLAV SLATNAR Moški SLO MEKINJE 32:30.4
6 . 51 Sikošek Edo Moški SLO 33:25.3
7 . 52 Sršen Rajko Moški SLO KOMENDA 33:39.9
8 . 54 ZDRAVKO BARIČ Moški SLO TEKAŠKI FORUM 52:56.6
MOšKI E-M
1 . 63 ŠTEFAN LEŠNIK Moški SLO 28:42.4
2 . 62 Stevanović Rajko Moški SLO AVTOMEHANIKA VALANT 28:48.8
3 . 62 Ručigaj Zdravc Moški SLO AK DOMŽALE 33:00.2
4 . 60 BOJAN BOJKOV Moški SLO ŠD CALCIT 33:19.3
5 . 68 TONE PETEK Moški SLO ŠKD MEKINJE 34:45.8
NAJMLAJšE DEKLICE -Ž
1 . 122 Viriant Maša Ženski SLO KGT PAPEŽ 1:13.3
2 . 21 IZA ŠKRTIČ Ženski SLO OŠ STRANJE 1:18.2
3 . 133 PIA MAVEC Ženski SLO OŠ STRANJE 1:18.8
4 . 20 EVA ŠINKOVEC Ženski SLO OŠ STRANJE 1:19.9
5 . 84 ENJA MIJOVSKI Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:23.9
6 . 509 ŠPELA BUTALIČ Ženski SLO 1:24.1
7 . 505 HANA PERKO Ženski SLO 1:24.9
8 . 120 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 1:25.2
9 . 513 KLARA ZLATNAR Ženski SLO 1:26.5
10 . 512 MAŠA ORAŽEM Ženski SLO 1:27.6
11 . 515 VIKTORIJA DOLINŠEK Ženski SLO 1:28.5
12 . 504 LARA POTOKAR Ženski SLO 1:30.2
13 . 507 ZOJA NADVEŠNIKL Ženski SLO 1:30.7
14 . 58 VITA ŠKRJANC Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:30.9
15 . 42 MANCA PANČUR Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 1:31.0
16 . 506 ZARA NADVEŠNIKL Ženski SLO 1:32.2
17 . 115 ANA VEHOVAR Ženski SLO TRIATLON KLUB LJUBLJANA 1:33.2
18 . 131 NIKA BURNIK Ženski SLO 1:35.6
19 . 524 MARUŠA TEREZA ŠERKEZI Ženski SLO 1:36.1
20 . 126 brinovec alicija Ženski SLO KGT PAPEŽ 1:36.2
21 . 140 GAJA VDOVČ Ženski SLO 1:37.0
22 . 521 ŽIVA PERKO Ženski SLO 1:37.2
23 . 51 ALINA UČAKAR Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:37.7
24 . 523 MAŠA PUŠKAR Ženski SLO 1:42.5
25 . 38 ZARJA PANČUR Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 1:43.2
26 . 532 NINA JERICIJO Ženski SLO 1:43.6
27 . 145 TEJA ZORE Ženski SLO 1:46.9
28 . 510 IRIS SITAR Ženski SLO 1:49.4
29 . 141 SARA VDOVČ Ženski SLO 1:52.0
30 . 45 BRINA SKORJANC Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:52.8
31 . 114 EVA VEHOVAR Ženski SLO TRIATLON KLUB LJUBLJANA 1:52.9
32 . 533 ZALA OMERZO Ženski SLO 1:53.0
33 . 39 MANJA JERIČ Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 1:53.8
34 . 139 KAJA KRAPEŽ Ženski SLO OŠ STRANJE 1:54.9
35 . 503 ZALA NOVAK SITAR Ženski SLO 1:55.6
36 . 55 NEŽA KOKALJ Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:56.3
37 . 534 ZALA LEBAN Ženski SLO 1:57.5
38 . 60 MIŠA PLEMENITI Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 2:00.9
39 . 540 NEŽA ŠINKOVEC Ženski SLO 2:03.7
40 . 130 KATJUŠA BURNIK Ženski SLO 2:04.7
41 . 138 GRETA DERMASTIJA Ženski SLO 2:23.8
42 . 132 BRINA BURNIK Ženski SLO 2:24.1
43 . 144 TEA VEHOVAR Ženski SLO TRIATLON U3P 2:24.4
NAJMLAJšI DEčKI-M
1 . 49 IZAK POLJANŠEK Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:12.3
2 . 48 MAJ KRIŽNAR Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:14.4
3 . 121 Grčar Žan Moški SLO KGT PAPEŽ 1:15.2
4 . 119 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:17.0
5 . 112 DENIS GREGORC Moški SLO ORIENT. KLUB KOMENDA 1:18.1
6 . 142 ALJAŽ CIPOT Moški SLO KGT PAPEŽ 1:18.9
7 . 59 URBAN ZUPAN Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:19.7
8 . 47 NIK MUJANOVIĆ Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:20.7
9 . 143 ALEKS CIPOT Moški SLO KGT PAPEŽ 1:22.6
10 . 41 LUKA JERIČ Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 1:22.7
11 . 128 NEJC KALIŠNIK Moški SLO OŠ MARIJE VERE 1:22.8
12 . 518 Žagar Luka Moški SLO 1:23.3
13 . 520 KRIS KUKOVIČ Moški SLO 1:24.8
14 . 103 NEJC TURK Moški SLO ORIENT. KLUB KOMENDA 1:25.5
15 . 516 BLAŽ OSOLNIK Moški SLO 1:28.2
16 . 36 JOŠT PETEK Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 1:28.5
17 . 525 ANŽE ŠINKO Moški SLO 1:29.5
18 . 117 LENART TORKAR Moški SLO 1:30.7
19 . 527 NIK POTOKAR Moški SLO 1:30.9
20 . 501 DAVID GOLOB Moški SLO 1:31.0
21 . 40 Zavasnik Tim Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 1:31.9
22 . 528 GREGA GOLOB Moški SLO 1:33.7
23 . 538 DAVID ROZMAN Moški SLO 1:34.1
24 . 37 MAJ TIM HERBSTRITT Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 1:35.5
25 . 134 ENEJ1 SLADIČ Moški SLO 1:36.5
26 . 531 ALEN PESTOTNIK Moški SLO 1:36.9
27 . 54 LAN KOTNIK Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:37.4
28 . 56 ENEJ LUKMAN Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:38.4
29 . 136 NEJC GRČAR Moški SLO TK TRISPORT 1:38.7
30 . 511 LUKA VETTORAZZI Moški SLO 1:41.2
31 . 35 NEJC RIFEL Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 1:41.5
32 . 52 ANEJ KLADNIK VOLF Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:41.8
33 . 535 LIN ŽAGAR Moški SLO 1:42.1
34 . 62 TILEN BIČANIČ Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:43.0
35 . 63 DOMEN BIČANIČ Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:43.2
36 . 517 ALJAŽ OMERZO Moški SLO 1:44.9
37 . 57 LOVRO BARTOLJ Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:46.0
38 . 539 ANŽE RUS Moški SLO 1:46.7
39 . 44 ŽAN BOLTAR Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:47.4
40 . 135 NACE KALIŠNIK Moški SLO VVZ ANTONA MEDVEDA 1:48.1
41 . 530 NICK BURSIČ Moški SLO 1:49.0
42 . 536 LUKA OSOLNIK Moški SLO 1:52.4
43 . 116 AŽBE TORKAR Moški SLO 1:54.0
44 . 127 MAJ MANDIČ Moški SLO U3P 1:54.0
45 . 149 NACE KREMŽAR Moški SLO 1:55.4
46 . 148 JAKOB SLAPAR Moški SLO 1:57.2
47 . 537 LENART GOLOB Moški SLO 2:05.2
48 . 502 JOŽA ŠERKEZI Moški SLO 2:06.3
49 . 147 FILIP SLAPAR Moški SLO 2:10.6
STAREJšE DEKLICE-Ž
1 . 67 TJAŠA VRTAČIČ Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 6:17.6
2 . 93 GAJA PERKO Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 6:43.8
3 . 92 NEJKA SPRUK Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 7:46.8
4 . 107 ZALA ZAVRL Ženski SLO ORIENT. KLUB KOMENDA 8:05.2
5 . 94 SARA SITAR Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 8:38.7
6 . 101 MANCA JAGODIC Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 8:43.6
7 . 95 SARA POSL Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 8:57.0
8 . 99 TINKARA BALANTIČ Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 9:01.4
9 . 97 VERONIKA BEZNIK Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 9:47.9
10 . 64 LANA MUJANOVIĆ Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 9:48.0
11 . 70 LUCIJA ŠKRJANC Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 9:56.5
12 . 88 ANJA HRIBAR Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 9:57.1
13 . 65 KLARA FLERIN Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 10:37.0
14 . 66 IVONA ADJOVA Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 10:45.2
15 . 19 SAŠA ZABRIČ Ženski SLO OŠ MARIJE VERA 10:57.1
16 . 18 SARA OKORN Ženski SLO OŠ MARIJE VERA 11:13.0
17 . 72 NIKA HRASTOVEC Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 11:14.0
18 . 69 KARIN RAK Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 11:14.2
19 . 98 EMA BON Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 11:21.2
20 . 10 GAJA COCEJ Ženski SLO OŠ MARIJE VERA 15:11.4
STAREJšI DEčKI-M
1 . 29 ROK SUŠNIK Moški SLO OŠ STRANJE 5:41.4
2 . 90 LOVRO PLANKO Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 5:51.6
3 . 89 JAN ŠKRJANC Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 5:53.1
4 . 33 JAKOB KRT Moški SLO OŠ STRANJE 5:54.5
5 . 31 MIHA ORAŽEM Moški SLO OŠ STRANJE 6:04.3
6 . 30 NEJC URŠIČ Moški SLO OŠ STRANJE 6:07.1
7 . 32 GREGA ZAGORC Moški SLO OŠ STRANJE 6:29.0
8 . 108 MATIC BLAŽ Moški SLO ORIENT. KLUB KOMENDA 6:37.8
9 . 125 Kranjec Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 7:52.5
žENSKE A-Ž
1 . 25 Kosmatin Katja Ženski SLO 29:59.2
2 . 25 Čelesnik Tamara Ženski SLO 33:41.2
3 . 26 NANA ŠKRJANC Ženski SLO ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC 38:35.4
4 . 26 BARBARA SOVINŠEK Ženski SLO ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC 43:24.9
žENSKE B-Ž
1 . 37 KATJA JUHART Ženski SLO 27:56.4
2 . 39 Skamen Serkezi Tinkara Ženski SLO 31:43.6
3 . 36 Oražem Nina Ženski SLO KGT PAPEŽ 33:07.1
4 . 32 SONJA RUTAR Ženski SLO ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC 37:03.7
5 . 39 KAROLINA GRAŠIČ Ženski SLO ŠOLA TEKA KN 38:23.6
6 . 36 KATJA ZAGORIČNIK Ženski SLO ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC 40:19.7
7 . 32 NINA DIVJAK Ženski SLO ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC 45:21.1
8 . 34 MATEJA JURJEVIČ DŽUNOV Ženski SLO ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC 45:56.5
9 . 39 DANIJELA OMERZEL Ženski SLO 52:56.4
10 . 33 ANGELCA BERGANT Ženski SLO ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC 55:28.8
žENSKE C-Ž
1 . 45 KSENIJA GRM Ženski SLO ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC 32:14.8
2 . 43 Planko Nataša Ženski SLO TK TRISPORT KAMNIK 33:56.6
3 . 43 MARJETA KVEDER Ženski SLO ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC 36:33.1
4 . 44 DARJA SLANA Ženski SLO MOČERADI TUNJICE 37:42.7
5 . 42 ALENKA GRUDEN Ženski SLO ŠOLA TEKA KAMNIŠKIH NOVIC 42:44.1
6 . 49 ANICA KARO Ženski SLO 44:24.1
7 . 47 Kožuh Tatjana Ženski SLO 46:32.2
žENSKE D-Ž
1 . 53 Milič Marinka Ženski SLO 35:07.4
2 . 54 Slapar Slavka Ženski SLO 37:55.6
žENSKE E -Ž
1 . 99 BARBARA MAROLT Ženski SLO ŠOLA TEKA KN 40:28.7
2 . 61 JUSTINA KOPRIVŠEK Ženski SLO TF 41:26.2
3 . 72 JOŽICA NOVAK Ženski SLO VZAJEMNA KLUB 41:58.6

Komentarji